מחטים פירסינג מול אקדח פירסינג: מה בטוח יותר?

וויטני היא מומחית לפירסינג וקעקועים, בעלת ניסיון בעולם שינוי הגוף.

פירסינג-מחטים-אקדח

נורמן רושר באמצעות ויקימדיה ווויליאם רפטי דרך ויקימדיה

מה עדיף לפירסינג: אקדח או מחט?

התשובה המהירה: מחט פירסינג טובה בהרבה מאקדח פירסינג, מסיבות רבות. מחטים בדרך כלל נקיות יותר, מדויקות יותר ופחות כואבות מאקדחים. מתחתיך'אמצא את היתרונות והחסרונות של אקדחי פירסינג ומחטים פירסינג. קרא אותם. למד אותם. קבלו את ההחלטה שלדעתכם היא הטובה ביותר. כשזה מגיע לגוף שלך (או לילד שלך's!), אתה לא'לא רוצה לקבל החלטה רעה.

מאחר שניקובים שכיחים בקרב אנשים בכל הגילאים – ההורים מקבלים את תינוקיהם וילדיהם הקטנים'האוזניים נקבו, ומבוגרים רבים מוסיפים פירסינג נוסף ככל שהם מתבגרים – אנשים רבים רוצים לדעת איזו שיטת פירסינג היא הטובה ביותר. לא משנה מי אתה, אתה'אני רוצה את שיטת הפירסינג המהירה, הבטוחה, הנקייה ביותר והנטולת הכאבים ביותר.

(הערה: בכל הנוגע לשיטה המשמשת לפירסינג – מחטים או אקדח פירסינג – הטכניקה חשובה לא פחות מהטכניקות לאחר הטיפול. כמובן, קיים סיכון בכל פירסינג, אך עם טכניקה מתאימה ואחריה, רוב האנשים יכול לרפא פירסינג חדש עם סיבוכים מינימליים. עם זאת, לא כל האנשים יכולים לרפא פירסינג בהצלחה, גם אם הטכניקות מושלמות ושיטות הטיפול היו מוצקות.)

פירסינג-מחטים-אקדח

קיילי עדן דרך Unsplash

היתרונות והחסרונות של פירסינג אקדחים

יתרונות

 • נְגִישׁוּת: רוב המקומות משתמשים ברובים מאז'קל יותר להכשיר מישהו להשתמש בהם, אז אם אתה'מחפש מקום שמשתמש באקדח, זה'כנראה יהיה קל יותר מאשר אם אתה'מנסה למצוא מקום שמשתמש במחטים.
 • נוֹחוּת: זה'נוח לנקב את האוזניים בזמן הקניות בקניון.
 • סבירות: זה'לפעמים יותר זול לקבל פירסינג בקניון או בדוכן מול פירסר מוסמך. שם'פחות מיומנות ואימון נדרשים, כך שהם יכולים לגבות פחות.
 • מְהִירוּת: זה'נגמר מהר, בלחיצה מהירה אחת על ההדק.

חסרונות

 • סיכון לרקמות: יכולה להיות טראומה מרקמת גדולה כאשר מבצעים פירסינג בעזרת אקדח. אקדחי הפירסינג מחזיקים חתיכים בוטים, וכאשר חתיכים אלה נאלצים לעבור דרך הרקמות, הם ממש קורעים את הרקמה על מנת לפנות מקום לתכשיטים. אם הפירסינג שלך יעבור דרך הסחוס, הוא יכול להתנפץ בכוח בוטה.
 • בלבול: כאשר החתיך הבוטה נורה דרך העור שלך, הוא עלול להסתבך. עם זאת, ניגוב של אלכוהול או כרית חיטוי לא יסיר את כל חלקיקי הדם האלה, ולא ניתן לעקר כראוי את האקדחים החודרים. הם מקבלים הרבה שימוש ובאים במגע עם נוזל הגוף … אולם, לא מספיקה החלקה של ספוגית אלכוהול בין השימושים כדי לעקר את המכשיר. יש הטוענים שהמכשיר אף פעם לא בא במגע עם העור, אלא הפירסר'הידיים שלה כן, והן'לגעת מחדש באקדח העלול להיות מזוהם ומזהמים אותו עוד יותר בדם שלך.
 • הַדְרָכָה: עובדי הקניון ועובדי הדוכנים בדרך כלל עוברים קורס של שבועיים עצומים כיצד להשתמש באקדח פירסינג. זֶה'אין הרבה זמן ללמד טכניקות נכונות לבקרת זיהומים או לריפוי.
 • סיכון לזיהום: אקדחי פירסינג משתמשים בחתיכים בוטים בעלי גב פרפר. אלה יכולים בקלות להכיל חיידקים וזבל, שעלולים להדביק פירסינג חדש. החתיכים עשויים לפעמים מחומר ברמה נמוכה הגורמים לתגובה אלרגית, הצטלקות וזיהום.
 • סיכון לנפיחות: האקדח צובט את גב התכשיט היטב למקומו, מה שלא'לא לאפשר לכל חדר לפירסינג לנשום ולהחלים כראוי. מכיוון שגיבוי הפרפרים הולך להיות חזק מדי, תחוו נפיחות מוגברת (הוא יתנפח באופן טבעי כחלק מתהליך הריפוי, אך הוא יתנפח יותר אם לא'אין לי מקום להתנפח).
 • עוצב רק עבור ארלובס: למרות שאקדחים אלה נועדו רק לניקוב תנועות אוזניים, עובדי הקניון מציעים בדרך כלל פירסינג סחוס וניקוב אף עם אותו מכשיר. הסחוס יכול להתנפץ בקלות עם הלחץ והכוח של אקדח חודר.
 • בְּקוֹל רָם: אקדחי פירסינג חזקים, מה שיכול להפחיד ילדים צעירים יותר מכל. אם הילד קופץ, החתיך יכול להיתקע בקלות באמצע הדרך, כלומר יש להסירו. יהיה צורך לסגור את האקדח מחדש ולזרוק את החתיך בחזרה דרך הרקמה, ולגרום לרגישות רבה יותר, לדימום ולסיכון לסיבוכים..
 • כיוון וזוויות: קשה לכוון את אקדחי פירסינג כראוי ולכן סביר יותר שהפירסינג יהיה עקום או לא מדויק. אם העובד לא'אם זה נכון, החתיך יכול לעבור בזווית מביכה או במיקום גרוע, מה שעלול לגרום לגופך לדחות את התכשיטים.
 • הַקפָּדָה: רוב החנויות בקניון ובדוכנים שהוסמכו לפירסינג יגידו לך שאתה צריך להפוך את הפירסינג שלך כמה פעמים ביום. זה אולי נשמע הגיוני, אבל המציאות היא רק לגרות את הפירסינג החדש ולהכניס חיידקים שיגרמו לזיהום.

