חווית פירסינג המחיצה שלי (עם עצות ריפוי)

לאחר שחטפתי את מחיצת המחצית שלי, רציתי לחלוק את הסיפור והעצות שלי עם אנשים אחרים שחושבים להשיג אחד.

כל מה שאתה רוצה לדעת על פירוק המחיצה שלך: ריפוי זמני, כאב ועוד.

כל מה שאתה רוצה לדעת על פירוק המחיצה שלך: ריפוי זמנים, כאבים ועוד.

Janko Ferlič דרך Unsplash; קנווה

חוויית פירסינג המחיצה שלי

ליום ההולדת שלי במאי הדודות שלי הציעו לי לשלם כדי שאנקב את מחיצת המתנה שלי כמתנת יום הולדת מכיוון שידעו שאני רוצה שזה יעשה. אחת מדודותיי עשתה פירס באוזן פעם או פעמיים בקעקוע אדרנלין בטורונטו (מקום מאוד מכובד ודי יקר), אז היא הציעה שאעשה זאת שם.

המשכנו לאדרנלין באותו יום, שם אישר עובד איתי שאני רוצה שזה יעשה ונתן לי לספק תעודת זהות. להוכיח שהייתי בן 18 לפחות. חתמתי על טופס שחרור, ואז בחרנו את הצבע, הגודל והסגנון של התכשיטים שאיתם רציתי להניק. בחרתי טבעת מחיצה סטנדרטית מפלדה כירורגית עם שני כדורים בחזית, כדי שאוכל להעיף אותה באף אם ארצה להסתיר אותה. לאחר מכן ישבתי בתא באזור ההמתנה וחיכיתי לתורי.

אני'אני לא מתכוון לשקר: הייתי די מבועת מההוויה של החוויה. מעולם לא קיבלתי פירסינג (מלבד תנוך האוזניים שלי, אבל ההורים שלי עשו את זה כשהייתי תינוק, אז אני לא'אני לא זוכר את זה), ופחדתי שזה יכאב – הרבה.

בני משפחה אשר'd היו פירסינג בנחיריים שאמרו שהחוויה כואבת ביותר, שהם התחילו לקרוע באופן לא רצוני, שזה הפירסינג הכי כואב שהם'היה לי וכו ‘. ציפיתי שהמחיצה שלי תפגע כמו הפירסינג הזה, אז התאמצתי לעצמי לגרוע מכל.

עם זאת, טעיתי לגמרי.

לפני: טבעת מחיצה מזויפת!

זוהי טבעת המחיצה המזויפת שלבשתי במשך כמה חודשים לפני שניקבתי אותה בפירוש. כך ידעתי שאני באמת רוצה שזה ייעשה.

זוהי טבעת המחיצה המזויפת שלבשתי במשך כמה חודשים לפני שניקבתי אותה בפירוש. כך ידעתי שאני באמת רוצה שזה ייעשה.

אחרי: טא-דא! לגמרי שווה את זה!

אחרי: פירסינג המחיצה שלי.

אחרי: פירסינג המחיצה שלי.

תהליך קבלת פירסינג המחיצה שלי

כשהגיע תורי, הפירסר התקשר אלי ואמר לי להתיישב על השולחן המרופד (בדומה לסוג שבו אתה יושב אצל הרופא'המשרד של). היא שאלה אותי אם אני בטוח שאני רוצה לעשות את זה ואמרה לי שאני עדיין יכול לסגת, אבל נתתי את הסכמתי שוב, והיא התכוננה לפירסינג.

היה לה כמעט כל פירסינג בפנים שאפשר להעלות על הדעת, וכולם נראו בריאים וממוקמים היטב, כך שמיד הרגשתי בנוח איתה והרגשתי שהיא יודעת מה היא עושה. הייתה לה התנהגות נעימה מאוד וניהלה שיחות חולין כשהיא לובשת כפפות, חיטרה את הציוד ופתחה את חבילת המחט הטרייה. היא סיפרה לי על החוויה שלה שעשתה את מחיצת הבטן שלה והרגיעה אותי שזה היה פירסינג קל מאוד לטפל בו..

