האם מי חמצן יכול לרפא פירסינג נגוע?

יש לי עניין מיוחד בבריאות, ברוחניות, בכושר ובחיבור גוף-נפש.

טיפול בפירסינג חדש אינו מובן מאליו.

טיפול בפירסינג חדש אינו'לא ממש ברור.

DeniseMCal באמצעות Pixabay

פירסינג הוא טרנד אופנתי פופולרי למדי, אך למעשה ניתן לאתר פירסינג לאלפי שנים. למרות שזה הליך בטוח אם נעשה כראוי, הוא עלול לגרום מדי פעם לזיהום. אם לא מטפלים בהם כראוי, זיהומים חודרים יכולים להפוך לבעיה רצינית.

האם מי חמצן טוב לטיפול בפירסינג נגוע?

התשובה הקצרה היא לא, מי חמצן לא ירפא את הזיהום החודר שלך, וזה'זה גם לא הניקוי האידיאלי לניקוב. זה'הכי טוב להימנע משימוש בכימיקלים קשים כמו מי חמצן או אלכוהול לניקוי הפירסינג שלך, כי אתה'סיכון ייבוש העור שלך ועיכוב תהליך הריפוי.

הנה אנחנו'אעמוד מדוע H202 הוא פתרון גרוע לזיהום הפירסינג שלך ולטיפולים חלופיים. אני מכסה את הדברים הבאים בנושא זיהומים פירסינג:

 • כיצד פירסינג נדבק?
 • איך אתה יכול לדעת אם יש לך זיהום פירסינג?
 • שמועות ניקיון ומי חמצן: במה כדאי להשתמש במקום זאת?
 • שינוי הטבעת (אוזן, בטנה וכו ‘)

כיצד פירסינג נדבק?

פירסינג באוזניים או כל פירסינג אחר בגוף גורם לפצע בעור. בגלל אופי העור שלנו, הפצע מתחיל להחלים תוך 24 עד 48 שעות. זֶה'התפקיד של המערכת החיסונית שלנו.

בנוסף, הטכנאי שעושה את הפירסינג בדרך כלל מורח ג’ל אנטי ספיגה ואנטי בקטריאלי לפני ואחרי הפירסינג. איש המקצוע הפירסינג משתמש גם במחטים נקיות כדי להגביל את הפוטנציאל להעברת פתוגנים מאדם לאדם. זו הסיבה מדוע חשוב לבצע פירסינג על ידי מומחה מקצועי ואמין. זה ממזער את הסיכון להידבקות בזיהום לאחר פירסינג.

למרות כל המאמצים ואמצעי הזהירות, אנשים מסוימים נדבקים בגלל הפירסינג.

סיבות לזיהומים לאחר פירסינג

 1. משתמשים במחט נגוע או בידיים לא נקיות
 2. טיפול לא תקין בחלק הגוף הנקב
 3. טבעת מזוהמת
 4. עגיל או כל טבעת המשמשת מהודקים חזק מדי
 5. חלק מהטבעת מוטבע בעור
 6. חווה תגובה אלרגית לכמה מתכות כמו ניקל

מהם הסימנים לפירסינג נגוע?

מהם הסימנים לפירסינג נגוע?

SharonMcCutcheon באמצעות Pixabay

כיצד ניתן לדעת אם הפירסינג שלך נגוע

זה נורמלי שהפירסינג שלך יכאב, ייראה ורוד ותנפח בתחילה. הסיבה לכך היא שיש לך פצע במקום הפירסינג. הזיהום לא'לא הופך להיות ברור מיד לאחר פירסינג. זה בדרך כלל לוקח 3 עד 5 ימים להיות גלוי. עם זאת, במקרים אחדים יתכן ופיתחת זיהום במהלך או לאחר פירסינג.

