155+ קעקועים בשרוול בעיטות לגברים ולנשים

אם אתה פריק קעקוע שרוצה להציג את היופי של אמנות ותמונות על הגוף שלך, אתה יכול לעשות זאת בצורה נכונה על ידי קעקוע שרוול. קעקועי שרוול מופיעים על כל זרועך ומתארים למדי. ישנם סוגים שונים של קעקועים בשרוול, ותוכלו ליצור גם את העיצובים שלכם. החלק הטוב ביותר בקעקועי שרוולים הוא שהוא מאפשר לך להיות יצירתי; יתר על כן, אתה יכול לנסות קעקוע תיאורי גדול בשל שטח רחב. אם אתה רוצה שאנשים ישימו לב לקעקועים שלך, קעקועי שרוולים הם הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, והם מאוד מושכים את העין. כדי לעזור לך, מוזכרים להלן כמה רעיונות קעקועים מגניבים בשרוול שיטריפו אותך.

קעקועים שבטיים

קעקוע שרוול שבטי

קעקועים בעיצוב שבטי הם קעקועי השרוול המושלמים שעוזרים לך לכסות את כל העור שלך באמנות מדהימה. איזו דרך טובה יותר להפגין גאווה על המורשת שלך מאשר לגרום לה לקעקע על גופך? קעקועים שבטיים מגיעים בעיצובים ופרטים שונים, ואמני קעקועים רבים משתמשים בעיקר בדיו שחורה על העור שלך כדי ליצור עיצובים שבטים. עיצובים אלה מושכים מאוד את המודעה ומתאימים גם לגברים וגם לנשים. אז בחרו בעיצוב שבטי מרשים שעשוי למשוך את תשומת ליבכם ולגרום לו להיות מקושט ביד אחת בבת אחת!

מַשְׁמָעוּת

טרנד הקעקועים הראשוני התחיל בקעקועי שבט, וקבוצות שבטיות רבות יחשבו על קעקועים שבטים כסימן לבגרות של ילד. עד היום קעקועים אלה לרוב נלבשים, במיוחד על ידי אותם אנשים שעדיין מאמינים בייצוג הבגרות.

קעקוע מצוטט עם חצי שרוול

קעקוע ציטוט שרוול

אם אתה אוהב לקרוא ספרים או שאמרה או ציטוט מועדפים נתנו לך השראה בדרך כלשהי, אז אתה צריך לקבל את זה קעקוע חצי שרוול מצוטט. קעקוע זה כולל ציטוט מקושט בשרוול שלך באמצעות דיו שחור. אתה יכול לבחור את סגנון הגופן עבור הציטוט שיש לקעקע. כדי להפוך את הקעקוע למעט יותר ייצוגי, אתה יכול לקבל כמה ורדים או פרחים מקושטים כל הציטוט כדי לכסות את שרוול החצי כראוי.

מַשְׁמָעוּת

קבלת הציטוט האהוב עליך או אמירה מקועקטת תעזור לך בזמנים שאתה נמוך או כשאתה צריך קצת מוטיבציה. אתה אף פעם לא יודע, הקעקוע שלך עשוי לתת השראה למישהו אחר גם אם יתקלו בקעקוע שלך. אז קבל קצת השראה ויצירתיות עם קעקוע ציטוט מדהים זה.

דרקון חמוש

קעקוע דרקון על השרוול

חקור את הדרקון שבתוכך על ידי קעקוע שרוול הדרקון הזה. קעקוע זה כולל דרקון סיני בדיו שחור הזורם על שרוולכם באמצע הדרך. הפירוט בקעקוע זה הוא מדהים, והיצירות הקטנות שנעשו על הדרקון הופכות את הקעקוע הזה לייחודי כתמיד. ישנם סוגים רבים של קעקועי דרקון מהם תוכל לבחור, ורובם כוללים דיו שחור. הוציאו בכם את Daenerys Targaryen וקבלו את קעקוע שרוול הדרקון הלוהט הזה.

