הכל על פירסינג פטמות

לריי יש אופני גוף רבים, אימוני SFSI, אישורי CFR-D לשעבר ותקופה של עשור בתור BellaOnline'עורכת אמנות הגוף מתחת לחגורה.

פירסינג פטמות

פירסינג פטמות

ג’ו לאב באמצעות ויקימדיה

טבעות פטמות ודברים

אישה שטסה מטקסס נאלצה על ידי TSA להסיר את טבעות הפטמה שלה בעזרת צבת. אפילו 20+ שנים אחרי שניקוב הפטמות התחיל להפוך למיינסטרים, אנשים רבים עדיין לא עושים זאת'לא יודע עליהם כלום. למעשה, כל מה שאדם ממוצע יודע על פירסינג פטמות הוא כנראה רק זיכרון מעורפל של משהו נוצץ בג’נט ג’קסון'החזה שלה בזמן האומלל שלה "תקלה בארון הבגדים" במהלך הסופרבול בשנת 2004.

פירסינג פטמות אינן שינויים בגוף מזדמנים. זה'זה לא כמו שיש לך פירסינג באוזניים. לוקח להם חודשים להחלים והסרת התכשיטים דורשת לעיתים קרובות שימוש בצבת מיוחדת שמיועדת לפתיחה וסגירה של הטבעות העבות.

להלן, אני מתאר את תהליך הפירסינג ועונה על כמה שאלות נפוצות. אני גם חולק טיפים על טיסה או סריקה או הכנסת גלאי מתכות. אם יש לך שאלות, תוכל לשאול אותן בתגובות בתחתית המאמר.

פירסינג פטמות צעד אחר צעד

כיצד נקבים פטמות?

פירסינג פטמות הוא הליך די פשוט וקל לשינוי הגוף. אין להשתמש בחומרי הרדמה (מכיוון שהשימוש בהם מוסדר ומוגבל לרופאים) כך שלמעשה אין זה חוקי לניקוי גוף להשתמש בחומרי הרדמה. הפירסינג עצמו לוקח כמה שניות בלבד.

  1. ראשית, אזור הפטמה מנקה ומסומן כך שחורי הכניסה והיציאה לטבעת ממוקמים ומייצבים כראוי. פירסינגים אלה ממוקמים לרוב בבסיס הפטמה שבה היא מצטרפת לאאורולה.
  2. לאחר מכן, מהדק רפואי הנקרא מלקחיית פנינגטון מוחל על הפטמה, מחזיק את הרקמה בחוזקה ומצמיד את שתי הנקודות לחורים קרוב ככל האפשר זה לזה..
  3. מחזיק פקק בצד אחד כדי לתפוס את המחט, הפירסר מבצע במהירות את הפירסינג בפועל באמצעות מחט חלולה עם קצה מלופף. עובי הפטמות צריך להיות בעובי של לפחות 14 גרם כדי למנוע קריעת רקמות.
  4. המהדק מוסר והמחט כמעט כל הדרך דרך הפירסינג. ואז הטבעת מונחת כלפי קצה המחט ומשמשת לדחוף את המחט החוצה, ומאפשרת לטבעת להחליק בצורה חלקה למקומה.
  5. טבעת החרוז שנלכדה נמצאת במקומה ומוכנה להכניס חרוז בין שני הקצוות ולהיצמד לסגירה.

חווית פירסינג פטמות משותפת

טיפול לאחר פירסינג בפטמה & תכשיט

איזה סוג של תכשיט הוא הטוב ביותר עבור פירסינג פטמה חדשה?

כאשר הפטמות נוקבות לראשונה, התכשיט הטוב ביותר לענוד הוא טבעת חרוזים שנתפסה. זה מאפשר את הטיפול והניקוי הקלים ביותר לפירסינג הריפוי.

כמה זמן לוקח להחלים?

לגברים, פטמה מנוקבת יכולה להימשך שלושה עד שישה חודשים בממוצע להחלמה. לנשים זה יכול לקחת שישה חודשים עד שנה. כל אחד'הגוף שונה, לכן הקפד לדון בכל הנוגע לסוגיות ספציפיות לפניך.

באיזה גודל תכשיטים משתמשים בפירסינג פטמות?

תכשיטי הפטמה צריכים להיות 14 גרם להתחלה, שכן חוט דק יותר עלול לנדוד החוצה או להסתכן להיתפס ולקרוע את רקמת הפטמה..

האם אתה יכול להגדיל או לאמוד את פירסינג הפטמה שלך?

אם ברצונך להגדיל או "מַד" פירסינג הפטמות שלך, זה'הדבר הטוב ביותר נעשה על ידי פנייה לניקר גוף מקצועי והגודל של פירסינג בכל פעם, עם לפחות חודש בין הגדלות. תעלה מהר מדי ואתה מסתכן בקריעת הרקמה ותצטרך לעבור תקופה ארוכה של ריפוי מחדש.

מתי אוכל להחליף את התכשיטים?

לאחר ההחלמה ניתן לשנות את התכשיטים, ועם פטמות ישנן אפשרויות רבות. האפשרויות הפופולריות ביותר לאחר טבעות חרוזים בשבי הן משקולות ישרות ומעגליות. וודא עם מוטות ישרים שהתכשיטים הם בערך 1/16" ארוך מקוטר הפטמה לנוחות, וכדי שהכדור יסתיים לא'לא לחפור ברקמה. עם משקולות, משתלבים ומגיני פטמות ניתן ללבוש. שני אלה הם תכשיטים שתלויים על המשקולת בפועל או מחזיקים אותם, כך שאתה'אני רוצה קצת יותר אורך אם אתה חושב על אחד מאלה.

כיצד אוכל להסיר את תכשיטי הפטמה שלי?

אם אתה עונד טבעות חרוזים שבויות, הקפד להשיג מפזרי טבעת מיוחדים (צבת) וצבת סגירת כדורים, כך שתוכל לשנות את התכשיטים שלך בעצמך. אלה מבטיחים שניתן לפתוח ולסגור את התכשיט בבטחה עבור הלובש ולמנוע מהתכשיטים להתעוות או להיפגע מתהליך ההסרה..

האם תכשיטי פטמות יהוו בעיה אם ארצה לטוס על מטוס?

