155 קעקועי אצבע שיגרמו לך לאהוב את האצבעות שלך (עם משמעויות)

עם המגמה העולה בקעקועי אצבע, קשה לעמוד בפני קעקועים אופנתיים וזוהרים אלה. קעקועי האצבע מקורם בשבטים הקדומים, ועכשיו הוא אחד המאפיינים הטרנדיים ביותר בתעשיית האופנה. ידוענים כמו מיילי סיירוס, לאריאנה גרנדה, קלרה דלאווין, ורבות אחרות יש כמה קעקועי אצבע פנטסטיים שאילצו את מעריציה להשיג אחת. קעקועי אצבע מגיעים בעיצובים וגדלים שונים. אתה יכול לבחור קעקוע אצבע עדין, כולל סמלים קטנים או אותיות, או שאתה יכול ללכת על קעקוע מעל האצבע העליון שידרוש את כל האצבע שלך מקועקעת.

כדי לעזור לך בבחירת עיצוב הקעקועים האצבע הטוב ביותר, המוזכרים להלן, הם כמה רעיונות מרגשים לקעקוע אצבע שיגרמו לך להעריץ ולהתהדר באצבעות שלך לנצח!

קעקועי אצבע

מיקומי קעקוע אצבע שונים

קעקועי אצבע הם כל כך תכליתי שהם נותנים לך אופציה לאיזו אצבע ואיפה אתה רוצה שהקעקוע יופיע. אם אתה הולך על קעקוע עדין באצבע כמו שני קווים כפולים או צלב פשוט, אלה מופיעים בדרך כלל על האצבע האמצעית באמצע. כמה קעקועים מופיעים בצד האצבעות, כגון שובל של עיצובים או ניסוחים. אם אתה הולך על קעקוע על העליונה כמו עיצוב פרחוני מלא, זה יכסה את כל האצבע שלך. והאצבע הטובה ביותר לבחור עבור קעקועים כאלה תהיה האצבע האמצעית שלך.

כמה קעקועים מופיעים על כל האצבעות שלך כמו קעקועי אסטרולוגיה או קעקועים בעיצוב מכשפות. כל אצבע כוללת סמל קטן או מספר מהם. אחד מקעקעי האצבע הנפוצים ביותר הוא קעקועי טבעת. קעקועים אלה מופיעים בדרך כלל על האצבע האמצעית, במיוחד אם אתה רוצה לסמן התחייבות כלשהי עם בן זוגך או סימן לנישואין. חלק מהאנשים מקבלים קעקועי טבעת על האצבע המורה, כגון קעקועים שבטיים.

לא משנה איזה סוג של קעקוע אצבע תבחר, זה ייראה מדהים כתמיד; רק הקפד להדביק אותו על האצבע שיעזור לך להשיג מראה ייחודי הגון. רעיונות קעקוע האצבע המוזכרים להלן יעזרו לך לקבל את ההחלטה שלך מהר יותר.

קעקועי אצבע

קעקועי אצבע

סוגי קעקועי אצבע

קעקועי אצבע הם תכליתי ומתחלקים לקטגוריות שונות. להלן הסוגים השונים:

 • קעקועי אצבע תואמים לזוגות
 • קעקועי אצבע שבטיים
 • קעקועי אצבע מצוירים
 • קעקועים באצבע אותיות
 • קעקועי אצבע נקודה
 • ניסוח קעקועים באצבע
 • קעקוע אצבע גיאומטרי
 • קעקועים באצבע החץ
 • קעקועים של אצבע בעלי חיים
 • קעקועי אצבע לב
 • קעקועי אצבע פרחוניים

אלה רק חלק קטן מהסוגים השונים של קעקועי אצבע. יש עוד הרבה אפשרויות עבורך. גלול למטה כדי לגלות עוד כמה עיצובים של קעקועים באצבעות שיעיפו את דעתך.