מַשְׁמָעוּת

קעקועי דרקון מייצגים כוח, מזל טוב, כוח וחוכמה. אם אתה רוצה משהו שיזכיר לך את התכונות החשובות האלה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות קעקוע פנטסטי זה.

שרוול-קעקועים

קעקוע שרוול גולגולת

קעקועי שרוול גולגולת הם עיצוב קעקועים שרוול די נפוץ, הנלבש בדרך כלל על ידי גברים. קעקוע זה כולל פנים גולגולת בדיו שחורה המתאימה על זרועך ורדים מתוחים שחורים עם דיו אדומה בפנים. הוורדים מופיעים מתחת לגולגולת או ממלאים את הפערים של כל היד שלך. ישנם סוגים רבים ושונים של קעקועי שרוול גולגולת שתוכל לנסות. בקש מאמן הקעקועים שלך להדריך אותך במציאת עיצוב הגולגולת המושלם.

קעקוע שרוול גולגולת

מַשְׁמָעוּת

לקעקוע הגולגולת והוורד יש משמעות רבה מכיוון שהוא מסמל שלכל אדם יש שני צדדים. אחד הוא הצד הטוב, ואחד הוא הצד הרע. קעקוע זה בעצם מתאר את האופי הכפול של האדם. אם אתה אוהב גולגלות, לא היית רוצה לפספס את הקעקוע האקזוטי הזה.

קעקוע שרוול בצבעי מים

אם אתם מחפשים קעקוע ייחודי וצבעוני, אל תראו עוד כיוון שקעקוע שרוול נוצות זה בצבעי מים הוא הבחירה המושלמת עבורך. קעקוע זה כולל נוצת בדיו בצבעי מים עם צבעים כמו כחול, סגול וכחול ים, שמתפוגגים אט אט לעורבים קטנים היוצאים מהנוצה. לקעקוע זה יש תמונות מושלמות, וזה מה שהופך אותו לכל כך ייחודי ומעניין. אז תתכונן לקבל קצת צבע על השרוול שלך ולנדנד את קעקוע הנוצות בצבעי מים.

מַשְׁמָעוּת

קעקוע זה סמלי מכיוון שהוא מייצג חופש, אמת, אומץ ונסיעות. אם אתה מחפש את האלמנטים החשובים של החיים, אתה בהחלט תמצא אותו כאן עם הקעקוע המהפנט הזה.

יַנשׁוּף & קעקוע שרוול פרחים

נהיה יצירתיים עם קעקוע שרוול ינשוף ופרחים צבעוני זה, והשג את אחד מעיצובי הקעקוע המגניבים ביותר. קעקוע זה כולל ינשוף דיו צבעוני הפוך, עם סוגים שונים של פרחים צבעוניים המקיפים אותו. בקעקוע זה מופיעים מספר צבעים כמו ירוק ים, ורוד, צהוב, אדום, ירוק ועוד. צבעים אלה עוזרים להקפיץ את הקעקוע.

מַשְׁמָעוּת

לקעקוע זה יש גם משמעות רבה שכן הינשוף מסמל מעבר, חוכמה וידע. תרבויות רבות רואות את הינשוף כמגן המוות ועוזרות לך לתקשר עם מי שאינו עוד. הפרח מסמל מזל ויופי. שתי המשמעויות ביחד משאירות לך קעקוע מאוד משמעותי וסמלי.

השעון מתקתק!

קעקוע שרוול שעון

קעקוע שרוול השעון הזה עשוי להפתיע אתכם, אך קעקועי שעון הם די חזקים ומשאירים אתכם עם זרוע מקושטת להפליא. קעקוע זה כולל שעון וינטג ‘של בית הספר הישן בצבע שחור עם מספרים רומיים מוקף ורדים ופנים גולגולת קטנה. עין אחת של הגולגולת מציגה את השעון. קעקוע זה הוא מלך הפרטים, והאמן הקעקוע השתמש בטכניקות הצללה וקו מתאר שונות כדי להוציא את הריאליזם בקעקוע זה. הקעקוע מכסה את כל הזרוע מלמעלה למטה.