המחלוקת על טבעות הפטמה ואבטחת חברות התעופה נבעה מאירוע בשנת 2008 כאשר בודקי אבטחת TSA בטקסס אילצו אישה להסיר את טבעות הפטמה שלה, ואמרו לה שהיא תיאסר מהטיסה אם לא תעשה זאת.'t.

איש לא היה בטוח מדוע רק פירסינג מהפטמות מהווה לפתע איום על בטיחות האוויר כאשר אף, טבור או פירסינג באברי המין היו'זה לא נחשב לבעיה, אולם TSA גיבה את סוכניהם וסירב להתנצל בפני הנוסע.

האם טבעת הפטמה שלי תניע גלאי מתכות?

פירסינג גוף לא'לא ניתן לזיהוי על ידי גלאי מתכת בסגנון פתח, אך יירשם אם אדם נסרק בעזרת שרביט ביד. המשמעות היא שמאות פירסינג הפטמות ביום עפות מבלי שיזוהו, אך אנשים נקבים שנבחרים באופן אקראי להקרנה נוספת עשויים להיאלץ לסבול את בדיקת החלקים הנקובים שלהם. זכור, בדיקות צריכות להיעשות על ידי סוכני אבטחה חד מיניים (בחורים בודקים חבר’ה, נשים בודקות נשים) והן אמורות לבקש שתפשט רק מספיק כדי להראות את פירסינג הפטמות. הם לא צריכים'לא צריך לגעת בגוף שלך.

על פירסינג פטמות

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

© 2008 ריי

פירסינג פטמות ש&ת – גם הערות ומשוב

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -15 במרץ 2012:

JJ, בין אם אתה עונד טבעת או משקולות הוא הבחירה שלך. אני ממליץ על טבעות לריפוי ראשוני מכיוון שהוא מאפשר לך לנקות אותן ביתר קלות אך לאחר ריפוי זה'זה מה שאתה רוצה.

ג’יי ג’יי ב- 13 במרץ 2012:

האם זה משנה איזה סוג טבעות לענוד? האם עדיף סוג אחד מאשר סוג אחר, כמו מעוקל או ישר?

פשטות 4 הכל מרוד איילנד, ארה”ב ב -7 בפברואר 2012:

זה נהדר! שלי נקב ושמח לראות מידע טוב עליהם. תודה גם על הקישורים. הייתי רוצה לקבל כמה חדשים בקרוב ולא'אני ממש לא בטוח היכן להזמין כמה, אני חושב שאני הולך להזמין את המפתחות שאתה מעלה למרות שאני עצבני לעשות זאת בעצמי ואולי אלך לחנות. ביצעתי אותם במקור לפני שנתיים ואחרי שנה יצא אחד ולא יכולתי'לא תחזיר את זה אז כשסיימתי אותם בפעם השנייה לפני כ 9 חודשים הייתי קצת עצבני כי אין מצב שאני נדקר פעם שלישית חחחח..

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -7 בפברואר 2012:

tcmarie, אף אחד לא יכול לחזות כיצד אדם אחר ירגיש כאב או עוצמה. אני תמיד אומר אם אתה מפחד מכמה זה'הולך לפגוע, אז פשוט אל תעשה'לא מקבל את הפירסינג הזה.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -30 בינואר 2012:

erin, שימוש במלחצים הוא אמצעי לייצוב רקמות ויישור הפירסינג. לפעמים זה'זה עניין של אנטומיה, לפעמים זה'זה עניין של איך הפירסר בוחר לנקב. מדוע שתחשוב ששימוש במתקנים הוא עניין משפטי? התשובה הטובה ביותר שלך תגיע משאלת הפירסר מדוע עשו מה שעשו.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -30 בינואר 2012:

JadezHunter, כן זה יכול לקחת עד שנה להחלים. כן, אתה עלול לאבד תחושה, אבל אתה יכול גם להיות רגיש מדי, או שהכל יכול להיות בסדר. אני אומר לאנשים שממש מודאגים לחכות, ללמוד יותר ולבטוח באינסטינקטים שלהם. אחרי הכל, פירסינג הוא לא't לכולם. פירסר שנעלב מכך שאתה שואל שאלות על התהליך או על כישוריהם הוא זה שלא צריך להתנשא.

tcmarie ב- 26 בינואר 2012:

היי, אני נכנסת כדי לנעוץ את הציפורניים שלי בהתרגשות אבל מפוחדות … אנשים סיפרו לי סיפורי זוועה !! הכאב לא יכול להיות יותר גרוע אז לקבל כריסטיאן ?? ימין?? או שאפשר

ארין ב- 26 בינואר 2012:

פירקתי את הפטמות שלי במקום קעקוע וניקוב והן לא'אין להשתמש במלחצים כדי לחורר אותם האם זה לא חוקי להם לעשות זאת במישיגן.

JadezHunter ב- 17 בינואר 2012:

רציתי להניק במשך שנים. אבל אני'אני דואג למשך זמן הריפוי. האם באמת יכול לקחת שנה עד להחלמה מלאה ?? כמו כן, נאמר לי שיש סיכוי שאאבד את כל התחושה ואולי את היכולת לשמור על פטמה זקופה. האם זה נכון או שטות? האם יש שאלות שאני צריך לשאול את הפירסר בנוגע למיומנותו או ליכולתו? האם אתה חושב שהם'ייעלב?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 10 בינואר 2012:

שרה מוכרת, ברגע שכולכם נרפאתם, לא אמורה להיות לכם בעיה לשנות תכשיטים משלכם. לפחות זה'זו הייתה הניסיון שלי.

שרה מוכרת ב- 10 בינואר 2012:

האם אוכל לשנות טבעות פטמות משלי? חבר אמר לי שאני חייב לחזור לפירסר אם אני רוצה לשנות אותם. האם זה נכון? ביצעתי אותם רק לפני שבוע, כך שאין לי תוכניות לשנות אותם בכל עת.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -8 בינואר 2012:

אקוללו, אני'ממליץ לך ללכת לראות פירסר כדי לברר אם הפירסינג שלך אפילו פתוח יותר או לא (רוב הסיכויים שכן'נרפאת) ולא רק לחקור לבד.

akoulelo ב- 04 בינואר 2012:

פירצתי את הפטמות בפברואר 2001 והוצאתי אותן באוגוסט 2001 עקב הריון, ועכשיו הייתי רוצה להחזיר חישוקים אם אעשה תיקון על ידי איש מקצוע או שאנסה להכניס את החישוקים לעצמי.?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -15 בדצמבר 2011:

ניק, אני יכול לנחש רק דרך האינטרנט, מוטב שתחזור לפירסר שלך ותראה אותם באופן אישי.

