מדריך לסוגי פירסינג אוזניים שונים ומיקומם

אני'היה לי נחיריים, לשון, בטן, סחוס אוזניים מרובה, & כמה לא מוזכרים נקבו.

גלה היכן נמצאים פירגוס, אנטי-טראגוס, קונכייה ודתית וכמה זמן לוקח להם להחלים.

גלה היכן נמצאים פירגוס, אנטי-טראגוס, קונכייה ודיית ‘וכמה זמן לוקח להם להחלים.

מאת vieux bandit, CC, דרך ויקיפדיה

כשהייתי בת שישה חודשים אמא שלי לקחה אותי לקניון כדי לנקב את האוזניים. מה שהתחיל כשני חתיכי זהב קטנים בכל אונה צמח לחור שני בגיל 12, סחוס שנקר כנער, וחישוק סליל קדימה כשהתחלתי ללמוד. לא היה לי מושג שיש כל כך הרבה אפשרויות בכל הקשור לניקוב אוזניים. אך בגוף האדם ניתן לחדור כמעט בכל מקום שיש עור, והאוזניים אינן יוצאות מן הכלל הזה.

ישנם סוגים רבים של פירסינג באוזניים. עיין בטבלה שלהלן למבט חטוף והמשך למידע נוסף אודות כל סוג ספציפי.

סוגי פירסינג באוזניים

שם מה זה? זמן ריפוי

ארלובה

חור יחיד בכל אונה.

4-6 שבועות

מדידה

מתיחה בהדרגה של האונה בכדי להחזיק עגיל מ -20 מד עד לגודל 00.

 

סָחוּס

רקמה שקופה בחלק העליון של האוזן.

8-12 שבועות

תעשייתי או פיגומים (יותר מאחד נקרא כלוב אוזניים)

שני חורים המחוברים על ידי תכשיט אחד, בדרך כלל מוט.

3-12 חודשים

טראגוס

סחוס בצורת אליפסה היוצא מהאוזן.

8-16 שבועות

אנטי טראגוס

פירסינג בסחוס מול הטרגוס, בדרך כלל עם מוט.

8-16 שבועות

קוּנכִיָה

פירסינג של הסחוס מעל תנוך האוזן והאנטי-טראגוס בחלק הפנימי של האוזן.

8-16 שבועות

צָרִיחַ

פירסינג של קפל הסחוס העבה בחלק העליון של האוזן.

2–12 חודשים

צָמוּד

פירסינג של הסחוס הפנימי באמצע השפה החיצונית של האוזן.

8-16 שבועות

דאית ‘

פירסינג בין הצריח לתעלת האוזן.

8-16 שבועות

חֶלזוֹנִית

כל פירסינג בשפה החיצונית של האוזן.

2–12 חודשים

ארלובס

פירסינג תנוך אוזן יחיד סטנדרטי.

פירסינג תנוך אוזן יחיד סטנדרטי.

חיתוך אוזניים סטנדרטי, וללא ספק השכיח ביותר, הוא חור יחיד במרכז כל תנוך אוזן. זהו הליך פשוט שנעשה בדרך כלל עם אקדח חודר על ידי עובדים בחנות תכשיטים ואביזרים בקניון. כמה אנשים מאוחר יותר בוחרים לקבל חור שני או שלישי מעל הראשון. פירסנים מקצועיים טוענים כי אין לבצע פירסינג עם אקדח, כולל תנועות אוזניים פשוטות, מכיוון שמחט מעוקרת בטוחה יותר. הם גם סבורים שעגילי עמוד (חתיכים עם גב) אינם תורמים לריפוי, מכיוון שהם לוכדים את האונה בחוזקה מדי ומונעים כניסת אוויר פנימה בדרך כלל לוקח פירסינג לארונוב רק 4-6 שבועות להחלמה מלאה..

מדידה

פירסינג תנוך אוזניים סטנדרטי הנמדד ל -1

פירסינג תנוך אוזניים סטנדרטי הנמדד בקוטר 1 אינץ ‘.

שינוי נפוץ הפופולרי כיום נקרא מתיחה או מדידה. רוב האוזניים נוקבות במחט של 20 או 18 מד, ובכך משתמשים בעגיל של 20 או 18 מד. עם זאת, בשל גמישות העור, ניתן למתוח את תנוכי האוזניים בהדרגה לאורך זמן כדי להחזיק בסופו של דבר 6 מד, 4 מד, אפילו 00! (ברור שככל שמספר המדדים קטן יותר, המד גדול יותר!) מדידה נעשית על ידי שדרוג הדרגתי של גודל התכשיטים לאט לאט, שיוף החור כך שיתאים לעגילים גדולים יותר ויותר עד להשגת הגודל הרצוי..

סָחוּס

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

פירסינג סחוס סטנדרטי הוא פירסינג האוזן השני בשכיחותו שנראה כיום. הסחוס יוצר את הרקמה השקופה של החלק העליון של האוזן והוא האזור היחיד מלבד האונות שניתן לנקב באופן חוקי על ידי אקדח חודר. עם זאת, לוקח יותר זמן לשמוע את הסחוס מאשר לתנועות האוזניים (לפחות 8-12 שבועות) ומכיוון שיש אספקה ​​מוגבלת של דם לאזור זה, חלק מהפירסינגים הללו לעולם אינם מתרפאים כראוי..

תַעֲשִׂיָתִי

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

פירסינג תעשייתי או פיגום מורכב משני חורים המחוברים על ידי תכשיט אחד (בדרך כלל מוט ארוך). פירסינג תעשייתי נעשה בדרך כלל דרך הסחוס באוזן העליונה, עם חור אחד קרוב לראש והשני למטה יותר בשפה החיצונית. שני תעשיינים או יותר באוזן אחת מכונים לפעמים כלוב אוזניים. זמן ההחלמה אורך בין 3 חודשים לשנה.

טראגוס

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

הטרגוס הוא פירסינג פופולרי למדי, הכולל את הסגלגל העבה של הסחוס היוצא החוצה ישירות מול תעלת האוזן. עובי הטראגוס משתנה בהתאם לאדם, ודורש תכשיטים באורך 6 מ”מ ומעלה. פירסינגים אלה מתרפאים בתחילה תוך 8-16 שבועות ובסך הכל תוך שנה.

אנטי טראגוס

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

כפי שהשם מרמז, האנטי-טראגוס נמצא מול הטראגוס, על האוזן החיצונית, ממש מעל תנוך האוזן. זה לא דבר שכיח לראות פירסינג, מכיוון שהאנטי-טראגוס על רוב האנשים בדרך כלל קטן מכדי לחורר אותו. אם למעשה האנטי-טראגוס מספיק גדול בכדי להכניס משקולת, סביר להניח שיהיה צורך להשתמש בתכשיטי מיקרו. זמן ההחלמה הוא 8-16 שבועות, עם ריפוי מלא תוך שנה.

קוּנכִיָה

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

מאת ניקור, CC, באמצעות ויקיפדיה

הקונכייה היא המרחב הגדול של הסחוס היוצר את החלק האחורי של האוזן. פירסינג בקונכייה ממוקם באזור הגדול של הסחוס ממש מעל תנוכי האוזן והאנטי טראגוס באוזן הפנימית. ניתן לענוד טבעת או משקולת על פירסינג מסוג זה. אם בוחרים טבעת, וודאו שהיא גדולה מספיק כדי להקיף את האוזן החיצונית. זמן ההחלמה הוא 8-16 שבועות.

צָרִיחַ

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

צריח הוא קפל הסחוס העבה הממוקם על האנטי סליל (החלק העליון של האוזן) ממש מעל הטרגוס. מכיוון שחתיכת הסחוס הזו כל כך עבה, הפירסינג יכול להיות כואב למדי. זמן הריפוי יכול להיות בין חודשיים לשנה.

