45 רעיונות לפירסינג עין נחש עם מידע על כאבים ומדריך טיפול

אומנות הגוף אמנם הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות, אך שורשיה חוזרים לימי קדם. בין אם אתה מדבר על קעקועים, הצטלקויות, קרקופים ופירסינג, אמנות הגוף זכתה לתהילה יוצאת דופן בתרבויות המיינסטרים. עם זאת, בכל הנוגע לסגנונות המשפרים את היופי ויוצרים אמירה מובהקת, אנשים רבים בוחרים בפירסינג. הוא לא רק נותן מראה נועז אלא גם מביא תחושה מודרנית לפנים. בואו נחפור את ההיסטוריה כדי לדעת יותר!

חודר עין נחש

ההיסטוריה של פירסינג הלשון

אם תחפור את תרבויות האצטקים והמאיה, תוכלו למצוא איורים שונים המתארים כוהנים בעלי לשון חודרת. בכמה יצירות אמנות אתה עשוי לראות אותם חודרים את לשונם ודם העוברים בחבלים מחוספסים; יצירות אמנות כאלה המשמשות לביטוי כאב או סבל קיצוניים. אמנם אין מעט עדויות בנוגע לסיבות ולאסוציאציות, אך היסטוריונים רבים מאמינים כי פירסינג בלשון היה חלק מהטקסים שלהם. יתר על כן, כוהנים ניקבו את הלשון כדי לכבד את האלים שלהם.

חוץ מזה, לפירסינג יש היסטוריה ארוכה, אבל כל זה קשור למנהגים דתיים וקדושים. מזוא -אמריקאים כולל אצטקים עקבו אחר מנהג זה ונקבים אחרים כדי להציע את אלוהותיהם. יתר על כן, אמצעי הרוח האסייתי התאמן על פירסינג בלשון כחלק מתן האלים שלהם והוכחת מצב הטראנס.

בנוסף לכך, בשנים הראשונות של המאה ה -20, אמני קרנבל מערביים רבים אימצו טריקים רבים לתצוגות מצד פקירים. הם תרגלו טריקים כאלה בהופעות שונות שנערכו באמריקה ובמדינות אירופיות אחרות. תתפלאו לדעת שהטריקים האלה כוללים גם פירסינג בלשון; זו הייתה הפעם הראשונה שהסגנון הוצג באירופה.

כשמדובר בחברות מודרניות, פירסינג בלשון היה חלק לטווח ארוך בתרבויות מסוימות. פירסינגים קבועים היו החלק בהתעוררות המחודשת של הנקבים בחברות עכשוויות אלה. בשנות התשעים, אנשים שחיפשו אמנות גוף ייחודית אימצו את התכשיטים בסגנון מוטות פלדה כירורגי, שהומצאו לאחרונה.

בשנים הראשונות של שנות השמונים התפתחה קלות הזמינות של תכשיטים שונים הקשורים לסגנונות פירסינג שונים. במהלך השנים התחדש מגוון עצום של סגנונות פירסינג. הדבר המרגש ביותר הוא שכמעט כל הסגנונות יתווספו למראה הקסום והמביך לתכונה של הלובש..

כשמדובר בפירסינג העכשווי הראשון, הסגנון מקורו ב- Gauntlet, שהיא החנות המקצועית הראשונה לפירסינג גוף באמריקה. עם זאת, זה היה בעבר בלוס אנג’לס, קליפורניה. אליין אנג’ל הייתה הפירסרית המקצועית הראשונה שקיבלה את פרס מאסטר פירסר מאת ג’ים וורד. שלא לדבר על זה, ג’ים וורד הוא חלוץ חודר הגוף, והוא האיש שהניח את היסודות של גאנטלט.

עם זאת, חשוב לזכור כי פירסינג בלשון אינו ספציפי למין; ישנם רעיונות מהפנטים שונים של פירסינג בלשון הזמינים לנשים ולגברים כאחד.