ניק ב- 10 בדצמבר 2011:

סיימתי את הפטמה בשבוע שעבר ועכשיו צד אחד של הבר נראה עמוק יותר בעור והצד השני נראה בסדר .. אני חושב שזה בגלל נפיחות אבל אני לא לגמרי בטוח.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -9 בדצמבר 2011:

רבקה, כמוני'אני לא פירסר מקצועי, אני יכול'אל תענה על שאלתך.

רבקה ב- 08 בדצמבר 2011:

אם פטמה מנוקבת במחט של 14 גרם האם כדאי לשים בה פירסינג של 14 גרם? או שצריך לחורר אותו עם 12 גרם ולהכניס לתוכו 14 גרם?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 04 בדצמבר 2011:

מלינדה, לעולם אל תלבשי עגילים בשום פירסינג גוף פרט לאוזניים. עגילים דקים מדי והמתכת לרוב לא טובה לנקבי גוף. רוב הסיכויים שהפירסינג שלך הצטמצם מרכישת תכשיטים לא תקינים וזה מה שעשה לך בעיות בהכנסת תכשיטים חדשים למקומם. שם'יש סיכוי שתקרע את החלק הפנימי של הפירסינג אז באמת שאתה רוצה לראות פירס לעזרה.

מלינדה ב- 02 בדצמבר 2011:

עשיתי פירסינג בפטמות בשנת 2003 אך הן הוצאו במהלך ניתוח חירום בשנת 2009. הצלחתי להכניס טבעות אוזניים רגילות ללא בעיה מכיוון שהחורים עדיין פתוחים לחלוטין. תמיד לבשתי טבעות אבל יש לי תכשיטים חדשים שהם סורגים וכאשר ניסיתי להכניס את הראשון לא הצלחתי להכניס מבלי להכריח אותם. זו לא הייתה פגיעה קשה, פשוט לא'לא בטוח אם אני עומד לפגוע בעצמי. האם אגרם נזק על ידי כפייה על עצמי? האם יש דרך לעשות זאת בעצמי מבלי שינקבו אותם מחדש? נהניתי להניק אותם וכל כך רוצה להחזיר את התכשיטים שלי לעזרתך מוערך מאוד … תודה

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -30 בנובמבר 2011:

מגיני פטמות חדשות מפעילות מתח על פירסינג וזה ממש לא מומלץ בזמן הריפוי כיוון שאולי בעצם תעודד את הפירסינג לנדוד החוצה או לדחות..

חָדָשׁ ב -27 בנובמבר 2011:

הרגע פירסתי את הפטמות ולדעתי המשקולת הפשוטה מכוערת ואני רוצה את אחד מדברי המגן הקטנים … האם אני יכול לשים את זה לפני שהוא נרפא?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -24 בנובמבר 2011:

קארן, אתה אמור להיות מסוגל לקבל את מידת התכשיטים שלך עבור מד (עובי) ואורך בחנות לניקור גוף. אז אתה יכול לקנות מהם תכשיטים חדשים, או ללכת לרשת ולמצוא את מה שאתה רוצה.

קארן ב- 10 בנובמבר 2011:

היי, נקבתי ביוני, אוהב אותם והם מרפאים טוב, הייתי רוצה לשנות את הסורגים הישרים למקפיצים, אבל אני תוהה איך אתה בוחר את הגודל הנכון?

תודה מראש.

אֱמוּנָה ב- 18 באוקטובר 2011:

ככל שאני מהרהר בזה, אני מתחבר יותר לרעיון. בעבר היו לי פירסינגים מרובים. שפתיים נוקבו ארבע פעמים, גבה פעמיים, לשון, בתוספת מדידים באוזניים. אני בדרך כלל לא מפחד מכאבים אלא פשוט לחוץ מהאזור.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -18 באוקטובר 2011:

אמונה, מספר אחת, אף אחד לא צריך להינקב אם מישהו אחר רוצה שהוא יעשה את זה, אדם צריך להינקב רק אם הוא עצמו באמת רוצה להניק. באשר לכאב, זה'זה סובייקטיבי, אבל אני אומר לאנשים שממש מודאגים מזה'הולך לפגוע שהם פשוט לא ינקבו אם זה'זה כל כך פחד או דאגה עצומים, כי יש'לא נמנע מהכאב. קיים סיכון לזיהום כמו בכל פירסינג ושוב, אם אתה באמת מודאג מכך, הדרך היחידה להבטיח שאתה זוכה'לא לקבל פירסינג נגוע זה לא להניק.

אֱמוּנָה ב- 17 באוקטובר 2011:

הפטמות שלי לא כל כך רגישות והחבר שלי רוצה שאנקב את שלי. אני מפחד כי אמרו לי שהכאב בלתי נסבל בתוספת הסיכון לזיהומים. האם אני סתם מתעסק? האם זה יהיה שווה את זה?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 09 באוקטובר 2011:

rebelgurl10002003, פיות אנושיות הן אחת הסביבות העמוסות ביותר בחיידקים על פני כדור הארץ, אלא אם כן אתה'רוצה סיכוי לזיהום, החבר צריך לשמור את הפה שלו לעצמו במשך ששת החודשים הראשונים.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 09 באוקטובר 2011:

לוריין, אני'עוברתי פירסינג כבר למעלה מעשרים שנה ועדיין מצטבר נוזל לימפה על הטבעות שלי. גיליתי שיש טבעות שהקוטר שלהן קטן יותר מחמיר את זה למרות שהן מרגישות שהן מתאימות. המעבר לגודל מעט גדול יותר באמת הפחית את "קרום."

rebelgurl10002003 ב- 08 באוקטובר 2011:

עברתי את הלשון שלי כבר 5 ימים והבנתי שלוקח כמה חודשים להחלים לגמרי, אני מנסה לברר אם זה רעיון טוב או לא לתת לחבר שלי ללקק/למצוץ אותן אחרי שבועיים או שצריך אני מחכה עד שהם נרפאים במלואם, אני משתמש בבקטין 3 או 4 פעמים ביום ולא סובבתי טבעות פטמות כמו לסובב אותן כמו שאנשים אומרים במקלחת האם אני צריך לעשות זאת, אני מתכוון לדחוף אותם מצד לצד ולרסס את בקטין בצד אני דוחף החוצה ודוחף אותו בחזרה לתוך הפטמה שלי כך שהוא ימשיך מבפנים אם בכל זאת עלי לסובב אותם, והאם אתה יודע משהו על פירסינג בלשון?

