איך לשרוד קעקוע חזה

להת’ר מספר קעקועים וניסיון של שנים בטיפול בקעקוע החזה שלה.

נקבה עם קעקוע בחזה

נקבה עם קעקוע בחזה

כמה כואב קעקועים בחזה?

תארו לעצמכם שלל צבעים המתיזים על בד, מסתחררים ומסתובבים, ויוצרים יצירת אמנות יפה בצורת פרפרים וגפנים ומערבולות שבטיות. עכשיו, דמיין כי קנבס הוא עור ועור זה נמתח על חזהך. מילה אחת עולה לי בראש: אוש.

זה'נכון שליופי יש מחיר, אבל האם היופי שווה את הכאב? זו שאלה שרק אתה יכול לענות עליה, אך מאמר זה יעזור לך לקבל החלטה מושכלת! להלן כמה יתרונות וחסרונות של קעקועים בחזה.

טיפים לדיו על החזה שלך

  1. תתחיל בקטן. במיוחד אם זה הקעקוע הראשון שלך. אולי אפילו תרצה לחשוב על דחיית חלום החזה המסיבי שלך עד לך'עשית משהו קטן איפשהו זה יכאב פחות כך שתקבל טעימה מחוויית הקעקוע. אם כבר מדברים מניסיון, החזה הוא אחד האזורים הכואבים ביותר לעשות קעקוע (אחרי כף הרגל), במיוחד ככל שאתה מתקרב לעצם השד..
  2. אפשר הרבה זמן עד שהוא יתעוררl. תכנן לפחות חמישה ימים ועד שבועיים. יתכן שאתה לא מבין כמה אתה מזיז את העור על החזה שלך בתפקודים היומיומיים עד שהוא כואב בכל פעם שאתה מזיז את הידיים!
  3. דע מה אתה רוצה. מצא את העיצוב שלך והלך לאמן שאתה סומך עליו, כי קשה מאוד להסתיר קעקועים בחזה אם משהו משתבש. אנשים יראו חתיכות ממנה נחשפות במחשוף של חולצה או שפשוט יראו אותה דרך חולצה אם כן'הוא חומר דק.
  4. לתכנן מראש. אם אתה חושב לקנות שרוול או אפילו עוד חלק קטן יותר ליד חזה החזה המתוכנן שלך, וודא שהוא ייראה טוב ביחד. זכור, רוב האנשים יראו את הקעקועים בחזית גופך לפני שהם יראו אזורים אחרים (אחי, נכון?) ואף אחד לא רוצה להיראות כאילו יש להם כמה חלקי פאזל חסרים.
  5. חשוב היטב כיצד זה ישפיע על חיי היומיום שלך. אם אתה צריך להיראות מקצועי בעבודה, האם אתה מוכן ללבוש תמיד חולצות עם צוואר גבוה מכיוון שלחברה יש מדיניות ללא קעקועים? או שאתה רוצה שכל החבר’ה בקאנטרי קלאב יראו את קעקוע הלב שלך עם חוט התיל בעיטה "אִמָא" באמצע? אתה היחיד שצריך לשפוט את עצמך אבל כולנו יודעים שזה לא'לא המקרה היום'בעולם, אז קח כמה דקות לחשוב על התגובה של קעקוע פוטנציאלי. אם אתה יכול, קח טוש קבוע ושחק עם העיצוב או המיקום של קעקוע ובדוק אם הוא מתאים למקום שיהפוך את הקעקוע פחות מסוכסך עם החיים המקצועיים שלך..
  6. חפש היטב את אמן הקעקועים הנכון. אם אתה רק רוצה שמישהו יעטה את העור שלך, אז תסתפק בג’ו שמו הראשון שנותן לך מחיר על קעקוע. אבל אם אתה מחפש אמן אמיתי, עבור לכל חנות שאתה צריך עד שתמצא את האמן המושלם עבורך. אני מבטיח לך שיש מישהו שיודע בדיוק מה אתה מנסה לתאר ומוכן לעזור לך.
  7. בקר את האמן באופן אישי. דוֹן'אל תסמוך רק על אתרים (אם כי אני ממליץ לקרוא ביקורות שפרסמו אחרים על חנויות ואמנים פוטנציאליים) לשיקול דעתך הסופי. בדוק את המקומות באופן אישי ודבר עם האמנים במידת האפשר. רוב יתנו לך הצעת מחיר במקום ותוכל לבדוק את החנות (don'לעולם אל תסמוך על חנות קעקועים מלוכלכת. פעם !!!) רק זכור, יצירת האמנות הזו הולכת להיות איתך למשך שארית חייך. דוֹן'אל תסמוך על זה רק על כל אחד!
  8. תעשה חיים!! קעקועים הם ביטוי אמנותי ללא גבולות יצירתיים! הביע את עצמך איך שאתה רוצה!

