75 רעיונות לפירסינג סליל שנראים נהדר + כאב, טיפול לאחר ודברים שכדאי לדעת

מהו פירסינג הליקס?

פירסינג סליל הוא מיקום חתיכים באזור האזור המעוקל לעיל של האוזן, למשל, אם אתה מקבל שלושה או ארבעה פירסינג באותו אזור אז זה נקרא פעמיים או שלוש פעמים פירוק סליל..

פירסינג הסליל המרתק השני הוא פירסינג הסליל המוארך, שהוא האזור בו הלולאה העליונה של האוזן מסתיימת ומחברת אותך לראש. הצומת בצורת פינה אמצעית היא סליל פנימי או פירסינג אנטי סליל.

פירסינג באוזן העליונה הוא חוויה שונה לגמרי וכובשת הרבה יותר מאשר פירסינג באוזן התחתונה. הסיבה לכך היא שיש לו אווירה חזקה יותר, במילים אחרות מעצימה, וגם על פי סקר אנשים עם פירסינג באוזניים העליונות (פירסינג סליל) נראים ונשמעים בטוחים יותר מאנשים עם פירסינג באוזן התחתונה..

יתר על כן, אם אתה מרגיש מסרב לקבל פירסינג באופן כללי ואתה מתלבט אם לנקב את האף, הבטן או השפה שלך, אז תחזיק במחשבה הזו ממש שם. במקום זאת, בחר פירסינג סליל.

אין שום טרחה לדאוג מהעיצוב, כיוון שיש לנו רשימה של רעיונות שיכולים לתת תובנה לגבי פירסינג הסלילים הטרנדי והניתן להשגה ביותר..

רעיונות לפירסינג סליל

פירסינג סליל הזהב המקסים

הם אומרים שהזהב משפר את היופי והולך כל הזהב עם פירסינג הסליל שלך תוך שהוא כולל חתיכים מחודדים, עגילי זהב משולשים וטבעות זהב לפירסינג על האזור המעוקל לעיל של האוזן. המראה הזה ייצא מלכותי. בנוסף, אתה נראה עשיר, וזה גורם אחד שכולם רוצים לכבוש או להחזיק בו.

אתה יכול לשלב חתיכי זהב עם הרבה דברים. האפשרות הראשונה יכולה להיות חתיך זהב פשוט המשולב עם טבעת אחת לידו. שנית, אתה יכול לבחור טבעת זהב, עם כוכב זהב כציצית. בנוסף, עגיל זהב בשילוב יהלום או כל אבן לידה שאתה מרגיש מחובר אליה, שכן פירסינג הסליל הוא בעל ערך סנטימנטלי עבור אנשים רבים יותר מאחרים..

פרחים בכל מקום

חלק מהאנשים מכורים לדברים פרחוניים, ואם אתה אחד מהם, אז אם אתה עוקב עגילי פרחים בכל הסחוס העליון של האוזן, עשוי לעשות צדק כרצונך..

ישנן מספר דרכים לגרום לניקוב סלילי עגילים לפרח. הדבר הראשון הוא להחליט על סוג העגיל.

בין אם תרצה אותו כעגיל פרח בודד המכיל גם זהב, זהב, שחור או כל צבע אחר.

לחלופין, תרצה טבעת פרחונית המחוברת כמעט שלושה פרחים בחזית, ושהיא פשוטה מדי או מעוטרת בתכשיטים או בצבעים וכו ‘..

כמו כן, אם מתחשק לך להגזים עם מראה האוזן הפרחונית, אז בחר בחתיכות פרחים מוגדלות, בצבע כהה ומבריק, כך שאפילו עין אחת לא מפספסת את ההזדמנות להביט בה..

עגול מעוטר בחתיכת תכשיטים

על פי דעה לא פופולרית, ככל שפחות, כך ייטב!

אתה בטח תוהה, מה זה אומר?

הרשה לנו להודיע ​​לך על האווירה שניקוב סליל מעוטר במיוחד ייתן, שאינו נעים במיוחד לעין, גם הלובש. זו הסיבה שאנו מציעים שאם אתה מחפש עיצוב פירסינג סליל עדין, עדיף לבחור בחתיך יחיד בצורת u חלקית עבור הסחוס העליון של האוזן..

סוג זה של פירסינג סליל ייראה אלגנטי והרבה יותר מסוגנן בהשוואה לפירסינג חתיכים מרובים. בנוסף, הוא יהיה גמיש מאוד עם המגמות והמסורות המשתנות, מכיוון שאף טרנד אחר לא יכול להחליף חתיך אחד המכסה את כל האזור העליון של האוזן, הוא כבר הצהרת סגנון בפני עצמה..

