המקומות הכואבים ביותר לעשות קעקוע

במה היא מטיילת ומורה נלהבת בזמן החלומות שאוהבת לשתף את חוויותיה והרפתקאותיה להנאתם אחרים.

אנשים מגיבים בצורה שונה לכאב בזמן שהם עושים קעקוע. להלן כמה מהמקומות הכואבים ביותר.

אנשים מגיבים בצורה שונה לכאב בזמן שהם עושים קעקוע. להלן כמה מהמקומות הכואבים ביותר.

צילום: ג’וליה ג’אקומיני ב- Unsplash

הקעקועים הכואבים ביותר

קעקוע הוא אומנות עתיקה, ובדור המילניאלים האחרון, היא הפכה שוב לזעם. עד מהרה, מעסיקים ניצחו'לא תוכל (או אפילו רוצה) לסלק את גופינו המקועקעים היפים כי כמעט לכולם יהיה לפחות קעקוע אחד גלוי! (מה'זה הכיף אם אתה יכול'לא להשוויץ בזה?)

אתה'אתה כנראה כאן כי אתה'ביליתי הרבה זמן להבין בדיוק איזה קעקוע אתה'הייתי רוצה להשיג ועכשיו אתה'מנסה להבין בדיוק היכן ניתן להשיג זאת. אם זה'כשהקעקוע הראשון שלך, המשימה של בחירת מקום יכולה להיראות מטרידה במיוחד מכיוון שאתה מקלט'עדיין לא חוויתי את המחט ובהחלט לא'לא רוצה שהפעם הראשונה שלך תהיה חוויה רעה.

אז, כאדם שקיבל את הקעקוע הראשון שלה באחד המקומות הגרועים ביותר שאתה יכול להשיג, אני מרגיש את זה'חובתי ליידע אותך כדי שלא תעשה זאת'אל תעשה את אותה הטעות בפעם הראשונה שלך.

לא רק שעשיתי קעקועים בכמה אזורים ממש כואבים (ראו להלן), אלא גם אני'יש לי גם הרבה זמן בבחירת המוח של אמני הקעקועים השונים שלי, כך שאני מרגיש שכן'יש לי די טוב בנושא הזה. אנא זכור כי בזמן שאתה'אשים לב שכולם שונים, המקומות שאני מפרט להלן הם האזורים הרגישים ביותר בגופך.

אנשים מגיבים בצורה שונה לכאב, אך מציעים שלא'לא כואב הוא רק דרך מאצ’ו להעמיד פנים שלא עשית'לא לשים לב. כל מי שאומר לעשות קעקוע לא'לא כואב זה לשכב דרך השיניים שלהם. כולם כאבו. זה'זה רק עניין של סובלנות, הארקה וניתוק.

פה'הצצה לאזורים הכואבים ביותר:

 • מרפקים
 • קרסוליים פנימיים
 • זרועות פנימיות
 • רגליים
 • כפות ידיים
 • צוואר
 • רֹאשׁ
 • פָּנִים
 • חזה
 • פרקי אצבעות

זה היה זמן קצר לאחר שהבשר של קעקוע שרוול ימין שלי נרפא. יפה אם אני אומר זאת בעצמי, במיוחד על כל הכאבים שהגיעו עם עוף החול המגניב הזה!

זה היה זמן קצר לאחר שהבשר של קעקוע שרוול ימין שלי נרפא. יפה אם אני אומר את זה בעצמי, במיוחד על כל הכאבים שהגיעו עם עוף החול המגניב הזה!

מרפק עוף החול

קעקועי מרפק

המרפק הוא אזור רגיש במיוחד, שבחלקו נובע במידה רבה מקעקוע על מחסור בשומן בסמיכות כה גדולה לעצמות ולמפרקים..

למרות שזה'זה לא הדבר היחיד שצריך לקחת בחשבון כשזה מגיע לכאבים מקעקועי מרפק, כיוון שכל טאטים שעוברים על המרפק שלך גם יחליקו על העצם הלא כל כך מצחיקה שלך (עצב אולנרי), וזה כואב במיוחד עבור 9 מתוך 10 אנשים.

כשהאמן שלי ריץ קווים ומילא צבע מעל המרפק במהלך התקדמות קעקועי בשרוול ימין, זה יצר כאב חדש לגמרי שלא היה לי'לא מצפה. בנוסף לתחושה של גירוד על ידי חתולים ענקיים סופר מהירים, זה גם הרגיש כאילו היו כמה מחטי חיסון סופר גדולים שנדחקו לי לאורך האמה וכל הדרך עד לאצבע הזרת שלי. למען האמת, אני'אני לא בטוח איך הצלחתי להחזיק מעמד במהלך המעברים האלה על העצם המצחיקה שלי, אם כי להפתעת האמן שלי ועצמי, הצלחתי לעשות זאת מבלי להיבהל פעם אחת. עם זאת, זה לא היה מאמץ נטול דמעות.

מדיטציה יכולה לקחת אותך רחוק מבחינת היכולת להתמודד עם הכאב, אבל זה לא'לא 100% חסין מטומטמים ובהחלט יגרום לעיניים שלך לדמם בלי קשר אם אתה יכול לשבת דרך תריסר בערך עובר על אותו עצב רגיש במיוחד המכסה פיסת נדל”ן כל כך גדולה לאורך הזרוע שלך..