דוֹן'אל תתנו לאחד מאלה להפחיד אתכם מקעקוע! השתמש בטיפים אלה כדי לקבל החלטה מושכלת. אני אוהב את הקעקועים שלי אבל הלוואי שהייתי יודע אז מה שאני יודע עכשיו אז קח אותם או עזוב אותם, אלה ניסו ונכונים! דוֹן'אל תפחד לקחת חבר, או פמליה שלמה, לחוויית הקעקוע שלך. מי יודע, אולי אפילו תתחיל טרנד! איחולים לבביים!!

עיצובים ורעיונות לקעקוע חזה

הערות

ג’קס ר ב -25 בדצמבר 2019:

HeatherMarie628- תודה, זה לא היה'לא רע בכלל באמת. קעקוע תמיד היה טקס מעבר. התחלתי בשנת 1991 בשבילי ולמען האמת כמה אם כאב, רובם לא היה כל כך גרוע. ללא עזרת העיצוב והאמן שלי, לא הייתי הופך להיות הגבר שאני היום בלעדיה (ושלו). אני'תמיד הרגשתי שהכאב הוא משהו שאתה צריך ללכת אליו כדי לצמוח מבחינה רוחנית. ריאן מאריי מקלאק וייל קעקוע עשה את זה והוא אחד היצירות המשמעותיות ביותר שיש לי עד היום- הוא עשה עבודה מדהימה בהחלט. אני יכול'לא להיות מאושר יותר עם זה. זה'נמצא באינסטגרם שלו, אם אתה'מעוניין לראות את זה. זה'הוא ירח סהר עם תצוגות של יותר מ 14K.

כן, קעקועים הם אמצעי ביטוי נפלא. דיו למעלה! 🙂

heathermarie628 (מחבר) מ- fresno, קליפורניה ב -25 בדצמבר 2019:

ג’אקס ר זה'נהדר לשמוע (למעט החלק הכואב!). קעקועים הם ביטוי כל כך פנטסטי ושווים מאוד את כאב המחט, במיוחד כשהמשמעות היא יותר מאשר עור עמוק (לא יכול להיות'לא עוזר למשחק, מצטער).

במלוא הרצינות, אני'אני שמח שעשית את הקפיצה הזאת וקיבלת משהו כל כך קרוב לליבך. זה נשמע כמו עיצוב מהמם. תודה לך על תגובתך!

ג’קס ר ב -25 בדצמבר 2019:

מאמר ממש מוצלח! נקודות מצוינות שאנשים חשבו עליהן. בדיוק עשיתי את כל התכשיר השמאלי שלי לפני שבוע וחייבים לומר, אני מתכוונת להיכנס אבל זה היה מקום די קל בשבילי. זה's ירח סהר מותאם אישית; מתחיל מעצם הצווארון שלי, משתרע כמעט עד לבית השחי שלי (החלק הזה מוצץ), עוצר 2 סנטימטר מעל הפטמה שלי ופשוט ביישן מ -4 סנטימטר לפני עצם החזה שלי. האזור היחיד שהיה כואב היה ליד בית השחי שלי. הופתעתי שהצלחתי להתרכז בנשימה וניהלתי שיחה נהדרת וצוחקים עם האמן. הפגישה נמשכה 4 שעות ו -10 דקות עד שהרגשתי הרבה יותר קצר. זה נהיה גס לקראת הסוף, אבל זה היה נסבל. רק חשבתי שאני'זרוק את זה החוצה למקרה שמישהו ישקול את זה אבל נותן לפחד מכאב להפריע. אתה יכול לחיות את הכאב וזה באמת לא היה'לא רע. האמות שלי כואבות יותר מהחזה שלי. היצירה גם משמעותית עבורי ברמה הרוחנית כך שיכול היה לעזור גם כן.

heathermarie628 (מחבר) מ- fresno, קליפורניה ב- 03 באפריל 2017:

Yasly אני מניח שאתה יכול אבל בכנות הכאב הוא נסבל והוא יכול להגיד לך אם האמן עושה את זה נכון. הקעקוע הראשון שלי נעשה לא נכון והרגשתי כאילו האמן גורר סכין עמומה וחמה בעורי. שאר הטאטים שלי הרגישו כמו מחטים קטנטנות נגררות לאורך השכבה העליונה של העור שלי (שזה בדיוק מה שזה!). הוא יישרף ויצבט אבל לא צריך'לא בא לי'הולך עמוק מדי.

