75+ רעיונות לפירסינג של מדוזה: זמן כאב וריפוי (וכל מה שאתה צריך לדעת)

מהו פירסינג מדוזה?

פירסינג מדוזה הוא חדירה באזור שמעל השפה העליונה ומתחת לאף, נקרא “פילטרום,”ולכן פירסינג מדוזה ידוע גם בשם פירסינג פילטרום.

ישנן מספר סיבות לפופולריות הגואה של פירסינג מדוזה. ראשית, זהו פירסינג ניטרלי בין המינים, המתאים לגברים ולנשים כאחד ללא אפליה בבחירת חתיכים, תכשיטים או מוטות..

כמו כן, סקר שנערך לאחרונה הוכיח כי כמה פירסינג שטופל במיגרנה, וכאבי ראש עזים לאנשים שעברו פירסינג מסוים. אחת מרשימת פירסינג ריפוי כזו כללה פירסינג מדוזה.

למה שתרצה לפספס סיכוי לקבל פירסינג שמשפר את המראה שלך, גורם לך לאמירה בסגנון אולטימטיבי וגם מתמודד היטב עם כאבי הראש התכופים שלך? אם אתה משוכנע לקבל פירסינג מדוזה זה אך אינך בטוח בעיצוב שאתה יכול להדהד איתו, אז ויתור על המחשבה הזו ובדוק את הרעיונות המדהימים ביותר של פירוק מדוזה המפורטים להלן..

פירסינג מדוזה כפול

שתיים תמיד טובות יותר מאחת.

אם אתה מישהו שלא יכול לקבל מספיק מפירסינג מדוזה, אז פירסינג מדוזה כפול או כפול מיוצר עבורך. פירסינג מדוזה כפול בעל אווירה מסנוורת; הלובש נראה עז ומושך בכל דרך אפשרית. כמו כן, מספר רב של אפשרויות מוערמות לעיצוב פירסינג שכזה כגון שני חתיבי מתכת כסופים, שני חרוזי יהלום, חתיכים שחורים פשוטים, חתיכי שיש ועוד ועוד..

החלק הטוב ביותר בפירסינג המדוזה הכפול הוא האופן שבו הוא מאזן את הלחץ על פילטרום באופן מפתיע, פירסינג מדוזה בודד מכביד על השפה העליונה במידה שלוקח זמן ריפוי ארוך יותר מאשר פירסינג מדוזה כפול או כפול..

פירסינג חרוז מרוכז

האם אתה רוצה להיות מרכז תשומת הלב? אז בטח יש לך פירסינג מדוזה שבמרכזו. בפירסינג מסוג זה, החתיך יוצב במרכז הפילטרום, וישאיר את כל מי שסביבך בוהה בפנים שלך, מכיוון שהמראה סופר מסקרן ושובה לב.

כמו כן, אם החתיך ממוקם באמצע פילטרום, יש לו מספיק מקום גם מעליו וגם מתחתיו. סידור זה מאפשר ללובש לבחור חתיכים גדולים המעוטרים יפה בתכשיטים שונים, או אפילו חתיך כסף מתכת בגודל מתכת גדול, המחמיא באופן מפתיע לכל גוון עור..

פירסינג מדוזה

נברך כסף לא מעוטר

פשוט זה מהמם. תחשוב על זה שהרביט נמצא ממש מעל השפתיים שלך, ואתה לא מישהו שלובש אותו גוון שפתיים עם הכל. אתה יותר בחורה שהולכת על צבעים כהים מאתגרים ואפילו צבעים בהירים למדי, אבל החתיך הנקב שלך לא לא יתאים לגוון השפתיים שלך. זה יפריע לך, נכון?

אז למה שלא תבחר במשהו שהוא ניטרלי והולך טוב עם הכל, שהוא לא אחר מאשר כסף. קניית חתיכת לברט כסופה ללא תפאורה תיראה ללא רבב בכל דבר שאתה לובש. כמו כן, כסף יאיר את תווי הפנים שלך וניתן לשלב אותו גם עם כל פירסינג צבעוני.

עקיצת נחש בשילוב עם פירסינג מדוזה

לפירסינג לנחש יש לו מראה כל כך חצוף, ואם אתה מזווג אותו לפירסינג מדוזה, הוא יוסיף לאווירה העזה למראה. הוא ישמש כחלק הפאזל החסר.

ישנן אפשרויות צבע רבות שיש לקחת בחשבון. נניח שיש לך פירסינג עקיצת נחש שחור, לאחר מכן תוכל לבחור חתיכות יהלומים לפירסינג מדוזה. או אם יש לך פירסינג לנשיכת נחש כסף, תוכל לשייך אותו לחתיכים מעוטרים באודם כפירסינג מדוזה. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, אך האווירה כה חזקה שאף אחד בעל תשוקה חודרת לפנים לא יוכל להתעלם מכך כלל.

