האזורים הכואבים ביותר של הגוף לקעקוע

אני נהנה לכתוב על נסיעות, עסקים, בעלי חיים, מכוניות, קעקועים ובידור!

מוכן לקבל דיו?

אם אתה'כשחושבים לעשות קעקוע באחד מהנקודות האלה, כדאי קודם כל לדעת כמה זה יהיה כואב. למה? זה יכול להיות בגלל הרגישות של העור, חוסר בשר באזור או קצות עצבים נוספים שם, אבל דבר אחד בטוח: אתה תרגיש את העוקץ.

קעקועי דרקון על ראשו של האיש הזה גרמו לרגעים כואבים רבים!

קעקועי דרקון על האיש הזה'ראשו גרם לרגעים כואבים רבים!

מאת Eneas De Troya ממקסיקו סיטי, מקסיקו [CC BY 2.0], באמצעות ויקימדיה

קעקועי ראש

האם אתה חושב שמיגרנה כואבת? נסה מחטים תוקעות אותך ברציפות תוך גירוד לאורך עור הראש. זה בהחלט יעניק לכל אחד כאב ראש לזמן מה לאחר שהגרפיקה תושלם טרי.

לקעקועים האלה יש יתרון אחד גדול אם אתה רוצה לכסות אותו לזמן מה'זה קל כמו לתת לשיער שלך לצמוח. ראו את קעקועי הדרקון על האיש הזה'בראש שלך, בטח תוך חודש בערך של צמיחת שיער ניצחת'לא תוכל לראות את זה.

ידיים ואצבעות

לאלו מכם שחושבים שהידיים או האצבעות שלכם הן מקום טוב לקעקע, זה'היא נקודה מאוד כואבת. יתכן ותתקשו לבצע מטלות יומיות בהתאם לגודל היצירה ולמיקום המדויק.

למשל, האם אתה רוצה עיצוב שבטי או אולי ורד שלם עם גבעול ועלי כותרת שיכסה את גב היד שלך? זֶה'זה כנראה יהפוך את עבודתך כצייר או מתופף של להקתך לקצת קשה. לפחות במהלך תהליך הריפוי.

תכנן מראש לתזמן זמן פנוי בהתאם לעבודה שנעשית, ושוחח עם האמן האהוב עליך לפני שתתחיל.

רגליים

לשכבות העור הדקות ולעצמות כפות הרגליים אין שום הגנה מפני אקדח קעקועים שנדבק לתוכך שוב ושוב! עם זאת, אם אתה'יש לי אומץ להוציא את הרגל החוצה, החלקים האלה נראים נהדר עם סנדלים, כפכפים ונעלי עקב. הם באמת מוציאים גם פדיקור צבוע טרי!

המחירים הממוצעים של קעקועים בארצות הברית

אמן קעקועים יצירת אמנות קטנה בגודל כף יד יצירת אמנות שלמה

חיבור ידידותי

30–60 דולר

400–500 דולר

חנות סטנדרטית

75–95 דולר

600–1,100 דולר

אמן בעל פרופיל גבוה

120-180 דולר

800–3500 דולר

עמלות קבועות ותעריפים לפי שעה

חלק מהאמנים יבחרו לגבות תשלום קבוע עבור העבודה שהם עושים, אחרים יחייבו אותך לפי שעה. לכן מוביל לתנודות שונות בטווחי מחירים בהתאם לאמן והעבודה שיש להשלים. כמה אמנים ידועים כגובים עד $ 20 לשעה, חלקם עד $ 200 – $ 300!

יתרונות וחסרונות של תשלום קבוע: אתה יכול לבצע שעות של עבודה בפחות הרבה יותר מאשר אם אתה משלם לפי שעה, אך ייתכן שתחויב גם כפול או משולש עבור יצירה שלוקח 40 דקות להשלים..

יתרונות וחסרונות של תשלום לפי שעה: יתכן שאמן ייקח את זמנו למתוח את השעון, ובכך ישלם יותר בסופו של דבר. עם זאת, אתה יכול להיות בטוח שהוא לקח את הזמן על כל פרט.

תראו איך הוא מקעקע את העפעפיים שלו ולא עושה זאת'אפילו לא נרתע!

תקע מחט בעין … מכסה?

