95 רעיונות לקעקוע מינימליסטי של קעקוע הכוכבים שאסור לך לפספס

קבוצת הכוכבים נמצאת בתערובת מאז תחילתן של תרבויות רבות ושונות. עם זאת, בשנים האחרונות הוא הפך לפופולרי בשל טכנולוגיה מתקדמת בענף הקעקועים. קעקועים של קבוצת הכוכבים הפכו לטרנד. לקעקועים אלה יש קשר חזק עם החלל; אין ספק שכל אוהבי החלל כבר שוקלים את הקעקוע הזה. אבל קעקועי כוכבים הם כמה מהקעקועים המינימליסטיים היחידים שיש שמתאימים לכולם.

אתה תבין זאת כשתעבור על המשמעות של קעקועי כוכבים. לקעקועי כוכבים יש גם הרבה מה לעשות עם שלט ההורוסקופ שלך. גם אם חלק מהאנשים אינם מאמינים בהורוסקופ, סביר להניח שהם יקבלו קעקוע מסוג זה. תתקלו במיליון רעיונות לקעקועים של קבוצת הכוכבים. כדי לעזור לך, סיווגנו כמה מהרעיונות המובילים של קעקוע הכוכבים ומשמעויותיהם.

קבוצת קעקועים

המשמעות מאחורי קעקועי קונסטלציה

קעקועי כוכבים מגיעים עם מגוון משמעויות אמיתיות, ואנשים יקבלו את זה מסיבות רבות. גם כיום חובבי קעקועים רבים אוהבים לקשט את עורם בקעקועי כוכבים. האובססיה לקעקועי כוכבים התפתחה בשל העיצוב המינימליסטי שלה. כל כך הרבה אנשים אפילו לא נותנים כל כך הרבה חשיבות למשמעות.

קעקועים של קבוצת הכוכבים מסמלים הדרכה ומציאת הדרך חזרה הביתה. לפני המצאת המצפנים, המלחים ואנשים אחרים היו משתמשים בכוכבים כמקור ניווט. קעקוע של קבוצת כוכבים מזכיר לך שלא משנה כמה אבוד אתה עלול להרגיש כרגע, תמיד תמצא את חזרה הביתה, גם אם בית אומר נשמתך..

יתר על כן, לקעקועי כוכבים יש גם משמעות של מסתורין. אנשים רבים רואים את היקום כקיום מסתורי וממשיכים ללמוד יותר לגביו. קעקועי כוכבים מסמלים את הטבע המסתורי של היקום בו אנו חיים. אחת המשמעויות היפות ביותר הקשורות לקעקועי כוכבים היא הקשר בין אנשים לדברים שונים. קעקועים של קבוצת הכוכבים מסמלים את הקשר בין בני האדם לדברים מכיוון שכוכב כוכבים אינו יכול להתקיים אם אינו קשור לכוכבים אחרים.

מכאן, שכמו שההתחלה זקוקים זה לזה כדי להישאר מחוברים וליצור משהו יפה, כך גם בני האדם. אם אתה רוצה שמערכת יחסים תעבוד, עליך להישאר מחובר. לפיכך, קעקועי כוכבים הם דרך יפה לתאר את אהבתך או מערכת היחסים שלך עם מישהו קרוב אליך. דברים שאותם קעקועים של קבוצת הלוטרות מייצגים הם מזל טוב, הגנה, תקווה והדרכה.

אחת המשמעויות האטרקטיביות היא הדרכה כאשר קעקועי תחרות מנחים אותך במאבקים השונים בחיים ומסייעים לך למצוא את מה שאתה מחפש בחיים. כעת, כשאתה מודע למשמעויות היפות מאחורי קעקועי כוכבים, האם אתה מוכן לגרום לקעקוע היצירה היפה הזו על גופך?

