160 עיצובים קעקוע דרקון בעיטות לבחירה (עם משמעויות)

קעקועי דרקון מפחידים מאוד אנשים מסוימים. עם זאת, הם גורמים לך להיראות מגניב ביותר ועוזרים לך להשיג את המראה העז שתמיד שאפת להשיג. אולי אינך יודע זאת, אך קעקועי הדרקון הם כמה מעיצובי הקעקועים הפופולריים ביותר בכל רחבי העולם בשני המינים.

מאז ועד היום בני אדם התלהבו של דרקונים וראו בהם יצורים מיסטיים רבי עוצמה שהם מלכותיים, יפים, רעים, טובים, שלווים, נשיים וגבריים. בתרבויות מסוימות זוהי ישות לוהטת, ובחלקן היא ישות מימית. אף אחד לא יודע בדיוק איך נראים דרקונים אמיתיים ואם הם היו קיימים. עם זאת, בזמן הנוכחי, אנו חושבים עליהם כסימן לעוצמה, חוכמה ועזות.

קרא עוד להלן כדי לקבל קצת Inspo קעקוע דרקון פנטסטי!

קעקועי דרקון

שאלות נפוצות

תמונה על ידי קרול wd מ Pexels

מה המשמעות של קעקוע הדרקון שלי?

כשאתה מדבר על קעקועים, הם מאוד אישיים והם יכולים להיות משמעות לכל מה שהאדם רוצה שהם יתכוונו להם. עם זאת, בדרך כלל כאשר אתה עושה קעקוע דרקון, זה יכול להיות שיש לך אישיות נועזת, רועשת, חכמה אך רגועה, נלהבת ועזה..

משמעות הדרקון חורגת בכל אזור. אם תלך לאזור אסיה, מדינות כמו סין ויפן, תראה שהם חוגגים דרקונים. הם מאמינים שדרקון הוא יצור חכם ורגוע, שעליו לעקוב אחריו לחיים מוצלחים.

מצד שני, אם אתה הולך לאירופה, יש להם חשיבה מעוותת מאוד לגבי ההוויה. הם חושבים שדרקונים הם רשע ובני האדם צריכים להישאר בהם. מסיבה זו, קעקוע הדרקון שלך יכול להיות כל מה שאתה רוצה.

האם קעקוע הדרקון שלי ייראה חזק מדי ונועז?

קעקועי דרקון הם בדרך כלל יצירות אמנות רועשות ונועזות מאוד. עם זאת, אתה יכול לקבל קעקוע דרקון שהוא לא חזק ולא נועז. הקעקוע שלך הוא הדבר האישי שלך. זה משקף את האישיות שלך ואת בחירות החיים שלך. זה לגמרי תלוי בך אם אתה רוצה שזה עדין.

עם זאת, עליך לשאול את אמן הקעקועים שלך, אם הוא יכול להפוך אותו לעדין עבורך. אתה יכול לספק לאמן הקעקועים את העיצובים והגודל של הקעקוע המועדפים עליך.

היכן ארגיש את הכאב הקטן ביותר?

לעשות קעקוע כואב. אין בזה שקר אבל יופי בא עם כאב. עם זאת, ישנם כמה מקומות בגוף שבהם קעקוע הקעקוע יפגע הכי פחות כמו בכתף ​​החיצונית, בירכיים, באצבעות, בפרק כף היד הפנימית, בגב העליון, בירכיים ובצוואר. מהסיבה, במקומות אלה יש פחות קולטני כאב. עם זאת, תרגיש מעט כאב.

אבל, אני חושב שקעקוע הוא חוויה של פעם בחיים עבור אנשים רבים. אז כדאי שתעשה קעקוע בכל מקום שהלב שלך חפץ בו. קעקוע דרקון הוא סימן לעוצמה, כך שלא כדאי לך להירתע מלקבל אותו למקומות שבהם הוא כואב קצת יותר.

עיצובים של קעקוע דרקון

עיצובים הטובים ביותר לקעקוע הדרקון

כשמדובר בקעקועי דרקון, אתה מקבל מגוון רחב של רעיונות שאתה בוחר מהם. בחלק זה תוכלו לראות כמה עיצובים לקעקוע לבחירה.

