125 קעקועי גולגולת שנראים מאיימים בהחלט

האם אי פעם חשבת לעשות קעקוע של גולגולת על גופך? ובכן, הרעיונות המרתקים של קעקוע הגולגולת בוודאי יאלצו אתכם לעשות זאת. ברגע שאתה רואה קעקוע גולגולת, הדבר הראשון שבדרך כלל ילחץ על דעתך הוא שמי שלובש את הקעקוע הזה בהחלט עובר שלב אפל. מה שרובכם לא יודעים הוא שלגולגלות יש משמעות גדולה יותר ממוות, במיוחד כשאתם משלבים חפצים אחרים כמו ורדים איתם בקעקוע.

גולגלות קדושות למדי למקסיקנים, פיראטים ושבטים ישנים רבים. גולגולות מעניקות לקבוצות אלה חיוביות מסוימת ועוזרות לייצג את האמונה והתרבות שלהן. אחד הסמלים העיקריים של גולגולת הוא ייצוג מחזור חיים אנושי, כלומר חיים ומוות.

אז אם אתה רוצה להביא קעקועים שלך למשמעות עזה ואפלה כלשהי, עליך לבדוק את הרעיונות האלה של קעקועי גולגולת המוזכרים להלן.

קעקועי גולגולת מורידי לסת

קעקוע גולגולת של הלסת

קעקוע הגולגולת הזה מוריד את הלסת בבירור מושך את העין ויש בו הרבה ניגודיות. קעקוע זה כולל שתי גולגלות בדיו שחורות ואפורות עם ענפים מונוכרום שחורים הצומחים בצדדים והתזה של קווים בדיו אדומה. הדיו האדום מוסיף לניגודיות ועוזר להוציא אווירה בקעקוע החשוך והקודר. ההצללה השחורה בגולגולת היא מופלאה מכיוון שהיא מוציאה מגע של ריאליזם בגולגולות. קעקוע זה מושלם עבורך אם אתה אוהב קעקועים בעלי מגע מופשט.

מיקום

המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על האמה או על הגב, מכיוון שגודל הקעקועים מתאים באופן מושלם באזורים רחבים אלה.

לוחם הגולגולת הקלטית

השבטים הקלטים ידועים בזכות טכניקת הקעקועים המדהימה שלהם, וקעקוע לוחם הגולגולת הקלטית הזה הוא בדיוק הקעקוע הנכון עבורך אם אתה הולך על משהו עתיק ועז. קעקוע זה כולל גולגולת בחדות גבוהה בדיו בגוון חום עם קסדה חקוקה באבני חן, ומראה חמור. ההצללה בקעקוע הזה היא בהחלט מופלאה מכיוון שהיא מוציאה את הריאליזם בקעקוע הזה. מכאן שאם אתה רוצה לעשות קעקוע זה, תחילה יהיה עליך למצוא אמן קעקועים בעל ניסיון ביצירת קעקועים בחדות גבוהה עם פירוט מורכב..

סִמלִיוּת

קעקוע זה סובב סביב הנושא הקלטי. הסלטיקים משתמשים כדי לשמר את הקסדות שלהם כדי לייצג את עצמם כלוחמים. הקסדה מסמלת את שימור נפש האדם, והגולגולת מסמלת את נשמת האדם.

מיקום

המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על האמה שלך, מכיוון שהוא מתאים שם בצורה מושלמת וגלוי.

עין האדם וגולגולת

אם אתם מחפשים קעקוע בעל מיומנות גבוהה, קעקוע עין וגולגולת אנושי זה הוא הבחירה המושלמת עבורך. קעקוע זה כולל עין אנושית בדיו שחור ולבן, שיכולה להיות העין שלך, ומתחתיה דיו לבן עם גולגולת הצללה שחורה. ישנם כמה קווים שחורים ומוצללים שחוצים את העין והגולגולת בכדי לגרום לה להיראות אמיתית.

סִמלִיוּת

לקעקוע זה יכולות להיות הרבה משמעויות, וגם אתה יכול לפרש את שלך. עם זאת, הסמליות העיקרית של הקעקוע הזה היא החיפוש אחר המוות שלא יסתיים לעולם.

מיקום

אתה יכול לקבל את הקעקוע הזה על היד או על השוק שלך מכיוון שאורך והגודל של הקעקוע משתלבים בצורה מושלמת באזורים אלה, ומשאירים לך תמונות מדהימות על הגוף שלך.

גולגולת עצמות

קעקוע הגולגולת העצמות הזה חייב להיות אחד האהובים עליך אם אתה אוהב איורים בגב ואפור. קעקוע זה כולל גולגולת בדיו שחורה ואפורה עם עצמות. הדימויים בקעקוע זה אינם מהעולם הזה כפי שאתה יכול לראות את ראש הגולגולת מתפוגג לתוך התזה קטנה של דיו אפור. הקעקוע הזה לא יכול להיות יותר אמיתי, במיוחד עם הצללה יוצאת דופן ומתאר.