צָמוּד

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

מאת Smial, CC, דרך ויקיפדיה

הצמוד ממוקם באמצע האוזן'השפה החיצונית, על הסחוס הפנימי, ממש מעל האנטי-טראגוס. הצמוד הוא אזור קטן ורדוד למדי שבו הסחוס אינו עבה במיוחד, מה שהופך פירסינג קל יותר מהצריח. זמן ההחלמה הראשוני הוא 8-16 שבועות, עם ריפוי מלא תוך 12 חודשים.

דאית ‘

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

הדאית ‘(בדרך כלל מבוטא ביום ה’, אך מבוטא כיאה לחרוז עם עש) ממוקם בין הצריח לתעלת האוזן. הוא דומה ליחס מבחינת עומק וזמן ריפוי, שהוא 8-16 שבועות בתחילה ועד שנה עד להירפא לחלוטין.

חֶלזוֹנִית

מדריך_עד_איר_הגדרות_הגדרות__ דיאגרמות

מאת BrandonEmTee (שיחה), CC, באמצעות ויקיפדיה

סליל הוא כל פירסינג שעובר דרך הסחוס על שפת האוזן. אם הוא ממוקם על החלק הקרוב ביותר לראש, הוא נקרא לפעמים סליל קדימה או פירסינג בראש אוזן. מרפא במלואו תוך 2-12 חודשים.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

© 2007 כיוון

הערות

שרון ב- 21 באוקטובר 2019:

אני רוצה שינקבו לי את הטרגוס, אבל אמרו לי שזה מאוד כואב גם אחרי שזה נעשה וגם אחרי זה

אמ ביום 30 באפריל 2019:

יש לי בסך הכל 10 פירסינגים. טבור אחד, אונות האוזניים שלי מנוקבות כפולות, פירסינג באף, דיית וניקוב סחוס קטן (18 גרם אני מאמין) באוזן ימין וסליל כפול באוזן שמאל שזה עתה קיבלתי! הדעת שלי נרפאה די מהר אז אני מקווה שניקובי הסלילים שלי יחלימו תוך 2-3 יומיים

אבי ב- 03 בינואר 2019:

כרגע יש לי 2 פירות באונה בשתי האוזניים. אני רוצה לקבל סליל וכמה סחוסים בצד שמאל. מצד ימין אני אולי רוצה לקבל טראגוס וסחוס נוסף. אני עדיין מנסה להבין כמה אני רוצה ואיפה אבל אני חושב שזה מספר מספיק.

אלי לופז ב- 23 בספטמבר 2018:

על האוזן השמאלית יש לי 4 פירסינג באונות והטרגוס שלי. מימין לי לאכול יש לי רק סליל אחד. אני מתכוון לקבל הרבה סליל על האוזן הזו כדי שאפשר יהיה לחדור את החלק העליון של האוזן ואת החלק התחתון של האוזן (כבר די השלמתי את התחתונה). עשיתי פירסינג בשתי האונות כילד ונתתי להן להחלים, התעכבתי והתחלתי את המסע הזה מתישהו בין ינואר למרץ השנה! (אז זה היה רק ​​8 חודשים לכל היותר, קיבלתי אתמול את האונה והסליל הרביעי שלי)

אליס ב- 26 באוגוסט 2018:

האם בטוח פירסינג שטוח?

מיכה סון ב- 13 ביולי 2018:

אני בן 20, יש לי 10 פירסינג בכל אוזן. שניים על האונה, אחד על הטרק, אחד על הקונכייה, שלושה על הסליל שניים על הסחוס, שניים על האוזן וגם שניים על הנחיריים.

כל זה פירסתי אותם בתוך שנה. זה בא לי אז ראיתי את רוב האנשים מנקבים ומנסים להיראות כמוהם. אני בדרך כלל מסתכל על סגנון שונה מנשים בעיר וכשחזרתי הביתה ניסיתי להכין לבד. אני כל כך אוהב את זה.

כל אחד עם סגנון אחר אנא עדכן אותי

פני גילארד ב -30 במאי 2018:

אני'היו לי פירסינג במשך שנים רבות, ומאז שהייתי ילד, כך גם אני'אני לא זר להם. עם זאת, לאחרונה היו לי פירסינגים תעשייתיים ודעתיים'לא חבל להיכנס, אבל בלילה הם היו די בעייתיים. במיוחד הפירסינג התעשייתי.

בסופו של דבר חיפשתי בגוגל ומצאתי כרית מיוחדת שעזרה מאוד. אני'כנראה שאמשיך להשתמש בו עד שאחליט להמשיך מסגנון פירסינג מסוים זה. הנה אם מישהו מעוניין: https://www.thepillowwithahole.co.uk/pillow-sleepi…

הו מונרו ממישיגן ב -12 ביולי 2017:

#SaveForSharingOnFB

מאדי א ב -1 ביוני 2017:

אני'מ 14 ויום ההולדת שלי הוא בסוף השבוע הזה אז ההורים שלי נותנים לי לנקב את האף והדאית, אני כבר 2 פירסינגים באונה, תעשייה מימין אוכל וחדר בשמאלי ואני'אני נרגש ומוכן לקבל עוד 🙂

עוֹרְבָנִי ב- 21 במאי 2017:

אני בן 18 עכשיו, קיבלתי 6 פירסינגים עכשיו, אבל רוצה להוסיף עוד כמה בשנים הקרובות.

קיבלתי 2 אונות בכל אוזן, הזוג הראשון כשהייתי בן 4, השני כשהייתי בן 15. בנוסף קיבלתי 2 סחוסים (הייתי בן 15 ו -16) באוזן שמאל, אבל אני רוצה להוסיף עוד כמה סחוסים ו/ או סלילים.

כל הפירסינגים אני'יש לי ירו ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם זיהומים בכלל, אבל אני מחשיב את עצמי בר מזל שכן חברה נאלצה להוציא אותה סחוס, כי עצב נפגע בתהליך הירי.

לכל מי שרוצה לקבל זריקת סחוס: שאל את מי שמחזיק באקדח על הידע שלו. אם אתה לא'אל תבטח ביורה, אל'אל תעשה את זה. עשיתי את זה בבית מרקחת שבו ביקשו את הסיכון הכללי שלי לזיהום ונתנו לי משהו לקראת הטיפול הבא; הרגשתי שמטפלים בי היטב, האם זה נעשה פעמיים ולא היו לי בעיות.

כרגע אני מותח שתיים מהאונות שלי, אבל רק במשך שלושה מילימטרים, כי אני רוצה שתהיה לי האפשרות לתת לה להתכווץ שוב במידת הצורך.

כל הפירסינג שלי – לא משנה כמה זמן קיבלתי אותם – נוטים להיסגר אם אני מוציא את התכשיטים אז אני עונד את הסחוסים והטפרים 24/7, כי זה עולה לי יותר מדי זמן לתת לחורים להחלים כל פעם מחדש. אבל מכיוון שזה לא'לא נחשבת לאונות אני כבר רגיל לעשות אותן בעצמי, חחח. עם זאת, לא הייתי מייעץ לילדים או לכל פירסינג אחר.

aliciawiler ב- 12 במרץ 2017:

ראשית, אני'אני RN, אז הייתי צריך להוציא את פירגון הטרגוס שלי החוצה מכיוון שהוא מפריע לסטטוסקופ כשאני משתמש בו. יש לי 13 פירסינגס בסך הכל. 2 מאז שהייתי ילד קטן שאני כבר לא משתמש בו, 3 פירסינג באונה, חצי או חצי צמוד, פירסינג סחוס, פירסינג סליל, פירסינג בנחיריים ופירסינג עליון בכפתור. הייתה לי שתי הפטמות'סיימתי אבל היה צריך להסיר אותם d/t השמאלי כל כך כואב שכל השד שלי כאב! לדעתי, זה היה הניקוב הגרוע ביותר עד כה כאב. ישנתי דרך קעקוע הקרסול שלי, ושני הגב העליון שלי טאט'ש, הרגשתי שאני מקבל עיסוי !!! חחח. אני'אני מקווה שאעשה את האוזן הימנית שלי ביום שלישי הנעשה בתעשייה/פיגומים ולא יכול לחכות! בכל הנוגע לזיהום, הפרשות לא נעימות, אדמומיות החורגת מהאזור שנקב, או פסים אדומים הם סימנים לזיהום. כולל טמפרטורה, אך לא תמיד. אני'תמיד ניקיתי את המכשיר עם סבון אנטיבקטריאלי מחוגה, מיובש במגבת נייר ומורח bacitracin או משחה אנטיבקטריאלית משולשת. אף פעם אין בעיות. הבליטה בגב שאתה עלול לקבל היא קלואידית; רקמת צלקת הנוצרת מטראומה. אל תחליף את התכשיטים שלך מוקדם מדי ושאל שאלות כשתסיים !! לך לאיש מקצוע. אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו!!!

