95 רעיונות קעקועים עזים חמודים שכולם יעריצו!

קעקועים יכולים להיות אופנה, דרך לתאר את הרגשות שלך, או דרך אחרת להיראות אחרת.

למרות שזה יכול להיות הכל, זו דרך עוצמתית להראות את חוש האופנה שלך, את הפרסונה שלך ואת האומץ שלך להביע רגשות בצורה ייחודית. תוכלו למצוא מגוון קעקועים, מגולגולות ועד צמחים או פרחים ועד בעלי חיים.

בנוסף לבעלי חיים כמו סוסים, גורילות, כלבים וכו ‘, קעקועי עזים הופכים פופולריים גם בעולם הקעקועים.

עזים ונוכחותן בהיסטוריה שלנו כחיות קורבנות היא בת מאות שנים. עזים מהוות סמל לחיוניות, רבייה ובריאות בתרבויות שונות. הם מינים אינטליגנטיים וחוקרים במה הם נתקלים. עזים אינן מפריעות או תוקפות אחרים.

תמצאו עזים בובות, מכיוון שזהו אמצעי התקשורת ביניהן כדי להבטיח להישאר במרחק קרוב. זה מראה את טבעם הרך להישאר חברתי ובטוח.

עזים שליו, חברתי, עצמאי ועדין, אך הן יגלו נחישות להגן על עצמן כאשר מאיימות עליהן.

הערכים שקעקועי עזים מייצגים הופכים אותם לבחירה מובילה בקרב חובבי קעקועים, במיוחד לאנשים שיש להם את גלגל המזלות גדי. חשוב להבין את המשמעויות של העיצוב שאתה מתכוון לקבל על הגוף שלך. ככל שאתה רוצה קעקוע יותר תיאורי, כך עליך להסביר לאתר את הפרטים בצורה ברורה יותר כדי להפוך אותו למשמעותי עבורך.

משמעויות קעקוע עיזים

לקעקועי עזים יש מגוון רחב של משמעויות סמליות, הן טובות והן רעות. עליך להיות זהיר ולהבין היטב את משמעות קעקוע העזים לפני שאתה מקבל אותו בדיו על גופך.

יתר על כן, עליך לדעת כי א עז היא חיית בית ומציע יתרונות רבים כמו מתן חלב ומוצרי חלב העשויים מחלבו. עור עזים שימושי להרבה שימושים תעשייתיים ומסחריים. בנוסף, העז היא בקר נהדר למסחר ברחבי העולם. שימוש בעזים לניקוי חטאיהם היה גם מנהג נפוץ. יתר על כן, כמה תרבויות ואזורים התייחסו לעזים כאל אות טוב וחלקן כאל כת.

קעקוע עז עשוי לייצג משמעויות שונות כמו:

 • סַקרָנוּת
 • שְׁאַפתָנוּת
 • פוריות
 • יוֹשֶׁר
 • סבלנות
 • נחישות
 • לְהַקְרִיב
 • גַברִיוּת
 • איזון
 • אינטליגנציה
 • עצמאות

קעקוע העזים שלך יגרום לך להיראות כמו מישהו שמקדיש זמן לחשוב ולהרהר, תלוי בסגנון ובאזור שאתה מתכוון לקבל אותו..

קעקועי עזים הם דרך מצוינת להפגין שאפתנות, שכן עזים מתמשכות וסבלניות.

מיקום קעקועים

קעקוע תמיד נראה מרשים ומשמעותי יותר אם המיקום נכון. לקעקועי גולגולת עזים יש אווירה עזה, וכדי לגרום להם להיראות נועזים, צריך אזורי גוף גדולים כדי להדביק אותם..

קבלת אותו עיצוב בגודל מיניאטורי יכולה לקלקל את המראה והסגנון שלה. קעקועים עזים בגודל מלא ייראו טוב וימשכו את תשומת הלב של הצופים. אתה יכול לבחור במיקומים אלה בהתאם לעיצוב והגודל של הקעקוע שלך:

 • פרק כף היד הפנימית
 • שרוול
 • כָּתֵף
 • עורף

עבור קעקועי עיזים מיניאטוריים, חלקי הגוף הבאים יהיו נהדרים לעשות קעקוע.

 • בצד הצוואר
 • עוֹרֶף
 • שׁוּקָה
 • חזה
 • ירכיים
 • כתפיים אחוריות
 • שְׁרִיר הַזְרוֹעַ
 • יד

מכיוון שקעקועים אלה הם רב תכליתיים, אתה יכול לבחור בכל עיצוב, צורה וגודל של קעקוע עז לפי טעמך. ככל שהקעקוע שלך נראה טרי יותר אנשים ישימו לב לזה. בחר דיו שמחזיק יותר זמן מאלה שמתפוגגים במהירות.

רעיונות לקעקוע עזים

קעקוע עז ירך

זהו אחד מקעקעי העזים הפופולריים ביותר בשל אזור הכיסוי והמסר שהם מעבירים. זה גורם לגוף התחתון והעליון להופיע כאחד. מי שלובש קעקוע כזה יציג אהבה לאחדות. זה נראה יפה וחינני ביחד.