לוריין ב -7 באוקטובר 2011:

פירקתי את הפטמות שלי בערך 3 שנים והן עדיין נוטפות כל יום. החומר שנוזל מתקשה והטבעת שלי נדבקת לפטמה שלי שכואבת. הלכתי למקום מכובד אמיתי שעוסק בעסקים במשך שנים. האם עלי לחזור ולבקש מהם לבדוק זאת או שזה חלק מתהליך הריפוי.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -6 באוקטובר 2011:

גרג, אני'יש לי פטמות מחוררות כבר יותר מעשרים שנה ואני מגלה שאם אני חולה, פירסינג שלי יכול להתלקח ולהתנהג למרות שהם נרפאים לגמרי.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -6 באוקטובר 2011:

בא, ברור שלפירס הפטמה השנייה יש כמה בעיות בתכשיטים ובריפוי. ההמלצה הכי טובה שלי היא שתלך לראות פירסר מכובד ותן להם להעריך מה'קורה.

גרג ב- 04 באוקטובר 2011:

פירקתי את שתי הפטמות ב -30 במאי. בדיוק הלילה הוצאתי את הפירסינג השמאלי החוצה, כי הוא נרפא הרבה יותר מהימין, ורציתי לבדוק אותו. (הם נקבו טיפה בצורה לא אחידה, והימין דרך קצת יותר בשר).

אין לי מושג למה, אבל לעשות את זה הפחיד אותי מהזבל חח. הבטן שלי אפילו הייתה מוטרדת אחרי שהכנסתי אותה שוב. אני מניח שכן'אני רק זבל. : פ

בכל אופן, כשרקתי אותם לראשונה, הייתי צריך לישון על הצד, וחולצה. אבל אחרי הו, אני לא יודע … שבוע בערך, ישנתי עם חולצה (כמו בדרך כלל) בלי בעיות. הם היו רגישים במיוחד, כך או כך, במשך כשבועיים. מילות המפתח הן היו רגישות בזמנים אקראיים בלבד. אפילו עכשיו הם'אהיה רגיש מאוד ברגע אחד, או בדיוק כפי שהיו לפני שניקצתי אותם לנקב ברגע הבא.

דבר מוזר הוא שהם'אקבל "נגוע" לעתים קרובות כל כך. אחת לשבוע, שום דבר רציני. רק בליטות קטנות בסוף, קצת דליפה, וטיפה של דם. זה'אסתלק לאחר יום או יומיים, שלושה מקסימום.

אבל סיפור מצחיק. אחי הניק אותו במקביל, עשינו את זה ביום הולדתו ה -18. הייתה לנו נסיעה של 40 דקות הביתה, וזה היה כל כך מוזר. הם היו אז רגישים; כל דבר שמתחכך נגדם כלל לא היה נוח. למרות זאת היה חם והיה לנו מזגן. ממש כשנכנסנו לדרך הכונן, צעקתי פתאום "מיזוג האוויר!" שנינו עצרנו וצחקנו, כי הבנו כי הפעלת מזגן, המכוונת לחזה שלנו, כנראה לא עזרה בנסיעה הביתה. זה הקשיח לנו את הפטמות ו … טוב, אני'אני בטוח שאתה זוכר את הקור כאשר עשית את שלך לראשונה.

אהה, זה היה מצחיק. אבל שמח שעשיתי להם פירסינג!

תוֹאַר רִאשׁוֹן ב -1 באוקטובר 2011:

דקרו לי את הפטמות בדצמבר האחרון. השמאלי שלי החלים להפליא, אבל הימני שלי לא כל כך. מכל צד, זה נראה כמו "מבפנים" מהפטמה שלי יוצאים מקצות הפירסינג מכל צד. זה קצת כואב ומדמם, אבל אני יכול'אל תנגב אותו כי זה'העור של s. מה'זה גורם לזה .. האם להוציא את הטבעת שלי..אני לא'לא רוצה, אבל זה'לא מרפא 🙁

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -30 בספטמבר 2011:

ג’יל, זה'תערובת של לא רק תאי דם לבנים מתים אלא גם תאי עור שנשרפו בתוך התעלה החודרת. כפי שיש כעת עור חיצוני נרפא בתוך הערוצים האלה ודברים יכולים'לא לשטוף בחופשיות כמו שהוא יכול על משטח כמו זרוע או רגל, סביר להניח שהתהליך יימשך.

ג’יל ב- 29 בספטמבר 2011:

נקבתי את הפטמות פעמיים משמאל ופעם מימין. חשבתי שאני אנסה את זה על אחד לפני שאני אכנס לכל! זה'עברו 6 שנים מאז שהוצאתי את התכשיטים ואני יכול לדחוף את הפטמה שלי כמו ציצית ויוצא חומר לבן. גם כשהייתי מניקה זה היה קורה. אני'שמעתי את זה'רק תאי דם לבנים מתים b/c פירסינג האוזניים שלי עושה את זה לפעמים גם. האם זה ייעלם אי פעם?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -29 בספטמבר 2011:

ניקי, מכיוון שהפירסינג שלך עדיין חדש עד שבקושי התחיל להחלים, דימום קל הוא תקין לחלוטין. רק היו עדינים ונסו לא לחטוף את התכשיטים.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -29 בספטמבר 2011:

מרני, אתה לא צריך'לא צריך לכפות תכשיטים חדשים לפירסינג. מכיוון שרקמת הגוף גמישה, הם אמורים לרפא פירסינג להיות מסוגלים להסתגל לשינוי הצורה הקל.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -29 בספטמבר 2011:

אמה, פירסינג גוף לא אמור לעבור ורידים, זה'זו טעות חמורה ויכולה לגרום לדימום נורא. אז, אני מקווה שתלך לראות פירסר מנוסה ותמנע סיבוכים כאלה.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -28 בספטמבר 2011:

ליזה, את'יהיה לי רוך לזמן מה, הייתי ישן בבטן שנאלצתי לזרוק ולהסתובב הרבה כשנקלטתי בפעם הראשונה, אבל לאט לאט הדברים יהיו פחות רכים עם הזמן.