יאסלי ב- 02 באפריל 2017:

האם אוכל להשתמש בכדור כדי לא להרגיש כאב בקעקוע

heathermarie628 (מחבר) מ- fresno, קליפורניה ב -24 במאי 2016:

Darkladyv, מזל טוב! ריפוי יכול להיות זמן מלחיץ במיוחד ברגע שהטאט שלך נעשה ואתה מבין בדיוק כמה אזור זה זז פתאום! אני ממליץ לשמור אותו לחות בכל משחת ריפוי שאתה מעדיף בכל עת. הרחיקו את הבד ממנו ככל האפשר, אך אם אין מנוס מכך, לבשו בדים רופפים, קלים, שום דבר כבד ושרוט. צמצם את התנועה למינימום ואל תעשה זאת'לא לגרד אותו ברגע שהוא מתחיל לגרד !! זה יירפא לפני שתדע!

Darkladyv ב- 24 במאי 2016:

אני'בדיוק סיימתי את הקעקוע של חזה החזה שלי וזה נראה מדהים! אני'היה לי יום שלם'העבודה התחלקה כבר ליומיים וחצי, ואז עשיתי קעקוע של יום שלם לפני יומיים. לאחר כ -5.5 שעות סף הכאב שלי נעלם לגמרי וזה ממש ממש כאב. במיוחד על עצם החזה omg .. יש עצות לריפוי זה? אני מוצא שזה כל כך הדוק ואת'צודקת, זה כואב בכל פעם שאני מזיז את הידיים ואני מתקשה ללבוש עליו למרות שזה'לא תמיד מקצועי לשאת את החזה שלי בעבודה! כל כך שמח עם זה.

קתרין טיילור מקנדה ב -15 בספטמבר 2012:

זה היה מרכז טוב מאוד עם כמה עצות ממש מעניינות. יש לי הרבה קעקועים, אבל התרחקתי מאזור החזה מכמה מהשיקולים שהזכרת לעיל. אדום שווה לכל מי ששוקל לבצע עבודה באזור זה.

אלסקה השראה מאלסקה ב -5 בנובמבר 2010:

אני חייב להסכים עם זה כי עדיין אני אוהב את הקעקוע שלי (המטבל הגדול על הצלעות שלי) זה היה טאט ביתי. אני לא מפלה (sp?) נגד אמני קעקועים ביתיים, אבל במקרה אני קופץ. אמני קעקועים יודעים מה זה אומר, זה אומר שאני עלול להרגיש שאני שוכב לגמרי אבל הגוף שלי מגיב בהתכווצויות בלתי נשלטות, וחלקן במקרה אינני מודע כלל. מצב זה הוא הגרוע ביותר עבור אמני קעקועים. הם נמנעים מקופצים, בלי קשר לכמה אתה מוכן לשלם וכמה סנטימנטלי הטאט שלך עשוי להיות … סביר להניח שהם ידחו מגשר בלתי נשלט. אני אוהב קעקועים .. הייתי מצייר את כל הגוף שלי עם האמנים המכובדים ביותר ביצירות עצמאיות אם הגוף שלי יאפשר את זה … אבל אני עדיין כל כך גאה בזה שיש לי! אני לא'לא בוכה וזה על דגל המדינה שלי. שלא לדבר, אנחנו רואים את זה כל השנה כאן ב- AK! פלוס האורות הצפוניים, שבסופו של דבר יהיו הבאים שלי, במקום פחות רגיש.

heathermarie628 (מחבר) מ- fresno, קליפורניה ב -31 ביולי 2010:

תודה קפיצה !! הדבר שאני הכי אוהב בקעקועים הוא שהם הופכים את כל אחד מאיתנו לייחודי יותר. חוץ מזה, כאמן, אני אוהב את הרעיון להיות קנבס מהלך!!

מַקפֵּצָה מוויסקונסין ב -31 ביולי 2010:

קעקועים נראים לי כמפעל די כואב, אבל יש כמה קעקועים מאוד מעניינים שם כדי להיות בטוחים. לאשתי יש כמה קטנים. האחד על הקרסול והשני על זרועה. לא בטוח אם אני'אני רוצה שיהיה לה אחד על החזה…

אבל זה'זה רק אני. מאמר אינפורמטיבי.