קעקוע הדרקון הקלאסי

קעקוע דרקון

כאשר אתה עושה קעקוע דרקון, עליך לוודא שלקעקוע יש את כל הפרטים הקלאסיים שלו כמו ציפורני הדרקון, הלהבות, קשקשים. הקעקוע צריך להיות בעל אישיות משלו. זה צריך להיות הצהרה. אתה יכול לקבל את הקעקוע הקלאסי בכל מקום בגוף שלך.

המקומות הטובים ביותר לעשות קעקוע דרקון

מציאת המקום האידיאלי לקעקוע שלך הוא שלב מכריע. כשמדובר בקעקועי דרקון, יש לך מגוון רחב של אפשרויות מיקום. להלן כמה מהן:

 • בֶּטֶן
 • זְרוֹעַ
 • מפרק כף היד
 • חזור
 • חזה ו
 • בצד הגוף שלך
 • ירכיים
 • שְׁרִיר הַזְרוֹעַ
 • אצבעות
 • מוֹתֶן
 • נשק
 • רגליים
 • מָתנַיִם
 • צוואר
 • אצבעות רגליים

עם זאת, ירכיים ושרירי זרוע פופולריים יותר עבור קעקוע דרקון באופן שנראה כאילו אומנות הדרקון עוטפת את הירך או את הזרוע. אבל בשנים האחרונות גם החזה והקיבה הופכים למקום פופולרי לעשות קעקוע דרקון. לכן, אתה יכול לקבל את הדרקון ממש באמצע הגוף שלך.

קעקוע הדרקון השבטי

קעקוע דרקון

כשאתה מדבר על דיו, קעקועים שבטיים הם חלק מהקעקועים המבוקשים ביותר בכל הזמנים. לצורות הנוזלים עם דיו שחור יש ניצוץ ייחודי. כשחושבים על זה בסגנון שבטי וקעקועי דרקונים הולכים טוב מאוד כיוון שאמנות שבטית ישנה כמו גם אגדות הדרקונים.

דרקון אירופאי עם כנפיים גדולות נראה מדהים. והדבר הטוב בקעקועים האלה הוא שקל מאוד להכין אותם. כי אין בהם צבעים, עיצובים מסובכים או הצללה. אז זה הופך אותם לעיצובי הדרקון המהירים והקלים מכולם.

עיצוב דרקון מיקס פרחוני

קעקועי דרקון העשויים מעיצובים פרחוניים מרתקים למראה ומתקעקעים על גופך. עיצובים אלה מורכבים מעיצובי פרחים קטנים בדיו שחורים גיאומטריים המרכיבים את מרקם עור הדרקון המושלם

סִמלִיוּת

פרחים ודרקונים הם שני דברים שונים בתכלית. אנשים חושבים על פרחים כיצורים חיים עדינים, שהם נשיים. מצד שני, דרקונים הם סימן לעוצמה קיצונית. עם זאת, אתה יכול לשלב את שני הדברים ולעשות קעקוע שמראה שאתה אישה חזקה שיכולה להיות עדינה ואסרטיבית בו זמנית. זה רעיון יפה.

מיקום

המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על כל זרועך, או על הגב. אם אתה רוצה להציג את זה בצורה ייחודית, אתה יכול לגרום לזה להיות מקושט על כל צווארך.

קעקוע דרקון צבעוני

מכיוון שאף אחד מאיתנו לא ראה את הדרקונים האמיתיים, זה נותן להם מינוף להיות יצירתיים עם רעיונות לקעקוע הדרקון שלך כפי שאתה רוצה. אתה יכול לקבל דרקונים מקושטים בצבעים, צורות וגדלים שונים. אתה יכול לשלב את היצירתיות והדמיון שלך בקעקוע הדרקון שלך. אתה יכול לבחור בין צבעים כמו אדום, סגול, כחול, שחור, ירוק, ברונזה, זהב ואפילו רב צבעים.

לכל הדרקונים השונים יש מאפיינים שונים. אז, עשה קצת מחקר לפני שאתה עושה את הקעקוע. אתה צריך לחפש איזו תכונה יש לדרקון מסוים ולקבל את הקעקוע בהתאם לאישיות שלך.

קרא גם:

 • פירוק רוק: כאב, מחיר & טיפים לאחר טיפול (עם 55 דוגמאות)
 • 125 עיצובים קעקועים פולינזים עם דירוג גבוה השנה
 • 125 עיצובים קעקועים גיאומטריים מובילים השנה
 • 125 קעקועי דג קוי עם משמעות, מדורגים לפי פופולריות
 • 155 קעקועי כוכב מגניבים לגברים & נשים

קעקועים של דרקון

קעקוע פניקס ודרקון

קעקוע דרקון

פיניקס היא יצור שמימי אחר. הדרקון ועוף החול מסמלים את יין ויאנג, מהתרבות הסינית. באגדת הפנג שואי יש את זה, עוף החול והדרקון יוצרים שילוב מאוזן לחלוטין.

