13 חנויות הקעקועים הטובות בעולם

קעקועים קיימים כבר מאות שנים. כל תרבות, מסורת ואמונה ראו בהם צורה של שינוי גוף המגדיר אותם ומייחד אותם. בין אם נרקמו קעקועים כדי להצביע על חיוביות או ייאוש, הם הותירו חותם לא מבוטל על ההיסטוריה עצמה. נכון שהסטיגמה שצמחה עם קעקועים ושינויים בגוף לאט לאט התרוממה ועכשיו הרבה יותר נוח להתהדר בקעקוע ממה שהיה פעם.

בתרבויות מסוימות, קעקועים תמיד נותרו חלק מהותי בזהותם. ישנן וריאציות וסגנונות של קעקועים ששימשו “חותמות” או זיהוי הקושר את הלובש לשבט או אמונה מסוימים..

אחרים השתמשו בקעקועים כקמעות למניעת פציעות ורוע. ישנן עדויות ישנות של מאה שנה, שקשרו לתגובות המזמרות על עיצובים של קעקועים כדי להגן על הלובש.

יש תרבויות בעולם שנשאו את מסורת הקעקועים עד היום ורואים בה חלק מהווייתן. הטכניקות המשמשות לחרוט קעקועים אלה השתנו ממדינה למדינה מציפורניים ישנות; מקלות במבוק שחודדו לסכינים כמו חפצים ואפילו שיני ברקודה.

קעקועים נחרתו כדי לתאר סיפורים על העור, בד ריק. חובבי קעקועים רשמו וריאציות של קעקועים מכל רחבי העולם. הנשים של טופי קעקוע דפוסי מערבולת על פניהם כדי להצביע על שושלתם. נזירים קמבודים חורטים דפוסי זחילה בצבע כהה על חזהם כסמל לאמונתם.

בלוס אנג’לס תוכלו לראות חברי עמותה מסוימת נושאים עיצובים דומים להראות את השתייכותם. לתושבי השבט המאורי בניו זילנד יש דפוסים חרוטים מפורטים ומרקמים המתארים משמעויות שונות. אפילו סימן אחד בקעקועים שלהם מחזיק משמעות, והטכניקות שלהם ייחודיות להם. למעשה, למרות שאמן קעקועים מודרני עשוי ליצור עיצובים דומים, זה נחשב הכרחי לפחות ללמוד את הטכניקות והמשמעויות הבסיסיות של הקעקועים..

לקעקוע יש היסטוריה נהדרת ביפן, וקבוצות ספציפיות משתמשות בקעקועים כסימון כדי להודיע ​​על השתייכותן. יש גם כמה אומנויות קעקוע יפניות מסורתיות שנסעו אפילו למדינות אחרות כגון ארה”ב ואהובות על חובבי קעקועים.

בתרבות המערבית הקעקועים שמרו על דימוי כסימן למרד. דימוי זה נותר על כנו, אך הפרשנויות השתנו. כעת, הקעקוע הוא תזכורת להתנגדות לזמנים עצובים; הם אינדיקציה ללידה החדשה, לאהבה ולשמחה.

לכל עיצוב, מיקום וההשראה עבורו יש משמעות עמוקה עבור הלובש. עיצובים לקעקועים התחילו כתות, שנבעו מבחירה של אמן או מפורסם עד לאנשים שטוענים שהם מעריצים אמיתיים.

מגמה זו לא רק דבקה בגבולות הוליווד אלא השתלטה על הרבה תעשיות אחרות. על פי רוב, קעקועים נבחרים להוות תזכורת לכוח ולשכיחות כנגד הנסיבות.

מלבד זאת, קעקועים מגדירים את נאמנותו של הלובש לאמונה הקתולית. מחרוזת התפילה, מריה הבתולה הקדושה והתנ”ך עצמו חרוטים על העור כדי להציג התחלות חדשות ואת אמונתו של הלובש. כל העולם תרגל שינוי גוף וקעקועים כסוג של אמנות בצורה כזו או אחרת.

במהלך השנים האחרונות, עיצובים בהשראת הינה המסורתית נכנסו לעולם הקעקועים. עם הרחבת הטכנולוגיה אנשים בכל רחבי העולם מנסים עיצובים בין תרבותיים, אלה נחרטים כהערכה של שפה מסוימת, כהערכה של תרבות אחרת או כתזכורת של הלובשים מבקרים בחלק מרוחק של העולם..

מדוע חשוב למצוא אמן קעקועים טוב

מכון קעקועים לא אומר כלום אם הקעקועים לא טובים. כאשר אתה מחפש את המקום הנכון לעשות קעקוע וודא שאתה עושה את שיעורי הבית שלך.

אתה לא יכול פשוט להופיע במקום ולהתחיל בתהליך קעקוע מבלי לדעת את רמת המיומנות של האמנים שהם מעסיקים. זה הכרחי מכיוון שקעקוע הוא תוספת לכל החיים שגם כאשר מסירים אותו בלייזר משאירים צלקות שתסחבו.

