155+ קעקועי ציפורים מהודרים בהחלט

היי, חובב קעקועים. מתכננים לקבל דיו ומחפשים באופן פעיל השראה עיצובית מגניבה? ובכן, אל תחפש יותר. קעקועי ציפורים הם השיגעון החדש לאסתטיקה החמודה שלהם ואפילו למשמעויות חמודות יותר. בנוסף להיותם חמודים, המשמעויות שלהם יכולות להיות עמוקות ומשמעותיות למדי. הרעיונות האלה לעיצוב קעקועים כל כך מגניבים שתתאהבו מיד. תאמין לי, לא היית רוצה להתעלם.

לא מאמין לנו? המשך לגלול, כדי לגלות בעצמך.

ציפורים מציינות בעיקר שלום, חיוביות, אופטימיות, אושר ושמחה. הם גם מסמלים עצמאות, מימוש עצמי והיכולת לפתח פרספקטיבה. כל אלה תכונות אינטנסיביות וכבדות מאוד. פיתוח פרספקטיבה מאפשר לך לחשוב בהיגיון ולהיות רחוק. זה גם עוזר לך למחוק את כל החששות הזעירים שמפריעים לצמיחתך ומעניק לך תחושת חופש נעימה מאוד..

קבלת דיו היא החלטה מרכזית. הקעקוע שלך יהיה שותף לכל החיים שלך. בחר בתבונה ולך על משהו שיזכיר לך להיות חיובי, להיות מלא תקווה ומלא חיים.

קעקועים לציפורים

מיקום- היכן כדאי להדביק את העיצוב הזה

קעקועים של ציפורים נראים הכי טוב על פרק כף היד או הקרסול, אם כי יש אנשים שאוהבים לשים את זה על צווארם ​​או מאחורי אוזניהם. זה לגמרי תלוי בך. אולם אם תבחר נקודה הנראית בקלות תוכל להתהדר בה בקלות. כמו כן, אתה יכול להסתכל עליו ולהעריץ אותו. זה יזכיר לך כל הזמן להיות חיובי ולהאמין באהבה. המוח האנושי פועל בדרכים מדהימות, אם תאכילו אותו בחיוביות תרגישו שלווים, מרוצים ונינוחים.

בחר את המיקום בתבונה. אם אתה מרגיש שאתה לא רוצה להשוויץ בו או להסתכל עליו הרבה, בחר מקום שקל להסתיר אותו. קעקועים קשה להסתיר באמצעות איפור. רק לידיעתך.

בואו ניגש ישר לעניין ונסתכל על 155+ רעיונות לקעקוע ציפורים ומשמעויותיהם. הם בהחלט מעולים ומרתקים להפליא. לכן, אם אתה חושב לקנות אחד, לך על זה והיה מוכן להצהיר הצהרה בסגנון חצוף!

קעקועים לציפורים

קעקוע של יונה

רעיון הקעקוע הזה מאוד פופולרי ושיקי. גברים ונשים כאחד יכולים להפגין זאת בקלות.

מַשְׁמָעוּת: קעקוע יונה מציין שלום והרמוניה. עם זאת, יש לזה אפילו משמעות דתית ורוחנית. יונה מקושרת לנצרות ומוזכרת בתנ”ך מספר פעמים. יונה הוזכרה בתיבת נוח, למשל. הוא מייצג גם נאמנות וניצחון.

קעקועים של יונים

קעקוע יונק הדבש

קעקועים של יונק הדבש קעקועים של יונק הדבש

רעיון הקעקוע הזה נהדר ומחזיק במשמעויות חיוביות מאוד. לרוב, אנשים שעברו הרבה קשיים בחיים מקבלים את זה על גופם. הוא משמש להם תזכורת ומאפשר להם לדעת שאיבוד תקווה אינו האופציה מכיוון שהחיים יפים ומבטיחים.