ליזה ב- 28 בספטמבר 2011:

נקבתי את הפטמה לפני 5 ימים. כאב לי כמו ביוט לכמה שעות, ולישון בשני הלילות הראשונים היה נורא … הייתי צריך לישון על הגב כשאני בדרך כלל ישן על הצד/הבטן. השארתי את הפירסינג לבד … רק שטפתי בעדינות עם סבון במקלחת וספג פעמיים ביום עם תמיסת מלח ים. אבל עד כה, כל כך טוב! אני מקווה שהדבר הזה ייקח!

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -20 בספטמבר 2011:

סקיי, זה'קשה לדעת מתי פטמות מנוקבות נרפאו בפנים מכיוון שהן נקבי רקמות עמוקים. רוב האנשים מסכימים לזה'זה בערך שישה עד תשעה חודשים כדי להיות בטוח.

סקיי ב- 14 בספטמבר 2011:

אז … היה לי חניך לעשות את הפטמות והאחת שלי הייתה עלובה והשנייה התחילה לנדוד (אם כי זה יכול להיות בגלל הפעילות הגופנית האינטנסיבית שלי עם ספורט וכאלה) אז הוצאתי אותן ומתכנן לגרום להן להניק מחדש. ברגע שהם'נרפאה מחדש. כמה זמן לוקח להם להחלים במלואם- בממוצע?

ניקי ב- 13 בספטמבר 2011:

בדיוק פירקתי את הפטמות לפני כשבוע ואחת התחילה לדמם זה נורמלי

מרני ב -12 בספטמבר 2011:

יש לי פירסינג של הפטמות וגם הפסים שיש לי מעוקלים. אני באמת רוצה שקפים אבל הסורגים האלה ישרים. אני עדיין יכול להשתמש בהם ולכפות אותם ?? בלי לפגוע בפטמות שלי??

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -19 באוגוסט 2011:

גב ‘מו, אמרתי את זה קודם, אני'אני אגיד את זה שוב … אף אחד לא יכול לדעת אם זה'זה יכאב לך פחות או יותר גודל עשוי להיות גורם או לא, אבל שוב, זה'זו רק אחת מהחוויות שבהן אתה יכול'לא לחזות איך זה'הולך להקדים.

גב ‘מו ב- 17 באוגוסט 2011:

לאחר שקראתי את ההערות, אני מבין שהכאב שונה אצל כולם אבל תהיתי אם גודל החומר הכי חשוב. אם חזה גדול יותר יפגע בשדיים קטנים יותר. יש לי ניקוב באף כבר כ 7 שנים ו "היה" הגבה שלי נקבה. אני תמיד נוקשה ופוחדת לעשות את זה אבל יודעת שאאהוב את זה ברגע שזה נעשה. כל מחשבה???

סטיב ב- 10 באוגוסט 2011:

עדכון – הכנסתי מספר CBR למקום בו פירסתי את הפטמות במקור. אני לא'לא בא לי לנסות להחליף את התכשיטים מכיוון שתמיד היו לי אותם משקולות.

אני מרוצה מאיך שהם נראים והם מקלטים'לא גרם לי לצרות בכלל. עד מהרה התרגלתי אליהם והם ישבו שטוחים. ציפיתי שהם ירגישו קצת כבדים אבל מקלטים'לא הבחין בהם.

אשתי באה איתי ועזרה בבחירת הטבעות. בזמן שהיינו שם היא קיבלה את האף מחדש. היה לה חבטת אף דרך יוני אבל הוציאה אותה לפני שלוש שנים כשקיבלה עבודה והתגעגעה אליה. גברת הצטרפה לחברה שלה לאחרונה שיש לה חבטת אף, כך שאשתי החליטה שהיא מתחשק להשיג שוב. כעת היא עונדת יהלום קטן בטוב טעם באף שנראה מצוין והעבודה שלה הייתה בסדר גמור לגביו.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -30 ביוני 2011:

סטיב, לענות על שאלותיך:

1) זה עלול לקחת קצת אבל כן הם יסתגלו וישכבו שטוח.

2) זאת'השיחה שלך אם נוח לך לעשות זאת בעצמך או לא

3) אולי. חלק מהאנשים כואבים כשהם מחליפים תכשיטים, חלקם לא't.

אמה ב- 18 ביוני 2011:

אני באמת שוקלת לחדור את הפטמות. הרגשתי סביב האזור רק כדי להבין מה קורה, ונראה שיש סוג של וריד כמו חפץ ישירות מתחת לפטמה. האם הפירסינג יעבור את זה? ואם אתה יודע, מה זה?

סטיב ב- 17 ביוני 2011:

פירקתי את הפטמות לפני 5 שנים ועדיין יש לי את אותם המשקולות הישרות שהוכנסו כשסיימתי אותן.

במשך זמן רב רציתי להחליף אותם עבור CBR.

האם CBR יושב שטוח לאחר הכנסתו? אני מנהל סניף של בנק ולכן לא באמת רוצה שהוא יופיע מבעד לחולצה שלי באופן ברור מדי. אני'לא היו לי בעיות אמיתיות בהצגת המשקולות למרות שהצוות יודע עליהם ולכן הם מראים מעט. אני נוטה ללבוש חולצות עם כיסים קדמיים!

האם עליי להביא את התכשיטים ולהכניס אותם לעצמי או שעדיף שאקבל פירסר שיכניס אותו?

האם יהיה לי כאב או צורך לטפל בהם?

אני'אני נוסע לחופשה עם אשתי בעוד חודש ורוצה להכניס אותם לשם כך כדי שאוכל להשוויץ בהם כשאני'אני רחוק מהבנק המשעמם המשעמם!!

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 29 במרץ 2011:

מו, אני יכול'לא אומר בוודאות, אבל אני'הייתי מוכן להמר כי פירסינג לא יעזור לשום דבר להרגיש טוב יותר, ויש לך אי נוחות רבה במהלך PMS בזמן שהפירסינג נרפא. שם'יש גם סיכוי חזק שהם עדיין יהיו די טובים "עצבני" גם לאחר הריפוי. אני'נקבתי במשך יותר מעשרים שנה ועדיין יכולים להופיע פירסינגים שהחלימו לגמרי בכעס כשאני חולה.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -24 במרץ 2011:

קטי, פטמות הן פצע רקמות עמוק ויכול לקחת עד שנה להחלים, אז נסה להיות סבלני ועדין איתן..

