פירסינג פנים לא אומר הרבה

כותבת מקוונת בעלת תואר בעיתונאות, פירסינג של גלאסוויזג ‘באוזניה ובשפתה.

האם טבעת שפתיים או פירסינג אחר משפיעים על היכולת להשיג או לשמור על עבודה?

האם טבעת שפתיים או פירסינג אחר משפיעים על היכולת להשיג או לשמור על עבודה?

הראשון שלי "אמיתי" ראיון עבודה יעלה השבוע, ובנוסף לדאגות לגבי הביצועים שלי פנים מול פנים מול המעסיקים העתידיים הפוטנציאליים שלי, השקעתי הרבה לבוש שלי ביום הגדול.

חלק מההרהור הזה סובב סביב טבעת השפתיים שלי.

תכשיט הגוף הזה הוא לא רק רכוש מוערך שלי; זה גם מרגיש ככה'הופך לחלק ממני. אני אוהב את החתיך הקטן שלי באבני החן על האופן שבו הוא הופך את המראה האישי שלי לפשוט, ולדעתי, לא מזיק..

דעות שונות על פירסינג וקעקועים

לרוע המזל, אנשים רבים אינם מסכימים עם דעתי (כולל אמי, שלא הייתה נותנת לי להיכנס לביתי עד שהוצאתי אותה). מעסיקים במיוחד עלולים להתכווץ מפירסינג וקעקועים (שגם לי יש) ולהימנע מלשכור אנשים עם אביזרים כאלה.

למה מעסיקים דון'לא אוהב אותם

על פי מחקר שנערך על ידי אן א. לאומן, MBChB (תואר ראשון ברפואה וכירורגיה) ואיימי ג’יי. פירסינג. המחקר קישר בין קעקועים ופירסינג לחוסר שייכות דתית, זמן מאסר ממושך, שתייה קודמת ושימוש בסמים. אז אני מניח שזה מסביר את אי הנוחות של המעסיקים בגלל קעקועים ופירסינג.

ברור שלא כל האנשים עם דיו או פירסינג הם חוליגנים, אבל למה שחברה צריכה לטרוח לתת למישהו את היתרון של הספק אם יש'מבקש חתוך ונקי מעוטר גם בדלת הכניסה?

למה המעסיקים עושים אותם

ובכן, חלק מהחברות רואות לאפשר פירסינג וקעקועים מועילים בכך שהוא מושך אליו עובדים צעירים ואולי חדשניים ומרגשים יותר.

כמעט מחצית מהילדים בני 20-משהו יש קעקוע או פירסינג מלבד עגילים מסורתיים, כך עולה ממחקר שהתפרסם השנה בכתב העת Journal of the American Academy of Dermatology. אלה בגילאי 25–29 הם בעלי השכיחות הגבוהה ביותר של קעקועים (36 אחוזים), ובני 30–39 עוקבים אחריהם עם 28 אחוזים. אלה הם הגילאים של אלה שיצאו מיד מהמכללה או מהלימודים, בני נוער עמוסים באנרגיה ופוטנציאל, והאחוזים מראים כי פירסינג וקעקועים אינם נדירים ביניהם.

ביסודו של דבר, זה תלוי בענף להיכנס; זה'הכל קשור לקהל הלקוחות, ולפעמים פירסינג וקעקועים עשויים להיות בסדר או אפילו אטרקטיבי – ולפעמים הם יכולים להוות הרתעה מוחלטת..

בלבול בנוגע לקודי הלבוש של החברה

לכן, כדי להיראות מקצועיים ועם זאת מזמינים, מעסיקים רבים בוחרים להשאיר את קוד הלבוש שלהם מעורפל. וזה לעיתים קרובות מוביל לבלבול.

  • למשל, בשנת 2004 נתבעה קוסטקו בגין אפליה דתית לאחר שפיטרה עובד בגין הפרת מדיניותה בנושא תכשיטי פנים. העובדת, חברת הכנסייה לשינוי הגוף, אמרה כי לבישת פירסינג בפניה היא חלק מהדת שלה.
  • כמו כן, רד רובין גורמה בורגרס, בע”מ, הסכימה בערך באותו זמן לשלם לעובד לשעבר 150 אלף דולר עבור תביעה בעלת אופי זהה מכיוון שרשת המסעדות'מדיניות לא-גלויה-אמנותית התנגשה עם העובד'הדת הקמטית (המצרית העתיקה).

