155 רעיונות קעקוע של עגל המושכים את העין כדי להתהדר ברגלך התחתונה

לא משנה באיזה אזור בגופך אתה מתכנן לבצע את הקעקוע שלך, הוא, בלי קשר, ייראה יפה כתמיד ויעזור לך להשיג כמה תמונות גוף עוצרות נשימה. עבור אנשים מסוימים, מיקום הקעקוע חשוב יותר מהעיצוב, ולחלקם העיצוב חשוב ביותר. אם אתה רוצה ללכת על מיקום ייחודי המאפשר לך להשוויץ בקעקוע שלך מתי שמתחשק לך, אז המקום הטוב ביותר לעשות את הקעקוע שלך הוא השוק שלך.

ה השוק הוא חלק השריר הרך שמופיע בחלק האחורי של הרגל התחתונה שלך והוא אחד המקומות הטרנדיים ביותר לעשות קעקוע שלך. אזור זה נותן לך את החופש לספר סיפור עם הקעקוע שלך, ואתה יכול לקבל תיאור כפי שאתה רוצה עם הרבה מקום הניתן. החלק הטוב ביותר בקעקוע העגל הוא שאם אתה לא רוצה שהם יהיו גלויים, אתה יכול בקלות לכסות את הקעקוע בזוג ג’ינס או מכנסיים קצרים ולהרוג אותו כאשר אתה לובש חצאית מיני או בגד ים כשאתה מתכנן לפגוע בבריכה.

כדי לעזור לך להשיג את הקעקוע הטוב ביותר, להלן כמה מהרעיונות המובילים לקעקוע של עגל שיהפכו את תהליך הבחירה שלך לקל בהרבה. אז קרא עוד למטה והרווח קצת קעקוע עגל מדהים!

קעקוע עגל

המשמעות מאחורי קעקועי עגל

קעקועי עגל מופיעים באחד האזורים הייחודיים של הגוף. אבל אם אתה עושה קעקוע על השוק שלך, זה נראה אפילו טוב יותר. אזור השוקיים הוא כמו גולת הכותרת של גופך, וכאשר אתה עושה קעקוע שם, הוא הופך את האזור הזה לבולט עוד יותר. אין משמעות ספציפית מאחורי קעקוע עגל, אבל זה עוזר לך להתבלט, במיוחד בחדר הומה אדם.

המשמעות מאחורי קעקוע השוק שלך תלויה במידה רבה בסוג הקעקוע שאליו אתה הולך. יש אוסף עצום של עיצובים של קעקוע עגל, ואתה יכול לבחור לקבל כל דבר מקועקע. המשמעות תלויה בעיצוב ובסיפור העומד מאחורי בחירת העיצוב הספציפי הזה. קעקוע השוק שלך לא צריך להיות בעל משמעות; יש אנשים שעושים קעקוע בשביל הכיף, מבלי לתת עדיפות למשמעויות שלו.

מיקום קעקוע עגל

המיקום לקעקועי עגל די ברור, כפי שהשם מרמז. אבל, אתה יכול לקבל את הקעקוע מקושט בדרכים שונות על השוק שלך. אם אתה רוצה קעקוע עגל קטן, אתה יכול למקם אותו באמצע השוק שלך או קצת מתחת. אם אתה רוצה לצאת החוצה ולכסות את כל העגל שלך, אתה יכול להתחיל מלמעלה ולרדת עד הסוף. יש אנשים שעולים על החלק העליון ומתחילים את הקעקוע שלהם מהירך האחורית שעוברת עד השוק והרגליים.

אתה יכול להציג את הקעקוע שלך על השוק שלך בדרכים רבות; אתה צריך להשתמש בדמיון וביצירתיות שלך. לאחר שמצאת את עיצוב הקעקועים הנכון, תוכל להחליט בקלות כיצד אתה רוצה להציג את הקעקוע שלך על השוק שלך. זה לא משנה איזה סוג קעקוע תבחר. העגל הוא אזור כה ייחודי לקעקועים שהוא מושך את תשומת הלב של כולם בבת אחת מכיוון שהוא עוזר להדגיש את כל התכונות הגופניות שלך.

