195 רעיונות לקעקוע ירך להתהדר בסגנון שלך

קעקועים עוסקים בהשגת אומנות הגוף הטובה ביותר שעשויה לגרום לך להרגיש אחרת. יצירת אמנות המאפשרת לך ללבוש סמל/עיצוב בעל משמעות עמוקה שאפשר להתייחס אליה ברמה אחרת. קעקוע הוא אחת ההחלטות הגדולות ביותר מכיוון שהתג נשאר על העור שלך זמן רב. יש אנשים שבסופו של דבר מקבלים קעקועים מרובים, בעוד שחלקם אף פעם לא ינסו להשיג כזה. זה קשור מאוד לסטיגמה המצורפת סביב קעקועים, במיוחד במקומות עבודה. אבל תמיד יש דרך לצאת!

אם אתה רוצה לעשות קעקוע שאינו נראה לעין, המקום הטוב ביותר להשיג אותו יהיה על ירך. קעקועים אלה נוחים למדי מכיוון שאתה יכול בקלות לכסות אותו על ידי לובש מכנסיים ארוכים או ג’ינס, ולהראות אותו על החוף בבגדי הים הטובים ביותר שלך כשאתה אוהב.

יש אוסף עצום של קעקועי ירך שיכריחו אותך להשיג אחת מיד. כדי לעזור לך לבחור את קעקוע הירך הטוב ביותר, הזכרנו כמה מרעיונות קעקוע הירך המדהימים ביותר בפוסט זה. תוכלו גם לקבל מושג היכן על הירך תוכלו לעשות את הקעקוע שלכם.

המשמעות מאחורי קעקועי ירך

קעקועים בירך

לקעקועי ירך יש משמעות מעניינת מאוד שכן היא מסמלת את הייחודיות שלך כאדם וגם מציגה את האישיות המסתורית שלך. מכיוון שעשית קעקוע מוסתר/סודי על ירך, ותוכל להראות זאת מתי שמתחשק לך. קעקוע מסוג זה מייצג גם את הצד האופנתי והיצירתי שבך כשקעקועי ירך נראים חצופים ומגיעים במגוון עיצובים עוצרי נשימה ויפים..

קעקועי ירך די שכיחים כעת, אך הם עדיין מדגישים את התכונות העיקריות הללו אצל אדם שיש לו אותם, וזה מסתורי ואופנתי. ישנן משמעויות רבות אחרות הקשורות לקעקועי ירך, אך הדבר תלוי בסוג הקעקוע שאתה מקבל על ירך, מכיוון שלכל עיצוב קעקוע יש משמעות סמלית אחרת.

קעקועים בירך

מיקומי קעקועים בירך

אזור הירך רחב למדי ונותן לך מספיק מקום להסתדר עם עיצוב הקעקועים שלך וללבוש את הכובע היצירתי שלך. יש אנשים שאוהבים לכסות את כל הירך בקעקוע, בעוד שחלק מעדיפים כיסוי קטן. לבחירת מיקום הקעקוע הנכון על ירך, תחילה עליך לבחור את העיצוב הנכון. אתה יכול בקלות לבחור עיצוב קעקוע בירך מלמטה ואז להבין כיצד והיכן למקם אותו על ירך.

ישנם אזורים שונים בירך בהם תוכל לבצע את הקעקועים שלך, כגון ירך קדמית עליונה, ירך אחורית, ירך צדדית, ירך פנימית או ירך ירך. יהיה עליך גם לבחור אם ברצונך לקבל אותו על הירך הימנית או השמאלית. בחירת המיקום תלויה בך לחלוטין ותלויה באיזו ירך אתה עושה את הקעקוע. יש אנשים שעושים קעקוע תואם בשתי הירכיים, וזה עוד רעיון מבריק.

לא משנה היכן הקעקוע שלך יופיע על ירך, אנו בטוחים שהוא ייראה מדהים כתמיד ויגרום לרגליים שלך להיראות סקסיות. הקעקוע ישנה את כל המראה שלו ויעזור לך להקרין ויברציות דיווה גדולות.

