רעיונות לקעקועים: קעקועים באצבע טבעת נישואין

יש לי שלוש עשרה קעקועים. אני חושב שהם'כולם די מגניבים (ובהחלט אל'לא כשירים כ "איכות גרועה").

כשחברתי לשעבר ואני התחלנו לצאת, היה לה קעקוע זעיר בשחור ואדום שרדף את ימי, למרות שאני'אנסה לשכנע את עצמי אחרת. זה היה קעקוע של המכתב "נ", וזה היה ראשי התיבות הראשון של החברה הקודמת שלה. באופן דומה, לאקס שלה היה מכתב שחור ואדום "ד" מקועקע באותו מקום. למרות שהומואים ולסביות לא יכלו'לא התחתנו באופן חוקי באותה תקופה, במהלך חמש השנים שהיו ביחד הם החליטו לחגוג את מחויבותם על ידי קעקועים במקום טבעות אירוסין/נישואין.

מדוע אנשים מחליטים לעשות קעקועים אלה

  • יש אנשים שעושים קעקועים של טבעת נישואין כמחזיק מקום עד שהם יכולים להרשות לעצמם טבעת אמיתית.
  • אחרים מתמרדים לגמרי בטבעות, ומשתמשים בקעקועים כאלטרנטיבה במקום יהלומים
  • הם עשויים לבחור בקעקועים מכיוון שהם עובדים בעבודה (בנייה, למשל) שבה טבעת אמיתית תיחרב בקלות.

כיצד לבחור אחד זה's מתאים לך

בחירת קעקוע היא תהליך זהיר. הקעקוע שאתה מחליט עליו צריך לשקף את המחויבות שלך זה לזה, כמו גם את האישיות האישית שלך.

  • יש אנשים שאוהבים את האפשרות המילולית של קעקוע של עיצוב טבעת על אצבעותיהם, בעוד שאחרים בוחרים לקבל את השם הפרטי, הכינוי או ראשי התיבות של יקירם..
  • יש אנשים שהולכים לפרשנות מעמיקה יותר, כמו תמונה בעלת ערך סנטימנטלי, המספרים המייצגים את היום בו נפגשו, או ציטוט או סדרת מילים שיש להן משמעות שרק בני הזוג יכולים להבין..
  • כך או כך, טבעת נישואין מקועקעת היא נציג של יציבות ומחויבות, עדות לאהבה שלעולם לא תוכל להמריא ממנה או להפיל בטעות את הכיור במטבח.

מה קורה אם אתה ובן זוגך נפרדים?

השחקנית פורטיה דה רוסי קעקעה את ראשי התיבות "FG" על האצבע כשהיא מאורסת לחברה פרנצ’סקה גרגוריני. כשהזוג נפרד לאחר שלוש שנים, פורטיה הכריזה על תוכניות להסיר את אמירת הקעקוע, "אני'אני לא אומר את זה'זה כל דבר שאני מצטער על שעשיתי, כי אני לא't, אבל זה פשוט לא'לא הגיוני עכשיו."

קולין פארל ואמיליה וורנר החליפו גם קעקועי טבעת על אצבעות הטבעת לפני שהתגרשו כעבור ארבעה חודשים בלבד יחד עם כוכבת הבידור למבוגרים, ג’נה ג’יימסון, בעל בעלה השני ג’יי סטרלינג.'שמה הפרטי כתוב על אצבע הנישואין שלה. הם הגישו בקשה לגירושין לאחר 3.5 שנים של אושר נשוי.

אחת הדוגמאות המפורסמות ביותר של קעקועים של טבעות נישואין כוללת בלונדינית "Baywatch" הכוכבת, פמלה אנדרסון, ובעלה לשעבר טומי לי. במקום להחליף טבעות, פמלה קעקעה "טומי" על האצבע שלה. טומי, לעומת זאת, קעקע "פמלה" על איברי המין שלו.

כמובן, ששיעור הגירושין באמריקה גבוה כל כך בימינו, איננו יכולים לדבר על קעקועים של טבעות נישואין מבלי להזכיר את האפשרות להיפרד. אלא אם כן יש לך עשרות כסף כמו הסלבריטאים שהוזכרו לעיל, הסרת קעקוע בלייזר אינה באה בחשבון.

