155+ הרעיונות הטובים ביותר לקעקוע ענן: להמריא גבוה בשמיים!

למרות שקעקועים שימשו בתחילה לריפוי, הם גדלו מאז בפופולריות בשל הפוטנציאל האמנותי שלהם. בעוד שאנשים רבים מקעקעים כדי לשקף את אמונותיהם, אחרים פשוט מקבלים אותם בשל העיצוב והסגנון הייחודי שלהם.

למרבה המזל, באמצעות קעקועים בענן אתה יכול לבטא את האמונות שלך, המניעים או המצב הנפשי הנוכחי שלך בצורה הכי מסוגננת שיש.

לעתים קרובות זה מדהים עבור אנשים חדשים במגמה לבצע את הבחירה הנכונה כאשר הם מתמודדים עם הבחירות הרבות.

ברשימה זו תמצאו את 155+ קעקועי הענן הטובים ביותר שיעזרו לכם לבצע את הקעקוע המושלם.

קעקועים בענן

ענן מצויר

עם האנימציה המערבית שפונה לילדים ולמבוגרים כאחד, אתה יכול לבחור את הקעקוע הזה של ענן שמקלף קשתות. הקעקוע מראה ענן כשהוא יורד גשם מעצמו.

האמן יוצר את הענן באמצעות קווים דקים ליצירת ענן קריקטורי בשחור לבן. הקשת מחזיקה בצבעים עמומים ועם זאת חיים, העשויים בצבעי מים, כשהם עוזבים את הענן.

עננים של 8 סיביות

מכיוון שמשחקי וידאו הם אחת הצורות המוכרות והמשפיעות ביותר על אמצעי התקשורת המודרניים, אין זה מפתיע שמישהו ילך על הקעקוע הזה.

הקעקוע מראה ענן שחור ולבן, מפוקפק, המשקיף למרחקים. הענן מחזיק בסגנון אמנות הדומה מאוד למשחקי 8 הסיביות המקוריים של שנות השמונים באמצעות עבודת הנקודות המורכבת של האמן. למרות שלקעקוע אין משמעות סמלית, הוא מהמם להסתכל עליו.ענן-קעקוע

שחר

אם נוקט בגישה מציאותית יותר, ה האמן יוצר אשליה אופטית שבו העור מתדרדר ומראה שמים עכורים. באמצעות עבודה מפורטת ומציאותית, הקעקוע נותן תחושה מרגיעה מאוד עם העננים הלבנים המושלגים והציפורים הזעירות שנוספות בשמיים..

האמן מפיח חיים בקעקוע באמצעות צבעים עזים ובהירים. הקעקוע מסמל אסקפיזם או שלווה פנימית, אך הוא תלוי גם בפרשנות הצופה.

ראה גם:

  • 150+ רעיונות לקעקוע של גיישה: לך אקזוטי! (עם משמעויות)
  • 225+ קעקועי אחות נפלאים: כבד את אחותך היקרה (עם משמעויות)
  • 255+ קעקועי החזה הטובים ביותר שתוכל לבחור בהם: #110 יפוצץ את דעתך
  • קעקועים מובילים יותר מ 155+ עצם הבריח שאתה יכול לבחור בהם
  • קעקועים של אנג’לינה ג’ולי: 25 קעקועים עם משמעויות

יער עננים

יער העננים הוא שרוול זרוע קעקוע, המציג צללית של יער מתחת לשמים עכורים. האמן יוצר סצנה אפלה קודרת, כאילו מסרט אימה, ומוסיף תחושת ריאליזם כשהאור המינימליסטי מגיע מהירח נראה חלקית מהעננים.

הצללית שחורה בגוון מעורבב עם גוון בהיר יותר של אינדיגו כלפי מעלה, ויוצרת קו רקיע סגול ממש מתחת לעננים. הירח הוא לבן עמום בעוד העננים מגלים גוון אפור כהה, המעניקים אווירה עגומה.

הקעקוע הוא יצירת אמנות; עם זאת, אין זה אחד המחזיק משמעות סמלית.

ענן-קעקוע

ענן ברק

הקעקוע לוקח את ההשראה שלו מקומיקס ומרומנים ויזואליים של ימינו, ומראה ענן קומי עם ברקים שיורים ממנו. האמן שומר על גישה הומוריסטית כללית כלפי מצב שהוא מסוכן אחרת.

העננים מחזיקים במראה מקסים אך מאיים כשהם משחררים ברקים קטנים מבחינה קומית. העננים נושאים גוון אפור כהה, כאשר צבעם הופך בהיר יותר עד לראש הענן. הברקים הם צהוב כהה ומשעמם עם קווי מתאר אדומים בוהקים. הקעקוע, בעוד שהוא מחזיק כעת משמעות מטפורית, פשוט מופלא להסתכל עליו.

המגדלור

קעקוע זה מראה מגדלור העומד על גבעה שבה עננים מקיפים אותה. אתה יכול לראות שהמגדלור עדיין זורח אור על הים במהלך סערת ברקים. האמן מציג זאת בצורה נפלאה באמצעות גולת הכותרת הסגולה הכהה המכסה את הסצנה ומעניקה לה אווירה עגומה.

