רעיונות לפירסינג בלשון עם סוגים, כאבים ושלבי ריפוי

פירסינג תמיד היה די מניע השיחה ונראה מגניב. לכן, אם אתם מחפשים שובר קרח מדהים או שמתעניינים באמת בפירסינג, פירסינג בלשון עשוי להיות הדבר בשבילכם.

עבור מי שאינם יזומים, פירסינג בלשון הם בדיוק כמו כל סוג אחר של פירסינג שאתה יכול לקבל על גופך, אלא שהוא על הלשון שלך. יש המון פירסינגים שונים שאתה יכול לקבל, כל אחד ייחודי יותר ושונה מהקודם.

אבל, אתה בטח יודע את זה, וכנראה שהחלטת. בנוסף, אתה רק מחפש רעיון פירסינג טוב שבוודאי ישקיע את כל הכסף והזמן שאתה עומד להשקיע שווה את זה.

ובכן גם למי שאינו יזום רוצה ללמוד עוד על פירסינג בלשון וגם על חובבי הקעקועים שקוראים את זה, הנה מדריך מפורט על כל מה שאתה צריך לדעת על פירסינג בלשון, כמו גם כמה רעיונות לפירסינג..

פירסינג בלשון

פירסינג בלשון

מבין כל הפירסינגים השונים הזמינים לאנשים, פירסינג בלשון הוא בקלות המגוון ביותר. ישנם מספר עצום של סגנונות שונים עבור פירסינג בלשון, ותוכל לבצע שינויים לאחר שתקבל את הפירסינג והופך אותם למגוונים עוד יותר. ועם השנים, היו כמה פירסינג לשון מדהימים שהביסו סוגים אחרים של פירסינג.

בעוד שרוב האנשים נוטים לקבל מוט פשוט באמצע לשונם או יבחרו בפירסינג כללי מאוד בלשון באמצע הלשון, יש שפע של סגנונות שונים שאתה יכול להתמכר אליהם. אבל לפני שאנחנו נעים על סגנונות מתאימים, בואו נדבר קצת על מה שקורה במהלך פירסינג.

עגיל ללשון

כאשר מקבלים פירסינג

ברגע שאתה מגייס את הכוח לקבל פירסינג, כי זה יכול להיות די מפחיד לקבל פירסינג, זה לא קורה רק. פירסר יסתכל קודם כל על הלשון שלך לפני שהם מתחילים. לכן, תלוי היכן אתה רוצה את הפירסינג שלך, הפירסר שלך יגיד לך את עלות הפירסינג והאם הפירסינג אפשרי בכלל. וכן, הפירסר שלך יכול להכחיש שאתה נותן לך פירסינג.

הם עושים זאת רק מסיבה אחת, וזאת מכיוון שהם מאמינים כי מבנה הזרע שלך אינו יציב מספיק. אתה יכול אפילו לשאול את הפירסר מדוע הוא לא יעשה זאת, אך התשובה אינה תועה רחוק מדי מלשונך אינה חסונה מספיק.

מצד שני, אם הלשון שלך יציבה וכל השאר בסדר, הפירסר שלך עשוי לבקש ממך לשטוף את הפה עם מי פה לפני שהם מתחילים את הפירסינג. אולם שלב זה הוא אופציונלי, מכיוון שחלק מהניקרים מדלגים על שלב זה.

עכשיו תלוי היכן אתה רוצה את הפירסינג שלך, הפירסר יבצע מדידות של האזור הזה ויעזור לך למצוא תכשיטים שמתאימים. יש צורך למצוא את הגודל המתאים לתכשיטים שלך, לראות כיצד תכשיטים קטנים יותר יגרמו לנפיחות מיותרת של הלשון. אז על ידי בחירת פירסר מקצועי לביצוע הפירסינג שלך, אתה מקבל את התועלת הנוספת של הדרכה ממישהו שיודע מה הוא עושה..

