ניסיון להסיר קעקוע בבית

שנאתי את שני קעקועי הידיים שלי. ניסיתי כמה פתרונות ביתיים להסיר אותם לפני ביצוע לייזר. אני'אני משתף את החוויה שלי והתוצאות שלי.

להלן מבט על התהליך שלפני ואחרי.

פה'מבט על התהליך שלפני ואחרי.

למה חטפתי וניסיתי להסיר את הקעקוע שלי

תקרא לי משוגע, אבל אני'אעשה כמעט הכל כשאני'אני מספיק נואש. לאחרונה, עשיתי קעקוע חדש שלא עשה זאת'לא ממש יוצא כצפוי. רציתי עץ נחמד, זורם, נשי ובהיר על זרועי הימנית העליונה. בעיקר כי היו שם צלקות שלא רציתי להסתכל עליהן יותר! צלקות ארוכות, לבנות, מורמות שאני'היה לי מאז שהייתי נער, אבל זה'זה סיפור אחר לגמרי שאני לא רוצה להיכנס אליו!

אני אוהב עצים והחלטתי לשים שם עץ נחמד להסתיר/לכסות את הצלקות יהיה רעיון מצוין. אבל, בסופו של דבר קיבלתי עץ עצום, חשוך ומאיים, גדול פי 10 ממה שרציתי. זה לא קרה'אין לי את הצורה או המבט שרציתי; זה היה הרבה יותר נועז ממה שרציתי, ובכן, פשוט לא הייתי'לא שמח עם זה. בחור הקעקוע יודע לעשות עצים מדהימים והוא עשה עבודה נהדרת, זה פשוט לא היה'מה שרציתי.

כמו שאמרתי, זה היה הרבה יותר גדול ממה שרציתי ונתקלנו בבעיה: היה לי קעקוע ישן של תיל עובר סביב הזרוע שלי, וממש באמצע העץ שהוא עושה. הוא החליט לכסות חלק מזה. זה הזמן שבו התחלתי להיכנס לפאניקה. ידעתי בוודאות שכן'לא אהיה מרוצה, כי העץ יהיה חדש ורענן ונוצץ. אבל מתחתיו ובאמצע, יהיה קעקוע חוטי תיל דהוי, מכוער, ישן, שיצא גם הוא משני צידי העץ וסביב כל שאר זרועי.

הלכתי הביתה, הסתכלתי על הזרוע שלי ומאז אני בהלם. הזרוע שלי פשוט נראית כאילו התפוצצה. קורה יותר מדי. כן, הוא כיסה את הצלקות, שאני'אני כל כך אסיר תודה על. אבל רציתי את העץ הפשוט, הזורם והנשי שלי, ולא עשיתי זאת'אפילו לא מתקרב להשיג את זה. ואז יש לנו את תיל הדהוי המכוער היוצא מכל צד של העץ. שלא לדבר על האזורים הכהים יותר במרכז העץ, שכן הוא נאלץ לכסות את חוט התיל. האזור הזה נראה כמו בלגן. אבל העץ נחמד בכל מקום אחר. שוב אבל לא בשבילי.

מה אני עושה עכשיו?

אז יש לי את העץ המגניב הזה על הזרוע שעשה ממש טוב, עם הצללה יפה, אבל לא כמו איך שרציתי שהעץ יראה. שם'קורה יותר מדי לטעמי, ושם'עדיין נראים צלקות ישנות. רציתי משהו פשוט, כי ידעתי שזה יקרה אם הקעקוע יתגלה נועז מדי או מדי "הַרבֵּה." אני'אני מאבד את זה! ואני מניח שכן.

הייתי צריך לכסות את כל האפשרויות שלי, ולהיות יחידה בבית אמא לשניים ללא עבודה'לא הופכים את ניתוח הלייזר לפשוט. בנוסף, אני'סיכון האפשרות של צלקות נוספות שיעשו לייזר. אני לא'אין לי שום כוונה להסיר את העץ מיד, אבל פשוט לדעוך אותו. רציתי להסיר את חוט התיל יותר מכל. חשבתי שאם זה נעלם, הזרוע לא הייתה'לא נראה כך "עסוק." אני כן מתכוון לראות את איש הקעקועים שלי שוב ולראות אם יש משהו שהוא יכול לעשות, אבל רק לאחר ביצוע הניסויים הקטנים שלי. אם אני רואה אותו עכשיו, הוא'אני פשוט מכסה את כל שאר זרועי במשהו לכסות את חוט התיל, ואני פשוט לא'לא רוצה את זה.