קייסי ב- 15 בינואר 2017:

כרגע יש לי 17 פירסינג, והיו לי 6 נוספים שהוסרו במהלך השנים. פה'זו ההתמוטטות…

3 בכל תנוך אוזן, ו -3 על כל סליל, 2 סליל קדימה מימין (רצה משולש אבל השלישי לא'לא מתאים), טראגוס אחד משמאל, האף שלי, ולאחרונה והאהוב עליי מוחלט, עור על עצם החזה. עשיתי את כפתור הבטן שלי (שהתקלקל), העייפות והצריח שלי (נסגרתי כשהוצאתי אותם לניתוח), את הלשון שלי ואת שתי הפטמות (את זה הוצאתי מרצון לאחר כ -5 שנים). וואו אני'מעולם לא הקלדתי את כל זה!

החדש שלי, העורי, היה ללא ספק הכואב ביותר! דימם כמו מטורף אבל זה גם נרפא הכי מהר … ועכשיו אני רוצה עוד אחד מעל זה שיש לי. אני'גם אני אעשה את זה שוב בדופק! אני אוהב להראות את הדבר הזה רק בגלל התגובה של אנשים לבד!

בסך הכל, מעולם לא היו לי בעיות רציניות עם אף אחת מהן. נאלצתי לחורר מחדש כמה וכמה פה ושם, אבל שום דבר לא נורא. אני אוהב פירסינג וקעקועים (don'אל תתחיל אותי עם אלה!) ולעולם לא אתחרט ואחד. כל זיכרונות העבר.

סם ב- 08 בינואר 2017:

לעולם אל תעשה פירסינג באקדח! הם כל כך לא סניטריים ופוגעים בך, במיוחד עבור פירסינג בסחוס ובאף. הֵם'חודרנית ויכולה לגרום לנזקים קבועים רבים. אם אתה'נמצאים במקום פירסינג והם שולפים אקדח פירסינג, אתה צריך לצאת משם. הפוך רק לאנשי מקצוע בעלי הכשרה נכונה, הסמכות ושימוש במחטים. לא חודר אקדחים!!!

קלי ב- 05 במאי 2016:

יש לי בסך הכל שמונה פירסינג. רוב הפירסינג שלי ישן מאוד, מעל 20 שנה. שני סלילים על אותה אוזן. קיבלתי את זה לפני שנים רבות עם אקדח וזה היה כאב לרפא, אבל הם בסדר עכשיו. אני יכול להשאיר אותם ריקים במשך חודשים והם עדיין בסדר כשאני מחזיר פירסינג פנימה. יש לי שלושה פירסינגים באונה בצד אחד ושניים בצד השני. הם נמתחו לאחרונה. אוזן ימין 4G באונה התחתונה, 14 הבא, 6G ליד ושני הסליל של 20G. בצד השני יש 12G שאני מתכוון למתוח ל- 4G ו- 14G. אני אוהב לעשות פירסינג, הם נדירים שבהם אני גר לגבר מבוגר כמוני. אבל הם חלק מחיי והם מזכירים לי פעמים שהם מייצגים.

שרה מרקס מפורטוגל ב -21 בדצמבר 2014:

אינפורמטיבי מאוד! תודה

ליסה וולרת מ- Euless, טקסס ב- 02 באוקטובר 2014:

יש לי שמונה פירסינג באוזניים: שבעה דרך האונות, ואחת דרך הסחוס. אני יכול להעיד על העובדה כי פירסינג סחוס כואב כמו התרנגולות, ולוקח הרבה זמן להחלים!

קיילי ביסון מקנדה ב -1 ביוני 2014:

הייתי מתאר לעצמי שחירור הסחוס יכאב לעזאזל. מאמר אינפורמטיבי!

sarahhhhhh ב- 05 במאי 2014:

רק רוצה לדעת אם פירסינג הצרי יעזור להצמיד קצת את האוזן וכמה זה כואב?

קנת ‘סי אגודו מטיווי, הפיליפינים ב -13 במרץ 2014:

התחלתי להתעניין כשנקלעתי וראיתי שאין הרבה דיונים כאן. מעולם לא דמיינתי לעשות זאת מכיוון שזו תהיה מכשול בבקשת עבודה

ג’יין ב- 02 בינואר 2014:

מישהו יכול לעזור לפני שנים קניתי עגיל לחלק העליון של האוזן. זה היה יהלום קטן שהכנסת את המוט דרך החור באוזן ואז פתחת אותו החוצה כך שהוא נשכב שטוח על החלק האחורי של האוזן וזה לא'אל תדביק לך בראש כשאתה שוכב אבל אני לא זוכר איך קוראים לזה או מאיפה אני יכול להשיג אחד תודה ג’יין

torrilynn ב- 07 בדצמבר 2013:

זה אכן היה שימושי מאוד. מעולם לא ידעתי שיש כל כך הרבה פירסינג באוזניים שמישהו יכול לקבל. הצביעו

לפרוח בכל מקרה מארה”ב ב -13 באוקטובר 2013:

אוו, אוו, אוו. לא היה לי מושג שיש כל כך הרבה סוגים של פירסינג. אלוהים אדירים. אוו, אוו, אוו. כשהייתי נער קיבלתי פירסינג כפול מעט במעלה האוזן וזה כאב כמו השטן, אז נתתי לחור לצמוח ולעולם לא עשיתי זאת שוב. אוו, אוו, אוו.

תוּרמוֹס מדרום קליפורניה (ארה”ב) ב -26 באוגוסט 2013:

יש לי רק את האונה היחידה שבכל אונה. זֶה'מספיק לי. עשיתי את הפירסינג שלי כשהייתי בן 8, על ידי אחותי (מבוגרת ממני בעשר שנים) לפני הרבה זמן … בדרך המיושנת, עם מחט וחוט. פשוט מרחתי קרח על תנוך האוזן עד שלא יכולתי'לא הרגשתי את זה … לא'לא כואב בכלל. היא גם אספה שניים מחברי באותו היום.

אדריאן קלוט מ- Cedartown, GA ב -26 באוגוסט 2013:

אני חושב שזהו מרכז מעניין. בשבילי, אני פשוט אוהב שיש לי פירסינג אחד לאוזן. אני חושב שזה יותר מדי לא'לא נראה טוב. לכן לכל אחד יש דעה משלו.

שרלוט סאבאג ‘ ב- 25 במאי 2013:

למה שתמיד אי פעם …. תגיד לאנשים איך לנקב את עצמם ?! לתת'אני מדבר על MRSA או על זנים עמידים לתרופות של זיהומי סטאפ … ועל אלה'אפילו לא הגרוע ביותר שיכול לקרות. דוֹן'אל תהיה זול, שלם את הכסף הנוסף עבור הבטיחות … גם, אל'לא לקבל שום פירס אצל קלייר'ש. חסכון בכסף לא'לא שווה כב C.