דוגמאות לחתיך סגלגל יחיד לפירסינג סליל

  • זרד כסף
  • כתר מעוגל מעט מעוטר
  • כוכבים על חוט מעוקל
  • חרוזים שחורים ולבנים מנקבים על הסחוס העליון
  • פנינים לבנות מעוטרות זו לצד זו

פירסינג סליל

קישוט יחיד

ישנן שתי אפשרויות עם פירסינג סליל קישוט יחיד. ראשית, אתה יכול להדביק קישוט גדול, כך שתקבל תשומת לב ומחמאות קרובה, התנאי הוא ללבוש קישוט אטרקטיבי והצבע והעיצוב מתאים לאישיותך..

האפשרות השנייה מפירסינג סליל קישוט יחיד מנוגדת לאחת הראשונה. בגודל זה, הגודל צריך להיות קטן, הזעיר ביותר, כך שרק אתה תדע שיש לך פירסינג סליל ומושך אליו אפס תשומת לב..

רוב האנשים שמאמינים שהם לא צריכים שאף אחד יראה את הפירסינג שלהם, הם בדרך כלל בוחרים באפשרות השנייה, נוטים גם לבחור קישוטי צבע עור, כך שהפירסינג משתלב עם העור ולא יוצר בעיה עבור הלובש..

בנוסף, פירסינג קישוט אחד נראה חינני ומדויק למדי במראהו, וזה בדרך כלל מה שכמעט כולם מחפשים, כיוון שפשוט מושך את העין.

עטפו אותו כמו נחש

רוב האנשים גורמים לאוזן לנקב כאשר הם עומדים בפני שינוי גדול, פנימה והחוצה.

הכרת נחש עטוף סביב הסחוס העליון של האוזן לשתי טבעות היא סמל לשינוי, לידה מחדש וריפוי, בדיוק כמו טבעו של הנחש לשנות את עצמו, הוא מוריד את עורו ומרפא את פצעו בעור חדש יותר.

עיצוב פירסינג סליל זה הניע אנשים צעירים ובגיל העמידה רבים לא לוותר או לעצור, אלא לחפש שינוי ולמצוא אדם חדש בפני עצמו שהם הסתירו כל השנים האחרונות.

עטיפת הנחש נראית מלכותית בעיקר בצבעים מבריקים וכהים. לדוגמה, אפור כהה עם קווים שחורים, גם זהב יעניק אווירה מלכותית ללובש ואנרגיה חיובית להתמודד עם החיים.

טבעת רחבה

עגילים נועזים ועבים זה דבר לנצח.

סוג זה של פירסינג סלילים פופולרי בעיקר בקרב קבוצת גיל צעירה יותר, שנע בין 22 ל 27. בנוסף, החלק הטוב ביותר הוא שהוא מתאים לגברים ולנשים כאחד, עם אפס הגבלות צבע וגבולות התאמה..

רוב האנשים מעדיפים את זה על האזור המעוקל של האוזן לעיל, אבל זה נראה יפה גם על הסחוס התחתון בחלקו. בנוסף, פירסינג סליל הטבעת העבה מנוגד לפירסינג האלגנטי או החינני. במקום זאת, הוא נוטה יותר לעבר עוצמה, חזקה ונחושה. בקצרה, הוא שולח ויברציות מעצימות לאחרים.

ניתן לענוד עגיל רחב או עבה בצבעים ועיצובים שונים. חלקם יכולים להיות שחורים מט; אחרים יכולים להיות זהובים של שחפים עם משטח חלק. בנוסף, המגמה האחרונה הראתה אנשים עונדים טבעות לבנות עבות, מכיוון שהיא גורמת להם להרגיש טהורים וללא מתח.

לילה זרוע כוכבים

כוכבים הם סמל למאבק, תקווה, חלום ועוד גורמים רבים שמשגעים את האנרגיה הפנימית להשיג יותר ויותר.

הם אומרים שכוכב נולד רק בחושך. אחת הסיבות רבות מדוע אנשים התחילו לקבל חתיכי כוכבים כפירסינג סליל, הם רצו שאחרים יידעו שהם עוברים תקופה לא טובה, נאבקים כמעט בכל דבר אחר, אבל הכוכבים עדיין מוצאים את דרכם חזרה למקום שמגיע להם לזרוח בהיר מבעבר גם אם עדיין עובר את התקופות החשוכות.

זהו אחד מניקוב הסלילים שבדרך כלל הופך לפירסינג סליל כפול ומשולש, כלומר עד כמה כוכבי הכוכבים על הסחוס העליון שוברים את מראה הלובש והצופה..