סִמלִיוּת

קעקוע זה מסמל מוות ואזהרה מפני סכנה. אם אתה מרגיש שהאישיות שלך אפלה ומסוכנת, ואתה לא רוצה שמישהו יתקרב אליך, אז הקעקוע הזה הוא הדרך המושלמת להעביר את המסר. קעקוע זה גם עוזר לאנשים להבין שכולנו נטעם את המוות; זה סוף המסע.

מיקום

המקום המושלם לקעקוע הזה הוא על האמה שלך כיוון שגולגולת העצמות מונחת שם בצורה מושלמת וגורמת לאמה שלך להיראות ייחודית כתמיד.

גולגולת חלל הבטן

אם אתה רוצה להוסיף מגע יצירתי עדין לקעקוע הגולגולת שלך, אתה בהחלט צריך לנסות את קעקוע גולגולת חלל הבטן. לקעקוע הזה אין שום קשר לאוכל. הוא כולל דג בדיו שחור לבן עם בטן פתוחה, ובתוך הבטן אפשר לראות שלד מנסה לצאת מהדג. קעקוע זה כרוך בשרטוט מדויק, לכן הקפד למצוא אמן קעקועים שיכול ליצור בדיוק את התמונה הזו על גופך.

סִמלִיוּת

קעקוע זה מראה בעיקר כיצד השלד מוצא את דרכו החוצה מבטן הדג של הטורף. זה מייצג שלפעמים קל לעבור את המוות ולהציל את עצמך, אבל זה דורש הרבה מחשבה, כיוון שכמעט בלתי אפשרי לצאת מהקיבה של הדג.

מיקום

קעקוע זה גם נראה טוב על האמה מכיוון שהוא מתאים באופן מושלם למקום הזה והוא גלוי יותר גם כן.

קעקועי גולגולת

עיצובים ומשמעויות של קעקוע גולגולת

הגולגולת והפרחים

אם אתה מחפש קעקוע גולגולת מוצלחת להפליא, אל תראה עוד כיוון שקעקוע הגולגולת והפרחים הוא הקעקוע המושלם עבורך המורכב מהצללה יוצאת דופן. קעקוע זה כולל גולגולת בדיו בשחור -לבן עם דיו אדומה ממולאת בעיניים ובפה של הגולגולת. ליד הגולגולת כמה פרחים בדיו בשחור ולבן שנותנים לגולגולת רקע יפה.

סִמלִיוּת

השילוב הייחודי של הפרחים והגולגולת מסמל טוב ורע. הוא מראה את האישיות הכפולה בכל אדם וששום אדם אינו רע או טוב לחלוטין. קעקוע זה מסמל גם את המעגל הריאליסטי של חיים ומוות. סמליות חשובה נוספת היא יופי וריקבון. זה מראה שלא משנה כמה יפה אדם יכול להיראות או להיראות, הוא עלול להתפורר מבפנים ולסבול ממשהו.

מיקום

אתה יכול לקבל את התמונה הייחודית הזו מקושטת על היד, הגב או השוק. הגב שלך יהיה המקום הטוב ביותר מכיוון שאתה יכול להציג את הפרחים על הרקע כראוי.

הגולגולת הגיאומטרית

אם אתם מחפשים קעקוע מובהק שישאיר אתכם עם פיסת תמונות מושלמת על גופכם, אל תראו עוד כיוון שקעקוע גולגולת גאומטרית זו תעזור לכם להוציא את כל הייחודיות על גופכם. קעקוע זה כולל גולגולת בדיו בשחור לבן עם דוגמאות גיאומטריות על פני הגולגולת. הקעקוע הזה מוציא כמה ויברציות אסתטיות מדהימות, וזו יצירת אמנות אמיתית שאי אפשר להתאפק ממנה.

סִמלִיוּת

הגולגולת הגיאומטרית מסמלת הופעות רפאים של אהובך שאיבדת. קעקוע זה הוא תזכורת לכל האנשים שאיבדתם, ולרוב נלבשים על ידי השבטים הראשונים, זונות וסוחרי סמים..

מיקום

אתה יכול לגרום לקעקוע הזה לקעקע בכל מקום בגוף שלך. המקום האידיאלי לקעקוע זה יהיה על הזרוע שלך, ליד עצם הצווארון שלך, או הפער מתחת לגב השיער שלך. לא משנה היכן תשיג את הקעקוע הזה, הוא ייראה אסתטי כתמיד.

קעקוע גולגולת בסגנון יפני

קעקוע גולגולת יפני

סגנון הקעקוע היפני די מופלא ומשאיר אותך עם כמה קעקועים ייחודיים למראה. קעקוע זה בגולגולת בסגנון יפני הוא דבר שלא היית רוצה לפספס, במיוחד אם אתה אוהב קעקועים בצבעי דיו. קעקוע זה כולל שזיף מונפש וגולגולת בדיו סגולה, עם כמה עיצובים וינטאג ‘בדיו בשחור -לבן סביב הגולגולת. צבעי הדיו התוססים באמת יוצאים על העור שלך ומשאירים לך קעקוע אסתטי.

