155 קעקועים של החבר הטוב ביותר להוקיר את החברות שלך (עם משמעויות)

חברים הם חלק חיוני בחייך; הם משפחה שאנו בוחרים. תמיד יש את האדם הזה שאתה יכול להתייאש אליו בכל פעם, מישהו שמבין אותך ונותן לך כתף לבכות. זה החבר הכי טוב שלך. החברים הטובים ביותר שלך לא בהכרח חייבים להיות חבר הילדות שלך או אדם שאתה מכיר מאז הגן. הם יכולים להיות האחים שלך, ההורים, או אפילו הדודות שלך. ככל שהקשר בינך לבין החבר הכי טוב שלך ממשיך לגדול, אתה רוצה לנסות משהו חדש שיעזור לך להעריך את החברות שלך יותר. אתה יכול לעשות זאת על ידי קעקוע של החבר הכי טוב שתואם.

עם כל כך הרבה סוגים שונים של קעקועים של החבר הכי טוב, אתה יכול בקלות להחליט על הנכון שיסמן את האהבה והקשר שלך. כדי לעזור לך, מוזכרים להלן כמה מקעקועי החברים הטובים ביותר החמודים שיגרמו לך להיות אובססיבי. אז תתכוננו לסמן את החברות שלכם עם כמה מקעקעי החברים הטובים ביותר.

קעקועים של החבר הכי טוב

המשמעות מאחורי קעקועים של החבר הטוב ביותר

קעקועים של החבר הכי טוב יכולים להיות הרבה דברים, אבל אחת הסיבות העיקריות לעשות קעקוע של החבר הכי טוב היא לסמל את הקשר המדהים שבניתם לאורך השנים. קעקועים של החבר הכי טוב דומים יותר לסמלים שמייצגים את החברות שלך, כך שאם מישהו שם לב שיש לך קעקועים תואמים עם אדם אחר, הם יבינו מיד שכן, שני אלה הם החברים הטובים ביותר.

לפעמים אנשים עושים קעקועים של החבר הכי טוב שלהם כדי לזכור חבר שהם איבדו, כך שזכרונם, אנשים מקבלים את שמו של החבר הטוב ביותר שלהם ואת התאריך שבו נפגשו לאחרונה או איבדו מקועקעים על גופם. קעקועים אלה מסמלים גם את העליות והמורדות שניהם עוברים ואת מאמציהם להילחם על חברותם. אז בכל פעם שהם עוברים תיקון מחוספס, הם יכולים להסתכל על הקעקוע ולהזכיר לעצמם שנעבור את זה למרות שהם משחק סיום.

אם החבר הכי טוב שלך מסכים לעשות איתך קעקוע של החבר הכי טוב שתואם, זה מראה עד כמה הם מאמינים ומוקירים את החברות הזו. אז אל תפספסו את ההזדמנות הזו ועברו על רעיונות הקעקועים של החברים הטובים ביותר להלן.

קעקועים של החבר הכי טובקעקועים של החבר הכי טוב

מיקומים מושלמים עבור קעקועים של החבר הטוב ביותר

אתה יכול לבחור לעשות קעקוע של החבר הכי טוב שלך בכל מקום בגוף שלך מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים שונים של קעקועים של החבר הכי טוב שמגיעים בסגנונות וגדלים שונים. אם אתה עורך קעקוע קטן הדומה יותר לסמל, הנקודות האידיאליות להדחתו כוללות את פרק כף היד, הקרסול, ליד האוזן או על האצבעות. אתה יכול גם לגרום לו לקעקע על הכתף, האמה, הרגליים, הגב, החזה, עמוד השדרה, ליד הירך או הירכיים, במיוחד אם הקעקועים גדולים.

וודא ששניכם מקבלים את הקעקועים שלך באותה נקודה שבה תוכל להתאים אותם יחד, לדוגמה, חלק מהקעקועים כוללים חצי לב, כך שאם שניכם מקעקעים את מחצית הלב על פרקי הידיים שלכם, שניכם יכולים לחבר את הידיים שלך יחד ולהפוך את הלב שלם. לפעמים מיקומים שונים נראים מגניבים גם כל עוד עיצובי הקעקועים תואמים.

כל העניין בהתאמת קעקועים של החבר הכי טוב הוא להציג אותם ולהפוך אותם לגלויים לכולם כמו כן, אנחנו BFFS לכל החיים! אז הכי טוב להשיג אותו במקומות שהם יותר גלויים כמו פרק כף היד, היד, האצבע, וקרוב לצוואר שלך; עם זאת, הדבר תלוי אך ורק בך ובחבר הטוב שלך. לא משנה היכן תקעקע את הקעקוע, זה עדיין ייראה משמעותי ויגרום לך להוקיר את החברות שלך יותר מתמיד.