קעקועים בירך

רעיונות לקעקוע ירך

לב אנושי של פרחים קעקוע ירך

לב אנושי של פרחים קעקוע ירך

לב האדם של פרחי קעקוע ירך הוא עיצוב קעקוע ירך ייחודי ויפה למראה שקשה להתעלם ממנו. קעקוע זה מושלם עבורך אם אתה אוהב לשאת סגנון אחר אך פשוט יותר מאחרים. הוא כולל לב אנושי בדיו אדומה שיש בו איזושהי מגע מונפש, ומעל הלב כמה פרחים בדיו צבעוניים עם עלים צומחים.

קעקוע זה הוא ייצוג יפה של הנשמה הפנימית שלך, והוא גם מסמל טוהר, חופש וטוב לב. עם משמעות כה רכה ויפה, קשה לכל הנשים בחוץ לפספס את קעקוע הירך הזה.

קעקוע ירך אקדח בירית

קעקוע ירך אקדח בירית

מחפש עיצוב קעקוע ייחודי לירך כדי להצהיר הצהרה בסגנון נועז? אל תראה יותר מכיוון שקעקוע האקדח הזה הוא בחירת הקעקועים המושלמת לירך שלך. קעקוע זה כולל אקדח בדיו בצבע חום ואפור, תחוב בתוך בירית קשת תחרה בדיו שחור וירוק ים. קעקוע זה אידיאלי לירכיים, מכיוון שכאן תמיד תלבש בירית.

קעקוע זה הוא די משמעותי שכן האקדח מסמל הגנה, כוח וכבוד. אז אם אתה מרגיש שאתה צריך להגן על עצמך מפני כל נזק או רעידות רעות, הקעקוע הזה הוא הדרך המושלמת להזכיר לך את זה. הצגה של הקעקוע הפנטסטי הזה בפעם הבאה שתחליט לפגוע בחוף בבגד הים שלך.

קעקוע ירך טווס צבעוני

אם אתם מחפשים קעקוע עם קצת אנרגיה ותמונות אינטנסיביות, קעקוע טווס צבעוני זה עשוי למשוך את תשומת ליבכם. קעקוע ירך זה כולל טווס דיו צבעוני עם הצללה וצביעה בלעדיים. הצבעים הקיימים בקעקוע זה הם סגול, אדום, ירוק ים, רמזים לכחול, ועוד כמה צבעים להצללה. אתה תמיד יכול לשנות ולהתנסות בצבעים בהתאם לעיצוב שתבחר.

קעקועי טווס מחזיקים משמעות רבה ומסמלים כמה מאפיינים חזקים שצריך לכל אדם, כמו מנהיגות, ביטחון עצמי, ראייה נבונה, איזון ואהבה עצמית. יש לה גם שייכות חזקה לדתות רבות. בעזרת הקעקוע הזה אתה באמת יכול לצפות למחמאות כמו שהגוף שלך הוא יצירת אמנות אמיתית.

קעקוע ירך ברק חמניות

קעקוע ירך ברק חמניות

קעקועים של חמניות מושלמים לירך שלך מכיוון שהם נראים מושכים למדי ומעניקים לירך עקומה יפה. קעקוע זה כולל עיצוב חמניות בדיו שחור ולבן עם שתי חמניות ענק הפונות כלפי מטה. הירך שלך היא המיקום המושלם לקעקוע הזה, כפי שהוא מראה כאילו חמניות תלויות או רוקדות על ירך. הפרטים בקעקוע מדהימים וגורמים לו להיראות אמיתי כתמיד. חמניות מייצגות התחלה חדשה, התחלה חדשה בחיים, ובהצלחה. אז אם אתה רוצה מזל טוב, אולי הקעקוע הזה של חמניות יביא מזל טוב ושגשוג בחייך.

