75 רעיונות לקעקוע סקיצות מופת שעליך לבדוק!

קעקועים של סקיצות עשויים להיראות לך כמו קעקועים בשחור -לבן רגילים של אדם או חיה מסוימת. אבל אלה אינם סתם; יש הרבה עבודה להשקיע בקעקוע סקיצות. קעקועים אלה לא זכו לפופולריות רבה כמו קעקועים אחרים, בעיקר משום שלא כל קעקוע יכול לבצע קעקוע סקיצות. יצירת קעקוע סקיצות דורשת מערך כישורים שונה מכיוון שהוא כרוך בשרטוט על העור שלך עם מכונה מסוימת.

מה שהופך את קעקועי הסקיצות לייחודיים מהשאר הם הקווים העקרוניים בתוך העיצוב ומופיעים באופן ייחודי על האזור הספציפי של גופך. רוב קעקועי הסקיצות הם שחור ולבן; עם זאת, רבים כוללים דיו צבעוני. קעקועי סקיצה בשחור לבן מעניקים אווירה אחרת; זה כאילו שיש לך בד שלם משורטט על הגוף שלך. קעקועים אלה גורמים לך להרגיש שונה מהשאר ומעניקים לך תחושת עוצמה וייחודיות קלה.

קעקוע סקיצות כולל יצורים וחפצים שונים, החל מחיות בר ועד עצמים כגון עוגנים, שעונים וכל מה שאתה יכול לדמיין. אם אתה מתכנן לקבל אמנות גוף מדהימה, עליך לעבור על רעיונות קעקוע סקיצות אלה כדי לעזור לך בתהליך בחירת הקעקועים שלך.

סקיצות-קעקועים

משמעות קעקוע סקיצה

אין משמעות מיוחדת מאחורי קעקועי סקיצות מכיוון שהמשמעות סובבת סביב העיצוב שבחרת. חלק מהאנשים מקבלים קעקוע סקיצות הכולל דיוקנאות של עצמם או של יקיריהם. לקעקועים כאלה יש הרבה מה לומר ומייצגים את הקשר הרגשי שלהם. חלקם עשויים לקבל זאת גם כמחווה. אותו דבר לגבי קעקועים של סקיצות לחיות מחמד.

אתה יכול גם לעשות קעקוע סקיצה של חיה מסוימת כמו דוב או אריה מכיוון שיצורים אלה מסמלים מלוכה ואומץ. אובייקטים כגון עוגנים, מצפנים, שעונים וחלקי גוף שונים יכולים להופיע גם בקעקוע סקיצות. החלק הטוב ביותר בקעקועי סקיצות הוא שהם גורמים לקעקוע שלך להיראות אמיתי כתמיד, ואם ריאליזם הוא מה שאתה מחפש בקעקוע שלך, עליך ללכת על קעקוע סקיצות..

מיקום אידיאלי לקעקועי סקיצות

השמה היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שאתה עושה במהלך תהליך הקעקוע שלך. בחירת המיקום הנכון לקעקוע הסקיצות שלך יכולה להיות קצת מבלבלת, במיוחד כשיש לך כל כך הרבה אפשרויות. הדבר הראשון שעליך לזכור הוא אם אתה רוצה שהקעקוע שלך יהיה גלוי לאחרים. אם לא, אתה יכול לעשות את זה מקושט במקום מכוסה בדרך כלל בבגדים כגון הירכיים, הגב או הבטן.

הדרך הטובה ביותר לברר את המיקום הנכון לקעקוע הסקיצות שלך היא לבקש מאמן הקעקועים לצייר שבלונה קטנה על אזור גוף מסוים ולראות אם הוא נראה טוב או עכשיו. אם אתה הולך על קעקוע סקיצות בזבזני הכולל הרבה פרטים, אפשרויות המיקום הטובות ביותר לכך יהיו הידיים, הגב, החזה והרגליים. קעקועים גדולים אלה כוללים בדרך כלל דיוקנאות של בני אדם או בעלי חיים. אם אתה רוצה ללכת על קעקוע סקיצות דיסקרטי הכולל פרטים מינימליים, תוכל לבחור את הצוואר, הידיים, הרגליים, האצבעות או מאחורי האוזן..