סיכום: החסרונות עולים ועולים על היתרונות. ישנם אנשים רבים שלעולם לא חווים בעיות בעת פירסינג עם אקדחי פירסינג בקניון, אבל האם אתה באמת רוצה לקחת את הסיכוי הזה?

פירסינג-מחטים-אקדח

דיוויד פנואל באמצעות Unsplash

היתרונות והחסרונות של פירסינג מחטים

יתרונות

 • לשימוש חד פעמי: המחטים הן לשימוש חד פעמי, אז אתה לא עושה זאת'אין סיכון של מישהו אחר'נוזלי הגוף על המחט שלך.
 • נִקָיוֹן: ניתן לנקות כלי פירסינג בקלות ובצורה נכונה באוטוקלאב העושה שימוש באדים בלחץ גבוה כדי לעקר היטב את המכשיר כולו. מחטים משומשות מושלכות כראוי, אך תכשיטים והמוסטות מעוקרים היטב בחיטוי.
 • הַדְרָכָה: מנקרי גוף מקצועיים מקבלים הכשרה מקיפה הכוללת טכניקות פירסינג נכונות, בקרת זיהומים ושיטות ריפוי. הם ילמדו גם כיצד הגוף מגיב לפירסינגים חדשים וכיצד להימנע מפגיעה בעצבים (מה שיפחית את הכאב שהלקוח מרגיש כאשר הוא מקבל פירסינג חדש). הם גם לומדים טכניקות עיקור נאותות.
 • פחות כאב: יש פחות כאב כאשר משתמשים במחטים חודרות. המחט חלולה וחדה במיוחד כך שהיא פורסת דרך העור, מה שדוחף את הרקמות הצידה כדי לפנות מקום לתכשיטים. למרות שזה נשמע גס, זה'זה תהליך ממש מהיר.
 • פחות חיידקים: התכשיטים לניקוב מחט נועדו לאפשר הסרת לכלוך וחיידקים בקלות. באופן כללי, טבעות חרוזים שבויות (CBR) ומשקולות משמשות לפירסינג חדש; שניהם מאפשרים לתכשיטים לנוע כך שהחיידקים לא יעשו זאת'פשוט תשב על הפירסינג החדש. בנוסף, הם'עשויים מתכות שהוכחו כמסייעות להפחתת התגובה.
 • חוֹמֶר: רוב תכשיטי הפירסינג עשויים נירוסטה או טיטניום ברמה גבוהה, מה שנותן את הסיכוי הטוב ביותר לא לפתח תגובה או זיהום במהלך הריפוי.
 • רבגוניות: אתה יכול להשתמש במחט כדי לחורר כמעט כל דבר – אזורים עם סחוס או בלי.

חסרונות

 • לֹא נוֹחַ: זה יכול להיות אי נוחות לצאת מגדרך למצוא חנות קעקועים בעלת שם המציעה פירסינג במחטים.
 • יָקָר: זה יכול להיות יקר יותר מאשר ללכת לקניון. עליך להוסיף טיפ לעלות הכוללת שגובה הפירסר.

כיצד נשווים פירסינג אקדחים למחטים: עלות, בטיחות וכו ‘.?

 פירסינג אקדח מחט פירסינג

מה שהוא יותר זול?

רובים בדרך כלל יותר זולים

<–

מה שיותר נוח?

זה'קל יותר למצוא מקומות שמשתמשים ברובים

<–

וזה יותר שקט?

–>

מחטים הרבה יותר שקטות מתותחים

מה יותר נקי?

–>

מחטים הרבה יותר נקיות מרובים

מה שכואב פחות?

–>

באופן כללי, מחטים כואבות פחות מרובים

מה יותר מדויק?