התמונה שתבחר תהיה איתך למשך שארית חייך שנולדו באופן טבעי. לקבל את שם הלהקה האהובה עליך או על הפרפר המסורתי על הקרסול זה דבר אחד – גם אם בסופו של דבר אתה לא אוהב את הקבוצה כעבור עשר שנים, אתה יכול לגרד אותה לחוויה ולראות אותה במקום כתזכורת קבועה לנוער או לחופש. , אזכרה למי שהיית בעבר, את מי לא היית עכשיו בלי העבר שהוביל אותך לכאן.

קעקועים של טבעות נישואין, לעומת זאת, הם התחייבות רצינית הרבה יותר. תחשוב הרבה לפני שאתה לוקח את הקפיצה (גם לנישואים וגם לקעקועים.) כפי שדיברתי בדון שלי't להצטער על מאמר הקעקוע הבא שלך, טיעון נפוץ נגד קעקועים מסוג זה הוא "מה אם תיפרד?" מה שאני בדרך כלל אומר בתגובה לכך הוא רק בגלל שמשהו לא עושה זאת'זה האחרון לא אומר שזה לא'לא קורה. אולי אתה'תישארו ביחד לנצח ותחיו באושר ועושר ואולי ניצחתם't.

אם אתה לא't, הקעקוע יכול לשמש תזכורת לתקופה בה היית מאושרת ומאוהבת, אנדרטה לתקופה שחלפה. למדתם כל מה שאפשר אחד מהשני והייתם צריכים להמשיך הלאה. זכור כי כל צעד שאתה עושה מוביל אותך למקום שאתה נמצא בו כעת; גם אם אתה עכשיו עם מישהו חדש ואין לך עוד קשר עם האדם ששמו מקועקע על אצבע הנישואין שלך, לעולם אל תשכח שאתה צריך לעבור את החוויה הזו כדי להגיע לאושר שאתה'השגתי כעת עם השותף החדש שלך. וחוץ מזה: קעקוע באצבע תמיד יכול להיות מכוסה על ידי טבעת אמיתית.

הערות

thomassteward ב- 03 באפריל 2013:

שלום.

אני צ’אנגי מיפן, הופתעתי מהעוצמה האפריקאית, שהחזירה את עסקי, הייתי מרומה לפני שנתיים ארוכות על ידי כמה מהשותפים העסקיים שלי, אז מאז, חיפשתי איך לקחת את כספי בחזרה, לא להיות עם זאת, אישתי חלתה מסרטן הריאות, כל לוח האיות שפגשתי לא שם לב אלא רק הבהיל אותי והבטיח לי, חיכיתי שנתיים שלמות, ושמתי לב שקרה, לא עד שהכירתי את העוזר הזה, DR אהוהו, חשבתי שהוא דומה לשאר, אבל הוא אמר שאני צריך לתת לו 12 ימים להטיל את הכישוף, וכך עשיתי, ביום ה -14, הופתעתי כל כך עד שהשותפים האבודים שלי שלחו לי מייל והתנצלו על כל מה שהם עשו לי והם שילמו את כספי בעניין, אז ידעתי שיש אלוהים בקסם האפריקאי. הוא עזר לי עם מחלת אשתי והרופא אמר שהסרטן נעלם, אכן זהו עדות חיים, DR EHOHO , אתה טוב מכדי להיות באפריקאי, אם אתה רוצה לפגוש אותו, שלח דוא”ל מייד עם הדוא”ל הזה … drehohos [email protected]

hon changi מיפן….

RA ב- 03 ביולי 2012:

בעלי מזה 13 שנים מקבל את השם שלי מקועקע על אצבעו ואנשים רבים כולל שתי בנותינו שאלו אותו מה הוא היה עושה אם אני מתגרש והתגובה שלו היא שהוא יוסיף הוא כלבה לזה עם חץ שמצביע על שמי . היינו יחד 16 שנים ועברנו הרבה ואף אחד מאיתנו לא מתכוון להתגרש! אני מקווה שזו החלטה לא רעה עם כל השלילים שפורסמו כאן.

קיילי ב -12 באפריל 2012:

אני מתחתן בשנה הבאה ולארוס שלי יש את השם שלו על הירך שלו חשבתי לשים את שמו מתחת לטבעת האירוסין שלי. רק רוצה לדעת עד כמה הכאב גרוע בהשוואה לקעקוע על כתף או פרק כף היד?

טרי ב- 14 במרץ 2012:

בעלי ואני נחגוג בקרוב 40 שנות נישואין. אני אוהב את הרעיון לעשות קעקועים של להקות חתונה, הוא לא כל כך. יש לי כמה קעקועים ואני אוהב אותם.