הדרקון ועוף החול משלבים את כוחותיהם להראות אהבה, המכונה בדרך כלל ‘קשר אהבה סלטי’. זה מראה כי עוף החול והדרקון נמצאים בנישואים מושלמים. זה הופך את הקעקוע לקעקוע זוגי אידיאלי. מכיוון שהקעקוע הזה הוא יוניסקס, הוא עובד עבור שני בני הזוג.

דרקון הקעקועים הסיני

דרקון

כשאתה מדבר על התרבות הסינית, דרקון מראה מזל טוב, כוח וחוזק על. הסינים חוגגים את הדרקון כמו אף אחד אחר. הם חוגגים את ראש השנה הסיני סביבו. הם מאמינים שמי שנולד מתחת למזלות הדרקונים הוא רציני, אמין, ישר ועצמאי.

באמנות הסינית אפשר לראות שהם מציירים את הדרקון עם פנינים בוערות בידיים. זה מסמל את האלמוות, החוכמה, הרוחניות והשגשוג של הדרקון.

אם אתה חושב שאתה כולל את התכונות האלה, אז זה הקעקוע המושלם עבורך, או אם אתה מישהו שנולד בשנת הדרקון. הדרקון הסיני בעל גוף ארוך דמוי נחש שהופך אותו לקעקוע מושלם של זרוע, ירך, כתף ומותניים. זהו עיצוב קעקוע שמושך את העין.

קעקוע הדרקון היפני

אתה חייב לדעת שהאמנות היפנית עדינה יותר ובעלת יותר הצללה מאשר האמנות הסינית. מסיבה זו, אמנות יפנית נפוצה יותר באמנות קעקועים. אם אתה מכוון לקעקוע שיש בו נגיעה דרמטית, עליך ללכת על הקעקוע המרתק הזה.

סִמלִיוּת

כשאתה מדבר על הדרקון היפני, המקומיים חושבים שזהו ישות הרסנית, מפחידה ורועה, כמו דרקונים אירופיים. עם זאת, הם חושבים על כמה דרקונים כחכמים ונדיבים, והם משתמשים בכוחות השטחיים שלהם לטובת העם. אתה תראה שלדרקונים היפנים אין כנפיים. היפנים רואים בהם נחש ים. דרקונים אלה מסמלים גם חוכמה וכוח, ומזכירים לנו להשתמש בתכונות המעולות והייחודיות האלה למשהו טוב שיועיל לנו וגם לאחרים..

מיקום

המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על הזרוע שלך, או בחלק האחורי של הצוואר שלך.

שרוול הקעקועים של הדרקון

קעקוע הדרקון

קעקועי דרקון מגוונים מאוד. אתה תראה שאנשים רבים עושים קעקועי דרקון כדי ליצור מהם שרוול. אתה יכול לקבל קעקוע דרקון בגודל גדול, שיכסה את כל הזרוע שלך מפרק כף היד ועד לכתף. חובבי קעקועים מטורפים רבים בוחרים בשרוול הקעקועים של הדרקון. קעקוע זה נראה משחרר מאוד נשים, מכיוון שהוא מציג נשים כחזקות ובלתי ניתנות לעצירה. אתה יכול לקבל את זה מהביספ עד לאמה. אתה יכול להוסיף אלמנטים לעיצוב ולגרום לו להיראות מעניין.

קעקוע הדרקון האחורי

קעקוע הדרקון

בתקופה האחרונה קעקועי גב זוכים לתשומת לב רבה. הגב שלך הוא הבד המושלם לקעקוע ענק כמו דרקון. זה יהיה קעקוע אחד שיציג את כל הפרטים של הדרקון שלך. אתה יכול את הכף, הקימורים והציפורניים בבירור בקעקוע הזה עם מראה. זה יהיה האביזר המושלם כאשר אתה לובש עליון ללא גב. זהו קעקוע נועז ובטוח בעצמו.

קעקוע הדרקון האחורי הגדול יראה שיש לך אישיות נועזת גדולה. את גברת עצמאית חזקה, יפה וסקסית!