–>

מחטים מדויקות יותר מאקדחים

מה שמרפא קל/מהר יותר?

–>

פירסינג למחטים נוטה פחות לקבל סיבוכי ריפוי

מה עדיף על פירסינג שאינו אונה?

–>

מחטים עדיפות על רוב פירסינג הגוף

שאלות נפוצות

האם אתה יכול להשתמש באקדח פירסינג כדי לחורר את האף שלך?

אקדחי פירסינג אינם מיועדים לנקב אף. לא רק שהמחטים הרבה יותר בטוחות, הן'הם גם נקיים יותר, מדויקים יותר ופחות כואבים.

האם אתה יכול להשתמש באקדח פירסינג על הטבור, המחיצה, השפתיים, הלשון, הפטמה, איברי המין, הפנים ופירסינג בעור אחר על חלקי גוף רכים?

ישנן סיבות רבות מדוע לעולם אל תשתמש באקדח כדי לחורר דבר מלבד אונה (והרבה סיבות שלא כדאי לך'לא להשתמש באונה אחת): בטיחות, ניקיון, דיוק, כאב, זיהום/סיבוך … הרשימה נמשכת, והיא כוללת גם גודל. רובי פירסינג משתמשים כמעט תמיד בחוט 20 עד 18 מד, מכיוון שרוב החתיכים הסטנדרטיים – ורוב עגילי הקרס הצרפתיים – הם 20 מד, אך אתרים אחרים דורשים גדלים אחרים. לדוגמה, פירסינג לשפתיים וטבור דורשים תכשיטי 14 אורך באורכים ארוכים בהרבה מאשר חתיכים סטנדרטיים. אז גם אם הצלחת לנקב את השפה או הטבור באקדח, אתה'עלי לשלוף אותו מיד ולהחליף אותו בתכשיטים ארוכים ועבים יותר. במילים אחרות, אתה'אצטרך לדחוף עמוד גדול מדי לתוך חור קטן מדי. אאוץ. האם אתה באמת רוצה יותר כאב בשלב זה? הרבה יותר קל (בטוח יותר, חכם יותר, נקי יותר) להשתמש במחט בגודל הנכון לתפקיד.

האם אוכל להשתמש באקדח פירסינג על פירסינג סחוס (טירון, סליל, טראגוס, קונכיה, תעשייה וכו ‘)?

לא פשוט לא. הכוח הבוטה של ​​אקדח חודר עשוי לקרוע או לנפץ את הסחוס שלך. למעשה, שימוש באקדח חודר על סחוס הוצא מחוץ לחוק במקומות רבים. (למידע נוסף, קרא פירסינג באוזניים באף ובאף: כאב וטיפול.)

האם זמן הריפוי שונה לכל שיטה (אקדח מול מחט)?

שם מקלט'לא נערכו מחקרים בעלי מוניטין על מנת לאמת ראיות אנקדוטיות בנושא זה. עם זאת, רוב המומחים אומרים שמכיוון שהמחטים נקיות ומדויקות יותר, סביר להניח שהפירסינג האלה יחלימו מהר יותר, ללא זיהום או סיבוכים. למידע נוסף על זמני ריפוי, קרא כמה זמן ייקח הפירסינג שלי להחלים?

האם אוכל להשתמש במחט תפירה במקום במחט פירסינג?

רק כי אפשר לעשות זאת לא'לא אומר שאתה צריך לעשות את זה. פה'למה:

 • מחטי פירסינג מתאימים ומקצועיים תמיד חלולים, ולכן הם הופכים את החדר שהתכשיטים דורשים. הם מסירים פקק קטן של העור במקום רק לקרוע ולדחוף את העור הצידה.
 • מחטי פירסינג מגיעים במגוון גדלים, מותאמים אישית לסוגי פירסינג ספציפיים, והם ארוזים מראש ומעוקרים היטב.
 • אולי אינך יודע ממה עשויה אותה מחט תפירה ישנה, ​​אך תוכל להיות סמוך ובטוח כי מחט ניקוב מקצועית עשויה נירוסטה כירורגית איכותית.

פירסינג תינוקות וילדים

 • אתה'תגלה שלילדים אין תגובה כלשהי עם פירוק האוזניים שלהם במחטים כמו כשהם מחוברים להם באקדח מכיוון שהמחט מהירה וללא כאבים ושם'אין רעש חזק ומדהים.
 • כי הקניון אינו'לא תהיה מורשה להשתמש במחטים פירסינג, אתה רוצה ללכת לאולפן הקעקועים הקרוב ביותר שינקר קטין. פשוט התקשר תחילה כי לא כל המדינות יאפשרו פירסינג לקטינים אפילו באישור ההורים. אם אתה גר באחת מהמצבים הללו, תוכל לפנות לרופא שלך, מכיוון שהוא עשוי לבצע את הפירסינג (כן, חלק מהרופאים יבצעו פירסינג באוזניים על תינוקות, ילדים צעירים ואפילו מבוגרים).
 • אם הרופא שלך ניצח'אל תעשה את זה, ואם הוא יכול'לא ממליץ על מישהו, אתה'יהיה עליך לנסוע לאזור שבו פירסינג קטינים בהסכמת ההורים הוא חוקי או פשוט לחכות עד שהילד יהיה מבוגר.
 • אם אתה גר במדינה שניצחה'אל תנקב קטינים בהסכמת הורים, אתה עדיין יכול ללכת לקניון אם אתה מרגיש שאתה לא'אין לך אפשרויות אחרות, אבל אז אתה עדיין צריך להסתכן בכל הבעיות לעיל עם אקדחים חודרים.

