טיפול לאחר פירסינג במחיצה (איך לנקות את הפירסינג)

למדתי כיצד לטפל בפירסינגים במחיצות כאשר סיימתי את שלי. יש רק כמה דברים שחייבים לעשות, אבל הרבה דברים שאסור לעשות!

טיפים לריפוי וטיפוח פירסינג

טיפים לריפוי וטיפוח פירסינג

אוון ואנגיוני דרך Unsplash; קנווה

מהו פירסינג מחצה?

פירסינג מחיצה הוא פירסינג דרך המחיצה – הקיר המחלק את הנחיריים. ברוב המקרים, הסחוס עצמו אינו נקב. פירס בדרך כלל יעברו את מה שמכונה "נקודה מתוקה," האזור הקטן והרך יותר בין הסחוס לתחתית האף. אם אתה מכניס אצבע לכל נחיר, צובט את המחיצה וגורר את האף כלפי מטה, אתה אמור להיות מסוגל לאתר אותו.

האוורבר, לא לכולם יש נקודה מתוקה, כך שבמקרים מסוימים הסחוס ינוקב. בדרך כלל זה יהיה כואב יותר ממחיצה רגילה שחודרת דרך הנקודה המתוקה.

היכן פירסינג המחיצה "נקודה מתוקה"?

המקום שבו פירסינג יושב בדיוק ישתנה מאדם לאדם, תלוי היכן הנקודה המתוקה שלהם. אצל אנשים מסוימים הוא ינוקב קרוב לקצה האף ובאחרים הוא יהיה יותר אחורה.

האם אתה יכול להסתיר פירסינג מחיצה?

פירסינג מחיצה הוא אולי הכי קל להסתיר אם מקום העבודה שלך אינו מקבל שינויים בגוף. בעזרת התכשיטים הנכונים (שומר מחיצה או מוט עגול), ניתן להסתיר את הפירסינג על ידי הפניית התכשיטים לתוך הנחיריים, מה שהופך אותו לבלתי נראה לעין..

האם מחיצת פירסינג היא פירסינג של סחוס?

זה תלוי – ברוב המקרים לא, פירסינג מחיצה עובר בדרך כלל בבשר ממש לידו ( "נקודה מתוקה") אבל לא הסחוס עצמו. לא לכולם יש נקודה מתוקה, עם זאת, כך שבמקרים מסוימים הסחוס ינוקב.

מה'זו הדרך הטובה ביותר לנקות את פירסינג המחיצה שלך?

הדרך הטובה ביותר לנקות את הפירסינג החדש שלך היא להשתמש בתמיסת מי מלח. פירסרים רבים עשויים למכור פתרון מוכן (כגון H2Ocean) אך קל להכין לבד בבית. עיין במתכון למטה.

שלב 1: צור פתרון מלוח משלך

מערבבים 1/4 כפית מלח ים לתוך 250 גרם של מים מזוקקים חמימים. המים לא צריכים להיות חמים מדי, מכיוון שזה יכול להחמיר את הפירסינג וכמובן לשרוף אותך. השאירו את התערובת להתקרר עד שהיא חמה בערך כמו כוס קפה שניתן לשתות אותה בקלות.

באיזה מלח אני צריך להשתמש? מלח ים הוא סוג המלח הטוב ביותר לשימוש עבור הפתרון שלך. כמה אנשים מצאו כי שימוש במלח שולחן כתחליף עובד, אך זה לא מומלץ בגלל מינרלים שהוא יכול להכיל. יש להימנע ממלחי אפסום, שכן אלה מכילים מגנזיום סולפט ולא נתרן כלוריד.

שלב 2: משרים את האף או מורחים דחיסה

זה יכול להיות קשה להטביע לגמרי את הפירסינג לכוס מים, אבל אם יש לך כוס שמאפשרת לך, אז להשרות אותה במשך 5-10 דקות. אם לא, השתמש במגבת נייר חד פעמית ליצירת קומפרס אך היזהר שלא להפעיל לחץ רב מדי על הפירסינג.

מגבת נייר, צמר גפן או מטלית? אין להשתמש בכדורי צמר גפן מכיוון שהם משאירים מאחוריהם סיבים, ואל תשתמש במטליות כיוון שהן יכולות להכיל חיידקים. מגבת נייר בדרך כלל עובדת מצוין.

שלב 3: שוטפים לאחר השרייה

לאחר שסיימת להשרות את הפירסינג שלך, שטפי אותו במים נקיים וקרים וב- Q-Tip טרי להסרת כל פריקה או "קרום."

כמה פעמים אני צריך לנקות אותו?

עבור פירסינגים חדשים, מומלץ לנקות אותם עם תמיסת מלח 2-3 פעמים ביום. דוֹן'אל תגזים, כיוון שתוכל בסופו של דבר לייבש את הפירסינג שלך ולגרות אותו.

תמונה של פירסינג שלי.

תמונה של פירסינג שלי.

ליסה רייט

דברים שכדאי להימנע מהם לאחר ביצוע פירסינג במחיצה

  • אל לטפל בפירסינג שלך בידיים מלוכלכות. הקפד לנקות היטב את הידיים לפני נגיעה בפירסינג בכל דרך שהיא, במיוחד לפני הניקוי.
  • אל לנקות יותר מדי את הפירסינג שלך עם פתרונות מלח. זה יכול להתייבש ולגרות את הפירסינג ולעכב או לסבך את הריפוי.
  • אל לשחק או להתעסק עם התכשיטים שלך. זה יאט את תהליך הריפוי ויכול להוביל לזיהום.
  • אל השתמש בסבונים חזקים ומבושמים או במוצרים המכילים אלכוהול או חמצן על או ליד הפירסינג שלך. אלה יכולים לגרום לתגובות ולהחמיר את העור שלך.
  • אל המשך להעיף את הפירסינג שלך למעלה ולמטה. זה יגרה את הפירסינג ויאט את תהליך ההחלמה. בחר אם אתה רוצה אותו למעלה ולמטה, והשאיר אותו כך בזמן שהוא נרפא. חלק מהאנשים מתקשים יותר ללבוש אותו כשהוא מרפא כדי להימנע מכל דפיקות.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

© 2012 ליס רייט