פירסינג עיני הנחש

כאחד הסוגים הנפוצים ביותר של פירסינג נחש, פירסינג בעיני נחש הפך לבחירה פופולרית בקרב אנשים רבים. כמו כן, מכונה פירסינג קצה הלשון, סגנון מסוים זה מחקה עיני נחש אמיתיות. באופן ספציפי, הפירסר שלך ינקב את חזית הלשון בצורה אופקית. במילים אחרות, אם אתה מקבל עיניים נחש חודרות זה ייראה כאילו עיני הנחש בוהות החוצה.

בחירה בפירסינג עיני נחש?

בשל האסתטיקה הייחודית שהיא מביאה לתווי הפנים, אנשים רבים בוחרים בעיניים נחש פירסינג. בנוסף לכך, הסגנון הספציפי הזה לקישוט גוף הופך לאופנתי מאוד. ברוב פלטפורמות המדיה החברתית תמצאו טונות של רעיונות חודרי דמיון ומהפנט. עם זאת, אם אתה רוצה לקבל פירסינג ייחודי ועם זאת נועז, אין רעיון טוב יותר מאשר לקבל פירסינג בעיני נחש.

עם זאת, כשזה מגיע למציאת חנות הפירסינג הטובה ביותר, עליך לבצע בדיקת נאותות ומחקר מקיף כדי לבחור את הפירסר המושלם. אם אתה תוהה כיצד ניתן לקבוע מי הטוב ביותר ומי לא, ישנן מספר דרכים להעריך זאת. לדוגמה, אתה יכול לבקש הפניה מחברים ומכרים שלך. חוץ מזה, אתה יכול לקרוא את הביקורות, לראות את המלצות ולסקור את תיק העבודות של פירסר.

עבורך, ריכזנו כמה מרעיונות הפירסינג הפנטסטיים ביותר, כך שתוכל לבחור את הסגנון האהוב עליך מיד.

צפה בפוסט זה באינסטגרם

פוסט ששותף על ידי סטפן בוהלר (@generationx_bodypiercing) ב- 20 בפברואר 2019 בשעה 02:48 PST

מה צריך כדי לקבל פירסינג עין נחש?

אין זה סוד כי פירסינג בעיני נחש הוא תהליך מסובך למדי מכיוון שהתכשיטים עוברים לאורך האופק של הלשון שלך. שלא לדבר, זהו תהליך פשוט וללא טרחה עבור פירסר מיומן ובעל ידע. באופן כללי, כאשר אתה הולך על פירסינג בלשון, האמן שלך יעשה זאת

ראשית, בדוק את הלשון שלך. בדרך זו הם ילמדו האם הלשון שלך יכולה לשאת את העומס והלחץ של הניקוב.

אנשים שיש להם לשון דקה יותר לא יכולים לסבול את הכאבים והחסרונות של פירסינג בלשון, בדיוק הגורם לנקב עין נחש אחת. לכן, אם הלשון שלך דקה, לא תוכל לקבל פירסינג בעין נחש. בכל הנוגע להליך, פירסינג בעיני נחש כרוך בשיטה מהירה, במיוחד כאשר מנוסה עושה זאת. לאחר שניקח חור, הפירס ממשיך למקם במשקולת מעוקלת או ישרה; הבחירה תלויה בצורת או במבנה הלשון שלך.

עם זאת, תכשיט התכשיטים אינו בגודל מדויק המתאים ללשונך; המשקולת הראשונה שלך תהיה ארוכה יותר מהאורך האמיתי. בדרך זו תוכל לנהל בקלות כל נפיחות או דלקת שעלולה להתרחש במהלך תהליך ההחלמה. לאחר מספר שבועות כאשר הלשון שלך נרפאה במקצת, האמן שלך יסיר את המשקולת הנוכחית ויכניס מחדש את תכשיטי הניקוב האחרים לבחירתך..

שים לב כי הכלים והמכשירים לשימוש בהליך חייבים להיות סטריליים כהלכה כדי למנוע כל זיהום או זיהום. אם אתה חושב כמה זמן הפירסינג של עיני נחש לוקח, זה רק עניין של שניות. בהשוואה לנהלי אמנות גוף אחרים כולל קעקוע, פירסינג לוקח זמן, ויהיו כאבים קלים יותר.