פה'כך היה התהליך:

  1. ראשית, היא חיטאה את פנים האף שלי.
  2. לאחר מכן, היא הוציאה את המהדק (נהג להעביר את המחט, כדי להבטיח פירסינג נקי), ואמרה לי להטות את ראשי לאחור, מה שעשיתי.
  3. היא הרימה את מבטי באפי והשתמשה באצבעותיה כדי למצוא את "נקודה מתוקה," שכבת עור דקה המפרידה בין כל נחיריים ולאחר מכן מהדקת אותה בעזרת המהדק, שלא היה'לא נוח במיוחד.
  4. הרגשתי את עצמי בשלב הזה והתכוננתי שזה יפגע באמת. היא אמרה לי לנשום עמוק ולנשוף לאט, מה שעשיתי.
  5. כשנשפתי, היא העבירה את המחט, התקינה במהירות את התכשיטים I'בחרתי, והעיף אותו לתוך האף שלי כפי שביקשתי. הכל בוצע!

זה לא נורמלי. זה נגוע. (אבל קצת נפיחות או בועה קטנה ליד אתר הפירסינג הם נורמליים בשבועות הראשונים. שלי לקח כמה חודשים להיעלם לגמרי).

זה לא נורמלי. זה נגוע. (אבל קצת נפיחות או בועה קטנה ליד אתר הפירסינג הם נורמליים בשבועות הראשונים. שלי לקח כמה חודשים להיעלם לגמרי).

ask.bme

כמה זה כאב?

בסולם מ -1 עד 10, כאשר 10 הוא הכאב המרבי, הייתי מדרג את הכאב של פירסינג המחיצה שלי ל- 3/10.

הכאב האמיתי של המחט שעברה במהירות דרך האף שלי היה כלום. זה היה הלם וקצת עקיצה, אבל רק לשנייה מהירה, ואז זה נעשה. רק עין אחת נקרעה מעט!

בסך הכל אני'דרג את הכאב בערך 3/10 כי זה באמת לא היה'לא רע בכלל. אני'למעשה היו לי מחטים בזרוע שפגעו יותר מהפירסינג הזה.

הערה: אחת הסיבות לכך שהפירסינג הזה כאב לא פחות הוא שהדבר נעשה כראוי, על ידי איש מקצוע מנוסה. אם המחט לא עוברת דרך "נקודה מתוקה," אך אם הוא נדחק יותר מדי למטה (או גרוע מכך – דרך הסחוס), פירסינג זה יכול לפגוע מאוד.

תהליך הריפוי

אחרי שזה נעשה, הדודות שלי שילמו והטילו את הפירסר בקופה, וקיבלתי הוראות טיפול, עותק של הקבלה ושקית של מלח ים לא יוד. אכלנו אוכל מקסיקני ואז חזרתי הביתה!

כאב ונפיחות

כעת החל תהליך הריפוי. ביום הראשון זה כמעט לא היה רך או כואב בכלל. זה לא היה'עד למחרת ובמשך כשבוע לאחר מכן הפירסינג היה קצת כואב, וקצה האף והסביבה שלי התנפחו מעט (נפיחות קלה היא נורמלית לחלוטין עבור פירסינג טרי). הנפיחות הייתה קלה מאוד והורגשה רק לי.

כיצד לנקות את הפירסינג

בלילה הראשון התחלתי בהשריית מלח הים כפי שהורו לי. פה'איך לעשות את זה:

  1. ממיסים כ- 1/8 כפית מלח ים לא-מיוד בכוס מים חמימים. אהבתי להשתמש במעט מים רותחים כדי להמיס את המלח לגמרי ואז הוספתי מעט מים מסוננים מהמקרר כדי לצמצם אותו לטמפרטורה חמימה..
  2. טובלים את קצה האף במים. אתה יכול לשפוך את המים לכוס זריקה, לכוס עם פה רחב יותר, או אפילו לקערה ולספוג כך, אם זה'זה קל יותר.
  3. משרים במשך 5-10 דקות. (בדרך כלל עשיתי 7 או 8 דקות, ליתר ביטחון).
  4. יש להשרות פעם ביום, כל יום, לפחות בחודשיים הראשונים.

כל כמה זמן אני צריך להשרות? לכמה זמן?

השריית קצה האף שלך לא'לא בדיוק החוויה הנוחה או הנוחה ביותר, אבל זאת'יש צורך לעשות זאת פעם ביום, כל יום, לפחות בחודשיים הראשונים, ולאחר מכן כל יומיים במשך חודש או חודשיים לאחר מכן, או עד שהפירסינג נרפא לחלוטין..

יש אנשים שמרפאים לאט יותר מאחרים (כולל אותי), אז היו סבלניים, המשיכו לעקוב מהמלח שלכם, ובסופו של דבר הפירסינג שלכם יחלים מיד, גם אם זה ייקח יותר זמן מה 6-8 השבועות המוצעים..

כמה זמן לוקח להחלים?

