175 רעיונות הקעקועים הטובים ביותר ביד עם משמעויות!

קעקועים הם אחד המפורסמים ביותר דרכים למישהו להביע את עצמו או להראות את אמונותיהם. עם זאת, מקום כזה שבו אנשים מהססים מעט לעשות את הקעקועים שלהם הוא הידיים שלהם.

ידיים הן אחד החלקים הגלויים ביותר בגופך, ואדם יכול לספר עליך רבות רק על ידי התבוננות בידיים שלך. בין אם אתה לוחץ יד או מזיז אותה בזמן שאתה מדבר, אתה תמיד עושה רושם בידיים שלך. לכן, השאירו רושם מתמשך עם קעקוע יד פנטסטי.

למרות שזה עשוי להיות קשה להשיג אחד מלכתחילה בשל המיומנות העצומה הנדרשת כדי להסיר קעקוע יד פנטסטי, קעקועים ביד עדיין יפים ונראים להפליא. בעזרת אמן קעקועים מיומן שעושה את היד שלך לקנבס שלה, אתה יכול להבטיח שתקבל קעקוע פנטסטי.

קעקועים ביד

סיבות לעשות קעקוע ביד

קעקוע, מלבד היותו קצת כואב וגוזל זמן רב, הוא חוויה מרגשת. בעוד שמומחי קעקועים רבים מייעצים קעקועי ידיים, אם זו הפעם הראשונה שלך ואתה מוכן להתחייב, תוכל לעצב בעצמך יצירת אמנות יפה על היד שלך.

בניגוד לדעה הרווחת, לקעקועים יש הרבה יותר מסתם אסתטיקה. קעקועים מחזיקים משמעויות רוחניות או מטאפוריות עבור הנושא או שהם רק אסימון עבורם לזכור מישהו על ידיו. עם זאת, הנה כמה סיבות שאתה צריך לעשות קעקוע ביד.

קעקועים ביד

1. חופש הביטוי

מעט מאוד פעילויות או צורות אמנות מאפשרות לך להתבטא כמו קעקועים. החל מביטוי מה שאתה מרגיש ועד הצגת האמונות והאידיאלים שלך על הכתף שלך – פשוטו כמשמעו – הדרכים שבהן תוכל לבטא את עצמך באמצעות קעקועים הן בלתי מוגבלות.

בין אם זה המילים לשיר או מנטרה שחיית כל חייך, אתה תמיד יכול להרגיש חופשי להתבטא בקעקועים. אתה יכול להדגיש את חופש הביטוי הזה עם המבחר העצום של סגנונות וצבעים שיש.

החל מקעקועים ניאו-מסורתיים ועד קעקועים שבטיים עם עיצובים דמויי שבץ שחור, יש מאגר עצום של סגנונות ועיצובים שתוכל לבחור.

אם אתה לא אוהב את מה שיש לאמן בתיק העבודות שלו, אתה תמיד יכול לספק להם עיצוב שתרצה. שלב זה הוא כמובן דבר שתצטרך לתת להם שבועות או לפעמים חודשים מראש לפני שיוכלו להדביק אותך.

בנוסף לראות איך הידיים שלך הן החלק החשוף ביותר של הגוף שלך, הוא מדגיש עוד יותר כיצד אתה מתבטא באמצעות הקעקועים שלך.

2. בהחלט יפה

קעקועים הם צורת אמנות לא מוערכת, הדורשת זמן רב, סבלנות ותרגול. התוצאה של כל הזמן שהאמן מוציא עליך היא יצירת אמנות שאולי ראויה להימצא במוזיאון.

קעקועים הם לא פחות מיפים ומדהימים למראה, גם אם הם על בד קטן כמו היד שלך. בעוד שרבים טוענים שקעקועים על האמה או ליד הכתף נוטים להיראות הרבה יותר קעקועים יכולים להיראות מהממים לא פחות על יד אם לא יותר.

יתר על כן, ידיים קטנות יותר מאפשרות קעקועים מפורטים וציוריים להפליא עשויים מצבעים עזים. אם מדברים על צבעים חיים, צבעים מוסיפים גם את היופי של כל קעקוע, מה שהופך אותם ליותר אטרקטיביים. החל מאפקטים של צבעי מים ועד צבעים כהים מתועשים, אתה תמיד יכול למצוא משהו שתואם את הרעיון שלך של קעקוע טוב.

3. הראו את אהבתכם והערכתכם

קעקועים הם גם דרך מצוינת להראות את האהבה וההערכה שלך לתנועות או אידיאולוגיות מסוימות. בין אם מדובר באנדרטה לחבר או לאהוב, או סמל לשלום או תנועה שאתה מאמין בה, קעקוע ביד הוא דרך מצוינת להראות את הערכתך או השתייכותך למטרה מסוימת..