רעיונות לקעקוע באצבעות

קעקוע אצבע נחש מודפס

קעקוע אצבע נחש מודפס

קעקועי נחש מודפסים מושלמים לקעקוע האצבע שלך מכיוון שהם נראים מסוגננים לעזאזל. קעקוע זה כולל נחש מודפס בדיו שחור מקושט על אצבעך. נראה שהנחש מסתחרר סביב האצבע שלך כשהראש והזנב מופיעים על פני השטח. למגע נוסף, ניתן להוסיף מעט דיו ירוק כדי לשפר את קעקוע הנחש. קעקוע זה מסמל ידע וחוכמה. הוא גם מציג את השינוי של אדם, כך שאם אתה מרגיש שהשתנית במהלך השנים האחרונות, קעקוע האצבע הייחודי הזה מתאים לך בדיוק.

פרחים גותיים

קעקוע אצבע של פרחים גותיים

אם אתה אדם יותר כלפי הצד האפל יותר של החיים, קעקוע אצבע פרח גותי זה בדיוק בשבילך. קעקוע זה כולל פרחים גותיים שחורים בדיו המופיעים בעיצוב גיאומטרי על כל אצבעותיכם במרכז, פרח אחד על כל אצבע, עם נקודה שחורה קטנה על גבי הפרח. אתה יכול גם לבחור לקבל את זה על אצבע אחת; עם זאת, זה נראה מסוגנן יותר כאשר אתה מקבל את זה בכל. הדיו השחור סילוני מוציא את האווירה הדרמטית בקעקוע הזה, מה שהופך אותו לקעקוע הגותי המושלם. אז הפעל את המצב הגותי שלך עם קעקועי האצבע הגותיים המדהימים האלה.

קעקוע יין יאנג שאולין

יין יאנג שאולין קעקוע. Jpg

אם אתה נוטה יותר לקעקוע אצבע סמלי, קעקוע יין יאנג שאולין זה מושלם לאצבעותיך, מכיוון שהוא משאיר אותך עם אחד העיצובים הייחודיים והקעקוע המשמעותי. קעקוע זה כולל ארבעה סמלים. הסמל הראשון הוא עיגול שאולין בדיו בשחור; לידו סמלי היאנג והיין ואחריו שתי נקודות בשחור ולבן למראה ייחודי. אלה מופיעים בקו ישר בצד האצבע שלך.

אתה יכול לבחור כל אצבע שאתה רוצה, אבל זה ייראה הכי טוב על האצבע האמצעית. שאולין מסמל את דרך הטבע, כך שאם בא לך להתחבר מחדש לטבע, הקעקוע הזה יעזור לך להתחיל. היין ויאנג משתלבים עם מעגל שאולין מסמלים את האישיות האפלה והמגניבה אצל נקבה.

קעקוע אצבע של פרעה

קעקוע אצבע של פרעה

אם אתה אובססיבי לגבי הציוויליזציה המצרית וההיסטוריה המצורפת אליה, אתה צריך לעשות את קעקוע האצבע של פרעה. קעקוע זה כולל פרעה בדיו שחורה ואפורה במרכז האצבע האמצעית. אתה יכול לבחור לעשות את זה מקושט על כל אצבע שאתה אוהב. קעקוע זה מסמל את כל המלוכה, העוז והעוצמה שבך. הוא גם מציג את אהבתך לציוויליזציה המצרית. אתה יכול גם לקבל קעקוע הידרוגרפי שונה על כל אצבעותיך כשהוא מתחבר לציוויליזציה המצרית.

קעקוע עצם האצבע

קעקוע עצם האצבע

אם אתה מחפש קעקוע ייחודי, אל תסתכל יותר על קעקוע עצם האצבע הזה הוא הקעקוע המושלם עבורך. קעקוע זה כולל את האנטומיה של האצבע בדיו שחורה המופיעה בחלק העליון של האצבע המורה שלך ועוברת למחצית לידך. זהו אחד הקעקועים המציאותיים ביותר שתתקלו בשבילו תצטרכו למצוא אמן קעקועים בעל ניסיון רב כדי לבצע את העיצוב המדויק בדיוק. אז, תתבל את משחק הקעקועים שלך עם קעקוע האנטומיה המדהים הזה.