קעקועים פנימיים בקרסול

זה המקום שבחרתי לקעקוע הראשון שלי. שטן ריקוד שחור פשוט באזור שציפיתי שלא'לא כואב מדי. ילד, האם למדתי את הלקח שלי?!

הקרסול הפנימי לא'אין לה הרבה עור והוא נמצא על גבי העצם. בנוסף, אתה'אצטרך להתכופף בכל מיני זוויות מוזרות כדי שהקעקוע שלך יוכל לקבל את הפרטים הנכונים.

קעקועים של זרוע פנימית

היכן שהזרוע הפנימית שלך מתכופפת קדימה (המרפק הפנימי) היא אזור רגיש במיוחד. למרות שיש שם הרבה יותר עור מאשר במרפק שלך, יש לו המון קצות עצבים. נוסף על כך, אתה'אני אצטרך לבצע את העבודה מחדש כמה פעמים מכיוון שמקומות שמתכופפים נתונים להתקלפות ודהייה יותר מאשר אזורים אחרים.

שני קעקועים על רגליו של אדם

שני קעקועים על אדם'רגליים

מאהב קעקועים

קעקועים בכף הרגל

כפות הרגליים שלך הן חרב פיפיות כשמדובר בקעקועים. בחלק העליון של כפות הרגליים שלך יש המון עצמות קטנות והרבה קצות עצבים רגישים. על הסוליות, אתה'לא רק שתדגדג, קצות העצבים שלך יידלקו וישלחו צמרמורת לשאר חלקי גופך כאשר המחט תעבור אותם.

על החלק התחתון של כפות הרגליים שלך אומרים גם שהם נקודות לחץ להרבה איברים וחלקים בגוף שלך, אז הייתי מקדיש לזה מחשבה ארוכה וקשה לפני שהולך לשם.

שתי כפות ידיו של האדם הזה מקועקעות

שני האדם הזה'כפות הידיים מקועקעות

אליס קארייר

קעקועים בכף היד

עד כמה שהייתם חושבים שזה לא יהיה'זה לא יהיה אזור רע, זה'זה למעשה אחד הגרועים ביותר. תחשוב על זה: כאשר אתה נוגע במשהו חם בכף ידך, זה כואב הרבה יותר מכפי שהיה על החלק העליון של ידך. אותו דבר לגבי קעקועים.

אז קח קצת זמן לחשוב על זה באמת לפני שאתה מנסה להתקדם עם קעקוע כף היד. אמנים רבים ניצחו'אפילו לא להסתכן, כיוון שיש יותר מדי סיכוי שתזוז וזה ידהה הרבה, כלומר מגעים עקביים.

קעקועים בצוואר

אני מאוד בספק אם יש מי שעשה קעקוע צוואר ללא הרבה חומרים קהים או שיכורים כבדים.

הצוואר שלך הוא אזור רגיש ביותר. מלבד קצות העצבים, אתה'אשחק גם בגיהינום בניסיון לשמור על מרכז בזמן שאתה מרגיש את הרטט של המחט בראש, בלסת ובגב. קעקוע בצוואר הוא לרוב כאב גדול מדי עבור רובם, אפילו עם קהות. לעיתים קרובות לוקח הרבה יותר זמן לעשות קעקועי צוואר.

אתה'אני רוצה לשקול כמה זה יכאב בזמן הריפוי. אתה'אצטרך ללבוש חולצות ומעילים, בנוסף לך'אשכב במיטה בלילה. זה אומר שאתה'יהיה לגרות את האזור כל הזמן עד שהוא יחלים.

קעקוע על צווארו של אדם

קעקוע על אדם'צווארה

דניאל בורלי

קעקועי ראש

אני'הכרתי רק אדם אחד שעשה קעקוע על הראש, וקראתי רק על קומץ אחרים. בנוסף לכך שאתה צריך לשלם תוספת, אתה'גם אתה צריך לעשות הרבה מדיטציה וניתוק אם אתה'הולכת לעשות קעקוע על הראש.

בנוסף, אתה'תצטרך לגלח עד שאתה'אתה קירח לגמרי, ואז סובל את התחושה של מחט שנגררת על פני הגולגולת שלך. האם אתה יכול לעשות זאת?

קעקועי פנים

קעקועי פנים הופכים פופולריים יותר ויותר ככל שהסטיגמות החברתיות שהודבקו לקעקועים דעכו מאוד במהלך הדורות האחרונים. זה לא'לא מתכוון שהם'תבוא לגמרי ללא שיפוט מבחינת האופן שבו אנשים אחרים יתפסו אותך מהרושם הראשון שלהם מרחוק. למרות שאנשים לא'לא אכפת להם כמו פעם, וזה חלק מהסיבה מדוע יותר אנשים מרגישים בנוח לעשות קעקוע על הפנים.

אחד המקומות הכואבים ביותר

זה מעניין במיוחד, בהתחשב באחד הגורמים הגדולים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​קעקוע פנים'לא רק ההשלכות החברתיות-רגשיות, זה'זה הכאב. הפנים שלך רגישות במיוחד בהשוואה לאזורים אחרים בגוף מכיוון שהעור שלך דק יותר וקרוב לעצמות. שלא לדבר, גם בלי סיבות פיזיות ישירות למחט שעוברת על פניך כדי לפגוע, המוח שלך יוצר גם תחושות נוספות של כאב מכיוון שהתגובה האינסטינקטיבית הראשונה של הגוף שלך היא להגן על הפנים שלך מפני סכנה. חלק מזה ניתן להקל באמצעות מדיטציה וסובלנות עמוקה, אם כי לא במאה אחוז. לא משנה כמה התרגלתם לקעקועים באזורים אחרים בגופכם, או אפילו קעקועי פנים אחרים, אתם'אתה עדיין הולך להילחם נגד גופך דחפים טבעיים להגן על הפנים שלך-כולל שליחת כאב נוסף ואותות לחימה או מעוף למוח בזמן שאתה'מקבלים קעקוע מחדש, בניסיון לגרום לך לעצור.