קעקועים של החבר הכי טוב

סוגי קעקועים של החבר הטוב ביותר

ישנם סוגים שונים של קעקועי חברות שתוכל לבחור מהם, ולרובם יש כמה פרטים מגניבים ומשמעויות חזקות. רשימה זו עשויה לעזור לך בבחירת קעקוע החבר הטוב ביותר המושלם שאתה וגם החבר הכי טוב שלך יעריצו לנצח.

  • קעקועים סמל
  • קעקוע מצויר
  • קעקועי סמל מצחיקים
  • קעקועים בשם
  • קעקועים למרחקים ארוכים
  • קעקועים של בעלי חיים
  • קעקועי פרחים
  • קעקועי זיכרון
  • קעקועים אינסוף

רשימה זו עשויה להיות סוחפת מדי, אך הרשימה אינה מסתיימת כאן מכיוון שישנם סוגים רבים אחרים של קעקועים של החברים הטובים ביותר שתוכלו לחקור בפרק הבא..

קעקוע החבר הכי טוב של המין השני

החבר הכי טוב מהמין השני הוא אחת החברות הכי יפות שיהיו לך. חשוב להוקיר חברות כזו, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות קעקוע הברק הזה. קעקוע זה כולל שני ברקים המתוארים בדיו שחורה. לזכר יש דיו שחור מלא בבורג, ואילו הנקבה היא רק קו מתאר פשוט להבדיל זה מזה..

זה היה נראה מדהים על שתי האצבעות שלך. קעקוע זה מסמל את העוצמה בידידותך, ומבטיח כי לא משנה אילו מכשולים עלולים לעלות בדרכך, שניכם מוכנים להתגבר על אלה ולחזק את הקשר שלכם. אתה יכול גם לקבל עוד סמל החבר הטוב ביותר הדומה לזה המקושט על אצבעותיך או על פרק כף היד.

תמיד ולעולם

קעקועים של החבר הכי טוב

אם אתה רוצה לסמל את אורך חיי החברות שלך, עליך ללכת על קעקוע אינסופי שייצג את הציטוט ‘תמיד ולתמיד.’ קעקוע זה כולל שלט אינסוף בדיו שחור המסתיים בחץ. אלה הם אחד הקעקועים התואמים של החבר הכי טוב. קעקוע זה מסמל כי לא משנה באיזה כיוון שונה אתה הולך או מסלולים שתלך, זה לא ישפיע על החברות שלך כי זה יישאר אותו הדבר לנצח. קעקוע זה מושלם למי שיש לו ידידות למרחקים ארוכים.

כנפי מלאך

אם אתה רוצה להוסיף נגיעה מיסטית לקעקוע החבר הכי טוב שלך, קעקוע כנפי המלאך הזה הוא הבחירה המושלמת עבורך. קעקוע זה כולל כנף שחורה דמוית מלאך בכל יד, וכאשר אתה וחברך מפגישים זה את זה, הוא משלים את הכנף והופך אותו לקעקוע החבר הטוב ביותר המתאים..

קעקוע זה מסמל כיצד שניכם מרימים זה את זה בכל דבר ובכל דבר שאתם עושים. הוא מייצג גם את הקשיים והניסיונות שהתמודדתם יחד כדי להפוך את הקשר לחזק. לכנפיים האלה יש תכונה דמוית מלאך, שמשמעותה גם אובדן חבר.

לב זר

הקעקוע המושלם לסמל את הקשר עם החבר הכי טוב שלך הוא על ידי קעקוע לב. אתה יכול לנסות את קעקוע זר הלב הזה כדי להשיג אמנות גוף פנטסטית המסמלת את חשיבותם ואהבתם של החברים הטובים ביותר שלך. קעקוע זה כולל מתאר שחור של לב עם ורדים בכל רחביו. קעקוע זה מושלם עבור כל החברות הטובות ביותר של הבחורות מכיוון שיש לו נגיעה נשית מאוד.

הקעקוע הוא לא רק יפה, אלא גם די סמלי שכן הוא מראה את האהבה והחיבה שיש לכם זה לזה. זהו קעקוע פשוט אבל נראה יפה ברגע שמקעקעים אותו. ישנם עיצובים רבים לקעקוע לב שאתה יכול להתאים אישית על ידי הוספת דיו צבעוני לתוכו.