זה הפך פופולרי בשנים האחרונות, במיוחד בתקשורת, אבל אני באמת לא'לא חושב שאי פעם אוכל להרגיש בנוח לדעת שמישהו תוחב לי מחט לתוך העיניים. מהלך רע אחד ומעט דחף עמוק מדי יכול להיות האחרון בחזון שלך.

רק כתצוגה מקדימה של הכאב, נסה לדחוף את העין בקלילות עם הציפורן שלך ולראות איך זה מרגיש, עכשיו דמיין כי פעמים 100!

שפתיים, פה, חניכיים

האם אתה יכול לדמיין מחטים קורעות לתוך פנים השפתיים שלך? אין סיכוי! ראו אזור זה הרגיש ביותר בשל עשרות אלפי קצות העצבים המשולבים והופכים אותו לאזור ארוגני.

זה עשוי להיות גם הקעקוע הקשה ביותר להתהדר אי פעם, אף אחד לא באמת רואה את השפתיים הפנימיות שלך פרט לרופא השיניים. גם כשאתה'אם אתה עירום, אתה יכול כמעט לראות קעקוע בכל חלק של הגוף. הקעקוע הספציפי הזה, עם זאת, יישאר תחוב.

זהו גם המקום היחיד בו באמת תוכלו לטעום את הקעקוע … איזה טעם של דיו הייתם רוצים היום??

העליון-7-הכי-כואב-חלקי-הגוף-לקעקוע

artnoose, CC BY-NC-SA 2.0, באמצעות פליקר

אֵיבְרֵי הַמִין

אאוץ ‘… אויש … אאוץ’ !! Who? אבל למה? זוהי בחירה כואבת מסיבות מובנות; אם אתה יכול להתמודד עם הלחץ הזה בפרטיות, קולטני הכאב שלך פשוט לא מתפקדים כראוי!!!

זה יהיה טיפשי להתעסק עם האזור ולסכן כל נזק עצבי, מכיוון שזה עלול לגרום לבעיות במתן שתן או לגרום לדברים פשוט לא לפעול כפי שהם צריכים.!

עם זאת, זהו מקום פופולרי מאוד לקעקוע, בעיקר לנשים. גברים עשו גם הם את הפעולה הנועזת של דיו קעקוע מטורף פראי באזור הזה. כמובן שיצירות אמנות אלו מוסתרות בעיקר מרוב האנשים.

חלק מהאמנים עשויים שלא להרגיש בנוח עם תחומים שהם קצת יותר אישיים, לכן וודא שאתה יודע עם מי יש לך להתמודד עם חווית הקעקוע הטובה ביותר.

גרון

אזור זה הוא דבר קשה. ישנם עורקים חשובים מאוד בגרון שיכולים להיפגע אם איש מקצוע טועה.

ידוע על כמה אנשים שמתקשים לבלוע ולדבר מיד לאחר ביצוע קעקוע בגרון. אני מקווה שאתה לא'לא מתכננת להתגלח גם במהלך תהליך הריפוי; זה בוודאי יגרום לצרות.

© 2015 luisj305

הערות

luisj305 (מחבר) מפלורידה ב -7 בינואר 2020:

@johnny p- מחירים אלה עשויים להשתנות בהתאם לאזור והחנות, מיומנות האמן וכו ‘. עדיף להסתובב לפני שמתחייבים.

ג’וני פ ב -31 באוקטובר 2019:

חחחחח אלה המחירים נמוכים מדי

Danatats ב -31 ביולי 2018:

מה לגבי מעל הגבה

ניצל מי ב- 06 בינואר 2015:

אני גר בריצ’מונד, וירג’יניה וזה'ידוע באוכלוסיית הקעקועים שלו. ובכל זאת, אני חושב שכן'אעזוב את הרעיון הקעקוע בתוך הפה.

קטע מאוד משעשע ואינפורמטיבי!

luisj305 (מחבר) מפלורידה ב -3 בינואר 2015:

תודה Sachin001, לרבים מהאמנים יש יצירות אמנות נהדרות. אני פשוט לא'לא יודע איך הלקוחות מתמודדים עם הכאב!

סאכין מהודו ב -2 בינואר 2015:

רכזת טובה…

מעולם לא הבנתי שאנשים כל כך כועסים על קעקועים. אני פשוט אוהב לצפות בתמונות האלה. אבל לעולם לא אוכל לחשוב על ניסיון על הגוף שלי.