עכשיו … למרות שאני מאוד בספק אם יש הרבה אנשים בחוץ שישקלו לעשות קעקוע פנים לקעקוע הראשון שלהם, אני יודע שבהחלט יש כמה מכם. אז מבלי לשלול שיש הרבה אנשים שמרגישים מעט מאוד כאבים גם בלי קשר למקום שבו הם מקועקעים (כמו הפנים שלך), פרצופים הם מבחינה סטטיסטית אחד המקומות הכואבים ביותר לעשות קעקוע. אז קח את עצמך מוזהר אם אתה'מחפשת מחדש את אחד הקעקועים הראשונים שלך ושוקלת משהו בכל מקום על הפנים שלך.

הקדישו זמן לחשוב על זה

באופן דומה, גם לאלה מכם שכן'כבר היו לי כמה עשרות קעקועים, זה לא קורה'לא כואב לחזור אחורה ובאמת להעריך אם אתה רוצה להתקדם עם קעקוע או לא. אפילו בהתעלמות מההשלכות החברתיות, קעקועים בפנים כואבים מאוד. לא עשיתי קעקוע פנים קבוע, למרות שעשיתי קעקוע מים חלקי בניסיונות לבדוק אם אני מצליח לעבור את זה, וזה בהחלט לא היה בסדר. זה משהו שהרבה אנשים לא עושים'אל תשקול כאשר אתה נכנס לקעקוע פנים; אנשים רבים לא'לא מצליחים להגיע לאורך כל הדרך דרך קעקועי הפנים שלהם.

זה אומר שאתה עלול לקבל רק קעקוע סיים חלקית על הפנים שלך, שאולי לעולם לא תסיים.

מקום לטעויות

לבסוף, אך לא סופית, דבר נוסף שיש לקחת בחשבון מבחינת הכאב של קעקוע פנים הוא שבגלל שהאנטומיה של הפנים שלך היא אזור כל כך רגיש, זה'קל מאוד לזוז או לקפוץ כאשר או אם אמני הקעקועים שלך פגעו באזור זה'עבה במיוחד עם עצבים. זה עלול לגרום לקווים נוספים, להתפרצויות או לאזורים אחרים של הקעקוע שייקח זמן נוסף לתקן-אם ניתן יהיה לתקן אותם בכלל.

קעקועים בחזה

אני'אהיה הראשון להודות שקעקועים בחזה משתנים מבחינת רמת הכאב. לעתים קרובות יותר, מכיוון כמה הצלעות קרובות לעור, כמו גם הרגישות של הפטמות ו/או השדיים, קעקועים בחזה נוטים להיות בין האזורים המדורגים ביותר בכאבים מדהימים בעת קעקוע..

קעקועי פרק

כפי שאתה יכול לראות, קעקוע על מפרקי האצבעות הוא דבר שיש לי ניסיון אישי (וגם לאחרונה!). אפשר להגיד את זה'טרי לי בראש.

בתמונה זו אתה יכול לראות שיש רק שטח קטן יחסית המכסה את אחת מפרקי אצבעותי. בעוד כמה שבועות תהיה עבודת קשר דקורטיבית על שאר כף ידי, אבל אני יכול לומר לך שאפילו הכמות הקטנה שיש שם גררה לא מעט כאב.

באחת משלושת המפגשים שנדרשו, השתמשנו בלידוקאין מקומי כדי להרדים את ידי. שתי הפעמים הנוספות היו ללא חומרים קהים. אני יכול להעיד שאפילו עם הלידוקאין זה עדיין כואב כמו גיהנום!

החלק הטוב הוא שהעבודה על הידיים בדרך כלל מהירה מאוד. אז אלא אם כן אתה'אתה עושה את התיק בעצמך, אתה'סביר להניח שתצליח לחרק שיניים ולקחת אותן. רק הקפד לא לבקש דיוקנאות מפורסמים שהצטמצמו כך שיתאימו לפרק היד שלך. זה יכול לקחת זמן.

אילו סוגים של כאב תרגיש עם קעקוע?

רוב האנשים מניחים שכאשר מישהו מדבר על הכאב של קעקוע, הם'אני מדבר רק על הכאב הישיר שחווה בזמן קעקוע. למרות שזה'זה לא סוג הכאב היחיד שאתה'הולכת לחוות קעקועים חדשים. יש לזכור עוד כמה סוגים של כאבים לפני שאתה נותן לקעקוע שלך להתחיל לטחון, כגון:

1. כאב ריפוי

שם'אין דרך לעקוף את זה, קעקועים הם פגיעה בעור, כלומר הם צריכים להחלים. תהליך הריפוי הזה יכול לפעמים להיות אפילו יותר כואב מאשר זמן המחט עצמו. ניתן להגדיל את הכאב המרפא הזה גם על ידי מיקום הקעקוע שלך. תחשוב לרגע שאם אתה עושה קעקוע על בית השחי שלך, אתה'יהיה לי קשה במיוחד לא לגרות את הקעקוע הזה כל היום, אלא אם כן אתה כמובן'אתה מסוגל לעשות הכל כשהזרוע שלך באוויר במשך שלושה עד ארבעה שבועות בזמן שהקעקוע שלך מרפא.

