פירוק Rook: טיפים לכאבים, מחיר וטיפול (עם 55 דוגמאות)

למרות צבירת הפופולריות עם השנים, יש הרבה שאנשים לא יודעים על פירסינג והטיפול לאחר. ישנם דברים שונים שהפירסר שלך רוצה שתדע לפני שתחליט להצטייד באמירה אופנתית מסוגננת.

עבור רוב האנשים קבלת פירסינג היא החלטה זריזה של הרגע בזמן שהם בחוץ עם חברים. אבל, עבור אחרים, זו יכולה להיות החלטה מחושבת למדי. פירסינג, במיוחד הזמן הלא שגרתי, נחשב לעתים כהרחבה של אישיותו של האדם.

אנשים במיוחד בני נוער יכולים להיות מוקסמים מהפירסינג “החתימה” האהובים עליהם ובסופו של דבר מנסים לעשות זאת בעצמם. זה בהחלט מסתיים באסון, הדבר הנכון לעשות לפני קבלת פירסינג הוא מחקר. בצע את המחקר שלך לגבי סוג הפירסינג שאתה רוצה לקבל וכיצד הוא יחלים מהר יותר וכו ‘לפני שתתחייב לקבל אחד.  

פירוק רוק

פירסינג צריח ממוקם ליד הרכס הפנימי של סחוס האוזן במרכז המקביל לשפה החיצונית של האוזן. הצריח הוא שני חללים מעל הטרגוס שלך עם הביניים בין לבין. פירסינג בסלע תלוי באנטומיה של האוזן שלך. לחלק מהאנשים יש רכס דק מאוד של הסחוס שבהחלט מעט קשה לחדור אותו, בעוד שקל יותר לחדור רכסים גדולים יותר. רכסים גדולים יותר דורשים בדרך כלל חיתוך רב יותר בבשר מאשר רכסים צרים.

פירסינג בסלע נתפס גם כטיפול למיגרנות וכאבי ראש. פירסינג סלע נתפס לעתים קרובות כשיטה למניעה בין התקפי מיגרנה לכאבי ראש עזים. אין כמעט מטופלים שיכנסו למרפאה כשהם סובלים מכאבים. זה נתפס כרפואה אלטרנטיבית. למרות שלמדע המודרני אין תרופה למיגרנה, פירסינג בצריח נתפס כטיפול יעיל. דיקור סיני בדרך כלל יבצע פירסינג מסוג זה וצריך לעבור בדיקה רפואית לפני שתקבל את זה כטיפול.

האם זה יזיק וכמה?

זה רק טבעי להניח שפירסינג, בין אם זה סוג שהוא יפגע. לרוב האנשים יש הסתייגויות מלקבל פירסינג בצריח מכיוון שהם מאמינים שזה יכאב יותר מתחומים אחרים.

פירסינג רוק מראה עד כמה רחוק הגיעה תעשיית שינוי הגוף. פירסינג סלע מבוצע בפורמט אנכי. זה מאפשר להציג את שני הצדדים של המשקולת. לאחר שהפירסינג הזה נרפא במלואו, תוכלו להתנסות במגוון תכשיטים לפירסינג הזה.

פירסינג סור אינם יוצאי דופן מה”כאב “שרוב פירסינג המסורתי. בטח, הם אינם קלים על הכאב כמו פירסינג באונה על ידי הכאב הנגרם על ידי פירסינג צמר הוא בהחלט הרבה פחות מזה של פירסינג במחיצה..

האם הכאב פירסינג הכאב נסבל?

רוב האנשים שעברו פירסינג בחלקים אחרים של קצב הסחוס פירסינג נמוך למדי בסולם הכאבים. הפירס הראשוני גורם לתחושה חדה שאחר כך מתעמעמת עד פועם באזור הנקב. הכאב הראשוני יכול להיות הרבה יותר מזה של פירסינג באונה, אך בסופו של דבר הוא מתעמעם.

למה לצפות במרפאה

השלב הראשון הוא לבחור את “תכשיטי המתנע” שלך כאשר תוכל לברר על פירסינג הצריח מהמלווה שלך. לאחר מכן, תועבר לחדר בו מתבצע ההליך. ראשית, המטפל ינקה מחט ואת האזור שיש לנקב. תיגמר תוך זמן קצר, כל מה שתחוש הוא עקיצה. לאחר שתעשה זאת, קבל מדריך הדרכה מתאים והמלצה מהמטפל.

מתי הכאבים יפסיקו

לאחר שחווית את הכאב העוקץ החריף, הוא יעמעם עד פועם תוך 25 עד 30 דקות. התחושה הפועמת והכאב העמום יישארו לפחות כמה ימים. אין מה לדאוג מכיוון שה”כאב “הזה יהפוך כמעט בלתי מורגש. תוכלו לחוות מעט רוך באזור, וזה נורמלי. הימנע משינה בצד עם פירסינג הצריח מכיוון שזה יכול לגרום לכאבים להתלקח.

ישנם מספר מוצרי טיפוח בשוק, ולמידע נוסף בנושא תוכל לבדוק https://www.safepiercing.org/aftercare.php. סביר להניח שהפירסר ימליץ על תרסיס טיפוח פירס טבעי המיוצר עם כל המרכיבים הטבעיים שעובדים או סוג העור שלך. שימוש במוצר זה מיד לאחר הפירסינג בהחלט יאיץ את תהליך ההחלמה. זה גם מפחית את הכאבים לא מעט.