עוד על פירסינג לשון

כמו אומנויות גוף מדהימות אחרות, פירסינג הוא סגנון מדהים המוסיף אמירה אסתטית ליופי שלך ומעניק לך מראה שובה לב. ההליך כולל פירסינג מפורש של הלשון בדרכים שונות. כך שכאשר אתה פותח את הפה שלך, נראה כי חתיך נוצץ החוצה. זה לא הסוף מכיוון שיש כל כך הרבה דרכים מרהיבות לניקוב הלשון. בואו לחקור כמה סוגים נפוצים של פירסינג.

פירסינג לשון קו האמצע

אם זה יהיה פירסינג הראשון שלך אי פעם, עליך לבחור פירסינג בלשון קו האמצע. כפירסינג הפשוט ביותר, פירסינג בלשון קו האמצע מתאים באופן מושלם למתחילים. אם אתה חושב על השיטה, חתיך קטן יחדור דרך קו האמצע של הלשון שלך. מכיוון שהוא אינו כואב ובמחיר סביר, הנקב היחיד הזה הוא הפירסינג הפופולרי ביותר.

פירסינג באינטרנט בלשון

בדרך כלל, פירסינג ברשת הלשון הוא לא מה שאתה חושב: פירסינג בלשון. במקום זאת, פירסינג ברשת הלשון כולל ניקוב מתחת ללשון שלך. סגנון מסוג זה מאפשר לך להשתמש במגוון תכשיטים- מטבעות ועד משקולות; אתה יכול לבחור את המתאים לך ביותר. שים לב שניקוב רשת הלשון פחות כואב ומרפא מהר בהשוואה לפירסינג נחש אחר.

פירס ארס

אם אתה מתעניין בפירסינג פנים, כנראה שנתקלת בסגנונות שונים לניקוב הלשון. בין אלה, הסגנון שנותן מראה נועז יותר הוא פירסינג ארס. זהו פירסינג לשון כפול שבו איש המקצוע חודר שני חורים סימטריים מכל צד הלשון.

לכן, אם אתה חושב לקבל פירסינג ארס, עליך להיות בעל תכשיטים דומים כדי להוסיף כשרון יפה אך בטוח בעצמו לתכונות שלך. אם אתה תוהה לגבי ההליך, שיטת פירסינג הארס אינה שונה בהרבה מניקור הלשון בקו האמצע. יהיו שני נקבים בפירסינג ארס במקום אחד.

פירסינג מזועזע

כמו שמו, הוא דומה יותר לסגנון אופנתי ופאנקי. בדומה לפירסינג פרנולום, ניקוב מזועף הוא על פירסינג והצבת טבעת בין החניכיים התחתונות לשפה. זה סוג של פירסינג שנכנס לשני הסגנונות; פירסינג בלשון וחירור שפתיים. שלא לומר, פירסינג מזועף דורש הליך די פשוט וללא כאבים. יתר על כן, אם אתה מתכנן לקבל פירסינג מזועזע, זכור שהוא ייראה יפה עם טבעת כסף עדינה.

פירסינג משטח או כף

פירסינג משטח או סקופ הוא ניקוב אופקי; האמן שלך ינקב ויכניס שני חתיכים על פני הלשון שלך. תאמינו או לא, פירסינג על פני השטח או הכף הוא אחד מסגנונות הפירסינג ללא כאבים. גורם זה הוא כנראה מכיוון שהרביט אינו עובר ברקמת הלשון שלך. במקום זאת, אנשי המקצוע עושים זאת על פני השטח. בשילוב עם סוגי מוטות, פירסינג משטח או כף לשון יכול להיראות נפלא.

פירסינגים מרובים

נקרא גם פירסינג לשון כפולה, ניקובים מרובים הם בחירה מושלמת לחובבים. עם זאת, חשוב להזכיר כאן שסוג פירסינג כזה אינו מתאים למי שעובר פירסינג בפעם הראשונה. אז בין אם זו הפעם השלישית או יותר שאתה פירסינג, אתה יכול לבחור פירסינג מרובה.