מיקום אידיאלי לקעקועי קונסטלציה

קעקועי קונסטלציה הם אחד מעיצובי הקעקועים הרבגוניים ביותר בהם תתקלו. אתה יכול לקבל את הקעקועים האלה בכל מקום בגוף שלך מכיוון שלקעקועי כוכבים יש עיצובים שונים ונראים טוב כמעט בכל מקום. זה קצת מבלבל עם כל כך הרבה אפשרויות מיקום לבחור את המקום האידיאלי עבור תג הגוף שלך. המיקומים הנפוצים לקעקועי כוכבים הם פרק כף היד, האמה, עצם הצווארון, הכתפיים, הבטן התחתונה, הירך והרגליים..

אם אתה משלב קעקוע כוכבים גדול יותר עם אלמנטים שונים, אתה יכול לשקול לגרום לו לקעקע על הגב או הירך. קעקועים אלה הם אידיאליים עבורך, שכן גם אם אינך רוצה להשוויץ בו, תוכל להעלות אותו בקלות על הבטן או על החזה. כך הוא יישאר מכוסה מתחת לכל בגד. לאחר שתבחר את עיצוב הקעקועים הנכון מלמטה, תוכל לבחור בקלות את המיקום הנכון. הקפד לבחור מקום המאפשר לאמנים לבנות את הקעקוע כראוי ומקום שתרגיש בנוח איתו.

רעיונות לקעקוע של קבוצת הכוכבים

קעקוע קונסטלציה בצבעי מים

הוספת צבע לקעקועי הכוכבים שלך היא אחת ההחלטות המרגשות ביותר שאתה יכול לקבל. קעקוע הכוכבים בצבעי מים זה הבחירה המושלמת עבורך להשיג משהו ייחודי ותוסס בקעקוע שלך. הוא מורכב מקבוצת כוכבים שחורה בדיו עם כוכבים, ירחים, לב וכוכב לכת אחד. הרקע כולל את טכניקת צבעי המים המציגה גלקסיה צבעונית.

רקע הדיו של הגלקסיה כולל דיו כחול, ירוק ים, סגול וורוד. אמן הקעקועים עשה קצת פירוט מינימלי ברקע בעזרת דיו לבן כדי להוסיף יותר עומק. קעקוע זה מושלם למי שאוהב חלל מוחלט ובאמת אובססיבי לגלקסיות.

קעקוע הכוכבים של קריסטל מון

קעקוע הכוכבים של קריסטל מון

אם אתה רוצה לנסות משהו יוצא דופן ומסתורי, אתה חייב ללכת על הקעקוע הזה של קבוצת הכוכבים. קעקוע זה כולל ירח בדיו אפרפר מלא בתערובת של דיו חום ושחור. מעבר לירח יש פיסת קריסטל לבנה בדיו לבן ומתוירת בשחור. על פני שני האובייקטים יש קבוצת כוכבים לינארית שמתאימה בצורה מושלמת. קעקוע זה מייצג מסתורין וגורם לך להטיל ספק בקיומם של דברים רבים. אם אתה רוצה להציג את עצמך כאדם מסתורי, הקעקוע הזה אידיאלי עבורך.

מקבץ של קעקוע של קבוצות כוכבים

מקבץ של קעקוע של קבוצות כוכבים

האם אתה רוצה לקבל תמונות יפות של קבוצת כוכבים שונה מקושטות על גופך? אם כן, אז אתה צריך ללכת על זה מקבץ של קעקוע של קבוצות כוכבים. קעקוע זה כולל מספר רב של קבוצות כוכבים בדיו שחורה. קבוצות הכוכבים מופיעות בכיוונים וצורות שונות, המצביעות על מקבץ יפה של כוכבים. קעקוע זה הוא הבחירה המושלמת עבורך אם אתה אוהב את כוכבי הכוכבים ורוצה להציג זאת בסגנון ובאישיות שלך. אתה יכול לתאר את קבוצות הכוכבים כמו שאתה אוהב או להשתמש בעיצוב המדויק הזה.

קעקוע כוכבים נטוריסטי

קעקוע כוכבים נטוריסטי

אם אתה רוצה להסתדר עם קעקוע הכוכבים שלך ולנסות משהו מהמם, עליך ללכת על קעקוע הכוכבים הנטוריסטי הזה. קעקוע זה כולל נוף יפה של יער בדיו בשחור ואפור עם כמה הרים ואח. יש גם זאב בדיו שחור עם עיצוב כוכבים מינימלי בהרים.