קעקועי אצבע

קעקוע חץ

קעקוע באצבע החץ

קעקוע אצבע החץ הוא אחד מקעקועי האצבע העדינים ביותר בהם תתקלו, שיעזור לכם להשיג מראה קעקוע נמוך. קעקוע זה כולל חץ עם דיו שחור פשוט המופיע בצד האצבע האמצעית. קעקוע זה מסמל את המיקוד בחייך ומזכיר לך להישאר בדרך הנכונה ולזוז בכיוון אחד. קעקועי חץ מייצגים גם כוח, כוח ואהבה, שהם כמה מהתכונות החיוניות של החיים.

מר שפם

קעקוע אצבע שפם

אם אינך יכול לגדל שפם על פניך, אין לך מה לדאוג כיוון שכעת אתה יכול לקבל אחד על האצבע על ידי קעקוע זה של שפם. קעקוע זה כולל שפם שחור בדיו בצד האצבע המורה. הדיו השחור נותן מגע מושלם לשפם, וגורם לו להיראות אמיתי כתמיד. זה גם נותן אווירה גברית מאוד ואידיאלי לכל הגברים בחוץ. אז אם אתה רוצה להיות קצת יצירתי ומצחיק עם קעקוע האצבע שלך, זו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

קעקועי אצבע

קעקוע אצבע של תפילת דתיים

קעקוע אצבע תפילה

קעקוע אצבע התפילה הזה מושלם עבורך אם אתה אדם דתי, ואם למחט התפילה יש השפעה משמעותית על חייך. קעקוע זה כולל שרשרת מחרוזת עדינה בשחור ואפור העשויה נקודות זעירות, בצורת יהלומים קטנים, עם צלב דיו גדול בשחור ולבן התלוי מחרוזת התפילה. קעקוע זה מופיע באמצע האצבע המורה שלך. נראה כאילו מחרוזת התפילה תלויה על אצבעך. קעקוע זה מסמל את האמונה שלך באלוהים ומזכיר לך כיצד התפילה היא חלק חיוני בחייך.

קעקוע האצבע של גלגל המזלות

קעקוע האצבע של גלגל המזלות

אם אתה אובססיבי לגבי מזלות, קעקוע האצבע הזה של המזלות הוא הבחירה המושלמת עבורך. קעקוע זה כולל סימני גלגל המזלות בדיו שחורים על כל האצבע. הוא מורכב מסמלים שונים כמו הסהר, הפירמידה, החץ והנוצה. אתה יכול לבחור לקבל את כולם מקושטים על אצבע אחת, אבל זה ייראה יותר מסוגנן אם תכתוב אותם על כל האצבעות.

לסמלי גלגל המזלות יש משמעות די משמעותית, והם מנחים ומניעים כל אדם בצורה שונה. אם אתה מחפש דרך להניע את עצמך מדי יום, אולי קעקוע האצבע הספציפי הזה יעשה את העבודה. אז קבל את הקעקוע המגניב הזה, והתהדר באצבעותיך בצורה אמנותית ייחודית.

חובבי מוזיקה קעקוע אצבע

קעקוע אצבע מוסיקה

אם למוזיקה תפקיד מרכזי בחייך, ואם קיבלת אותה כקריירה, קעקוע האצבע המוזיקלי הזה מושלם עבורך. אתה יכול לנסות עיצובים שונים של קעקועים, כגון קעקוע לכינור. באצבע אחת, אתה יכול לקבל כינור בדיו שחורה, ובצד השני אתה יכול לקבל את הקשת (המקל המשמש לנגן בכינור). אתה יכול גם לקבל תווי מוסיקה מקושטים על כל האצבעות או אוזניות. קעקוע זה יכול לשקף את סוג המוסיקה שאתה מאזין לה ואת מסע חייך הכולל מוזיקה.