בנוסף, יהיה קשה יותר לרפא קעקועים באזורים כמו בית השחי מכיוון שזה'זהו אזור לח כהה המזיע כל הזמן ונגוע בידי בגדים, אנשים אחרים ופסולת אחרת. זה מקשה יותר לשמור על הקעקוע החדש שלך יבש ובאור השמש, שני הדברים שאתה צריך כדי לרפא כראוי את הקעקוע שלך. זה בהחלט יכול להגביר את כאבי הריפוי שלך, וגם יכול להגדיל את הסיכויים שלך להידבק בקעקוע.

2. כאבים של קעקועים נגועים

קעקוע נגוע יכול להיות כואב עד מאוד, תלוי עד כמה אזור העור הזה נגוע. למרבה המזל, זיהומים קעקועים ממשהו שהאמן הקעקוע עושה, מכיוון שתהליכי התברואה השתפרו מאוד בתקופה המודרנית שלנו. למרות שזה לא'זה לא אומר שאתה לא יכול לקבל זיהום לאחר שעזבת את האמן שלך. גם כאשר אתה מבצע את כל השלבים הנכונים לאחר הטיפול כדי לשמור על הקעקוע שלך נקי ובריא, אתה'עדיין מתמודדים עם פצע פתוח הרגיש לזיהום ממקורות רבים. הסבירות להידבקות יכולה למעשה להיות מוגברת או קטנה על ידי מיקום הקעקוע החדש שלך.

הדוגמה לעיל עם דברים כמו קעקועים בבית השחי היא דוגמה מצוינת לסיכונים מוגברים של זיהום ממקום הקעקוע שלך, אם כי שיקול נוסף הוא כמה קשה יהיה לרפא מהזיהום הזה. קח למשל קעקוע על כף הרגל שלך. אלא אם כן במקרה יש לך שבועות של זמן פנוי לשבת ולהרחיק את הרגל מהגרביים והנעליים המגעילות שלך, ולנקות ממקורות אחרים של גירוי וזיהום, אתה'יהיה לי הרבה יותר קשה להחלים מהזיהום באופן כללי. אין שתי דרכים בעניין, זיהומים מספיק כואבים בכוחות עצמם, למרות שככל שהזיהום נמשך יותר כך הכאב שלך יותר גדול'סביר לחוות. זה נכון באופן משמעותי אם הזיהום שלך מחמיר.

3. תגובות שליליות

אם כבר יש לך עור המועד לתנאים דרמטולוגיים, או מסיבה כלשהי, המערכת החיסונית שלך אינה'לא פועל ב 100%, אתה עלול לחוות כאב מסוג אחר: תגובות שליליות. רבים מאלה דומים לאותם תחושות וכאבים שיגיעו יחד עם זיהומים, אם כי לעתים קרובות ללא כל חום.

עם זאת, ללא קשר לחום, תגובות שליליות מקעקועים עלולות להיות אכזריות, תלוי כמה מהר אתה מבחין בתגובה ובאיזו עוצמה אתה מגיב. זה נכון באופן משמעותי לגבי קעקועים באזורים רגישים יותר. פריחה גרועה מאוד או כוורות בזרוע החיצונית שלך יהיה הרבה יותר קל להתמודד ולרפא מאשר תגובה שלילית על הלחי, פרקי הידיים או הירך הפנימית..

זה בהחלט לא סוף כל צורות הכאב האחרות שיכולות, אם כי לא'בדרך כלל ובתקווה לא זכה'הפעם, בואו יחד עם קעקוע. בפרט, כאשר סיבוכים אלה מתרחשים באזורים שכבר רגישים יותר במהלך תהליך הקעקוע עצמו, אתה'מסתכל מחדש על הכאב הכפול אם משהו אחר יקרה אחר כך. זה מאוד מקהה את התגמולים הפוטנציאליים מול הסיכונים של אנשים רבים, וזה מובן במיוחד.

רוב הקעקועים של אמנים מוכרים מסתדרים מצוין ונשארים כך לאורך שנים. למרות שגם כאשר הולכים לראות את הטוב שבטובים מבחינת אמנים, או שעוקבים אחר תהליך קפדני לאחר הטיפול, לצערנו עדיין עלולים להידבק, להאט את זמן הריפוי ו/או לגירוי, או שעלולים לחוות תגובה שלילית בלתי צפויה..

זה'זה חכם לשקול את האפשרויות האלה לפני קעקוע כלשהו, ​​אם כי זה'מומלץ במיוחד לפני קעקוע במקומות שכבר בדרך כלל כואבים יותר או קשים יותר לקעקע.

