75 רעיונות קעקוע מברידים של מחרוזת תפילה ומשמעויותיהם

לקעקועים יש משמעות סמלית. לאורך מאות שנים צורה זו של שינוי הגוף הייתה שפה למחויבות, שייכות ושייכות דתית. מלבד היותו הצורה החזקה ביותר של ביטוי עצמי לא-מילולי, קעקועים נלבשו על ידי אנשים כדי להראות את מחויבותם לדת..

קעקועי תפילה הם אחד מאותם ייצוגים מסמנים את האמונה הקתולית. קעקועים אלה נלבשים על ידי שני המינים באופן שווה; העיצובים והתיאורים משתנים מאדם לאדם. הסיבה השכיחה ביותר לקעקוע מחרוזת תפילה היא השתייכות לכנסייה הקתולית. עם זאת, חלק מהלובשים מקבלים את זה למטרות אסתטיות.

כדי להבין טוב יותר מדוע הלובש יבחר בסמל המסוים הזה, עלינו להבין את הנושא היטב. מלבד האסתטיקה, לקעקועים יש משמעות עמוקה יותר עבור הלובש. הבנת מה מסמל קעקוע התפילה תעזור לך יותר להחליט האם זו הבחירה הנכונה עבורך.

קעקוע תפילה

מחרוזת התפילה

חסידי האמונה הקתולית משתמשים בתפילה (מחרוזת חרוזים). זהו מושא קדוש לחסידי האמונה הזו. מחרוזת התפילה מורכבת במקור מ -5 סטים העשויים עם עשרה חרוזים כל אחד. קבוצה זו של עשרה מכונה גם עשור. בקצה החרוזים והשרשרת, נמצא הצלב הקדוש.

מחרוז התפילה משמש ככלי לספירת מספר השחקנים שנאמרו. כל חרוז מייצג תפילה אחת המבוצעת, ואילו סוף העשור מסמל תעלומה קדושה. החרוזים על מחרוזת התפילה מכונים גם כצ’פלט. למרות שמדובר בכלי תפילה, הצלב הקדוש משמש לעתים קרובות כדי להרחיק את הלובש אנרגיות שליליות, רוחות רעות ושדים..

תפילה ורדים

מחרוזת התפילה קשורה קשר הדוק לשושנים. בלטינית, מחרוזת התפילה ידועה בשם “רוזריום” המתורגם לזר או שרשרת של ורדים. מרים הבתולה הקדושה מתוארת גם כשושנה בצורה סמלית. מחרוז התפילה הוא במקור כלי תפילה המוקדש לבתולה הקדושה.

בכמה גרסאות של קעקוע התפילה, שרשרת החרוזים מסמלת את הצליבה ואת כתר הקוצים. כאשר הופיע לראשונה מושג מחרוזת התפילה, הם הוכנו באמצעות עלי ורדים מיובשים.

קעקוע תפילה

מה המשמעות של קעקוע התפילה?

הסיבה הנפוצה ביותר לבחירה ללבוש קעקוע תפילה היא מחויבות של אדם לאמונה הקתולית. בדיקה מפורטת של קעקוע זה עשויה להיות משמעות הדברים הבאים

· כדי להישאר מוגנים:

חובשי המחרוזת מאמינים כי היא יכולה להגן עליהם מפני רוחות רעות או זדוניות. מחרוזת תפילה יכולה גם לסייע ללובש לשלול פיתוי ולהישאר בטוח מאנרגיות שליליות. קעקוע תפילת התפילה פחות או יותר עושה את אותו הדבר עבור הלובש כפי שעושה מחרוזת תפילה אמיתית.

· מחויבות לבתולה הקדושה

מאמינים רבים באמונה הקתולית מראים את מסירותם לאמא מרי באמצעות קעקוע מחרוזת תפילה.עיצוב קעקוע תפילה

· האמונה הקתולית

תפילת התפילה היא סמל לאמונה הקתולית בלבד. האמונות המצדיקות שימוש במחרוזת תפילה מפרידות בין הקתולים לנוצרים.

