מדוע כדאי (או לא כדאי לך) לעשות קעקוע בצבעי מים

אם יש מגמה שהתרחשה בחמש השנים האחרונות בשינוי הגוף, הקעקוע בצבעי מים יהיה זה. זהו סגנון קעקוע על שם חיקויו של הטופס החופשי ו איכות סתמית של הציור בפועל שיטה. קעקועים בצבעי מים מתבלטים אפוא מול רוב סגנונות הקעקועים האחרים, הנוטים להתפאר בקווים חזקים וכהים. למרות שהם אטרקטיביים כפי שהם, הם גם קיבלו ביקורת מסוימת: יש הטוענים שהם לא יכולים להחזיק מעמד כמו קעקועים אחרים לאורך זמן, אחרים כי המונח משמש לעתים קרובות מדי על ידי קעקועים חסרי ניסיון בסגנון. בכל מקרה, כדאי שתלמד עוד על קעקוע בצבעי מים לפני שתחליט בעצמך לגבי קבלת או לא קבלת כזה..

 קעקועים בצבעי מים קעקועים בצבעי מים

סוגי קעקועים בצבעי מים

אפילו עם עולם הקעקועים בצבעי מים, יש מספיק מספיק סגנונות כדי להפוך את הסיווג המדויק לאתגר. עם זאת, נוכל אולי לצמצם אותו לשני סוגים המבוססים על הבחנה אחת: האם הם משתמשים בבסיס שחור או לא.

קעקועים בצבעי מים ללא בסיס שחור

הקעקוע בצבעי מים ללא בסיס שחור בדרך כלל נטול לחלוטין קווים כהים (מה שלא אומר שלא ניתן להשתמש בצבע אחר כדי להחליף את השחור עבור הקו שלו). היעדר השחור ביצירות אלה מעניק להם מראה דמוי צבע מים במיוחד. נראה שהצבעים כמעט נמסים לתוך העור ומתפוגגים לתוכו בקצוות – אם אפשר למצוא קצוות בכלל, כלומר. סוגים אלה של קעקועים בצבעי מים מתפארים לעתים קרובות בהצללה סרטנית שהופכת את קצוותיהם כמעט בלתי אפשריים להבחין.

דוגמאות טובות לסוג זה של קעקוע בצבעי מים מסתמכות בדרך כלל על חיוניות צבע במשך רוב הערעור שלהן. כמה מן המושכים את העין מתפארים בשילוב כזה של צבעים שאולי יהיה קשה להאמין להם לקעקועים בניגוד לצבע גוף, אפילו.

קעקועים בצבעי מים עם בסיס שחור

הסוג השני של קעקוע בצבעי מים הוא זה שיש לו בסיס שחור. בכך אנו מתכוונים כי אלמנט כלשהו של עבודת קו או צל יסוד מונח לזה. צבעים נערמים מעליו לאחר מכן, כמובן, או משמשים למילוי הרווחים בין השורות. מה שחשוב הוא שיש משהו שיכול להיקרא שלד שחור או מתאר מתחת.

האם הכללת בסיס כזה משנה? במובנים רבים, כן. קעקועים המשתמשים בסגנון זה יראו לעתים קרובות אפקטים של ניגודיות גבוהים יותר מאלו ללא בסיס שחור, הודות להבדל בין האלמנטים השחורים הנועזים לאלו הצבעוניים. רוב הקעקועים גם מרגישים שקעקועים אלה נוטים להזדקן קצת יותר, בהתחשב בכך שהיסודות השחורים שלהם אינם דוהים במהירות כמו אלמנטים הצבעוניים שלהם..

למעשה ישנן לפחות שתי דרכים עיקריות לשימוש בשחור כחלק מקעקועי צבעי מים בצורה זו. למרות שרוב האנשים יכולים לעשות את גרסת המתאר בפשטות, לא לכולם יש למעשה את המיומנות או הניסיון לבצע את השיטה האחרת, שהיא שילוב שחור באופן טבעי בצבעים ובגוונים של הקעקוע..

קעקועים בצבעי מים

המשמעות של קעקוע בצבעי מים

קעקועים בצבעי מים יכולים לתאר כמעט כל תמונה או סמל, כך שמשמעויותיהם מגוונות. כמה מהקעקועים הנפוצים ביותר בצבעי מים הם אלה המתארים ציפורים וחרקים צבעוניים. סגנון צבעי המים מציג את הגוונים שבהם עד תום.