קעקוע זה הוא יחיד במינו, ותצטרך לבצע אותו על ידי אמן קעקועים מנוסה ומקצועי. תצטרך לבחור מיקום כמו החזה או הגב שלך לעיצוב כה מפורט כך שהקעקועים יוכלו לעצב את הקעקוע הזה בחופשיות על גופך. קעקוע זה מסמל את האהבה וההערכה שלך לטבע.

קעקוע קונסטלציה תואם

לעשות את אותו קעקוע כמו האהוב או החבר הכי טוב שלך זה מרגש; זה ייצוג יפה של מערכת היחסים שלך. אם אתה מחפש קעקוע תואם/זוגי משמעותי, עליך ללכת על קעקוע כוכבים תואם זה. קעקוע זה כולל קעקוע מינימלי של קבוצת כוכבים בדיו בשחור. אתה יכול לבחור כיצד ברצונך שיופיעו כוכבי הכוכבים, אך הם חייבים להתאים אותו הדבר לאדם שאיתו אתה מתאים אותו..

זו יכולה להיות אהבת חייך, בן משפחתך או החבר הטוב ביותר. קעקוע כוכבים תואם מציג את הקשר בינך לבין האדם שאיתו אתה מתאים אותו. הוא גם מייצג את התלאות ששניכם עברת והתגברת עליהם יחד. קעקוע זה מייצג כיצד עליך להישאר מחובר כדי שמערכת יחסים תוכל לפרוח ולהתחזק.

כוכב-קעקוע

שאלות נפוצות

כמה עולים קעקועי כוכבים?

רוב קעקועי הכוכבים קטנים בגודלם, כך שאם אתה הולך על קעקוע כוכבים מינימלי מאוד, זה יעלה לך בסביבות $ 100-$ 250. המחירים עולים אם מקבלים קעקוע כוכבים מסובך עם אלמנטים רבים. העלות יכולה להגיע ל $ 300-$ 500. המחיר שונה בכל מכון קעקועים, תלוי עד כמה הם מנוסים. כמה מכוני קעקועים גובים תשלום לשעה, מה שגם עושה הבדל גדול בעלות הקעקוע.

האם כדאי לתת טיפ לאמן הקעקועים?

אין כלל קשה ומהיר בנוגע להטלת אמני קעקועים, אך אנשים רבים אוהבים לעשות זאת מתוך נימוס להעריך את כישורי הקעקועים המדהימים שלהם. אם אתה מתכוון לתת טיפ לאמני הקעקועים שלך, עליך תמיד לתת להם עצה של לפחות 20 אחוזים מהמחיר שהם גבו. אבל, זה תלוי בך כמה אתה רוצה לתת להם טיפ.

האם עלי להביא משהו לפגישת הקעקועים שלי?

אין שום דבר שאתה צריך להביא לפגישה שלך. אבל תמיד טוב להישאר מוכנים. מכאן שתמיד עליך לסחוב זוג גרביים, מעיל ולבוש נוסף אם אינך מרגיש בנוח או אם נשפך דיו על הבגדים שלך. לפעמים אנשים נוטים להתקרר במהלך המינוי שלהם; לכן, רעיון טוב לסחוב סוודר.

שורה תחתונה

בעזרת רעיונות הקעקועים המופלאים הללו, כעת תוכלו סוף סוף להשיג את קעקוע חלומותיכם. החלק הטוב ביותר הוא שהמשמעויות מאחורי הקעקועים האלה כל כך מציאותיים; מכאן שכל מי שעושה את הקעקוע הזה יכול להתייחס אליו. הקפד לבחור עיצוב הלוחץ איתך ומתאים לאזור בו אתה מתכנן לגרום לו לקעקע. אז מהרו להזמין את תור הקעקוע שלכם כדי להשיג את אחד ממראה הקעקועים המהפנט ביותר.