דוגמה טובה להעלאת המודעות היא Project Semicolon או תנועת ה- Semicolon. Project Semicolon, שהוקם בשנת 2013, הוא ארגון לא ממשלתי שעושה התקדמות במודעות לבריאות הנפש. הסמל שלה הוא נקודה -פסיק, ורבים מחסידיו, כמו גם אנשים שמאמינים במסר שלהם, מקבלים קעקוע של נקודה -פסיק כדי להפיץ את המודעות לגורם זה.

אתה יכול גם להראות את אהבתך לאהוב עם קעקוע ביד. זה הנפוץ ביותר בקרב חברים או יקיריהם לקבל קעקועים תואמים לחיזוק הקשר והאהבה זה לזה. הקעקוע שלך יכול להיות גם אזכרה למי שעבר, או למי שעזר לך בתקופות קשות.

לבסוף, הקעקוע שלך לא רק צריך להראות אהבה למישהו, כפי שאתה יכול גם להראות את אהבתך לדת שלך; או אם אתה פטריוטי מאוד אפילו המדינה שלך.

קעקועים ביד

4. הניע את עצמך

סוג של קעקוע נפוץ שאנשים נוטים להשקיע בו זמן וכסף הם קעקועים מניעים. בין אם מדובר בכתבים או ציורים שעוזרים להניע אותך, קעקועי מוטיבציה נמצאים בכל מקום בקרב רוב האנשים בקהילת הקעקועים..

צורה נפוצה של קעקועי מוטיבציה היא מנטרות או דיאלוגים מוטיבציוניים מתרבות הפופ. מנטרה שנמצאת בכל מקום שרוב האנשים מקבלים היא המשפט “הזמן הזה יעבור”, שהוא עצמו אמירה משכנעת.

סוגים אלה של קעקועים הם לעתים קרובות על אנשים המתמודדים עם התמכרויות או אנשים הסובלים מטראומה נפשית. רישומי מוטיבציה הם גם פופולריים להפליא מכיוון שהם מראים סימני כוח.

קעקועים ביד

5. לא ביג דיל

יש הרבה סטיגמות שמקיפות אנשים בכל הקשור לקעקועים. החל משיחות על הכאבים והצלקות ועד לחששות לגבי תנאים סניטריים, קיימת הרבה סטיגמה סביב קעקועים מחוץ לקהילת הקעקועים..

למרות שאולי היו אלה חששות תקפים 20 או 30 שנה קודם לכן, הם אינם חלים על הסטנדרטים של היום. אפילו אמני קעקועים קטנים יותר מבטיחים שכל הציוד שלהם היגייני, יחד עם המקום בו תשבו. שמירה על היגיינה מהווה דאגה חמורה לכל מכון קעקועים מכיוון שהיא עלולה להוביל למחלות קשות.

באשר לכאב, אחד הצעדים הראשונים שכל אמן קעקוע עושה לפני שהוא יכול להתחיל לעטות אותך הוא לתת לך קצת הרדמה – לראות איך המאבק המתמיד שלך בגלל הכאב ימנע מהם להשלים את הקעקוע. בעזרת הרדמה, הם יוכלו לעבוד כראוי על הקעקוע שלך, בזמן שאתה רגוע.

מצד שני, חששות כמו הוצאה של קעקועים וסידור הישיבה הלא נוח הם חלק מהחבילה. למרות שלרוב האולפנים יש כיסאות נוחים מאוד, ישיבה בתנוחה אחת לתקופות ממושכות עלולה לגרום להתכווצויות ואף לכאבים בגוף. סיבה זו היא הסיבה שרוב האמנים נותנים הפסקות מדי פעם או מקיימים הפעלות יומיות ללקוחותיהם. בלי קשר, ההוצאות והזמן שלקעקוע טוב לוקח הוא דבר שתצטרך לשאת.

רעיונות הקעקועים הידיים הטובים ביותר

אם אתה מוצא את עצמך משוכנע שאתה צריך לעשות קעקוע יד טוב, אז הנה כמה רעיונות לקעקוע יד שתוכל לנסות בעצמך.

ורד מסורתית

הוורד בסגנון המסורתי הוא אחד הקעקועים היפים והאלגנטיים ביותר שנשים יכולות לקבל. עם צבעים עזים וחיים המרכיבים את רוב הקעקוע, קעקוע זה יכול להיראות עז במיוחד אך עדין. הסגנון המסורתי גורם לקעקוע להראות יפה יותר וצבעוני יותר. קעקוע זה אמנם עשוי ורד, אך קעקועי פרחים בסגנון מסורתי עובדים על כל פרח. אז אם אתה מרגיש שורד לא משקף אותך, אתה תמיד יכול לקבל פרח שאולי.