סקוטיופס ב- 05 במרץ 2012:

חשבתי שזה אתר למעריצים של נבלים רבים (תראה בוס, המטוס המטוס)

שלבי ב- 28 בינואר 2012:

קעקוע על אצבע לחתונה הוא לא רעיון טוב שרוב האנשים עושים'לא להישאר ביחד זמן רב בימים אלה!!!!!!

קיילי ב- 17 בנובמבר 2011:

בעלי ואני עשינו קעקועים של טבעות נישואין. כשאנשים שואלים אותי מה אם ניפרד אני אומר להם שאני רואה בנישואים קבועים בדיוק כמו קעקוע. אם פחדתי שנתגרש מתישהו אז לא'לא התחתנתי. כל נישואין יכולים להימשך (מלבד התעללות) אם שניכם מתאמצים מספיק. אני'ראיתי את זה קורה ממקור ראשון עם ההורים שלי.

:]

תינוקות ב- 29 בספטמבר 2011:

בלי חרטות! זה'זו תקופה בחייך, בין אם היא טובה או רעה, ואתה מסמן אותה עם חבטות ללא חרטות!

דונה ב -24 בספטמבר 2011:

אנשים מתגרשים לעתים קרובות כל כך מכיוון שזו דרך קלה החוצה … וכי אנשים עולים לזה. לעזאזל החבר הכי טוב שלי התחתן אחרי שהכרתי רק בחור במשך 4 חודשים. טירוף. אנשים צריכים להיות מוכנים לתקשר ולעבוד על זה. אני'אשמח לבצע קעקוע של טבעת נישואין מתישהו, ואם מסיבה מצערת אנו מתגרשים אוכל להדוף כל גבר אחר כשהוא מניף את הטבעת! לעזאזל אולי כדאי לי פשוט לקחת אחד !! חה חה 🙂

סמנתה ב -11 באוגוסט 2011:

כל אופטימיסט בנוגע לאהבה ולנישואין שקורא את זה, מתעלם מכל הערכים השליליים או המפגרת. שימו לב איך רוב האנשים האלה גרושים וכנראה לא'לא לתת לעכברושים על אנשים מאושרים מאוהבים שמחפשים משהו יצירתי שישמח אותם. אני בטוח שאם אנשים היו חושבים שהם עלולים להתגרש ולחשוב פעמיים על קבלת טבעת מקועקעת, לא היה'אין טעם להתחתן מלכתחילה. אם אתה מבוגר מספיק ובוגר מספיק כדי להתחתן אני בטוח שאתה יודע מה אתה עושה. קעקועים הם לנצח, נישואים צריכים להיות גם כן.

ברי ב- 30 ביולי 2011:

אמא שלי קיבלה קשת (קשר את הקשר) ואבא שלי קיבל כדור ושרשרת. אלה גם רעיונות חמודים חשבתי

טבעות נישואין ב- 12 ביוני 2011:

קעקועים מעולים!

לואיז ב- 16 במרץ 2011:

אני נשוי לבעלי במשך 34 שנים. הייתה לי טבעת נישואין שהייתה לי במשך 30 שנה באותו זמן ואיבדתי אותה. לא רציתי עוד כי הטבעת שהייתה לי מעולם לא ראיתי עוד אחת כמוה. אז אנחנו הולכים להשיג קעקועי טבעת נישואין. יש לו כמה טאטים שאני עונד't. קצת לחוץ.

ריס ב- 31 בינואר 2011:

אה, ההורים שלי נשואים מעל 25 שנה … ידידי'ההורים … מעל 25 שנה …. החבר השני שלי'ההורים … מעל 30 שנה …. תחשוב חיובי, אבל תהיה חכם. בעלי ואני ביחד כבר 7 שנים, והתחתנו עם כמעט שנתיים.

ברודי בוטמן ב -19 בינואר 2011:

התמונות האלה למאמר נראות כמו משהו שמישהו יקבל במחנה ריכוז. אולי יום אחד קעקועים לא יצאו מהאופנה ואנשים במקום זאת יעקרו שיניים, יחתכו את האוזניים או יסתכלו על השמש או אחר טיפשים עד כדי גיחוך. & פעילות קבועה.

חשבתי על זה… ב -19 בדצמבר 2010:

חשבתי לעשות קעקוע של טבעת נישואין, אבל התמונות האלה ועוד רבות אחרות בחיפוש גוגל כיבו אותי לגמרי. שום דבר לא נראה מסוגנן או אלגנטי. מניח שאשתי תצטרך לקבל את הבחירה שלי לא לענוד את טבעת הנישואין שלי. אחרי הכל, רק לאחרונה (יחסית) שצפויים מהבעלים לענוד טבעת נישואין.

