45 רעיונות קעקוע לבטן מקסימה ומושכת את העין

לקעקוע יש היסטוריה ארוכה ועשירה. המילה קעקוע באה מהמילה הטהיטית ‘טאטו’, שפירושה ‘לסמן משהו’. לאנשים הפולינזים היו סימנים על כל גופם, אפילו על העפעפיים. הקעקועים הראשונים כללו שיני כריש, פטיש קטן בנוי מעצמות אלבטרוס וצבע המופק מקליפת היביסקוס..

בניגוד לשנות הקעקוע הראשונות שהורכבו בעיקר מסימנים, שיקרו בשל טקסים ושבטים שבטיים, קעקוע הוא יותר אופנה בימינו. אנשים נוטים להחליט על חלק גופם שהם רוצים שיקעקעו על מספר גורמים, כולל העדפה אישית, אופנה אחרונה, סגנונות וחלק גוף..

בין מקומות רבים אחרים בגוף האדם, קעקועים בטבור והאזורים סביבו פופולריים למדי בקרב אנשים. ישנן מספר סיבות מדוע תרצו לבצע קעקוע בטבור, כגון שהן פחות כואבות בהשוואה לקעקוע באזורים אחרים בגוף..

אין סוד לרעיון שחלק הגוף הזה מכיל הכי הרבה שומן ובשר הוא האזור הפחות כואב לעשות קעקוע, בניגוד לאזורים עם עצמות וסחוסים. יתר על כן, אנשים מעדיפים לקעקע את הבטן כיוון שהם יכולים להסתיר ולהציג את הדיו שלהם לפי שיקול דעתם.

מלבד העדפה אישית, אנשים אוהבים לעשות קעקועים בטבור כדי להראות את הבטן השטוחה שלהם שהם עובדים קשה מאוד לתחזק. יתר על כן, קעקועים בטבור הם קעקועים אידיאליים שאתה יכול להסתיר בקלות אם אתה לא רוצה להשוויץ בו. לדוגמה, קעקועים אינם אופציה נוחה בעולם התאגידים, כך שקעקוע על הבטן הוא הדרך המושלמת להגשים את התשוקה שלך מבלי שמישהו יבין זאת..

יתר על כן, אנשים המעוניינים בפירסינג אוהבים במקרה גם קעקועים בטבור. ישנם אנשים רבים המעדיפים לעשות קעקוע בבטן מכיוון שהוא משלים גם את הפירסינג שלהם. כתוצאה מכך, הם נוטים למשוך יותר תשומת לב לעצמם בהשוואה לפירסינג שלהם בלבד.

אכן קעקועי בטן הם דרך מצוינת למשוך יותר תשומת לב כלפי עצמך. אם אתה שוקל לעשות קעקוע בטן, ללא קשר לסיבותיך, להלן כמה מעיצובי הקעקועים המעניינים ביותר שיש העונה:

קעקוע בטן פרפר

לפרפרים יש משמעות מובהקת לאנשים. עבור חלקם הם מהווים השראה להפוך למשהו יוצא דופן, בעוד שאחרים הם מסמלים חופש. עיצובים שונים של קעקועי פרפרים נפוצים במיוחד בקרב נקבות מכיוון שהם משפרים את יופיים, בעוד שגם גברים בוחרים בקעקוע פרפרים בסגנון גברי יחסית..

כדי להעניק לעיצוב קעקוע פרפר בטן כפתור מראה נשי יותר, שלבו צבעי פסטל רכים עם פרחים מעוטרים. בינתיים, גברים מעדיפים לשים אותו על הבטן העליונה, מעוצב עם צבעים כהים להיראות אינטנסיבי יותר.

קעקוע קיבה של ורדים גותיים

קעקועים ורדים גותיים מבריקים ומפתים למדי. הם מורכבים, עם צבעים כהים. יתר על כן, הם די פופולריים בקרב גברים ונשים כאחד. נשים מוצאות את זה מעניין במיוחד בשל הגודל שלהן והעיצובים שלהן. אז אם את בחורה שמאוד אוהבת פרחים ויש לה הערצה גם לאמנות הגותית הכהה, קעקוע קיבה של ורד גותית על הבטן תהיה הבחירה הטובה ביותר שלך.

קעקוע של בטן נשר

קעקוע של בטן נשר

קעקועים של נשר הם סמל לעוצמה ועוצמה על פני יצורים אחרים. הסיבה לכך היא שגם נשרים במציאות מחזיקים בעמדה מעולה על פני ציפורים אחרות. לעתים קרובות אנשים מעדיפים שיהיו להם קעקועים של נשרים על הבטן כיוון שהם בדרך כלל נראים טוב יותר כאשר הם חרותים על שטחים גדולים יותר.

קעקוע בטן מחוץ לחוק

הקעקועים של Outlaw הינם בעלי משמעות עבור גברים ונשים כאחד מכיוון שהם מאפשרים להם לבטא את האינדיבידואליות שלהם באמצעות סימנים אלה. לכן, אם יש לך צד מרדני ויש לך הרגל ללכת נגד הדגן, קעקוע הבטן הפושע הזה יתאים לך היטב. השלמת עיצוב הקעקוע בעזרת דרור ו/או אקדח מוסיפה רמה בולטת למסר.

קעקוע בטן פרחוני

קעקוע בטן פרחוני

פרחים, כגון ורד, לוטוס, נרקיסים, פריחת דובדבן וצבעונים תמיד נקשרו ביופי ונשיות של נשים. מסיבה זו, קעקועים בעיצוב פרחוני מסורתי פופולריים למדי בקרב נשים בפרט. נשים רבות מחפשות עיצובים עדינים באופיים ומעוצבים בצורה מסובכת.