אז אם אתה חושש שהקעקוע יופיע מאחורי הרגל שלך במקום שאתה אפילו לא יכול לראות אותו, אל תדאג. אולי לא תוכל לראות את זה, אבל אנשים מסביבך בהחלט יכולים, ולמעשה, לא יוכלו להפסיק לבהות בקעקוע כל כך ייחודי ובוהק..

קעקוע עגל

רעיונות לקעקוע עגל

לוכד חלומות קעקוע עגל

לוכד חלומות קעקוע עגל

קעקועים של Dream Catcher נפוצים למדי בימים אלה; עם זאת, הצבת אחד על השוק שלך עשויה להיות אחת מהחלטות הקעקוע הטובות ביותר שאתה עושה. הופעתו של לוכד חלומות מתאימה ביותר לעגל שלך כאשר נוצותיו תלויות. קעקוע זה כולל לוכד חלומות בדיו שחור ואפור עם פירוט מקסים דמוי פרחים בתוך לוכד החלומות ושלוש נוצות שחורות ואפורות. אמן הקעקועים השתמש בהצללה כהה כדי לתת לקעקוע הזה קצת עומק.

הנוצות בקעקוע הזה נראות מדהים כשהן מופיעות בחלק התחתון של הרגל שלך, והסמל העיקרי של לוכד החלומות מופיע בחלק הרחב ביותר של עגלך. קעקועים של לוכד חלומות הם די חשובים לתרבות האינדיאנית, כך שאנשים רבים גורמים לזה להראות קצת כבוד לשורשיהם האינדיאנים. אבל חוץ מזה, קעקועים של לוכד חלומות מסמלים מזל טוב, שכולם צריכים. אתה אף פעם לא יודע, אולי קעקוע זה יביא לך מזל טוב בחיים.

עיצובים גיאומטריים קעקוע עגל

עיצובים גיאומטריים קעקוע עגל

אחד הקעקועים המגניבים ביותר של עגל חייב להיות קעקוע העגל הגיאומטרי הזה. הטכניקה הגיאומטרית עוזרת לך להשיג את מראה הקעקוע החצוף והמגניב ביותר, ומגמה זו גדלה בשל סגנון אמנות הגוף הייחודי שהיא עוזרת לך להשיג. קעקוע זה כולל אלמנטים וצורות גיאומטריות שונות כמו קוביות המקיפות עיצוב דמוי ספירלה. רוב העיצובים הגיאומטריים מצוירים בדיו שחורה טהורה להפליא עם פירוט אפור.

אתה תמיד יכול להוסיף צבע כלשהו כדי לגרום לקעקוע שלך לצוץ קצת יותר. זהו אחד העיצובים הגמישים ביותר, ותוכל להמשיך להוסיף לו אלמנטים שונים. קעקוע זה מושלם עבור אלה המודעים לגבי הרגליים שלהם ותמיד ללבוש בגדים כדי להסתיר אותם. בעזרת הקעקוע המפואר הזה, אתה אפילו לא צריך לכסות את הרגליים כמו שאתה רוצה להתהדר באמנות הגוף המגניבה שלך..

קעקוע עגל עיצוב שבטי

קעקוע עגל שבטי

אתה יכול גם ללכת על קעקוע עגל בעיצוב שבטי זה, אחד מקעקוע השוק הפופולרי ביותר בקרב גברים בימים אלה. לאחד החברים שלך חובבי הקעקועים עשוי להיות קעקוע עגל בעיצוב שבטי. קעקוע זה כולל עיצובים שבטים שונים כמו משולשים קטנים, גלי דיו שחורים וספירלות המרכיבות מראה שבטי שלם. עיצוב זה יכול לנבוע מתרבויות האינדיאנים או אפילו מהשבט הפולינזי, המפורסמים בעיצובים הקעקועים השבטיים שלהם. עיצובים שבטיים מבוצעים ברובם בדיו שחורה ונראים מדהים לחלוטין על השוק.