תפוח עץ ב- 08 בנובמבר 2010:

בעלי & אני נשואה טרייה והחלטנו לעשות קעקוע טבעת ביום חמישי הקרוב..אני מחפש עיצובים, יש הצעות ?? ואני עצבני עד כמה זה יהיה כואב, מעולם לא עשיתי קעקוע, זה יהיה הראשון שלי & אחרון…

אנג’לה ב- 20 באוקטובר 2010:

בשנה שעברה, בעלי הפתיע אותי עם הקעקוע הראשון שלו … מכתב "א" עבור אנג’לה על אצבעו. זה היה דבר כל כך רומנטי. אז השנה, לרגל יום השנה ה -22 שלנו, הפתעתי אותו בפעם הראשונה שלי & קעקוע אחרון. קיבלתי את המכתב "וו" בשביל ויין על האצבע שלי. הם נראים נהדר. הסגנון שלו הוא גותי גברי יותר ושלי הוא יותר סגנון תסריט. שניהם בצבע שחור מלא & נראה מאוד סקסי. האמן שעשה אותם היה כזה פרפקציוניסט. הקווים כל כך נקיים. זה כאב לעזאזל !!! אבל זה לקח רק 5 דקות להשלים. אם אתה'הייתי רוצה לראות תמונות, פשוט תחפש אותי בפייסבוק & להזכיר את קעקועי הטבעת! 🙂 ~ אנג’לה

קעקוע נהדר ב -27 בספטמבר 2010:

כדאי שתבדוק את האתר שלי !

http://www.greattattoos.net/

pinkcashmere0064 ב- 23 בספטמבר 2010:

אם אתה אומר, אני עושה מה שצריך לנצח או פשוט אל תעשה'לא להתחתן. יותר מדי אנשים עושים את הדרך הקלה החוצה. בימים ההם הם העבירו את זה בזמנים הקשים כמו גם בתקופות הטובות.

קעקוע פרפר מדאלאס טקסס ב -20 בספטמבר 2010:

כן אני נוטה להסכים, מערכות יחסים מסתיימות ומתחילות חדשות, למרות שבזמן זה אולי נראה כמו רעיון מצוין, בדרך כלל יש לזה השלכות קשות,

מתכנן חתונה בנושא ב- 05 בספטמבר 2010:

אתה אומר, "אולי אתה'תישאר יחד לנצח ותחיה באושר ועושר" יותר מדי אנשים חושבים ככה. נישואין הם לא חיים באושר ועושר (לפעמים זה קורה אבל לא תמיד), זה תמיד יהיה עבודה בתהליך. אם אתה חושב שהדברים ניצחו'לעולם לא נהיה מחוספס, דון'לעולם אל תתחתן או תקעקע לאחר שעשית זאת. אם יותר אנשים היו מבינים היטב את מחויבות הנישואין, פחות אנשים היו עושים קעקועים כאלה להצטער עליהם.

ריק טבעת הנישואין ריק ב- 03 בספטמבר 2010:

זה רעיון די מעניין, אבל בהתחשב כיצד שיעור הגירושין נשאר יציב על 50%, עסק פורח בעתיד עשוי להתמחות בהסרת קעקועים של טבעות נישואין.

סאלי ב -7 ביולי 2010:

בדיוק דיברתי עם החצי הטוב יותר שלי על קבלת טבעת נישואין! כל הפעמים שחשבתי להשיג אחד מעולם לא חשבתי על כל החסרונות. כמה מכם הזכירו!

קריס ב- 08 ביוני 2010:

אני חושב שרצועות חתונה לקעקועים הן הקעקוע הכי פחות מצער שאתה יכול לעשות. אנשים שמתחתנים חושבים, "שם'תמיד מתגרש…" מבולבלים. לכולם יש ריבים … ואלא אם אין לך ספק שאתה יכול להתקדם אפילו דרכם … הם לא'לא להיות עם אותו אדם. יש הרבה אחרים וההתיישבות היא מה שגורם לאנשים להתחתן 3 פעמים לפני שהם מבינים שהם לא'אפילו לא אוהב את המגדר הזה … אני מתכוון לעשות קעקוע אם וכאשר אני מתחתן … כי לעולם לא הייתי מתגרש … ואם כן … זו תהיה אשמתי בעצמי בגלל) בחירת האדם הלא נכון או ב) בחירת אדם שלא היה'לא מוכן כמו שהייתי. שלא לדבר על זה יהיה תזכורת נפלאה שאהבה היא קבועה

