קעקועים ביד: עיצובים ושיקולים

יש לי הרבה קעקועים, כולל שרוולים מלאים על שתי הזרועות.

קעקוע-יד-עיצובים-ומשמעויות

מינה חדרי

קעקועים ביד

קעקועים ביד הופכים כעת למיינסטרים. הימים שבהם הם נראו רק על חברי כנופיה, אסירים בכלא ואנשי שבטים ילידים חלפו. כולם ממיילי סיירוס ועד אמהות כדורגל עושות קעקועים ידיים. ואם אתה'שוקלת להצטרף למגמה זו, להלן כמה רעיונות עיצוב מעולים עבורך, כמו גם כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון לפני קעקוע ידך.

קעקוע יד ינשוף

קעקוע יד ינשוף

שיקולי קעקוע ידיים

ראשית, מילות זהירות: אני יכול להגיד לך שאני גברת מסוכנת ברצינות, אבל הידיים שלי נותרות ללא פגע, ויש לי את הסיבות שלי. קעקוע ביד הוא התחייבות רצינית. ולמרות שאני כולי בספונטניות, אתה באמת צריך לחשוב לפני שאתה דיו כשזה מגיע לידיים שלך. במלוא הרצינות, עד כמה שהרעיון נראה מגניב, יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים לפני שממהרים לצאת ולקבל אחד כזה.

קעקוע יד פרח

קעקוע יד פרח

דברים מעשיים שכדאי לקחת בחשבון לפני קעקוע ידיים:

  • האם אמן הקעקועים שלך אפילו יעשה קעקועים ביד? מספר אמנים פשוט מסרבים לעטות ידיים או רגליים כי לפעמים הדיו פשוט לא'לא להחזיק מעמד והם לא'לא רוצה ששמם קשור לקעקוע גרוע.
  • האם קעקוע ידיים ישפיע לרעה על העסק שלך? כן, קעקועים הפכו למיינסטרים יותר, אך ייתכן שעם עקרב ענק מקועקע על היד לא תהיה הבחירה הטובה ביותר אם אתה'הוא עורך דין. שקול מה אתה רוצה שקעקוע היד שלך יגיד עליך, אם אתה עובד בעולם המקצועי השמרני, שקול קעקוע יד קטן שניתן בקלות להסתיר או לכל הפחות לנצח'לא למשוך תשומת לב רבה לעצמו.
  • האם עיצוב הקעקועים שאני בוחר יכול להיות לא מובן ובעל קונוטציות שליליות? זה שווה להעלות פשוט בגלל העובדה שקעקועים ביד יכולים להיות קשורים לכנופיות וחסרונות לשעבר. היזהר שאתה לא בוחר עיצוב המראה קשר לארגון שאתה לא רוצה'לא רוצה להיות קשור או שאנשים מסוימים עלולים להיפגע. אתה גם לא'לא רוצה לטעות בבחירת משהו שפירושו ששירתת זמן קשה. למשל, האם ידעת שחמש נקודות פשוטות בתבנית מסוימת מעידות על כך ששירתת בכלא? לא משהו שאתה רוצה שיקעקע עליך בטעות.