אין מיקום סטנדרטי לקעקוע סקיצות; יש לך את האפשרות לבחור את המיקום שאתה מרגיש בנוח איתו. כדי להקל עליך מעט, תחילה בחר את עיצובים הקעקועים שאתה בטוח לגביהם. ואז לפי זה, אתה יכול לבחור את המיקום המתאים לעיצוב הקעקוע הסקיצי הספציפי שלך. הקפד להפוך את תהליך הקעקוע שלך למהנה יותר ופחות מלחיץ מכיוון שתזכור אותו למשך שארית חייך.

רעיונות לקעקוע סקיצות

קעקוע סקיצה של זאב

קעקוע סקיצה של זאב

אם אתה שואף להשיג מראה קעקוע של חיות בר בעל משמעות חזקה ומשכנעת, עליך ללכת על קעקוע סקיצה של זאב. קעקוע זה כולל קעקוע בדיו שחורה של פני זאב המביטים כלפי מטה. נראה כאילו הזאב מתכנן את ההתקפה הבאה שלו או משהו כזה. תוכלו להבחין במגע גיאומטרי ליד עיני ואף הזאב הכולל צורות משולשות בכדי לתת לפנים של הזאב קצת עומק.

שאר הקעקוע כולל כמה קווים מדהימים שעוזרים לך להשיג מראה דמוי סקיצה. הצללה וקווי המתאר בקעקוע זה מעוררי מחשבה וחשוב לכלול אותם אם ברצונך להשיג מראה קעקוע מציאותי. מלבד ההשקפה, לקעקוע זה יש משמעות רבה מכיוון שקעקועי זאב מייצגים הדרכה רוחנית ומזכירים לך ערכים משפחתיים. זוהי תזכורת טובה תמיד להעמיד את משפחתך במקום הראשון ולהגן עליהם בכל מחיר כי זה מה שזאבים עושים.

קעקוע בדוגמת קווים סקיצה

קעקוע בדוגמת קווים סקיצה

קעקוע הסקיצות שלך לא בהכרח צריך לערב אובייקט או סקיצה של בעל חיים או אדם; אתה יכול גם ללכת על עיצוב סקיצות בדוגמת. אם אתה עוסק בשרטוט, תדע כמה כיף לשרטט קווים ודפוסים שונים של נייר.

מכאן שאתה יכול להשיג תבנית סקיצה על גופך ולנסות את קעקוע דפוס הקווים המתורטט הזה. קעקוע זה כולל קווים שחורים בדיו היוצרים דפוס דמוי יהלום ונראים כמו ריקודים של קווים נרחבים.

זהו אחד הקעקועים הייחודיים והטרנדיים ביותר שאתה חייב לנסות ויראה נהדר על גברים ונשים כאחד. אם אתה מתכנן לעשות את הקעקוע הזה, הדרך הטובה ביותר להתהדר בו תהיה על הכתפיים או השרוולים שלך.

קעקוע מינימלי של סקיצות פרחים

קעקוע מינימלי של סקיצות פרחים

אם אתה רוצה ללכת על משהו אלגנטי ודיסקרטי, אין אופציה טובה יותר מהקעקוע המינימלי הזה של סקיצת פרחים. קעקוע זה משלב פיסת פרחים מינימלית בדיו בשחור, ומסביבו מופיע עיגול מתוח חלק עם קו חופף. הקו המשורטט מעניק לקעקוע הזה את המגע הריאליסטי המושלם, והקעקוע ביצע הצללה שחורה מינימלית בפרח זה.