טיפים מהירים לאחר טיפול

לא משנה איך מנקבים אותך – מחט או אקדח – הטיפול החשוב ביותר הוא חשוב ביותר. טיפול נאות הוא פשוט.

 • דוֹן'לא לשחק עם פירסינג.
 • דוֹן'אל תתעסק עם התכשיטים.
 • השתמש בתמיסת מלח או בתמיסת מלח ים מדוללת מאוד לניקוי הפירסינג (1 כפית מלח ים לכל 6 אונקיות מים).
 • אין להרים כל לימפה או קרום; הם יירדו במהלך הניקוי.
 • נקו את הפירסינג פעמיים ביום במשך השבועות הראשונים, ולאחר מכן פעם ביום עד להחלמה מלאה בעזרת ספוגית כותנה ספוגה והשתמשו בקצה Q טבול בכל תמיסה כדי לנגב כל לימפה..

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

הערות

אנדריאה ב -11 במאי 2020:

אני'אני באמת במצב של בלבול ודיון כרגע. אני רוצה לעשות את פירסינג האונה השלישית שלי ואני'התלבטנו אם זה צריך להיעשות עם מחט או אקדח. אני זוכר שקיבלתי את האונה השנייה שלי באמצעות מחט והרגשתי כאב עצום כשהייתי בן 9. עם זאת, אני'אני לא מסוגל לזכור שקיבלתי את האוזניים באקדח כי הייתי רק תינוק. נראה שכולם אומרים לי עד כמה פירסינג האקדח ללא כאבים ואני'אני לא בטוח מה לעשות בשלב זה. מישהו יכול בבקשה לעזור לי?

פיונה ב- 10 במרץ 2020:

מעולם לא חבטתי באוזניים אבל אני ממש בקרוב. אני קצת מפחד כי אני לא אוהב מחטים אבל אני לא רוצה שהאוזן שלי תידבק באקדח. האם זה בסדר אם אני לוקח איבופרופן לפני ואחרי הפירסינג שלי? כמו כן, הלוואי שיכולתי למצוא מקום במיוחד לניקוב ולא גם לקעקוע כי אני לא רוצה ללכת למקום מתוח

לור ב- 05 במרץ 2020:

אני מתכנן להיכנס כדי לקבל את השני שלי באוזניים אבל אני לא'לא יודע אם אני צריך להשתמש באקדח או במחט. כשסיימתי את האקדח לפני 8 שנים, אני זוכר כמה זה כאב וזו הייתה חוויה ממש גרועה אז מה עלי לעשות עכשיו?

דארסי פרימן ב- 03 באוקטובר 2019:

זה היה palyi g

לקסי ב- 28 ביולי 2019:

כשנקלטתי באוזניים, הגברת שעשתה את זה אמרה שאקדח פירסינג היה כמו זרים שחולקים בקבוק מים ושזה נובע מאנשים שאייגו את הפרה שלהם.

ג’וליה ב -12 ביוני 2019:

יש לי 3 פירסינג באוזן אחת. וגם סחוס, ביצעתי את כולם בעזרת אקדח חודר ולא היו לי בעיות או זיהומים. אני גם עומד לחטט באף. יש לי 7 פירסינגים כרגע ואף אחד לא סבל מסיבוכים. הסחוס המפתיע שלי לא כאב אפילו לא הרגשתי את זה.

אלסקה קלארק ב -11 בספטמבר 2018:

עשיתי את הראשונות והשניות שלי עם אקדח ….. ללא זיהום. מה דעתך לקחת את הסחוס שלי!

ג’ולי ב- 09 בספטמבר 2018:

אני'יש לי ניקוב באוזניים באקדח לכל החורים שלי (3 על כל אוזן) שלא היו כאבים וללא זיהומים. מאמר זה מלא בדעות. זה תלוי בעיקר מי אתה וכיצד העור/הגוף שלך מגיב לדברים. הרובים נקיים מאוד. חנות הקעקועים שבה אחותי וחברתי דקרו את אפם עשו את זה במחט ושניהם קיבלו זיהומים. אני לא'לא יודע אם זה רק האדם שנקב אותו או שהמחטים ממש לא נקיות. הכל תלוי באמת לאן אתה הולך ומי מנקר אותם.

אן ב- 18 באוגוסט 2018:

אזקתי באוזניים כשהייתי בן 18 חודשים באקדח וזה מעולם לא נדבק או נסגר. עכשיו אני מתכנן ללכת לקלייר כדי לבצע פירסינג באונה השנייה שלי.

ליזה אן ב- 16 ביולי 2018:

חטפתי את האף שלי עם האקדח פעמיים. זה כאב קצת אבל כשאני לא עונד טבעת אף היא לא מתקרבת בקלות רבה. אני אוהב את העובדה שאני יכול ללבוש את זה או לא בלי צורך לתקן את זה. אני מקבל טבעות אף מנירוסטה ב -2 $ כל אחת וקיבלתי את הפירסינג ב -13 $. אוהב את האקדח.