קעקוע קיבה של פרחים וצבע פיניקס

קעקוע קיבה של פרחים וצבע פיניקס

בצד השני, פרחוני המעוצב בליווי הפניקס בולט במידה רבה בקרב גברים ונשים כאחד. אגדת עוף החול שבה הציפור עולה מן האפר מעוררת השראה של אנשים רבים. מסיבה זו, גברים ונשים כאחד מעדיפים שהקעקוע שלהם ייחרט על אזור הטבור שלהם, מכיוון שהם מאמינים כי אדם עושה צדק אמיתי ליצור המפואר כאשר הוא מותג באזור גדול..

קעקוע קיבה של נחש

קעקוע נחש מדגים חוכמה, מהירות, כוח והתחדשות. מסיבה זו, הם חלק מאמנות הקעקועים במשך שנים ומהווים נושא פופולרי גם לאמנות עכשווית. קעקועי בטן נחש הם דוגמה אידיאלית לאמני הקעקועים העכשוויים שעושים יצירות אמנות המתארות נחשים גדולים מהחיים.

קעקוע לב על כנפיים

פליקר

קעקוע בטן עם לב וכנפיים הוא ייצוג קלאסי של אהבה, תשוקה ושלווה שמימית. סגנון קעקוע זה גם מבטא הנאה ותחושות מקסימות לעצמך ולאחרים מסביב. אנשים נוטים להתאים אישית את הסגנון על ידי הוספת ציטוט הקשור לחיים האינטימיים שלהם.

קעקוע שבטי

קעקוע שבטי

קעקוע המתאר מורשת תרבותית מבוקש למדי. בין אם זה גברים או נשים, קעקוע שבטי מונח על הבטן הוא רעיון מצוין. מלבד המראה המסתורי שמגיע עם המיקום, הקעקועים נוטים להתבלט כאשר הם חרותים על אזור הבטן.

קעקוע בטן זוהר

צורת השמש היא אחד מהסגנונות האהובים ביותר באזור הטבור בגלל המבנה העגול והסימטרי שלה. נשים מעדיפות שהקעקוע הזה יהיה סביב הטבור שלהן כדי לקשר את יכולתן ללדת עם הביטוי שחיים ללא שמש לא יכולים להתקיים. גברים, לעומת זאת, נוטים לעשות קעקועי שמש בצורה שבטית, ומוקירים את מרכז מערכת השמש.

קעקועים בטבור

עבור אנשים רבים, קעקועים ממלאים תפקיד חשוב בהרבה מתחביב בלבד. לדוגמה, קעקועים הם בחירה נפוצה בקרב אנשים המעוניינים להסתיר את הצלקות שלהם. לכן, אנשים הנושאים סימנים לאחר ההיריון וירידה במשקל נוטים לעשות קעקועים שיכסו את סימניהם ויחזקו את הביטחון העצמי שלהם.

מצד שני, כמה אנשים מעדיפים להוקיר את הצלקות שלהם על ידי השלמתם עם קעקועים אחרים במקום להסתיר אותם. עם זאת, צריך להיות מודע היטב לסוגים השונים של סיבוכים שיכולים להתעורר עם קעקועים בטבור.

למשל, נשים שנכנסות להריון לאחר שעשו קעקוע בטבור צריכות לזכור את הרעיון שהקעקוע שלהן ישתנה כפי שהגוף שלהן משתנה. בין היתר, החלק המשמעותי ביותר שמשתנה במהלך ההריון הוא אזור הקיבה. הקעקוע על הבטן יכול להיראות פחות אטרקטיבי בגלל השינויים המשמעותיים האלה.

מלבד נשים, אפילו גברים נוטים לאבד את החדות של קעקועי הבטן כשהם מרפים לעצמם. מסיבה זו, גברים ונשים כאחד צריכים להקפיד במיוחד על מבנה גופם, במיוחד לאחר קעקוע בטן.

רוב הנשים נוטות לקעקע את הבטן שלהן לאחר שעברו את ההריון, בינתיים גברים נוטים לשמור על עצמם בכושר להוקיר את הסימנים שלהם בצורה הטובה ביותר האפשרית. ואכן, קעקוע בטן הוא הדרך הרצויה ביותר לאנשים לתפוס יותר תשומת לב והם דוחים את אותה תשומת לב על ידי כיסוי הקעקועים שלהם כאשר מתחשק להם.

יתר על כן, בשל הסיכון לקלקול קעקוע בבטן, אנשים, במיוחד נשים שיש להם סיכוי גבוה יותר להיכנס להריון בעתיד, מעדיפים לעשות קעקוע חינה. קעקועי חינה הם בחירה אידיאלית עבור אנשים המעוניינים לייפות את עצמם, מבלי להרוס את סימניהם עקב עלייה במשקל, ירידה או הריון..

בנוסף, קעקועי חינה נוטים להעניק צדדיות רבה יותר לאנשים שבוחרים בהם. הסיבה לכך היא שהם זמניים והם נוטים להיעלם עם חלוף הזמן. אז, אנשים יכולים ליהנות ממותרות לשנות את העיצובים על הבטן שלהם עם השינויים בגופם.

אזור הבטן מספק לך שטח גדול כך שתוכל ליהנות מכל סגנון שאתה אוהב. עם זאת, זכור שיש לך את כל הפרטים המורכבים שאתה רוצה שיהיו לך. יתר על כן, הקפד לדון בפרטים אלה ביסודיות עם אמן הקעקועים שלך וקבל דוגמא לפני שתעשה את הקעקוע.