קעקוע יד מלא

קעקוע יד מלא

היבטים פיזיים שיש לקחת בחשבון לפני קעקוע יד

  • האם האזור הזה ירפא טוב? קעקוע על מפרק או פרק כף היד שלך עלול להקשות על הריפוי ולהוביל לשינוי צבע או הפחדה.
  • האם חלק זה של היד מקבל יותר מדי שמש? הרבה שמש פירושו דהייה וקעקוע יד לא כל כך יפה למראה או נגיעות תכופות.
  • האם העור עבה מספיק באזור הזה של היד שלי כדי לעמוד בקעקוע? החלק הפנימי של האצבעות יכול להתפצל בעת קעקוע בקווים כבדים או מילוי. זה מדאיג במיוחד אנשים שא פעם היו להם אקזמה על הידיים והשתמשו בקרמים סטרואידים לטיפול מכיוון שזה יהפוך את העור לדק יותר..
  • האם יש לי סימנים כמו נמשים, שומות או צלקות שישפיעו על קעקוע היד שלי? דיו יכול לכסות רק כל כך הרבה, כמה נמשים קלים הם לא בעיה, אבל אי אפשר לקעקע שומה או צלקת. כמו כל קעקוע, קח בחשבון את הנוף בעת בחירת העיצוב שלך.
  • האם היד שלי שעירה מכדי לקעקע? אוקיי, זה לא צריך להיות מובן מאליו, אבל תתפלאו ממספר הגברים שחושבים שקעקוע הוא כמו אלקטרוליזה. קעקוע הוא לא אלקטרוליזה, תחשוב איך קעקוע היד שלך ייראה כשהשיער נבט ממנו. פרקי אצבעות שעירים עם האותיות "אהבה," עליהם הם לא כל כך מגניבים.
  • מהו סף הכאב שלך? היד והאצבעות שלך הם אזורים רגישים מאוד לקעקוע מכיוון שהעצמות קרובות לעור ואין'לא הרבה בשר לספוג את הכאב. ככל הנראה קעקוע ידך יהיה אחד האזורים הכואבים יותר להדביק.

קעקוע יד מלא

קעקוע יד מלא

עיצובים קעקועים ביד מלאה

עכשיו על הדברים המהנים, תן'אני מסתכל על כמה עיצובים מדהימים של קעקועים ביד!

קעקוע היד המלא בהחלט לא לבעלי לב חלש. אתה צריך להיות חובב דיו רציני אפילו כדי לשקול כל אחד מאלה, אבל אי אפשר להכחיש שהם לגמרי רוק! אני, למשל, מתפעל מעיצוב קעקוע השלד ביד המלאה וצריך להריע לסף הכאב המדהים שחובב הדיו חייב להיות. בחירת העיצוב הנכון ואמן מיומן הם הכרחיים לקעקוע ביד כי הדיו הזה ייראה כל הזמן. דיו גלוי זה כמעט הופך לכרטיס הביקור שלך, אז הפוך אותו לבלתי נשכח ומדהים. תחשוב על זה, אתה רוצה להיזכר כאפרוח עם קעקוע הוורדים המחורבן על היד או הרוקין' אמא עם קעקוע הידיים הכי מדהים שמישהו שם עיניים אי פעם?

האם משהו מתוק יותר דובדבן? אבל האם זה ייראה כל כך מגניב כשהאדם הזה בן 70?

האם משהו מתוק יותר דובדבן? אבל האם זה ייראה כל כך מגניב כשהאדם הזה בן 70?

קעקוע יד קטן

קעקועים ידיים קטנים, פשוטים ומתוקים

לפעמים הגודל כן משנה, ובמקרה של קעקועים ביד, קטן יותר יכול להיות טוב יותר. אות או סמל יכולים להעביר משמעות רבה ולהדגיש את היד שלך יפה. במקרה של קעקועים קטנים, באמת חשוב ללכת עם עיצוב פשוט מאוד כך שהקווים שלך לא'לא טשטוש והקעקוע שלך מזדקן היטב. אם אתה'בוחרים מחדש בצבע, היו מוכנים לדהייה מסוימת. ידינו זוכות לשמש מרובה, כך שאם אתה לא מתכוון ללבוש קרם הגנה כל יום, שקול ללכת עם עיצוב פשוט בצבע אחד שיתפוגג היטב, כמו שחור, כחול או ירוק..

קעקוע יד זה נראה מקסים, אבל האם הקווים יעמדו במבחן הזמן?

קעקוע יד זה נראה מקסים, אך האם הקווים יעמדו במבחן הזמן?