אני יכול להבין את העבירה אם למישהו, למשל, היה מקועקע צלב קרס על הזרוע, אבל אני לא'לא רואה את הצורך במדיניות נגד תמונות לא מזיקות, במיוחד אם הן נראות טוב.

קעקוע או פירסינג'לא סימן לשיפוט גרוע

החברה שעבורה אני פונה לעבודה מייעצת לבוש שמרני לראיון. אישית, לא הייתי'לא רוצה להעסיק מישהו שעושה את הניסיון להיראות משעמם. שם'זה בהחלט קו בין בגדים צעקניים, כמו גם קעקועים ופירסינג ראוותניים, אבל זה לא צריך'לא להיות כל כך עבה כדי לטשטש אותם לגמרי.

קעקוע או פירסינג לא'לא החלקה בשיפוט; זה'סימן לאישיות, תעוזה, אולי אפילו מעמד וטעם טוב. אני חושב שטבעת השפתיים שלי נראית נהדר, ואני'אני אפילו לא עבריין עם סדק.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

הערות

בלייר ב- 23 בינואר 2012:

אני חושב שאנשים זכאים לדעותיהם. בעוד שלאנשים יש את הזכות לאהוב או לא לאהוב אנשים אחרים'בגלל פירסינג וקעקועים, אסור לתת להם להפלות את מי שבוחר בעצמם. אני רוצה לקבל ציפוי נגד גבות בעתיד הקרוב, וכיום אני מועסק. המעסיק שלי כבר לא אוהב את פירסינג האוזניים שלי (תעשייה, שרון, דייט, סליל ו -3 על כל אונה) וביקש ממני להסיר אותם, אך מאפשר לאחרים לשמור את שלהם בלי הערות. לאחד המפקחים שלי יש טבעת לשון, אבל הוא רק אמר לי משהו. אני חושב שזה נורא שאנשים שופטים את איכות העבודה שלך לפי איך שאת נראית. אני עובד קשה כל יום, בעוד שרבים אחרים מתרופפים. אני לא'לא חושב שצריך להפחית את הסיכויים שלך להתקבל לעבודה על ידי משהו שאתה בוחר לעשות לעצמך.

כתום מטריה ב- 10 בינואר 2012:

תודה שפרסמת את הרכזת הזו! אני מסכים איתך לחלוטין! אני אעבוד בסביבה מקצועית בקרוב כשאני מסיים את האוניברסיטה ואני די עצבני לקראת תהליכי הראיונות ואם ישפטו אותי על הרבעה של מונרו. זהו אחד הפירסינגים הקטנים ביותר שאתה יכול להשיג. אני שומר את זה יותר כדי להימנע מהצלקת שהיא משאירה מאחור, אך עם זאת היא כאן כדי להישאר. אני מבין שלחלק מהמעסיקים תדמית מקצועית היא הכל חוץ מאנשים שצריך להסתדר עם הזמן. פירסינג וקעקועים נמצאים בכל מקום עכשיו ומי הם האנשים שמפלים אותם "הם לא בוגרים ולא מקצועיים"? הם כל כך נפוצים עכשיו שאני לא'לא חושב שיש לאפשר למעסיקים להפלות העסקת אדם מסוגל לחלוטין מכיוון שיש להם חתיך אחד בפנים. וכפי שציין משתמש קודם, אם חברה לא'אל תעסיק אותי בגלל חתיך קטן בשפתיי, אני לא'לא חושב שבכל זאת הייתי רוצה לעבוד בשבילם.

glassvisage (מחבר) מצפון קליפורניה ב -13 באוקטובר 2011:

אני מסכים טום. אני'אני עדיין מתרגל לראות אנשים עם שיער צבוע בהיר במשרד, אבל זה'זה בהחלט שכיח יותר.