לבסוף, הם יסמנו את מיקום הלשון שלך בה אתה רוצה את הפירסינג, ולאחר מכן ימשיכו לחורר את הלשון שלך. חלק מאנשי המקצוע עשויים גם להשתמש מלחציים כדי להחזיק את הלשון במקומה כשהם חודרים, אז אל תיבהל.

עגיל ללשון

סוגי פירסינג לשון

אם אתה, בעודך יושב מול הפירסר, אומר להם לתת לך פירסינג בלשון, סביר להניח שתתקל בפנים ריקות. לבקש מניקור פירסינג בלשון זהה לזה שאתה הולך למספרה ואומר להם שאתה רוצה תספורת. איש המקצוע לא יידע בדיוק מה אתה רוצה, אלא אם תפרט זאת עבורו.

יהיה עליך להיות מאוד ספציפי לגבי איזה פירסינג אתה רוצה מהפירסר שלך ואיזה סוג של תכשיטים תרצה יחד איתו. אז כדי לעזור לך לקבל החלטה משכילה יותר, להלן הסוגים הנפוצים ביותר של פירסינג בלשון שתמצא אצל מישהו.פירסינג לשון קו האמצע

פירסינג לשון קו האמצע

נתחיל מהסוג הבסיסי והנפוץ ביותר של פירסינג בלשון, פירסינג קו האמצע. כפי שהשם מרמז, פירסינג קו האמצע נמצא באמצע הלשון. ומכיוון שהוא באמצע, הוא אחד הפירסינג הקל ביותר להשגה. זהו גם הפירסינג הקל ביותר עבור הפירסר לתת.

אבל פירסינג זה יכול להיות קצת מעצבן, במיוחד אם אתה אוכל. אז אם במקרה אתה אוכל יותר עם הצד הימני שלך, עליך להסיר את הפירסינג לשמאלך כדי למנוע גירוי.

פירסינג לשון אופקי או אנכי

הלאה, נתבונן בסוג השני של הפירסינג הנפוץ ביותר, פירסינג הלשון האופקי או האנכי. הלשון האופקית והאנכית שחודרת לשנייה היא סגנון פירסינג נפוץ מאוד שאנשים מקבלים. הפירסינג מתרחש משני הצדדים הימניים של הלשון או אנכית באמצע הלשון.

אין גבול למספר הפירסינגים שאתה יכול לקבל הן אנכית והן אופקית. כעת ראוי לציין כי לא כל פירסר יבצע פירסינג מסוג זה מכיוון שיש סיכונים רבים הכרוכים בפירסינג מסוג זה. מכיוון שעצבים רבים עוברים בלשון שלך, פירסינג זה מסתכן בפגיעה בעצבים אלה.

ישנם גם כלי דם שונים בלשון שאתה מסכן לפגוע בהם באמצעות פירסינג זה. לכן חשוב למצוא את איש המקצוע המתאים לתפקיד, מכיוון שתרצו להימנע מהסיכון לפגוע הן בעצבים והן בכלי הדם בכל מחיר.

פירסינג עיני הנחש

פירסינג עיני הנחש

פירסינג זה הוא אולי המוזר ביותר מכל פירסינג בלשון אחר, אך עדיין הוא פירסינג מדהים למראה. השם פירסינג עיני נחש הוא לא רק שם מגניב, אלא הוא גם דרך טובה לתאר כיצד נראה פירסינג זה. פירסינג זה אכן נראה כמו נחש כשאתה מראה אותו לאנשים אחרים. ולמרות שהניקוב נראה כאילו מדובר בשני תכשיטים בודדים, מדובר בתכשיט אחד גדול בלבד.

פירסינג עיני הנחש קורה בקצה הלשון ונראה מדהים.פירסינג לשון צד

פירסינג לשון צד

פירסינג הלשון הצדדי דומה מאוד לנקב קו האמצע מבחינת תכשיטים אך שונה מבחינת המיקום שלו. בעוד פירסינג של קו האמצע נמצא ממש באמצע הלשון, פירסינג הלשון הצדדית הוא רק בצד אחד של הלשון (בצד שמאל או מימין).

