95 רעיונות קעקוע נפלאים של חרצית להנאות על גופך

קעקועי פרחים תמיד היו דרך מצוינת להשיג מראה קעקוע עדין ואלגנטי לגברים ונשים כאחד. אבל, כשאתה בוחר סוג פרח כדי להתעקם על גופך, עליך להתאמץ מעט לחקור את סוג הפרח הייחודי ובעל משמעות יפה. כדי להקל עליכם את החיים בחרנו באחד הפרחים היפים ביותר על הפלנטה הזו שמקורו בסין והוא הפרח המושלם להוסיף לאוסף הקעקועים שלכם..

זהו פרח יפהפה, המכונה חרצית וגדל רק בסין ובחלקים מסוימים של מזרח אסיה במהלך הסתיו. החרצית היא צמח פורח בעל היסטוריה עשירה ומשמעויות עמוקות המצורפות אליו. פרחים אלה הם סמל לשלמות והם ידועים גם בשם ‘פרחי מלכת הסתיו.לחרצית אינספור זנים; תוכלו למצוא את הפרח האקזוטי הזה בצבעים תוססים ונעימים לעין כמו לבן, כתום, צהוב, ברונזה, אדום, סגול וורוד. המשמעות היא שיש לך כל כך הרבה דרכים בהן תוכל להציג את קעקוע החרצית שלך על גופך.

אם אתה מתכנן לקשט את גופך בפרחים עוצרי הנשימה האלה, עליך לעבור על מאמר זה. תוכלו להיתקל בכמה מקעקעי החרצית הטובים ביותר יחד עם המשמעויות הבריאות שלהם.

קעקועים של חרצית

המשמעות מאחורי קעקועי חרצית

לקעקועי חרצית יש קשר עמוק עם התרבות היפנית למרות שמקורם בסין. בתרבות היפנית, אנשים מאמינים שפרח החרצית מייצג את נדיבותו וגדולתו של האדם. האם תהיתם פעם כיצד פרח זה קיבל שם ייחודי ויפה כל כך, חרצית? השם נובע ממילה יוונית Chrysos, המייצגת זהב, ואנתמון מייצג פרחים. אז אם אתה משלב את שתי המילים יחד, זה אומר ‘פרח זהוב’, וזו הסיבה מדוע נוצרים רבים מאמינים שפרחי חרצית מייצגים את השמש, אשר בתורו מסמלת חיים ארוכים..

פרחי חרצית קשורים בדרך כלל לאירועים ושמחה. תוכלו למצוא את הפרחים האלה המשמשים את העיצוב במהלך חגיגות גדולות כמו חתונות, ימי הולדת, טבילות וכו ‘. אנשים גם נותנים חרציות כאות אהבה במהלך החגיגות הגדולות הללו מכיוון שפרחים אלה מהווים סמל לאהבה גם לחברים ולמשפחה. כמו לידה מחדש, חיוביות, שלום ושמחה.

חרציות מגיעות בצבעים שונים מכיוון שיש לפחות 200 מינים של פרח ייחודי זה. לכל צבע יש משמעות אחרת. מכאן שעליך לוודא שאתה בוחר את הצבע הנכון לקעקוע החרצית שלך ויודע מה הוא מייצג. חרציות לבנות מסמלות כאב ואמת, ואדום וורוד מסמל אהבה ותשוקה, בעוד חרציות צהובות מייצגות אהבה בלתי נכזבת..

נוצרים רבים מהחלק המערבי של העולם מאמינים כי חרציות מתחברות למושג המוות שבגללו קעקועים אלה שכיחים למדי ביניהם. אנשים רבים אוהבים להתנסות בקעקועי חרצית, מכיוון שיש הרבה מה לעשות עם זה. קעקועים חרצית הכוללים פרטים מסוגננים נוטים לסמן חושניות ופוריות ואת התחושות הרגשיות של הלובש.