אמריס ב- 04 בינואר 2013:

קראתי את כל ההערות וחלקן היו אינפורמטיביות ומה לא אבל אני חושב שהכל קשור לסובלנות שלך לכאב ולמנטליות שנכנסת. ידעתי מההתחלה שאני רוצה את הפירסינג וסיימתי. כרגע יש לי את האנטי טראגוס, הדאית, הצמוד והפופיק שלי יחד עם 2 סחוסים נוספים וחורי האונה הראשונה והשלישית. את כולם היה ממש כיף להשיג, ואני לא יכול לחכות לקבל יותר. אני דווקא מעדיף פירסינג מחט על פירסינג באקדח:/

טיפאני ב- 02 בנובמבר 2012:

יש לי חטט באף, כפתור הבטן שלי נעשתה פעמיים, אבל נתתי לאחד לרפא, ארבעה פירסינגים באונה, שני סחוסים, ורק עשיתי את הצריח שלי. הייתי צריך להוציא את הצריח שלי כי הוא נדד והתפצל (היה לי לחץ עליו הרבה, כנראה הסיבה). אני רוצה את הדעת והטרגוס שלי.

סידני ב- 02 באוקטובר 2012:

אני רק רוצה לומר שרובים אינם'לא רע. אני בעצם עובד אצל קלייר's ומעולם לא הייתה לי בעיה עם רובים, ומקלט'לא היו לי תלונות של לקוחות. יש לי 13 פירסינג ועשיתי 11 מהם על ידי קלייר's/Icings ואף פעם לא הייתה לי בעיה איתם. יש לי 7 סחוסים והם לא'לא כאב ונרפא בפחות זמן מהשבועות 8-12.

ועם אנשים שאומרים שהתותחים אינם'הם לא מעוקרים. וזה לא'אפילו האקדח שנוגע באוזן. זה'חבילה מעוקרת מראש המכילה את העגיל. אם הוא נדבק, אז אולי כן'האם אנשים אשמים בכך שאינם מטפלים היטב בפירסינג שלהם, או שהם אלרגיים למתכת ששימשה אותם. וניקובי סחוס נזהרים במיוחד מכיוון שהם נדבקים כל כך בקלות. זה'זה לא האקדח, זה'הוא האדם.

זואי ב -24 באוגוסט 2012:

איך מגיעים לשם'אין מסלול?

אמילי מלך ב -1 ביולי 2012:

אני בן 12 ויש לי 3 פירסינג בכל אוזן! הסחוסים שלי נעשו ו 2 פירסינגים באונה! יש לי גם את הבטן שלי ועשיתי את כל מה שעשיתי כשהייתי בן 11!: O אבל עשיתי את האונות הראשונות שלי כשהייתי בן 4. עושה את הטרגוס שלי בקרוב בתקווה! ההורים שלי עדיין לא נותנים לי לעשות את הלשון שלי, אבל אני מכבד את זה כיוון שבכל מקרה לא הייתי צריך חצי מזה שקיבלתי בגילי.!

אבל מקווה לסיים את הלשון והתעשייה שלי בעתיד ואת החלק התחתון של הבטן שלי … לא בטוח במאה אחוז על התעשייה שלי, אבל אולי יהיה קצת יותר מדי! רוצה גם את החלק התחתון של השפה שלי אבל אני לא בטוח לגבי זה! 🙂

בית משפט ב -24 במאי 2012:

זה היה מאוד מועיל

ג’ן ב- 16 במאי 2012:

כולם נראים סופר לבנים. אבל אם זה'זה המראה שאתה'הולכים על…

עָלֵי כּוֹתֶרֶת ב -8 במאי 2012:

עשיתי את הצריח לפני 3 חודשים זה קצת כאב כשזה נעשה, קיבלתי אנטיביוטיקה בגלל זיהום ונאמר לי שמי מלח ומלחי ים אינם מועילים לריפוי או להרחיק את ההדבקה כדי שהמלחים יעשו זאת יצטרך דליים של החומר. אמרו לי פשוט לנקות אותו עם מים וסבון רגילים וזה עובד. אני אוהב את הפירסינג אבל נקישה אחת קטנה וזה שוב כואב כאילו זה עתה נעשה ובסופו של דבר אתה מתחיל מחדש 🙁 אבל אני אוהב את זה אז פשוט סובל שזה כואב

מוניק עמ ב -7 במאי 2012:

יש לי 7 פירסינגים ואני בן 13 שנה 14 יש לי אונה ראשונה, אונה שנייה, שניהם טראגוס אופקי בשתי האוזניים והסליל שלי באוזן ימין. אוקיי אז הנאן שלי לוקח אותי לקבל עוד באוזן שמאל אני לא יודע מה אני רוצה באוזן שמאל שלי לא קונכייה, לא סליל או צריח

תשובה בהקדם לזה אני צריך עזרה בבקשה

ארין ב -5 במאי 2012:

תודה רבה מועיל 🙂

סם ב- 29 במרץ 2012:

היה לי מקום וקונכייה באותו הזמן בשבוע שעבר, החדר כאב יותר באותו הזמן אבל הקונכייה כואבת כמו לעזאזל עכשיו. זה'בלתי נסבל לישון עליו. הצריח כל כך קל לטיפול וללא כאבים!

לנה ב- 28 במרץ 2012:

היי, אני'אני מחפש לחורר את הקונכייה והצריח שלי (סביר להניח שכן הציר נראה כואב יותר וקשה יותר לניקוי). אני'אני דווקא די מפחד מהכאב הכרוך בזה, לא בטוח אם זה יכאב לי יותר מדי. יש עצה חבר’ה? Btw יש לי 2 אונות ושני פירסינג סלילים בכל אוזן. במהלך פירסינג הסלילים לא עשו זאת'לא כאב אבל הם היו די מעצבנים וכואבים במהלך השבועיים הראשונים. זה'עבר חודש והפירסר שלי אמר שהם'כמעט נרפאו אבל אני פשוט אשאיר אותם עם חתיכי ההתחלה עוד חודש (: הם לא'לא ממש כואב עכשיו יותר (; בהשוואה לסליל זה מאוד כואב? (אני מבין שהסחוס עבה יותר שם)

זואי ב- 19 במרץ 2012:

מישהו יודע אם האנטי-טראגוס כואב יותר מצריח? עקר לי את הצריח והאף ואף אחד מהם לא כאב בכלל. האם הכאב באנטי-טראגוס אפילו דומה לצריח?

דניאל ב- 18 במרץ 2012:

עשיתי את הסליל הקדמי שלי לפני כמה ימים וזה כאב יותר מכל הציצה או קעקוע אחר שיש לי חחח כמעט התעלפתי. לא יכולתי לדמיין לקבל חלק מהאחרים המוצגים בתמונות כאן

סוכרייה ב- 17 במרץ 2012:

אני רוצה לדעת אם זה כואב???

קייטי סו ב- 05 במרץ 2012:

אתר זה אינו נותן את המידע שחיפשתי ….. אז תודה על כלום.

שאנל ב- 03 במרץ 2012:

אני'מ 14 וגרמתי לאבא שלי (הוא עושה פירסינג) לנקב את התעשייה שלי כשהייתי בן 13. אני חושב שזה נראה ממש טוב וזה נרפא תוך כמה חודשים (די מהר). אני'אני די סובל מכאבים. כשקיבלתי את התעשייה שלי זה לא קרה'לא כואב עד רע אבל אני'טוב לי עם כאב. אני רוצה לקבל 2 ברים תעשייתיים באוזן השנייה אבל אני לא'לא יודע מה לקבל? הצעות כלשהן?

שם'כמה מהם 2 ברים ישרים, חלקם חוצים, חלק הולכים כמו תעשייה רגילה ויש 2 שעולים מהבר, חלק עוברים את המקום שבו הקונכייה שלך נמצאת.

אני גם רוצה קונכיה בשתי האוזניים שאני מתכנן לעשות בקרוב. ואני רוצה טירון, טרנגוס ואנטי טרנגוס. האם אלה יפגעו יותר מהתעשייה או לא?

זה לא קשור לאוזניים אבל אני רוצה שגם הלשון שלי (ארס) והמחיצה יעשו. אני יכול'לא עשיתי את הלשון שלי עד שאני'מ 18 (כי ההורים שלי לא רוצים שיהיה לי את זה). זה יכאב? וכמה זמן לוקח לארס להחלים? לא שאלתי את ההורים שלי על המחיצה שלי אבל האם מחיבה כואבת וכמה זמן לוקח להחלים?