קעקוע כף היד

קעקועים פנימיים של כף היד

זו האם לכל קעקועי הידיים. אזור זה יהיה כואב במיוחד לקעקוע, ותהליך הריפוי יהיה אינטנסיבי. היו מוכנים לא להשתמש ביד זו לפחות שבוע אם לא יותר. המשיכה השנייה לאזור זה היא שקעקועים אינם'לא תמיד מחזיקים מעמד כאן טוב מאוד ויכולים בסופו של דבר להיראות מטושטשים ולדרוש קפיצות מגע מרובות. כל מה שנאמר, יש שם כמה עיצובים די קעקועים של דקלים מדהימים וקנייה כזו תעמיד אותך בחברת די עילית.

קעקוע בגב היד: זהו הרחבה של שרוול מלא וזה מדהים!

קעקוע בגב היד: זוהי הרחבה של שרוול מלא וזה מדהים!

קעקועים על גב היד

קעקוע מלא של כף היד שלך הוא אמירה די נועזת, אבל אם כן'נעשה טוב זה יכול להיראות מדהים. קח בחשבון את צורת היד שלך בעת בחירת עיצוב והתחייב לכסות את כל העניין. אין דבר מוזר יותר מעיצוב בודד שצף באמצע ידך. שקול עיצוב גדול עם קווים מודגשים ומעט מגניב.

קעקוע-יד-עיצובים-ומשמעויות סופר מגניב, אבל האם הקווים יעמדו במבחן הזמן?

סופר מגניב, אבל הקווים יעמדו במבחן הזמן?

קעקוע של אצבע האריה

קעקועי אצבע

קעקועי אצבע הפכו לכל הזעם, במיוחד מילים או שפמים בחלק הפנימי של האצבע המורה. ולמרות שאני חושב שהם נראים סופר כיפיים בהתחלה, הקעקועים האלה רק לעתים רחוקות עומדים במבחן הזמן. צפה לקווים עמומים ולטשטוש רציניים. העור הדק שבפנים האצבעות שלך לא יעמוד בקעקוע טוב במיוחד. דווקא ראיתי מישהו'העור מתפצל מקעקוע של שפם עבה בחלק הפנימי של אצבע המורה שלהם. סופר כואב, ואחרי כל הכאב הזה הדיו דעך והיא נזקקה לגעת. אז היזהרו!

אם אתה חייב לעשות קעקוע באצבע, שמור על הקווים פשוטים ודקים והעיצוב נקי. כמה מהעיצובים האהובים עליי כוללים חרב אור וקעקועי אצבע מחוברים המשלבים יצירת תמונה מלאה. קעקוע האצבע הכי פחות אהוב עלי הוא טבעת הנישואין המקועקעת. האם זה אי פעם עובד טוב למישהו? דוֹן'אל תפתה את הגורל, עונד טבעת, אל'לא דיו אותו.

לעיצובים נוספים של קעקוע אצבעות עיינו במאמר כולו המוקדש לקעקועי אצבע.

קעקוע מפרק חרב

קעקוע מפרק חרב

קעקועי פרק

אני חייב לומר שאני קצת מופתע מאיך שעשו קעקועי מפרק המיינסטרים בימים אלה. בכל הנוגע לקעקועי ידיים זהו אזור שאני עדיין מחשיב אותו מחוץ לתחום עבור רובם. ובכל זאת, לפני כמה ימים במכולת שמתי לב לילדת הקופה הצעירה שעשתה את מפרקיה ולכאורה שום דבר אחר.

למרות שאתה יכול לבצע עבודות מורכבות למדי על מפרקי הידיים, נושא הקו הדועך והמדמם יהווה עבורי דאגה. קעקועים מפורטים קטנים לעיתים רחוקות עומדים במבחן הזמן. מה שנראה מגניב בתחילה עלול לדעוך לבלגן מטושטש. אז שוב תיהיה פשוט. אם אתה הולך לאותיות, שמור על התסריט ישר קדימה ונקי ולשם טוב בדוק את האיות!

אני חייב להודות שאני מעריץ ענק של קעקוע לב פשוט על מפרק אחד ואולי עלול לשבור את כלל הטאטים שלי על חוקי היד לאחד מאלה ביום אחד.