כמובן שאתה יכול לבחור אם אתה רוצה את הפירסינג לשמאלך או לימין שלך. אבל אתה צריך לבחור בתבונה, מכיוון שהפירסינג יכול להטריד מעט בעת האכילה. אנשי מקצוע ממליצים להשאיר את הפירסינג לכיוון הצד שבו אתם לועסים הכי פחות, כך שזה לא יגרה אתכם.

פירסינג Frenulum Linguae

לבסוף, בואו נדבר על הפירסינג הנדיר ביותר עבורך מכיוון שהוא בדרך כלל מתחת ללשון של אדם. ה frenulum היא רצועה קטנה מתחת ללשון שלך והוא אחד המקומות הקשים ביותר לבצע פירסינג, לא רק בגלל שהוא מתחת ללשון, אלא גם רגיש להפליא.

זה לא פירסינג שכל אחד יכול לקבל, מכיוון שיש אנשים שיש להם פרנולום דק וחלש מאוד, שיוביל לנפילת פירסינג. לכן הקפד ליצור קשר עם איש המקצוע שלך לפני שתתחייב לפירסינג מסוג זה.

כעת, כאשר אתה מכיר את סוגי הפירסינג השונים, אנו יכולים להיכנס לסגנונות הפירסינג הרבים שאתה יכול לנסות להפתיע באמת את החברים שלך.

פירסינג פרנולום

כמה זה כואב?

ובכן, זו, לצערי, השאלה הקשה ביותר לענות עליה. מכיוון שכאב הוא סובייקטיבי לכל אדם, אין סיכוי שמישהו יכול להגיד עד כמה הוא יכול לפגוע. עכשיו, כמובן, הפירסינג הולך לכאוב, אבל כמה כאב מפריע לך וכמה אתה רגיש לכאב הוא סובייקטיבי עבורך.

אנשים משווים לעתים קרובות את הכאב שאתה מרגיש במהלך פירסינג לכאבים של נשיכות שיניים. עם זאת, הדבר אינו מדויק, מכיוון שנשיכת הלשון שלך היא למעשה הרבה יותר כואבת. השיניים שלך מכסות הרבה יותר שטח של הלשון כשאתה נושך בטעות את הלשון שלך, ואילו מחט מכסה שטח קטן מאוד בלשון והכאבים יכולים להסתיים מהר מאוד.

אז כדי לענות על שאלתך, כן פירסינג בלשון יכול להזיק מאוד, ואין באמת מה לעשות בנידון.

טיפול בפירסינג שלך

לעתים קרובות אנשים ימהרו לפירסינג החם בעקבי הטרנדים. למרות שאין בהכרח משהו רע באנשים שעוקבים אחר טרנדים, פירסינג הוא לא משהו שהיית רוצה למהר אליו.

פירסינג קשור אליהם במידה מסוימת של סיכון ודורש הרבה יותר טיפול לאחר כל פירסינג אחר. אז כדי לעזור לך בתהליך הטיפול לאחר ההנהלה, הנה איך תוכל לטפל בפירסינג שלך כדי למנוע זיהומים.

ניקוי הפירסינג

יהיה עליך לנקות את הפירסינג שלך לפחות ארבע פעמים ביום בעזרת חיטוי ליסטריני או עם תמיסת מי ים. תצטרך לצחצח את הפתרון הזה על הלשון שלך בעדינות כדי להבטיח את הריפוי האופטימלי ביותר. וזכור לשטוף את הידיים לפני שאתה נוגע בפירסינג שלך.