קטי ב- 24 במרץ 2011:

עוקבו לי את הפטמות במשך 4 חודשים הן עדיין כואבות אבל אני כל כך אוהבת אותן. טיפול לאחר כואב יותר מאשר פירסינג בפועל.

מו ב- 19 במרץ 2011:

אני רוצה לנקב את הפטמות אבל החזה שלי כולל הפטמות כואב ממש לפני המחזור החודשי ואני'אני תוהה אם זה יהיה לא נוח מנשוא עם הפירסינג?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 01 במרץ 2011:

ננה, אף אחד לא יכול להגיד לך כמה משהו עלול לפגוע. העצה שלי היא תמיד, אם אתה באמת מפחד, אז זה אומר שאתה לא צריך'לא להניק.

ננה ב- 01 במרץ 2011:

אני הולך לשוני, האף, הבר והצלצול !! אני באמת רוצה לקבל את הפטמות שלי אבל מאוד מפחיד אותי איך זה כואב

trickyrich ב- 16 בפברואר 2011:

עשיתי את שלי לפני חודשיים (cbr) ללא תקלה עם חברה. היא אהבה אותם וכך גם הילדה החדשה שלי. זה לא כאב קצת וממה שאני זוכר שנקב לי באוזניים כאב הכי גרוע ודימם כמו………

מיכאל ב- 06 בפברואר 2011:

אני'אני גבר עם פטמות מנוקבות, פירסתי אותן לפני 10 שנים על הימור. מעולם לא ידעתי איזו הדלקה תהיה, מאז אני'הוציא אותם מספיק כדי להכיל פעמוני 2 גרם ובשנתיים האחרונות הורד אותם ל -0 גרם. לגבריות אין שום קשר לזה, זה'הסובלנות לכאב החשובה.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -24 בינואר 2011:

גם אני התחלתי עם משקולות ועברתי לטבעות כדי לצלם פחות. לעתים קרובות יש אי נוחות מכיוון שהיא משנה את מסלול הריפוי מישר למעוקל. והרבה אנשים מוצאים שלוקח קרוב לשנה לרפא פטמות כך שהעובדה שהם עדיין קרום לא'שום דבר יוצא דופן. אני מניח שאתה לא'לא רוצה לשמוע שאחרי 20 שנה עם פטמות מנוקבות, אני עדיין מוצא שהן יכולות להתעוות לאחר יום שלבישת חזייה צמודה…

Pritgurl022 ב- 24 בינואר 2011:

עוקבים לי את הפטמות כבר 7 חודשים. אני כוס B, אבל הפטמות שלי זקופות באופן טבעי. התחלתי עם משקולות ארוכות מאוד שאחרי 6 חודשים היו מאוד לא נוחות. המשכתי ללכוד אותם על דברים ויכולתי לישון רק על הגב ואני'אני ישן בצד. פשוט החלפתי לחישוקים עם כדור אחד ועכשיו הפטמות שלי כואבות כל הזמן. האם זה חלק מתהליך הריפוי כי שיניתי את התכשיטים שלי, או שאני צריך להכין את עצמי לדחייה ?? אני מאוד אוהב אותם ומעדיף לשמור אותם, אבל הכאב הזה הוא לא כוס התה שלי. הם גם עדיין קרום 🙁 אנא עזרו!!!

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -29 בדצמבר 2010:

DAS, מדידת פירסינג יכולה לדלל את כמות העור בין המקום שבו הפירסינג לבין המשטח, כך שבמקרה שלך זו עלולה להיות אחריות. באשר לגבריות, זה'יהיה עליך להיות השיחה שלך. אתה חושב שאני'גברי יותר כאישה בגלל טבעות של 10 גרם?

DAS ב- 28 בדצמבר 2010:

אני בחור וכרגע יש לי פירסינג בפטמות מד. אני שוקל ללכת למד 12, אבל יש לי חשש. כשאחת הפטמות שלי נוקבה זה לא קרה'לא לעבור ישר (בסיס לבסיס). הפירסינג מתקרב במקצת לחלק העליון של הפטמה בצד אחד. השאלה שלי היא מה קורה כאשר המד גדול יותר עובר. האם אפשר לקרוע את החור או מה? כמו כן, האם זה יותר "גַברִי" לקבל את 12 מד Vs. את מד 14 בכל זאת? תודה על המשוב!

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -12 בדצמבר 2010:

KaTeRz, כדי לענות על השאלות שלך: 1) הכאב הוא סובייקטיבי, כל אחד מרגיש את זה אחרת על סמך הסובלנות שלו, 2) לא ו -3) תלוי מה אתה עושה לו.

KaTeRz ב- 09 בדצמבר 2010:

אני באמת רוצה לנקב את הפטמה שלי אבל יש לי כמה חששות. עד כמה זה כואב? אתה לא צריך להוציא אותם אם אתה עובר אבטחה בשדה התעופה? האם יש סיכון גבוה שהם יתלשו? אשמח לתשובות.

DAS ב -1 בדצמבר 2010:

אני'אני בחור וניקרתי את שתי הפטמות לפני שבוע. סיימתי את שלי כי לאשתי אמרה שתמיד היה לה דבר לטבעות פטמות. חששתי, אבל חשבתי שאם היא אוהבת אותם אני יכול לנסות אותם. אחרי השבוע הראשון אני חייב לומר שאני אישית נהנה מהתחושה שהם נותנים לי כל היום. זה גם סיבוב גדול לראות את האישה מגיבה כשאני מוריד את החולצה שלי בבית; שלא לדבר על חדר השינה!

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -14 בנובמבר 2010:

מאיר, לך לראות עזר מקצועי. הם יוכלו לקבוע אם הפירסינג סגור או לא, ואם לא, להחזיר את התכשיטים למקומם.

מאיר ב- 14 בנובמבר 2010:

נקבתי את הפטמות במשך 8 שנים, הוצאתי אותן למשך 6 ימים ועכשיו אני לא מצליח להחזיר אותה מבלי לפגוע בעצמי. האם אני צריך לעשות חזרה? והאם הם סוגרים את זה מהר אחרי 8 שנים?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -27 באוקטובר 2010:

Tresjure, אני יכול'אל תגיב על חיי המין שלך. זה יהיה בשבילך להבין.

tresjure ב -24 באוקטובר 2010:

האם מגנים יפריעו למין?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 16 בספטמבר 2010:

ערמוני, יש אנשים שמגלים כי פירסינג מגביר את התחושה וחלקם מוצאים אותו מקטין אותו. אף אחד לא יכול לחזות מה יקרה עבורך.