הנה כמה סימנים ותסמינים בטוחים שיש לך אף או אוזן נגועים לאחר פירסינג שלך:

 1. פירסינג בבית: אם נקרת באף או באוזן שלך, אז הסיכון להידבקות הפצע הוא גבוה יותר בשל שיטות עיקור כלי לא קונבנציונאליות..
 2. נְפִיחוּת: אם יש'עם נפיחות, אז יש לך אף או אוזן נגועים. דוֹן'לא לבלבל זאת עם נפיחות קלה מיד לאחר פירסינג, שהוא הגוף שלנו'התגובה הטבעית של הפצע ותמשך עד מספר ימים לאחר ההליך.
 3. אוֹדֶם: האזור הנגוע יהפוך לאדום. שוב, זו לא אותה אדמומיות שאתה רואה מיד לאחר פירסינג. הפצע הוורדרד אמור לחזור לצבע עור רגיל תוך מספר ימים לאחר פירסינג. אם זה הופך לאדום במקום זאת, אז זה's נגוע.
 4. מוּגלָה: ייתכן שתבחין גם בהגלה מסוימת הנוצרת באזור הנגוע.
 5. דַלֶקֶת: אתה מרגיש דלקת קלה באזור הפגוע. האזור עלול להרגיש חם, וכמעט אתה יכול להרגיש את הדם שלך דופק על העור שלך ליד האזור הנגוע.
 6. תסמינים גופניים נוספים: אתה עשוי גם לחוות סימפטומים של חום ובחילה. אתה עלול להרגיש מעט רגיש מדי לגבי העור סביב האזור הנגוע ותרצה להגן עליו מכל מגע.

כל פירסינג עלול להידבק.

כל פירסינג עלול להידבק.

תמונה של engin akyurt מ- Pixabay

כיצד (רוב) האולפנים ממליצים לנקות את הפירסינג שלך

יש לנקות את הפירסינג עם תמיסת מלח סטרילית או תמיסת מים ומלח מזוקקים. אלכוהול, מי חמצן ומשחות אנטיבקטריאליות אינם מומלצים מכיוון שהם יכולים להאט את תהליך ההחלמה. השתמש בשיטה הבאה בהתאם לצורך האישי שלך.

כיצד לנקות את זיהום הפירסינג שלך

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא למנוע מהפירסינג שלך להידבק מלכתחילה. אבל אם אתה מקבל זיהום…

 • התייעצות עם רופא צריכה תמיד להיות הצעד הראשון שלך בהתמודדות עם הזיהום שלך, אך שמור על התכשיטים שלך.
 • דוֹן'אל תסיר את התכשיטים שלך מהאזור הנגוע. אני יודע את זה'זוהי תגובה טבעית, אך הסרת הטבעת תחשוף את הזיהום ועלולה להגדיל את שטח הפנים. החור ייסגר ועלול לגרום להיווצרות מורסה וללכוד את הזיהום. אז זה יהיה אפילו יותר קשה לטפל. במקום זאת, שמור על הטבעת (או תכשיט אחר).
 • נקה את הידיים היטב לפני שתנסה לטפל בזיהום.
 • השתמש במים מלוחים סטריליים לניקוי האזור הנגוע שלוש פעמים ביום.
 • עשו זאת במשך כ -3 עד 4 ימים, או עד שהזיהום יורד.
 • ניתן להשיג מים מלוחים סטריליים במרבית בתי המרקחת כגון Walgreens או Rite Aid.

למה לא להשתמש במי חמצן?

על פי מקורות רבים, כולל קייזר פרמננטה ו האגודה לניקבים מקצועיים, מי חמצן יעצור את תהליך ההחלמה של הפצע.

כיצד לשנות את התכשיטים שלך

יהיה עליך להיות קצת סבלני בעת החלפת התכשיטים באזור נגוע אחריך'הקל על חלק מהתסמינים בזהירות קפדנית. הקפד לשאול את הרופא לפני הסרת התכשיטים לאחר זיהום. להלן מספר עצות כאשר אתה מוכן:

 1. פנה לעזרה מקצועית. עשיית בעצמך עשויה להיות קשה. באופן אידיאלי, עליך לחזור לפירסר לניקוי הראשון ולהשתמש בהזדמנות זו כדי להחליף טבעות.
 2. להיות סבלני. התייחס לפירסינג אחד בכל פעם אם יש לך פירסינג מרובה.
 3. אתר נופש למים מלוחים חמים. אם קשה מאוד להסיר את הטבעת, השתמש במים חמים ותמיסת מלח. מערבבים מים חמימים ומלוחים וטוחנים בהם כדור צמר גפן וסוחטים אותו מעל החור. סובב את הטבעת בזמן שאתה שם מים חמים על הפצע.

איזה סוג של תכשיטי מתכת הוא הטוב ביותר למניעת זיהום?

אם אתה מבצע פירסינג בפעם הראשונה, הנה כמה טיפים.