סִמלִיוּת

מכיוון שקעקוע זה מתייחס לתרבות היפנית, הוא מצביע על שינוי משמעותי בחייכם, ומסמל את חגיגת חיים חיים היטב. אם עברת לשינוי משמעותי באישיותך ובחייך, הדרך הטובה ביותר לייצג זאת היא על ידי ניסיון הקעקוע הנפלא הזה.

מיקום

המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על כל היד או הרגל שלך, מכיוון שאורך הקעקועים מתאים היטב בשני האזורים האלה.

קעקועי גולגולת

גולגולת התפילה

קעקוע גולגולת תפילה זה הוא קעקוע נוסף בחדות גבוהה המסייע לך להשיג מגע מציאותי של הקעקוע על גופך. קעקוע זה כולל גולגולת קטלנית בשחור -לבן המביטה כלפי מעלה, עם מחרוזת דיו שחורה ליד הגולגולת. הרקע של הקעקוע כולל כמה פרטים מפורשים והצללה, מה שמוסיף לגורם הריאליזם.

סִמלִיוּת

הגולגולת מסמלת מוות, ואילו מחרוזת התפילה מסמלת את מנחת התפילה, בה משתמשים קתולים רומיים רבים. אם אתה משלב את שתי המשמעויות יחד, קעקוע זה מייצג מתן תפילה למתים. אם איבדת יקר אחד, קעקוע זה מושלם עבורך מכיוון שהוא מזכיר לך ולאחרים להתפלל לכל יקיריהם שנפטרו..

מיקום

המקום המושלם לקעקוע זה הוא הזרוע שלך, המתאימה יותר, בהתחשב במחרוזת הקעקוע.

הגולגולת המכונפת

קעקוע עם גולגולת מכונפת

הרעיון האחרון ברשימה שלנו הוא קעקוע גולגולת מכונף, שהוא מושלם עבורך אם אתה מחפש משהו ייחודי בעל משמעות אפלה. קעקוע זה כולל מעטפת בדיו בשחור לבן עם שתי כנפיים גדולות בשחור ולבן. קעקוע זה מתאר כאילו הגולגולת יכולה לעוף. ניתן להוסיף דיו צבעוני למגע נוסף.

סִמלִיוּת

לקעקוע הזה יש משמעויות רבות המצורפות אליו. הוא מייצג תמותה, צמיחה ושינוי. הוא מסמל מעבר באופן שהשארת הרגל ישן שעלול היה לסכן אותך ואת אחרים. הוא מייצג גם את הביטוי הלטיני המפורסם ” ממנטו מורי ‘.’ זה מתורגם לזכור את מותך, ושזה בסדר לחשוב על היום בו תמות..

מיקום

בהתחשב באורך ובגודל של קעקוע זה, המיקום המושלם לקעקוע זה יהיה על הגב שלך, שכן הכנפיים מחמיאות לאזור זה בצורה מושלמת. אתה יכול גם לבחור להעלות אותו על האמה אם אינך רוצה לשים אותו על היד.

קעקועי גולגולת

שאלות נפוצות

האם אנשים יראו אותי כאדם רע אם אקבל קעקוע גולגולת?

לקעקועי גולגולת יש ייצוג מרושע, אך יש לו ביטוי חיובי ושלילי כאחד. קעקועי גולגולת מייצגים בעיקר את האישיות הכפולה בהתחלות אנושיות, במיוחד אם אתה מקבל קעקוע ורד גולגולת. זה גם מראה שלא משנה כמה קעקוע הגולגולת שלך עשוי להיראות קטלני או מרושע, הוא מייצג להשיג משהו חיובי אפילו מהצד האפל. אז טכנית לא, אנשים לא צריכים ולא יראו בכם רשע, במיוחד אם הם יודעים מה קעקוע הגולגולת מסמל.

האם זה נורמלי שהדיו דולף מהקעקוע שלי?

אם אתה נתקל בדליפת דיו כלשהי מהקעקועים שלך בשבועיים הראשונים, אינך צריך לדאוג לגבי זה מכיוון שזה די שכיח. ולפעמים, זה צפוי לקרות כאשר הקעקוע לא אורז את הדיו כראוי לתוך העור שלך. אין הרבה מה שאתה צריך. פשוט הישאר רגוע, ואל תדאג, הקעקוע שלך לא ייהרס.

סיכום

בעזרת קעקועי גולגולת מצטיינים אלה, כעת תוכל להשיג את אחד הקעקועים הטובים ביותר על גופך ולהראות אותו בסטייל. עם כל כך הרבה וריאציות ובחירות, יתכן שתתקשו להסתפק בקעקוע אחד. רק הקפד לבחור אחד המשקף את האישיות שלך ולהתאים למקום המתאים שבו אתה רוצה לקבל קעקוע. אז אל תבזבזו עוד זמן לחשוב, והזמינו את תור הקעקועים בהקדם האפשרי!