· על סליחה

תפילת התפילה קשורה לאחד משבעת הסקרמנטים, וזהו תשובה. תפילת התפילה גורמת ללובש להרהר בחייהם של הבתולה הקדושה וישוע המשיח אשר יוביל אותם לדרך הסליחה..

· מסמל תפילה

זוהי גם אחת הסיבות הנפוצות ביותר לקעקוע מחרוזת תפילה שכן הוא משמש לאמירת תפילות כגון ברכת מרים.

ראה גם:

  • 125 רעיונות קעקוע פנטסטי של צלעות (עם משמעויות)
  • 125+ רעיונות לקעקוע פרפרים לתיאור טרנספורמציה
  • קעקועים נגועים: סימנים, סיבות, איך לרפא & הכל
  • 10 דברים שאתה צריך לדעת על הסרת קעקוע בלייזר
  • 125 קעקועים מאוריים: מסורת ומגמה (עם משמעות)

רעיונות לקעקוע תפילה

אתה יכול להפוך את קעקוע התפילה שלך לעצמך על ידי הוספת וריאציות עיצוביות, אך להלן כמה רעיונות המבוססים על קעקוע התפילה הפופולרי ביותר.

1. חרוזי תפילה עם ידיים

שתי ידיים במחווה מתפללת כשהמחרוזת עטופה סביבן היא אחד מסמלי התפילה הנפוצים ביותר, התמסרות לאמונה הקתולית וקבלת כוח עליון.קעקוע תפילה

2. מחרוזת התפילה עם הצלב הקדוש

הצלב הוא סמל של ישו וזכר לקורבן שלו. זהו אחד הסמלים החזקים ביותר של האמונה הנוצרית, אך וריאציות אחרות של האמונה הנוצרית אינן משתמשות בצלב הקדוש כסמל ואילו הקתולים עושים זאת. זו הסיבה למחרוזת התפילה והצלב והמפרטים של האמונה הקתולית.

3. עשרות שנים

מחרוזת התפילה המסורתית היא מחרוזת תריסר של חמישה עשורים עם כחמישים חרוזים, אך בקעקועים בהשראת תפילה אנשים מעדיפים מחרוזת עשור אחת. זה בדרך כלל ממוקם סביב פרק ​​כף היד בצורת צמיד.

4. להנחיה

זהו קעקוע שבו תפילת התפילה מקיפה את שמו של הלובש או מישהו אהוב. זה מכוון במיוחד להנחיית האדם ששמו מוקף בשרשרת.

5. מחרוזת ורדים

קעקוע זה יכול להיות ייצוג של אהבה ומחויבות למרים הבתולה הקדושה.

6. המחרוזת ויונה

היונה השתמשה לעתים קרובות בסמל בתנ”ך הקדוש לטוהר ולצדק. היונה והתפילה יחד יכולים להיות תיאור של טוהר והדרכה אלוהית.

7. מריה הבתולה הקדושה ותפילת תפילה

בסנט דומיניק ביקרה הופעת מריה הקדושה בסביבות 1214. קעקוע המתאר את האם הקדושה עם מחרוזת תפילה הוא סמל להתמסרות חזקה לאם ישו..

8. שלום מרי והמחרוזת

תפילת הקודש נצבעת על עורו של הלובש כאשר מחרוזת התפילה מקיפה אותו. זוהי דרך מצוינת לענוד את דברי מלאך האלים על הגוף. זה עוזר לאנשים לשמור על הרוחניות שלהם על כנה גם בתקופות של פחד ופיתוי.

9. אנדרטה

לזכרו של אדם אהוב שהלך לעולמו קעקועי זיכרון עם סמלים כגון יונה, כנפיים, מלאכים או לבבות על גבי העור. סמלים אלה גוררים גם מחרוזת תפילה שהיא כלי לתפילה. תפילה זו מובילה את נשמת הנפטרים לגן עדן.