טום ב -11 באוקטובר 2011:

הזמנים בהחלט משתנים בכל הנוגע לפירסינג פנים במקום העבודה. אני מגייס לבנק והצעתי תפקידים למספר נשים עם חתיכי אף. זה מקובל לחלוטין עכשיו כל עוד התכשיטים עדינים. לאשתי הייתה טבעת אף עד שהיא השתתפה כשהתחילה לעבוד בסביבה ארגונית. עשר שנים לאחר מכן היא החליטה לשנות את זה ועכשיו היא עונדת חבטת יהלומים קטנה. לאף אחד לא היה אכפת בכלל וזה לא קרה'זה לא מנע ממנה לקבל קידום. תהיה עצמך אבל עשה זאת אל'אל תגזימי, כמו שאשתי עשתה – היא עונדת חבטת אף בלי שום מהומה אבל אולי לא כל כך קל לברוח עם טבעת.

glassvisage (מחבר) מצפון קליפורניה ב -13 בספטמבר 2011:

תודה לכולם על ההערות! קדנס, זה'זה נהדר! זה'מעניין אותי היכן אני עובד לראות אנשים שיש להם שיער צבוע בהיר והתאמות אישיות אחרות למראה שלהם – אלה מקובלים בדרך כלל במקום העבודה שלי, ואני'ז התרשמתי!

קדנס ב- 13 בספטמבר 2011:

אני עובדת במשרד ויש לי לא מעט פירסינג (פנים ואחרים) וכמה קעקועים. אני'אני מודה שזה עלה בדעתי שזה עשוי להשפיע על הסיכויים שלי במהלך הראיון, אבל תמיד עמדתי על אמונתי "אם מישהו לא'אני לא הולך לשכור אותי כי יש לי פירסינג או קעקוע, אז אני לא'לא רוצה לעבוד בשבילם בכל מקרה".

בסופו של דבר התקבלתי לעבודה. ומאוחר גיליתי שלמעסיק שלי יש למעשה כמה קעקועים משלה! שינוי הגוף הוא כל כך רגיל בימינו, עד שזה טיפשי לעשות שיפוטים מהירים לגבי כל מי שיש לו.

מיקל סמית מוונקובר, ב. ב- 20 ביולי 2010:

משכנתא,

אני רק רוצה לציין שקעקועים ופירסינג אינם תוצאה של אופנה. בעוד שסוגים מסוימים של קעקועים (כלומר שבטיים על אנשים שאינם שבטיים, עבודות גב תחתון ודג קופי) ופירסינג (בעיקר פירסינג על פני השטח) הם אופנות שיבואו וילכו הן קעקועים והן פירסינג היו קיימים לנצח וצפויים לעמוד במבחן זְמַן.

לרוב התרבויות על הפלנטה שלנו יש היסטוריה של שינוי הגוף כאמצעי לספר סיפור, זיהוי, מטרות קוסמטיות או לטקסי מעבר.

ההחלטה אם לקשט את גופך בצורה כזו או לא היא הבחירה שלך לחלוטין, אך מעליב אנשים שעשו את הבחירות האלה, או טוענים שהם יודעים הרבה מדוע הם'שעשיתי הוא גס רוח ומידע לא נכון.

אין ספק שיש הרבה אנשים שקיבלו החלטות גרועות בחייהם, ולפעמים יש אופנות אחת מהן. אבל לא תמיד זה המצב.

חזון זכוכית מרכזי נהדר. פה'אני מקווה שיום אחד קישוט הגוף לא יהווה בעיה בכל הנוגע לראיון. למרבה המזל, ישנן תעשיות רבות שבהן ההתקפה הזו כבר עברה.

קסנדרה מנטיס מבריטניה ונרוג’ניה ב -10 במאי 2010:

החתיך נחמד וזה לא'לא לגרום לך להיראות כמו כל סוג של מראיינים הסיוט הגרוע ביותר, אתה בסדר, זכוכית. זה'זה הפירסינג שלך, הטאט שלך, החיים שלך! לחיים!

glassvisage (מחבר) מצפון קליפורניה ב -24 בינואר 2010:

תודה לך, משכנתא. לא אשקר … עשיתי את הקעקוע שלי כשהייתי בן 20, אבל לפעמים הלוואי שלא היה לי'לא הבנתי: P

MOrtgagestar1 ב- 21 בינואר 2010:

להיכנס לבנק או לתעשיית שירות אחרת עם פירסינג בפנים. " אנחנו מתקשרים אליך מתישהו ". טיפשות מבוזבזת על בני הנוער!

כאשר רוב האנשים סוף סוף מתבגרים ומבינים שהם מצולקים פיזית לכל החיים, זה מאוחר מדי. האופנה המודרנית של ימינו תחלוף והאחת'ללא יכולת לבצע ניתוחים קוסמטיים ישא הכאב הפסיכולוגי של נשיאת צלקות פנים. מבחינה רפואית, החלק של המוח (האונה הפריאלית) השולט באתיקה שלנו, וקבלת ההחלטות לא מתפתחת במלואה עד גיל העשרים. זה מסביר מדוע חוסר חיים'הניסיון יחד עם התפתחות פיזיולוגית הם הבסיס לכישורי החלטה גרועים.