קעקועים של סימן שבטי עתיק

קעקוע אצבע שבטית

אם יש לך שורשים עמוקים עם שבט קדום, אתה צריך לקבל קעקוע של סימן שבטי עתיק על האצבעות שלך; כך תוכלו לשמור על התרבות השבטית שלכם בחיים ולהכיר אותה לעולם המודרני. קעקוע זה מורכב משלט שבטי שונה בדיו בשחור, חלקם מכילים נקודות, משולשים הפוכים, קווים וסמלים רבים אחרים. התבנית והסמלים תלויים במקור השבט שבחרת לקבל בדיו. קעקוע זה מופיע בדרך כלל על כל האצבעות כשהוא משאיר לך מראה ייחודי ומסוגנן.

יש אנשים שעושים את הקעקוע הזה רק בגלל העיצוב הפנטסטי, גם אם אין להם קשר עם שבט ספציפי. קעקועים אלה נותנים רק לאצבעותיך מראה אמנותי מרשים, דבר שלא היית רוצה לפספס.

קעקוע אצבע נוצות מודפס

קעקוע אצבע נוצות מודפס

קעקוע האצבע הנוצות המודפס הזה הוא אחד הקעקועים המגניבים ביותר בהם תתקלו ומשאיר אתכם עם תמונות מדהימות על האצבע. קעקוע זה מורכב מנוצה בדוגמת דיו עם עיצוב קטן אחר שנעשה בנוצה. התבנית מוציאה מגע נשי לקעקוע, מה שהופך אותו למושלם עבור בנות.

קעקועי נוצות מסמלים נסיעות, אומץ וחופש. אם אתה רוצה כמה מאפיינים אלה יאירו בך, קעקוע זה יעזור לתאר אותך כאדם אמיץ ואמיתי. לקעקוע הזה יש גם קשר עמוק עם התרבות האינדיאנית. אז אם יש לך שורשים שחוזרים לילידים האינדיאנים, הקעקוע הזה הוא הדרך הטובה ביותר לייצג את השורשים והרקע שלך.

קעקוע אצבע מנוקד

קעקוע אצבע מנוקד

קעקועי אצבע מנוקדים הם אחד מקעקועי האצבע העדינים והמינימליים ביותר שתתקל בהם אי פעם. קעקוע זה מורכב משתי נקודות פשוטות בדיו שחורות המופיעות על רוחב האצבע. אתה תמיד יכול להוסיף יותר משתיים או שלוש נקודות ליצירת עיצוב ייחודי. אתה יכול גם לקבל את הנקודות על כל חמש האצבעות שלך למראה ותחושה מסוגננים.

קעקוע זה מסמל את המעבר בחייך וכיצד התפתחת כאדם חזק יותר וטוב יותר. זה גם עוזר לך להשוות את הבעיות שלך לעולם, ומזכיר לך שהבעיה שלך לא גדולה כמו שאתה עושה אותה ושתעבור אותה עם הזמן..

דבר כמו צועני

קעקוע אצבע צועני

קעקוע אצבע צועני זה הוא עוד עיצוב קעקוע ייחודי שנראה יפה להפליא על אצבעותיך. קעקוע זה כולל עיצובים שונים עם נקודות ודוקרים בדיו בשחור. אלה מופיעים באמצע האצבע ואפילו ליד אזור הציפורן. אתה יכול לבחור לבצע רק קעקוע באצבע אחת או לנסות את זה על שלוש האצבעות האמצעיות. השימוש בצבע שחור בקעקוע זה מקפיץ את העיצוב; עם זאת, תוכל לבחור להוסיף דיו צבעוני לתכונה נוספת. קעקוע זה מייצג את האדם החופשי שאתה וגם מסמל מסתורין וחופש.