מַשְׁמָעוּת

קעקוע זה הוא תזכורת לנצל את הזמן שלך בתבונה. פני הגולגולת ממחישים שאין לך הרבה זמן בעולם הזה. בכל פעם שאתה מרגיש שאתה לא מנצל את הזמן שלך טוב, הקעקוע הזה יעיר אותך מהפנטזיה שאתה חי בה ויחזיר אותך למציאות.

קעקוע חץ השבט

קעקוע חץ השבט

קעקוע חץ השבט הזה הוא קעקוע חצי שרוול שמופיע בחלק החצי התחתון של היד שלך. קעקוע זה כולל חץ שבטי בצבע שחור, עם הרבה אפורים, פירוט בדיו ונוצות על החלק העליון. האמן הקעקוע השאיר פערים בין החץ כדי ליצור קווים עם מעט פירוט בדיו אדומה כדי שייראה עז. ישנם סוגים רבים של חצים שניתן לקעקע על זרועותיך, כגון חיצים תלת מימד וחצים גיאומטריים. אם אתה רוצה משהו קדוש ומשמעותי על הזרוע שלך, אתה צריך לקבל את הקעקוע המבריק הזה.

מַשְׁמָעוּת

קעקוע זה לא רק מושך, אלא יש לו הרבה משמעות. החץ החד-נקודתי הזה נותן לך תחושה של הגנה ומתאר כי שום נזק לא יכול להגיע אליך. זה עשוי גם להניע אותך להמשיך בכיוון הנכון.

קעקועים בשרוול

אמא טבע

קעקועי שרוול טבע

אם אתם מחפשים דרך לתאר את אהבתכם ליצירת אלוהים ולאם טבע, אל תראו עוד כיוון שקעקוע זה של אמא טבע הוא צורת הביטוי הטובה ביותר לעשות זאת. קעקוע זה כולל תמונה בדיו שחורה של אובייקטים טבעיים יפים כמו צמחים, פרפרים וציפורים. אתה יכול להוסיף כמה איורים בוטניים שאתה רוצה כדי לגרום ליצירת אמנות זו להתעורר לחיים.

מַשְׁמָעוּת

קעקוע זה עוזר לך להעריך את אמא טבע. הוא מסמל דברים רבים כמו רוחניות, חופש והכוונה עצמית. אם אתה רוצה להרגיש קרוב יותר לכדור הארץ ולגרום לאחרים להבין עד כמה חשוב לדאוג לאיכות הסביבה, אז כדאי שתקעקע את השרוול המעולה הזה מיד!

סה”כ האפלה

קעקועים בשרוול האפלה

אם אתה מחפש קעקוע ייחודי ומעל שרוול העליון, קעקוע מוחלט מוחלט זה של שרוול האפלה מתאים בדיוק עבורך. אם אתה לא מעוניין לקבל עיצובים שונים, אתה יכול פשוט ללכת בשחור ולגרום לכל היד שלך להיות מקושטת בשחור. הקעקוע השתמש בגוונים כהים של דיו שחור לתמונה מציאותית. אז תתכונן לגרום לראשים להסתובב עם קעקוע שרוול דרמטי זה.

מַשְׁמָעוּת

הקעקוע הזה מיועד בעיקר לאנשים שרוצים להציג לראווה להסיר משהו לגמרי מחייהם או להתבלט בתוך ההמון. אנשים רבים גם מקבלים את זה כדי להסתיר משהו על הידיים שלהם, במיוחד אם הם לא בטוחים לגבי זה.

העורב &הזאב

קעקוע שרוול עורב וזאב

האם אתה מחפש משהו דרמטי והמחשה? ובכן, אל תחפש עוד כיוון שקעקוע שרוול העורב והזאב הזה יעזור לך להשיג בדיוק את הדרמה הנכונה. קעקוע זה כולל פני זאב בדיו שחור לבן עם עורב שחור בדיו שחולף על פניו. הרקע של הקעקוע מתאר את זירת היער עם עצי אורן ועורבים שעפים. הקעקוע הזה לא יכול להיות דרמטי ואמיתי יותר. הפירוט וההצללה הנהדרים מעוררים חיים בקעקוע עוצר הנשימה הזה.