חצים מוצלבים עם ראשי תיבות

אם אתה מחפש קעקוע בעל משמעות חזקה ומראה נועז, אל תראה יותר, כיוון שהחיצים המשולבים עם ראשוני הם קעקוע החבר הטוב ביותר עבורך. קעקוע זה כולל שני חיצים מוצלבים בצבע שחור עם נגיעה בעיצוב וינטאג ‘, וראשי התיבות הראשון של שמך, ושל החבר הכי טוב שלך משני צידי הצלב. למגע נוסף, אתה יכול לבחור להוסיף קצת דיו בצבע מודגש. קעקוע זה מסמל את מסע החברות שלך מהגן ועד היום. בהחלט לא תרצה לפספס את הקעקוע היפה הזה בעל משמעות כה חזקה ועיצוב מפואר.

קעקוע השמש והירח

קעקוע החבר הכי טוב של השמש והירח

אתה יכול גם ללכת על קעקוע השמש והירח הזה, ולהשיג את אחד מקעקעי החברים הטובים ביותר. זה קלאסי ויש לו מראה די פשוט. קעקוע זה כולל ירח ושמש עם דיו שחור. כל אחד מכם יכול לשים אותו מקושט על היד או על פרק כף היד. יש לו רקע משמעותי למדי מכיוון שהוא מסמל את האיזון המושלם בידידות שלך, ללא קשר להבדלים. זה גם ממחיש כיצד שניכם צריכים זה את זה כדי לתפקד כראוי, בדיוק כמו שכדור הארץ צריך גם את השמש וגם את הירח כדי לעבוד.

כוח הפרח

קעקוע פרח זה הוא עוד קעקועים מינימליסטיים המושלמים עבור קעקוע תואם לחבר הכי טוב. קעקוע זה כולל פרח פשוט המקושט זה על זה. אתה יכול לבחור את סוג הפרח שאתה רוצה ואת העיצוב, שיכול להיות חמנייה, ורד, חיננית או פרח שמזכיר לך רגע ידידותי ייחודי. קעקוע זה מסמל את האהבה הנצחית שיש לשניכם זה לזה ונותן לכם תקווה לרגעים מהנים ושמחים יותר ששניכם תיצרו עם חלוף השנים. אם אתה רוצה ללכת על משהו עדין, הקעקוע הזה פשוט מושלם בשבילך.

קעקוע סנונית ציפורים

קעקועי ציפור סנונית הם אחד הקעקועים הפופולריים ביותר בעולם שתוכלו גם להרוג כקעקוע החבר הכי טוב שלך. הקעקוע כולל שלוש ציפורים חמוצות בדיו שחורות עפות בכיוון אחד. בעזרת היצירתיות שלך, אתה יכול להוסיף כמה דיו צבעוניים לעומק ותכונות יותר. קעקוע זה מושלם בשבילך אם אתה והחבר הכי טוב שלך עושים מרחק רב, מכיוון שקעקוע זה מייצג את ציפורי הסנונית שחוזרות הביתה לאחר זמן רב.

אז אם אתה והחבר הכי טוב שלך מתגעגעים זה לזה, הקעקוע הזה נותן לך את התקווה שתתאחדו שוב בקרוב. זה גם מייצג נאמנות, למרות שלמרות שאתם נמצאים במרחק קילומטרים זה מזה, לעולם לא תאכזבו אחד את השני.

לצטט את אהבתך

אם אתה וחברך תולעי ספרים ואוהבים לשחק עם ציטוטים שונים, עליך ללכת על זה קעקוע ציטוט. קעקוע זה בדרך כלל כולל את השורה האהובה עליך מתוך ספר שקועקע בדיו שחורה על זרועו. אתה לא בהכרח צריך לבחור ציטוט מהספר; אתה יכול גם לקבל מילים או דיאלוגים המייצגים את ידידותך מקושטת על זרועך.

אם אינכם רוצים לקבל את אותו ציטוט מקושט זה על זה, שניכם יכולים לבחור לקבל חצי מהציטוט בדיו זה על זרועו של זה. אז כאשר אתה מפגיש את זרועותיך, אתה משלים את הציטוט. וודא שהציטוט או הביטוי שבחרת משקפים את החברות שלך ומניעים את שניכם בדרך כלשהי.

קעקועים של החבר הכי טובהחברים הכי טובים קעקועים

155+ רעיונות לקעקוע של החבר הכי טוב

להלן הסוגים השונים של קעקועי החברים הטובים ביותר שיתאימו באופן אידיאלי לקשר ולאהבה שאתה משתף עם חברך. כל עיצוב קעקועים שונה בדרכו, והחלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לבחור קעקוע שיתאים לא רק לעיצוב אלא גם לספר את סיפור הרקע של החברות הפנטסטית שלך. ככל שהקעקוע בעל משמעות מהותית יותר, כך הוא נראה אטרקטיבי ומושך יותר.