ללא כל חילוקי דעות שחתיכי כוכבים ייראו הכי טוב בכסף ויהלומים, אבל אם אתה רוצה להתבלט אם הקבוצה ולהרגיש כמו כוכב אמיתי, המשחק עם הדמיון שלך חשוב.

כמה רעיונות חדשניים לצבעים של כוכבי כוכב יכולים להיות אדום אודם, כחול מלכותי, ורוד נוצץ, או אפילו ירוק בקבוק ועוד. עם זאת, בחירה בצבע בהיר עם מרקם מבריק תצדיק את החלטתך הנוקבת.

פירסינג סליל

פירסינג של טרדנט סליקס ללא פחד

כמה מאיתנו לוקחים סיכונים קיצוניים, משתוקקים להרפתקאות שרק מעטים יכולים להשיג, ותאמינו או לא פירסינג סליל חבטות הוא הכי כואב לצפייה ולשאת אותו.

משולש החודר לתוך הסחוס העליון של האוזן מתחיל מאזור האוזן התחתונה ואז מסתיים באזור האוזן העליונה, זה כאילו השליש הוא מקל בין לולאת האוזן..

זהו הליך ארוך, אך המראה לאחר מאיים ומאיים. לרוע המזל, רוב הפירסרים אינם ממליצים על זה כפירסינג סליל; הם מאמינים שקשה יותר לטפל בהם, כי קשה לנקות את הפצעים ואת העור מתחת לסרגל הטריידנט.

אין הרבה עיצובים הקשורים לחתיך משולש, אבל כסף משעמם וזהוב מבריק הוא מה שאנשים מעדיפים בדרך כלל.

בנוסף, הסיכון המקרי גדול יותר, כך שלפני שאתה קופץ לעיצוב מכיוון שאתה מרגיש שאתה חסר פחד, זכור לנקוט בכל אמצעי הבטיחות ולחפש מראש את כל הפריצות אם קורה משהו מוזר.

אחרת, פירסינג סליל הטרייד הוא סמל של אומץ לב, אריה ותעוזה.

פירסינג סליל סלילי

אם אתה רוצה לעלות על הגבול עם פירסינג הסליל ולהיראות אקסטרה, אז פירסינג סליל ספיראלי עשוי לעשות את כל העבודה עבורך..

פירסינג סליל ספיראלי הוא פירסינג המורכב מכמעט ארבע טבעות או יותר המכסות את כל הסחוס העליון של האוזן. השילוב הספיראלי הטוב ביותר עד כה היה שלוש טבעות היהלום שניקרו זו אחר זו ונראו מפתות לכל אדם שניסה ולא ניסה זאת. אז אם החלטתם לקבל פירסינג סליל ספיראלי אז בחרו במראה הזוהר של טבעת היהלום, לא תצטערו.

מלבד עיצוב טבעת היהלום המשולשת, ישנם רעיונות נוספים לחודרי סלילי ספירלה המוזכרים להלן.

  • טבעות כסף מבריקות חודרות זו לזו
  • טבעות זהב או טבעות זהובות עמומות
  • טבעות ארד
  • טבעות מעוטרות בתכשיטים

פירון כתר

מלך או מלכה ללא כתר הם רגילים בדיוק כמוך וכמוני. אם אתה מישהו שחושב שאתה מלכה או מלך במציאות, יש לך את הגישה והתכונות המדויקות, אז איפה הכתר שלך?

אנחנו צוחקים, חריטת כתר לא תהפוך אותך למלך או למלכה במציאות, אבל לפחות תהיה לך הוכחה שיש לך כתר.

אנשים רבים מחברים את החתיכים הקטנים והמבריקים שלהם עם חתיך כתר מעוטר, הוא נראה אימפריאלי להפליא ומרגיש תומך באוזן, מכיוון ששטח הפנים עצום, כך שהכתר אוחז בעור סחוס עליון ככל שהוא יכול, ובכך פחות סיכויים כאבים עקב לחץ מתחלקים באופן שווה.

חרוזים שחורים

גם אם תקרא כתום לשחור החדש, זה לא יהיה. שחור הוא צבע שאתה יכול להחליף בכל דבר, ולכן הוא אף פעם לא משנה את הצבע שלו גם אם הוא מעורבב עם טריליון צבעים, הוא נשאר שחור כהה או גוון שחור בהיר יותר.

בדיוק כמו המאפיין הייחודי שלה, חרוזים שחורים יכולים להיות האופנה העולה החדשה של פירסינג הסליל. בנוסף, למה זה לא יכול להיות?