Socialblu ב- 17 בפברואר 2010:

אני מגיע לרכז הזה מאוחר מאוד אבל עדיין רציתי להוסיף את ההערה שלי. במשך זמן מה הרומנטיזציה של הרעיון לעשות קעקוע חתונה, אם כי לא על האצבע כי אני'אני לא במיוחד במסורת הלהקה … אני'אני גם ממש לא בעניין מסורת החתונה, אבל זה'זה סיפור אחר. יש לי שני רעיונות מותג, אחד מהם הוא להציב חצי שיר המתאר כיצד בני הזוג התאהבו באמצעות סגנון כתיבה יפני מסורתי, צד אחד, וחציו השני. אלה יהיו ממוקמים מעל לבו של אדם אחד על החזה, והשני על הגב באותו צד כך שכאשר בני הזוג מחזיקים זה את זה ניתן לראות את שני חלקי השיר. הרעיון השני עוקב אחר אותה עמדה אולם במקום שיר יש תמונות, על הגבר דימוי של אשתו מחזיקה סל עם לב אנושי עליו, על האישה דימוי של הגבר חותך את ליבו.

סטף ב -11 בפברואר 2010:

אני מתכנן לעשות קעקוע של טבעת נישואין בעתיד הקרוב. מחשבות או רעיונות בשבילי?

קארינה מאי ב- 10 בפברואר 2010:

קראתי הכל בדף הזה ומצאתי שהכל מאוד משמעותי לקריאה .. אני בן 21 השנה ואני'אני עושה קעקוע טבעת עם החבר שלי מזה 6 שנים היום, אני יודע את זה'זה יהיה כואב ככל שזה יכול להיות, אבל כשחושב על כל הדברים שעברנו וכל הכאב שאליו נקלענו, זה לא אמור להיות כלום, אני מאמין שנהיה ביחד לנצח, זה לא קשור לדעת האם האדם הוא הנכון, אבל להרגיש שהאדם הזה הוא כל מה שאני צריך למשך שארית חיי .. אני מתכוון עד כמה שנוכל לא לאהוב את ההורים שלנו (אתה יכול'לא מתגרשים משפחה) בסופו של יום, הם'עדיין המשפחה שלך ונוכל לתקן את העוני, הכל לוקח קצת זמן וסבלנות. כשאנחנו מתחתנים, בעלנו הוא משפחה, וככה המשפחה צריכה לחיות אחד בשביל השני.

blkimes ב -8 בפברואר 2010:

זה כל כך עצוב Boman250 !!! אבל אני לא'לא חושב שהקעקוע עצמו הוא הבעיה. חייבת להיות עוד סיבה בסיסית וזהו רק תירוץ שטחי. אני מקווה שהכל יסתדר לך.

boman250 ב- 30 בינואר 2010:

לאחרונה עשיתי קעקוע של טבעת נישואין לאשתי לוולנטיין'יום כמתנה. אנו שוהים זה מזה ברחבי הארץ ורציתי להראות את מסירותי ומחויבותי אפילו מרחוק. יכול להיות שאנחנו מתגרשים בגלל העובדה שקיבלתי את הקעקוע הזה ולא סיפרתי לה קודם כל ועל הבחירה שלי בעיצוב. אני עצוב מאוד ונקרר מבפנים כרגע כי רציתי משהו לחזק את הקשר ואולי הייתי מסיים אותו. היזהר מאוד כיצד ומתי ומה אתה מקבל כי נראה לי שתהיה לי תזכורת קבועה לדבר שהרס את נישואי.

סטפני ב- 02 בדצמבר 2009:

גם לי יש קעקוע טבעת. אני ובעלי (נשואים 3 שנים בלבד) ישבנו בבר בשעה 11:00 בלילה אחד והחלטנו רגע. מעולם לא היה לו קעקוע ואין לו שום חשק לקבל יותר אבל זה היה הרעיון שלו לגמרי. זה'זה עיצוב שבטי פשוט שהאמן שלנו צייר בעצמו לפני שקעקע אותנו, למרות שבעלי's בהיר יותר משלי ושלי נעשה בצורה גרועה. עם זאת, אני לא'אני לא מתחרט שקיבלת את זה בכלל ומתכנן לגרום להם לגעת ואולי להוסיף עוד. כמו כל הקעקועים שלי, זה היה מי שהייתי כשקיבלתי אותו ולא רק שאני לא מתחרט על זה, אבל אני תופס את עצמי בוהה בו ומחייך כל הזמן!