המשמעות של קעקוע חרצית נוטה להשתנות כאשר אתה מערבב אותם עם אלמנטים שונים. לדוגמה, אם אתה עושה קעקוע של חרצית וגולגולת, זה אומר שאתה אדם בלתי פגיע ומלא אנרגיה מכיוון שקעקוע זה הופך לקמיע מגן. גולגולות מסמלות מוות, וחרציות מייצגות חיים חדשים. אז בשילוב שני האלמנטים הללו, אתה מקבל קעקוע בעל משמעות עמוקה. ישנם אלמנטים רבים אחרים שתוכל לשלב בקעקועים של החרצית שלך, כגון פרפרים, נחשים, אריות, דרקונים, גלים, ועוד דברים ויצורים רבים אחרים..

המשמעות של קעקוע החרצית שלך אפילו תשתנה בהתאם למספר הפרחים הקיים בקעקוע שלך. אם אתה עושה קעקוע עם שני חרציות גדולות או אחד עם פריחה מלאה והשני בצורת ניצן, הוא מייצג מערכות יחסים נאמנות ואוהבות עם משפחתך. המשמעויות והמשמעות מאחורי קעקוע חרצית הן אינסופיות ויפות. אם אתה מרגיש שאתה יכול ללחוץ עם המשמעויות האלה, אתה בהחלט צריך לנסות.

חלק מהאנשים מרגישים נמשכים למראה של קעקוע חרצית ואינם חוקרים הרבה על המשמעות שהיא מחזיקה או על הרגשות שהיא מעבירה. מכאן שזה בסדר גמור אם אתה עושה קעקוע חרצית רק בשביל העיצוב. הקפד לעבור על כל אפשרויות הקעקוע חרצית כראוי ולבחור את הטוב ביותר עבורך.

קעקועים של חרצית

אפשרויות מיקום אידיאליות עבור קעקועים חרצית

קעקועים של חרצית הם כל כך עוצרי נשימה, שבכל אזור שתניחו אותם על גופכם, הוא עדיין ייראה יפה כתמיד. קעקועים של חרצית נראים כמו יצירת אמנות; לכן הוא יאפשר לגוף שלך לאשר בכל מקום שתדביק אותו. שלא לדבר, קעקועים אלה מגיעים עם מגוון עיצובים בכל כך הרבה צבעים יפים, המעניקים לכם הרבה אפשרויות מיקום. אחד המיקומים הנפוצים ביותר עבור קעקועים חרצית הוא הזרוע שבה לפעמים הקעקוע משתרע עד הכתפיים ועצם הצווארון..

עוד דבר נפוץ לקעקועים אלה הוא הירך. בחירת מיקום לקעקוע החרצית שלך תלויה אך ורק בעיצוב שתבחר. אם אתה הולך על קעקוע חרצית קטן הכולל פרח אחד בלבד, תוכל לשקול לשים אותו על הידיים, כפות הידיים, הצוואר או הגב העליון. יש אנשים שאפילו מקבלים את זה מאחורי האוזן למראה קעקוע ייחודי. קעקועים חרצית גדולים יותר בסגנון בימים אלה ועוזרים לך להשיג מראה מגניב ואלגנטי.

אם אתה חובב קעקועים מפוארים, אתה יכול לשקול לשים אותם על הירכיים, הרגליים המלאות, כלוב הצלעות, הבטן, החזה או הגב. אם אתה רוצה ללכת על הכל, קעקוע החרצית שלך יכול להתחבר ולעבור בכל הגוף שלך כדי להשיג מראה קעקוע בכל הגוף. יש כל כך הרבה אפשרויות מיקום עבור קעקועים חרצית, אבל זה תלוי כמה נוח לך עם מיקום ספציפי. לאחר שבחרתם בעיצוב הקעקוע, מציאת המיקום האידיאלי עבורו הופכת להרבה יותר קלה. לכן הקפד לעבור על כל רעיונות החרצית שהוזכרו לעיל.