קעקועים שבטיים הם די משמעותיים, שכן לכל הסמלים הקטנים המשמשים בעיצוב זה יש משמעויות עמוקות. אנשים רבים עושים קעקועים שבטיים כדי להראות כבוד לשורשי השבט שלהם. עם זאת, מכיוון שלקעקועי השבט יש תכונות ייחודיות כאלה, אנשים רבים פשוט מקבלים את זה בגלל המראה הייחודי ומתהדרים בו באזורים שונים בגופם..

קעקוע עגל פרחוני

קעקוע עגל פרחוני זה הוא אחד ממראות הקעקועים היפים ביותר בהם תתקלו. קעקוע זה כולל פרחים בדיו שחורים ואפורים עם עלים היוצאים לכל עבר ומופיע בקו מפותל, החל מהחלק הרחב של העגל שלך יורד עד למטה. הפירוט בקעקוע זה אינו מהעולם הזה וגורם לפרחים להיראות יפים כתמיד. אמני הקעקועים ביצעו פירוט עדין בתוך הפרחים כדי להעניק לו תכונה ועומק נוספים.

אם אתה רוצה לגרום לקעקוע הפרחוני לנצנץ יותר, תוכל להוסיף דיו צבעוני על ידי הדגשת פרחים מסוימים בקעקוע זה. אם אתה רוצה למצוא קעקוע משמעותי לקישוט הגוף שלך, אז יש לך סיבה יותר לבחור את הקעקוע הזה. קעקועי פרחים מסמלים טוהר וידידות. החלק הטוב ביותר בקעקוע הזה הוא שהוא נראה טוב על גברים ונשים כאחד, מכיוון שאנשים רבים מאמינים שעיצובים של קעקועים פרחוניים מתאימים יותר לנשים. עם זאת, גברים יכולים להוכיח להם שהם טועים על ידי ניסיון הקעקוע הזה.

קעקוע עגל של מצפן מים

קעקוע עגל של מצפן מים

אם אתה רוצה את טכניקת הקעקוע בצבעי מים הקיימת בקעקוע השוקיים שלך, עליך לנסות את קעקוע השוק של מצפן בצבעי מים. קעקועי מצפן נראים מדהים על השוק שכן התכונה העיקרית של המצפן נראית מושלמת כשהיא מופיעה בחלק השרירי הרחב יותר של השוק שלך. קעקוע זה מורכב ממצפן מתואר שחור עם סימונים מתאימים, ומעל המצפן יש כוכב ימי. גולת הכותרת העיקרית של קעקוע זה היא צבעי המים המשמשים להדגשת קעקוע המצפן הזה בכללותו.

קעקועי מצפן הם די משמעותיים מכיוון שהם מייצגים הנחיה ונותנים לך את המוטיבציה לעולם לא להפסיק להילחם על מה שאתה רוצה להשיג. זוהי גם תזכורת טובה לכך שהזמן אוזל, ועליך להקפיד להפיק ממנו את המרב.

קעקוע עגל תואם תלת מימד תלת מימדי

קעקוע עגל תואם תלת מימד תלת מימדי

אם אתה רוצה ללכת על הכל עם קעקוע השוק שלך, אתה חייב לנסות את זה קעקוע עגל תואם תלת מימדי תלת מימד. קעקוע זה דורש כיסוי של שתי הרגליים, וזה נראה מדהים לחלוטין. קעקוע זה מושלם עבורך כדי לתאר סגנון או סיפור מפורט באמצעות צורת אמנות זו. קעקוע זה כולל תיאור מופשט ייחודי עם כמה עיצובים גלגולים בדיו בכחול ושחור. אתה יכול לדעת שהקעקוע הזה מנסה לספר סיפור שאולי רבים לא מבינים.