קעקוע ירך עוגן

קעקוע ירך עוגן

אתה יכול גם לבחור בקעקוע זה של עוגן ירך הוורוד אם אתה רוצה לתאר משהו משמעותי על הירך שלך. קעקוע זה כולל עוגן בדיו אפור עם פירוט שחור וחום, ושני ורדים בצבע אדום ליד העוגן. למגע מסוגנן או נוסף, צייר הקעקוע שביל של חרוז סביב העוגן, מה שמוסיף למגע הנשי של הקעקוע הזה.

הקעקוע הזה מושלם אם אתה לא רוצה משהו גדול מדי על הירך, מכיוון שהוא יופיע באמצע, ולא תופס הרבה מקום.

קעקועי עוגן הם די משמעותיים מכיוון שהם מסמלים את המסע שלך בים, והם גם מציגים את האישיות היפה שלך. גם אם אתה עובר כל כך הרבה מאבקים, במילים אחרות, מעוגן בחיים, אתה לא מוותר. אתה עדיין בוחר להציג את הצד הבהיר והמשמח למרות כל התלאות.

קעקוע ירך מנדלה

קעקוע ירך מנדלה

קעקועי מנדלה שכיחים למדי בקרב חובבי קעקועים ומחזיקים משמעות משמעותית וכמה פרטים אמנותיים מעניינים. קעקוע מנדלה פרחוני זה כולל מנדלה פרחונית בצבע שחור ולבן המופיעה תלויה על ירך. הפרטים הקיימים בקעקוע הזה גורמים לו להיראות אמיתי. קעקוע זה מסמל שלמות, איזון ונצח.

אם אתה מחפש דרך להוסיף קצת איזון ושלמות לחייך, קעקוע המנדלה הזה עשוי לתת לך תקווה שתמצא את הדרך. זה עשוי לעזור להביא יציבות ואיזון בחייך ולהגיע לשלמות במידה מסוימת. מה שהופך את הקעקוע לייחודי הוא העיצוב המציג את המנדלה.

קעקוע ירך פרפרים צבעונייםקעקוע ירך פרפרים

אם אתה רוצה להשיג את קעקוע הירך הנערה הנכון, עליך לבחור בקעקוע ירך הפרפרים הצבעוני הזה. הקעקוע היפה והתוסס הזה כולל חמישה פרפרים בדיו בצבעים שונים המתוארים בדיו שחורה, וכולם נראים אחד על השני עפים בכיוון אחד. הפרפרים בצבעים שונים מורכבים מירוק, סגול, ורוד וכחול. אתה תמיד יכול להוסיף עוד פרפרים אם אתה אוהב או לשנות את הצבעים. קעקוע זה מוסיף אווירה צבעונית ותוססת לאישיותך. למרות שזה עשוי להיראות פשוט, הוא מספק מראה קעקוע ירך מעודן ומסוגנן.

קעקוע ירך נחש ירך

קעקוע ירך נחש ירך

נחשים הם קעקוע הירך המושלם שכן צורת הנחש משלימה את האזור הזה בצורה די טובה. אתה יכול לנסות את זה קעקוע ירך נחש פרחוני ולהשיג כמה אמנות גוף יוצאת דופן. קעקוע זה משלב נחש בצבע שחור ולבן המעוקל סביב שביל פרחים עם הרבה הצללות וקווי מתאר. הפרטים המורכבים האלה גורמים לקעקוע הזה להיראות מציאותי כתמיד. הקעקוע מתחבר למותן שלך בגלל העיצוב המפותל.

נחשים מייצגים אנרגיה, מסתורין ושינוי, בעוד הפרחים מייצגים אהבה. מכאן שקעקוע זה אינו מחזיק רק הרבה פרטים אלא גם בעל משמעות רבה. קבל את הקעקוע הזה ותראה חצוף כתמיד כשאת לובשת שמלה קצרה או בגד ים.

