91 קעקועים הכי סכינים (או פגיון) הכי אטרקטיביים שאתה יכול לנסות

קעקוע סכין הוא אחד העיצובים הוותיקים ועדיין הנפוצים ביותר בהיסטוריה של קעקועים. הסיבה היא שחרבות, פגיונות וסכין נחשבו לכלי הישרדות חיוניים עד אמצע המאה ה -20. עם זאת, בניגוד לפגיונות וחרבות, סכינים עדיין קיימות כיום, גם אם איננו נושאים אותן כל הזמן..

במשך מאות שנים שימשו סכינים כנשק. זה אכן אחד הנשקים המוקדמים ביותר שהתקיימו-בין אם זה בצורת מקל עץ חד מחודד או להב פלדה מזויף היטב. הם מילאו תפקיד חשוב במהלך קרבות ומלחמות.

מצד שני, סכינים שימשו גם כלי טקסי לביצוע טקסים קדושים. טקסים אלה היו בצורה של קורבנות אדם ו/או בעלי חיים שהוצעו לאלים הקדמונים. מלבד זאת סכינים תמיד היו מקור הישרדות עבור המין האנושי.

הם מילאו תפקיד חיוני במספר פעילויות ציד – שחיטת בעלי חיים, קילוף עורם, קיצוץ הבשר וכו ‘. מסיבה זו, שרידי אבנים וסכיני עץ נמצאים הרבה יותר נפוצים על ידי ארכיאולוגים בהשוואה להבי ברזל..

כתוצאה מההיסטוריה העשירה הזו, קעקועי סכין הם סגנון קעקוע פופולרי שיש לו ערך מובהק לכל אדם. עבור חלק זה מתאר הישרדות ותחושת קורבנות, בהתאם להיסטוריה שלה בעוד שאחרים זה סמל למיומנות, הישג, מיקוד וחובה/שירות צבאי..

לסימון סכין יש קשר גם לסימבוולוגיה הבודהיסטית. במשך מאות שנים היו בודהיסטים משתמשים בפגיון כייצוג כדי לנתק את כל הקשרים עם העולם החומרי. זה בעצם אומר שהם היו צריכים לשחרר את כל הדברים שקיימים בגלל צרכנות ולא נחשבו כחיוניים לאדם כדי לשרוד.

באופן דומה, עבור אנשים רבים בימינו קעקוע סכין מחזיק באותו ביטוי – מושג נגד צרכנות. קעקוע פגיון הוא תיאור של ניתוק כל הקשרים עם המטריאליזם שעומד בין הארה אמיתית לבין חופש לאדם פרטי..

באותו אופן, ישנן מספר וריאציות של קעקועי סכין בעלות משמעות מובהקת לאדם שמקבל אותן. באופן כללי, העיצובים נפרדים זה מזה עם היווצרות הגב, הלהב ובחירת הסמלים והתמונות הנלווים..

להלן כמה מהווריאציות הפופולריות ביותר של קעקועי סכין:

קעקועי פגיון

עיצובי קעקוע סכין בסיסיים

ברמה הבסיסית מייצג סכין אינטליגנציה ושנינות בקרב אנשים, וככל שהביטוי הולך, “הסכין החדה ביותר במגירה”. סמל הסכין מתבטא בלהטתו של האדם לקחת חלק בלחימה פיזית, ועד כמה הוא יכול להגן על יקיריו מפני סכנה קרובה.

בלי קשר לעובדה שמי שעושה קעקוע סכין כדי לנתק קשרים עם עולם החומרים או לתאר את כוחם הפיזי לאחרים, בדרך כלל הוא בוחר להתאים אישית את עיצוב הגב ואת צבעי הקעקוע שלהם. יתר על כן, אנשים נוטים להפוך את קעקוע הסכינים שלהם לייחודי עוד יותר על ידי הבטחת שימוש בסגנון אמנות, שפה או סמל מסוים הקשורים אך ורק למורשתם..

עיצובים קעקועים של שף סכין

אחד הסוגים השכיחים ביותר של קעקוע סכין הוא סכין השף. באופן מפתיע שפים רבים מתייחסים לקעקועים שלהם ברצינות כמו הכישורים והכלים הקולינריים שלהם. עבור טבח, במיוחד, סכין היא אחד הכלים החשובים ביותר שהם מוקירים על ידי חריטה על עצמם. לכן, לעתים רחוקות אנשים במעגל הקולינרי נמצאים אנשים ללא כל דיו.

סכינים & דיו שופך מעט אור על העולם המגוון והנפלא של קעקועי שף עם סיפורים מרתקים בני מאות שנים. לעתים קרובות נצפה כי שפים ישלימו את עיצוב הקעקועים שלהם עם ציטוט כלשהו או כלי קולינרי אחר המתאר את בחירת הכלים המובהקת שלהם במטבח..

למשל, שפים נוטים לשנות את העיצוב על ידי הוספת מקצף או מלקחיים, או ציטוט כמו “לבשל או למות” או לקבל גולגולת עם כובע שף כעיצוב.

סכין ומזלג

סכין ומזלג היא וריאציה דומה של קעקועי סכין שף; עם זאת, הם נצפו לא רק על טבחים, אלא גם על אנשים שאוהבים מאוד מזון ומשקאות. השילוב של סכין ומזלג מציג מעין איזון בתוך האדם שמגיע עם השימוש בכלים האנושיים הבסיסיים הללו.