כל אדם הוא ייחודי; גם אם אתה מקבל עיצוב שאלפי אנשים אחרים כבר הטביעו על גופם, הקעקוע שלך יישאר ייחודי.

הסיבה לכך היא שהקעקוע הזה הוא הסיפור והתפיסה שלך המצורפת אליו. יתר על כן, בחירת המקום הנכון היא חיונית למניעת כל טעות כלכלית שכן עיצובים מסוימים יכולים לעלות הרבה יותר מאלף דולר.

כמובן, תוכלו למצוא מקומות המציעים קעקועים בשבריר מהמחיר שמציע הטרקלין הנודע. אבל זה שווה את זה? הדיו חרוט דרך רקמת העור לתוך העור, והמחט יכולה להכניס מגוון מחלות כרוניות למחזור הדם שלך. אין שום דרך להבטיח אם חדר המחירים המוזל אפילו מנקה את המכשירים שלהם.

קעקוע הוא עניין עדין, ואינך יכול לסכן את בריאותך תמורת כמה מאות דולרים. עדיף שיהיה לך סכום משמעותי למטרה זו לפני שתתחייב לעיצוב.

קעקועים צריכים להיחרט בסביבה סטרילית עם ציוד נקי ופנוי. זה הכרחי כדי למנוע כניסה של כל זיהום או מחלה לפצע.

עדיף לקבוע פגישת ייעוץ קרובה יותר למגוריך מכיוון שעיצובים מסוימים הם תהליך בן שנה. וודא שהמקום שאליו אתה הולך יש ביקורות טובות והוא רשום.

מכיוון שקעקועים הם מגמה הולכת וגדלה בכל רחבי העולם, אולי לא תהיה בעיה למצוא מקום מתאים לקעקוע במדינה שלך. כמה מפורסמים בוחרים לנסוע למדינות אחרות רק כדי לרכוש את שירותי המומחים או הנישה של אמני הקעקועים שם.

יתר על כן, תגלו שהשיטות המסורתיות הרבה יותר אמינות מהטכנולוגיה המודרנית. עם זאת, אי אפשר להתפשר על ההיגיינה.

חנויות הקעקועים הטובות בעולם

אם אתם מחפשים סוג מסוים של אומנויות קעקוע ואתם מוכנים לטוס ליעד מסוים כדי לעשות את זה או מחפשים מקום ליד המגורים שלכם לעשות קעקוע אז הנה רשימת חנויות הקעקועים הטובות ביותר בעולם.

1. קעקועי מזל

מכון קעקועים זה ממוקם בעיר פורטלנד ארה”ב. מה שהופך את המיקום הזה לאחד הטובים ביותר הוא העובדה שהם רכשו לעצמם שם למרות שהם ממוקמים בעיר שבה שיעור מספרות הקעקועים גבוה במיוחד. הבעלים גב ‘מיקי פתחה כאן את החנות בשנת 2010 ב -1 באפריל. קעקוע Fortune הוא אחד ממכוני הקעקועים המכובדים והמובילים באזור. הבעלים עצמה הופיעה במספר מגזינים כלומר; קעקוע, עור ודיו בצפון מערב, כמו גם מגזין Tatowier.

קעקוע המזל הוא המקום הטוב ביותר לעשות את הקעקוע שלך אם אתה מחפש חנות בפורטלנד. הם מציעים גם כמה סגנונות ועיצובים שאתה יכול לבחור מהם.

2. TatTages Tatouages

דבר על אמן מנוסה שיודע מה הוא עושה. Tin Tatouages ​​נמצא בפריז, צָרְפַת. חנות זו קיימת כבר עשרות שנים והטביעה חותם בעולם האופנה. TinTin התחיל לקעקע כאן לראשונה בשנת 1999. שירי פח זכו להכרה במגזינים כמו Elle ו- Q. אמנות הקעקועים שלהם שימשה גם לשיווק מותגי ענק כמו ג’יבנשי, פיליפ סטארק ומארק ג’ייקובס.

3. קעקוע בוסטון

ה חברת Boston Tattoo ממוקמת בבוסטון ארה”ב. הוא פתח את שעריו בשנת 2010 אך מאז רק התקדם. השירותים שלהם ללא דופי, ותשומת לב לפרטים הקטנים מגדירה את הטרקלין הזה. הם הציעו מגוון סגנונות קעקועים והשיגו את פרס הקוראים הטוב ביותר בבוסטון עד 2011. הבעלים ג’ייסון זאוב השפיע לא מעט על תעשיית הקעקועים לאורך השנים..

4. מקדש קעקועים

מקדש הקעקועים הוא סלון קעקועים בעל שם עולמי הממוקם בהונג קונג סין. ג’ואי פאנג הבעלים פיתח את הטכניקה של אומנות קעקועים שאין כמותה הדומה מאוד לקליגרפיה סינית. טכניקה זו מכונה טכניקת משיכת מכחול, ורשימת ההמתנה לטרקלין זה היא כשנתיים. עבודתו של האמן כאן מדברת בעד עצמה, ואנשים מכל רחבי העולם מקועקעים כאן. קעקועים שנעשו במקדש הקעקועים קיבלו תכונות ב- CNN, CBS ואפילו ערוצי נסיעות.

