45 קעקועים מדהימים של רובי רוז!

בעבר, קעקועים הם שכיח יותר בקרב גברים מאשר בנשים. קעקועים היו סמל לגבריות, במשך זמן רב. עם זאת, כאשר החלו נושאים של פמיניזם ושוויון בין המינים, כמה נשים החלו לעשות את הדברים שרק גברים יכולים לעשות קודם וזה כרוך בקעקועים..

רובי רוז היא בין הנשים הרבות שהתגמרו כמו לעשות קעקועים, לצעוק לעולם שלא רק גברים מסוגלים לעשות קעקועים. היא למעשה אדם רב כישרונות שזכה לפופולריות לאורך השנים. רובי רוז היא דוגמנית, די.ג’יי, שחקנית והייתה גם לשעבר MTV VJ. כשאנשים שומעים עליה, קעקועי החתימה של רובי רוז עולים בקלות לראש. היא בין הנשים שחושבות באמת שקעקועים הם סוג של אומנות גוף.

נכון להיום, לרובי רוז יש בערך 60. די קשה להגיע לספירת קעקועים מדויקת מכיוון שכל סמל עולה בקנה אחד עם סמלים אחרים ליצירת קעקוע ענק אחד. קעקועים אלה משתלבים היטב עם חלקי הגוף השונים. נראה כי רובי רוז חושבת שכל גופה הוא משטח יפהפה המוכן לכל ביטוי אמנותי שעולה בדעתך. נכון, הקעקועים שלה נפלאים מדי, מה שגרם להם לזרוח לשאר העולם.

קעקועים של רובי ורדים

סוגי קעקועים של רובי ורד

מִלְבַד להיות דוגמן ותקליטן מפורסם, רובי רוז ידועה בקעקועים היפים שלה. הקעקועים שלה הפכו לחלק מהצהרת האופנה שלה ומיליוני אנשים ברחבי העולם מעריצים אותה לעתים קרובות. אנשים רבים מעריצים את האישה המקסימה הזו על תעוזה. מסיבה זו, יש הרבה נשים שרוצות לעשות את אותן קעקועים כמו של רובי רוז.

להלן כמה מהקעקועים המסקרנים והמקסים ביותר של רובי רוז שאולי יאהבו אתכם:

  1. קעקוע רובי

זהו אחד מקעקועי רובי רוז שאינו זקוק להרבה הסברים. הכוכבת בחרה באבני חן של רובי כעיצוב קעקועים כדי לתת כבוד לשמה. לפנינה יש מאפיינים המייצגים את רובי רוז כאדם. אודם (פנינה) הוא קשה ונדיר. בדיוק כמו פנינה, רובי רוז בולטת בקרב נשים רבות מכיוון שהיא לא מפחדת להראות לעולם שהיא שונה.

  1. כפפות אגרוף

למרות שרובי רוז אינה לוחמת בעצמה, יש לה קעקוע של כפפות אגרוף על השכמות. זה לכבוד הסנדק שלה, ליונל רוז. ליונל היה מתאגרף ורובי רוז לא מתבייש להודיע ​​לכל העולם שהיא תומכת בקריירה שלו. ליונל אולי כבר מת, אבל לרובי רוז, הסנדק שלה עדיין איתה בדמות קעקוע כפפות האגרוף שלה.

  1. קעקוע אייס לבבות

רובי רוז אין כמו מהמר. במקום לצפות בה בהקשר זה, קעקוע Ace of Hearts שלה על החזה מספר יותר על אהבה. למרות שאולי היא לא נראית כך, רובי רוז די לבבי. קעקוע זה הוא גילוי ישיר של כוונתה לאהוב ומוכנותה לאהבה.

  1. פשוט אוהב קעקוע

זהו קעקוע נוסף המציג את הצד הרומנטי של רובי רוז. קעקוע הוא בטקסט רגיל, כך שאתה באמת לא צריך עזרה של מומחה כדי לפענח את משמעותו. רובי רוז רוצה שהעולם פשוט יאהב ויהיה בשלום עם אנשים אחרים. זה כנראה הסברה שהיא מנסה להשמיע, או מסר לעצמה לאהבה.

  1. דאנק שון

זה מילה בגרמנית שמתורגמת ל תודה בשפה האנגלית. למרות שרובי רוז לא הסבירה זאת בעצמה, נראה שהקעקוע הזה הוא המסר שלה לכל מי שעזר לה להגיע למקום שבו היא נמצאת כעת. ידוענים רבים מודים למעריציהם, למשפחותיהם, לאהוביהם ולכל מי שעזר להם בכך שהשמיעו זאת בקול. עם זאת, רובי רוז רוצה לבטא זאת בצורה של קעקוע. זה כדי להראות למעריצים שלעולם לא תשכח להגיד תודה על כל העזרה והתמיכה ושהיא תהיה אסירת תודה על כך לנצח.

קעקועים של רובי ורדים

המשמעות של קעקועים של רובי רוז

קעקועים של רובי רוז הם בעלי משמעות. למרות שהיו כמה סימנים אקראיים שנכללו באוסף שלה, לקעקועים האחרים יש משמעויות שונות. אתה יכול לראות כמה עמוק של אדם הוא רובי רוז, רק על ידי פיצוח המשמעות של הקעקועים שלה. ברגע שתכיר את הקעקועים, לעולם לא תראה אותה באותו אופן כפי שעשית בעבר.