מַשְׁמָעוּת

לקעקוע הזה אין רק דימויים מצוינים, אלא יש לו משמעות עמוקה. הזאב מייצג הגנה וחוכמה, בעוד העורב מסמל ויברציות חיוביות ושליליות. העורבים מייצגים בעיקר את שומר הסודות. אם אתה מחזיק כמה סודות עמוקים בנשמתך, אתה יכול לחשוב על עצמך כעורב ולראות את הזאב כמגן, מכיוון שהוא מגן על סודותיך האפלים ביותר..

קעקוע שרוול לגברים

כוח הפרח

קעקוע שרוול פרחים

קעקועי פרחים הם אחד מקעקעי השרוול הנשיים הטובים ביותר לעטר את זרועותיך. יש להם פנייה מגניבה ומהפנטת אליהם. קעקוע זה כולל עיצובים שונים של פרחים בדיו שחורים המקושטים בכל ידך. אתה תמיד יכול להוסיף בדיו צבעונית כדי לגרום לפרחים לקפוץ. אחד מעיצובי הפרחים הטובים ביותר הוא פרחי השבט, מכיוון שהם עוזרים לך להשיג מראה מעוצב יותר. למרות שעיצובים אלה הם נקביים, גברים רבים מקבלים גם קעקועים בשרוולי פרחים כדי להפגין את אהבתם וחיבתם לחצי השני שלהם.

משמעויות

קעקועי פרחים מחזיקים משמעות רבה ומשותפים עם רקעים דתיים רבים. כיום, עבור אנשים רבים, קעקוע פרחים מייצג אהבה ומזל טוב. אז אם אתה מקווה למזל טוב בחייך, הקעקוע הזה עשוי לעזור לך למצוא זאת.

אַריֵה & קעקוע שרוול ורדים

קעקוע שרוול אריה ורד

קעקוע האריה והוורד הזה הוא קעקוע נוסף שרוול מדהים שיש בו הרבה משמעות ותמונות. קעקוע זה כולל פני אריה בדיו שחור ולבן עם שני ורדים מתחת לאריה. למגע דרמטי, אמן הקעקועים משתמש בטכניקת הצללה שחורה כדי לתת קצת עומק לקעקוע. הקעקוע מכסה את כל הזרוע שלך.

משמעויות

לאריה ולוורד יש משמעות חזקה. קעקוע זה מייצג את הרצון והתשוקה של כל אדם וכיצד הוא מוכן להתגבר על כל פחד המציג את צמיחתו כאדם חדש, שונה ובריא יותר. אם אתה מרגיש שהאישיות שלך יכולה להתייחס לסמליות של הקעקוע הזה, אז אתה צריך לקבל אותו ולהרוג אותו על היד שלך.

הויקינגים

קעקוע שרוול ויקינג

אם אתה רוצה לקבל משהו היסטורי ועצוב על השרוול שלך, אתה בהחלט צריך ללכת על זה קעקוע שרוול ויקינגי. קעקוע זה כולל סצנת דיו שחורה של הוויקינגים במהלך המלחמה, עם עיצובים גרמניים ודמויות מיתולוגיות שונות. קעקוע זה מכסה כמעט את כל הזרוע וגורם לה להיראות אקזוטי לחלוטין. אז תתכונן לתת כמה ויברציות היסטוריות גדולות על ידי ניסיון זה קעקוע שרוול פנטסטי.

משמעויות

קעקוע זה מסמל כוח והגנה. אם אתה רוצה להציג את עצמך כאדם שמוכן להתמודד עם כל קשיים שיצאו לדרך, אז זהו הקעקוע המושלם עבורך. אנשים רבים מקבלים את הקעקוע הזה גם כדי להפגין את אהבתם לתוכנית הטלוויזיה המפורסמת הוויקינגים.