קעקוע ירך דג קוי

קעקוע ירך דג קוי

האם אתה רוצה לתאר את הכוח הפנימי שלך באמצעות הקעקוע שלך? אתה צריך ללכת על קעקוע הירך הזה של דג הקוי. קעקוע זה כולל דגי קוי צבעוניים בים; הרקע הכחול נראה כמו מים, והכוכבים הבודדים בקעקוע מעניקים לו אפקט מיסטי. הלוטוס הסגול משפר את כל המראה והייצוג של הקעקוע הזה. זהו קעקוע סמלי בעל משמעות חזקה שכן דג הקוי מסמל כוח, עצמאות, שגשוג, ומזל טוב, שלפעמים חשוב מאוד למצוא.

אם אתה מרגיש שהאלמנטים האלה חסרים בחייך, אולי קעקוע זה יעזור לך למצוא את כוחך ולהביא מזל טוב. קבל את הקעקוע הזה והפיץ כמה ויברציות חיוביות גדולות באמצעות אמנות הגוף שלך.

קעקוע ירך לוכד חלומות

קעקוע ירך לוכד חלומות

קעקועים של לוכד חלומות נפוצים למדי בקרב קנאים קעקועים ומשאירים לכם תמונות יפות. אם אתם מחפשים חיוביות ורוצים להשיג שלווה פנימית, הדרך המושלמת לעשות זאת היא באמצעות קעקוע לוכד חלומות זה על ירך. קעקוע זה כולל לוכד חלומות עם תכשיטים בשחור ולבן, עם כמה פרחים סגולים למעלה.

לוכדי חלומות מסמלים הגנה, כך שאם אתה עובר נקודת שפל בחיים, הקעקוע הזה יזכיר לך להישאר ממוקד ולהתרחק מחוויות ומחשבות רעות. אז קבלו את הקעקוע המהפנט הזה והראו לעולם איך אתם אוצרים ומגנים על עצמכם בעזרת קעקוע לוכד חלומות זה.

קעקוע ירך ורדים ירך

קעקוע ירך ורדים ירך

אתה יכול להשיג את הרובים האלה & קעקוע ירך ירך על ירך והשיג את אחד ממראה הקעקועים הייחודי. קעקוע זה כולל ורדים גדולים בדיו שחורים ואפורים עם עלים החוצה, ואקדח מתכתי מעוצב הממוקם באמצע הקעקוע. לשיפור טוב יותר, אמן הקעקועים שלך ישתמש בהרבה הצללות וקווי מתאר כדי לתת לו נגיעה מציאותית.

קעקוע זה מסמל עד כמה יותר מדי אהבה יכולה להרוג אותך, שכן האקדח מסמל אלימות, והוורדים מסמלים אהבה ויופי. אתה עשוי גם לקבל את הקעקוע הזה כדי להראות את אהבתך ללהקה המפורסמת Guns ‘N Roses. קעקוע זה לא רק משאיר אותך עם כמה תמונות פנטסטיות, אלא גם בעל משמעויות משמעותיות.

קעקוע בהדפס נמר ירך

קעקוע בהדפס נמר ירך

אם אתם מחפשים קעקוע עדין שנותן משמעות חזקה, אל תראו עוד, כיוון שקעקוע ירך בהדפס נמר הוא העיצוב המושלם שתוכלו להדביק על ירך. קעקוע זה כולל כתמי נמר צבעוניים בכיוון אחד של ירך, כולל דיו חום, צהוב וכתום.

הדפסי נמר הם משמעותיים מכיוון שהם מייצגים את כוחך ואת אינסטינקטים הרוצחים שלך. קעקוע זה מזכיר ומניע אותך להתמודד עם כל סיטואציה ולהפוך את הסיכויים לטובתך. לכל אחד יש צד פרוע, לא משנה כמה רגוע ותמים אתה נראה. גלה את הפרא שבך על ידי קעקוע מדהים זה.