אבל, זה היופי בקעקועים שכן קעקועים עוזרים לך להתחיל באינטראקציה עם אחרים על ידי שאלתך מה פירוש הקעקוע שלך. אמן הקעקועים הציג את הקעקוע בצורה מבריקה משני צידי העגל, במיוחד עם אפקט התלת מימד. אם אתה רוצה לקבל את זה מתוך מיליון רגשות, אז אתה צריך לעשות את הקעקוע הזה עכשיו!

קעקוע גולגולת פרחוני

קעקוע עגל גולגולת פרחוני

אם אינך רוצה לקבל את עגלך המלא מקושט, תוכל לנסות עיצוב פשוט כמו קעקוע עגל גולגולת פרחוני זה ולהשיג קעקוע ייחודי. קעקוע זה מכסה את החלק השרירי של הקעקוע שלך והופך אותו למתאים מאוד לעיצוב הגולגולת הזו. קעקוע זה כולל פנים גולגולת בדיו שחורה ואפורה עם פרח אדום וורוד המופיעים על עיני הגולגולת. כדי להוציא מראה גותי יותר, השתמש הקעקוע בדיו ורוד כדי להדגיש את שיני הגולגולת.

קעקוע זה הוא פשוט אך מסוגנן למדי וייחודי. גולגולות מייצגות מוות, אך עם מראה הפרח הזה, קעקוע הגולגולת הזה מייצג מוות ויופי כאחד. קעקוע זה משמש תזכורת טובה לכך שתמיד יש תקווה אפילו בזמנים האפלים ביותר. כל מה שאתה צריך לעשות הוא למצוא את אותה תקווה או להשתמש בטוב שלך כדי למצוא קצת חיוביות בכל החושך.

קעקוע עגל אותיות

קעקוע עגל אותיות

אם אתה רוצה ללכת בסיסי עם קעקוע השוק שלך, קעקוע עגל אותיות זה הוא הבחירה האידיאלית עבורך. קעקוע זה כולל אות אחת המתוארת בסגנון קעקוע ייחודי עם סמלים ופרטים שונים. ככל שתוסיף יותר אלמנטים בקעקוע אותיות זה, כך הוא נוטה להיראות קריר יותר. יש הרבה מה לעשות עם הקעקוע הזה. אתה יכול ללכת עם מכתב פשוט בדיו שחורה או לעשות הרבה יותר; כל שעליך לעשות הוא לנצל את היצירתיות שלך היטב.

הקעקוע הזה די מגניב מכיוון שהוא מזהה את האות הראשונה של שמך. אינך חייב להשתמש בהתחלה הראשונה של שמך, שכן תוכל גם להשתמש במכתב של מישהו אחר כמחווה לו או להפגין התחשבות. אתה יכול לקבל יותר ממכתב אחד על ידי הצבתם על גבי השני או שאתה יכול לקבל אחד מהם על שני שוקיך.

קעקוע עגל מכני תלת מימדי

קעקוע עגל מכני תלת מימדי

קעקוע עגל מכני תלת מימדי זה משגע את הראש ואחד מקעקועי השוק האקזוטיים ביותר שתתקלו בהם. מכיוון שקעקוע זה כולל אווירה גברית יותר, כך שתמצא קעקועים תלת מימדיים מכניים אלה נפוצים בקרב גברים. עיצוב זה כולל אובייקט מכני בדיו באפור, עטוף בחוטים אדומים. אמן הקעקועים יישם את טכניקת הפוטוריאליזם על ידי יצירת עור קרוע באמצעות דיו בצבע אדום וצבעוני אחר. בתוך העור האמן כלל בהצלחה חלקי מתכת שנראים כמו שרירים.