עולם של פגעים

ישנם הרבה מקומות בגוף שיש סיכוי גבוה יותר להגביר את הכאב הגלום שמגיע עם קעקוע באופן כללי. שמירה על מודעות שכל אחד שונה ויהיה לו רמות שונות של כאב שהם משייכים לאזורים שונים בגוף, ייתכן שתמצא תחושת כאב מוגברת באזורים אלה בעת קעקוע:

 • בתי השחי
 • סטרנום
 • אצבעות רגליים
 • עֲגָבַיִם
 • אצבעות
 • עצם צווארון
 • גרון

המקומות המפורטים למעלה או הרשימה הנוספת למטה אינם בשום אופן רשימה ממצה של כל המקומות שעלולים לפגוע יותר מאחרים בכל הנוגע לקעקוע. הקפד להמשיך במחקר שלך אם זהו הקעקוע הראשון שלך, מכיוון שרמת הכאב של הקעקועים הראשונים קובעת לעתים קרובות את הסיכוי שאדם יקבל יותר קעקועים. אם אתה'באמת חלמת לקשט את קנבס החיים שלך עם כמה יצירות אמנות קעקוע, קח את הזמן לתכנן אותו וללכת אליו בצורה חלקה, כך שהחוויה תהיה מהנה כמו האמנות עצמה.

ריפוי הקעקועים החדשים שלך

ריפוי ושמירה על מצב העור שלך לאחר קעקועים הוא חשוב בלי קשר למקום שבו אתה מצלם את קעקועיך או כמה הם כואבים. אם כי בכל הנוגע לאזורים הרגישים יותר שתוכל לבצע קעקוע, תהליך טיפולי עצמי טוב יכול להיות חשוב עוד יותר מבחינת הפחתת כאבים ודהייה; במיוחד במקומות כמו מפרקי האצבעות שלך.

ההעדפה שלי היא עבור קנבוס קעקוע קנבוס קנבוס או קעקוע גו. שניהם עדינים להפליא, לעיתים רחוקות גורמים לתגובות אלרגיות (אך הקפד לבדוק את המרכיבים לאלרגיות ידועות רק ליתר ביטחון!), אך הם'שניכם מצוינים במיוחד בריפוי העור שלך מבלי להתעסק באמנות הגוף החדשה שלך כמו שעושים הרבה מוצרים מבוססי נפט. הֵם'שניהם גם פנטסטיים לבריאות העור והריפוי הכללי והם נהדרים לשמור גם בערכת העזרה הראשונה. אני וכמה חברים השתמשנו בשניהם לריפוי אזורים שונים מכוויות קשות ושפשופים. אני'יש לי שניהם קנבוס והקעקוע גו במכונית שלי ובארון התרופות שלי. הֵם'הם רק כאלה שימושיים.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

שתף את החוויה שלך!

אחת שתיים שלוש ב- 11 במאי 2018:

קעקוע הרגל התחתונה שלי (צד הרגל) לא כאב, ואני לא שוכב דרך השיניים. נכנסתי לא לדאוג מהכאב למרות שידעתי שזה יכאב כמו שריטת חתול, אבל זה לא עשה זאת'בסופו של דבר לא כאב לי, פשוט הרגשתי כמו דגדוג מהסיכה הישר, ולמעשה נרגע בשלב מסוים. זה היה חצי נקודה בסולם הכאב אחד עד עשר (אולי עד נקודה אחת קרוב לברך וקרסול). הבא נמצא שרוול, אז אנחנו'נראה אם ​​זה כואב יותר או לא, אבל אני יכול לחייך ולסבול את זה, להשתמש בטכניקות הדמיה או להסיח את דעתי אם כן. אני לא'אין סובלנות לכאב גבוהה בכל אמצעי (אני'אני תינוק כשזה מגיע לכאב, למרות שיש לי מצבים של כאב כרוני, אבל יש לי גם פוביה של מחט, אז אולי אני'אני פשוט משוגע), אבל אני חושב שלהיות ולהישאר רגוע לגבי ציפיות הכאב עוזר, יחד עם ההתרגשות של קעקוע וצפייה בתהליך (התיישבתי וראיתי את כל העניין, וזה היה מאוד מעניין).

סקוט ב- 06 במרץ 2015:

יש לי בערך 74 קעקועים מכף רגל ועד ראש. זה שעל ראשי היה הכי פחות כואב למעשה נרדמתי כשהגעתי לזה. הצוואר שורף יותר מכואב. ברכיים, מרפקים וזרוע פנימית לא כל כך נורא. פרקי אצבע לא כואבים כלל. קעקעתי ברגליים (אני'אני אמן קעקועים) כואב אבל לא הכי גרוע. עומד לקעקע כפות ידיים נראה. אתה רוצה לדבר על כאב אמיתי נסה הפין כואב כמו H*LL נסה להישאר זקוף בזמן שאתה תוקע בו מחט אלפי פעמים. וזה'זה כל מה שיש לי להגיד על זה..

מיכאלה ק ב- 10 בדצמבר 2014:

היי יש לי רק שני קעקועים אחד על פרק כף היד ואחד מאחורי מכשפת האוזן שלא עשיתי'אני אפילו לא מרגיש שאני עושה את זה, עכשיו אני רוצה קעקוע על הצלעות שאומר, השארת לי זכרונות יפים, האהבה שלך היא עדיין המדריך שלי, ולמרות שאנחנו לא יכולים לראות אותך, אתה תמיד לצידי. ואני גם רוצה שאפר של אנשים יוכנס לזה ופשוט פצעתי אם מישהו עשה את זה פעם זה יהיה יותר כואב או שזה יהיה כמו לקבל רגיל על הצלעות שלך?

EGE ב- 17 בספטמבר 2014:

הצוואר שלי היה הקעקוע הכי פחות כואב שלי. זה ממש לא עשה זאת'לא כואב. שעווה בביקיני לא נוחה יותר, אפילו. האצבעות היו כואבות בטירוף והחזה לא היה פיקניק.