קעקוע עיזים של טופ היל

בעוד שעזים הן חיות בית, הן אוהבות לחיות בהרים, ואתה יכול לתאר אותו באמצעות קעקוע עז על הרים. זהו קמע מתאים לגדי. לעזים יש נטייה טבעית לטפס על גבעות, והם מעדיפים להישאר בסביבה נקייה. האדם הלובש קעקוע כזה יציג את הצד חובב הטבע שלו.

לקעקוע הסמלי הזה יש רלוונטיות רבה יותר עם שגשוג, רצון לתהילה ויוקרה. זהו קעקוע פופולרי מאוד בקרב תושבי מרכז אירופה.

קעקוע עיזים של בית ספר חדש

זהו קעקוע מסוגנן לצעירים ולאנשים חובבי כיף המחפשים פעילויות. זה נראה קליט אם הקעקוע משתמש בצבעים בהירים ומושכים. צבעים אלה יתנו משמעויות שונות כמו ירוק ואדום יראו את האופי העצמאי שלך. יחד עם זאת, כחול עם לבן עשוי להראות את אופיך המקריב.

זה אולי נראה קצת קריקטורי, אבל יש בו נגיעה אלגנטית. היא זכתה לפופולריות בתחילת שנות השמונים, ומאז היא מעולם לא יצאה מהטרנד.

קעקוע עיזים עין שלישית

קעקוע זה בעל 3 עיניים הוא סמל לכת. עז זו מייצגת את האל הפגאני בפומט. יכול להיות שיש לזה כמה משמעויות שטניות. לרוב, אנשים המתעניינים בכת, קסם ומחקרים אחרים כאלה עונדים קעקועים כאלה.

זה קעקוע טוב לשרוולים הפנימיים שלך, שבו הוא יישאר מוסתר מאחרים למקרה שאתה לא רוצה להתהדר בו. קעקוע זה בדרך כלל כולל את ראש העז בלבד, ובכך הופך אותו לקצת עוין. זו הדרך הטובה ביותר להראות גבריות בעוצמה, שאחרת קעקועי עזים אינם מייצגים.קעקוע גולגולת עז

קעקוע גולגולת עז

קעקועי גולגולת העזים יציגו את הצד האמיץ שלך, וייצג את האומץ להתמודד עם בעיות. זהו קעקוע עיזים מפורסם ומגמתי. לקעקוע הגולגולת הזה יש קשר עמוק עם המוות.

לעתים קרובות, זה מתבלבל עם קעקוע של גולגולת איל. לא משנה איך תפרשו את המשמעויות שלה, קעקוע גולגולת עז זה פופולרי במיוחד בקרב נשים וגברים כאחד. עבור כמה מומחי אופנה, זהו הקעקוע האולטימטיבי המתאר אומץ ונחישות.קעקוע ראש עיזים

עיצובים קעקוע ראש עיזים

המשמעויות שהקעקוע הזה יראה תלויות לחלוטין באופן שבו אתה מעצב אותו על גופך בסופו של דבר. זהו קעקוע פופולרי, אך לעתים קרובות הוא שנוי במחלוקת שכן ראש עיזים נחשב ברובו כסמל שטני. שימוש בדיו שחורה יהפוך אותו לעוד קעקוע סופר מבאס משבט העזים. אתה יכול לבחור כמה צבעי דיו אחרים כדי שזה ייראה פחות שטני אם אתה לא אוהב את ההשפעה הזו.

מסיבה זו, אנשים רבים מסתירים את הקעקועים האלה או מקבלים אותם באזורים שאינם חשופים לאחרים.

רעיונות לקעקוע עיזים שחורות

כעת, זהו ללא ספק קעקוע סופר שחור, שיגרום לכאבים במהלך יצירתו. קעקוע זה מיועד לאותם אנשים שיגיעו לכל קבלת קעקוע כזה שיכול להציג חוכמה, בריאות וכוח בו זמנית.

שוב יש לך אפשרות נוספת להוסיף את גוף העז הנותר כדי להפוך אותו למרשים יותר. במקרה זה, אתה צריך לשים אותו על החזה או האחורי בגלל המראה המפואר שלו.

הגוונים הכהים שלו יגיעו בזה אחר זה, כך שיידרשו ימים ספורים עד להשלמתם.

קעקוע עז חמוד

קעקוע העזים החמוד הזה עשה את דרכו לגדולה בתחילת שנות ה -90. קעקוע זה הבהיר שלא כל קעקוע עז הוא מפחיד או כת או בעל היסטוריה שטנית כלשהי.

זהו קעקוע מצוין לאנשים שרוצים שהקעקוע שלהם ייראה ייחודי ומשמעותי. זה נראה טוב בדיו שחורה אבל גוון של כחול או ירוק יכול להפוך אותו לקעקוע חמוד ורך יותר ללבוש. הוספת זנב בקעקוע כזה יכולה להפוך אותו למשמעותי יותר. למתבוננים קשה להתעלם ממך כאשר אתה עונד את הקעקוע הזה.