ארו ב- 20 בנובמבר 2009:

ההורים שלי ביחד למעלה מ 27 שנה. הפופים שלי נמצאים בבנייה כדי שהוא יוכל'לא לענוד את הטבעת שלו ולכן עכשיו למרות השנאה המוחלטת שלו למחטים הוא החליט לעשות קעקוע של טבעת. (אמא קיבלה עיניים דומעות ונוצצות כשאמר לה את הרעיון שלו חחחח)

הוא ביקש ממני לעזור בעיצובו כך שחשבתי שילוב שלטי אינסוף המקושרים כדי להיראות כמו קשרים.

ליסה ב- 03 בספטמבר 2009:

היי, אני רוצה לעשות קעקוע של שם הבעלים שלי מתחת לטבעת הנישואין שלי, רק רוצה קצת אדווי יש לי רק רצועה דקה ואני לא רוצה אם תוכל להשיג אותם קטנים מספיק כך שלא תוכל לראות את זה כשיש לי טבעת, הוא יש רק 5 אותיות בשמו.

rajeshwar ב- 28 באוגוסט 2009:

hiiiiiiiiii

jmac ב- 18 ביולי 2009:

הנה רעיון שהבאתי כדי לסתום את כל האנשים לגבי קעקוע טבעת רק לשים אות אחת כמו שלי תהיה M עם עיצוב דרכו וזה נראה כמו W מנקודת המבט שלי אבל בעבודה שלי אני לא יכול לענוד טבעת וזה מרגיז את אשתי אז החלטנו להשאיר אותה מאושרת לעשות קעקוע טבעת אבל כשהלכנו להשיג אותה כמו הרבה אנשים אמרו לנו לא להתגרש התגרשנו אבל רק עם שם המשפחה ראשוני זה באמת לא משנה 30 או 40 שנה עשו את הדרך ראשי התיבות שלי לא ישתנו אם אני נשוי או לא

ריקי ב- 16 ביוני 2009:

היי, רק רציתי להמליץ ​​על האתר הנהדר הזה שעשה לי עיצוב קעקועים ערבי http://my-arabic-tattoo.com

קארן ב- 26 במאי 2009:

אני מאוד אוהב את הגבר שאנשא אותו בספטמבר ואעבוד קשה מאוד כדי להבטיח שהוא יחזיק מעמד! אנו מתכננים לעשות קעקועי טבעת ולענוד את הטבעות שלנו כך שהקעקוע יהיה מיוחד עבורנו.

דינו ב- 31 בדצמבר 2008:

בדיוק עשיתי קעקוע טבעת בשבוע שעבר – מעין מתנת חג המולד לאשתי מזה 23 שנים. זה היה הקעקוע הראשון (וכנראה האחרון) שלי, וכן, זה היה כואב, אבל הכאבים קצרים. קיבלתי להקה מוצקה, אבל זה רק מסתובב באמצע האצבע שלי כי אמרו לי שקעקועים על "עובד" הצד של היד נשחק מהר מאוד.

הדבר המאכזב היה שהאצבע היא קנבס מחורבן לבחורי הקעקועים-במיוחד היד שלי בת 47 עם כל הנקבוביות והקמטים שלה. אז דון'אל תדמיין עיצוב מהודר ומורכב – עליך לשמור אותו פשוט ביותר. כרגע שלי נמצא בשלב המרופט והמחלים, אז אני לא עושה זאת'עדיין לא יודע אם האותיות הקטנות שהטמענו בלהקה יהיו קריאות בכלל. ובכל זאת, עדיין אין חרטות, ואם זה ייראה מכוער אני תמיד יכול לחזור לענוד טבעת אמיתית כדי להסתיר אותה.