הקעקוע הציג בהצלחה מראה דהוי בטכניקת הרישום; זה משהו שרק אמן קעקועים מקצועי יכול לעזור לך להשיג. קעקוע זה מתאים לנשים ולגברים כאחד, ואסור לך לפספס אותו אם אתה רוצה משהו מינימלי ואופנתי בו זמנית.

קעקוע סקיצות תות צבעוני

קעקוע סקיצות תות צבעוני

אתה יכול לנסות את זה קעקוע סקיצה תות צבעוני אם אתה רוצה ללכת על משהו מהנה, יצירתי וצבעוני. לא כל קעקוע הסקיצות כולל דיו שחור ולבן, חלקם כוללים דיו צבעוני, וזה נראה מדהים. בקעקוע זה, יש תות שחור מתואר באמצעות טכניקת שרטוט.

אמן הקעקועים השתמש בגוונים שונים של דיו ירוק ואדום בתות שדה כדי לתת לו מעט מגע בצבעי מים, כשהצבע חופף את הקווים. הקווים המשורטטים נראים מושלמים על הקעקוע הזה; למרות שזה רק תות שדה פשוט, הוא עדיין נראה ייחודי ואסתטי.

קעקוע סקיצה של מטייל בהרים

קעקוע סקיצה של מטייל בהרים

אם אתה מטייל שאוהב לחקור אתרי טבע שונים, עליך לנסות את קעקוע הסקיצות של הנוסע ההררי הזה. קעקוע זה משלב נוף הררי מקסים בדיו שחור עם קווים משורטטים שונים שחוצים וחלק הצללה ייחודית על ההר. מסביב להרים יש עיגול משורטט, המעניק להם מבט מעמיק יותר ומתנהג כמו מסגרת סביבו. ההצללה והרישום בקעקוע הזה אינם מהעולם הזה.

אם אתה מתכנן לעשות קעקוע זה, הקפד ללכת לאמן קעקועים מקצועי בעל ניסיון בקעקוע סקיצות. לקעקוע זה יש משמעות סנטימנטלית המצורפת אליו מכיוון שהוא מייצג את הצמיחה הרוחנית שלך. הוא מסמל את חייך כהר שאתה מנסה לטפס עליו. קעקוע זה גם מראה את אהבתך לטייל ולטבע.

קעקוע סקיצה של כוכב ימי

נַוָטִי

אתה יכול גם לנסות את קעקוע סקיצות הכוכבים הימי הזה ולהשיג כמה אומנויות גוף ייחודיות. הקעקוע הזה נראה טוב להפליא ברגע שנעשה ועוזר לך להשיג את מבט ‘כל העיניים עליך’. קעקוע זה מורכב מכוכב ימאי בדיו שחור ואפור באמצעות סגנון השרטוט. סביב ההתחלה הימית מופיע קו משורטט שנראה כמו רשת מינימלית, והוא משלים את הכוכב. יש גם סימונים סביב הכוכב לזיהוי הכיוונים.

אמן הקעקועים שרטט את הסימונים בצורה דהויה המפיצה ויברציות קדושות קשות מהארי פוטר. קעקוע זה הוא גם די משמעותי שכן הוא מייצג השגת תחושת כיוון בחיים. אנשים רבים מקבלים את הקעקוע הזה מאותה סיבה, במיוחד אם הם מרגישים אבודים כרגע. הקעקוע הייחודי הזה היה מפורסם מאוד בקרב מלחים מכיוון שהם היו משתמשים בו כדי למצוא את דרכם חזרה הביתה כשהם על הים.

קעקוע סקיצה של כנפי המלאך

קעקוע סקיצה של כנפי המלאך

זה קעקוע סקיצה של כנפי המלאך הוא משהו שכדאי לך ללכת אליו כדי להשיג מראה קעקוע מינימלי. קעקוע זה כולל שרטוט קעקוע מתואר שחור של כנפי מלאך המונחות על גבי זו. הקווים המשורטטים נראים מדהימים וגורמים לכנפיים להיראות אמיתיות כתמיד. אתה יכול להוסיף דיו צבעוני לקעקוע הזה אם אתה רוצה; עם זאת, הדיו השחור הפשוט עוזר להשיג מראה רישומי יותר.

