95 קעקועים הינדים ללכת מזרחי ואקזוטי

פעם נחשבו כטאבו, אנשים רבים באמריקה כיום מעטרים את עורם בקעקועים משמעותיים. אין ספק שאומנות הגוף המדהימה הזו עברה שינוי משמעותי בעשורים האחרונים. כעת, כשיש לאנשים גישה לתרבויות, דתות ומסורות אחרות דרך האינטרנט, רוב מוחלט של חובבי הקעקועים אוהבים לאמץ את הרעיונות המתארים עיצובים קעקועים אקזוטיים..

עם זאת, ייתכן שאתה מהרהר באיזה עיצוב אתה צריך לבחור את הקעקוע הבא שלך. ובכן, אם זה המצב, המאמר הזה באמת יעזור! אומנות הקעקועים הולכת וגדלה לפופולריות, אך החלטנו להיתקל בקונספט קעקוע מהמם ולשתף אתכם בכך. אנחנו מדברים על קעקועים הינדים.

למה לבחור בקעקועים הינדים?

אין ספק שההינדואיזם הוא אחת הדתות החזקות. עם שלו מוצאם בהודו ובנפאל, תיאורי הדת של הדת מציגים מושגים מדהימים. קעקועים הינדים, השופעים באלים רבים וסמלים שונים, מפגינים עיצובים מורכבים ויפים עם משמעויות חזקות. עם הרבה סמלים מעניינים ואיורים צבעוניים, קעקועים הינדיים מושלמים לאנשים שמחפשים תגים יוצאי דופן.

קאלי ליצורים חזקים

קאלי, הידועה גם בשם דווי, היא האלה הינדית ואחת האלים המוכרים ביותר בהינדואיזם. היא אלת הזמן, יום הדין והמוות. כשמדובר באיורי קעקועים, קאלי קשורה לאלימות ומיניות. יחד עם זאת, הוא מייצג אישה חזקה, במיוחד כאם. בנוסף, זה גם מסמל יצירה והרס. אתה יכול להבחין בקלות בדווי על פי עורו הכחול, שרשרת הגולגולת שלה ולשונו הארוך.

עם משמעויות כה עוצמתיות, אתה יכול ללבוש קעקוע קאלי בכל מקום בעור שלך. זה יהיה הזרוע, הכתף, הצוואר או הבטן שלך, הקעקוע הזה יראה מדהים בכל מקום. רק הקפד להוסיף צבעים מדהימים אך מושכים את העין עם כמה פרטים מורכבים כדי להפוך אותו למהפנט יותר.

הראה את חוכמתך עם גאנש

hindu_tattoos

האם אתה מחפש קעקוע שחושף את האינטליגנציה שלך? הנה מגיע קעקוע של גאנש, האל בראש הפיל! בהינדואיזם, גאנש הוא אל החוכמה, מזל טוב והצלחה. מסיבה זו, אנשים רבים פונים אליו כדי לעזור להם להתגבר על מכשולים בחייהם. כשזה מגיע לקישוט תגים הינדים, האיור של גאנש הוא אחד העיצובים הפופולריים ביותר.

קעקוע גנש זה בעל כרס, לרוב בצבע שחור ולפעמים צבוע בגוונים ורודים, מראה לעתים קרובות פרטים מורכבים גבוהים שהדהימו כל צופה. בין אם אתה פשוט מתווה אותו בדיו שחורה עדינה או מוסיף צלליות צבע, קעקוע גנאש המדהים הזה ייראה מושך מאוד.

תלבש אום למזל טוב

האם אתה רוצה אומנות גוף פשוטה אך אלגנטית? ואז, om הוא המחשה מושלמת עבורך. נגזר מסנסקריט, שהיא אחת השפות העתיקות ביותר, אומ היא מילה ללא תחרות לכל מילה אחרת בסנסקריט. או שאתה יכול פשוט לומר שאום הוא הגדול מכולם אמירות קדושות הינדו או מנטרות. פשוט, אום קשור לשלום, מאחד את כל מה שבעולם ומקיף את מהות המציאות האולטימטיבית.

יחד עם פרטים מקושטים, קעקוע ה- om עם הסמל הייחודי שלו יעלה את הקעקוע שלך לשלב הבא. בין אם דיו אותו בגוונים צבעוניים ובין אם לאו, הסמל עצמו יפגין סגנון כובש שיגרום לכם להתבלט ביחס לחובבי קעקועים אחרים. יחד עם זה, זה יתאר שאתה מחפש שלום.

פרה למזל טוב

בתרבויות ובחברות רבות, פרות נקשרו כסמל לעושר. באופן מפתיע, לפרות לא היה שום קשר להערצה בתקופות היסטוריות. הם הוחזקו בבית מהסיבה שהינדים סמכו עליהם על מוצרי חלב. עם זאת, בהינדואיזם, פרות הן קדושות ומכובדות מאוד על ידי הינדים כיום. הם מאמינים שפרות מביאות מזל טוב ועוזרות להן להשיג את מטרות חייהן בהתגברות על המכשולים והצרות.

עכשיו כשנתקלת בסמליות, קעקוע פרה עשוי להיראות לך מעניין. בשל הרבגוניות שלו, אתה יכול לשייך אותו לכל אובייקט או מילה אחרת מהסנסקריט. ובכן, אם אתה בוחר בקעקוע כזה, הקפד לבחור את המקום הנכון. כלומר, עליך ללבוש אותו במקום גלוי, כך שכולם מסביבך יחמיאו לקעקוע היפה להפליא הזה. יתר על כן, הקפד לבחור את העיצוב המתאר באופן מושלם את הקשר עם ההינדואיזם במבט ראשון.