אם אתה'כשעושים קעקוע זכור להיות לחות היטב, מנוחה היטב, ומאכילה היטב כדי למזער את אי הנוחות! הגוף שלך עובר טראומה!

מליסה ב- 16 בספטמבר 2014:

קריאה טובה. אני חייב להסכים עם הראש, כיוון שמצאתי את שלי אחד הקעקועים הפחות כואבים מבין 20 הקעקועים שלי!

נותן רשות (מחבר) מאגם סטיבנס ב -8 ביולי 2014:

בעצם, אם אתה'אם אתה מוכן לזה, אוכל ליצור מודול חדש במרכז זה שבו ניתן לפרסם תמונות. אתה'אצטרך לשלוח אותם אלי לכתובת [email protected], לפחות עד ש- HP תבין כיצד לבצע שיתוף תמונות בסעיף ההערות =)

DerekL ב- 02 ביוני 2014:

כן להיות מסוגל לפרסם תמונות יהיה מגניב. אנחנו אמורים לסיים את נתח הצלעות שלי מחר. מתרגש לסיים אותו. יש כל כך הרבה חתיכות שאני רוצה שעשיתי רק קשה להחליט מאיפה להתחיל, רוצה לשרוול את זרועי השמאלית. שרוול הזרוע הימנית שלי עולה רק כ -3" מעבר למרפק שלי כדי שארצה לסיים את זה עד הכתף שלי. אבל למען האמת היצירה הבאה שלי תהיה עצם הצווארון שלי שתעבור כמעט מהכתף אל הכתף אני בטוחה שעוד אזור רגיש. אם תבין שתשתף תמונות של הדיו שלנו, הודע לי שאשמח לראות טאטים אחרים ולשתף תמונות שלי.

נותן רשות (מחבר) מאגם סטיבנס ב -29 במאי 2014:

תודה רבה שחזרת וסיפרת לנו על הצלעות שלך! הלוואי ויכולנו לשתף תמונות דרך מערכת ההערות הזו, כיוון שזה יהיה מדהים לראות את האומנות המטורפת שמגיעה מתוך מה שנשמע כמו אזור רגיש למדי. אני יודע שאני'היו לי הרבה חברים שעשו קעקועים בצלעות, ובעוד שהם היו שווים את זה בשבילם, הם אומרים לי שהם לא'לא ממליץ על זה בלי מחשבה רצינית.

האם יש לך תוכניות לקעקוע הבא שלך לאחר ריפוי הצלעות? =)

DerekL ב- 27 במאי 2014:

אז הצלעות בשבילי היו האזור הרגיש ביותר שציירתי עד כה. קצת המתווה בחתיכת הצלע הלך בסדר היו כמה אזורים קשים מאוד לעבור אבל הצליחו. הרוב הטוב של הטאט הוא הצללה וזה'כשזה נהיה מחוספס הצלחתי לעבור שעה וחצי לישיבה הראשונה. נותרו כשעה וחצי עד שעתיים נוספות. העובדה שבה ההצללה מתנהלת והצורך להמשיך לחזור לעשות את רמות ההצללה השונות על אותם אזורים בשבילי גרמה לזה להיות הרבה יותר רגיש. אז לדעתי כל מי ששוקל חתיכת צלעות לשם הראשון אני חושב שהוא צריך אולי לבחור אזור אחר כיוון שזה עלול להיות קשה לשבת..

נותן רשות (מחבר) מאגם סטיבנס ב -25 במאי 2014:

פחית'אל תחכה לשמוע איך הולך דרק! אני מקווה שאתה'תחזור בקרוב וספר לנו היכן השוואת הכאב עבורך על הצלעות =)

דרק ל ב- 20 במאי 2014:

יש לי חבורה שאני מטאטא. החלק האחורי והצדי של הצוואר ואפילו הגרון שלי. הכל לא רע. הכאב הגרוע ביותר עד כה יהיה החלק האחורי של השוק שלי. אפילו יש לי את פרקי אצבעותי בשתי הידיים שכתבו PURE HELL לא משחק מילים שנועד אפילו לא היה'לא חבל. כן כל הטאטים כואבים במידה מסוימת. כמו כן, עדיף לא לשתות אלכוהול יום לפני או ביום, מכיוון שזה יכול לדלל את הדם שלך ולהוביל לדימום. היום מקעקע את הצלעות שלי כך שאוכל ליידע אותך איך זה מרגיש. זה קטע די גדול אז אני לא'לא יודע אם אעשה את זה בישיבה אחת או לא, כמו שציינו לפני שטאטים גדולים מוציאים ממך הרבה. אם אתה מודאג עד כמה הקעקוע יכאב במקום שאתה רוצה אותו, אולי כדאי שתשקול מחדש אם אתה באמת רוצה את הקעקוע. מעולם לא השקעתי הרבה מחשבה האם זה יכאב אלא שזה ייראה טוב כשזה's נעשה.

מייקי ב- 20 באפריל 2014:

הכאב טוב לפעמים & יכול להיות מאוד טיפולי, אני זוכר שנרדמתי פעם אבל גם זוכר שעברתי טיפול לייזר על הפטמה עכשיו שכואב כל כך עד כדי כך שלא יכולתי'לא לסיים את הגסות של 6 שבועות. עדיין הולך לקבל יותר מה שאי פעם….

