מדריך לארבעת סוגי עגילי החישוק

לריי יש אופני גוף רבים, אימוני SFSI, אישורי CFR-D לשעבר ותקופה של עשור בתור BellaOnline'עורכת אמנות הגוף מתחת לחגורה.

אפשר להרכיב למעלה מתריסר עגילי חישוק באוזן אחת.

זה'אפשר לענוד מעל תריסר עגילי חישוק באוזן אחת.

צילום: Relache/Rae Schwarz

דע את עגילי החישוק שלך

אחד מסגנונות העגיל הנפוצים ביותר הוא עגיל החישוק. בעיקרון, זה'זהו מעגל של חוט שחוברו דרך פירסינג קבוע שנעשה בתנוך האוזן התחתונה. מה שמבדיל בין סוגים שונים של עגילי חישוק הוא המנגנון שבו הם נפתחים ונסגרים.

רוב פירסינג האוזניים והעגילים הם דקים מאוד, כ 20 גרם או 18 גרם חוט (ככל שהמספר גדול יותר, החוט קטן יותר). בתמונה למטה, העגילים בחלק העליון של האוזן הם 18 גרם. עם פירסינג גוף מודרני, סגנונות פירסינג שבטיים ישנים יותר קמו לתחייה בתרבות המערבית, ולפעמים אתה רואה אנשים עם פירסינג גדול באוזניים, בקוטר של עד כמה סנטימטרים. הגדלים הגדולים ביותר בתמונה הם 2 גרם והם קרובים לתחתית תנוך האוזן.

עגילי חישוק חוט ניופיה

עגילי חישוק חוט ניופיה

צילום: Relache/Rae Schwarz

1. עגיל חוט

עגילים אלה הם חלק מסגנונות התכשיטים הפשוטים והוותיקים ביותר. חוט יחיד יוצר את העגיל העגול, כאשר בקצה האחד נוצר לולאה זעירה והקצה השני כפוף מעט ליצירת וו. הקצה המחובר עובר דרך הפירסינג ותופס את הקצה בלולאה.

סגנון זה יכול להתבצע באמצעות חוט עגול או חוט עגיל מוכן בעל קצה הלולאה כבר מעוצב.

איך לשים אותם

כאשר אתה עונד עגיל מסוג זה, עליך לדאוג לאופן פתיחתו. הרחבת הפתח כדי להכניס אותו לאוזן עלולה לגרום לנקודה חלשה בחוט המתכת ולגרום לניתוק העגיל. במקום לפתוח את הלולאה בצורה אופקית (מה שהופך גדול "ג" צורה), זה'הכי טוב לפתוח את שני הקצוות אנכית רק קצת ואז לכופף את החוט לאחור כדי לסגור את הלולאה.

אם תגלול למטה לתמונת עגיל החרוזים הקבועים, תוכל לראות כיצד זה פועל, מכיוון שגם סגנון זה מרוויח מהכנסה והוצאת אותו הדרך.

עגילי זהב עם ציר

עגילי זהב עם ציר

תצלום מאת רלאצ’ה/ריי שוואז

2. עגיל עם ציר

עגילים אלה לרוב עבים יותר מנקבי האוזניים, עם חוט דק למעבר באוזן. קצה אחד של חוט האוזן הדק הזה ציר, והשני תופס או משתלב בקצה העבה השני של העגיל. לרוב ישנה גבנון קל בחוט האוזן המאפשר לחלק התחתון של העגיל להשתלשל בחופשיות רבה יותר.

הרבה עגילים אופנתיים מעוצבים בסגנון זה, והם יכולים לתמוך במשקל רב בצורה מאובטחת למדי. אתה יכול לאבד עגיל מסוג זה אם הוא נתפס במשהו, מכיוון שהתנועה הצידה יכולה לפתוח בקלות את החוט הציר.

עגילי חרוזים קבועים מחוטי זהב

עגילי חרוזים קבועים מחוטי זהב

צילום: Relache/Rae Schwarz

3. עגיל חרוז קבוע

סגנון התכשיטים הזה דומה מאוד ללולאת החוט, כאשר חרוז קטן תופס את מקומו של הקצה הלולאה. הקצה החופשי של החוט עובר דרך הפירסינג ולתוך החרוז, מסתיר את מנגנון הפתיחה בפועל והופך את התכשיטים לקשים יותר לאבד או לחטוף..

