45 רעיונות לקעקוע של רופא המגפה הגותית

קעקועים מכילים כמה מהעיצובים הייחודיים, הוותיקים והמגניבים ביותר שאולי חובבי קעקועים רבים אינם מודעים אליהם. קעקוע רופא המגפה הוא אחד הקעקועים הוותיקים שפותחו בעיקר באזורים האמריקאים והאירופאים לאחר המגפה פגעה במערב אירופה במאה ה -17. אנשים התייחסו לרופאי המגפה כמצילים חיים של הדור ההוא מכיוון שהם הצילו מאות אלפי אנשים מאחת ההתפרצויות הקטלניות ביותר.

רופאים אלה היו לובשים תחפושת ייחודית הכוללת מסכת פנים לציפור עם מקור ארוך הצבע וחליפות שחורות מלאות. זהו קעקוע די ישן, אבל גברים רבים בגיל העמידה עדיין מבינים אותו. צעירים רבים גם הם מקבלים את הקעקוע הזה מכיוון שהמראה והסיפור מאחורי קעקוע רופא המגפה מרגש למדי. בנוסף, הוא מעניק את המראה העז המושלם. אז האם אתה מוכן לקבל תג גוף כל כך ישן ומסקרן? במקרה זה, עליך להישאר ולעבור על רעיונות הקעקועים המדהימים של דוקטור המגפה והמשמעויות ההיסטוריות והריאליסטיות מאחורי הקעקוע הזה..

מגפה-רופא-קעקוע

המשמעות מאחורי קעקועי רופא מגפה

לקעקועי רופא מגפה יש אווירה צפופה וכהה מאוד המצורפת אליה, שבגללה הרבה אוהבים גותיים הולכים על הקעקוע הזה. המסכות דמויי ציפור שרופא המגפה נהג לחבוש היו בין נקודות השיא העיקריות שמוסיפות משמעות רבה לקעקוע. הרופאים האיטלקים היו הראשונים לחבוש את המסכות הללו בשנת 1348. מטרת המסכות הארוכות של המקור הייתה להכיל תבלינים, עשבי תיבול ופרחים מיובשים כדי להישאר בטוחים מהמגפה. מומחים המליצו על כך, מכיוון שהמגפה עלולה לעבור על ידי נשימה באוויר.

המסכה דמוית הציפור בקעקוע זה מסמלת אימה וחושך שכן המגפה הייתה קטלנית למדי וגבתה כמעט 100,000 חיים. המגפה הייתה ידועה גם בשם ‘המוות השחור’, המפיצה ויברציות קטלניות והיא מושלמת עבור אלה שמרגישים חסרי תקווה כרגע.

לרופאי המגפה יש משמעות רבה מכיוון שהם מסמלים את מבשר המוות. הרופאים לא הצליחו לרפא את המחלה, אך העובדה שהם יופיעו בתלבושות כהות ייחודיות משכה את תשומת ליבם של אנשים. אנשים שעושים את הקעקוע הזה מאמינים לעתים קרובות שהם לא יכולים לברוח מהגורל, וכל מה שנועד לקרות יתגשם.

אם היית חובב סרטי ליל כל הקדושים וסרטי אימה מילדותך, הקעקוע הזה הוא משהו שבטח לא תחמיץ. קעקוע רופא המגפה הוא הקעקוע היחיד שמציע משמעות מותחת ואפלה, ומי לא אוהב את המתח בקעקוע שלהם? המשמעויות הללו די קשורות בעולם של היום, שכן גם היום, הכל אינו קשתות וחדי קרן. בשל התפרצות נגיף הקורונה ברחבי העולם אנשים רבים חשים חסרי תקווה ומפחדים. והקעקוע הזה של רופא המגפה הוא משהו שמתאים מאוד למצב הנוכחי.

מקום אידיאלי לקעקועי רופא מגפה

לקעקועים אלה אין דרישת מיקום ספציפית; אתה יכול לבחור לקעקע את רופא המגפה שלך בכל מקום שתרצה. אבל זה תלוי בעיצוב הקעקוע שלך. המיקומים הנפוצים ביותר לקעקועי רופא מגפה הם היד והעגל שלך. עמדת העמידה הקטלנית של רופא המגפה מתאימה לזרוע ולשוק ועוברת בצורה יוצאת דופן. אתה יכול גם לבחור לבצע קעקוע של רופא המגפה על הגב או החזה.

אם אתה מתכוון רק למראה המסכה, אתה יכול לקבל את זה מקועקע על החזה או הצוואר. המיקום מסתמך במלואו על העיצוב ורמת הנוחות שלך בהצגת קעקוע. לפעמים הבחירה במיקום הנכון הופכת להיות קצת מסובכת. הדרך הטובה ביותר לבחור את המיקום הנכון היא על ידי ההחלטה תחילה על עיצוב הקעקועים שלך, ולאחר מכן תוכל לבחור מיקום בהתאם. לא משנה היכן תקעקע את רופא המגפה שלך, זה תמיד יתן אווירה חלולה ומוות אם לזה אתה מכוון.

רעיונות לקעקוע במגפה

קעקוע רופא דיוקן מגפה

קעקוע רופא המגפה הזה הוא אחד הקעקועים המתוחכמים ביותר שתיתקלו בהם, בו זמנית, מעניק אפקט אימה מרגש. קעקוע זה כולל דיוקן שחור ואפור של רופא המגפה, הכולל את הפרטים המושלמים. הרופא חובש כובע דיו שחור וחום שנראה מציאותי כתמיד. מתחת לכובע, תבחינו בכמה קווצות שיער מתולתלות לבנות שיוצאות החוצה ומראות שהרופא די מבוגר.