מַשְׁמָעוּת: ציפור המזמזמת מסמלת מזל טוב, חדשות והתאוששות. אומרים שהציפור הזו מביאה איתה כל מיני חדשות טובות ואנרגיות טובות. זה גם מצביע על חופש ועצמאות. עובדה מעניינת עבורך, לציפור זו יש יכולת לעוף לאחור! הוא קשור לאינדיאנים ולאצטקים. פעם הם האמינו שסמל זה מושך אליהם את המין השני. השחקנית האמריקאית שרה היילנד לובשת את העיצוב היפה הזה מאחורי האוזן ונראית מדהים לחלוטין.

קעקוע ינשוף

רעיון הקעקוע הזה הוא ייחודי ומאפשר לך להיות יצירתיים איתו. אתה יכול לבקש מאמן הקעקועים ליצור דוגמאות יפות בתוך הינשוף או להוסיף לו כתם של צבע כדי לגרום לו להיראות נפלא יותר.

מַשְׁמָעוּת: סמל הינשוף מייצג בעיקר חוכמה וידע. לאלה היוונית אתנה, אלת החכמה היה קעקוע ינשוף על כתפה. אם אתה שומר סוד טוב, אתה בהחלט צריך לקבל אחד בדיו. לינשופים יש ראיית לילה מצוינת ואומרים שהם הוגים גדולים. הם נלמדים וחושבים בלילה.

קעקוע תוכים

קעקועים של תוכים

זהו רעיון עיצוב קעקוע חמוד מאוד. אם אתה אדם מדבר ורוצה ליידע את זה לכל מי שאתה פוגש, אז זה העיצוב הנכון עבורך. העובדה שזו החיה היחידה שיכולה לדבר איתך מרתקת מאוד והופכת את החיה הזו למגניבה עוד יותר.

מכיוון שתוכים הם חיות צבעוניות ומושכות, אתה יכול לבקש מהקעקע להיות יצירתי בעיצוב זה. הוסף לו קצת צבע וקישוטים חמודים אחרים עבור הגלאם הנוסף.

מַשְׁמָעוּת: תוכים מעידים על שובבות, שנינות, חברות ושמחה. הם כמו חברים לחיות המחמד שלך. אומרים שהם גם מרדנים כמו פיראטים. זה מסביר את הדמיון של השמות.

קעקוע ציפורי גן עדןקעקועים של ציפורים

עוד עיצוב קעקוע ציפורים מאוד פופולרי. השימוש בצבעים עזים וקווי מתאר עזים הופך אותו ליפה עוד יותר. נוצות הציפורים הללו בדיו בעיקר באדום, צהוב וכחול.

מַשְׁמָעוּת: על פי האמונה הרווחת, ציפורים אלה הן משמיים והן לעולם אינן נוחתות על כדור הארץ. הם מייצגים אלגנטיות וחן והם ציפורים דתיות. שבטים אפריקאים נהגו ללבוש את העיצוב הזה הרבה. עיצוב זה מצביע על כך שאתה מאמין בחיים לאחר המוות ומושג גן עדן או גיהנום.

ציפור כחולה או קעקוע כחול ג’יי

זהו רעיון עיצובי משגע מאוד שבוודאי יתפוס הרבה תשומת לב.

מַשְׁמָעוּת: ציפורים אלה נראות בסיפורים אינדיאנים וגרמנים. הם גם נפוצים מאוד בשירים ובשירים ובשירים של שירים. הם מייצגים אושר ושגשוג. צבעם הכחול מצביע על צבע השמיים שמשמעותו אושר נצחי. כמו כן, ג’יים כחולים מגנים מאוד על משפחתם. הם נאמנים ויש להם גם ידע רב. האינדיאנים נהגו להאמין שהציפור הכחולה היא סמל לבריאות טובה ועתיד טוב.