הוא בהיר על העור, סופר קל לקבל פירסינג מעל האזור המעוקל של האוזן, ולכן הוא גורם לאפס פצעים. בנוסף, הוא נראה מהמם על האוזן, ואם יש לך שיער בלונדיני, הוא יהיה בולט לאחרים בכל הדרכים הנכונות האפשריות.

ישנן דרכים שונות לבצע את פירסינג סליל החרוז השחור; אתה יכול להשתמש בשילוב חתיכות חרוזים שחורות אלה עם שרשראות אוזניים כסופות, או עם אבן האזמרגד מונחת אחרי כל חרוז שחור. כמו כן, אם אתה רוצה לכלול רק חרוזים שחורים, נסה לנקב לפחות שלושה על הסחוס העליון של האוזן שלך, כך שהמרקם נראה בסדר ומעולה לכל מראה חוצה.

מדוע התמקדנו רק ב”שחור “כגוון החרוז?

הסיבה לכך היא שהיא מסמלת כוח, כוח, סמכות ורצינות. כל אלה הם גורמים מכריעים ביותר ודורשים תשומת לב מירבית.פירסינג סליל

פירסינג הליקס הכי לבבי

האם אהבה באוויר?

האם אתה נמצא בשלב של חיים שבו אתה תמיד חושב על המיוחד הזה, נאמר, מה שאתה מרגיש, מתרחש על פניך, ואין ספק אם אתה כופף דבר כזה, אולי תאהב מקבל חתיכות לב בכל הסחוס העליון של האוזן שלך.

במיוחד הזהובים, הם נראים הכי אלגנטיים מכולם. בנוסף, הם כוללים אבנים צבעוניות, לרוב אודם וספיר.

אתה יכול לקבל פירסינג גדול בצורת לב או פירסינג של שלושה עד ארבעה לבבות מיניאטורים כפירסינג סליקס משולש..

עם זאת, זכרו שככל שהרביעים גדלים הסיכוי להיחבל.

צדפים מיניאטוריים

האם אתה מאלה שאוהבים ללכת לחופים ולאסוף הרבה צדפים?

אתה מרגיש חיבור מוזר עם צדפים אלה, תן לנו לומר לך שזהו משמעות סמלית, שהיא תחיית המתים, מזל טוב ולידה מחדש או אפילו טרנספורמציה.

ניתן להשיג מיני חתיכות צדפים בכל שקע אביזרים אחר. יתר על כן, יש לה מסר עמוק ומשמעותי, או ממש כמו כל אחד אחר, אתה יכול לגרום לו לנקב אותו על הסחוס העליון של האוזן כאות למזל טוב. לפחות זה יגרום לך לקוות לטוב, אפילו שזה לא קשור לקליפה, זה הכל אתה, אבל זה הטבע האנושי מה שאנחנו חושבים כל הזמן, זה איך החיים שלנו מסתובבים.

פירסינג סליל סליל מיניאטורי הוא די פופולרי בדרום אסיה. בנוסף, אנשים רבים באזורים כאלה מנקבים פגזים כדי לקבל את האווירה החוף בכל מקום שהם הולכים.

ישנן אפשרויות צבע רבות, כגון מעטפת רב צבעונית, מעטפת כחולה, קונכיות לבנות, אפילו מעטפת שחורה נראית מסקרנת.

בנוסף, אם תחושת האווירה החוף היא כל העניין עבור אנשים מסוימים, אז מומלץ לבצע פירסינג סליל פעמיים או שלוש עם פירסינג של מדוזה, כשסביבו מעטפים שונים. עיצוב זה ייראה פאנקי ומעניק אווירה שמחה ללא ספק.

פירסינג סליל

שורה תחתונה

פירסינג סליל הוא הליך לא פשוט, אך התוצאות מדהימות במיוחד, גורמות לך להרגיש טוב עם עצמך. משהו שמאיר את האני הפנימי שלך ומניע אותך לעשות טוב ולהעריך את עצמך, בשביל תרגול כזה, קצת כאב שווה לסבול.

עם זאת, לפני שאתם נכנסים להליך, העברו מעל כל העיצובים באינטרנט ומה מציע הפירסר. בנוסף, הישאר רגוע ומרגיע, שכן רעד והתחרפויות עלולים לגרום לפצעים לא רצויים, והריפוי לוקח כמעט שבועיים או יותר.

לבסוף, הכינו לעצמכם שקית עזרה ראשונה, קבלו את סוג הקרמים והתחליבים שתצטרכו למרוח על הפצע הניקור מראש, כך שלא תצטרכו להתעסק אחר כך..

והכי חשוב, תהנו מהרגע.

פירסינג שמח!