פרפרים פופולריים במיוחד, ולכן קעקועים בצבעי פרפר המייצגים חיים, תקווה, מטמורפוזה ולידה מחדש נראים כולם לעתים קרובות. עוד קעקוע פרפר ספציפי שתראה לעתים קרובות בסגנון צבעי המים הוא זה שבו שולב נקודה -נקודה בתמונה: קעקועים אלה מייצגים תמיכה ותקווה לניצולי התאבדות.

אמנות מופשטת נפוצה מאוד בקעקוע בצבעי מים. רצועות ושפריצים של צבע נפרסים בתצורות אחזור כדי ללכוד תחושה, מחשבה או אפילו דעה. כמה מקעקעים בצבעי מים מסתמכים על בחירות הצבעים עצמם כדי להעביר את רוב הרעיון: ניתן להשתמש בקעקועים מופשטים בצבעי מים הכוללים קשת של ריסי דיו להראות תמיכה בזכויות להט”ב, לדוגמה.

 ראה גם:

  • 125 קעקועים של חמניות בדירוג הגבוה ביותר
  • 125 עיצובים לקעקוע מנדלה עם משמעויות
  • 125 קעקועי עץ בגב & פרק כף היד עם משמעויות
  • 150 קעקועי הדיו הלבנים הטובים ביותר בארה”ב השנה
  • 125 רעיונות פופולריים לעיצוב קעקועים לאם בת

קעקועים בצבעי מים-

מיקום אידיאלי של קעקוע בצבעי מים

המקום בו אתה מציב את קעקוע צבעי המים שלך תלוי היכן תוכל להרשות לעצמך למקם אותו. יש אנשים שיש להם הגבלות על אמנות הגוף בגלל הנסיבות החברתיות או המקצועיות שלהם. מבחינתם קעקועים יכולים להיות רק באזורים שהם יכולים לכסות בקלות בכל פעם שנדרש. רוב האנשים מסוג זה בסופו של דבר מקבלים קעקועים על פלג הגוף העליון, סביב אזור הירך או על הרגליים.

כאשר אתה בוחר היכן להשיג את שלך, זכור זאת: קעקועים בצבעי מים, במיוחד אלה ללא יסודות שחורים חזקים, יתפוגגו קצת יותר מהר מקעקועים אחרים. השימוש בצבע שקוף, סגנון ההצללה והמראה הכללי של היצירה פירושו שהיא יכולה להזדקן די מהר אם לא אכפת לך ממנה..

המשמעות היא להשאיר אותו מוגן מפני השמש ככל האפשר (מכיוון שאור השמש דוהה דיו קעקועים) ולקבל עבורו מגעים בכל פעם שצריך. ככזה, ייתכן שתרצה לבחור מקום לקעקוע שלך שיקל על הכיסוי בכל פעם שאתה בחוץ לאור יום.

דבר נוסף שיש לזכור לגבי קעקוע בצבעי המים הוא שהוא נוטה להיראות בצורה הטובה ביותר על עור בהיר יותר, כמו קעקועים רבים בצבעים אחרים. הסיבה לכך היא שאופיו השקוף של דיו קעקועים הופך להיות ברור אפילו מהרגיל בסגנון הקעקוע הזה. שוב, זו הסיבה מדוע כדאי לבחור אזור מקורה או לא שזוף עבור הקעקוע שלך.

 קעקועים בצבעי מים   

טיפים להכנה לקעקוע בצבעי מים

כאשר הגיע הזמן לבצע קעקוע בצבעי מים, תוכל לעקוב אחר רשימת הבדיקות הבאה כדי להבטיח את הכנתך:

  1. אכלו ארוחה מתאימה לפני שאתם יוצאים, בין אם זו ארוחת בוקר, צהריים או ערב. הגוף שלך יודה לך על הדלק ברגע שהקעקוע יתחיל, כיוון שהוא יזדקק לאנרגיה כדי לרפא את הקעקוע.
  2. לבשי בגדים שלא צריך להיאבק אליהם או לצאת מהם. אם הקעקוע שלך יהיה על מקום כמו הגב שלך, למשל, משהו שאתה יכול להוריד או למשוך בקלות יהפוך אותך להרבה יותר נוח.
  3. האם סבירות הקעקועים שלך תהיה ארוכה? האמן שלך יכול להגיד לך אם כן, אז אולי תרצה להביא משהו כדי להעביר את הזמן אם זה המצב. ספר טוב יכול להעסיק אותך לא מעט זמן, למרות שתמיד תוכל ללכת עם כמה שירים בנגן המוסיקה שלך.
  4. ייתכן שתרצה להכין הכל לקראת הטיפול לאחר שתקעקע אפילו. כמה אמני קעקועים נותנים לך חבילת טיפול עם דברים לכך לאחר הפגישה שלך. אחרים מצפים שתקנה את החומרים בעצמך. שאל את אמן הקעקועים שלך מה כדאי לך לרכוש, כמו משחות אנטיבקטריאליות או גזה.

 

עלות שירות ממוצעת & מחירים סטנדרטיים לביצוע קעקוע בצבעי מים

מחירי הקעקועים בצבעי מים משתנים בהתאם לעיצוב והגודל הכרוך בכך, באופן טבעי. אם יש לך מחשבה על זעיר עם 2 או 3 צבעים בלבד, אתה כנראה יכול לברוח עם תשלום של 50 $ או 60 $ בלבד. קבל את אחד הקעקועים המורכבים יותר עם צבעים מרובים ואפקטים של הצללה, ובהחלט אתה תשלם משהו למעלה מכמה מאות דולרים.

זכור כי לא כל אמני הקעקועים באמת יכולים לעשות קעקועים בצבעי מים. רבים אומרים שהם יכולים – ואולי הם צודקים, אבל הם יכולים לעשות זאת רק רע. קעקוע בצבעי מים דורש מגע מסוים וסגנון אמנותי.

ככזה, דרש מהקעקוע לספק לך דוגמאות לעבודות הקעקוע שלו בצבעי מים לפני שתעסיק אותו. האמנים הטובים יותר יגבו מכם הרבה על עבודתם – יצירה ברוחב של כארבעה סנטימטרים בערך יכולה לעלות עד $ 400, תלוי בעיצוב – אבל לפחות תקבלו איכות אמיתית תמורת הכסף שלכם.

 קעקועים בצבעי מים

טיפים לתחזוקה לאחר קעקוע בצבעי מים

כפי שצוין קודם לכן, שמירה על קעקוע בצבעי מים עוסקת במידה רבה בשמירה על ההגנה מפני ההשפעות הדועכות של השמש. כיסוי זה בבגדים הוא דרך אחת לעשות זאת, אך ניתן באותה מידה להישאר לגמרי בצל.

שים לב שאור מקפיץ, עם זאת. גם אם אתה יושב מתחת למטריה בחוף הים, כל עוד הקעקוע שלך נחשף, מבחינה טכנית עדיין מגיעים אליו השמש, אם כי פחות חזק יותר מאשר אם היית משתזף אותו בכוונה..

רעיון טוב יותר הוא אולי להחזיק בקבוק קרם הגנה בהישג יד אם אתה גר באזור שטוף שמש. הניחו מעט על הקעקוע לעתים קרובות ככל שתוכלו לאחר שהוא נרפא ואתם יודעים שאתם יוצאים לשטח. זה אמור לעכב את ההדהייה לא מעט.

אם אתה יכול לבצע את השלבים שלמעלה כדי לשמור על קעקוע בצבעי המים שלך טהור זמן רב ככל האפשר, אין סיבה שהקעקוע שלך לא צריך להזדקן כמו כל האחרים שיש לך. יש היום כמה קעקועים בצבעי מים בני 4 שעדיין נראים די טוב עם בקושי מגע. מכיוון שהסגנון עדיין כל כך חדש, אין לנו באמת מספיק קעקועים ישנים יותר כדי לקבל תשובה חד משמעית על כמה זמן הם מחזיקים מעמד. בקיצור, הוויכוח על אריכות ימים של קעקועים בצבעי מים נמשך, גם אם אין בערעור שלהם. מה איתך? האם אתה חושב שיש להם פוטנציאל להזדקן היטב? הודע לנו בתגובותיך והצטרף לשיחה!