קעקוע של טווס

קעקועים של טווס

טווסים צבעוניים, אקזוטיים ומדהימים במיוחד. אם אתה רוצה עיצוב נועז ותוסס זה בהחלט הדרך שלך. טווסים פופולריים מאוד בקרב ציפורים אחרות בגלל המראה הייחודי שלהם. עיצוב זה בוודאי יאסוף לכם הרבה מחמאות. יש אנשים שאוהבים לקבל מתווים של טווסים גדולים על צלעותיהם בעוד שאחרים אוהבים קטנים על הקרסול. אם אתה מקבל את זה בדיו, אתה יכול לשפר את היופי הפנימי והחיצוני שלך.

מַשְׁמָעוּת: טווסים אוהבים להעריץ את היופי שלהם, כך שאפשר לומר שהם קצת נרקיסיסטים. הם פותחים את נוצותיהם הצבעוניות והולכים כמו דיוות. הם מייצגים ביטחון, חופש, ידע, חמלה וטוב לב. טווס היה מכוניתה של האלה ההינדית לקשמי שהיא אלת העושר. הסיבה לכך היא המשיכה המלכותית והמלכותית שלה. נוצותיו משמשות אפילו בכתרי מלכים ומלכה, מסיבה זו.

קעקוע נשר

קעקוע ציפורים זה מועדף בעיקר על ידי גברים. ציפור זו גברית במקצת. הוא איקוני ונמצא גם על הדגל האמריקאי. אם אתה מקבל עיט בדיו על הצלעות שלך אתה יכול להיזכר בעובדה שיש לך את הכוח והחופש להשיג את המטרות שלך. תזכורת זו תתמוך בך ותניע אותך להתקרב צעד אחד ליעדים שלך בכל יום שעובר.

מַשְׁמָעוּת: הוא מייצג כוח, אומץ ודומיננטיות. לאל היווני זיוס היה נשר שפעל בשבילו. הם ציפורים מאוד שומרות מצוות והן נלחמות על מה ששייך להן. ציפורים אחרות יודעות שאינן יכולות להתעסק עם הנשר. אינדיאנים השתמשו בנוצות נשר בטקסים שלהם מכיוון שהם מתארים כוח, חוכמה, ראייה ונחשבים לקדושים. נשר ידוע גם בשם מלך השמיים.

ציפורים קטנות עפות קעקועקעקועים של ציפורים

עיצוב קעקועים זה מינימליסטי וחמוד. זה נלבש בדרך כלל על פרק כף היד מכיוון שהציפורים האלה קטנטנות. הוא פופולרי מאוד בקרב בני נוער. זה פשוט ופשוט, אין מהומה. ציפורים עפות משם בחופש מוחלט בדיו שחורה מודגשת.

מַשְׁמָעוּת עיצובים אלה מראים כי ללובש יש חופש מוחלט לגלות דברים, מקומות חדשים ולחוות חוויות מעניינות בחיים בדיוק כמו שהציפורים עפות משם ללא כל אכפתיות בעולם. הקעקוע הזה, לפעמים מחזיק אליו מסר אישי. זה מזכיר לך את פטירתו של אחד האהוב, כי ברגע שהציפורים עפות משם אתה לא יכול לזהות אותן. הם הולכים רחוק ומשאירים אותך סקרן וסקרן

קעקוע נשר

קעקועים של נשר

https://www.instagram.com/p/BwnqmGrAFLl/

זהו עוד רעיון קעקוע מבריק במיוחד לגברים. חובש הקעקוע הזה יכול להראות לעולם שהם לא מפחדים מאף אחד או מכלום ויעשו הכל כדי להגן על יקיריהם.

מַשְׁמָעוּת: קעקועים של נשר אומרים אמירה מאוד מוצקה. הם מצביעים על מוות, הגנה, כוח והתחדשות. למרות שהנשר נתפס בעיקר כנבל, הוא סמל לכוח. נשרים מגנים מאוד בעוצמה בכל הנוגע לצעירים שלהם. הם אינם מפחדים מעופות אחרים ותוקפים אותם ללא רחם אם הם מנסים להפריע למשפחתם.