העננים הנאספים מעל המגדלור אפורים כהים, בעוד שהמגדלור הוא תערובת של אדום ולבן עז. כשהמגדלור מאיר את אורו הצהוב הבוהק אל הים, הוא מסמל התמדה ותקווה גם בתקופות החשוכות ביותר.

קעקועים בענן

סולם עולה

הסולם העולה הוא קעקוע פשוט מאוד המראה סולם החודר בענן לבן גדול. האמן צייר הן את הענן והן את הסולם בסביבה מצוירת עם סולם שחור שחודר ענן לבן.

העננים נראים עשירים בדיו לבנה בוהקת, בעוד הסולם מביט עמוק עם אפקטים של צבעי מים עזים. האמן השאיר את יצירותיו משמעות עד לפרשנות הצופה.

ברקים

ברק הוא קעקוע ציורי מאוד, המראה את זירת הברק המכה על הקרקע. האמן מציג את העצים הרבים באזור כשצלליות מוארות מעט לאחר פגיעת הברק.

העננים, כמערבולת חשוכה מעל היער, מאירים בוהק בהבזק לבן כשהברק יוצא מהעננים כדי לפגוע בקרקע. האמן יוצר תחושת ריאליזם באמצעות צבעו הענן והאפור, ולאחר מכן הבזק אדיר של אור לבן מהברק.

קעקוע זה מראה את כוחו של הטבע.

עיצוב ענן-קעקוע

מטוסים בשמיים

אמן הקעקוע הזה נותן כבוד לקרבות המטוסים של מלחמת העולם השנייה. שרוולי הקעקועים נמתחים לאורך כל הזרוע ומראים 5 מטוסים מתחמקים ומתחמקים מאש. לקעקוע גוון מונוכרומי חום יחד עם שילוב של גוונים בהירים וכהים.

המטוסים אמנם די מצויירים וקומיים, אך העננים נראים מציאותיים עם סגנון האמנות הסקוטי שלהם. תשומת הלב לפרטים היא מדהימה לראות כיצד ניתן להבחין בקלות בין מטוסי הצדדים המתחרים.

למרות שלקעקוע אין משמעות מטפורית, הוא משמש תזכורת למלחמת ראשית המאה ה -20 ששינתה את מהלך ההיסטוריה.

סערה מאקס-מן

המחווה לגיבור העל הנשי של יקום מארוול, הקעקוע רואה את הסערה כשהיא קוראת לכוחות הטבע. האמנית, המשחזרת את הסגנון הקומי החתימה, מציגה סערה שעולה לעבר העננים אוספת את כוחה.

לובשת את השמלה השחורה והצהובה האיקונית, סטורם נראית דומה מאוד למקבילה לקומיקס עם שערה הכסוף והארוך ועיני הברק הלבנות.

האמנית משתמשת בצבעי מים לשחזור חלקים מסוימים של שמלתה ואילו שאר המשתמשים בדיו הכהה הדומה. עד היום, סטורם היא התגלמות העצמה נשית מכיוון שהיא אחת החברות החזקות בצוות שלה.

ענן-קעקוע

ענן בצבעי מים

כפי שהשם מרמז, באמצעות צבעי מים האמן יוצר קעקוע עם ערבי עננים סביב זרועו של הלקוח. עם תמהיל הכחול, ורוד וקצת אפור, יוצר האמן דפוס מהפנט של עננים העוטפים את הזרוע.

בעזרת טכניקות בית ספר חדשות ואפקטים של מכחול, האמן מסוגל להפוך את העננים והתבנית קרוב לדמיון חיים. הקעקוע אמנם אינו מחזיק שום משמעות נסתרת אך הוא מאוד מרגיע ומרגיע להסתכל.

הים הסוער

הים הסוער הוא עוד קעקוע ציורי מאוד שמספר סיפור ללא שימוש במילים. האמן מציג ספינה כשהיא נאבקת לשמור על איזון, נוטה לצד בעיצומה של סופת גשם. ישנה תשומת לב רבה לפרטים ברחבי הסצנה.

מהצורות והדפוסים של העננים ועד הגברים הנופלים מהגבול, יש פירוט עד האובייקט הכי קטן. הקעקוע בעודו בעל תפאורה מונוכרומית מסוגל להבדיל צבעים ולספר סיפור עגום דרך ענניו הכהים המקיפים את הספינה והגלים הגדולים שלה המביטים מטה על המלחים הרבים חסרי האונים..

סתיו של איקרוס

סיפור שמראה את מחיר ביטחון היתר, הקעקוע מתאר את אירועי הסיפור דרך שרוול הקעקועים שלו. האמן משחזר את סגנון האמנות מהמאה ה -15 קרוב לשלמות.

מתאר את איקרוס כשהוא מגיע מעל לעננים, על הזרוע, שם השמש זורחת באור עז, ובחלק התחתון של הזרוע הם מראים כיצד הוא מתחיל ליפול. דרך ההגדרה המונוכרומית, אתה יכול לראות את דירוג הצבעים היפה כשהוא עובר מבהיר בחלקו העליון לכהה ומשעמם בתחתית. קעקוע זה מגלם את מוסר ההשכל המקורי של המיתוס של איקרוס, שלפיה ביטחון עצמי יתר אינו דבר טוב.