קעקוע שרוול דיוקן

קעקוע שרוול דיוקן

ככל שאנו גדלים, אנו חוצים דרכים עם אנשים שונים. עם זאת, מעט מאוד אנשים נוגעים בך באמת, גם אם אינך פוגש אותם לעתים קרובות. והדרך הטובה ביותר להפגין את הערצתם כלפיהם בצורה אמנותית היא על ידי קעקוע הדיוקן שלהם על שרוולכם. דיוקן זה יכול להיות של אדם אהוב, בן משפחה או מפורסם. ידוענים רבים כמו ג’פרי סטאר, ג’סטין ביבר ומיילי סיירוס מכילים אלילים מעוררי השראה על גופם. קעקועי דיוקן כוללים לרוב דיו שחור, עם פרחים ולבבות מסביב כדי לשפר את התמונה. השרוול שלך הוא המקום המושלם לקעקועי דיוקן; בדרך זו, אתה מקבל מספיק מקום כדי להפוך את הדיוקן המושלם לקעקע.

מַשְׁמָעוּת

ובכן, לא הקעקוע הוא בעל משמעות אלא האדם שאתו מקעקעים על שרוולכם. הדיוקן יראה את האהבה, ההערצה והחיבור שלך עם האדם.

קעקועי שרוול לנשים

איש מכונאי

קעקוע שרוול מכני

אם יש לך מצב רוח לקבל טכני אמיתי עם קעקוע השרוול שלך ולהשיג אפקט תלת -ממדי, כדאי שתנסה את הקעקוע הזה של שרוול מכני. קעקוע זה כולל מנגנון דיו שחור ואפור של שעון. הפרטים המכניים הזעירים בקעקוע הזה הם שהופכים אותו לכל כך ייחודי ומעניין; הוא מציג את המרכיבים הפנימיים של שעון. אז אתה מוכן להתהדר בקעקוע הזרוע הייחודי הזה? אם כן, מהרו לקבל את האיש המכונאי המרשים הזה כגוף הגוף הבא שלכם.

מַשְׁמָעוּת

קעקוע זה מייצג את המבנה הפנימי של מכונה. אבל זה בעצם מייצג את האופי החרוץ של בני האדם. הוא מציג כיצד אתה מתפקד כמו מכונה בכל הנוגע לביצוע משהו חשוב. אם אתה אוהב מכונות ועובד בתחום המכונאים, עליך לנסות את הקעקוע הזה.

אוהבי מוסיקה

קעקוע שרוול מוזיקה

אתה יכול לקבל משהו הקשור למוזיקה בשרוול שלך, במיוחד אם יש לך קשר עמוק עם מוזיקה. הקעקוע שלך יכול להיות מכשיר אהוב עם כמה תווי מוסיקה בדיו שחורים, או שאתה יכול לקבל פטיפון DJ עם אוזניות מקושטות. קעקועים אלה ייראו הכי טוב בדיו שחורה בזמן שהם מכסים את כל הזרוע.

מַשְׁמָעוּת

קעקוע זה מושלם עבורך אם יש לך תשוקה למוסיקה, או אם מוזיקה עזרה לך לעבור רגעים קשים ועצובים בחיים כפי שהיא עושה בדרך כלל. אז קבל את הקעקוע הזה בשרוול מוזיקלי והאר את הטון הקצבי בשרוול שלך.

קעקוע שרוול משפחתי של צללית

קעקוע שרוול משפחתי לצללית

אם אתה רוצה להפגין את אהבתך והערכתך לכל אחד מבני משפחתך באופן אמנותי, עליך לנסות את קעקוע שרוול המשפחה הזה. קעקוע זה כולל צללית שחורה של שני אנשים המחזיקים ידיים והולכים לאורך הכביש. אם איבדת בן משפחה, תוכל לקבל את תאריך הלידה או המוות שלהם מקושט על גבי הצללית כשלידו לב שחור בדיו..