רעיונות לקעקוע של ראם גולגולת

קעקועים עזים

יכול להיות שראית את הגולגולת של ראם נראית ממש מפחידה, כיוון שעומדות מאחוריה הרבה תמונות. זה יכול לשקף את תכונות החניכה וההנהגה שלך. קבל אותם בדיו שחורה למראה מפואר ומרשים בכדי לקבל את המטרה לקעקועים כאלה. קעקועים כאלה נותנים לך הרבה מקום להוסיף את חלק הגוף החסר כדי שייראה שלם.

קעקוע עיזים גיאומטרי

קעקוע זה עשוי להיראות מחוץ לעולם הקסם. עז עם חצייה גיאומטרית על פניה מייצגת שילוב של תרבות וחיים מודרניים. אתה יכול ללבוש את הקעקוע הזה על כל חלק בגוף. המגע הגיאומטרי שלו יהפוך את הקעקוע לביטוי יותר צבעוני. הוא פופולרי בקרב רובים צעירים.

הוא מציג מחשבות פנימיות על תשוקה, אבולוציה ואהבה לשני העולמות יחד. מה שבטוח, זו תוספת מהפנטת לגוף שלך. גוונים של צבעים שונים בקווים הגיאומטריים יהפכו אותו ליצירות אמנות טהורות.

קעקוע אמנות עיזים

זו יצירת אמנות נהדרת שבה עז הרים היא המרכיב העיקרי. הוא מראה את אופיו הרגוע של עז, וזו הדוגמה המושלמת לייצוג קעקועים עם סגנונות שונים.

זה יגרום לך להיראות כמו אדם בטוח בעצמו ללבוש קעקוע תמונות. יתר על כן, הוא יקבל תחושת אמון ויציבות אצל הלובש. החלק הטוב ביותר בקעקוע הזה טמון בגודלו הקטן או הגדול, מבלי להקטין את מראהו המשפיע. אתה יכול לקבל את הקעקוע הזה עם גוף עז מלא על הגב או החזה שלך למראה מרשים.

קעקוע עיזים ים

קעקוע זה מיועד למי שאוהב לעשות הכל ולבצע קעקועים ייחודיים. אתה יכול לבקש מהסטייליסטית להיות יצירתי ככל שהם יכולים. יהיו לך הרבה אפשרויות מבחינת צבעים לקעקוע כזה.

יתרה מכך, אתה יכול ללכת על כל גודל וצורה שאתה אוהב. קעקוע כזה עשוי להתאים לאנשים עם סימן המזלות גדי.

שאלות נפוצות – קעקועי עזים

מה יהיה צבע הדיו הבטוח ביותר עבורי?

שחור הוא בחירה ברורה בכל הנוגע לצבעים הבטוחים ביותר. ירוק וכחול עשויים להפוך לצבעי בטיחות טובים כאשר הם מעורבים עם פיגמנט פתלוציאנין נחושת.

קעקועים יכולים להוריד את המערכת החיסונית שלי?

כן, דיו קעקוע TIO2 עלול לנסוע בגופך בצורה של חלקיקי ננו ולגרום להגדלת בלוטות הלימפה ולגרום לפגיעה במערכת החיסון שלך..

מה אסור לי לעשות לאחר קעקוע?

ישנן פעילויות מסוימות שאסור שתעשה מיד לאחר קעקוע.

 • לעולם אל תסיר את התחבושת, אם כי תרגיש את הדחף
 • שטפו אותו בעדינות, כמו פצע מרפא
 • אל תגרד באזור הקעקועים
 • הימנע ממגע ישיר עם מים
 • אל תשתמש בבגדים צמודים בכדי לתת לזה להחלים
 • הימנע מחשיפה לשמש והישאר בפנים

כיצד עלי ללכת לשיעורי הקעקועים שלי?

כדאי לבחור ללבוש תלבושת קז’ואל עם נעלי בית רופפות. התהליך כרוך בהרבה זמן, ומיקום קעקועים עשוי להזדקק לך לשכב על מיטה או כיסא בהתאם לאזור שאתה רוצה לעשות את הקעקוע.

סיכום

קעקועים עשויים לייצג תרבויות, רגשות ומשמעויות שונות. עליך להיות זהיר במיוחד לגבי דיו הקעקועים, העיצובים, הצורות, אזור המיקום וסוג המסר שיקעקע קעקוע העזים. זה חשוב מכיוון שלא ניתן להסיר את הקעקועים בן לילה והוא יישאר שם לאורך זמן.

הכאב הדוקרני במהלך התהליך הופך להיות קשה לשאת. יש אנשים שמתארים את זה כשרוט או כרגשות של עקיצת דבורים. אז וודא מה תקבל בסופו של דבר.

אתה יכול לשקול גורמים אלה כדי לקבל קעקוע עז מסוגנן.

קעקועים נמצאים שם באופנה במשך מאות שנים מבלי לאבד את הקסם וההשפעה שיש להם בעולם האופנה. אז למה אתה מחכה? הזמינו עוד היום את פגישת הקעקועים שלכם.