קעקוע דרקון קטן

קעקוע דרקון קטן

אם אתה מדביק את עצמך בפעם הראשונה כשאתה מקבל קעקוע קטן וקטנטן הוא בחירה נבונה. זוהי גם אפשרות טובה למי שאינם מעריצים קעקועים גדולים ומגושמים, או שיש לכם סובלנות נמוכה לכאב. קעקועים של דרקון גדולים או קטנים תמיד יציגו אישיות חזקה ועוצמתית.

קעקוע דרקון קוי

דרקון קוי

קעקוע הדרקון הזה של קוי הוא עוד קעקוע דרקון פנטסטי שכדאי לך לקבל. קעקועי התזה כוללים בעיקר תמונות מקושטות בשחור של דרקון קוי ומוציאים את העוצמה והכעס בחיים בקעקוע שלך.

סִמלִיוּת

דגי קוי מלמדים שהענווה תיקח אותך רחוק ותאפשר לך להתגבר על כמה מהאתגרים הגדולים ביותר בחיים, כמו שחייה נגד הזרם ותביא אותך לפסגה. אם אתה מאמין בענווה, אז הקעקוע הזה אידיאלי עבורך. הקעקוע מייצג עוצמה בענווה.

מיקום

המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על הגב שלך, מכיוון שהתיאור האמנותי של הקעקוע מתאים שם היטב.

קעקועים של דרקון

קעקועי דרקון לגברים

קעקוע הדרקון הקלטי

כשאתה מדבר על המיתולוגיה הקלטית, לדרקונים יש חלק משמעותי בהם. במיתולוגיה, תוכלו למצוא הפניות רבות על היצור. הם אומרים שדרקונים הם שער השומר של מחוזות מיסטיים רבים. הם מספקים כוח ואנרגיה לאדמות אלה. מהסיבה, יש להם תכונות אלוהיות וכוחות שטחיים.

לוויילס יש גם דרקון בדגלו המציג מעילי נשק. האמנות הקלטית מראה שהדרקון בדרך כלל אוכל את הזנב שלו, שהוא סמל לאלמוות, ולמחזור הטבעי שלו.

קעקוע הדרקון המזוקן

בעולם הנוכחי, לטאות יש דמיון בארון שעלינו להיות דרקון. מסיבה זו, בתרבויות רבות ברחבי העולם, אנשים אומרים שלזוחלים אלה יש כוחות מיתיים כדרקונים.

בתרבויות אלה, הם חושבים על דרקונים מזוקנים כסימן לחוכמה, לרוחניות ולעזות. אתה עדיין יכול למצוא דרקונים מזוקנים בארצות אוסטרליה. רוב האנשים מכנים אותם לטאה אוסטרלית. אתה יכול למצוא כמה סיפורים מעניינים בזמן החלום על היצור.

לדרקון המזוקן אין ממש זקן אבל יש לו עור נוסף על צווארו. העור מתנפח כאשר החיה מרגישה מותקפת. קעקוע זה מייצג את אדמתו, את טבעו, את חיות הבר ואת תכונותיו העוצמתיות הייחודיות.

סיכום

לקעקועי הדרקון יש משמעות רבה בכל התרבויות הרבות בעולם. לתרבות רבות יש אגדות על היצור כרוע, לחלקן ישות צנועה. בתרבויות רבות אנשים חושבים שלדרקון כנפיים גדולות, חלק חושבים שהוא חי עמוק בים.

עם זאת, דרקונים הם כמה מהיצורים המרתקים ביותר עבור בני אדם. בני אדם ברחבי העולם תמיד מחפשים אחר היצורים המיתולוגיים האלה. אז הם מקבלים דיו על עורם כדי להראות את אהבתם ליצור.

האם זה בסדר אם לדרקון שלי אין צבע?

אם אתה חושש שהקעקוע שלך ייראה טיפשי בגלל שאין לו צבע, אז אתה טועה. אתה יכול לעשות קעקוע דרקון יפהפה ללא צבע בכלל. אנשים רבים חושבים שהם צריכים להפוך את קעקועי הדרקון שלהם לתוססים וצבעוניים. קעקוע הוא לגמרי הבחירה האישית שלך.

סיכום

אתה יכול להשיג את אחד הקעקועים הלוהטים ביותר על גופך בעזרת רעיונות קעקועי דרקון מרתקים אלה. אז מהרו, הזמינו את תור הקעקוע ההוא והארו ​​את האישיות הלוהטת שבכם.