Black Stud Just Over the Lip Medusa פירסינג

שחור הוא צבע של הכל; יש רק כמה אנשים ששונאים ללבוש שחור. זה כמו תפוח העין והאפשרות הטובה ביותר לחתיך כאשר הולכים להליך פירסינג.

פירסינג מדוזה המונח ליד השפה מוכנס בדרך כלל בעזרת חתיכים שחורים. מרחוק הם נראים כמו שומה יופי. כמו כן, הם נותנים מראה מעודן. ואם אתה מישהו שזה עתה הכירו את פירסינג מדוזה אז בחירה בחתיכה שחורה תשמור אותך על הצד הבטוח יותר. אין מה לא לאהוב על חתיכים שחורים.

פירסינג מדוזה מוגבה

פירסינג מדוזה כאשר הוא ממוקם ליד האף ידוע בשם פירסינג מדוזה מוגבה. רק מעטים בוחרים בפירסינג כזה שכן יש בו סיכון להפריע לעצם האף, אך נראה נהדר על הפנים.

רוב האנשים בוחרים בחתיכי שיש לפירסינג מדוזה מוגבה, הם נותנים מראה קלאסי. בנוסף, צבעים בהירים מועדפים על חתיכים המוצבים כפירסינג מדוזה מוגבה.

חתיכת תכשיטים

פירסינג עם חתיכות תכשיט הוא בדרך כלל דבר של אנשים מבוססים. כמו כן, יש מגוון רב בחתיכות תכשיטים; אתה יכול לקבל סוגים שונים של אבנים וצבעים. רוב האנשים מנקבים את אבני המזל שלהם, בעוד שאחרים לוקחים כמה אבנים כקסמי בטיחות. הם מאמינים שאבני מגן כאלה מונעות מעין הרע להשפיע על יופיין או לגרום לקסם קסום.

פירסינג מדוזה הוא אכן יותר מסתם פירסינג לאנשים מסוימים.

פירסינג גולדן לאברט

גולדן מקסים את תווי הפנים שאולי אתה חושב שהם משעממים מכדי שהעולם יראה אותו.

גושי זהב זמינים בקלות וגם אינם מגיבים עם העור, במיוחד אם עור הפנים שלו. אם אתה צעיר ועולה לפירסינג מדוזה, יהיה מועיל לבחור חתיך מוזהב, כך שהוא לא ישחק עם העור שלך וייקח הרבה זמן להחלים. החוויה הראשונה חשובה מאוד.

התאמת אף תואם פירסינג מדוזה

כאשר אתה מבולבל, התחל לשלב חתיכים עם החתיכים שאתה כבר לובש.

אם סיכת האף שלך שחורה, אז בחר בחתיכה שחורה או משהו שמתאים לשחור עבור פירסינג המדוזה שלך. לאחר שתקבל את התרגיל, תוכל להפוך למקצוען בבחירת החתיכים הנכונים לפירסינג המדוזה שלך.

פירסינג אנכי (ג’סטרום) מדוזה

פירסינג מדוזה אנכי נראה כאילו יש חתיך ארוך שחודר דרך השפה העליונה והתחתונה שלך. אבל במציאות, ישנם שני חתיכים הממוקמים באופן שהוא מטעה אנשים. רוב האנשים בוחרים בלבט מעוקל, שנראה כמו חצי עיגול שנקב דרך השפתיים. הוא גם נותן ויברציות חסרות פחד ונועזות.

פרח חבטות מדוזה פירסינג

מי לא אוהב פרחים? הם מבהירים את מצב הרוח שלך. באופן דומה, חתיכי פרחים יכולים לשפר את תווי הפנים שלך ואת האישיות שלך..

פירסינג מדוזה יוצא אכזרי. עם זאת, אם החתיך פרחוני, מסתבר שהוא השילוב המושלם של כולם, ממש כמו מתוק וחמוץ או סוכר ותבלינים והכל נחמד. כאן, הכל יהיה אלגנטי ומעולה..