הנפיחות

בימים הראשונים הלשון שלך תתנפח והדרך הטובה ביותר להתמודד איתה היא להמיס פיסות קרח קטנות על הלשון. אתה צריך גם להפחית את כמות הדיבורים שאתה עושה, מכיוון שהוא יכול גם לגרום לנפיחות גדולה בלשון. נסו להתרחק מהמשקאות החמים או המשקאות המוגזים במהלך הפירסינג.

שאלות נפוצות

מה קורה אם אני מושך את הלשון אחורה בזמן הפירסינג?

כלום, כי לא תוכל להזיז את הלשון שלך כלל. פירס מקצועי משתמש בזוג מלקחיים כדי לאחוז בלשון כך שלא תוכל להזיז אותה. הפירסר ישתמש גם במחט חדה מאוד, כך שכאשר אתה אפילו מרגיש משהו, הפירסינג הושלם.

האם אני יכול לפגוע בשיניים שלי?

כן אתה יכול. בדומה לכל סוג אחר של פירסינג דרך הפה, סביר מאוד שתפגע בשיניים שלך עם פירסינג. הדרך הטובה ביותר למזער את הסיכון הזה היא להבטיח שהתכשיטים שלך מתאימים בצורה מושלמת, או לעבור לפירסינג קטן יותר לאחר החודש הראשון..

האם אני יכול לשנות את התכשיטים בעצמי

כן, אתה בהחלט יכול. אתה יכול להבריג ולכבות את רוב סוגי התכשיטים, אתה יכול להוריד אותם בקלות ללא עזרה של אף אחד אחר.

האם אדבר בצורה מוזרה?

כשתסיים עם פירסינג טרי, יהיה זמן התאמה קטן שבו אתה יכול לדבר בצורה מוזרה כי הלשון שלך נפוחה, כלומר, בהחלט תדבר בצורה מצחיקה..

10+ סגנונות שונים

 1. פני סמיילי

במקרה אתה מעריץ גדול של קומיקס של אלן מור, ובכן, אז פירסינג הפנים הסמיילי בהחלט יביא לך כמה זיכרונות אפיים. Watchmen הוא בקלות אחד הקומיקס המשפיע ביותר אי פעם, מכיוון שהוא הצליח לערבב בצורה מושלמת שנינות, הומור ואלמנטים של אימה צמודה בתוך סדרת קומיקס של 12 גיליונות. וכשהסדרה החדשה של HBO תצא בקרוב, אין ספק שמדובר בשובר קרח מדהים.

בעוד שחלקכם עשויים לטעון שלסמל המקורי היה כתם דם, חברים שמכירים אתכם היטב יידעו מדוע קיבלתם אותו. וגם אם אינך מוצא את עצמך חובב קומיקס עצום, פירסינג טוב באמצע קו האמצע יכול להביא דרך ארוכה לגרום לך להיראות טוב ולהרגיש בלתי ניתן לעצירה..נועז ברבל נועז

 1. פירסינג המוטה הנועז

משקולות הן הפירסינג המפורסם החדש עכשיו; אנשים בחוץ עם החתיכים ועם המשקולות. המשקולות האלה עזות להפליא ושולטות בתשומת הלב של כולם. במיוחד פירסינג קו האמצע הוורוד הזה, שהוא מדהים למראה.

הצבע הוורוד מעניק לחוד המשקדים העז אחרת תחושה שלווה ורכה, המעניקה לפירסינג שילוב מדהים של גסות ורכות. הצבע הוורוד של הקצה כה בהיר למעשה שהוא מנוגד כראוי לצבע הכהה להפליא של המשקולת עצמה.פירסינג בלשון טבעת וברבל

 1. בחירות נועזות מאוד (טבעת ומשקולת)

אם אתם מחפשים התחייבות יותר מאשר רק חתיך או מוט פשוט, אז למה לא ללכת עד הסוף ולקבל פירסינג כפול של מוט וגם טבעת על הלשון. עכשיו זה כמובן מראה עצבני מאוד וזה לא מתאים לכולם, ובכל זאת זהו סגנון יפה להפליא.

