כיצד לכסות קעקועים בקלות עם קוסמטיקה בעלות נמוכה: מדריך מאויר

סינתיה היא חובבת גינון. יש לה אגודל ירוק ותמיד שותלת מגוון פריטים לקטיף בעונת הגינון.

כיסוי הקעקוע שלך באמצעות איפור

כיסוי קעקועים לא חייב להיות יקר או עתיר עבודה כלל. אפשר לכסות קעקועים בקלות תוך מעט זמן וללא מאמץ רב. יש לי כמה קעקועים גלויים, ולמרות שזה לא פוגע בכלל, הם עלו לי במבצעים בעבר. אלה מאיתנו עם קעקועים צריכים להבין שאפילו הקעקוע הכי מתוק עשוי להפריע לקריירה שלנו. ייתכנו סיבות רבות אחרות לכך שתצטרך לכסות את הקעקועים שלך. לא משנה מה הסיבות, אראה לך כיצד לכסות אותן בקלות. זה לוקח רק 5 דקות לכסות קעקוע בהצלחה. שימוש בקוסמטיקה בתקציב נמוך, יעלה בערך 15.00 $ או פחות לביצוע העבודה.

אמנם קעקועים הם הרבה פחות טאבו היום מאשר לפני 20 או 30 שנה, אך רבים עדיין יכולים לזייף אותם. אם אתה מחפש עבודה אז סביר להניח שאתה יודע בדיוק על מה אני מדבר. למי שאולי תקוע באותה עמדה במשך זמן רב, למרות הערכות זוהרות, הקעקועים הגלויים שלך עלולים להגביל את הסיכוי שלך לקידום מכירות. אז לשקול לכסות כל קעקוע גלוי בזמן שאתה במקום העבודה עשוי לעזור למעסיק לקחת אותך ברצינות 'מקצועי' מועמד לקידום מכירות.

הוראות מהירות

 1. שטפו את הקעקוע והניחו לייבוש מלא. תוכל גם לבחור להשתמש בקרם לפני שתתחיל.
 2. מרחי פריימר על הקעקוע שברצונך לכסות. הקפד לעבור מעט את קווי המתאר של הקעקוע שלך.
 3. מרחו בסיס לקעקוע, ומחוץ לאזור המתאר של הקעקוע.
 4. הניחו לקרן להתייבש ולאחר מכן מרחו קונסילר. הקפד לכסות את הקעקוע באופן שווה, ולצאת מחוץ לאזור המתאר של הקעקוע שלך כדי לוודא שהוא מכוסה לחלוטין.

דרוש אספקה

 • תֶחֶל
 • קרן
 • קונסילר

פריימר, יסוד וקונסילר

פריימר, יסוד וקונסילר

שלב 2

שטפו את הקעקוע שלכם ואפשרו לייבוש מלא לפני שתעברו לשלב הבא.

קעקוע פרחים על היד של מישהו

קעקוע פרחים על מישהו'היד של

שלב 3

לאחר שהקעקוע יבש יש למרוח פריימר לפנים גם על הקעקוע וגם על האזור שסביבו.

מרחי פריימר לפנים על הקעקוע

מרחי פריימר לפנים על הקעקוע

שלב 4

לאחר שתמרח את הפריימר שלך תוכל לעבור לקרן הבסיס. מרחו את הבסיס על הקעקוע ומסביבו גם מבחוץ. זה יבטיח שאתה מכסה את כל הקעקוע, ואף אחד לא יופיע מסביב לקצה כשתסיים.

החל קרם קעקוע.

החל קרם קעקוע.

שלב 5

לאחר החלת הבסיס, אתה צריך לראות שהקעקוע שלך בהיר הרבה יותר במראהו. עכשיו תתחיל לשים קונסילר על האזור כדי לכסות לחלוטין את הקעקוע שלך.

הקעקוע שלך צריך להיות בהיר בהרבה לאחר החלת הבסיס.

הקעקוע שלך צריך להיות בהיר בהרבה לאחר החלת הבסיס.

שלב 6

לאחר שסיימת למרוח קונסילר, הקעקוע שלך צריך להיות מכוסה לחלוטין.

כיסיתי את הקעקוע שלי באמצעות פריימר, קרן וקונסילר.

כיסיתי את הקעקוע שלי באמצעות פריימר, קרן וקונסילר.

בחירת קוסמטיקה לכיסוי קעקוע

אם אתה מוצא את הצורך לכסות קעקוע גלוי מתעורר, אין צורך לקנות קוסמטיקה יקרה. רבים מהמוצרים המיועדים לחיפוי קעקועים הם בסביבות 35 $ עבור מוצר בודד. כל השגרה שלי אפילו לא עלתה ליד הסכום הזה. השתמשתי במוצרי e.l.f, הם קוסמטיקה ידידותית לתקציב ובמקצועיות.