גורמים אחרים

גורמים רבים אחרים יכולים להשפיע על הרגשתך לאחר הפירסינג. זה כולל את בריאות האוזן שלך ואת מידת מנוחתך לפני ביצוע הליך זה. גורמים אחרים כגון הכלי שבו מבוצע פירסינג זה הם בהחלט הבחירה שלך. אם אתה רוצה פירסינג באקדח או פירסינג במחט תלוי בך.

פירסינג במחט עדיף בהרבה על פירסינג הצריח מכיוון שהסיכוי לפגוע בסחוס קטן יותר. יתר על כן, המקום בו אתה מקבל שירות זה הוא גם חיוני. אם הפירסר מנוסה, העבודה תיעשה ללא כאבים ומהירים. אבל אם אתה עושה את הבחירה הלא נכונה יש סיכוי שהפירסינג שלך יידבק לפני שאתה יודע.

ניקיון הכלים הוא גם גורם תורם. סביבה סטרילית ונקיה תגן על הפצע מפני הידבקות בזיהומים. הטיפול המשפטי מכוון גם לשמירה על החלק הניקור כמה שיותר סטרילי.

יש צורך להיכנס עם חשיבה חיובית; אם אתה צופה את הכאב, אתה בטוח ירגיש אותו יותר.

כיצד להתמודד עם הכאב?

ישנן מספר דרכים בהן תוכלו להשפיע על כמה כאבים אתם חשים וכמה מהר אתם מתאוששים מהפצע. זה מתחיל באמצעי מניעה שאתה נוקט לפני שאתה מקבל את פירסינג הצריח. עליך להיות מוכן למפגש הפירסינג או לבקר במרפאה עם חבר כדי לראות מה אתה עובר.

אתה יכול לשאול את מומחה הפירסינג לגבי טכניקות ההרפיה בזמן שאתה מקבל את פירסינג זה. אתה יכול גם לקחת איתך חבר או בן משפחה כדי להוריד את דעתך מההליך.

עד כמה אתה חקר את ההליך בהחלט קובע את תגובתך אליו. מובן מאליו שאם חקרת, זה יעזור לך לנקוט בכל הצעדים הנכונים המובילים להליך זה ולאחר מכן.

עם פירסינג, אתה חייב להרגיש כמו שאתה מרגיש כאשר אתה מוזרק לרופאים. זה יכול לגרום לחלק מהאנשים להרגיש סחרחורת ואם אתה אחד מאותם אנשים, נסה לאכול קצת לפני הפגישה שלך.

קביעת פגישה היא צעד מכריע נוסף שכן תנקוט בכל אמצעי המניעה לפני כניסתך לתא הפירסינג. שמירה על נשימה רגועה יכולה לעזור גם במהלך ההליך. טכניקות נשימה להרפיה בהחלט מועילות.

וודא שאין תרופה במערכת שלך. הימנע מאלכוהול או כל תרופת הרפיה אחרת. ברוב המרפאות הם אינם מאפשרים אנשים הנמצאים תחת השפעת תרופות.

סביר להניח שהפירסר שלך ישתמש בקרם קהה טוב לפני שהוא מתחיל את התהליך. נסה לעשות שיעורי בית על קרם המקהה הטוב ביותר בשוק עם הרבה ביקורות טובות. אתה יכול גם לשאת איתך את קרם המקהות שלך ולמרוח מעט לפני ההליך כדי להפחית את הכאבים.

כמה מצביעים אחרים

הימנעו מאקדחי פירסינג

אם אתה נכנס לתא הפירסינג ולמלווה שלך יש אקדח פירסינג, פנה אחורה. זה הזמן הנכון לחזור לאחור מכיוון שלא תוכל ליצור את ההשלכות. רובים משתמשים בחתיך כדי לתמחר את הבשר, וזה לא חד כמו מחט. הוא עוקף את הרקמה במקום לבצע חתך נקי דרכה. רובים אינם מיועדים לירסינג פירוק.

תכשיטי מתכת נצמדים

מתכת לא נתקעת בעור שלך; אם אתה מרגיש צורך להסתובב ביצירת התכשיטים שלך, עדיף שתקנה תכשיט גדול יותר. תכשיט גדול יותר ייתן לעור שלך מספיק מקום להתנפח. זה לא מצב אחד שמתאים לכל כיוון שהאוזן שלך יכולה להתנפח אחרת מאחרים. אין להזיז את התכשיטים סביב הפירסינג מכיוון שזה יכול לפתוח מחדש את הפצע ולגרום לו להידבק

כל הגירויים אינם זיהומים

אם האוזן שלך נפוחה ואתה מרגיש צורך לגרד, האוזן שלך אינה נגוע. רוב האנשים משתמשים במונח זיהום בצורה כל כך רופפת שהם מבקרים אצל הרופא שלהם ללא סיבה. זיהומים חודרים בסלע הם למעשה נדירים למדי, ואם קיבלת את ההליך ממקום תקף, כמעט ואין סיכוי שהאוזן שלך תיפגע..

המחיר

אל תתפשרו על האיכות רק כדי לחסוך כמה דולרים. המחירים הם מה שהם. קבלת הליך תקין מחייבת אותך להשקיע מעט, וזה אמור להיות בסדר כל עוד זה לא ישתבש.

פירסינג הצריח

המלצות

למידע נוסף בקר בכתובת https://www.wildtattooart.com/. קבלת הפירסינג מהמקום הנכון והתכוננות אליו בהחלט תקל. אם אתה מקבל את זה למטרות רפואיות, התייעץ תחילה עם הרופא שלך כדי לקבוע אם אתה סובל ממיגרנה.