קליגרפיה או גרפיטי

גרפיטי היא אחת מצורות האמנות המפורסמות ביותר ויכולה ליצור קעקוע מדהים. עם צבע או אסתטיקה מונוכרום יותר, גרפיטי נראה טוב בשניהם ותלוי בעיקר במה שאתה מקבל. אם לא בא לך לעשות קעקוע בסגנון גרפיטי, תמיד תוכל לבחור בקעקוע בסגנון קליגרפיה. הקליגרפיה מפורסמת מאוד בקרב רוב האנשים בקהילת הקעקועים, מכיוון שהם נראים מסוגננים להפליא.

הפניות לתרבות הפופ

אם אי פעם אתה מתקשה למצוא את סוג הקעקוע הנכון שצריך ללכת על ידך זכור כי הפניות לתרבות הפופ כקעקועים תמיד פועלות. בין אם זה דיאלוג מסרט או סמל מהצגה, אזכורים לתרבות הפופ הם עדיין רעיון טוב. דוגמה מצוינת לכך יכולה להיות סימני השבט המדהימים הרבים של משחקי הכס או הסיסמאות שלהם.

יום המתים

אם לא אכפת לך גולגולת צבעונית מסיבית על היד שלך, יום הגולגולות המתות הוא אחד מקעקעי היד הטובים ביותר שיש לך. הראה את אהבתך לפסטיבל המקסיקני כשגולגולת יום המתים על ידך. יש הרבה סגנונות וצבעים כדי להשלים טוב יותר את סוג הקעקוע שאתה רוצה, והאם אתה רוצה שזה יהיה קצת מטומטם או מפחיד..

קעקועי מפרק

אם אינך מחפש קעקוע שישתלט על כל ידך, תוכל תמיד ללכת על קעקועי מפרק קריר בהרבה. אם אי פעם אתה עושה קעקוע ביד, רוב האנשים ימליצו לך על קעקוע מפרק. קעקועי מפרק יכולים להיות אותיות, או שהם יכולים להיות עיצוב נכון המתפרס על מפרקי הידיים שלך. אמנם לא נדיר שאנשים מקבלים עיצובים מתאימים על מפרקי הידיים, אך רוב הקהילה מעדיפה אותיות או סמלים..

קעקועים של בעלי חיים

קעקועים של בעלי חיים הם אולי אחד מסוגי הקעקועים המפורסמים ביותר שתוכלו לעשות. ברחבי הקהילה, יש הרבה אנשים שמעדיפים קעקועים של בעלי חיים על פני כל סוג של קעקוע אחר. סגנון הקעקוע שאתה מעדיף ישפיע על המוצר הסופי, כיוון שתוכל לקבל תיאור אולטרה מציאותי של אריה או ציור יותר מצויר של חתול בדיו על היד שלך.

קאנג’י יפני

אם אתה חובב תרבות יפנית או שאתה רק מחפש משהו מגניב לידך, קאנג’י היפני הוא תמיד אופציה טובה. הלוגוגרפיה של השפה היפנית גורמת לרוב לקעקועים משעשעים ומדהימים ביותר. לקאנג’י שאתה בוחר יכולה להיות גם משמעות מטפורית, דרכה תוכל לבטא את עצמך.

קעקועים ביד

סיכום

קעקועים הם השקעה ניכרת, ולא רק כלכלית. לא רק שלוקח לך הרבה זמן לעשות קעקוע, אבל ברגע שאתה סוף סוף מקבל אחד זה כמעט בלתי אפשרי להיפטר ממנו. סיבה זו היא מדוע רוב הוותיקים בקהילת הקעקועים בפורומים מייעצים לחדשים לעשות הרבה מחקר לפני שהם מתפשרים על אמן ועיצוב..

אם כבר מדברים על מחקר, למצוא אמן שמוכן לעשות קעקוע ביד הוא אתגר בפני עצמו. רוב האמנים מסרבים בחביבות בגלל כמות המיומנות והניסיון הנדרשים לביצוע קעקוע נכון של היד. יתר על כן, קעקועים ביד הם גם רגישים מאוד, מכיוון שיש הרבה ורידים במיקום הקעקוע. גורם זה גורם למאתגר במיוחד לבצע קעקוע ביד, מכיוון שאמנים מפחדים לעתים קרובות להתעסק.

לבסוף, תצטרך גם לטפל בקעקועים הטריים שלך על ידי טיפול בהם בקרם מתאים והרחקתם מהשמש. קעקועים טריים במיוחד דוהים מהר יותר כאשר הם נחשפים לשמש, ולכן עדיף לשמור אותם מכוסים. כדאי גם שתנסה בכל כוחך להרחיק מים מהקעקוע, וזה יהיה מאתגר לראות איך הקעקוע יהיה על היד שלך.

עם זאת, ללא קשר לכל אמצעי הבטיחות הללו שעליך לנקוט, קעקועים ביד הם אחד מסוגי הקעקועים הטובים ביותר שאדם יכול לעשות. למרות שזה עשוי להיות קשה למצוא את האמן הנכון, הכל משתלם בסופו של דבר כאשר אתה מקבל יצירת מופת מוחלטת על היד שלך.