קעקוע ירך מדוזה

קעקוע ירך מדוזה

רוצה קעקוע לייצוג העצמת נשים? אתה חייב לנסות את זה קעקוע ירך Medusa. קעקוע זה כולל פנים בדיו שחורות ואפורות של מדוזה עם נחשים שמסתובבים על פניה. הפרטים בקעקוע זה, שהאמן הקעקוע השיג באמצעות הצללה, מחזירים את כל המיתוסים והמסתורין לחיים.

סיפורה של מדוזה הוא די חזק שכן היא מייצגת את זעמן של נשים, ואת הקשיים שהן עוברות בבתיהן ובעולם החיצון. נשים רבות גורמות לקעקוע הזה לעורר השראה ולעמוד מול נשים אחרות המתמודדות עם התעללות, אלימות או דיכוי בצורה כלשהי. זוהי דרך עוצמתית להפגין תמיכה ולעזור להם לעבור תקופות קשות באומץ ובנחישות. אז אם אתה רוצה להפגין את כוחן של נשים באמצעות אמנות, אתה צריך לעשות את הקעקוע המדהים הזה.

קעקועים בירך

עיצובים קעקועים בירך

קעקועים בירך

קעקועים בירך

קעקועי ירך

שאלות נפוצות

כמה כואב קעקועים בירך?

קעקועי ירך פחות כואבים יחסית למיקומים אחרים. בשל העור העבה על הירך, תרגיש פחות השפעה של המחט, מה שאומר פחות כאב. עם זאת, אם תקעקע את ירך הפנימית, הדבר יגרום לך להרבה יותר כאבים בהשוואה לכריתת כף רגל על ​​פני ירך. בירכיים יש יותר שומן ופחות עצמות, ולכן יש פחות עקצוץ של המחט, ואתה יכול לסבול את הכאב.

כמה עולים קעקועי ירך?

עלות קעקוע ירך משתנה בהתאם לגורמים רבים, כגון העיצוב, האורך וחדר הקעקועים שבחרת. אם אתה הולך על קעקוע ירך קטן ופשוט, ייתכן שיהיה עליך לשלם בסביבות $ 100- $ 200. עבור קעקועים גדולים יותר בירך, תצטרך לשלם לכל היותר $ 400-$ 500. אבל, לפעמים קעקועים אלה עשויים לכלול יותר מדי פירוט ויכולים להגיע עד $ 1000. חלק מאמני הקעקועים גובים גם על בסיס שעתי, הכולל $ 150 לשעה.

כמה זמן לוקחים קעקועי ירך?

קעקועי ירך גדולים; מכאן שהם עשויים לקחת זמן רב יותר להשלים בהשוואה לקעקועים אחרים. לוקח כמעט 3 שעות להתאר קעקוע בירך, ואם יש צביעה מעורב, זה לוקח הרבה יותר זמן להשלים. כמה קעקועים בירך דורשים שניים או שלושה פגישות; מכאן שתצטרך ללכת למספר מפגשים כדי שקעקוע הירך שלך יתכונן.

מילים אחרונות

בעזרת הרעיונות המדהימים של קעקוע הירך, תוכלו כעת להשיג אמנות גוף מדהימה על ירך. רעיונות אלה עשויים לגרום לך להיות קצת המום, אך הקפד לקחת את הזמן שלך בבחירת עיצוב הקעקוע בירך הנכון, כך שלא תצטער על כך לאחר מכן. קעקועים אלה אמנם נראים טוב להפליא בעצמם, אך רובם מראים גם משמעויות משמעותיות המוסיפות ליופיים של קעקועים אלה..

אם אתה רוצה לעשות קעקוע אבל אתה לא מפחד להראות את זה לכולם, קעקוע בירך הוא האפשרות הטובה ביותר עבורך. אז תתכוננו להזמין את תור הקעקוע שלכם והשיגו את קעקוע הירך הטוב ביותר אי פעם!