להיות שובב עם לבישת תג קרישנה

כשזה מגיע ללבוש טאט מזרחי ואקזוטי, מה יכול להיות אופציה טובה יותר מאשר לקשט את העור שלך בקרישנה? אלוהות עליונה וגלגול נשמות השמיני של האל וישנו, קרישנה היא אחת הדמויות הפופולריות ביותר בהינדואיזם. את קרישנה אפשר להבחין בקלות בעזרת כתר הנוצות של הטווס, החליל והדהוטים הצהובים שלו. בעוד שהוא מייצג חוכמה ואמת, אתה יכול להפוך את האיור של קרישנה בקעקוע יפה להפגין ערכים אלה.

הדבר המעניין ביותר בקרישנה הוא שהוא מתואר לעתים קרובות כילד שובב שנהג לבצע ניסים מדהימים. עם זאת, הוא ידוע בעיקר בזכות השטויות שלו; לכן, הקעקוע הזה מתאים לך לחלוטין אם אתה נער או רק חוצה את גיל עשרים. יתר על כן, אתה יכול להשתמש בגוונים סגולים וכחולים עמוקים להצללה.

להתבלט עם שיווה

האל השלישי במשולש ההינדואיזם, שיווה אחראי לשימור היצירות שנוצרו והושמדו על ידי שני האלים האחרים. דיו בסגנון מסורתי, קעקוע של שיווה יכול לגרום לך להתבלט עם המשמעויות והאיור היפה שלה. יתר על כן, אתה יכול לשייך אותו לשלישייה, מה שישפר את המשמעויות והפירוט של הקעקוע.

אתה יכול גם לבחור ב- ‘Nandi’; השור שהאדון השלישי השתמש בו כהר שלו. בסנסקריט המילה ננדי קשורה לאמונה להביא מזל טוב ושביעות רצון. הדבר הפנטסטי בקעקוע הזה הוא שאתה יכול לשחק בצורה מדהימה עם הצבעים. יתר על כן, אתה יכול לשייך אותו לכל אובייקט אחר במיוחד שיש לו קשר עם ההינדואיזם.

הראו את ערכי החיים שלכם עם לקשמי

כאל המזל, השגשוג והעושר, לקשמי היא אחת האלות הפופולריות ביותר בהינדואיזם. היא ה אשתו של וישנו, האל השני של הטריומווירט. האיור של לקשמי מסמל את ערכי הליבה של החיים. יתר על כן, ארבע ידיו של לקשמי מסמלות את ארבע מטרות החיים; דהארמה (ערכים מוסריים וצדקנות), ארתה (ערכים כלכליים), מוקשה (ערכים רוחניים ושחרור) וקאמה (אהבה, הנאה וערכים פסיכולוגיים אחרים).

לכן, אם אתה מחפש ללבוש משהו המגלם כל אחד מהערכים שלעיל, בחר בקעקוע לקשמי. בין אם אתה רוצה להדביק אותו על הצוואר או הזרוע שלך, הקעקוע המדהים הזה ישפר את היופי שלך.

הוסף פלייר אטרקטיבי עם לוטוס

בין אם מדובר בהינדואיזם או כל דת אחרת, תסכים שהלוטוס מסמל מגוון רחב של משמעויות. ובכן, אם אתה חושב לקשט את עורך בעיצוב מרתק ואטרקטיבי, קעקוע הלוטוס יראה נצחיות, אלוהות וטוהר. בנוסף, הוא מסמל גם את סמל הפוריות, החיים והנוער. יתר על כן, ההינדים מאמינים כי רוח האדם מחזיקה ברוח הלוטוס המקודש.

הפגינו את העוצמה שלכם בעזרת גיאומטריה מקודשת

תתפלאו לדעת שיש משהו שיכול להראות בצורה מושלמת את העוצמה שלכם! אנו מדברים על ‘יאנטרה!’ זהו סמל חזותי המייצג כל אלוהות מסוימת באיור גיאומטרי. קעקוע יאנטרה, עשיר מאוד במשמעויות, ייצג אותך כחזק בעל כוח להתגבר על כל מכשול בחייך.

לך על צלב קרס (הכל טוב)

אתה אולי יודע שצלבי קרס הם סמל מסוים המשמש בהינדואיזם המעודד ומניע אנשים. המנטרה מייצגת ‘הכל טוב.’ בשילוב עם כל סמל אחר, צלב הקרס יסמל מזל, מזל טוב ורווחה. לכן, אם אתה מחפש טאט כה משמעותי, דיו את עורכם מיד בצלב קרס!

להפגין את האומץ שלך עם ראמה

ראמה הוא האל בהינדואיזם הידוע בגבורתו המדהימה, בחמלתו כלפי אחרים ובמסירותו האינסופית כלפי החובות הדתיות. מתישהו מאויר עם החזקת חץ וקשת ארוכה, הקעקוע הזה ייראה נהדר אם יוטבעו בצבעים עזים. בין אם אתה רוצה לקשט את הקעקוע הבא שלך על הצוואר או הזרוע, האיור הזה הוא אופציה מושלמת ללבוש בכל נקודה בעור שלך.

בשורה התחתונה

למרות שיש מגוון רחב של קעקועים, הקפד לבחור את זה שמבטיח לגרום לך להתבלט. לא לשכוח, קעקועים הם קבועים ולכן הם מגלמים את הטבע שלך. לכן, עליך לבחור את המתאים לך ביותר.

תוך שמירה על כך, שיתפנו במאמר זה קעקועים הינדים מדהימים. קעקועים אלה הם לא רק העיצובים הפופולריים ביותר, אלא גם מקיפים אסוציאציות מעוררות השתאות.