הליך פירסינג

הליך שלב אחר שלב

 • פירסר ינקה תחילה את פילטרום שלך ואת האזור שמסביב בעזרת פתרון אנטי בקטריאלי עד שהוא נקי לחלוטין מחיידקים.
 • השלב הבא הוא לנקות את חלל הפה שלך, כך שתסופק לך מי פה ותתבקש לשטוף שלוש פעמים.
 • לאחר מכן, הפירסר ישאל אותך לגבי העדפותיך. אם הוא/היא מבחינים בבלבול, הם עשויים להראות לך כמה עיצובים שיתאימו לך. כשהם יוחלטו, הם יציינו סימן במקום הניקוב, כך שאין סיכוי לטעות או לתקלה.
 • אם נקודת הפירסינג שלך נמצאת ליד השפה העליונה, אז הפירסר ירדים את השפה העליונה ויחזיק אותה בעזרת מהדק תוך החדרת המחט.
 • לאחר שהמחט חדרה אל תוך הפילטר ונוצר חור, הפירסר יכניס את החתיך או המשקולת שבחרת.
 • זה נגמר, סוף סוף!

פירסינג מדוזה

דברים שכדאי לעשות לפני פירסינג של מדוזה

יש הרבה דברים שכדאי לך לעשות לפני פירסינג מדוזה, יחד עם זאת, יש דברים שעליך להפסיק לחלוטין לפני ההליך. להלן מה לעשות ואל תעשה

 • זכור למרוח אפס איפור על האזור בו יש להניח את הפירסינג; הוא לא אמור לחוות סבון, קרצוף ומסכה. שמירה על ניקיון המסנן היא חלק מכריע בהליך כולו.
 • הימנע מארוחות ממותקות, ממתקים דביקים וחטיפים, מכיוון שזה יכול לגרום לחלל, מה שאומר נוכחות חיידקים, וכתוצאה מכך לגרום לזיהום מזיק.
 • צחצוח שיניים לפחות שלוש פעמים ביום עם שטיפה תכופה של שטיפת הפה יכול לעזור לחלל הפה להישאר נטול חיידקים, ובכך למגר כל סיכון לחניכיים חמוצות או לשיניים פגומות..
 • כמו כן, שימוש בחוט דנטלי בקפדנות עשוי לסייע להיפטר מכל נתחי מזון קטנים העלולים להפריע להיגיינת הפה שלך.
 • הימנעו ממשקאות מוגזים ומשקאות מוגזים לפחות שבוע לפני פירסינג של מדוזה מכיוון שהוא יחליש את השיניים שלכם ועלול גם לגרום למשטח החלל שלכם להיות מחוספס; כאלה יערבו את הליך הפירסינג ויקשו על חדירת המחט.
 • זכור לקחת תרסיס מנטה איתך את התור, אנו יודעים שחללך יהיה נקי, ריח רע מהפה יכול לקרות לכל אחד, ואתה לא היית רוצה שתפציץ תסבול.
 • לבסוף, הימנע מצריכת שום, בצל או כל מזון אחר בעל ריח חזק לאחר והפוך את נשימתך לגרועה מאי פעם.

כמה כאבים זה גורם? זמן ריפוי

לדברי פירסינג מומחים, זמן הריפוי הכולל נע בין 6 ל -12 שבועות. ולפעמים, אם הטיפול לא נלקח, זה עשוי להימשך עד 15 שבועות או יותר..

אבל קביעת שעה מדויקת שונה מאחר שלאנשים שונים יש סוגי עור שונים, ולחלקם יש גם מצבים רפואיים.

ניתן לתת את הערובה היחידה לזמן ריפוי מהיר אם תעקוב אחר צעדים לאחר הטיפול מדי יום ומדויק. החמצת אפילו יום אחד של מי פה או ארוחה מרמה יכולה להחזיר אותך למקום הראשון.

זכור לא להטעות מהמראה החיצוני. העור מבחוץ עשוי להיראות נרפא לאחר שבוע אך הרקמה שמתחת לוקחת זמן רב יותר, אז תאכל את הארוחה בהתאם.

בנוסף, בקר אצל הרופא שלך מדי שבוע כדי לוודא אם תהליך ההחלמה מתנהל כשורה ואתה לא עושה טעויות.

דילוג על הליך הטיפול או התעלמות מחשיבות היגיינת הפה יפגע בך רק בטווח הארוך.

לאחר מדריך פירסינג

חשבתם שההמולה מוגבלת רק לזמן שלפני הפירסינג? למרבה הצער, הטיפול הנוסף הוא הקשה ביותר. אך אל דאגה, יש לנו את הכל מכוסה ומפורט להלן לנוחיותכם.

זכור, אם תבצע את שלבי הטיפול לאחר מכן, הזיהום או החבורה שלך יחלימו מהר, אך אם לא, החבורה עלולה להשאיר צלקת לכל החיים.