מַשְׁמָעוּת

הקעקוע הזה מתאר שהמשפחה תמיד דובקת יחד לא משנה מה. אתה יכול גם לבחור לעשות קעקוע בשמם כדי להאריך את הקעקוע. אז קבל את הקעקוע היפה הזה, והציג את אהבתך לאותו אדם מיוחד במשפחתך.

קעקוע שרוול לוחם סלטיק

קעקוע שרוול לוחם סלטיק

אם אתה מאוהב באידיאולוגיה שמאחורי הקלטים, עליך לנסות את קעקוע שרוול הלוחם הקלטי הזה. קעקוע זה כולל דפוס מסורתי בצבע שחור ואפור המשולב עם גבר המחזיק בחץ וקשת מוכן לכוון את זריקתו. הקעקוע הזה ממש יפה, במיוחד עם העיצוב הקלטי שמכסה את כל השרוול שלך.

מַשְׁמָעוּת

קעקוע קלטי זה מייצג כוח, גבריות, גבורה, מעמד ועמידות. גברים בדרך כלל עונדים קעקועים אלה מכיוון שהם עוזרים להם לזהות את עצמם כלוחמים במשפחתם שיכולים לסייע בכל תקופה מאתגרת וחושך. קבל את הקעקוע המשמעותי והעוצמתי הזה על השרוול שלך עכשיו, וזרק כמה ויברציות טובות וגבריות גדולות.

שרוול-קעקועים

שאלות נפוצות

כמה זמן לוקח להשיג שרוול?

הזמן שלקח לקעקוע שרוול תלוי בכמה דברים. ראשית, זה תלוי בניסיון של הקעקועים ב קעקועי שרוול, ושנית, זה תלוי בסוגים ובעיצוב של קעקוע השרוול שאתה עושה. אם אתה מקבל קעקוע עם חצי שרוול, ייקח פחות זמן להשלים אותו לעומת קעקוע של שרוול מלא. כמה עיצובים כרוכים בהרבה פירוט ודייקנות גם כן. הזמן המרבי שכל מפגש נמשך הוא שלוש עד שש שעות. לא משנה כמה זמן הפגישה עשויה להימשך, התוצאות הסופיות באמת שוות את זה.

איך מתנהל תהליך הקעקוע של קעקועי שרוול?

תהליך הקעקוע בשרוול זהה פחות או יותר לקעקועים אחרים. לאחר שבחרת את העיצוב הרצוי, אמן הקעקועים יתווה את העיצוב על שרוולך בפגישה הראשונה. ובפגישה השנייה, הוא/היא יתחילו לצייר את הפרטים ועלולים לבצע הצללה. המפגש האחרון כולל הוספת צבעים ונגיעות. בסך הכל תצטרך ללכת לשניים או שלושה מפגשים שיכולים להימשך כחודש תלוי באמן הקעקועים שלך.

ממה עלי להימנע לאחר קעקוע שרוול?

לאחר שעשית את קעקוע השרוול שלך, עליך לטפל בו כראוי מכיוון שהוא נמצא באזור פגיע מאוד בו יש תנועה מתמדת. ראשית, יהיה עליך לנסות להגביל את תנועת היד שלך במשך השבוע הראשון בערך. הימנע מפעילויות כגון שחייה ואמבטיה ארוכה, שכן החשיפה התכופה למים ולחות לחום המים תפגע בקעקוע שלך. אל תלבש חולצות עם שרוולים ארוכים או מעילי ג’ינס מכיוון שזה עלול להוביל לצמיחת חיידקים על היד שלך. לבשו בגדים רופפים וחומרים מכותנה. לבסוף, הגבל את חשיפתך לשמש, שכן קרני השמש גורמות לריפוי והפחדה לא אחידים.

מילים אחרונות

בעזרת קעקועי שרוול מעניינים אלה שהוזכרו לעיל, כעת תוכלו לכסות את ידכם בצורה אמנותית על ידי ניסיון בכמה מהעיצובים המדהימים, המושכים את העין. אז אל תבזבזו יותר זמן במחשבות, והתכוננו להרוג מראה מסוגנן עם עיצוב הקעקועים המשובח הזה.