עיצובים גיאומטריים

קעקוע אצבע גיאומטרי

עיצובים גיאומטריים יוצרים גם כמה תמונות פנטסטיות על האצבע שלך ומהווים את אחד מעיצובי הקעקוע האצבעיים המגניבים ביותר. קעקוע זה מורכב מדפוסים גיאומטריים שונים בדיו בשחור המורכבים מצורות ונקודות שונות. קעקועים אלה בדרך כלל נראים נהדר על האגודל ומופיעים באזור האמצעי של האגודל. קעקעו את שני האגודלים שלך כך שיתאימו לעיצובים. אם לא האגודל, אתה יכול לבחור לגרום לו לקעקע גם על כל אצבע אחרת.

קעקועים גיאומטריים מסמלים הרמוניה ואת האלמנטים השונים הקיימים על כדור הארץ. אז קבלו את הקעקוע החזק והיפה למראה שיציג בפניכם כמה אצבעות ללא רבב.

שאלות נפוצות

האם קעקוע האצבע שלי יכאב?

כן, קעקועי אצבע די כואבים ממש כמו כל קעקוע אחר, אך בהשוואה לחלקים אחרים, קעקועי אצבע נוטים לגרום לכאבים נוספים בשל האזור הגרמי. זה קורה מכיוון שאזורים שאין בהם הרבה שרירים או שומן מועדים לכאב רב יותר כשהמחט עוקצת את העצם. קעקועי אצבע עשויים להיות כואבים מאוד, אך התוצאות ראויות לסבול את אי הנוחות הזמנית. הכאב הוא חלק מתהליך הקעקועים, ולמען האמת הוא לא כדאי אם אינך חווה כאב כלשהו, ​​מכיוון שזה הופך את התהליך לסמלי יותר..

כיצד אני מטפלת כראוי בקעקוע האצבע שלי?

קעקועי אצבע דורשים טיפול נמרץ מכיוון שהם נמצאים באזור פגיע מאוד שעושה הרבה תנועה. כדי לטפל בקעקועי האצבע שלך, הקפד ללחמם באופן קבוע בעזרת קרם לחות טבעי וללא כימיקלים. זכור לשמור על האזור נקי, והגבל כמה שיותר תנועות אצבעות. ככל שתקפיד יותר על קעקועי האצבע שלך, כך הוא יחלים מהר יותר וישאר יותר.

כמה עולים קעקועי אצבע?

קעקועי אצבע בדרך כלל עולים בסביבות 50-100 דולר, וזה לא לגמרי רע לקעקוע אצבע; עם זאת, גורמים אחרים עשויים להשפיע על המחיר, כגון העיצוב והמומחיות של הקעקוע. כמה אמני קעקועים גובים ממך תשלום לפי שעה, כך שזה אומר שאתה יכול להוציא פחות או יותר בהתאם לזמן הנדרש להשלמת הקעקוע. זה הופך להיות יקר יותר כשאתה צריך לבצע ריטוש מכיוון שקעקועי אצבע דורשים זאת. אז תחשוב פעמיים לפני שאתה עושה קעקוע באצבע, מכיוון שהוא דורש כמה חסכונות.

מדוע קעקועי אצבע דוהים?

דהייה נפוצה מאוד בקעקועי אצבע. זה קורה בגלל התנועה המתמדת בידיים שלנו, ומגע תכוף עם מים בזמן שאנחנו שוטפים את הידיים מספר פעמים ביום. כמו כן, זה קורה בגלל פחות רכות באצבעותיך, מכיוון שהוא מכיל יותר עצמות מאשר עור שומני. הסיבה לכך היא שהקעקוע סביר להניח שיתפוגג. עם זאת, אתה יכול ללכת על קעקועים רגילים לקעקוע כדי לשמור על הקעקוע על האצבע.

מילים אחרונות

אתה יכול בקלות לעשות קעקוע באצבע ברגע שאתה מודע היטב לסוגים שונים של קעקועי אצבע. זכור, קעקועי אצבע הם עדיין אחד הקעקועים הטרנדיים של 2020, וזה משהו שלא תרצה לפספס. אז מהרו וקבלו מיד אמנות אצבעות פנטסטית.