רקס ב- 12 ביולי 2018:

אני'אני מטפלת יופי מוסמכת ואני'מצאתי שזה די נפוץ לאנשים בתעשיית היופי להיות מוסמכים בפירסינג באמצעות אקדח. אני רוצה להרחיב את השירות שלי אבל מעדיף ללמוד כיצד להשתמש בשיטת המחט, אולם כל הזמן אומרים לי שאני צריך להיות מוסמך באקדח וגם במחט. האם זה נכון?

אוף ב -25 בפברואר 2018:

סיימתי את השניות שלי ואת הסחוס עם אקדח אתמול akhufnaefhief מה אני עושה? אני לא רוצה שזה יידבק בכלל

אוליביה ב- 22 בדצמבר 2017:

היו לי חורים באוזניים באקדח לא מעט פעמים כשהייתי בת שלוש, שניות בגיל 11 ומעולם לא הייתה לי בעיה עם ריפוי. אני'אני תינוק כשזה מגיע למחטים, רוצה לחדור לי באף, אבל אל תדון'לא יודע כמה מחט באמת תפגע. אנא עזור! 🙁

אנאבל ב- 23 ביולי 2017:

היו לי חורים באוזניים באקדח ונדרשו להן ריפוי לנצח וזה היה מאוד כואב בתהליך וכשהן נוקבו. להוציא אותם ולהחזיר אותם פנימה היה די כואב. הייתי צריך לדחוף אותם ולסובב אותם ולפעמים אולי הייתי מחורר אותם מחדש. שמרתי אותם יותר זמן ממה שאמרו לך'בדרך כלל אני אמור לשמור אותם במשך 6 שבועות ואני שמרתי אותם למשך 8. אחרי אפילו שנה עד שסיימתי אותם הם נסגרו. בתחילת השנה ביצעתי אותם עם מחט בטרקלין קעקועים. אני'לא היו לי בעיות זה היה'תהליך לא פחות כואב וזה לא היה'לא יקר מדי. הם נרפאו לאחר כשבועיים ויכולתי להוציא אותם ולהחליף אותם ללא בעיות ואני'אני ממש מרוצה מהם.

קיילה ב- 15 ביולי 2017:

רק רציתי להודיע ​​לך שקיבלתי את האף באקדח ויצא בסדר. אז אם כן בחרת לעשות את זה עם אקדח, רוב הסיכויים שאתה'יהיה בסדר.

יַסמִין ב- 13 ביולי 2017:

אני נכנס בקרוב אל Peers my Cartledge

אליסון ב -1 באוגוסט 2015:

אני עובד בציפוי, אחת החנויות שמציצות באקדח, חנות הממוקמת בדרך כלל בקניון. ברצוני לציין שהפסקנו להשתמש בגב הפרפר בגלל הנפיחות, ועכשיו משתמשים בגבים המאפשרים נפיחות. כמו כן, שום דם או נוזלי גוף לא באים במגע עם האקדח, וכאשר חודרים נכון, יד אחת מונחת על האקדח, השנייה על האוזן. אני מנקה את האקדח ביד אחת בלבד כך שידי על האוזן לא תהיה במגע עם האקדח. כמו כן, החתיכים שלנו אינם בוטים. הם חדים מאוד ודומים למחטים, כך שלא תהיה טראומת כוח בוטה. סחוס מנוקב אפילו עם מחט יכול לנפץ את העצם גם כן. לסיום ההערה שלי, אני גם רוצה לציין שאנחנו מאומנים, ובאופן אישי הצלחתי ללמוד ידיים טובות יותר ועל ידי ניסיון באמצעות אחרים ועצמי. למשל, אם אתה מודאג מכך שהאקדח יחמיץ את הסימן, אל'לא להיות. אנו מוציאים מעט את העגיל, ונוגעים בנקודה עם העגיל כדי לוודא שאנו פוגעים במדויק בנקודה. כמו כן, הזווית חשובה מאוד בעת פירסינג, ולכן אנו מסובבים את פרק כף היד, לא את ידינו או את האקדח. איך אתה חודר באוזניים, או בילדים שלך'האוזניים שלך היא הבחירה שלך, ואני מכבדת את פירסינג בעזרת מחטים באופן מלא, אך אני גם חושבת שתוך כדי בחירה זו, עליך לקבל את כל המידע המעודכן על איך פירסינג האקדח עכשיו, ולא איך היו לפני 15 שנה.

בקטברו ב- 05 בדצמבר 2014:

עשיתי את הביכורים שלי לפני שנים עם אקדח, לקח להם הרבה זמן להחלים, ואז עשיתי את השניות שלי כמו 5 שנים מאוחר יותר עם מחט, בשום מקום כמעט כמו בעיות רבות, ואז בשנה שעברה סילקתי את כולן. יותר מדי זמן וכולם נסגרו. מעולם לא יצרתי קשר שזה האקדח שנתן לי בעיות אבל אני'אומר זאת'די ברור שזה מאז שעשיתי אותם מחדש עם אקדח (ראשית בינואר, שניות באוגוסט ודצמבר עכשיו) והם לא יחלימו הם כואבים ועדיין מחלחלים מוגלה, זה'זה מגעיל. לעולם לא אקבל שוב פירסינג באקדח.