קנה תכשיטי כסף או זהב – לא פלדה

הקפד לקנות את הטבעת הנכונה לפני שאתה מקבל פירסינג. דוֹן'אל תעשה קיצור דרך וקנה תכשיטים זולים, וזו טעות נפוצה. אם אתה קונה טבעת פלדה, זה יגדיל את הסיכוי לזיהום. פלדה מגיבה למים ועלולה להחליד.

באופן אידיאלי, רכשו תכשיטי כסף או זהב לבנים. כי אתה לא'לא רוצה להשאיר את הפצע פתוח, קנה את התכשיטים שלך לפני הולך על פירסינג.

יוצא מן הכלל: אם כבר עשית פירסינג ועונד תכשיטי פלדה, אל תעשה זאת'אל תוציא אותו עד שתמצא טבעת זהב או כסף זהה של אותו מד (היקף או עובי) להחלפה מיידית. השארת הפצע פתוח רק תגדיל את הסיכון לזיהום או תחמיר את אחד הקיים.

הסרת טבעות יכולה להוביל לסגירת הפירסינג מהר מאוד לאחר ההליך.

הסרת טבעות יכולה להוביל לסגירת הפירסינג מהר מאוד לאחר ההליך.

bohed באמצעות Pixabay

דברים שכדאי לזכור אם אתה'שוקל מחדש לבצע פירסינג

 • דוֹן'אל תנקב את עצמך (ואל תעשה זאת'אל תשאל את שלך "המנוסים ביותר" חבר). לך לפירסר מקצועי עם ביקורות מקוונות טובות ועקביות.
 • בסימן הראשון לזיהום יש לקבוע תור לרופא המטפל. אם התסמינים נמשכים לאחר הטיפול, פנה שוב לרופא. זיהומים קטנים יכולים לצמוח ולסכן חיים אם לא מטפלים בהם כראוי.

איזה חלק גוף הוא הטוב ביותר לנקב?

שתף את החוויה שלך עם פירסינג

האם עשו לך פירסינג? מה'האם הניסיון שלך? האם יש לך תרופה ביתית מועדפת לטיפול בזיהום פירסינג?

שתף אותו בסעיף ההערות למטה!

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו מחליף אבחון, פרוגנוזה, טיפול, מרשם ו/או ייעוץ תזונתי של איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות. לתרופות, תוספי מזון ותרופות טבעיות עשויות להיות תופעות לוואי מסוכנות. אם הינך בהריון או סיעודי יש להתייעץ עם ספק מוסמך באופן פרטני. פנה לעזרה מיידית אם אתה נתקל במצב חירום רפואי.

הערות

קימברלי ינקסי ב- 10 בנובמבר 2019:

מסודר ונקי זהו

אייברי ב- 02 באוקטובר 2019:

עשיתי פירוק באוזן לפני זמן מה, אבל יש זיהום רע בשתי פירסינג התחתון שלי באחת האוזניים. הוא נדבק במשך כ -3/4 שבועות, אך לבסוף בדקתי את זה והבנתי שכדאי להתייעץ עם רופא.

לילי ב- 08 בדצמבר 2018:

יש לי בר תעשייתי. סיימתי את זה לפני 9 חודשים בערך. היום זה כאב יותר מהרגיל אז שמתי קצת מי חמצן אחרי המקלחת שלי. אני רק מקווה שאין זיהום, ושמחר יהיה טוב יותר

אלנה ניאל (סופרת) מקרייסטצ’רץ ‘, ניו זילנד ב- 04 באפריל 2018:

היי Callmehbob, אנא פנה לרופא אם אתה נתקל בכאבים לאחר 24 השעות הראשונות.

Callmehbob ב- 29 במרץ 2018:

אז האוזניים שלי אינן נגועות אבל הן ורודות ועכשיו עשיתי פירוק לאוזניים לפני יומיים מה אני עושה

אסתר ב- 09 בספטמבר 2017:

איזה פירסינג זה בתמונה?

מישל איגן ב- 10 באוגוסט 2017:

עשיתי 2 פירסינג באוזניים אבל שניהם קיבלו זיהום לגרום להם להוציא

סורה ב- 03 ביוני 2017:

סבון ללא ריח ומי חמצן בכנות הם החבר הכי טוב שלך לפעמים מלח ים משרה'לא עוזר הרבה תלוי עד כמה הזיהום גרוע. בשבילי הסבונים הטובים ביותר הם יונה או חיוג.