בואו נסתכל על השלבים:

 • השבועיים הראשונים לאחר פירסינג המדוזה הם הכואבים ביותר ובודקים את רמת הסיבולת שלך. אתה צריך להיות זהיר בתנועה של פילטרום, מכיוון שהאזור יהיה קהה עדיין. תנועה פחותה תגרום פחות כאב. לכן חשוב שתהיה תוכנית דיאטה שיש בה פחות מזון לעיס. רוב האנשים מעדיפים לאכול דיאטה נוזלית למשך שבועיים.
 • כמו כן, דבר בצורה מתונה והימנע מצעקות. ככל שתפתח את הפה רחב יותר, כך פילטרום ימתח. זה יכול לגרום לכאב נוסף.
 • הימנע ממאכלים חריפים; זה יגרום לגירוד קיצוני באזור זה.
 • אם אתה שחיין, הימנע מלשחות לפחות שבועיים וחצי, מכיוון שכמות הכלור הגבוהה מזיקה לעור חלש ומגיב עם כל חומר כימי..
 • הימנע משימוש בשמנים אתריים או קרמים ריחניים על פילטרום; זה יגרום לגירוי פתאומי ואדמומיות שעלולות להאריך את תהליך הריפוי שלך
 • התרחקו מחומרים רעילים כגון סיגריות ואלכוהול.

טיפים לניקוי

 • קנה לעצמך חבילת מלח ים, טיפי Q וכדורי צמר גפן
 • כעת הקפידו להרגל במשך שלושה שבועות לנקות מדי יום את האזור הנקב בעזרת כדורי כותנה ולשמור על מגע עדין על העור. כמות הלחץ הגבוהה עשויה להגביר את החבורה לאחר הניקוב.
 • הימנע מכל איפור באזור זה, אפילו לא מקרם שיזוף פשוט או קרם. השאר את זה חשוף.
 • קנה מברשת רכה, גם צחצח לאט ובהתמדה.
 • בדיקת תיאורי המוצר לפני רכישת מוצר היא חשובה, וכך צריך להיות גם במקרה של רכישת מי פה. אם מי הפה שלך מכילים אפילו רמז לאלכוהול זה יכול לגרום לך לבעיות.

פירוק מדוזה סיכונים אפשריים

עדיף לדעת הכל על פירסינג מדוזה לאחר ההשפעות מאשר להצטער אחר כך.

פירסינג מדוזה עשוי לרפא את כאבי הראש שלך, אך הוא דומה לכל שאר הפירסינגים הגורמים לזיהומים קלים וחבורות, סיבוך מסוים שניתן לטפל בו עם הזמן.

להלן הזיהומים המתרחשים ביותר ובעיות בריאות קלות הקשורות לפירסינג מדוזה.

 1. צלקות:אם אתה אחד מאותם אנשים שמקבלים החלטות נמהרות, אך מתחרטים אחר כך, עדיף לחשוב פעמיים לפני שאתה מקבל פירסינג מדוזה. החיסרון הגדול ביותר הוא שהיא תשאיר צלקת גם אם תרצה להסיר אותה זמן קצר לאחר הפירסינג. צלקות זה דבר.
 2. חניכיים חמוצות: הסיכון הגדול ביותר הכרוך בהופעת חניכיים חמצמצות, מכיוון שהרביט יכול לגעת בחניכיים העליונות לעיתים קרובות ולגרום לנסיגה. דימום חניכיים לוקח הרבה זמן להחלים; ייתכן שיהיה עליך גם להסיר את החתיך במהלך תקופת התרופות.
 3. הַדבָּקָה: זיהום הוא סיכון מאוד נפוץ ומודע מראש בכל פירסינג, פשוט הזיהום עמוק יותר בכל הנוגע לפירסינג מדוזה מכיוון שהוא נמצא במגע עם חלל הפה ושם מצטברים רוב החיידקים והחיידקים..

המודעות לסיכון האפשרי חשובה ביותר, ונותנת לך יד עליונה כאשר אתה מתמודד עם תחושות כואבות לאחר הפירסינג. כשאתה יודע את הדברים האלה, לא תיבהל כי תהיה מודע לכל התרופות והתרופות לפני כן.

פירסינג מדוזה

פירסינג מדוזה

שורה תחתונה

פירסינג מדוזה היה שיחת העיר מאז שהוצגה לראשונה. היא מעולם לא יצאה מהטרנד או יצאה מסוכנת או מסוכנת מדי. זה תלוי בך כמה אתה מטפל בזה, ככל שככל שתתייחס ברצינות רבה יותר לעיבוד, כך זה ייצא עבורך טוב יותר..

אז למה אתה מחכה?

מצאו פירס מומחה שיוכל להדריך אתכם בצורה נכונה ולהרגיע אתכם בעת הצורך, ובחרו את החתיך או הלבט שלכם בתבונה. אלה הדברים החשובים ביותר.

תהנה מהתהליך ותחיה כל רגע.

פירסינג שמח!