הפירוט על המסכה הוא ללא דופי. האמן השקיע מאמצים רבים כדי להוציא מגע ריאליסטי בקעקוע הזה. כדי ליצור מראה דמוי דיוקן, האמן יצר תכונה מעגלית סביב רופא המגפה, המציין שמדובר בפריים.

קעקוע רופא מגיפה נשית

לרוב הקעקועים של רופא המגפה שתמצאו יש תכונות גבריות. אין הוכחה שגם רופאות לבשו את מסכת הציפור המקורית הארוכה הזו. אבל הקעקוע הזה אכן מציג אישה שלובשת מסכה דמוית ציפור. קעקוע זה כולל מסכת ציפורים בצבע שחור ואפור, ומתחתיו ניתן לראות קווצות שיער יוצאות עם כמה פרחים בצד, בדיו בצבע אפור. הרופא נושא גם צנצנת וכיסה את ראשה בבד אפור ארוך. קיימים תכונות רבות בקעקוע זה המדגישות מגע נשי.

קעקוע דוקטור מונוכרום מגפה

קעקוע דוקטור מונוכרום מגפה

אם אתה רוצה ללכת ממשהו קטן ודרמטי, אתה חייב לנסות את קעקוע הרופא המגפה המונוכרום. קעקוע זה כולל רק את מסכת רופא המגפה בדיו שחורה, חובשת כובע קטן ופיסת עץ נכנסת דרך עין אחת. הטכניקה המונוכרומטית עובדת היטב על קעקוע זה מכיוון שהאמן השיג הצללה שחורה פנטסטית. קעקוע זה די תכליתי ויראה טוב בכל מקום בגוף שלך.

קעקוע דוקטור מגפה צבעוני

קעקוע דוקטור מגפה צבעוני

רוב קעקועי רופא המגפה מכילים דיו מודגש ושחור, אך ניתן לשנות את המצב על ידי ניסיון בקעקוע הרופא המגפה הצבעוני הזה. קעקוע זה כולל רופא מגפה בדיו אפורה המחזיק מזרק אוטומטי המורה כלפי מעלה. המאפיין העיקרי של קעקוע זה הוא הצבע המקושט ברקע ליצירת אפקט קודר ומעושן.

אמן הקעקועים השתמש בדיו בצבע ירוק וכחול בבקבוק ברקע, מושלם לאפקט המעושן. אותו הדבר משתקף בעיני רופא המגפה. שלא לדבר, צבע זה משלים היטב את עיצוב הקעקוע הזה. אתה תמיד יכול לשנות את הצבע להעדפתך. צבעים נוספים שייראו מדהימים בקעקוע זה הם אדום, סגול, ורוד, ועוד רבים אחרים.

קעקוע רופא מגיפה

קעקוע רופא מגיפה

קעקועים כוללים טכניקות רבות ושונות שהופכות אותן לכל כך ייחודיות וכיף להשיג אותן. אז, אם אתה רוצה להוסיף מגע ייחודי לקעקוע שלך, אתה יכול לנסות את זה קעקוע רופא מגפה. הוא כולל רופא מגפה עומד ומצביע על אצבעו המחודדת העשויה מעבודת קו. אמן הקעקועים השתמש בהצלחה בטכניקת הקו כדי להדגיש את התכונה המפחידה בקעקוע זה. הוא כולל גם כמה קווים שונים המוטבעים בשחור סביב ראשו של רופא המגפה, ומוציאים מגע מהנה ויצירתי בקעקוע הזה.

שאלות נפוצות

מדוע למסכת רופא המגפה יש מקור ארוך?

הסיבה למקור המקור הארוך הייתה להגן על הרופא מלדביק את המגפה כשהם במגע עם אנשים שנפגעו ממנה. מקור זה הגן עליהם מפני מחלות קטלניות וכלל תבלינים, עשבי תיבול ועלי מיובשים כדי לשמש כמגן או מחסום מגן מפני המגפה..

מה התייחסו לרופאי המגפה?

כאשר רופאי המגפה החלו בתחילה בשירותיהם, הם היו ידועים בשם Medico Della Peste. אתה יכול גם לקרוא לקעקוע שלך כך אם אתה מתכנן לעשות קעקוע של רופא מגפה.

כמה יעלה הקעקוע של רופא המגפה שלי?

עלות קעקוע רופא מגפה תלויה בגודל ועיצוב הקעקוע. ככל שהקעקוע גדול יותר, כך תצטרכו לשלם יותר. רוב קעקוע רופא המגפה כולל חלק מהעולם המפרט והצללה; מכאן שאתה עשוי לצפות לשלם מחיר גבוה יותר עבור קעקוע זה מאשר קעקועים אחרים. העלות תלויה גם בסלון הקעקועים שאליו אתה הולך. כמה מכוני קעקועים גובים על בסיס שעתי; מכאן שזה עושה הבדל עצום במחיר.

כמה זמן ייקח לעשות קעקוע של רופא מגפה?

הזמן הנדרש להשלמת קעקוע רופא המגפה שלך תלוי בכמה גורמים, כגון גודל, עיצוב, מיקום וכישורים של הקעקוע. ככל שהקעקוע גדול יותר, כך ייקח יותר זמן, במיוחד אם אתה מבצע אותו במקום רגיש שגורם לך הרבה כאב. זה לוקח מקסימום 2-3 שעות לקעקוע רופא מגפה בינוני. עם זאת, לפעמים זה יכול להגיע עד 6 שעות אם יש צורך בפירוט רב בקעקוע.

להסיר

בעזרת רעיונות הקעקוע המעטים האלה של רופא המגפה, תוכלו כעת להשיג את המראה הקודר והמפחיד המושלם בקעקוע שלכם בדיוק בזמן ליל כל הקדושים. עברו על כל העיצובים בעיון ובחרו אחד שמתאים לכם ביותר!