מבחינה חיצונית, רובי רוז עשויה להיראות אישה מרדנית בעלת אישיות חזקה. עם זאת, זה לא נכון. למעשה, רובי רוז הוא אדם מתוק ומקסים מבפנים. אחת ההוכחות לכך היא קעקוע הדיוקן שלה של ז’אן מישל. ז’אן מישל היה אמן קעקועים אמריקאי שניהל מערכת יחסים מצוינת עם רובי רוז. לג’ין ולרובי רוז היו יחסים ידידותיים עמוקים יותר מאשר יחסי האמן והלקוח הרגילים. כדי להראות עד כמה היא מעריכה את האמן, רובי רוז היה דיוקנו על כתפיה. זוהי תזכורת לידידות הטובה שהייתה להם לפני ז’אן מישל.

דוגמה נוספת לכמה מתוקה הגברת הצעירה הזו היא קעקוע הכתר שלה. זה מחווה לחברתה ולאמן הקעקועים ז’אן מישל. היא הניחה את הקעקוע הזה במרכז החזה שלה, קצת מתחת לשד. אין דרך טובה יותר להביע את אהבתך לאדם מאשר להעלות לו מחווה ממש על חזהך.

מיקום אידיאלי של קעקועי רובי ורד

זה בסדר להשתמש בקעקועים של רובי רוז כהשראה ולהעתיק לעצמך כמה עיצובים. עם זאת, יהיה נהדר אם תדע היכן למקם את הקעקועים הללו ולא רק להעתיק היכן הציב אותו רובי רוז. למרות שעיצובי הקעקועים שלך בהשראת רובי רוז, זה לא אומר שאתה לא יכול להתנסות במיקומו.

עבור קעקוע שלה פשוט אהבה, זה יתאים באופן מושלם לפרקי הידיים שלך. אם לא בא לך לצבוע את מפרקי האצבעות שלך, אז זה ייראה נהדר על פרקי הידיים. פרק כף היד שלך הוא אחד מחלקי הגוף החשופים ביותר, כך שלא תהיה לך שום בעיה להתהדר בקעקוע משלך Just Love.

יתכן שתעשה גם קעקוע דיוקן, אבל זה לא אומר שאתה צריך להעתיק גם את הדיוקן של ז’אן מישל. אתה צריך לחשוב על מישהו שאתה רוצה לחלוק לו כבוד – מישהו שהשפיע על חייך בצורה כזו או אחרת. אם אתה חובב רובי רוז מושבע, אז למה שלא תשתמש בדיוקן שלה כעיצוב? זה ייראה טוב גם על הכתפיים וגם על הרגליים.

קעקועים של ורד אודם

טיפים להכנה לקעקועי קעקועים של רובי רוז

חלק מהקעקועים של רובי ורד הם מורכבים, בעוד שאחרים פשוטים. לפני שתבחר עיצוב, תחילה עליך להבין את הקעקועים שלה. יהיה טוב באמת להשתמש בכמה עיצובים שייצגו אותך כאדם. בחר רק בעיצוב בעל משמעות עבורך.

כאשר מתכננים לעשות קעקועים, תמיד כדאי להיות רגוע פיזית ונפשית לפני ההליך. עליך לנוח היטב לילה לפני הליך הקעקוע המתוכנן. אתה צריך שיהיה לך כוח לפני ההליך כי זה יכול לפגוע קצת. זה גם יעזור להביא איתך חבר לתמוך ולעודד אותך. שיחה עם חברך תרחיק את דעתך מהליך הקעקוע הכואב. אגב, זה נכון שתהליכי קעקוע יכולים להיות כואבים, אבל זה בהחלט נסבל.

עלות השירות הממוצעת והמחירים הסטנדרטיים של קעקועי רובי ורד

קעקועים של רובי רוז אינם כה יקרים אם מתחשבים בכל קעקוע בנפרד. הקעקועים שלה הם סמלים ועיצובים קטנים היוצרים תמונה גדולה יותר. בדרך כלל, קעקועי הדיו השחור הקטן שלה יכולים לעלות לך רק 50 $ – 100 $. אם אתה רוצה קעקועים בצבעים רבים, ייתכן שתצטרך להוציא קצת כסף נוסף. מחירי קעקועים צבעוניים נעים בין $ 100-$ 150.

ישנם גם קעקועים שגובים תעריף לפי שעה ולא גובים חתיכה אחר חלק. בדרך כלל, התעריף לשעה מתחיל מ- $ 250 לשעה. כך שככל שעיצוב הקעקוע שלכם מסובך יותר, כך הוא הופך להיות יקר יותר.

טיפים לתחזוקה לאחר קבלת קעקועים של רובי ורד

קעקועים נפלאים כשהם עדיין בצבע מלא או בהיר (עבור קעקועים בדיו שחורה). עם זאת, קעקועים באופן טבעי דועכים עם הזמן ואין באמת מה לעשות כדי לעצור את זה. עם זאת, ישנן דרכים כיצד ניתן לעכב את תהליך הדעיכה. אתה רק צריך לבצע את ההליכים הנכונים לאחר הטיפול כדי שהקעקוע שלך יהיה טוב כמו בפעם הראשונה שראית אותו מחוץ לחנות הקעקועים.

הדבר הראשון שעליך לזכור הוא לא לחשוף אותו יותר מדי לאור השמש. אור השמש יכול להזיק לעור וגם לקעקוע שלך. צבע הקעקוע שלך יימשך זמן רב יותר אם לא תחשוף אותו לשמש.

דבר נוסף שאתה צריך לזכור הוא לשמור על הקעקוע שלך לחות. אתה יכול לבקש מאמן הקעקועים שלך עצה לגבי המוצרים שבהם אתה יכול להשתמש. הקפד למרוח רק כמות קטנה המספיקה ללחות הקעקוע שלך. זה גם לא טוב להטביע את הקעקוע שלך עם קרם לחות מכיוון שהוא יגרור את תהליך ההחלמה זמן רב יותר.