לנה ב -29 בפברואר 2012:

היי ג’וליג’אס, בדיוק עשיתי פירסינג בסחוס לפני שבועיים אז אני לא יכול לדעת אם זה יחלים. אבל אם נעשה כראוי באמצעות מחט במכון קעקועים, היא אמורה להחלים תוך חודשיים, כמובן, המשמעות היא שתצטרך לשמור על ניקיון החדש שלך כדי להימנע מזיהומים וסיבוכים אחרים. דוֹן'אל תדאג יותר מדי ובהצלחה!

ג’ולי ג’אס ב -28 בפברואר 2012:

היי כל אחד … אני חושב על סחוס להנקב ….. אבל בכל פעם שאני הולך לבית מרקחת אני מקבל דיספוביה …. מה אם זה אף פעם לא נרפא? n זה כואב ??? קראתי למעלה … במקרים מסוימים CARTILAGE אף פעם לא מרפא:/ ?

סטייסי ב -28 בפברואר 2012:

יש לי אונות כפולות עברו 3 שבועות עכשיו עדיין לא נרפא עדיין לא חשבתי להוריד את הסחוס שלי אז תודה על העצה באמת להעריך את זה ^ _ ^ אבל כמו שאני מפחד: $ זה לוקח כל כך הרבה זמן להחלים wtf -_- אם שלי אמא רואה את זה אני מת אה כן אני רק בת 14: X n היא לא יודעת לגבי פירסינג בלה

ניקי ב -23 בפברואר 2012:

האם כואב להשתמש באוזניות כאשר יש לך פירסינג? מה לגבי קונכיה?

rhian ב -23 בפברואר 2012:

כבר סיימתי את הטרגוס שלי ועכשיו אני רוצה משהו אחר. אני גם רוצה antitragus או הצריח או צמוד. יש הערות מה פחות כואב? גם אני צריך לקבל את זה על אותה אוזן כמו טראגוס או אוזן אחרת?

אנא עזור.

תודה.

לנה ב- 21 בפברואר 2012:

דאנג בדיוק עשיתי 4 פירסינג סחוסים בחנות תכשיטים והם לא עשו זאת'לא כאב בדיוק כמו מה שהרגשתי עם פירסינג האונה שלי. בין שהפירס שלי השתמש באקדח מחט. תירה קיבלתי אותם היום ואני לא'לא מרגיש כלום, אבל האוזן הימנית קצת כואבת. אני'אני לא מתכוון לגעת בהם או להתעסק איתם עד שהם יחלימו כמו שצריך. קניתי גם רוח כירורגית שתחטא את הפירסינג שלי בזמן שהם בתהליך של ריפוי. האם יש סיבות לדאגה? שמישהו יענה בבקשה, תודה.

נירה ב- 20 בפברואר 2012:

אני מתלבט אם לקנות תעשייה ו/או טראגוס. אני יודע שזו תהיה התאוששות ארוכה, אבל אני לא'לא יודע אם אני יכול להתמודד עם הכאב. אני'אני קצת דואג וקצת צריך מישהו שידחוף אותי מעבר לקצה ההחלטה. כל עזרה?

גם אם מישהו יכול להמליץ ​​לי על כמה מקומות טובים לעשות אותם באזורי בולטימור או פילדלפיה, אני'אודה באמת.

כוליקו ב -19 בפברואר 2012:

היי בדיוק עוקבו לי את האוזניים האם זה נורמלי לקבל כאב ראש אחרי שעושים את הפירסינג

LaLaLaLoopsy ב- 17 בפברואר 2012:

סיימתי את הקונכייה שלי לפני שבוע והפירסר אמר לא לסובב אותו. סיבבתי אותו בטעות ועכשיו זה מרגיש נקבובי ומוזר. אני ממש מפחד ממה שיקרה. עכשיו זה כבר לא כואב. כל עצה?

סטפהההה;) ב- 14 בפברואר 2012:

פירקתי את הצריח שלי לפני כשבוע וזה לא היה'לא גרוע כמו שחשבתי שזה הולך להיות. זה'כואב לי לגעת ולישון, אבל אני לא'לא מתחרט. זה'זה כל כך חמוד, כל מי שמחפש לעשות את זה … עשה זאת! חחח. מקבל את הטרגוס שלי בסוף השבוע הזה! 🙂 נרגש!

קיבי ב- 10 בפברואר 2012:

עשיתי את הסחוס שלי עם אקדח פירסינג בחנות תכשיטי שרשרת בקניון, לפני קצת יותר משנה. כאב לי מאוד, והיתה לי בליטה בחלק האחורי של האוזן. אני'd הוצאתי אותו למשך שעתיים למפגש מסלול, וזה יעשה לי הרבה צרות כאשר ניסיתי להכניס אותו. הוא נסגר תוך 5 ימים לאחר מפגש קרוס קאנטרי, והם אמרו לי את זה'אני נרפא לחלוטין תוך 6 חודשים'הייתי בת תשע.

קיליינואל ב -7 בפברואר 2012:

היי, אני'אני רוצה לסיים את הצריח שלי ממש בקרוב, ואני'כבר שאלתי את אחותי'חבר שלי שהוא הפירסר של חנות הקעקועים שאני מתכוון ללכת אליו בערך כמה זה יעלה, כלומר'אני תוהה, עד כמה זה יכאב וגם כמה זמן לוקח עד שאני יכול להחליף את התכשיטים, וכאשר אני מתקלח, האם יש סיכון שהשמפו יפגע בו, אני יודע'אצטרך להיזהר קצת באזור, תודה!

לינסני ב -7 בפברואר 2012:

קיבלתי את ההקפות האונה הראשונה והשנייה תוך שנתיים אחת מהשנייה. 1 = אקדח @ קניון 2 = מחט @ סלון קעקועים. לא רק שהמחט כאבה כל כך הרבה, אלא שהאקדח שהקיף כאב במשך שבועות! אין כאב אחרי מחט!!!!!

cheymarie ב- 06 בפברואר 2012:

בסדר, אני יודע את כל הדברים על אקדחי פירסינג, שימוש במחטים פירסינג, וכו ‘. אבל מעולם לא הורשו לי לנקב את האוזניים, אז אני עושה פירסינג באוזניים שלי … תהיתי, (עשיתי את פירסינג האונה הראשונה והשניה שלי באקדח) לקחתי את העגילים המנקבים מהאונות השנייה ונקבתי שלושת חורי הסחוס שלי, על ידי דחיפת העגיל דרך האוזן ביד … ניקיתי אותו תחילה אבל תהיתי אם לדחוף אותו רק באמצעות היד שלך זה יותר גרוע אז לעשות את זה עם אקדח? הפירסינג שלי נראה לא נראה, עם בליטות או עור שנתקעו בו, אבל 2 כרגע כואב כל כך, תהליך הריפוי מבאס. ויש לי סחוס רך בצורה לא טבעית, כך שניקובי הסלילים שלי מאפשרים לי להחליק דרכים שונות שמודדות דרכם … למשל, עברתי ממד 20 ל -14, והוא פשוט החליק דרך…

מייגן ב -4 בפברואר 2012:

פירצתי את הדעת שלי לפני חודש. הרגשתי את זה מאוד וזה דימם קצת אחרי. הילדה שנקרה אותו לקחה את המקל הזה כמו דברים וסחטה קצת דם וזה כאב יותר מאשר כל הפירסינג. זה לא התעצבן או משהו מאז שקיבלתי את זה. הרגע קיבלתי על זה קמצנים קטנים. וויקי תעשה את זה בנפרד כך שהאוזן שלך תצטרך להתמקד רק בריפוי אחת בכל פעם, אני עושה את זה עם התעשייה שלי. ואני במד רמה בתנועות האוזניים שלי, זה יותר כואב מאשר כל פירסינג שהיה לי אבל הגדלים הקטנים כואבים ביותר ברגע שאתה מגיע ל -4 גרם בשבילי זה לא היה כואב במיוחד. אם אתה רוצה לאמוד את האוזניים שלך אתה צריך לדעת כי 2 גרם נחשב "נקודת האל חזור" אבל אנשים רבים יכולים ללכת לאבא והאוזניים שלהם נמתחות לאחור, אבל אם אתה הולך ל -00 גרם והם לא חוזרים כנראה שהם יחזרו ל -14 גרם או משהו כזה שזה לא כל כך נורא כל עוד אתה יודע מה אתה עושה , אל תגדל במהירות, וברגע שהם נרפאו, תנו להם לאוויר ולנקות אותם מדי פעם כי אז הם לא יריחו. אני מקווה שזה עוזר לאנשים, אבל פירסינג שונה עבור כולם אז לא הייתי יודע עד כמה פירסינג או מתיחה יזיק לאנשים אחרים.