כפי שאתה יכול לראות, קעקוע זה אינו דומה לאחרים, ועל קעקוע זה תצטרך למצוא את אחד מאמני הקעקועים המוכשרים והמנוסים ביותר שיש להם ניסיון ביצירת קעקועים תלת מימד. עם כל כך הרבה פירוט ועיצובים בלעדיים הקיימים בקעקוע זה, לא יכול להיות כל כך קל להתנגד לקעקוע הזה.

קעקוע עגל עץ מושרש

קעקוע עגל עץ מושרש

אחד מעיצובי הקעקועים הטובים ביותר שיתאימו לעגל שלכם הוא קעקוע עגל עץ מושרש זה. זה אולי יישמע מוזר כשקעקעים עץ על עגלך. אבל קעקועי עץ הם אחד מקעקעי הסמלים הבודדים שאנשים רבים יכולים להתייחס אליהם ונראים ממש טוב כשהם מקושטים במקום הנכון. קעקוע זה כולל עץ בדיו ירוק המופיע בחלק השרירי הרחב יותר של השוק שלך, ומתחת, האמן השתמש בדיו חום כדי להציג את השורשים.

השורשים מופיעים למטה דרך הרגל התחתונה שלך. קעקוע זה די סמלי שכן קעקועי עץ מסמלים כוח, צמיחה, ישועה, חוכמה וסליחה. יש כמה משמעויות שאנשים ממשיכים לחפש בחייהם, ואולי אתה יכול למצוא אותה על ידי קעקוע עץ מדהים זה על עגלך.

שאלות נפוצות

כמה כואב קעקועים של עגל?

קעקועים של השוקיים אינם כואבים כמו חלקי הגוף האחרים שכן אזור השוק כולל הרבה שרירים שומניים ומעט עצבים שבגללם לא תחוו כאבים רבים כפי שאתם חושבים. אזורים עם יותר עצמות ועצבים כואבים מכיוון שמחט הקעקוע נוטה לעקוץ דרך העצמות שלך, מה שגורם לך הרבה כאב. מכאן שקעקוע על השוק הוא האפשרות הטובה ביותר עבורך אם יש לך סובלנות לכאב נמוכה.

כמה זמן לוקח לעשות קעקוע של עגל?

הזמן שלוקח לקעקוע עגל תלוי בעיקר בעיצוב הקעקוע שלך. בדרך כלל, קעקועי עגל לוקחים כמעט שעתיים; עם זאת, אם אתה הולך על קעקוע הדורש פירוט כבד, ייתכן שיהיה עליך לשבת 3 שעות או יותר. זה תלוי גם בניסיון של הקעקועים וכמה טוב לו לעשות קעקוע על השוק שלך.

כמה עולים קעקועי עגל?

עלות קעקוע עגל שוב תלויה בגודל ועיצוב הקעקוע שלך. קעקועים של עגל בדרך כלל עולים בסביבות $ 300- $ 400. כמה מכוני קעקועים גובים על בסיס שעתי; כאן נכנס גורם הזמן, כך שהמחיר יהיה תלוי כמה זמן לוקח הקעקוע שלך. רוב מכוני הקעקועים גובים $ 150 לשעה, מה שיכול לעשות הבדל גדול במחיר.

קעקועים של עגל

קעקועים של עגל

שורה תחתונה

השוקיים שלך הן מקום די ייחודי לקעקוע, אך הוא גם מציג כיצד אתה אוהב לחקור ולנסות דברים יצירתיים. קעקועים של עגל אולי לא כל כך נפוצים, אבל דבר אחד בטוח – הם נראים יפה מאוד ובולטים למדי. בעזרת רעיונות אלה לקעקוע עגל שהוזכרו לעיל, כעת תוכלו לבחור בקלות את המתאים לכם. זכור כי קעקועי עגל עוזרים לשנות את כל השקפתך ויעזרו לך להשיג את מראה הקעקוע של חלומותיך. אז קדימה, קח את הקעקוע שחשבת לעשות זמן מה.