הפירסר אמר לי שרוב הפירסינג מרפא בין 6-8 שבועות, אך המחיצה שלי לקחה הרבה יותר זמן להחלים לגמרי. אני'אני מרפא איטי, אז נאלצתי להשרות מלח ים כל לילה במשך כחודשיים, ואז כל לילה אחר (או כל שניים או שלושה לילות) למשך חודש בערך. עשיתי את הפירסינג באמצע מאי וזה לא קרה'לא נרפא לחלוטין עד סוף אוגוסט או תחילת ספטמבר, כלומר לקח בערך 3 1/2 עד 4 חודשים להחלים.

כיצד לרפא מחיצה במהירות: השאר את הפירסינג לבד!

פשוט תעזוב את זה בשקט. חלק מזמן ההחלמה האיטי שלי נבע מהעובדה שהמשכתי להזיז את התכשיטים מסביב, להתעסק איתם, ולגרד ללא הרף את הקרום, מה שלא רק היה מיותר אלא בעצם הרגיז את הפירסינג והאטתי את תהליך ההחלמה. בדיעבד, אם השארתי את הפירסינג לבד, אני'אני בטוח שזה היה נרפא מהר יותר.

פסק דין: 10/10, ממליץ

זה היה פירסינג מהיר יחסית וללא כאבים. זמן ההחלמה היה קצת איטי, אבל זה'כי התעסקתי עם התכשיטים ואני איטית להחלים באופן כללי.

בסך הכל, אני'אני בהחלט ממליץ על פירסינג זה לכל מי'מעוניין לבצע את זה. זה'זה אחד הפירסינג הפשוט ביותר שאתה יכול לקבל, וזה'אני הניקוב היחיד'ראיתי שזה נראה טוב על כל מי'קיבלתי את זה.

אם אתה'אשמח ללמוד עוד, קרא מידע כללי ושאלות נפוצות על פירסינג מחיצות כדי לענות על כל השאלות האחרות שלך שנוקבות מחיצות..

FKA זרדים: ספירציית המחיצה שלי.

FKA זרדים: ספירציית המחיצה שלי.

twopeacex.blogspot

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

© 2014 סלין

הערות

מריאן ב- 21 באפריל 2019:

בדיוק עשיתי את המחיצה שלי לפני כמה ימים ואוי אלוהים. הגברת שעשתה את זה הייתה חניכה, אבל הבוס הראשי עזר לה לעבור את זה. היא הכניסה את המהדק פנימה, ובלי שום התראה ממנה, היא דחפה את המחט דרכה והמחט יצאה מהצד השני – ללא התכשיטים עליה. כל מה ששמעתי היה “אוי אלוהים” משני הפירסרים. הם עשו את הכאב ל -8/10 מכיוון שהם לא עשו את זה כראוי. אני עדיין נתקל בבעיות עם הכאב, והתעסקתי בו יותר מדי עד לנקודה שבה הוא פועם בכל פעם שאני מזיז את הראש. אבל אחרת, זה נראה מדהים ואני אוהב את זה!

לעזאזל ב- 21 בפברואר 2018:

מוקשים כואבים מאוד.

שיזי ב- 24 במאי 2017:

אני מסכים שלא היה כאב אנשים אומרים שזה כואב ממש אבל כשעשיתי את זה זה לא כאב יותר כאב לקבל את הטבעת יותר מאשר לקבל את הפירסינג יש לי 13 פירסינג הבטן שלי הייתה יותר כואבת הייתי ממליץ על זה לנקב לכל מי אוהב את זה ומה אם אנשים קוראים לך שור. אני אוהב את זה 🙂

סלין (מחברת) מקנדה ב- 03 באפריל 2015:

@אלקסיס אני'אני שמח שזה עזר! מאז שאתה'עשיתי פירסינג בעבר, פירסינג במחיצה לא יהיה דבר גדול 🙂 אני מקווה שזה יעבור טוב!

אלקסיס ב- 03 באפריל 2015:

אז אני'אני מסיים את שלי ביום שני.

אני'אני עצבני מאוד. אבל הייתי עצבני מכל הפירסינג שלי. אבל הפוסט ממש מועיל וזה קצת הרגיע אותי.

סלין (מחברת) מקנדה ב -11 בדצמבר 2014:

@מזל טוב, אני בטוח שזה נראה נהדר !! אני'אני שמח שלא'גם לא כואב לך. תודה שקראתם! ^-^

מימ ב -11 בדצמבר 2014:

כן, סיימתי את שלי היום ואני מסכים במאה אחוז עם הדבר ללא כאב! ואין לי סובלנות לכאב! מאמר מעולה 🙂

ALI RAZA KHALIQ ב -7 בנובמבר 2014:

יא