קפיצה מגשרים עשויה להיות אמיצה אך גם מסוכנת. Grea Hub!

glassvisage (מחבר) מצפון קליפורניה ב -7 בספטמבר 2009:

תודה טריש שציינת שפירסינג יכול להיות הרבה יותר ממשהו כמו מרד: זה יכול לסמל אומץ, אינדיבידואליות, יופי וכו ‘:)

טריש ב- 06 בספטמבר 2009:

זה היה מהנה לקרוא.

זה עתה פירסתי את הלבט השמאלי התחתון שלי. אני גאה בזה כשמו כן הוא'זה משהו שמראה לי תחושת אומץ.

אני לא'לא יודע אם זה'נוסח נכון או לא.

אבל נהניתי מהתפיסה שזה משהו כל כך שונה וספונטני בשבילי, ולא צפוי על ידי אחרים. אני חושב שזה'קצת עצוב שהאסוציאציה שהם מציבים עם פירסינג וקעקועים עד מתישהו. מכיוון שאני עצמי כמו שניכם למעלה, אני שותה לעתים רחוקות מאוד ורק בחברה טובה (גם בגיל)'לא לעשן או לצרוך תרופות כלשהן. אני מאוד מתחשב וידידותי, הנימוסים שלי הם בראש סדר העדיפויות. אז הייתי שונא להרגיש שמותג כמשהו רע בגלל שיש לי חתיך קטן בשפה.

נ.ב; לדעתי החתיך שלך נראה יפה מאוד אגב. 🙂

glassvisage (מחבר) מצפון קליפורניה ב -27 בדצמבר 2008:

קייטי, נשמעת כמוני! (רק לי יש קעקוע אחד …)

קייטי ב -27 בדצמבר 2008:

רק לזרוק אותו החוצה – יש לי 9 פירסינג גוף ו -3 קעקועים. אנשים מסתכלים עלי ומניחים שאני'אני פראי כמו שהם באים אבל אני'מ ‘לא. היחיד "רַע" הדבר שלי הוא חוסר הדת שלי. אחרת אני'אני אדיב, אדיב ולא שיפוטי. אני לא'אפילו לשתות, לעשן או לעשות סמים. מתחשק לזה!

glassvisage (מחבר) מצפון קליפורניה ב -15 בספטמבר 2008:

תודה לכולם! הראיון עבר בסדר, אבל מסתבר שקיבלתי עבודה אחרת שאני יותר אוהבת במקום! 🙂

דייזי הירח מלונדון ב -15 בספטמבר 2008:

זהו מוקד מחושב מאוד, ואני אוהב את הדרך שלך'שקלת את שני צידי הדיון, למרות היותך מעריץ נלהב של אומנות גוף בעצמך. אישית, אני לא'אין לי פירסינג חוץ מהאוזניים, אבל אם הייתי מעסיק הייתי רוצה לחשוב שלא'אל תתנו לשפה או לנקב גבות או קעקוע להשפיע עלי אם אני או לא'לשכור את האדם. זה'האם האדם והידע והכישורים שלו חשובים (בכל מקרה בעולם אידיאלי!)

לחלק מהחברים שלי יש קעקועים ואני'היו לי חברים עם פירסינג, ואף אחד מהם לא היה בכלא או היה משתמש בסמים! זה מעצבן אותי כשאנשים שופטים ספר לפי הכריכה שלו, למרות שהוא'זה חלק לצערי מהחיים.

אני מבין שחלק מהחברות שמרניות למדי, והן צריכות אולי לחשוב כיצד יגיבו לקוחותיהן לאנשי צוות מנוקבים. אני מניח שאם החברה שאתה רוצה לעבוד בה באמת מתנגדת למראה הזה, אז אתה'כנראה שתצטרך להוציא אותו אם אתה באמת רוצה לעבוד עבורם; למרות שזה אולי נראה ממש לא הוגן. אני מתאר לעצמי שאם חברה די שמרנית בתדמיתה, אז שם'תמיד יש אפשרות שהעובדים יצטרכו לצמצם את האישיות שלהם לגמרי. כמה ענפים הם בדיוק ככה לצערי, ואם אתה רוצה להיכנס אליהם אז אתה צריך לשחק לפי הכללים. (לפחות עד שתתקבל לעבודה!)