כל מה שאני יודע הוא שכל דבר מבוצע אצל רופא'המשרד יעלה הרבה יותר ממה שאני יכול להרשות לעצמי, ואולי אוכל למצוא שיטות משלי כאן בבית – בהרבה יותר זול. אני הולך לנסות הרבה מתרופות הבית שנמצאות באינטרנט כדי לדהות, או להסיר לגמרי, את חוט התיל שלי.

העץ ביום בו סיימתי

אתה יכול לראות איך הוא היה צריך להיות כהה יותר באמצע היכן שהיה חוט התיל. רציתי שכל העץ יהיה קליל ומאוורר. אתה יכול גם לראות את חוט התיל הורס את המראה של עץ העץ החדש. עדיין ישנן כמה צלקות.

אתה יכול לראות איך הוא היה צריך להיות כהה יותר באמצע היכן שהיה חוט התיל. רציתי שכל העץ יהיה קליל ומאוורר. אתה יכול גם לראות את חוט התיל הורס את המראה של עץ העץ החדש. עדיין מופיעות כמה צלקות.

יש לי טיפה אובססיה

אני יכול'אל תפסיק להסתכל במראה. הייתי אובססיבי לגבי הזרוע הזו שלי כל שנייה ביום. אני לא'לא רוצה להראות לאף אחד את הטאט החדש. רציתי להסתיר את היד לגמרי. זה לא'זה הקעקוע הראשון שלי, זה'זה שלי, אממ, 15 אולי. אז קעקוע זה לא דבר חדש בשבילי.

כל מה שאני יודע זה שאם אני'נוח לי עם זה, לא יהיו אובססיבים, לא מסתכלים כל הזמן במראה, לא יהיו מחשבות קבועות על: "אוומייגוד!! כיצד אוכל לתקן זאת!" אם נוח לי עם קעקוע, זה'הפלגה חלקה, ואני'בקושי אחשוב על זה. אבל במקרה זה, זה'זה כל מה שאני חושב עליו. וכל דפוסי החשיבה שלי במשך שבוע היו: "אני צריך לתקן את זה, ואני'אעשה כל מה שאני יכול לעשות זאת."

אני צריך לאהוב את העץ הזה. ואני כמעט בטוח שאני יכול לאהוב את זה אם אוכל לבצע שינויים. אני צריך לנקות את שאר זרועי ולדהות את העץ כמה שאוכל, כך זה'לא כל כך נועז. אני חושב להוסיף צבע כדי להאיר אותו או להוסיף לזה יותר נשיות. אבל הבעיה העיקרית שלי היא צורת העץ. ואני'אני לא בטוח מה הבחור שלי יכול לעשות עם זה, אלא אם כן אני באמת יכול לדהות את זה הרבה.

אז דהייה היא המטרה העיקרית שלי בשני הקעקועים.

מה החלטתי לעשות?

אנא עיין בחלק 2 לתרופות הביתיות שלי לניסיון להסיר את טאט התיל שלי ולהעלמת העץ. אני אשלים עם הכאבים, אבל במינונים קטנים. בנוסף, זו הפעם הראשונה שאני'ניסיתי אי פעם לדעוך/להסיר אחד מהקעקועים שלי, ואני לא רוצה לפגוע בעצמי במידה שאני צריך למהר למיון!

צלקות הן גם בעיה גדולה. כל התהליך הזה התחיל כי רציתי לכסות צלקות ישנות. אני לא רוצה לעשות צלקות חדשות וגלויות במיוחד.

זה יכול להיות תהליך ממושך שאולי אפילו לא אמשיך איתו. אני יכול פשוט למהר בחזרה לבחור הקעקוע שלי כדי שהוא יבין משהו אחר. אבל הייתי רוצה לנסות את רוב האפשרויות שלי לפני שאוציא הרבה יותר כסף על עוד כיסויי קעקועים שאולי גם אצטער עליהם. יהיה עליך לפקוח עין על המאמרים שלי, ולבדוק מדי כמה שבועות כדי לראות את ההתקדמות.

להמשך תהליך זה, עיין במאמר שלי הניסיון שלי בהבהרה והסרת הקעקוע שלי בבית.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

הערות

ג’ייסון ב- 06 ביולי 2015:

אתה'משוגעים