רעיונות לקעקוע חרצית

חרציות עם קעקוע Waves

חרציות עם קעקוע Waves

אם אתה מתכנן להשיג מראה קעקוע שלם עם הרבה אלמנטים, אתה חייב ללכת על החרצית הזאת עם קעקועי גלים וללבוש מראה קעקוע מדהים. קעקוע זה מורכב מקעקועים בשרוול מלא עם רקע בדיו שחור, ומעליהם חרציות שונות בצהוב, ורוד וירוק. אחד המאפיינים העיקריים בקעקוע זה הוא הגלים בדיו באפור. אמן הקעקועים הציג יפה את הגלים הזורמים על הפרח, מכסים את כל השרוול שלך.

קעקוע זה הוא די משמעותי מכיוון שהגלים מייצגים מים ואדמה, כלומר אתה עומד להיכנס לחיים חדשים או לנסות לשנות כאדם. קעקוע זה מהווה תזכורת טובה למי שזקוק למוטיבציה לשנות את עצמו לאנשים טובים וחזקים יותר רגשית.

קעקוע גולגולת חרצית

קעקוע גולגולת חרצית

אתה יכול גם ללכת על קעקוע הגולגולת של חרצית כדי להשיג מראה דרמטי בקעקוע שלך בעל משמעות חזקה. זהו אחד הקעקועים המגניבים ביותר בהם תתקלו, וגולגלות נראות לעיתים קרובות בקעקועי חרצית. קעקוע זה משלב חרצית בצבע אדמדם המוצג להלן וכולל עלים ירוקים שונים. האמן הקעקוע הניח גולגולת בדיו לבנה ואפורה עם עיניים בדיו שחורות מרתיעות מעל העלים והחרצית..

זהו קעקוע תיאורי נוסף, כך שתרצו לבחור מקום גדול יותר כדי לגרום לו לקעקע את הקעקוע הזה. לקעקוע זה ישנה משמעות חזקה שכן הוא משלב את המשמעות של הגולגולת ושל החרצית. לפיכך, הוא מגדיר אותך כאדם בעל אווירה אנרגטית ואינו פגיע. קעקועי גולגולת מפורסמים בזכות ייצוג מוות וחיים חדשים; מכאן שהקעקוע הזה מושלם למי שמחפש דרך לשנות אותם.

קעקוע נחש חרצית

קעקוע נחש חרצית

קעקוע החרצית הזה עם נחש הוא אחד ממראה הקעקועים הסקסי ביותר, שיהיה קשה לעמוד בפניו. זהו הקעקוע המושלם עבורך אם אתה רוצה להוסיף אלמנט זועם לקעקוע החרצית הנעים שלך. קעקוע זה כולל חרציות פורחות רגילות עם מעט פירוט אדום ונחש שחור בדיו הסתחרר סביב החרצית..

הנחש הזה נראה די דרמטי, במיוחד עם הצללה כהה במיוחד. קעקועי חרצית הכוללים נחשים מייצגים הגנה ורווחה שכן נחשים הם יצור בעל כוחות על טבעיים. מכאן שבעזרת סמכויות אלה תוכל להבטיח שמירה על ביטחון והרגשה מוגנת.

קעקוע דרקון חרצית

קעקוע דרקון חרצית

דרך נוספת להציג את קעקוע החרצית שלך היא לאבזר את גופך בעזרת קעקוע דרקון חרצית קריר ותוסס זה. קעקוע זה כולל חרצית כחולה, וכמה פרחים ורודים על רקע בדיו שחורים ואפורים, ודרקון בדיו אפור מסתובב לכל עבר. הדרקון מחזיק ביצה, מה שאומר שהיא מגנה על הביצית שלה, מסכנת את חייה ויעשה הכל כדי להגן עליה. לקעקוע הזה יש הרבה פרטים קטנים, מה שהופך אותו למגניב וייחודי כל כך.

