סיוט פירסינג כפתור הבטן שלי

חוויתי הרבה תסכול שלי פירסינג בכפתור, דון'לא לעשות את אותן הטעויות שעשיתי!

כך נראה פירסינג אופייני לפופיק.

כך נראה פירסינג אופייני לפופיק.

עבר הרבה זמן, והזיכרון רוצה לדעוך, אבל החור בבטן שלי ממשיך ומחזיק את הסיפור חי וקיים. זו הייתה השנה השלישית שלי בקולג ‘, וחברתי הטובה ביותר ואני בדיוק הגענו לגיל 21. אני לא'לא יודע מאיפה היא קיבלה את הרעיון. "אתה רוצה לעשות משהו נועז?"

ידעתי שלא'אין לי באמת אומץ לעשות קעקוע, אבל יותר מזה, כבר היו לי כמה פירסינג באוזניים, אז חשבתי שאני מכיר את העוקץ. ובכל זאת, עצבנות התגנבה בי כשנכנסנו ללובי החשוך של החנות הפורצת. מילאתי ​​את המידע שלי בלוח, וניסיתי לקבל קצת ביטחון מהבחור ליד השולחן.

האם זה עומד לפגוע?

טוב אם זה היה קורה, אף אחד לא היה עושה את זה.

מקבל פירסינג

למה לא'אני לא חוזר באותו רגע? אני לא'לא רוצה לערוב לחבר שלי. מעולם לא היה לנו דיון על ספקות או משהו, אז אני מניח ששנינו הבנו שאנחנו מחויבים. אני זוכר כמה אנשים שהקיפו אותי על שולחן. אולי זה שניים או שלושה.

התהליך היה מהיר מאוד. תחילה מנגב, אחר כך מהדק, אחר כך וו, ואז סגירת הטבעת. אני'תמשיך להיות קצת כנה ותגיד שזה היה כואב. לא ידעתי שהפירסינג בפועל הוא החלק הקל.

ההמשך המיידי

תוך זמן קצר סופקנו עם תרופות שהסבירו כיצד לטפל בפירסינג שלנו על ידי השרייתן במי מלח מי ים מדי לילה והימנעות מתקלות. זרקנו את המעילים וחזרנו לקמפוס כדי לסיים את השיעורים להיום.

להיתקל בפירסינג טרי על שולחן זה די מעצבן. אני'אני לא בטוח למה לא'אל תחזור הביתה ותדביק אותם קודם. היום הראשון היה נורא. החדשות הטובות הן שעשינו את השריה ביחד, וגם נהנינו לקנות טבעות קטנות וסקסיות להחליף איתן כשהיה בטוח. אני זוכר שחשבתי כמה חודשים קדימה, רק דאגתי לאיזו טבעת חדשה אני הולכת לענוד. מעולם לא חשבתי על הרעיון שחוויית הפירסינג שלי תהיה כה קצרה.

רוב פירסרים משתמשים בכלי כמו זה כדי לסייע להם בניקוב בטבור.

רוב הפירסרים משתמשים בכלי כמו זה כדי לסייע להם בפירסינג בטבור.

מה קרה אחר כך

אני חושב שאני זוכר את ההוראות שאמרו להשרות לא יותר מחודשיים לכל היותר, אבל משום מה הפירסינג שלי לא ריפא. שישה חודשים עד שנה התחלתי לסובב את הקרום הדביק והגרד הזה מסביב, והכאבים עדיין היו שם. הקפדתי מאוד לנקות אותו כמו שצריך, אבל משהו פשוט לא קרה'לא נכון.

סוף פירסינג כפתור הבטן שלי

שנתיים לאחר מכן, עדיין קיבלתי מדי פעם זיהומים. עדיין עשיתי ספוג מלח ים שלי ועדיין ניקיתי את האזור כאילו היה פירסינג חדש. כשדיברתי עם חבר שלי, היא אמרה שהימים האלה חלפו לה מזמן, וזה היה כמו פירסינג רגיל. מדוע הגוף שלי דחה זאת? במחשבה אחורה, דבר אחד שמעולם לא ניסיתי הוא לעבור לזהב מלא, או לחזור למשקולת הפלדה המקורית שבה התקינו אותה. תכשיטי תחפושות גורמים לאוזניים לגרד ואדום, אז התחלתי לחשוב שאולי זה'זה כל מה שהיה לטבעת הבטן שלי. המחשבה הזאת לא'לא עובר לי בראש עד אז. היה לי מה שנראה כקלואיד על הטבור שלי וזה היה כואב ביותר.

לאחר כחצי שנה לשנה השנייה, טיפלתי בזירה שלי יום אחד כשהבחנתי שהעור שלי ממש דבוק לזירה. אני יכול'לא להזיז אותו בכלל, והעור נדלק. ספגתי וסחטתי והתפתלתי, אך הטבעת לא זזה. לאחר יותר משעה של השרייה, נראה כי אני מסוגל להזיז את הטבעת, ואז החלטתי לבסוף ללכת לחנות הפירסינג הקרובה ולראות אותם. הוצאתי את הטבעת ויצאתי למצוא כמה תשובות

כשהגעתי סוף סוף לחנות, הם הביטו במבט אחד על הפירסינג שלי ואמרו, "זה'מאוחר מדי, הוצאת את זה משם'זה שום דבר שאנחנו יכולים לעשות." לאחר שנים של כאב ותינוקת של טבעת הבטן הזו שלא יכולתי להתהדר בה עקב זיהום מתמיד, היא פתאום הסתיימה מהר כמו שהתחיל.

נפגעתי זמן מה; רציתי לשכוח מהחוויה ולהמשיך הלאה. אני'אפילו שקלתי להפיל אותו שוב, אבל פחד וחוויות חיים אחרות עצרו את התוכנית הזו. אני'אני לא בטוח למה הגוף שלי צריך להיות כל כך קשה. אני מנחש את זה'זה משהו שלא הייתי'לא התכוונתי לקבל, ועכשיו כל אני'אני נשאר עם חור על הטבור שלי וסיפור נורא.

לסרגל כפתור טיפוסי יש כפתור קטן בקצה העליון וידית מעט גדולה יותר בקצה התחתון.

סרגל כפתור טיפוסי בעל כפתור קטן בקצה העליון וידית מעט גדולה יותר בקצה התחתון.

שקול את הדברים האלה לפני שאתה מנקב את גופך

  1. כל פירסינג אינו שווה.
  2. לחנך את עצמך. מצאו מומחה בנושא ונסו לקרוא על כל מה-אם והסכנות האפשריות או על הדברים החכמים שכדאי לכם לדעת עליהם לפני שאתם מנקבים כדי שתוכלו לשאול את השאלות הנכונות ולדעת כיצד להתמודד עם מצב דחוף..
  3. האם אתה רוצה את השרידים ואת החור הקבוע? אפילו לאוזניים, אם/כאשר הפירסינג שלך ייסגר, סביר להניח שעדיין יהיו לך עדויות פיזיות לפירסינג על גופך..
  4. הקשיבו לחוויות טובות ורעות כאחד. אתה אף פעם לא יודע באיזה צד אתה'אני נוחת עד שתעשה את זה. ככל שאתה משכיל יותר, אתה מוכן יותר'יהיה אם משהו ישתבש.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

© 2018 טנזניט