המשקולת והטבעת מקבלים פירסינג של קו האמצע מכיוון שהם מעניקים להם תחושת סימטריה ומוסיפים עוד יותר את הערעור הכולל. עכשיו אתה יכול לשנות את צבע המשקולות והטבעות כמו גם את הסגנונות שלהם כדי להפוך את הסגנון עצמו לטוב יותר. השינוי בסגנון ובצבע יכול גם להפוך את הסגנון להרבה פחות עצבני אם זה מה שמעניין אותך. אבל אתה צריך לזכור שקבלת פירסינג עצמה היא התחייבות גדולה מאוד, אז הקפד לדבר עם עצמך ואל תמהר לזה..לשון כפתורי קו אמצע כפול

 1. חתיכי קו אמצע כפול

כמעט הכל משתפר באופן מיידי כשיש יותר מאחד מהם, כמו חתיכי קו האמצע המדהימים האלה. אבל זכרו להכפיל את החתיכים, להכפיל את ההתחייבות.

חתיכי קו האמצע האלה נראים מדהימים בעצמם, אך יכולים להיראות אפילו טוב יותר כאשר אתה מתערבב ומתאים לסוגים שונים של מוטות וחתיכים. למרות שהרבעים האדומים הכפולים נראים נהדר בכוחות עצמם, כל דבר טוב יכול להיות טוב יותר. היי, תשתגע עם זה ותעזור לעצמך להתבלט יותר עם הסגנון הזה.

בלי קשר לזה, אחד הסגנונות הנראים ביותר והיפה ביותר עם ימים ואירועים מזדמנים. אתה יכול גם להחליף את חתיכי הכדור הכפולים בשטיחים שטוחים יותר כדי להפוך אותם פחות גלויים אם אתה הולך על מראה דיסקרטי יותר..עגיל ללשון

 1. חבטת קריסטל

זה כמעט חובה שלכל תכשיט תהיה בסופו של דבר איזושהי מקבילה מעורפלת, זה הכרחי. ואם אתה מתעניין בתכשיטים הרבה יותר מבריקים, אולי יש לנו את הדבר בשבילך.

חתיכת כדור הבדולח היא החתיך הטוב ביותר ללבוש במקום בו אתה מתכוון להיות מרכז תשומת הלב. מלבד היותו מבריק להפליא (ברור), החתיך יכול ללכת על קצה הלשון שלך, מה שיהפוך את כל זה לטוב יותר למראה. אתה יכול גם להכפיל את החתיכים ולהוסיף עוד אחד לתערובת רק בשביל הסיפוק הנוסף.

חבטת כדורי הקריסטל דינאמית להפליא מבחינת המיקום שלה, כפי שאפשר לשים אותה בכל מקום, והרביט ייראה מדהים.פירנול זהב פירסינג

 1. פירנול זהב פירסינג

שום דבר לא הופך אותך למרכז העניינים כמו מוט זהב מתחת ללשון. עכשיו בטוח שלא כולם יראו את זה, אבל אתה בטוח להשאיר די רושם על מישהו שמצליח להציץ בו..

פירסינג זה ייראה טוב עם פירסינג אחר שאולי קיבלת על הלשון, לכן הקפד לערבב ולהתאים כדי לקבל את המראה הטוב ביותר. החלק הטוב ביותר במשקולת לעומת טבעת פרנולום הוא שהטבעת יכולה להטריד מעט אפילו בתנאים הטובים ביותר.

כעת, בעוד שאתה עשוי לחשוב שפירסינג על הזרם פשוט לא בשבילך, אתה עשוי לחשוב אחרת לאחר שתסתכל על התמונה הזו.פירסינג של נחש ביס

 1. נשיכות נחש

בוודאי שמעת על פירסינג בעיני נחש, אך כנראה שמעולם לא שמעת על פירסינג של עקיצות נחש. פירסינג עקיצות נחש הוא פשוט דרך הרבה יותר מגניבה וקרירה לומר פירסינג אופקי קרוב זה לזה.