בהצלחה בראיון שלך.

עצם funner מפילדלפיה אבא ב -26 באפריל 2008:

אם יש לך את הזכות ללבוש משהו, למישהו יש את הזכות לא לאהוב אותו. אני בדעה שהדמות הופכת אנשים ליחידים ולא לקישוט. ברור שאתה אינטליגנטי ומקסים, זה מה שאנשים יראו. בכל פעם שאתה פותח את עצמך כדי להעריך אותך על משהו, אתה מעמיד את עצמך ללעג במקביל. קראת את המרכזים שלי ואתה יודע שאני אדם נינוח ואני אוהב אנשים, אבל אני לא חובב מום בגוף ואני יכול להבין התנגדות של מישהו כלפיו..

אני עדיין אוהב אותך!

2008 מ- Fremont CA ב- 31 במרץ 2008:

פירסינג בפנים הוא רק הצהרות אופנתיות

ליאםבין מלוס אנג’לס, קליפורניה ב -31 במרץ 2008:

Glassvisage:

אנשים כקבוצה נוטים לתת לדעות קדומות ובורות ליידע את החלטותיהם. במילים אחרות לאבד את טבעת השפתיים לראיון. ברגע שאתה מקבל את העבודה (לדפוק על ברזל) אתה יכול ללבוש אותו ללא עונש.

רולנד ב- 31 במרץ 2008:

לאחר שקראתי את המרכזים שלך אני יודע שאתה אינדיבידואל אינטליגנטי מאוד. אבל זה נראה כמוך'אה לסגור את זה כדי לקרוא לזה.

אם יש לך זמן יהיה נחמד ללכת לשם ללא הודעה מוקדמת ולמטה למטה ולראות איך כולם נראים. לחפור כמה שיותר מידע על החברה.

אז אולי תרצה לחכות עד שתתקבל לעבודה כדי לחשוף את תחושת העצמאות החזקה שלך; זֶה'אם אתה באמת רוצה את התפקיד.

הדבר השני הוא שרוב האנשים שמתחילים לעסוק כמו לקדם תדמית משלהם, ואף עשויים להתאים את התדמית האישית שלהם כדי שיוכלו להרוויח כסף ולהתקבל בשוק..

שאל את עצמך איך היית מרגיש אם היה לך עסק טוב ומישהו בעל חזות רדיקלית רוצה להתקבל לעבודה, והתפקיד שלך היה הפוך לחלוטין.

לאחר מכן תוכל ללכת לעירום החשוף מהמראה שבחרת ולשאול את המראיין כיצד החברה מרגישה לגבי קעקועים ופרצופים..

אני מנחש את זה'זה מה שאתה חושב ואיך אתה מרגיש לגבי עצמך זה באמת נחשב, אבל גם קבלה היא חלק גדול מהחיים. אם אתה יכול להוציא את זה ללכת לאמא's אתה יכול להוציא את זה כדי לקבל תשלום.

מה היה קורה אם היו נשארים רק חוליגנים על הפלנטה והם דרשו מכולם לעשות קעקועים ולנקב את מה שאז?

המון בהצלחה בראיון.

רולנד = ג’רואו

ms קים מ- IL ב -31 במרץ 2008:

לא כל החברות עושות את זה'לא לאפשר פירסינג לגוף בדיוק כפי שהם עשויים להיראות. לחלקם יש א 'אין מדיניות פירסינג' בשל ביטוח. עבדתי בגן ילדים וכל יום נאלצתי להסיר את פירקי הגבות והאף בגלל הפציעות הפוטנציאליות. כמו כן, לא יכולנו ללבוש עגילי השתל או עגילי חישוק גדולים יותר מעפרון. עליך להתקשר לפני שאתה הולך ולשאול על מדיניות החברות ולמה יש לה את זה.

pjdscott מדורהאם, בריטניה ב -31 במרץ 2008:

רכזת מעניינת מאוד – אני מניח שזה תלוי בראיון המשרד ובטעם האישי של אנשי הצוות. במובן המערבי המקובל, אני מאמין שמעסיקים רואים בעובדים פוטנציאליים עם פירסינג משהו יוצא דופן ואפשרי שיש להימנע ממנו.