לאה ב- 17 באוגוסט 2014:

אני'היו לי 7 פירסינג אוזניים עם אקדח והאף שלי בלי בעיות בכלל קיבלתי גם את הבן שלי'האוזן שנעשתה עם אקדח בגיל שנתיים והשימוש באוזן לא היה חתיך מחירים מיושן, הוא נירוסטה ודק הרבה יותר.'אפילו לא נרתע וגם האקדח לא היה רם בכל מקרה !! ובכל זאת, אחי עשיתי את האף עם מחט וקיבלתי זיהום רע !! בנוסף, כמה חנויות קעקועים משתמשות באקדחים חד פעמיים לאוזניים ואף. אז מה המינון שאומר לך להיות רחוק ושיטות התמחור יכולות להידבק או להשתבש תלוי במי שעשה את זה ובאדם שעושה את זה כולם מגיבים אחרת וכמה אנשים לא טוב בלשמור על ניקיון פירסינג חדש

רובין ג’יי וויליאמס מקנדה ב -5 במאי 2013:

זה'אינו משוחד כלל. האם אתה באמת חושב שחנות קניונים עם עובדים לא מאומנים וציוד לא סטרילי היא רעיון מצוין בכל הנוגע להכנסת חורים לגוף שלך?

חלוקי נחל בוץ ב- 03 במאי 2013:

אני'עשיתי את שלי עם אקדח וזה לא קרה'לא להידבק או משהו. כשהוצאתי את זה, זה היה בסדר. הגברת שעשתה את זה הייתה מקצוענית כמוני'לא עשה את זה במקום כלשהו כמו קלייר'ש. זו כתבה ממש מגמתית.

קירסטין ב -24 בפברואר 2013:

אקדחי פירסינג הם כלי עינויים מחרידים. היו לי ארבע פירסינג (שתי אוזניים, שתיים באף) כולן עם מחטים ואף פעם לא הייתה לי שום בעיה איתן, למעט פירס האף הראשון שלי שנדבק כי הייתה לי תגובה אלרגית גרועה מאוד לניקל בפלדה הניתוחית של תכשיטים-אבל זה'זה סיפור ליום אחר.

הנקודה היא, תחשוב על זה כך: מחטים שימשו לפירסינג במשך אלפי שנים על מיליוני אנשים עם מעט בעיות

suomynona ב- 20 בינואר 2012:

ובכן, אני'חטפתי את האוזניים פעמיים על כל אוזן באקדח, ולקח להם שנים להחלים לגמרי. הייתה לי בעיה אחר בעיה, זיהום אחרי זיהום … ואני יכול לזכור שהכאבים לא היו רעים כשעשיתי אותם, אבל אחר כך הוא נשרף זמן רב. היום פירסתי אותם בפעם השלישית על כל אוזן בעזרת מחט. איזה הבדל! זה כאב לי יותר במהלך הניקוב, אבל הכאב נעלם מהר מאוד והסתכלתי עליו, אתה'אף פעם לא שיערתי שעשיתי להם פירסינג היום. אין אדמומיות, רק אונה מנוקבת להפליא. הייתי משלם יותר בשמחה ופוגע קצת יותר בשם הבטיחות .. והשפיות, לצורך העניין.

חובב דגים ב- 23 בדצמבר 2011:

עשיתי את שלי עם אקדח רק אתמול! מה עלי לעשות?

ויטני (מחבר) מגאורגיה ב -20 באוקטובר 2011:

באופן מפתיע, כן. למעשה דיברתי עם עמית לעבודה הבוקר, שרצה לקחת את התינוק שלה לקניון כדי לנקב את אוזניה..

ניקול ב- 18 באוקטובר 2011:

המאמר הזה הצחיק אותי. האם אנשים עדיין מנקבים את אוזניהם בקניון?

קטמארט ב- 06 באוקטובר 2011:

כשהייתי בן שתים עשרה חבטתי באוזניים באקדח, לא היו לי בעיות. ערכתי את אוזני הילדים שלי לפני כשישה חודשים עם המחט בחנות מורשה, ולכל הילדים היו בעיות. אני חושב שהאוזן לא'לא להחלים במהירות כשעושים זאת באמצעות מחט. רק אחד מהילדים שלי קיבל את העגילים בהצלחה ללא בעיה. לכל האחרים היו בעיות עם החלק האחורי של העגילים. עשיתי גם את הסחוס עם המחט, הייתי אומר שהכאבים זהים אבל הייתי צריך להוציא אותו כי הוא לא ריפא כמו שצריך. אני חושב שהאקדח אינו'לא בטוח בימים אלה, אך בטוח שקל יותר להחלים ממנו.

לי ב- 03 באוקטובר 2011:

אני חושב שנקודה שהרבה מהמחברים חסרים כאן (לפחות לצורך ניקוב אוזניים) היא שמקומות רבים משתמשים כעת באקדחים חד פעמיים, בניגוד לסגנון הישן שלקח מחסנית הניתנת לטעון מחדש. אני'עשיתי פירוק באוזניים 6 פעמים והאף שלי נקב באקדח, ואף פעם לא הייתה לי בעיה איתן. הפירסינג היחיד שאי פעם הייתה לי בעיה איתו היה הטבור שלי, שנעשה עם מחט בחנות הקעקועים/פירסינג המקומית שלי, שנדבק קשות כי האידיוט שנקב אותו השתמש במשקולת בגודל הלא נכון..