ויקי ב -31 בינואר 2012:

אני'אני מתכנן לחדור את הסחוס שלי ואני רוצה 3 חורים ברציפות. האם מישהו מכם מציע לעשות את כולם בזמנים נפרדים או בבת אחת? הצעות בבקשה!

הולי ב- 28 בינואר 2012:

היי, רציתי לקבל חוות דעת על אילו פירסינג הם הבעייתיים ביותר לאוזן?

בדיוק סיימתי תעשייה ואני'שמעתי שזה למעלה עם אלה שגורמות לרוב הבעיות, כלומר הצטלקות, גירויים בזיהומים וכו ‘.

אני לא'לא אכפת לי מהכאב, כי התעשייה שלי ממש לא'לא כואב ויש לי סף כאב גבוה, אני רק רוצה לדעת אילו מהם בדרך כלל קלים יותר לאחריו ואילו מהם מרפאים הכי קל, מלבד האונות מכיוון שהם די פשוטים לריפוי.

תודה 🙂

יאן* ב -27 בינואר 2012:

קיבלתי פירסינג של כל שלושת פירסינג הסחוסים שלי באקדח וזה החלים מהר ולא קרה'גם לא כואב לי, אני'יש לי אותם כבר בערך 5 שנים ושמתי משקולת של 14 מד אחד 🙂 עכשיו זה כאב כמו לעזאזל חחח

מקנזי: D ב- 25 בינואר 2012:

זומג, יש לי שלושה פירסינג באונה (שלושה בכל אחד) אבל אחד הוא מד 6, ואז 14 מד, ואז 18 מד. יש לי שני פירסינג סחוס בכל אוזן, שניהם 18 גרם [מד] אף אחד מהם לא כאב, למעט מדידת אוזני. אבל כעבור זמן מה הכאבים נעצרו. את שלי עשיתי בעצמי, אני ממליץ באופן מקצועי. אני הולך בקרוב לעוד סחוס, ובקרוב אני'אני מקבל צריח באוזן ימין וטרגוס משמאל: D מאחל לי בהצלחה.

רחל ב- 18 בינואר 2012:

אני יכול'אני לא אומר בוודאות, אבל אני מאוד חושד שהסיבה שהניקוב שלי בנחליים כאב פחות מהסליל היא שהגוזל שעשה לי את האף היה חמוד למדי, חולצתה הייתה מכופתרת בחלקה והיתה נחמדה "תכונות" וערב מקסים ממש על החזה שלה ופירס הסליל היה אחי שלמרות שהוא די נחמד ומוכשר, הוא פשוט לא היה't כמו "מסיח דעת".

בריאן ב -12 בינואר 2012:

פירסינג Daith, זה עדיין מסוכן מאוד בגלל מיקומו של הפירסינג. לכל אדם מערכת אוזניים שונה, ורבות מהן אינן מתאימות לפירסינג מסוג זה. http://www.whatisall.com/fashion-and-accessories/w…

שׁוֹשָׁן ב- 09 בינואר 2012:

כואב לי האוזניים רק מלהסתכל על אלה.

דנה ב- 09 בינואר 2012:

המשך: שרציתי פירסינג גם לאוזן שמאל, אז לפני יומיים קיבלתי פירסינג סחוס עם CBR & אני אוהב את זה! זה'עברו רק יומיים אז אני יכול'לא אומר הרבה, אבל אני'אחזור בקרוב כדי לעדכן;)

דנה ב- 09 בינואר 2012:

לפני כ -13 חודשים קיבלתי את הפירסינג התעשייתי שלי באוזן ימין, ועכשיו זה'די נרפא, אני אוהב את זה, אבל זה'זה היה מסע ארוך (הצטלקות, בליטות וכו ‘) אבל הכל נגמר ונרפא וזהו'ממש יפה. יש לי שני משקולות קטנות עכשיו, וזה נראה נהדר! אהבתי את זה מאוד

mememoo ב- 04 בינואר 2012:

היי קיבלתי אתמול עיטור חדש, וזה לא מאלה למעלה. עשיתי את זה בצורה מקצועית על ידי בחורה ונראה שזה מאוד מתוח זה נורמלי. אני מקלט'לא עשו לי פירסינג על האוזן במשך כארבע שנים.

אריקה ב- 04 בינואר 2012:

זמן הריפוי לקונכייה אינו נכון. הפירסר שלי סיפר לי 9-12 חודשים. כל פירסר אחר שאיתו דיברתי אמר גם את זה.

משתתף ב- 03 בינואר 2012:

בדיוק קיבלתי את פירסינג הבר התעשייתי שלי ואני אוהב את זה! סיימתי ב- 12-31-11! תודה קעקוע סנטרל רק 35 דולר!!

הולז ב- 03 בינואר 2012:

עקרתי את הצריח שלי באוקטובר 2011 ואני חייב לומר שלא'לא הרגשתי שום דבר. זה היה די כואב אחרי כמה ימים אבל חוץ מזה זה היה בסדר. הייתי צריך להוציא את זה אמש כי זה צמח תוך חודשיים בלבד. אתה יכול לראות את הבר דרך העור שלי. זוהי בעיה נפוצה עם פירסינג הצריח או שזה רק הגוף שלי???

אנה ב- 03 בינואר 2012:

הרגע קיבלתי צמוד לפני כארבעה ימים. הפירסינג עצמו לא עשה זאת'לא כואב כל כך. אבל אני'אני כותב לך עכשיו עם אוזן פועמת, נפוח עם קלואיד פוטנציאלי שמתחיל? אני'טבילה, שטיפה אנטיבקטריאלית ברורה, לא זזה ומנסה להיזהר ממנה מאוד. זה היה בסדר עד לפני כ -36 שעות. הלוואי והייתי יודע מה לעזאזל עשיתי! זה'זה סופר חמוד, זה'זה רק כאב בתחת כרגע! עשיתי תעשייה לפני מספר שנים ואחרי שנה של פירוק המוט שלי נפל לי בשנתיים וסגר! עדיין לא היה'לא נרפא לגמרי! אני'היו לי כמה פירסינג באוזניים אבל הצמוד הוא היחיד שאני'יש לי עכשיו. ברור שתעשה את המחקר שלך לפני שתנקב או לפחות תתכונן לעצמך לתחזוקה הנכנסת!

למישהו יש את זה חזק'נדחה או גרם לבעיה ענקית?

em ב -31 בדצמבר 2011:

בדיוק קיבלתי שני פירסינג כדי שאוכל להכניס מוט פיגומים אבל אני חושב שהמידות שלי כבויות מה עלי לעשות?.

מחמת (מחבר) מ- N.J. ב -30 בדצמבר 2011:

אתה'כנראה שזה בסדר אם זה'עבר חודש ואין לך בעיות. אני'אני לא בטוח מה אתה חושב הולך להתנפץ? התכשיט? אני לא'לא חושב שם'יש סיבה לפחד עד כדי כך נורא, זה נשמע כך'מרפא בסדר גמור…?

קָדוֹשׁ… ב- 28 בדצמבר 2011:

חרא קדוש…

קיבלתי את פירסינג הסחוס שלי עם אקדח פירסינג …

האם זה הולך להתפוצץ ???? T.T אם כן אני דפוק @_ @

אבל כבר עבר חודש אז הוצאתי את העגיל ונראה שזה בסדר … : או

ויש לי שאלה

האם ישנם סוגים שונים של עובי בעגילי הסחוס?