שבועת זרת

אחת התכונות העיקריות שצריכה להיות לכל ידידות היא מחויבות והבטחה. ידידות סובבת סביב הבטחת קיום והבטחות. מקבל את זה קעקוע פינק מבטיח היא הדרך המושלמת לסמן הבטחות בקשר שלך. קעקוע זה כולל שתי ידיים המבטיחות הבטחה ורודה כשהאצבע הוורודה מקושטת בדיו שחורה. שניכם יכולים לשים את זה על האמה. קעקוע זה מייצג את כל ההבטחות שהידידות שלך מקיימת ומשמש תזכורת לעולם לא להפר הבטחות עד יום מותך.

החברים הכי טובים קעקועים

אפקט הפרפר

קעקועי פרפרים הם אחד מקעקועי החברים הטובים הנפוצים ביותר המייצגים את הקשר בינך לבין החבר הכי טוב שלך. קעקוע זה כולל פרפר בצבע שחור עם פרחים בצד אחד של הכנפיים. זהו הקעקוע התואם המושלם וייראה מקסים בכל מקום בגוף כל עוד הוא תואם את העיצוב של החבר הכי טוב שלך.

קעקוע זה מסמל כיצד התפתחה החברות שלך והפכה לקשר לכל החיים, בדיוק כמו איך זחל הופך לפרפר. הוא גם מייצג את כל התלאות והניסיונות ששניכם הייתם צריכים לעבור.

המפתח לנעילה שלי

קעקוע מנעול ומפתח חבר טוב

אם אתם מחפשים קעקוע של החבר הכי מינימליסטי אך משמעותי, קעקוע מנעול ומפתח זה הבחירה המושלמת עבורך. קעקוע זה כולל מפתח קטן בדיו שחור מחד, כאשר ידו של חברך כוללת מנעול בצבע הילה שחור. אתה תמיד יכול להתאים את גודל הקעקוע הזה אם אתה רוצה שהוא יראה בולט יותר, והוא ייראה מושלם הן על הידיים והן על פרק כף היד.

קעקוע זה מסמל כיצד כל אחד מכם יכול להיפתח זה לזה באופן חופשי ולהשלים אחד את השני. קעקוע זה גם מייצג כיצד שניכם מוציאים את הטוב ביותר זה בזה על ידי פתיחת הפוטנציאל האחד של השני.

קעקוע מחווה של החבר הכי טוב

אם איבדת את החבר הכי טוב שלך ורוצה לסמן את זכרונו באופן ייחודי, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות קעקוע המחווה של החבר הטוב ביותר. קעקועים אלה כוללים בדרך כלל ראשי תיבות שחורים של חבר שלך או תאריך יום הולדת במספרים רומאיים. אתה יכול גם לקבל כל תאריך חשוב אחר שמסמן את החברות שלך. ברוב הקעקועים הללו, ישנם פרחים כמו ורדים אדומים, כאשר אלה משתייכים לאנדרטאות ומייצגים שהקשר והאהבה בינך לבין חברך מתעלים מעל המוות. קעקוע זה הוא דרך רגשית ויפה לזכור את חברך שנפטר.

שאלות נפוצות

כמה כואב זה לעשות קעקוע באצבע?

קעקועים באצבעות די כואבים, מכיוון שלאזור הזה יש הרבה עצבים. חלקי גוף שיש להם יותר עצבים כואבים לעתים קרובות יותר בעת קעקוע, מכיוון שהמחט עוקצת ממש על עצביך; מכאן שהם די כואבים בהשוואה לתחומים אחרים. אבל זה לא אמור למנוע ממך להשיג אחת, כיוון שהתוצאות שאחרי הן נפלאות ובהחלט שוות את הכאב.

מהו הפרח המושלם לקעקוע פרחים של החבר הטוב ביותר?

קעקוע פרחי החבר הכי יפה כתמיד והוא די סמלי. סוג הפרח הטוב ביותר שתוכלו לקעקע עבור קעקוע החבר הכי טוב הוא alstroemeria, מכיוון שהוא מייצג את המשמעות האמיתית של חברות. הוא מסמל גם דברים אחרים, כמו שגשוג ומזל טוב. אלמנטים אלה הם דבר שכל קשר ידידותי מאחל ומתפלל לשמור עליו. קבלת פרח מסוג זה תעזור לך להעריך ולדאוג לידידות שלך יותר.

מילים אחרונות

בעזרת קעקועים של החבר הכי טוב והפנטסטי הזה, אין סיכוי שלא תחשבו על קניית אחד. אם התברכת בקבוצת החברים הטובים ביותר ורוצה לעשות משהו שיציג בפניך את אהבתך ואת הכרתך, אז בהחלט אסור לך לפספס לקבל אחד. החלק הטוב ביותר הוא שהקעקועים האלה לא משאירים אותך רק עם תמונות שמושכות את העין, אלא מתארים את הקשר החזק שלך לכל החיים עם החבר הכי טוב שלך.