רובין ג’יי וויליאמס מקנדה ב -24 באוגוסט 2011:

תודה רבה על העלאת המידע הטוב! יש כל כך הרבה מידע מוטעה על פירסינג וכלי פירסינג, אני תמיד אסיר תודה לראות את הדברים הטובים!

פִּקָה ב- 02 באוגוסט 2011:

אני חושב שאחד מהם טוב אבל הפוסט הזה מנסה לגרום לתותחים להיראות ממש רע. הייתי מעדיף את המחט אבל הרובים עדיין לא'זה לא נורא, לא'לא חזק בכלל, ולא היו לזה יתרונות טובים והמחט קיבלה המון יתרונות וחסרונות קטנים. הגוף של כולם שונה אז הייתי אומר ששניהם טובים באותה מידה, זה תלוי באדם באיזו שיטה הם ייהנו יותר

קייטי מורו ב -19 באפריל 2011:

את שלי עשיתי רק עם אקדח. סיימתי את החור הראשון, החור השני ואת האפרכסת שלי, ומעולם לא הייתה לי בעיה אחת. מעולם לא היה לי זיהום או כאב רב. לחבר הכי טוב שלי עשו שתי אחיזה, סחוס עליון ואפרכסת, ואף פעם לא הייתה לה בעיה. זה כואב כמובן, אבל לאף אחד מאיתנו לא היה זיהום או בעיות גדולות עם אקדח.

זואי ב- 16 באפריל 2011:

אני חייב להקיף בכל אונה שניהם נעשו עם אקדח וזה כאב SUPER רע. ובסוף השבוע הזה אני הולך לסיים את הסליל (למה קראתי את זה) ואבא שלי שכנע אותי שאני באמת צריך לעשות את זה במכון קעקועים סופר סניטריים עם מחט. לא הסכמתי איתו עד שאדע. אז תודה רבה. האם המחט כואבת פחות או יותר מהאקדח???

לִי ב- 21 במרץ 2011:

אני'סיימתי את שניהם וזהו'מצחיק כי הסט שסיימתי עם המחט נתן לי יותר בעיות מהשניים האחרים עם האקדח. אני'אני כל כך עצבני כי למרות שהשארתי את הפירסינג פנימה יותר מהזמן המומלץ לפני השינוי, ואני נוטה להחזיק שם משהו כמעט בכל עת, אוזניים אחת נעשית כשהמחט עדיין סגורה. וזה לא קרה'לא להידבק או משהו, הנפיחות פשוט לא נעלמה ואחרי שבוע שהוציאו אותם, כעבור שנה, היא נסגרה.

ג’סיקה ב- 28 בפברואר 2011:

מלאו לי 14 לפני כמה חודשים ועוררו לי את העורף בעזרת מהדק ומחט'לא חושב שאתה יכול לקבל פירסינג משטח עם אקדח אתה יכול ?!

ג’ס ב- 29 באוקטובר 2010:

אני בת 12 ואני עשיתי את האונות שלי עם אקדח בערך 5 פעמים ועכשיו עשיתי אותן במשך כשנתיים והן'לעדן. אני מתכנן לחדור מחר את הטרגוס שלי מחט. אני מפחד !

הִמנוֹן ב -27 בספטמבר 2010:

הבת שלי עשתה את שלה אתמול, והלכנו על סגנון המחט של פירסינג. היא'היא רק בת 13 והיה מוזר לקחת אותה למכון קעקועים. הבחור שם הסביר את הכל פחות או יותר בדיוק כמו שהם עשו כאן. היא אמרה שזה כואב, אבל שלי עשיתי עם האקדח וזה לא'גם אני לא מרגיש ממש טוב. יש לה אונות אוזניים קטנטנות, ואני פחדתי מהן'לא יהיה אחיד עם אקדח.

אמא שלי ביצעה סט חורים שני עם אקדח, והאישה אמרה "אופס" כשעשתה את השנייה. לאחר זיהומים רבים וביקורי רופאים, היא ויתרה ונתנה לכל ארבעת החורים לצמוח. גם חבל, כי היו לה עגילים יפים…

אם הייתי עושה הכל שוב, אני'ד ללכת על המחט. שני הראשונים שלי היו לא אחידים, והגברת אמרה שזה בגלל שהם יכולים'אל תהיה כל כך מדויק כשהאקדח מכסה את רוב האונה שלך.

שרה ב- 09 באוגוסט 2010:

תודה! אני חושב שאקבל אותו שוב עם המחט …. אני'אני פשוט אנקה את הפחד שלי כי אני'די להעמיד את הבטיחות על הפחדים חחח! תודה רבה! : ד

ויטני (מחבר) מג’ורג’יה ב- 09 באוגוסט 2010:

המחט תעזור להפחית סיבוכים. התותחים נוראיים שאפשר לקבל איתם פירסינג. אתה גם לא'לא רוצה להחליף תכשיטים עד שהפירסינג יירפא.

שרה ב- 08 באוגוסט 2010:

היי אני שוב! מישהו יכול בבקשה לעזור לי להחליט איך אפשר לנקב את האוזניים בקיץ הבא? Pweeeeeeese? תודה!