ערמוני ב- 13 בספטמבר 2010:

אני באמת רוצה לנקב את הפטמות אבל אני'אני מפחד .. אני רוצה לעשות אותם כי במהלך "יחסים" בעלי כמעט צריך לנשוך אותם כדי שאוכל לקבל תחושה אמיתית. האם ניקוב הציפורניים שלי יעזור בזה? חחח

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -11 בספטמבר 2010:

ג’יי, הרבה פירסינג מהפטמות לוקח שישה חודשים עד שנה להחלים. דחייה היא כאשר הגוף מתחיל לכפות את הטבעת אל פני העור, והיא'זה ממש ברור כשזה קורה.

י ב -1 בספטמבר 2010:

אני גבר בן 18 קיבלתי פירסינג שמאלי לפני כ 3 חודשים עם חבר והתחלתי עם מוט כמו עם שלה אני אוהב את זה מאוד מכיוון שהפך את הפטמה השמאלית שלי לתחושתית מאוד ולהרגיש מדהים לפעמים. התחלתי לשים לב שזה מתחיל לגרום למכתשים וקצות המשקולת נדחקים לתוך החור אז החלפתי את הכדורים לכדורים גדולים יותר כדי לקוות שזה יעזור אבל בסופו של דבר עברתי לגמרי לטבעת כדי לקוות שזה ייתן לה מקום לרפא. כל הזמן שהיה לי זה כואב רוב הזמן ונראה כאילו זה לא מרפא אפילו עם הטבעת. כל טיפים שאתה יכול לתת לי אם זה נורמלי בתהליך הריפוי או אם הגוף שלי דוחה את זה ואני צריך פשוט תוציא אותו. נראה כי החברים שלי פירסינג נרפאו בסדר עם המשקולת (היא נקבה עם מוט ארוך בהרבה משלי). אבל אני מאוד אוהב את זה בשביל לרצות להוציא אותו ולהוציא את הכסף שהוצאתי. ניקיתי אותו עד כמה שאפשר בתקווה שזה ירפא אבל זה פשוט כואב.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -24 באוגוסט 2010:

מרי-ג’יין, זה'זה נורמלי לחלוטין. ראשית, יתכן שאתה עדיין מרפא. שנית, אנשים רבים חווים רגישות מוגברת קבועה, ולכן הרבה אנשים בוחרים להיחטב מלכתחילה.

מרי-ג’יין ב- 16 באוגוסט 2010:

זה'כבר ארבעה חודשים שהרגשתי פירסתי את הפטמות. שני השדיים שלי רגישים מאוד עכשיו. האם זה נורמלי?

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -23 ביולי 2010:

קארי, מצא פירס מכובד באזור שלך ודבר איתם על כך. הֵם'אדע יותר ממני.

קארי ב- 22 ביולי 2010:

היי, יש לי פטמות קטנות מאוד שהן כמעט שטוחות אלא אם כן הן זקופות. האם אפשר בכלל להניק אותם? אני ממש רוצה שהם ינקבו! תודה!

האן ב- 16 ביוני 2010:

סיימתי את שלי לפני 3 ימים. ממש פחדתי אבל זה כמעט לא כאב, רק צביטה מהירה וזהו, זה כאב רק כשעתיים אחרי וזהו, אני אוהב את זה עכשיו.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 09 ביוני 2010:

מריה, הדחייה לרוב כואבת ביותר, והגוף ממש דוחף את הטבעות אל פני העור ומנסה להיפטר מהן..

מריה 333 ב- 16 במאי 2010:

סיימתי את שלי לפני כמה חודשים והייתי ההחלטה הטובה ביותר'עשיתי 🙂 השעורה כאבה וזה הפוך ממה שכולם אמרו. החבר שלי גם מאוד אוהב אותם …. אבל אני'אני ממש מפחד שידחו אותם כמוני'היו לי בעיות עם פירסינג האוזניים שלי, איך אתה יכול לדעת שהן נדחות?

JR ב- 18 באפריל 2010:

בדיוק עשיתי לי פירסינג בסוף השבוע וזה היה נפלא. מעט מאוד כאב ואני יכול'אל תחכה כדי שתוכל לשנות אותם לסוגים שונים של תכשיטים הקיימים. אם אי פעם חשבת על זה — עשה זאת!

מרי קרנץ מפלורידה'חוף החלל ב- 16 בדצמבר 2009:

זה מאמר מצוין, אבל כל מה שאני יכול לחשוב עליו זה וואו. אני עוף גדול! אני אוהב קעקועים, אבל מקלט'לא קיבלתי אחד בגלל המחטים.

קן ב- 05 בדצמבר 2009:

יש לי CBR הפטמה 6 gage ו- PA 0 גרם. בשנת 2006 בדרך חזרה מ- Kona HI איחרנו ולא הסרתי את התכשיטים וזה הצית את הגלאי. אופס !!! סרקו אותי אבל אף אחד לא השתוקק לראות.

פיל ב- 14 באוקטובר 2009:

נקבתי את הפטמות שלי לפני כשנתיים עם טבעות חרוזים שבויות, צד אחד נרפא אולם הצד השני לא ונדבק, למרות שהמלח סופג. כשנה לאחר מכן קיבלתי שוב את הפטמה הימנית שלי בפירס הפעם עם משקולת של 12 מד בזווית שהיא נרפאה יפה, כל כך הרבה והחלטתי לעשות את השמאלית שוב שוב..עכשיו יש לי 10 משקולות מד. , הייתי אומר בשבילי, משקולות היו טובות יותר לריפוי ולא נתפסות בקלות על דברים כמו שעשו הטבעות.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -5 באוקטובר 2009:

חוקי כלב, פירסינג הם ברמת המדינה, ולכן הם משתנים. עם זאת, רוב המדינות אסרו כעת על פירסינג מתחת לצוואר עבור קטינים.