טוק טוק ב- 20 בדצמבר 2008:

מאמר מצוין, מאוד אינפורמטיבי לחקרנים, ועם תובנות שיש לקחת בחשבון עבור הדפדפן האינטלקטואלי. – הדבר היחיד שאולי רצית להוסיף הוא עוד כמה עובדות על קעקוע באצבעות; אם כי, אני מניח שהמאמר שלך מתמקד בהיבטים הסמליים, ולא הפיזיים של הקעקועים. אני'אפרט מה הייתי מוסיף למקרה שמישהו מעוניין בכך:- אצבעות וידיים רגישות ביותר, העור בידיים גם כשהוא מכוסה לעתים קרובות דק למדי, והוא עמוס בהחלט בעצבים. הידיים שלך הן כלי חישה עדינים שנועדו להרגיש ולו הקמצוץ או הלחץ הקטן ביותר, קח בחשבון שכאשר אתה חושב לדחוף לתוכם מחטים. (ידיים הן למעשה אחד מהקצב שאמני קעקועים ממליצים לעתים קרובות * נגד * קעקוע, בדיוק בשביל זה סיבה; כאשר אנשי המקצוע באותו עסק מודאגים מכמות הכאב שתרגישו, שימו לב.)- דוהה. באיזו תדירות אתה שוטף ידיים, מחזיק את הידיים באור, משפשף את הידיים יחד, מותח את האצבעות, לעזאזל: מזיז בכלל את הידיים? כל תנועה היא סוג של בלאי, קעקועים על חלקי הגוף שעושים שימוש רב לעיתים קרובות דוהים במהירות, ולפעמים לא'לא לקחת בכלל. (אם העור נלחץ יותר מדי במהלך ההחלמה) לכן הם דורשים קבלה מסוימת של דהייה שהם יסבלו, ואת הכאב הנוסף האפשרי של מגעים שהם עשויים לדרוש. ידיים אינן'זה סוג המקום שבו אתה יכול לשמור כל קעקוע אפילו בתולי יחסית, וכל מי ששוקל את הרעיון צריך להיות מודע לכך. (אני מתכוון לקבל אחת במקום טבעת כשאני מתחתן) הנישואין אמורים להיות לנצח, כך שאני לא רואה שום בעיה להנציח את זה עם משהו שצפוי להיות איתך למשך שארית חייך (דהוי או לא) . ששיעור הגירושין גבוה ככל שהוא, שכמה שאנשים רבים אינם מרוצים מהקעקועים שלהם, וכי ישנם כל כך הרבה הריונות לא מתוכננים/ילדים לא רצויים: לא'לא נוכיח שאנו צריכים'לא להתחתן, לעשות קעקועים או לקיים יחסי מין וילדים, המשמעות היא שעלינו לקבל את כל ההחלטות הללו בזהירות רבה יותר. לפעול על פי רצונות אלה אינה הבעיה, להתנהג בפזיזות וללא שיקול נכון (או כל) הוא הבעיה, ב כל המקרים האלה. סבלנות היא לא'רק סגולה, היא כלי שימושי להבטחת פחות כאב ותסכול בחיים; לכל אחד יש משך זמן אחר שהוא צריך לחכות לפני שהם פועלים, הכפלת משך הזמן שהוא בדרך כלל היה משנה את דעתו לגבי משהו הוא ההצעה שלי … מה שאולי אומר שאני'אני מציע שתחכה חמש שנים כי אתה בדרך כלל משנה את דעתך אחרי שנתיים וחצי – האפשרות השנייה היא ללמוד לחיות בנוחות עם הטעויות שלך. תבחר.

מליסה ב- 18 בספטמבר 2008:

אנו מחדשים את נדרינו לאחר שנה בהפרש והוא נמצא בעבודה שבה טבעת אינה הבחירה הטובה ביותר וידי מתנפחות כדי שאוכל לענוד טבעות בחורף אך לא בקיץ. הרעיון הזה מושך אותי מאוד והוא תלוי בו, אבל אני אקבל אחד.

לִשְׁאוֹל ב -1 ביוני 2008:

דוֹן'אל תתחתן אם אתה חושב שאתה עלול להתגרש מתישהו … מה'זו הנקודה להתחתן אם לא'לא מאמין לך'האם תהיו ביחד לנצח? … תקשיב לדבריו של הכומר במהלך הטקס – במקום ASS של השושבינה, או שאולי ג’יי זי יעזור לך גם: "דוֹן'אל תתייחס לזה שאתה'אוהבים מחדש, באותו הכבוד לזה שאתה'מגבשים מחדש"…אושר הוא הדבר היחיד שכולנו יכולים לקבל את זה, אבל מעטים מאיתנו באמת מחזיקים בזה … למה? תחשוב על זה, ותחיה בבקשה "באושר ועושר"!

נ.ב. אני חושב שהקעקועים האלה מצוינים למי שבאמת מכבד את הנישואים! שָׁלוֹם!

jaymz מארה”ב ב -31 בינואר 2008:

אני חושב שבצד עובד טוב יותר ממראה הטבעת בפועל. למרות שאני אוהב את המראה שלהם, אני'מעולם לא ראיתי אחרונה בלי הרבה דהייה ושחיקה.