שרה ב- 07 באוגוסט 2010:

עקרתי באוזניים לפני כששה שבועות וסיימתי עם אקדח. זה היה בסדר גמור כי עצרתי וסתם עצמתי את העיניים. אני'אני גם מפחד ממחטים אז החלטתי פשוט ללכת לקלייר'ש. החלפתי אותם אתמול אבל הבוקר כשניסיתי להכניס אותם שוב, (הוצאתי אותם כי הם גדולים והיו נצמדים על הכרית, מעצבנים אותם עוד יותר) האחיזה כבר ריפאה! זה היה מאוד כואב לנסות להכניס אותם, והאוזן השמאלית שלי נרפאה כמעט לגמרי! בכיתי כל כך הרבה היום ועכשיו גם אני'אני רק נותן להם להחלים ולהחזיר אותם לקיץ הבא ….. 🙁 נו טוב. אני מניח שאולי הפעם אנסה את מקצוע המחט אצל איש מקצוע אבל אני עדיין יכול'לא להחליט! מישהו יכול לעזור או לשכנע אותי להתגבר על הפחד ממחטים! חח תודה!

אמילי ב- 02 ביוני 2010:

זה היה שימושי, עשיתי פירוק באוזניים פעמיים אחרות, בפעם הראשונה שהעגיל השמאלי שלי יצא החוצה, בפעם השנייה שהם נדבקו, גדל לי לתוך האוזן והייתי צריך להסיר אותן בניתוח. אני מתכנן לגרום להם לניקוב שוב ומתכנן להשתמש במחט מאיש מקצוע. מעולם לא ידעתי עד כמה הניקרים לא סניטריים, למרבה המזל יש להם מחטים.

דיסלודג ’09 מטקסס ב -16 בדצמבר 2009:

אני חושב שהרבה אנשים בקניונים או בכל מקום שאף פעם לא אמורים לנעוץ בהם. אתה אף פעם לא יודע אם הם מנקים את האקדח או שהם סניטריים בתהליך. אני זוכר כשהייתי צעיר יותר אני וחבר שלי הלכנו וקנינו לחתיכים בחנות בקניון, והפקיד השתמש באותו האקדח על שנינו בלי כפפות ובלי בין ניקוי. יש שם הרבה אנשים שעושים את זה'לא אכפת לך אבל מה שהם עושים זה לתת סיכוי לזיהום צולב, וזה לא בטוח. אני חושב שהאדם שהוקצה לפירסינג בחנויות הקטנות האלה צריך להיות מוסמך בקורס פתוגן וזיהום צולב.

ויטני (מחבר) מג’ורג’יה ב -11 בדצמבר 2009:

זו החלטה שלך, אבל כל אדם מרפא אחרת. בגלל שהם'אתה לא נרפא, אתה לא צריך'לא הסרתי את החתיכים. בדרך כלל, זה חיטוי אינו'לא הכי טוב. השתמש במי מלח בעת ריפוי ההקפות.

אלביה ב- 10 בדצמבר 2009:

הבעיה היא שחשבתי שהם היו צריכים להחלים עד עכשיו, אני אדם מאוד נקי, הייתי הידיים שלי לפני שנגעתי בעגיל, אני לא'אל תשחק עם העגילים וניקיתי אותם רק עם חומר החיטוי שניתן לי כשנקצתי באוזניים, תנוך האוזן שלי אף פעם לא דימם עד אתמול כשהוצאתי את החתיכים כדי לשפוך חומר חיטוי דרך החור עם כדור צמר גפן עשיתי אותו דבר עם האוזן השמאלית ושום דבר לא השתבש אני חושב שתא האוזן הימנית שלי חייבת להיות מפגרת 🙁 אבל נמאס לי לקחת כדורים כדי שהנפיחות תרד

ויטני (מחבר) מג’ורג’יה ב- 10 בדצמבר 2009:

לא הייתי'לא לשלוף את החתיכים אם אתה יכול לרפא אותם. זה פשוט עלול לקחת יותר זמן. אילו בעיות יש לך בריפוי האוזניים? איך אתם מנקים?

אלביה ב- 10 בדצמבר 2009:

OMG לא היה לי מושג לגבי האקדח! הלוואי שמעולם לא הייתי מנקר באוזניים! הכאב עצום ואני יכול'לא מאמין שעשיתי את זה לעצמי!'עבר הרבה זמן בזמן שאמרו שהאוזניים שלי היו צריכות להחלים והן'עדיין לא טוב ללכת! אני חושב שאחרי 8 שבועות של פירסינג אני הולך לוותר ולשלוף אותם החוצה 🙁 אני לא'לא ממליץ לאף אחד להשתמש באקדח!

שלום שלום, מלונדון, בריטניה ב -13 בנובמבר 2009:

תודה שכתבת והיה מעניין לקרוא הכל. אני לא'לא חושב שהייתי עושה את זה או את זה.

ויטני (מחבר) מגאורגיה ב -12 בנובמבר 2009:

ציפייה היא דבר אחד, אך טראומה ובטיחות היא דבר אחר.

ליניצ’נדלר ב- 12 בנובמבר 2009:

אני'למעשה ביצעתי את שניהם ואין'לא הרבה ציפייה כשאתה מקבל את האקדח במקום המחט.