קעקוע זה הוא די משמעותי שכן הוא מייצג לידה מחדש, פחד, אובדן ומוות. אלה התכונות הבודדות שאנשים רבים אינם מסוגלים לבטא ברגשותיהם. קעקוע זה עוזר להם להרגיש ולתאר רגשות רגשיים כאלה.

קעקוע של סקיצה של ורד

קעקוע של סקיצה של ורד

שמרנו את הטוב ביותר לאחרון; קעקוע סקיצה ורדים זה הבחירה המושלמת עבורך אם אתה רוצה להשיג כמה ויברציות ורודות חיוביות. קעקוע זה מתאים לגברים ונשים כאחד למרות שהוא נותן יותר אווירה נשית.

בקעקוע זה, יש ורד ארוך בדיו שחור עם גבעול ועזוב. הקעקוע השתמש בקווים משורטטים כדי ליצור את הוורד. יתר על כן, הוא ביצע הצללה מדהימה כדי להוציא את הריאליזם בקעקוע הזה. קעקועי ורדים מסמלים התחלות חדשות ונותנים לך תחושת תקווה לעתיד חיובי. אם התקווה היא כל מה שאתה צריך עכשיו, אתה צריך לעשות את הקעקוע הזה.

שאלות נפוצות

כמה עולים קעקועי סקיצות?

קעקוע סקיצות כרוך בכישורים רבים ושעות ארוכות; קעקועים אלה מעט יקרים בהשוואה לקעקועים אחרים. אם אתה הולך על קעקוע מינימלי של סקיצות, אתה יכול לצפות לשלם בסביבות $ 150-$ 300. קעקוע סקיצה גדול הכולל אלמנטים מסובכים ועיצוב יעלה הרבה יותר, שהוא סביב 400-600 דולר. מחירים אלה יכולים להשתנות בהתאם לאיזה קעקוע אתה הולך. כמה מכוני קעקועים גובים על בסיס שעתי; מכאן שזה יכול לעשות הבדל עצום.

כמה זמן ייקח לעשות קעקוע סקיצות בשרוול המלא שלי?

קעקוע סקיצות לוקח הרבה זמן מכיוון שיש הרבה פרטים מעורבים, וזה לוקח אפילו יותר זמן כשאתה מסיים את זה בשרוול שלך. זה לוקח כמעט 15 שעות כדי להשלים קעקוע שרוול סקיצה; עם זאת, יהיה עליך להגיע לפגישות שונות מכיוון שאי אפשר לשבת בתפקיד אחד למשך זמן כה רב. מספר המפגשים תלוי גם בתהליך הריפוי, שכן ללא ריפוי נכון, הקעקוע לא יכול להמשיך לקעקע את שאר השרוול שלך.

סקיצות-קעקועים

סיכום

לאחר צפייה בכל הרעיונות המדהימים של קעקוע סקיצות, אתה כנראה נדהם מכיוון שקעקועי סקיצות הם בעלי השקפה חדשה וייחודית לחלוטין, בניגוד לקעקועים אחרים. קעקוע סקיצות עוזר לך להשיג את תמונת הגוף ללא דופי המתאימה לכולם. קעקועים אלה עוזרים לך להרגיש ייחודיים מהשאר ומעניקים לך תחושה של הרגשה טובה עם עצמך.

כל העניין בקעקוע, כמו זה, הוא להרגיש טוב ובטוח בעצמך. בנוסף, זה אפילו טוב יותר אם תעשה קעקוע שאת יכולה להתייחס אליו. בעזרת רעיונות אלה לקעקועים שהוזכרו לעיל, תוכלו לבחור בקלות את הטוב ביותר עבורכם!