נטלי TM ב- 11 בינואר 2008:

לפני 5 שנים, ביום השנה ה -20 לחתונה, בעלי ואני דנו בקניית WR כי אף אחד מאיתנו לא עונד את הטבעות שלנו (מסיבות שונות). בדיוק הגענו לגיל 25. ביחד ועדיין אין טאטים, אז תודה על ההשראה לחשוב מחדש על הרעיון שלנו.

Re: מערכות יחסים לא נמשכות, זה'נכון, עברנו לעידן בו רבים מאיתנו נמצאים במערכות יחסים קצרות יותר. יש אנשים שמקבלים את זה כצעד האבולוטיני, בעוד שאחרים חושבים שהמטרה היא להישאר נשואים לנצח. מה שעובד עבור זוג הוא איך שזה צריך להיות. אני אוהב את הציטוט הזה: השכן שלך'החזון שלו נכון עבורו כמו שהחזון שלך נכון לגביך. Miguel de Unamuno Let'מרים את כל זה "אני'נכשלתי בנישואי" הלך הרוח וחבק את העובדה שאנו יצורים מגוונים, מורכבים וניתנים להתאמה. כמה זמן אתה בוחר להישאר נשוי תלוי בך וב- S.O. נשמע צבוע מגיל 25. ותיק הנישואין? ממש לא, אני'היה לי מזל שיש לי חיי אהבה חזקים לפני הנישואין ואז התחתנתי עם מישהו שמאפשר לי להיות אני, ללא תנאי. אבל נישואין שנמשכים לנצח, מאושרים או לא, אינם הישג גדול יותר ממי שעוקב אחר ליבם ואוהב מספר פעמים בנטישה.

helenegreat ממנהטן ב -27 בדצמבר 2007:

אני אוהב את התמונה השביעית מלמעלה. רכזת מעולה! אתה תמיד יכול להוריד את טבעת הנישואין שלך, אבל אתה יכול'אל תוריד את האצבע…

רָצוֹן ב- 17 בדצמבר 2007:

יש לי אחד מהקעקועים של להקת החתונות. שלי'זה מפתח, אשתי's הוא מנעול בצורת לב. בזמן שאנחנו'עכשיו אתה מתגרש, אני לא'לא מתחרט על הקעקוע. זה'זה רק חלק מהחיים. למרות שהקעקוע הזה תמיד יהיה שם הוא לא קיים'אל תטרח, או רדוף אותי אחרי שהבנתי את זה. הבנתי את הקביעות של זה ומה זה תמיד אומר כשאני עושה את זה. אני יכול לחיות עם ההחלטה שלי.

מג ב- 13 בדצמבר 2007:

אתה אומר, "אולי אתה'תישאר יחד לנצח ותחיה באושר ועושר" יותר מדי אנשים חושבים ככה. נישואין הם לא חיים באושר ועושר (לפעמים זה קורה אבל לא תמיד), זה תמיד יהיה עבודה בתהליך. אם אתה חושב שהדברים ניצחו'לעולם לא נהיה מחוספס, דון'לעולם אל תתחתן או תקעקע לאחר שעשית זאת. אם יותר אנשים היו מבינים היטב את מחויבות הנישואין, פחות אנשים היו עושים קעקועים כאלה להצטער עליהם.

55 מסאו סט. מארי ב- 03 באוקטובר 2007:

במשך הזמן שאנשים נשארים ביחד בימים וכמה זמן קעקוע נמשך, לא הייתי רוצה'לא אקבל אחד מאלה.

רֵנֵסַנס ב- 02 באוקטובר 2007:

רכזת מעניינת. אתה מציין נקודות חשובות מאוד לגבי קביעותו של קעקוע וחוסר האורך היחסי של מערכות יחסים מודרניות. נהניתי במיוחד משתי הפסקאות האחרונות – תובנה רבה, ג’קלין!

וויטני מג’ורג’יה ב- 06 בספטמבר 2007:

הקעקוע שלי קעקע את אשתו לשעבר מתחת להקות החתונה שלה עם התאריך שבו הם התחתנו. הוא לא'אני ממש לא ממליץ על זה כי הדיו נוטה להיסלק (אם זה הגיוני). התמונות אתה'פרסמת נראית מצוין, אז אולי זה היה בדיוק בגודל שלה …? שֶׁלָה's כמעט ולא היה קריא זמן קצר לאחר מכן…

אבל, עכשיו הם גרושים…