דרקון יפני מסורתי

בפולקלור היפני, דרקונים הם יצורים עתיקים וחכמים שחיו מאות שנים בתוך העננים. האמן מציג דרקון גדול כשהוא הולך מעל העננים כשגופו הגדול נמתח סביב הזרוע ועושה שרוול.

האמן עוקב אחר סגנון הקעקוע היפני המסורתי מעורבב עם כמה אלמנטים קעקועים חדשים מבית הספר. האמן מציג את הדרקון שטוף בצבע שחור גוון עם קווים אדומים המקיפים אותו.

מלבד הדרקון השחור הם העננים הבהירים והחיים לא פחות שמביאים איזון למקום. האמן השאיר את משמעות יצירתו לפרשנות הצופה.

כדור פורח

קעקוע בלון אוויר חם מראה בלון אוויר חם כשהוא צף לאורך העננים מביט מטה על עיר. האמן יוצר תחושה בקנה מידה גדול עם סגנון האמנות האינטואיטיבי שלו.

בעזרת שימוש האמנים בצבעי מים ודיו עבה כהה הוא יוצר העתק של ציור בצבע פוסטר. עם כמה צבעים שמשתלבים זה בזה בעוד עדיין נשארת רמה מסוימת של אינדיבידואליות בכל האובייקטים הצבעוניים השונים.

הקעקוע מתעורר לחיים עם מגוון הצבעים והסגנון האמנותי שלו. מאחר ואין משמעות סמלית לקעקוע, זהו סגנון ועיצוב טהורים.

לונדון מהמאה ה -19

ה מופעי קעקועים בלונדון מהמאה ה -19 גבר מסתובב בסמטה דרך הבניינים הישנים בדרכו למגדל הביג בן. האיש, חובש כובע עליון יחד עם מקל וקליפת טוקסידו, מסתובב ברחובות המונוכרומים הכחולים והעמומים של לונדון מהמאה ה -19..

בסצנה תוכלו להבחין במגדל הביג בן שנעשה בהעתק קרוב למקור. באמצעות בית הספר החדש ושיטות הקעקועים של בית הספר הישן, האמן גורם לרחובות לונדון להיראות חיים.

קעקועים בענן-

מדרגות לגן עדן

קריצה לשיר המפורסם של לד זפלין באותו שם, קעקוע Stairway to Heaven הוא העתק של אמנות האלבום המקורית. אמנות האלבום המקורית היא גרם מדרגות עם עקומות, המוביל לראש העננים שבו אור זורח.

הקעקוע משכפל את העיצוב המקורי הזה באמצעות שיטת הקעקועים המסורתית והחדשה שלו כדי לתת לאמנות הישנה מראה חדש ורענן. יש הרבה תשומת לב לפרטים כשהאמן מכין את הפרחים גם על גרם המדרגות.

עם לוח צבעים גדול, הקעקוע נראה כמו עותק פחמן של האמנות המקורית.

עין רואה כל

לאלו מכם שהם מאוד דתיים או מאמינים בתיאוריות קונספירציה מקוונות הקעקוע הזה הוא בשבילכם. האמן מציג את העין בין עננים כשהוא צופה בחוסר נשמה אל הצופה. הקעקוע עוקב אחר גוון מונוכרומי ירוק הממלא את העננים והעין בגוונים שונים.

העין, בהשראת השלט האילומינטי, ממוקמת באמצע העננים יחד עם כמה עבודות שבטיות דקות בקצוות העין. אומנם האמן השאיר את הקעקוע הזה לפרשנות, אבל זה לא מונע ממך להמציא תיאוריה משלך.

קעקועים בענן

המלח הבודד

הספן הבודד רואה אדם חותר בסירה מתחת לשמים המעוננים. האמן נותן תחושה קסומה כוללת של הסצנה כשהמלח יוצא לבד מהחוף מהחוף.

אתה יכול לראות את המים משקפים את הפירים הקטנים של אור הירח מבעד לעננים. עם המראה האפור הבהיר והצבע החום הכהה של הסירה, האמן מדגיש את הסצנה בכחול מלכותי כדי להוסיף את האפקט.

המלח הבודד, ללא מילים, מסמל בדידות וייאוש.

שיגור רקטות לעננים

הקעקוע הקריקטורי מאוד, האמן עושה טיל פשוט כשהוא מתפוצץ לעננים. כשההעתק המונוכרום הפשוט של הרקטה יוצא לדרך, לפניו העננים בצבע הקשת. עם סגנון אמנות ניאו-מסורתי, הקעקוע מציג את הצבעים העזים של העננים בניגוד לתפאורת השחור-לבן של הרקטה. לקעקוע אין משמעות ספציפית אלא האמן השאיר אותו לפרשנות.

עננים מסמלים דברים רבים ושונים, כגון קדושה, זן ושלום. לסיכום, ישנם הרבה קעקועים שונים עם סגנונות שונים, אז בחרו בחוכמה איזה קעקוע אתה עושה.