כעת פירסינג נשיכות הנחש נראה לעיתים הרבה יותר טוב עם חתיכים שטוחים המונחים על פני הלשון. בעוד שצמרות הכדור לא בהכרח ייראו רע, הן עלולות להיות קצת לא נוחות אם אתה מתכוון ללבוש אותן לתקופה ממושכת.

 1. פירסינג מרובע

נמאס לכם מהמשקולות המקובלות והגנריות להפליא שיש להן כדורים משני קצות המוט? ובכן, אז פירסינג מרובע זה אולי הדבר בשבילך.

פירסינג הריבועי משמש כמקלות מסורתיים ורבגוניים להפליא ביישום שלהם, שכן כל סוג ספציפי של פירסינג אינו מגביל אותם. אז, אתה יכול לקבל פירסינג של קו האמצע או פירסינג בצד על הלשון שלך, והפירסינג ייראה מושלם.

עכשיו נכון שלסרגל המרובע יש צבע שחור, ואם זה במקרה קצת גותי מדי בשבילך, תוכל למצוא לו צבעים שונים עם איש המקצוע שלך.

 1. טבעות נועזות

טבעות נועזות הן פירסינג נוסף של פרנולום שאינו מיועד לבעלי לב חלש. לא כולם תמיד מוכנים ללכת על פירסינג פרנולום ומי שכן עושה את זה מוסיף קצת אימה לאישיות שלהם.

הטבעות יכולות להיות בכל צבע שתרצו, אז השתגעו בהתאמה אישית של סוג הטבעת שתרצו שם. ואם אתה מרגיש נוצץ במיוחד, אתה יכול לקבל טבעת זהב עבורך פירסינג פרנולום. אתה יכול גם לקבל טבעת גדולה בהרבה עבור הפרנולום שלך, כדי להראות עד כמה אתה עז.פירסינג עיניים נחש

 1. עיני נחש קלאסיות

אם אינך מחפש משהו נוצץ או חשוף מדי, תוכל תמיד לקבל פירסינג בעיני נחש קלאסיות. לא רק שהם נראים מגניבים מאוד, אלא גם כפי שהם על קצה הלשון שלך, לא קל לזהות אותם.

באשר לתכשיטים, אתה יכול להשתמש בפירסינגים גדולים יותר, או שאתה יכול לדבוק במשהו הרבה יותר קטן ופחות מזוהה תוך אפשרות לבחור גם מתוך מבחר גדול של תכשיטים.פירסינג בלשון ורדים

 1. ורדים אלגנטיים

ביצוע פירסינג בלשון לא הופך אותך פתאום לאדם עז שאחרים לא רוצים להתעסק איתו. פירסינג יכול להיות גם עדין ונשי להפליא, והכל תלוי בתכשיטים שבהם אתה משתמש; לדוגמא, מוט השושנים האלגנטי.

מוט השושנים האלגנטי הוא תכשיט מדהים שגורם לפירסינג שלך להיראות יפה להפליא במקום מודגש. הוורד עצמו אינו נושא שום צבע חוץ מזה של כסף, והוסיף עוד יותר לאלגנטיות שלו.

סיכום

פירסינג לשון הוא כל הזעם כעת, מכיוון שאנשים יוצאים מגדרם כדי לקבל פירסינג מדהים. עכשיו זה לא אומר שמדובר במשימה קלה מאוד, כיוון שאתה יכול להרגיש המום מכמות הטיפול הדרוש לה. הקפד לקבל פרטים נכונים מהפירסר המקצועי שלך לגבי צעדים שעליך לנקוט במאמץ לטפל בעצמך טוב יותר.

לסיכום, הקפד לבצע כמה שיותר מחקר לפני שתתחייב לניקר בודד. בהצלחה ותהנה בהרפתקה החודרת שלך.