כי חיפשתי עגילי סחוס וחלקם נראים עבים במיוחד .. ומכרות די דקים בהשוואה לאלה

הלכתי למקצוען להביא את הסחוס שלי … הלכתי לקניון … והם פירבו אותו עם אקדח חודר … אני מפחד לטקס עכשיו…

ג’אני קיי ב -11 בדצמבר 2011:

אז אני'אני מתכנן לסיים את הטרגוס שלי באוזן שמאל ביום חמישי ולא אשקר. אני רועד במגפיים לאחר שקראתי את כל ההערות האלה. יש לי 3 פירסינגים באונה מכל צד (כולם נעשים באקדח פרט לאחד) ו -1 קרטליד פירסינג בערך באמצע האוזן השמאלית שלי. אני'אני לא ממש מפחד מהכאב שבפירסינג כי אני דווקא מעדיף לחורר את האוזניים בעזרת מחט על פני אקדח. כולם אומרים לי עד כמה הכאב יהיה נורא למרות שאני לא עושה זאת'לא מכיר מישהו שעשה את זה באופן אישי. אני'אני הכי מודאג מההפרעות, לא הייתה לי שום בעיה עם הסחוס שלי ולמעשה הצלחתי לעוף ולצאת לחופשה פחות משבוע אחרי שהסתיימתי. אני'דאגתי שהטרגוס ניצח'לא נרפא כמו זה האחרון וניצחתי'לא הצלחתי לישון בנוח עם הפירסינג החדש הזה, קריאת ההערות האלה גרמה לי לכאבי אוזניים רק מקריאתם! Ekekekekekeke !! = (

ג’סיקה ב- 02 בדצמבר 2011:

לא להיות כלבה או משהו, אבל ברור שחלק מכם מקלט'לא עשו את פירסינג שלך במקום בטוח מאוד. יש לי 7 פירסינג באוזניים בתוספת הפופיק, הלשון & עשיתי את השפה שלי פעמיים. בכל אופן, בנוגע לאוזניים, עשיתי את שני פירסינג הסחוסים שלי אצל קלייר's (אחד מהם עשיתי פעמיים כי תפסתי את הראשון על החולצה בזמן שהתלבשתי & זה נהיה כואב אז פשוט הוצאתי אותו) ומעולם לא הייתה לי בעיה איתם. הם נרפאו בזמן שהאישה אמרה שהם יעשו זאת & מעולם לא נדבקו או משהו. אני'ביצעתי את שניהם כבר כחמש שנים & אני באמת לא'לא חושב על זה'צריך ללכת למקום קעקוע כדי לעשות אותם. יש לי גם את הקונכייה שלי, מה שבן דוד שלי עשה עם אקדח חודר. אני לא'לא ממליץ לכל אחד לעשות פירסינג בעצמו, אבל אני'אף פעם לא ממש היו לי בעיות עם זה & אני לגמרי אוהב את זה! אני'אף פעם אף פעם לא ממש כאב לי עם כל פירסינג שלי בזמן שעשיתי אותם (למעט השפה שלי, קצת כאב) & יש לי סובלנות נמוכה מאוד לכאבים.

mle ב -27 בנובמבר 2011:

אני לא'לא קראתי כאן כל תגובה אחת, אבל לא'אל תשימי לב למי שמזכיר פירסינג. סיימתי את שלי לפני כמה שנים, ואני באמת מאוד אוהב את זה. זה היה די כואב ולקח לנצח להחלים במלואו, אבל כנראה בעיקר בגלל שזה מקום כל כך מביך וקטן לחורר אותו. יש לי חישוק אבל אין עליו כדור והוא מעולם לא נשר.

יש לי גם תעשייה שאני'יש לי הרבה שנים ואני לא'אני לא זוכר שזה כואב מדי להנקב, אבל אחר כך לא יכולתי'לא לישון בצד הזה הרבה זמן. האונות שלי נמתחות ל -2 גרם ואני הולכת להימתח עד 0 גרם בקרוב

לעוף ב- 26 בנובמבר 2011:

סיימתי את התעשייה שלי לפני כמה ימים וזה היה די כואב. החור התחתון לא עשה זאת'לא כאב לי, אבל כשהוא עשה את החור העליון זה היה גרוע פי 5. אני מאוד אוהב את זה ושמח שעשיתי את זה. גם אם אני מקלט'לא הצלחתי לישון ביומיים האחרונים בגלל הכאבים.

בקס ב -15 בנובמבר 2011:

רייני- זה'שנקרא זה עתה פירסינג באונה השנייה רק ​​תגיד האם אתה יכול לנקב את האונות שלי ולהצביע בדיוק לאן שאתה רוצה שזה יעשה את זה היה קל בכל מקום באזור הבשר הרך הוא פירסינג באונה.

בקס ב -15 בנובמבר 2011:

היי ג’ורג’יה-לי הייתי אומר בסולם של 1 עד 10 זה 6 יש לי את שלי והחור הראשון הרגיש כמו הרבה לחץ ולא עשיתי'אפילו לא מרגיש את השני. רק אל תעשה'אל תחשוב על כאב זה ייגמר בעוד מכרה שני יעלה 30 ליש”ט ואני אוהב את זה'זה פירסינג ייחודי למדי שמבליט אותו'אין דבר גדול'אל תדאג בסופו של דבר אתה תוהה מה דאגת לפירסינג שמח: D

ג’ורג’יה לי ב- 12 בנובמבר 2011:

אני מתכנן לעשות את הפירסינג התעשייתי לחג המולד, ואני לא בטוח אם יש לי סובלנות לכאב נמוכה או גבוהה. כל הצעה לגבי כמות הכאב הנגרמת עקב ביצוע זה?

ניקי ב -7 בנובמבר 2011:

עשיתי את הצריח שלי ולוקח לנצח לרפא. כאילו עברו 9 חודשים וזה עדיין כואב!

ריין ב -30 באוקטובר 2011:

בתגובה הקודמת שלי התכוונתי * לאוזן * לא לאכול. [:

ריין ב -30 באוקטובר 2011:

אוקיי אז אני רוצה חור אוכל שני פשוט ופשוט, זה's קרוב ללבוש אתה בדרך כלל היה עובר את האוזניים כילד. איך היה קורא לאותו פירסינג?

ממתק ב -27 באוקטובר 2011:

עקרתי את הטראגוס שלי במשך 4 ימים, וכאבי אוזניים קבועים והלסת והלחיים הרכים כבר 3 ימים. אני אוהב לדעת שזה נפוץ! (: ואני אוהב את הפירסינג החדש שלי, הוא כל כך חמוד! יש לי גם את האף ואת תנוכי האוזניים שלי

🙂 ב- 21 באוקטובר 2011:

יש לי טראגוס, פיגום/תעשייה, צריח, 2 אונות ואוזן עליונה. יחד עם אחרים צריך להגיד שהבטן שלי כואבת יותר !! עם כל פירסינג זה'הכי טוב לצפות לגרוע אז זה כואב פחות 🙂

אלכס ניקול ב- 14 באוקטובר 2011:

nostheboss21 יש לי פירק של הטרגוס שלי אבל הוא מעולם לא התנפח. עם זאת, יש לי פירסינג הדוק שאוהב להידבק ולהתנפח. אז אני משתמש באבקת bc על זה. הוא נעוץ עקבים מיד לאחר השימוש בו במשך כמה ימים. פשוט מערבבים עם מעט מים ונותנים לייבוש על הטרגוס ואז שוטפים במים.

21. נוסטהבוס ב -11 באוקטובר 2011:

כמה נפוח הופך פירסינג הטרגוס? פירצתי אותו לפני 3 ימים והיום זה די כואב ונפוח, האם זה נורמלי??