איך לשים אותם

כדי להכניס או להסיר חישוק מסוג זה, הטבעת חייבת להיות כפופה או מעוותת במידה מסוימת, כך שלרוב אתה רואה אותה רק בעגילים או בתכשיטי גוף קטנים יותר. זה'עדיף להזיז את הקצוות אופקית אחד ליד השני, לא ישירות זה מזה, כדי לפתוח את הטבעת מכיוון שזה מעוות את חסר הצורה המעגלית ומסייע להימנע מעייפות מתכת ושבירה..

עגילי חרוז ניוביום, עם חרוזי המטיט מלבניים.

עגילי חרוזים בשבי ניוביום, עם חרוזי המטיט מלבניים.

צילום: Relache/Rae Schwarz

4. טבעת חרוז בשבי

עם חישוק מסוג זה, הטבעת מגיעה כמעט לכל אורך הדרך כדי ליצור עיגול עם פער קטן בלבד. חרוז, עם שתי שקעים קדוחים משני צדיו, נצבט בין שני קצות החוטים (נתפס) וכך מוחזק במקומו. סגנון זה זמין מקטנים מאוד (20 גרם) עד גודל 0 ומעלה.

לרוב אתה רואה תכשיטים מסוג זה כשהם עונדים בפירסינג שאינו באוזן, אם כי הם יכולים להיות נחמדים עבור פירסינג קטן של הסחוס העליון, או כל עגיל שבו אתה רוצה ללבוש משהו ארוך טווח ולעולם לא לשנות או להוציא אותו..

איך לשים אותם

כדי לוודא שסגנון העגיל הזה נפתח ונסגר במלואו, זה'לרוב עדיף ליצור כלים מיוחדים לעבודה איתם. כדי לפתוח את הטבעות, אתה רוצה מה שנקרא "צבת הפצת טבעות" שהפעילו מספיק לחץ עדין על החלק הפנימי של החישוק לשחרור החרוז. כדי לוודא שהטבעות נסגרות במלואן ולשמור על צורתן העגולה, "סגירת צבת" השתמש בקצוות מגולגלות כדי להפעיל לחץ אחיד על הטבעות תוך כדי לחיצה סגורה.

מדוע לאנשים מסוימים יש פירסינג מוארך?

כמה עונדים עגילים מגלים שעם הזמן פירסינג האוזניים שלהם מתארך. המשמעות היא שמה שפעם היו חורים קטנים הופכים לדומים יותר לחריצים ארוכים, כאשר רצועת הרקמה בין תחתית האוזן חודרת לקצה תנוך האוזן דק מאוד..

גנטיקה

הסיבה השכיחה ביותר לכך היא גנטיקה. מה שמניע אנשים מסוימים לרקמת אוזניים דקה יותר שמשתנה יותר עם הזמן'משהו שבאמת אפשר להתייחס אליו. ראה כיצד פירסינג האוזניים של אמא וסבתא שלך אם אתה תוהה אם יש לך נטייה גנטית זו.

עונד עגילים כבדים

הסיבה השנייה בשכיחותה לנקבי אוזניים מוארכים היא משהו שניתן לעקוב אחריו, וזה'זה עונד עגילים כבדים. משקלו של עגיל מוסיף לחץ לחוטי האוזן, ובמשך עשרות שנים, חוטים דקים אלה יכולים להקל על מתיחת הפירסינג כלפי מטה. לא מומלץ לענוד עגילים כבדים לעתים קרובות או לפרקי זמן ארוכים. עגילים גדולים ("משתלשל" אוֹ "נברשות") המתנפנפים בתנועה או יכולים להידבק בקלות יכולים לתרום גם להאריך חודר אוזניים.

האם תוכל לתקן זאת?

בשל אופי רקמת האוזן, התרופה היחידה לפירסינג מוארך היא ניתוחים קוסמטיים באונת האוזן. כל קרע או סגירה דורשים ניתוח פלסטי ותפרים כדי לגרום לרקמת האוזן לצמוח שוב יחד. ולאחר מכן, האדם עדיין צריך להיות זהיר לגבי עגילים כבדים, אחרת אותה בעיה פשוט תתרחש שוב.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

הערות או שאלות לגבי עגילי חישוק

ריי (מחבר) מסיאטל, וושינגטון ב -12 במרץ 2012:

כמו כן, עבור לחנות פירסינג באזור שלך, או נסה את החנות המועדפת עליך באינטרנט.

kuuipo ב- 10 במרץ 2012:

אנא ספר לי היכן אוכל באמצעות עגילי לולאה. תודה