נותן רשות (מחבר) מאגם סטיבנס ב -24 בנובמבר 2013:

החלק העליון של כף הרגל הוא ללא ספק אזור רגיש. אם כבר מדברים על אזורים רגישים, יש לי חבר שעשה לאחרונה קעקוע שחצה את הפטמה וזה כנראה היה דגדוג מאוד כואב, אם זה הגיוני. כשעשיתי אחת מעל שלי, זה בהחלט לא כאב בכלל. למרות שזה יכול להיות בגלל שאני'אני אמא.

כל מחשבה בנושא?

רבקה ב- 11 בנובמבר 2013:

קיבלתי את הקעקוע השביעי על כל כף הרגל שלי. המגע בו היה הכאב הגרוע ביותר אי פעם. הוא היה צריך להיכנס עמוק יותר לעור שלי ולקחת זמן רב פי שניים. האחרים שלי היו כלום לעומת זה. הצלעות כואבות למדי. אבל כף הרגל הייתה די גרועה.

לייגה דאו ב- 23 באוקטובר 2013:

יש לי 16 קעקועים. זה בחלק העליון של כף הרגל שלי כאב לא מעט. יש לי קעקוע בקרסול שלא עשה זאת'לא כאב עד שהגיע לחלק האחורי של הקרסול, אבל אפילו זה רק הרגיש כמו ניקיון מסכין גילוח. יש לי קעקועים בפרק כף היד/האמה שלא עשו זאת'לא כואב בכלל. העורף מדגדג. מאחורי האוזן שלי היה יותר מחמיר מכאיב … צליל אקדח הקעקועים כל כך קרוב לאוזני היה קצת מפחיד. ירכיים, כתף, אזור עצם הבריח, גב תחתון-משב רוח. רק לאחרונה עשיתי את גב הירכיים שלי … עכשיו זה לא היה'לא טיול בפארק. אבל זה נראה מגניב עד כדי כך'שווה את הכאב.

קייטי ב- 26 באפריל 2013:

עשיתי קעקוע בחלק האחורי של הצוואר שלי לפני כ -4 ימים ואתה'די מדויק שם. אני לא'אין לי קהות או משהו וזה היה קשה (וזה היה הקעקוע הראשון שלי, חמישה ימים אחרי שמלאו לי 18)! עכשיו זה'קשה למצוא בגדים שלא'לא לגרות אותו והתנועה המתמדת ממש מרגיזה אותו. אבל אני אוהב את המיקום, ובעוד שאני'אני כל הזמן נבהל אם אני'אני מטפל בזה לא נכון, אני'אני שמח שעשיתי את זה!

ג’וני ב -11 באוקטובר 2012:

עשיתי קעקוע בצד הצוואר שלי ללא חומרים קהים או שיכורים, זה כואב מאוד, אבל יכולתי לסבול את זה. המרפק שלי היה הרבה יותר גרוע מבחינתי מבחינת כאב.

עמרי לאנה ב- 22 ביולי 2012:

עשיתי אחת על העורף ונרדמתי בכנות, המוצר שאחרי כאב יותר מהקעקוע. קיבלתי גם אחד בחלק הפנימי של האמה שלי, זה כאב רק ברגע שהגיע לכיוון קו השיער. אבל כן כל דבר שעובר על העצם והיה העור שלך לא'כפי שעובי הולך לכאוב, אבל יופי הוא כאב.

אדמונד ב- 06 ביוני 2012:

יש לי את שתי ידי, פרק כף היד, כלוב הצלעות, מתחת לצידי האמה, השוק והחזה ממש מתחת לעצם הצווארון שלי, הידיים למטה בכלוב הצלעות היו הגרועות ביותר, זה היה הגדול ביותר ולקח הכי הרבה זמן. הרבה מהכאב תלוי באזור ובסוג המחט והאמן. אני'אני מדמם אז האמן שלי בדרך כלל צריך לחזור כמה פעמים ואני צריך מגעים, כולם כואבים אבל הזמן הוא גם גורם, היחיד שלא עשיתי'לא סיימתי בישיבה אחת כלוב הצלעות שלי, קיבלתי את תפילת השלווה באנגלית ישנה בערך סנטימטר מתחת לפטמה עד למטה על הירך, 8 שעות בסך הכל! העצבים בועטים והעור שלך נהיה גולמי גדול כמו זה מוציא ממך הרבה, קטנים יותר הולכים מהר אבל שלי נמצאים בנקודות רגישות. אם אתה מקבל את הראשון שלך קבל את זה במקום עם שרירים, כמו השוק או הזרוע שלך, הם לא גרועים, אזורים עם רק עור ועצם כואבים. כף ידי כואבת למדי ותהליך ההחלמה אורך זמן רב יותר מאזורים אחרים.