אנשים שבוחרים לשים את סגנון הקעקוע הזה על עצמם לעיתים קרובות מעדיפים אותו במגוון סגנונות כגון זה לצד זה המייצג את הסדר והאחדות, או באופן חוצה כדי לתאר סמל מוכן לקרב. יתר על כן, אנשים בוחרים לעתים קרובות מתוך מגוון כלי כסף וסגנונות לפי טעמם המובהק.

לב וסכין

ללב שנקץ בפגיון יש די הרבה פרשנויות. עבור חלק זה מתאר אובדן, כאב וסבל עקב שברון לב. מאחר ולב תמיד נקשר לרגשות ושבריריות, אובדנו ממחיש בצורה מקובלת; סכין שחודרת את הלב מלמעלה למטה.

אנשים נוטים להפוך את התיאור העצוב הזה – לבם ממש נדקר – לייחודי על ידי הוספת ציטוט או שמות לסימניהם..

מצד שני, בסמליות הדתית, פגיון דרך הלב הוא עיבוד של הלב הקדוש הקתולי של מרי, הנקראת גם גבירת הצער. לסמל זה יש קשר עם הקצה הקיצוני השני – דת הוודו. למרבה האירוניה, קעקוע סכין ולב קשור גם הוא ארזולי דנטור שיש לו צד רע שהוא נקמני וקנאי.פגיון-קעקוע

סכינים חצות

סגנון קעקוע זה פופולרי למדי בקרב חיילים בדימוס מכיוון שהוא מראה על להט מתמשך להילחם. שני הסכינים יכולים להיות בכיוון ההפוך, לעמוד זה מול זה, וזה תיאור של צדדים מנוגדים, או שהסכינים יכולות להיות בצד אחד, המראות קרבה במהלך קרב..

אם האדם רוצה להוקיר את החברות והאחווה שחוו במהלך שירותו החמוש, הם נוטים להחזיק בסכינים זהים או דומים במאפייניהם. כדי להפוך אותו לבלעדי לעצמם, אנשים נוטים להוסיף את ראשי התיבות שלהם ושל חבירו או את היחידה או הגדוד על גב הסכין..

בינתיים, במקרה של קעקוע סכין המתאר אויבים או צדדים מנוגדים בקרב, אנשים בוחרים לעתים קרובות סגנון אחר של להבים והרס. יתר על כן, הם נוטים להבליט את הקעקוע שלהם על ידי הוספת שמו של הצד שכנגד, דגליו או שם המקום בו התנהל הקרב.

נחש וסכין

קעקוע נחש המפותל סביב הסכין ידוע כקדוסאוס המציג את האל היווני של הריפוי והתרופות. מסיבה זו, סגנון קעקוע זה די פופולרי במקצוע הרפואה. שתי הדמויות, הנחשים והסכינים, מציגות את הסמל הפגאני של פוריות ולידה מחדש וכלי כירורגי.

כדי לגרום לעיצוב קעקוע זה להיראות אנשים ייחודיים נוטים להוסיף לזה את שנת הלימודים הרפואית או את שמו. סטודנטים לרפואה נוטים להגיע למידות המעוטרות בעורקים, או בלב אם התלמידים לומדים במקרה לב..

סכין בירית

זהו סגנון נפוץ בקרב נשים המפרט את כוחן הפנימי ואת האכזריות. סכין שהיא נשק אכזרי ומשולבת עם בירית דמוית גברת מציגה את יכולתן של נקבות להתנקש באויביהן בצורה דיסקרטית ויעילה. הסמל מראה את הצד העדין והאכזרי של הנקבות.

בדרך כלל, נשים בוחרות להסיר את הקעקוע הזה סביב הירך, שהיא המקום הרגיל לבירית. לכן, לאחר שהסכין חרוטה בצד אחד ובירית מסביב לירך נותנת לקעקוע פרט מציאותי. אנשים נוטים להתאים אישית את הסגנון בעזרת צבעים, דפוסים וסגנונות סרטים מובחנים.קעקוע סכין

סכין וגולגולת

סכין וגולגולת הוא עיצוב הנמצא בסגנון העיצובים המגוון ביותר, בעל מערך משלו. העיצוב שסכין עוברת בגולגולת מלמעלה למטה מייצג שהאדם כבש את פחד המוות שלו, והם כבר לא מפחדים למות.

מצד שני, בקרב הפיראטים, סמל זה של סכינים וגולגולת היה תג של הקהילה שלהם שהם יתאימו בהתאמה אישית על ידי הוספת דגל הקהילה שלהם. בין רבים אחרים, הסגנון הנפוץ ביותר של קעקוע זה הוא מ”ג’ולי רוג’ר “. העיצוב מתאר שתי סכינים החצות מאחורי הגולגולת, והוא שימש כסמל לאוניות אחרות שנכנעות או שוקעות..

למרות שקעקועי סכין אלה הם מהפופולריים ביותר, אך אנשים בעלי נפש יצירתית יותר נוטים להתנסות עם סמלים אחרים. עם זאת, היזהר מאוד לפני שתנסה כיוון שהם סימנים קבועים. לכן, צייר את העיצוב שלך בערך על נייר על ידי אמן קעקועים, בצע שינויים במידת הצורך ולאחר מכן תן לקעקוע להתחיל.