קעקוע יד של יונק הדבש

קעקוע יד של יונק הדבש

אתה תחליט

קעקוע ביד יכול להיות החלטה גדולה, לעשות כל סוג של קעקוע הוא באמת. לכן הקפד לשקול היטב את בחירתך ולחשוב על הטווח הארוך, הן בחירת החיים והן בעיצוב ובצבע הדיו.

דיו שמח!

קעקועים ביד

© 2014 קתרין טיילור

הערות

ריצ’רד ריקי הייל ממערב וירג’יניה ב -11 באפריל 2014:

Thundermama, אלה כמה קעקועים ידיים נהדרים. הצביע, שימושי, מדהים. קעקוע ינשוף נהדר ואני אוהב גם את קעקוע המצפן. עוד מאמר נהדר בנושא בהישג יד. תודה על השיתוף!

Sa8a ב- 06 באפריל 2014:

מכיוון שהוא אכן אומר שמור על השורות שלך פשוטות ודקות האם חמישה סימני סיכום יהיו רעיון טוב?

קתרין טיילור (סופרת) מקנדה ב -28 בינואר 2014:

מלמדת, סוזן, ילדים ופלוריש, אני אוהבת שכולכם עצרתם והערתם למרות שאתם לא חובבי קעקועים עצומים בעצמכם. זה'נפלא לקבל את התמיכה שלך ואת הדעות שלך.

לפרוח בכל מקרה מארה”ב ב -27 בינואר 2014:

אני אוהב את הדוגמה שלך של עורך דין עם קעקוע עקרב. אני'אני לא חובב קעקועים, אבל אם אנשים אחרים רוצים להשיג אותם, זה'זה בסדר. אני תוהה איך נראים קעקועים עם אדם מבוגר.

עבודות ילדים מאוטווה, קנדה ב- 25 בינואר 2014:

נחמד לראותך שוב! עבר הרבה זמן!

כשאתה מדבר על קעקועים ביד, זה גורם לי לצמרר כי אני חושב שזה בטח כואב למדי. אני הולך לדו”ח וכשאני מקבל מחטים ביד נראה לי שזה די כואב … בהתחלה ואז כשהם מסירים אותם גם כן.

קעקוע מפרק האצבע די מקורי! מעולם לא ראיתי דבר כזה!

אתה מעלה כמה נקודות טובות במאמר שלך! האם קעקוע יסכן את הסיכוי שלך לעבודה או איך זה ייראה כשתהיה בן 70 … יכול להיות שזה ישנה צורה 😉 שינוי צורה אולי לא יהיה דבר טוב!

אני מעדיף להישאר קעקוע בתול 🙂

תהנה מסוף השבוע שלך!

סוזן דיי ממלבורן, ויקטוריה, אוסטרליה ב -25 בינואר 2014:

רכזת מעניינת מאוד. אני מכיר כמה אנשים עם קעקועים ביד. הם אמרו שכואב לי מאוד להסתיים והם היו קצת טיפשים, כשהם מכניסים את אייס האדים על פרק כף היד שלהם, מה שאני'אני בטוח היה מעכב את התעסוקה. עם זאת, יש כמה ממש מגניבים בסביבה ואתה יכול'אל תשתבש עם העיצובים הקטנים יותר אם כן'זה גם הקעקוע הראשון שלך הצביעו שימושי!

דיאנה מנדז ב- 25 בינואר 2014:

קעקוע מפרק החרב הזה גרם לי לבלבול, יצירתי מאוד! פוסט מאוד מעניין, גם אם אני לא חובב קעקועים.

קתרין טיילור (סופרת) מקנדה ב -25 בינואר 2014:

תודה על קבלת הפנים החמה bb, מרגיש כל כך טוב לכתוב שוב.

ביל הולנד מאולימפיה, וושינגטון ב -25 בינואר 2014:

ברוך שובך מהפסקת הכתיבה שלך. טוב לראות אותך עובד שוב על נושא שאתה כמובן אוהב. האם הייתי מקבל אחד? לא! האם אני תומך בך ובכתיבתך? כן!

שטר כסף