להלן המוצרים בהם השתמשתי ועלותם:

 • e.l.f פריימר פנים חדורי מינרלים: 6.00 $
 • e.l.f קרן גימור ללא רבב חרסינה: $ 6.00
 • e.l.f קונסילר כיסוי מקסימלי: 3.00 $

עבור יותר ממחצית המחיר של מוצרי קוסמטיקה יוקרתיים, הצלחתי לכסות את הקעקועים שלי באותה קלות. כשהזמנתי פריטים אלה, הזמנתי גם אחרים והשתמשתי בקוד קופון שמצאתי. אז העלות הכוללת שלי עבור קוסמטיקה בשווי $ 80.00 שרכשתי בסופו של דבר הייתה סך של $ 15.00 עם משלוח חינם. גם אם אצטרך להצטייד שוב, ואין לי קוד קופון, אני עדיין יכול לרכוש e.lf. מוצרים מבלי להוציא הרבה מהתקציב שלי.

פריימר הפנים מגיע גם במספר גוונים; יש לי את הסוג הברור. בהתאם לצבעי הקעקוע שברצונך לכסות, ייתכן שתמצא לבנדר או פריימר ירוק שיעזור לך לכסות את הקעקוע. קונסילר e.l.f מארז להקה גדולה בעלות של 3.00 דולר. קצת עובר דרך ארוכה וזה מיכל גדול יותר מאשר הרבה קונסילרים אחרים שתמצאו בשוק היום. למרבה הצער, המחיר הטוב ביותר לקונסילר נמצא באתר e.l.f. שווקים מקוונים אחרים מוכרים את הקונסילר תמורת תמורה ענקית כרגע. בעוד שמוצרים אחרים זולים בהרבה דרך קמעונאים מקוונים מאשר ב- e.l.f'האתר הרשמי של. אז להיות קונה מתמצא זה רעיון טוב ברכישת קוסמטיקה.

יכולות להיות סיבות רבות שיגרמו לכם לרצות לכסות קעקוע. כל כך הרבה דברים משפיעים על הסיבות שאנו בוחרים לעשות קעקוע. למרות שאני יכול להודות שמעולם לא שקלתי לכסות אותם כשהחלטתי על שלי לראשונה. כמה סיבות לכסות קעקוע עשויות לכלול:

 • השתתפות בחתונה
 • לעסוק בעבודה או בקידום
 • דיוקנאות משפחתיים
 • כדי לא לפגוע בסבתא שלך
 • לשווק את עצמך כאדם מקצועי יותר

לאחר שבילה חלק גדול מחיי בניהול עסקים ברמה העליונה, אני יודע ממקור ראשון שקעקוע לא אומר שמישהו לא מקצועי. למרות שלצערנו, החברה לא תמיד מקבלת קעקועים כתנאים במקום העבודה. גם המשפחות שלנו לא תמיד מקבלות קעקועים. אם אתה לא רוצה שסבתא שלך תראה את הקעקוע שלך אז כיסוי זה עשוי למנוע משיחת ארוחת הערב להפוך לסיוט.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

שאלות & תשובות

שְׁאֵלָה: האם יש לך הצעות לכיסוי עמיד למים של קעקועים?

תשובה: אם אתה צריך כיסוי עמיד למים לשחייה, אז ישנם מספר מוצרים בשוק שאתה יכול לשקול:

• קונסילר אקסטרים ללבוש אקסטרים ללבוש כפול ללבוש כל היום אסתי לאודר

• קרן קאט פון ד. Lock-It

• קרן Smashbox Studio Skin כיסוי מלא 24 שעות ביממה

• Mac Pro Longer Waterproof Foundation

• קרן נוזלים Cezanne Waterproof

כל אלה מהווים נקודת התחלה טובה לראות מה יתאים לצרכים הספציפיים שלך. חלקם קצת יותר יקרים מאחרים.

© 2016 סינתיה הובר

הערות

סינתיה הובר (מחברת) מניוטון, מערב וירג’יניה ב -11 בנובמבר 2016:

תודה ג’ודה! זה'עצוב שאפשר לאבד הזדמנויות עבודה אפילו לקעקוע הקטן ביותר! יש לי 5 קעקועים אבל 3 נראים לעין ודורשים כיסוי מדי פעם (למרות שהם בכל מקרה לא פוגעניים).

ג’ון הנסן מארץ גונדוואנה ב -11 בנובמבר 2016:

זה היה מרכז מועיל מאוד, סינתיה. יש לי כרגע רק קעקוע אחד והוא על הכתף שלי כך שקל לכסות אותו רוב הזמן במידת הצורך. שניים מבני, לעומת זאת, פספסו עבודות בגלל קעקועים שהם לא יכלו't לכסות. עצתך תעזור להם בעתיד.