כלב ב- 04 באוקטובר 2009:

תודה על המידע, טען מחדש! מתי הופעל החוק? כי כשסיימתי את שלי אמרו שאני פשוט חייב להיות שם הורה או אפוטרופוס. נו טוב, אפשר'אל תעשה שום דבר בנידון עכשיו! 😉

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון, 03 באוקטובר, 2009:

כלב, כמה אנשים'פירסינג לוקח 1-2 שנים להחלים, ואני יכול'לא אומר למה. גופים שונים מרפאים בקצב שונה. אם תוציא אותם ותנקב מחדש, אתה'יתחיל מחדש מהיום הראשון. אני'אני מופתע שסיימת לבצע אותם עד כדי כך שפטמות פירסינג על אנשים מתחת לגיל 18 אינן חוקיות בארה”ב כעת. העובדה שהגוף שלך עדיין מתפתח ואתה'מחדש בעיצומו של ההתבגרות עשוי להיות גורם לריפוי האיטי שלך.

כלב ב- 03 באוקטובר 2009:

אני'עשיתי את הפירסינג שלי קצת יותר משנה (מאז שהייתי בן שבע עשרה) והם עדיין מקלטים'לא נרפא לחלוטין. למה? האם אני צריך להוציא אותם ולנקב אותם מחדש? אני'שמרתי עליהם נקיים כמו שאמר לי גם איש המקצוע שלי. מישהו יכול לעזור לי?

Anamika S Jain ממומבאי – מהרשטרה, הודו ב- 15 ביוני 2009:

האוזניים שלי נוקבות ואפילו האף. אבל יכול'אל תחשוב לעשות פירסינג הפטמה.

רוברט ב- 24 באפריל 2009:

אני בחור ונקבתי את הפטמות בחודש פברואר. אני שמח שעשיתי את זה כמו שאני אוהב את זה. אני מקצוען ולא מסוג סטרו שיעשה לו פירסינג למרות שזה מגרה אותי במספר דרכים. אני אוהב את התחושה שלהם ואני אוהב את העובדה שזה'זה לא הנורמה, במיוחד בשבילי. נראה שהנשים שהייתי איתן מסתגלות וחושבות שזה חם עבור בחור. כל אחד מהם יכול'לא נראה להרחיק את ידיהם מהם. מבחינת פומבי עם החולצה שלי אני מניח שזה עוד לא יגיע ואגלה מתי אגיע לחוף בקרוב. בשבילי זה באמת לא משנה כיוון שאני בן 43 ועשיתי את זה בשביל עצמי. הייתי עושה את זה שוב ללא תקלות. תהליך ההחלמה מתנהל כשורה ללא אכזריות ללא קונפליקטים מהיום.

רבקה פורטאדו מאת A Cornfied במערב התיכון ב- 05 באפריל 2009:

בדיוק שיפצתי את שלי. זמן הריפוי פחות משמעותי אם יש לך חורים שלא נסגרו. אני חייב לומר שמבחר התכשיטים די מאכזב והחלפת טבעות יקרה וגוזלת זמן. ובכל זאת אם להציץ זה הדבר שלך אין להזניח את הפטמות..חחח

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 05 באפריל 2009:

אֲנָשִׁים'התגובות הגופניות או כל שינוי בפירסינג יכול להיות אינדיבידואלי למדי. ניצחת'לא ממש לברר אם פירסינג גורם לפטמות שלך להיות רגישות יותר או פחות עד לאחר פירוקן והתרפאותן. מכיוון שתהליך זה יכול להימשך עד שנה ויותר, וזכית'לא לברר על שינויים ברגישות עד אז, אני'אני חייב לומר שרצון שינוי ברגישות הוא כנראה אחת הסיבות הפחות שאנשים נותנים לרצון להניק. או לפחות זה'זה הניסיון שלי כאדם מנוקב אשר'שוחח עם הרבה אנשים מנוקבים במשך 20 השנים האחרונות.

אם אתה רוצה לברר מדוע גברים חוררים את הפטמות, אתה'אצטרך לשאול כמה מהם ישירות, ואז אל תעשה זאת'אל תצפה שהם ידברו בשם אחרים, רק בעצמם, בנסיבותיהם.

גארי אנדרסון בלאס וגאס, נבדה ב -5 באפריל 2009:

גברים רבים אינם גדולים בגירוי הפטמות. זה N'זה אותו דבר אצל רוב הגברים כמו אצל נשים. אז למה גברים עושים את זה?

jjrubio ב- 04 באפריל 2009:

אוש …. רק המחשבה על פירסינג הפטמה גורמת לשלי לכאוב !! חחח

ג’וליאנה מאת SomeWhere Out שם ב- 04 באפריל 2009:

relache, תודה רבה על ההבהרה עכשיו אני לגמרי מבינה ומחכה לחוויה. 🙂

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 04 באפריל 2009:

אני'יש לי פטמות מחוררות כבר יותר מעשרים שנה ומניסיוני, אני חושב שכולם'הניסיון האינדיבידואלי נכנס לתמונה אפילו יותר מההבדלים בין המינים. בשיחה עם אנשים, לא היו לשניים אף פעם אותן תחושות או שילובים של אורח חיים.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 04 באפריל 2009:

אני'יש לי פטמות מחוררות כבר יותר מעשרים שנה ומניסיוני, אני חושב שכולם'הניסיון האינדיבידואלי נכנס לתמונה אפילו יותר מההבדלים בין המינים. בשיחה עם אנשים, לא היו לשניים אף פעם אותן תחושות או שילובים של אורח חיים.

גארי אנדרסון בלאס וגאס, נבדה ב -4 באפריל 2009:

וואו, Relache, זו חוויה מדהימה נכון? אני תוהה אם זה מרגיש אותו דבר אצל נשים כמו אצל גברים. זה גורם לי להתפתל רק מהרהור בזה. אני יודע שאנשים מנקבים אפילו יותר חלקים פרטיים מאשר פטמות. אני יכול'לא לדמיין. אאוץ.

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב- 04 באפריל 2009:

AEvans, אני חושב שהסיבה הגדולה ביותר שאנשים מתחילים עם טבעות המתנע ואז משנים אותם מאוחר יותר היא בשל גודל. אתה יכול'לא באמת להחליט איזה מד וקוטר אתה הכי אוהב עד שאתה מנקב, ורוב האנשים אוהבים לקבל כמה תכשיטים בסיסיים להתחיל ואז ברגע שהפירסינג נרפא, אז תשקיע במתכת, בגודל ובקישוט שהם הכי אוהבים..