לקעקוע הזה יש נגיעה יפנית מאוד, במיוחד האופן שבו הוא קושט, והוא האופציה המושלמת עבורך אם אתה רוצה משהו דרמטי עם הרבה אלמנטים. קעקועי חרצית הכוללים דרקונים הם די משמעותיים מכיוון שהדרקון מסמל אומץ. מי לא רוצה להיות אמיץ ואמיץ? זו תכונה שכולנו רוצים לפתח. אם אתה מחפש אומץ בחייך, אולי קעקוע משמעותי זה יעזור לך.

קעקוע ציפור חרציתקעקוע ציפור חרצית

נסה את קעקוע החרצית הנשי הזה שמציג ציפור והשיג מראה קעקוע יוקרתי ומעניין. קעקוע זה נראה פשוט מאוד, אך עם כל הפרטים ומיומנויות הקעקוע, תוכלו להשיג בקלות קעקוע חרצית ייחודי. קעקוע זה משלב חרצית כחולה וירוקה ומתחתיה ציפור בדיו ואפרפר עם כנף מתנפנפת. הציפור נראית כמו ברבור וכוללת כמה פרטים מדהימים כמו הדיו האדום והקווים שנעשו על כנפיה.

קעקוע זה מסמל חיוניות וחופש, שהם אחת התכונות הבודדות שעשויות לייצג את האישיות שלך או את האדם שאתה רוצה להפוך אליו. אם אתה רוצה להראות את חייך ללא טיפול או רוצה תזכורת מתמדת לחיות את חייך במלואם, עליך לעשות את הקעקוע הזה.

קעקועים של חרצית

שאלות נפוצות

האם קעקועי חרצית עדיין פופולריים?

כן, קעקועי חרצית עדיין פופולריים, במיוחד בקרב מדינות אסיה. היפנים והסינים נותנים הערכה וכבוד רבים לפרחים מסוג זה. חלקם אפילו מרגישים שחובה לעשות קעקוע מסוג זה. אחת הסיבות העיקריות מדוע קעקועים חרצית עדיין פופולריים ברחבי העולם היא מגוון המשמעויות שהם מחזיקים והצבעים השונים שלהם. זה מאפשר לך להתנסות בקעקוע שלך ולהוסיף לו אלמנטים שונים, מה שהופך את הקעקוע למשמעותי עוד יותר.

כמה עולים קעקועי חרצית?

קעקועים של חרצית עולים בסביבות מינימום של $ 150-$ 200 אם אתה הולך על אחד קטן עם פחות פירוט ואלמנטים. אבל אם תבחר קעקוע חרצית עם פירוט אקזוטי וכזה שמשתלט על שטח גדול יותר בגופך, ייתכן שתצטרך לשלם בסביבות 300-500 $. העלות תלויה לפעמים מהמקום שממנו אתה מבצע את הקעקוע שלך, שכן כמה מקעקעים גובים את הלקוחות שלהם על בסיס שעתי. זה שוב תלוי כמה זמן ייקח לקעקוע שלך לסיים.

האם שתייה תעזור להרגיע את עצבי במהלך תהליך הקעקוע?

זהו NO גדול! שתייה תגרום להחמרת תהליך הקעקוע שלך מכיוון שאתה עלול להתחיל לדמם יותר מהרגיל. שלא לדבר, הדימום יהרוס את כל ההשקפה של הקעקוע. חוץ מזה, זה יקשה על אמן הקעקועים לבצע את העיצוב כראוי. חלק מאמני הקעקועים לא מאפשרים ללקוחות לעבור את התהליך אם הם שותים מכיוון שהוא לא מקצועי ומפריע לתהליך..

מילים אחרונות

בעזרת רעיונות הקעקועים החרצוניים המדהימים האלה, כעת תוכלו להשיג את קעקוע חלומותיכם ולהיות שבע רצון מאמנות גופכם. קעקועי חרצית עוזרים לך ללבוש מראה קעקוע פרחוני עדין שכולם מתאהבים בו. בחירת קעקוע מסוג זה עשויה להיות אחת ההחלטות הטובות ביותר שתקבלו. אז מהרו להשיג את שלכם עכשיו בעזרת רעיונות הקעקועים האלה.