10. התנ”ך הקדוש עם מחרוזת התפילה

התנ”ך מסמל את האמונה הנוצרית ואת הדבקות בדבר האל. מחרוזת התפילה והתנ”ך מקועקעים בכדי לשמור על הלובש בדרך הנכונה.

מיקומים ומשמעויותיהם

מיקום הקעקועים הוא עניין של העדפה אישית. אבל המיקומים יכולים לשאת משמעות.

1. היד:

את מחרוזת התפילה ניתן לעטוף סביב החלק החיצוני של ידך. מיקום זה מבטא בגלוי את אמונתך ומסירותך. ניתן לתרגם זאת גם לתחושה של האם הקדושה שמחזיקה את ידך ומנחה אותך בתקופות הקשות והאפלות ביותר שלך. זהו גם סמל להנחיה המוביל אותך הרחק מפיתוי.

2. הצוואר

המחרוזת האמיתית נלבשת סביב הצוואר. עם זאת, הקעקוע הופך את מיקומו לקבוע וההנחיה והשלום הקדושים תמיד קרובים לליבך.

3. פרק כף היד

רוב קעקועי מחרוזת פרק כף היד הם עיצובים של חרוזים בעשור אחד. זה סמלי כדי לשמור על הלובש מודע לנוכחותו של אלוהים תמיד בסביבתם. זהו גם מקום משמעותי שקל לזהות אותו ויכול להיות אמצעי להפצת דבר הקודש.

4. הנשק

קעקועי התפילה שמונחים על הזרוע בדרך כלל משוכללים. אלה עשויים להכיל סמלים נוצריים אחרים או שמות של יקיריהם. הזרוע השלמה יכולה להכיל בקלות תמונה של מחרוזת התפילה המסורתית של חמשת העשורים.

5. אצבעות

ניתן לצבוע מחרוזת עטוף סביב האצבע המובילה לכיוון או מתעלת את כוח הבחירה. מחרוזת תפילה תזכיר לכם לבחור בדרך הצדיקה ולעשות דברים שמותר לדת.

6. רגל

מיקום זה נושא בדרך כלל גם מחרוזת עשור אחת. זה מה שקושר אותך לאלוהים ולאמונתך. עבור חלק זה אולי לא המיקום האידיאלי, אך עבור אחרים, המיקום הזה בעל משמעות עמוקה. קעקוע התפילה מונח גם על הקרסול כדי לסייע בהנחיית צעדיו של הלובש.

7. הגב

קעקועים בגב בדרך כלל מפורטים ובולטים במיוחד. אנשים מקבלים לעתים קרובות את התנ”ך הקדוש, פסוק או קעקוע תפילה על גבם יחד עם מחרוזת התפילה. קעקועי הגב די מפורטים ובהחלט יכולים להכיל מחרוזת תפילה מלאה. זהו קעקוע אישי יותר המגדיר את הקשר שלך לאלוהים והאמונה שלך. זו אינה מיקום בולט המראה כי האמונה שלך היא עניינך האישי ואתה מחפש הדרכה ומסירות כיחיד.

המלצה

עדיף להבין שרוב האנשים מחזיקים את מחרוזת התפילה ככלי קדוש שהם לא מעריכים מיקומים לא תקינים של זה כקעקוע. תעשי שיעורי בית לפני שאת מתחייבת לקעקוע הזה, אם אתה מאמין זו צריכה להיות החלטה מחושבת ולא משהו שאתה עושה בזריזות. אם אינך מוכן לתשומת הלב שהקעקוע הזה מביא אז בחר באחת קטנטנה המוצבת במקום שאף אחד אחר לא יכול לראות אותה. אם אתה גר במקום שבו הנצרות מאוימת, זה חכם לא לעשות קעקוע בולט של מחרוזת התפילה.