נותן רשות (מחבר) מאגם סטיבנס ב -26 במאי 2012:

ובכן, אני מנסה לקבל החלטות קעקוע משלי על סמך איך זה ייראה מאוחר יותר במקום כמה זה יכאב בכל מקום מסוים, כמו איך שזה ייראה מאוחר יותר הוא הפרס;)

למרות שאני חושב שאתה'להיות במסלול הטוב ביותר אם אתה רוצה לשמור על הכאב למינימום. במקום הקרעים, נסה את הירכיים או את הצד של הבטן. רק זכור כי בכל מקום סביב הריאות שלך יהיה אתגר יותר עבור אמן הקעקועים שלך כי אתה יכול'אל תעצור את הנשימה שלך כל הזמן ותנועה זו יכולה להשפיע על תוצאת הקעקוע אם הם לא עושים זאת'אל תיקח את הזמן ותעשה את זה כמו שצריך – איזה אמן יגבה יותר על זה. =)

3818 ב- 22 במאי 2012:

אני רוצה קעקוע בצד אבל זה הקעקוע הראשון שלי ואני עצבני שזה יכאב לי ממש. אני יודע שאף אחד לא יכול להגיד לי אם זה יקרה או לא כי זה עוסק בסובלנות לכאבים וכאלה, אבל אני רוצה את זה ליד הצד שלי, אז אם זה לא ממש על הצלעות שלי, מאיפה אני אמור להשיג את זה? כמו הצד התחתון, בערך איפה יש איזה גוש? חה חה. תעזור לי.

נותן רשות (מחבר) מאגם סטיבנס ב -11 באפריל 2012:

טוב אמר M F C Lancer. כל קעקוע יכול להיות מבוזבז אם לא מטפלים בו כראוי אחר כך.

m f c lancer ב -11 באפריל 2012:

ברגע שיש לך את הקעקוע החדש והטרי שלך, אתה צריך לטפל בו היטב! מנקודה זו ואילך, האמן שלך אינו אחראי לכל זיהום או לבעיות שעלולות להופיע בקעקוע שלך אם תעשה זאת'אל תטפל בזה כראוי. חשוב מאוד שתעקוב אחר ההנחיות. קעקוע ממש יפה יכול להפוך לאסון אם לא נלקחים טיפול לאחר.

perfect-tattoo.com

נותן רשות (מחבר) מאגם סטיבנס ב -8 באפריל 2012:

LOL @ מיס ליידי. לא בטוח שזו הייתה הערה רצינית, אבל בכל הכנות, אני'היו לי כמה חברים שקיבלו "קצה אחורי" מקעקע, ואמר שזה די דגדג. מניסיוני עם טאטים, יכולתי לראות את זה כהגיוני, כי אין שם בעצם עצם ושרירים רכים מאוד.

@xxx, למרות שאני מבין אותך'נקודת מבט מחדש על סוכני קהות במהלך קעקועים, ואני מסכים שאם אתה יכול'אל תעמוד בכאב, אתה כנראה לא'לא מועמד טוב לקבל טאט. למרות שאני שונה כלפייך'דעה מחדש, בכך ששימוש בחומרי קהה אקטואליים יכול לעזור להקל על האדם בתהליך הטאט. אני'מעולם לא שמעתי על סוכני קהות שלמעשה מוציאים את כל הכאבים.

בפעם אחת שהשתמשתי בלידוקאין (sp?) על מפרקי הידיים, זה בהחלט לא קרה'לא לקחת את הכאב במלואו. למרות שזה עזר לי לקבל תחושה עד כמה האזור הזה רגיש, והצלחתי לסיים את הטאט ללא לידוקאין..

מיס ליידי ב -7 באפריל 2012:

קעקע לי את התחת וזה הרגיש מדהים!

xxx ב- 06 באפריל 2012:

בֶּאֱמֶת? דברים מטומטמים? קדימה אחי זה'אני מרמה את כולם שאני מכיר שיש לו קעקוע בגרון מעולם לא השתמש בחומר. דוֹן'אל תעשה קעקוע במקום אם אתה יכול'לא להתמודד עם הכאב ולהשתמש בקב.

דופק יופי ב -27 באוקטובר 2011:

מאמר נהדר. כל הכבוד לך על היכולת לסבול את הכאב. לחיים!

קתי טרוסקוט מקנדה, וינדזור אונטריו ב -27 בספטמבר 2011:

הקעקוע הראשון שהיה לי היה קרסול. אני אוהב קעקוע'ש

סם דולוף ממיין ב -8 בספטמבר 2011:

יש לי כמה קעקועים, אף אחד במקומות האלה אבל אני יכול לומר ששלושת השומעים שהיו לי על כלוב הצלעות היו כואבים! הו המילה שלי זה כאב! אמן הקעקועים שלי אמר שזה יפגע בי כי אין לי הרבה שומן באזור הזה. נו טוב! זה היה שווה את זה!

מי שמחפש לעשות קעקוע צריך לצפות לכאבים, זאת אומרת יאללה …. זו מחט (או כמה) שנכנסת לעור שלך….

רכזת גדולה!

מיקו ב- 02 ביוני 2011:

עדיף לקחת אותם לאן שהכי פחות כואב. http://www.micocrane.com/

דקוטה ב- 22 במאי 2011:

יש לי קעקוע צוואר ולא הייתי'לא שיכור או משהו, לא'לא מרגיש דבר. די נרדמתי כשקיבלתי את זה. האם יש לך קעקוע צוואר???

טוֹן ב- 16 במאי 2011:

כן הקעקוע הראשון שלי היה על הצוואר שלי טיגריס נמרץ עם אותיות וזה כאב אבל לא כמו שציפיתי שקיבלתי את אחד האחורי של האוזן שלי'לא כואב, זרועות, זרוע פנימית, צלעות אני באמת נהנה מכאבים בצורה שזה לא כואב

בקה לופז ב- 11 במאי 2011:

אוהב את זה! בסופו של דבר אנשים יצטרכו לקבל את היופי המקועקע של העולם. זה'זה ביטוי בדיוק כמו בגדים, סגנון שיער או איפור. אוהב את הקעקוע על היד שלך!