אתה יכול לקבל שני חורים או יותר על הלשון שלך, בין אם הם מיושרים באמצע הלשון או בכל צד. אם בחרת בפירסינג מרובה, הקפד להשתמש בתכשיטים מחומרים וצבעים שונים. בצורה כזו, הלשון מרובת הנקבים שלך תיראה קליטה יותר.

פירסינג של עבולה

ובכן, פירסינג בכספת אינו ניקוב לשון, אך זהו שינוי הגוף הנדיר ביותר. סוג פירסינג זה, שהוצג בשנת 1994, כולל הצבת טבעת או חתיכים עמוק בפה, בין השקדים. זהו הליך מאוד מסובך ולכן צריך מומחה לבצע את השיטה ללא סיבוכים. רוב הניקרים המקצועיים משתמשים בלידוקאין כדי לרסן את רפלקס ההקאה. אף על פי כן, פירסינג של uvula יכול לגרום לבעיות בריאות חמורות. לכן, עליך לחשוב פעמיים לפני שאתה מקבל פירסינג בספוח.

טיפים לאחר טיפול

באופן כללי, פירסינג עין הנחש שלך ייקח 4 עד 8 שבועות להחלים. עם זאת, עליך לזכור כי יהיה עליך לטפל במיוחד בלשון המחוררת שלך בתקופה זו. הדבר הטוב הוא פירסינג בעין נחש יכול להחלים במהירות בהשוואה לסוגי פירסינג אחרים. אתה עדיין צריך לעקוב אחר כמה עצות אכפתיות כדי למנוע כל זיהום או טרחה.

  • הקפד לאכול מזון רך במהלך השבוע הראשון
  • שמור את הראש מורם תוך כדי דיבור כדי להפחית את הנפיחות
  • אם אתה מתקשה לאכול ולדבר, שפשף קוביית קרח כדי להפחית את הכאבים
  • הימנע משתיית אלכוהול במהלך תהליך ההחלמה, אחרת הדבר עלול ליצור סיבוכים בריאותיים
  • כדי להקל על הכאב או הנפיחות, לגרגר עם מי מלח לפחות 4 עד 5 פעמים ביום
  • הקפד לשטוף את הפה לאחר האכילה כדי להימנע מחלקיקי המזון הכלואים בפירסינג שלך
  • אל תאכלו מזון חריף והקפידו לא לעשן

רוצה לדעת על פירסינג שפתיים?

לתרבויות העתיקות, כולל אלה הפרה -קולומביות של דרום אמריקה, יש חשיבות היסטורית רבה הקשורות לפירסינג שפתיים. אז, פירסינג שפתיים היה ידוע בשם טמבטה ונהג על ידי אנשים רבים. ביניהם, ניסיונות אפריקאים היו אלה שהתאמנו במידה רבה על פירסינג שפתיים. הם נהגו ללבוש דיסקים או צלחות דקורטיביות גדולות, בדרך כלל בשפה התחתונה. בחברות מודרניות פירסינג שפתיים הפך נפוץ יותר בשנים האחרונות.

שבט נובה של אתיופיה ודוגון ממאלי היו שני השבטים היחידים שתרגלו פירסינג שפתיים עם הטבעת. ביניהם פירסינג שפתיים היה טקס דתי ומתורגל מאוד כחלק מהנפקות לאלוהיהם.

מלבד ההיסטוריה שלה, פירסינג בלשון וניקוב שפתיים הם שני סוגי הפירסינג הנפוצים. הסיבה לדיון בחשיבות ההיסטורית של פירסינג שפתיים היא שאם תבחר לשלב בין שני הסגנונות הפופולריים הללו, היה עליך לזכור את חשיבותו- קשר עם טקסים דתיים.

לסיכום

כעת, כשיש לך שפע של מידע על פירסינג בלשון, במיוחד פירסינג בעין נחש, יהיה לך מושג טוב יותר לגבי הנקבים. יתר על כן, עם הרעיונות המשותפים לעיל, כעת תוכל לבחור בקלות בסגנון המושך את העין המתאים לך ביותר. רק הקפד לטפל במיוחד בלשון הנקוב שלך לאחר הניקוב.