אווי ב- 03 באוקטובר 2011:

ג’וי; זה'זה לא רעיון טוב לסובב אותו מכיוון שאתה יכול ליצור גוש בסחוס וזה ניצח'לא נעלם לגילאים! שמור על ניקיון בעזרת מי מלח חמימים וגליל מטבח (don'אל תשתמש בכדורי כותנה כי זה יכול להתפרק ולהסתבך בפירסינג שלך) לדעתי, שימוש באקדח כדי לחורר אותו לא היה'לא יהיה הרעיון הטוב ביותר, כיוון שיש לך כמה בעיות בשלב ההחלמה .. נסה לא לישון על זה או להתעסק עם זה יותר מדי, וזה אמור להירפא תוך חודשיים -חודשיים (:

יש לי שמונה פירסינג בסך הכל, ארבעה בכל אוזן. שמאלה; שתי אונות, סליל & טראגוס. ימין; שתי אונות, קונכיה & צָרִיחַ. היה לי סליל & טראגוס נעשה לפני כשלושה שבועות והכל בסדר. הפסקת הפרשות, שהיא נורמלית, וקצת דם זעיר על הסליל שלי, שם בחרתי אותו. טראגוס נרפא יפה ואני'ממליץ עליו. היה לי הקונכייה שלי & טירון נעשה אתמול, והם'לא כל כך נורא – הבעיה היחידה היא שהצריח דימם כמו לעזאזל! אני'יש לי חתיך בקונכייה וטבעת בכספומט של הצריח, אבל תהיתי, כיוון שאני רוצה טבעת בקונכייה וחתיך עם סיום כפול בצריח, מה'זה הסוג והגודל הטובים ביותר שאפשר ללכת עליהם? & כמה זמן עלי לחכות עד שאוכל לשנות, & אם אני קונה את התכשיטים מהשוק, כיצד אוכל לעקר אותם?

אני יודע הרבה שאלות, מצטער XD

ג’וי ב -1 באוקטובר 2011:

אתמול עקרתי לי את החלק העליון של האוזן וזה לא קורה'לא כואב עד שאני אצטרך לסובב אותו. כמה זמן ייקח לזה להחלים? ביצעתי את זה בוולמארט, אז אני צריך לדעת אם לעשות את זה עם האקדח היה רעיון גרוע והדרך הקלה ביותר לטפל בזה. הצעות כלשהן?

אנה ב- 28 בספטמבר 2011:

אני רוצה שהצריח שלי ינוקב אבל שני הוריי שונאים פירסינג והייתי הורג אותי אם הייתי עושה את זה. כמו כן, יש לי אפס סובלנות לכאב (קיבלתי זריקת הרדמה מקומית לפני כמה ימים והעיניים שלי דלגו חחח). פעם אחת חרוטתי את אוזניות האוזניים שלי וכמעט בכיתי כשסיימתי אותם, אז אולי זכיתי'לא אקבל פירסינג נוסף 🙂

אשלי 1994x ב -19 בספטמבר 2011:

עשיתי את הצריח שלי ואני רק בן 16, זה לא קרה'לא כאב לי כמעט ובאמת נבהלתי לחינם! תעשה את זה שווה את זה !! 🙂

WB ב- 16 בספטמבר 2011:

@רק אני:

סיימתי את הצריח שלי בשנה שעברה וכן, הוא היה רך במשך כמה ימים. גם אני הרגשתי את הפעימות, אבל אני לא'לא חושב שזה נמשך יותר משבוע. עם זאת, לוקח זמן עד שהוא נרפא במלואו! אולם אינני מומחה. אם אתה'אם אתה מודאג, פשוט התקשר או לך למקום שבו ביצעת את פירסינגך. הם צריכים להיות שמחים לבדוק את זה.

טיפ לנפיחות: השתמש בתה קמומיל טהור וספוג את הפירסינג שלך באותו אופן כמו מלח הים. (מעולם לא עשיתי את זה, אבל זה עובד עבור אנשים מסוימים)

שרה ב- 13 בספטמבר 2011:

ובכן, יש לי 5 פירסינג באחת האוזניים, שניים באוזן השנייה, הלשון, הפטמה והפופיק, הגרוע ביותר היה הטרגוס אבל לא הייתי רוצה'לא אמר שזה כאב שאתה לא יכול להתמודד איתו. 3 מאותם פירסינג באוזניים הם קרטלידג ‘והאמת שהיא לא מסתדרת עם אקדח! לחבר שלי יש אקדח פירסינג אז חשבתי אה מה לעזאזל ונתתי לה לנקב את החלק העליון של האוזן, מיותר לציין שהוא תפח כל כך גדול וכל כך כאב, סירבתי להוציא אותו ולתת לו להחלים אז נאלצתי לעזוב החלק האחורי של העגיל במשך כשבוע לפני שהאוזן שלי תפחה בחזרה לגודל רגיל כך שהצלחתי להחזיר אותה שוב! בהחלט אחזור לחנות הפירסינג שלי לעוד!

תהיתי מה אנשים חושבים על פירסינג הדוק, כמו שאני עושה'אני באמת לא רואה הרבה אנשים עם זה אז אני שוקל לעשות את זה די מהר!

לורה ב- 13 בספטמבר 2011:

יש לי פירוק סחוס באוזן השמאלית העליונה שנעשה באקדח. זה לא כאב אפילו לא. פשוט הרגשתי שמישהו נגע באוזן שלי לשנייה. זה לא היה כואב בכלל אחר כך ולא היו לי שום בעיות בריפוי או משהו כזה !!! אני אוהב את זה!!!!

בקס ב -7 בספטמבר 2011:

היה לי פירסינג של סליל עם חישוק אבל שיניתי אותו לחתיך הוא נרפא:] אבל החתיך הוטמע באוזן והייתי צריך ללכת לרופאים שלושה ימים ברציפות ביום השלישי [היום] היה לי זה הסיר את זה היה זריקות כואבות מאוד זה מדמם המון ויש לי תחבושת מכוסה בדם והרופא אמר שאני לא יכול לקבל יותר פירסינג סחוסים'אני בהחלט נהרס רק אם אתה יודע מה יכול לקרות.

רק אני ב- 05 בספטמבר 2011:

בדיוק פירקתי את הצריח שלי לפני 6 ימים, אני אוהב איך שזה נראה, זה כאב לעזאזל. והפירסר היה צריך לעשות את חור היציאה קצת יותר למעלה מאשר פירסינג הצריח הממוצע, ולקח בערך 3 דקות להעביר את המחט, ועוד 2 כדי להעביר את המוט והכדורים וזה הרבה זמן. לצורך פירסינג. כמו שאמרתי, אני אוהב את איך שזה נראה, וזה דורש הרבה טיפול, סבונים אנטי בקטריאליים רכים ועדינים, תמיסת מלח ים פעמיים ביום, כאבים כשישנים עליו וכו ‘אבל יש לי שאלה לכל מי שיש לו פירסינג כבר, האם זה רגיל שהאוזן שלי סביב פירסינג הצריח אדומה ונפוחה? זה כואב למגע ויש לי כאב פועם קטן מתמיד, אבל אתה יכול לראות בבירור את הגודל השונה בהשוואה לאוזן האחרת, הלא מדורגת. כל תשובה ו/או הצעה תעזור, תודה x

שרה ב- 03 בספטמבר 2011:

בדיוק קיבלתי פירסינג תעשייתי לפני שעה על ידי איש מקצוע. למען האמת, זה כמעט לא כאב כשסיימתי. אבל עכשיו כואב. פועם ומרגיש חם בעיקר. יש לי גם את שתי האוזניים עם פירסינג של טראגוס ואני חושב שהן כואבות הרבה יותר כשזה נעשה.

Lexx (: ב- 03 בספטמבר 2011:

לסיים את הסחוס תוך שבוע. עם מחט בסלון. אהה. אני בן 13. : ד

בקסי ב- 03 בספטמבר 2011:

יש לי פירסינג של סחוס שהייתה לי חישוק, אבל שיניתי אותו לחתיך הוא נרפא, אבל עכשיו צומחת בליטה אדומה וכואבת מעל החתיך יש לך רעיונות מה עלי לעשות להוציא אותו? כל עזרה תהיה מעולה תודה:]