קעקוע עורב או עורב

רעיון אמנות הגוף הזה הוא גם מאוד פופולרי בעיקר בגלל העובדה שהוא נותן ויברציות גותיות. בני נוער גותיים ואנשים שאוהבים להישאר מסתוריים מקבלים לעתים קרובות דיו לקעקוע הזה.

מַשְׁמָעוּת: המסתורין הוא מרכיב מרכזי מאוד המחובר לערבים ולעורבים. הם בעיקר סמלים אפלים ומעידים על מוות. המיתוס היווני מספר כי עורבים פעלו כשליחי אלוהים בין אלים לבני תמותה. בנוסף למגע הכהה שלו, יש לו גם כמה סחורות. הם מייצגים אינטלקט ותקשורת עם רוחות. זוהי תכונה עוצמתית ביותר.

קעקוע ציפורים בהתאמה אישית

החלק הטוב ביותר בבחירת עיצוב קעקוע ציפורים הוא העובדה שהוא מאפשר לך לחקור. אתה יכול לבחור את הצבעים האהובים עליך, דוגמאות גיאומטריות שונות, עיטורי פנינה או ציפור פשוטה ופשוט ולהצליח לטלטל אותה. הוא נראה מדהים ומחזיק גם משמעויות עמוקות, וזה יתרון כי מי רוצה אומנות גוף קבועה שאין לה משמעות או עומק.

קעקועים לציפורים

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

הגיע הזמן לענות על השאלות והשאילתות הקשורות ביותר לקעקועים. אנו מקווים לנקות אותם עבורך.

האם קעקוע הוא תהליך מאוד כואב?

זה תלוי לחלוטין ברמת סובלנות הכאב שלך. חלק מהאנשים רגישים יותר לכאב מאחרים. בדרך כלל זה פחות כואב בירך על הזרוע העליונה. חשוב מאוד להישאר בלחות והמערכת שלך צריכה להיות נטולת אלכוהול גם כן. לאכול ארוחה בריאה ואז לשבת לפגישה שלך. זה יהיה כואב וקמצן, לא הולך לשקר. זה עלול לגרום לשריפה אבל זה משתפר ואתם מתרגלים לזה.

האם קעקועים יקרים מאוד?

אם אתה הולך לא חדר קעקועים זול, אתה תסיים את זה במחירים זולים. עם זאת חשוב לציין כי מכוני זול עלולים להתפשר על היגיינה. אז שלם קצת כסף נוסף ואל תתפשר על היגיינה, מכיוון שמדובר בתהליך עדין ומסוכן. מכוני קעקועים טובים בארה”ב גובים בסביבות 100 עד 200 דולר לכל מפגש לשעה.

כמה זמן לוקח להשלים?

אם בחרת עיצוב מפורט בגודל גדול ייקח זמן להשלים אותו. התהליך עדין וכולל מחטים שננקבות בעור בעזרת כלים מיוחדים לכן נסה לא לזוז או להתעסק. המפתח הוא להישאר סבלניים ולסמוך על הקעקוע שלך בעבודתו. זה יהיה כואב אבל התוצאה הסופית תשמח אותך.

כמה זמן לוקח לפריחה/צריבה/עקצוץ להחלים?

לוקח כשבוע להחלים. עם זאת, אם הוא נשרף ועוקץ מאוד ואינך יכול לסבול את הכאב, פני לרופא. עשו זאת לפני שמתחיל להיווצר זיהום מכיוון שהפריחה עדיין פתוחה ויכולה להזמין זיהומים. פרט לכך, הימנע מפעילויות הקשורות למים כמו שחייה ואל תכסה את האזור בעזרת פלסטר או ביגוד צמוד. תן לזה לנשום ולרפא.

אנו מקווים שזה היה מועיל. בהצלחה!