5. קעקועים שחורים וכחולים

אם אתם מחפשים סגנונות ספציפיים של אמנות קעקועים, אז זה המקום בשבילכם. ממוקמת בסן פרנסיסקו, אולם הקעקועים הזה נפתח על ידי אידקה-שטרן בשנת 1996. מאז שנולדה בגרמניה, שכרה אידקסה צוות של כשישה אנשים המשתייכים למדינות שונות ויודעים לדבר מגוון שפות. הם מתמחים גם בדפוסים גיאומטריים, דימויים, ריאליזם ועבודה שחורה. הם זכו לתואר אמן הקעקועים הטוב ביותר במשך שנתיים רצופות בשנים 2009 ו -2010 על ידי שומרי מפרץ בסן פרנסיסקו.

6. טורונטו דיו

חדר זה ממוקם בטורונטו, אונטריו, קנדה. מארק הקעקוע שלהם עבד כמעצב קעקועים בסדרה Break Out Kings ב- MTV. הוא היה אמן הקעקועים באוויר לשנת 2007 ב- MTV.

7. קאיו קעקוע

מכון קעקועים זה ממוקם בריו דה ז’ניירו בברזיל; הם החלו בפעם הראשונה בפעולות ידניות בשיטות קעקוע מסורתיות לפני למעלה מ -40 שנה. קאיו זוכר תקופה בה אמנות קעקועים הוגבלה רק לשימוש בזנות, מלחים ושודדים. חנות קאיוס ממוקמת בארפדור בין חופי איפנמה וקופקבנה.

8. קעקוע שמור

חנות זו ממוקמת בברוקלין, ניו יורק. חנות זו נפתחה לראשונה בשנת 2005 והייתה הרעיון של סקוט קמפבל. מאז 2005 חנות זו שכרה כשמונה מהאמנים המובילים בארה”ב ורשימת הלקוחות שלהם ידועה. בין לקוחותיהם נמנים מפורסמים כמו הית לדג’ר, רוברט דאוני, אורלנדו בלום, סטינג וכן הלאה. השירותים שלהם מהשורה הראשונה והם זכו לשבחים לעתים קרובות למדי על ידי חובבי קעקועים ידועים.

9. גלריה Kaze וסטודיו לקעקועים

המקום הזה עצמו הוא יצירת אמנות מכיוון שהוא משמש גלריה לאמנות הקעקועים המבריקה ביותר שתתקלו אי פעם. חנות זו ממוקמת בדנוור ומתמחה ביצירת עיצובים בהתאמה אישית. האמן סנדי קליסטרו וויליאם תימן הם המומחים המציעים יצירות אומנות משובחות. הם גם משמשים כמארחים לאמנות ברמה הלאומית והמקומית.

10. סטודיו לקעקועים של אנג’ל ארט

ממוקם בבנגקוק, תאילנד היא מקום הידוע בזכות האמן המושר שלה. מר טונג שהוא הבעלים של חנות זו הוא מומחה במלאכתו ואינו מעדיף לעבוד עם שבלונות או טיוטות. העיצובים שלו נמשכים ביד חופשית ישירות על העור מאשר מחטים לאמנות קעקועים מיוחדת במינה. הוא מתגאה ביצירת יצירות אמנות מקוריות ייחודיות ללובש ואינן ניתנות לשחזור ויהי מה.

11. קעקוע שנחאי

החנות ממוקמת בשנחאי שבסין, וזכתה לשם בעולם הקעקועים. יצירותיהם זכו לתכונות בכלי תקשורת מובילים כמו CNN, Addidas Shanghai Daily, Inked Magazine ואפילו sueddeutsche.de. הם העבירו את מיקומם לחלל גדול יותר במומינג נאן לו.

12. קעקועים של אפוקליפסה

ממוקם בסיאטל, וושינגטון ארה”ב, האפוקליפסה הוצגה כאחד ממקומות הקעקועים הטובים ביותר בכמה מגזינים מקומיים ולאומיים. הם זכו לתהילה גם במדינות כמו יפן, איטליה, חברת קעקועים (ארה”ב), עור עמוק בבריטניה וטאטו ארטה במקסיקו. הם עשו השראה לכמה אמני קעקועים בכל רחבי העולם, במיוחד במדינות שבהן יצירתם פורסמה. יתר על כן, הם מציעים מגוון סגנונות ואף מותאמים אישית לאמנות הקעקועים שלהם לפי דרישת הלקוח.

13. AKA

חנות זו ממוקמת בברלין, גרמניה. AKA כיוונה ליצור חלל שלם הכולל בית קפה, אולפן הופעות ובית לחתולי רחוב. תוכלו למצוא כאן גם סוגים שונים של אמנות קעקועים או להשתתף בתערוכת אמנות.