155 עיצובים קעקוע סוכר גולגולת עם משמעות

אם אתה קופץ לעבר העידן של ימינו, גולגלות סוכר נחשבו תמיד כחלק בלתי נפרד מחגיגת יום המתים במקסיקו. בדומה לשימוש בגולגולות בפועל לייצוג לידה ומוות במנהגים עתיקים בחגיגה בת חודש זה, גם גולגלות סוכר מסמלות את שני הדברים, והפכו לסמל חשוב של טקסים אלה.

על פי המסורת, ה גולגולת סוכר אמורה להיות נשמתו של אהוב שעזב אחד. אנשים אמורים לחרוט את שם עזיבתם היקרה על מצחו של הגולגולת, ולהניח אותם בתוך בתיהם. אנשים אחרים הניחו את הגולגולות האלה על המצבות כדי שיוכלו להנציח את חזרת רוח האהוב הזה לעבר כדור הארץ. אמנות שמגיעה עם גולגולות סוכר משתקפת בתרבות המקסיקנית המסורתית – הגולגולות האלה מעוטרות בחיוכים גדולים, נוצצים, נצנצים ותכשיטים צבעוניים, מה שבעצם מפחית את גורם ההפחדה שלהם..

הרעיון של קעקוע גולגולת סוכר הוא מאוד פופולרי בקרב גברים ונשים כאחד. אבל הרבה אנשים אפילו לא יודעים שהגולגלות האלה נושאות מסר עמוק יותר, והן לא רק עיצוב יפה שמשמש לחגיגת אירוע מסוים. כל כך הרבה אנשים שאוהבים עיצובים של קעקוע גולגולת סוכר משתמשים בזה כדרך להנציח את חבריהם ומשפחתם שעזבו.

קעקועי סוכר-גולגולת  

סוגי עיצובים של קעקוע סוכר

קעקוע סופר צבעוני סוכר צבעוני

אחד הגורמים העיקריים שהופכים את קעקוע גולגולת הסוכר לנעים מאוד לעין הוא צבעו. זו כנראה הסיבה מדוע אמני קעקועים העלו את הרעיון של קעקוע גולגולת הסוכר הצבעוני. קעקוע הגולגולת הססגוני מציב טונות של צבעים מרהיבים, והרבה מהם מגיעים בגוונים מבריקים. אבל כאשר אתה מחליט לעשות קעקוע מסוג זה, עליך לבחור את שילוב הצבעים הנכון בקפידה, מכיוון שצבעים מסוימים יכולים להיראות מביכים יחד.

קעקוע ורדים וגולגולת סוכר

סוג אחר נפוץ נוסף של עיצוב גולגולת סוכר. אנשים אוהבים את השילוב של ורד וגולגולת סוכר מכיוון שהם נראים נהדר יחד, ושלא לדבר על כך שהם קלים לצייר. הצבת הגולגולות והוורדים גדלה בפופולריות לאחר שאנשים החלו לרכוש אותם לפני עשרות רבות. למרות ששילוב קעקועים מהסוג הזה נהנה יותר, גברים יכולים לקבל גרסה משוננת של קעקוע זה, עם צבעים מושתקים..

קעקוע סוכר גולגולת עם תמונות מעורבות

זהו קעקוע המציג סוגים שונים של תמונות מעורבות יחד עם גולגולת הסוכר. זה נותן לגולגולת מראה טוב יותר שבטוח ימשוך אנשים רבים. במקרה זה, קעקועי גולגולת סוכר מורכבים לעתים קרובות עם קעקוע ינשוף. ישנן דרכים רבות להרכיב את שתי התמונות האלו, כך שזהו אתגר הן עבור הלקוח והן עבור הקעקוע להציג את כישורי היצירה שלהם..

קעקועי סוכר-גולגולת

קעקוע מסורתי של גולגולת הסוכר

סוגים אלה של קעקועים בעיצוב גולגולת סוכר נהנים על ידי גברים, מכיוון שהם נושאים הרבה משמעויות ומוסיפים רמז קטן של גבריות למראה והתחושה הכלליים שלה. גברים שעושים את הקעקוע המסורתי של גולגולת הסוכר משתמשים בצבעים מונוכרום או כהים יותר, ולכן הם ההפך מקעקוע הגולגולת הסוכר התוססת. בדומה לנשים, גם גברים משווים אותם לאייקונים אחרים כמו יהלומים, רובים ושושנים.

ראה גם:

  • תרשים כאבי קעקועים: כמה זה יזיק?
  • 20+ המקומות הטובים ביותר לעשות קעקוע ומשמעויותיהם
  • פירסינג אף 101: כל מה שאתה צריך לדעת
  • פירסינג Daith: כל מה שאתה צריך לדעת! (כולל תמונות)
  • 125 קעקועי הרגליים הפופולריים ביותר לנשים

קעקועי סוכר-גולגולת

המשמעות של קעקוע גולגולת סוכר

אם אתה מעוניין להנציח אדם אהוב שנפטר בחייך, ייתכן שתוכל לעשות זאת על ידי קעקוע של גולגולת סוכר. אם הגולגולת מיועדת לייצג מישהו, יש לחרוט את השם על מצחו של הקעקוע. את שאר הגולגולת יש לקשט לחלוטין.

עיצובים של קעקוע גולגולת סוכר הם דרך לחגוג את חייו של אדם שנפטר. גולגולות המוצגות במהלך חגיגת יום המתים בפועל אינן נראות חולניות או מפחידות. הם מכילים גם עד ארבעה צבעים לכל גולגולת.

קעקועי גולגולת הסוכר נחשבים גם הם כסימן למהפכה, ולכן הם אהובים על מי שרוצה להתבלט משאר הקהל.

קעקועי סוכר-גולגולת

מיקום אידיאלי של קעקוע גולגולת סוכר

שני ההיבטים החשובים כשמדובר בקעקוע קבוע על גופך הוא העיצוב שלו, כמו גם המיקום האידיאלי של הקעקוע עצמו. שני גורמים אלה מסתמכים לעתים קרובות זה על זה כדי לגרום אפילו רק הקעקוע הפשוט להיראות נהדר. כשמדובר במקומות קעקוע, ישנם שלושה מקומות נפוצים שבהם אנשים ממקמים אותם: הכתף, הגב העליון והגב התחתון..

אזורי הגוף הנמצאים קרוב יותר לעצם כואבים הרבה יותר בהשוואה לאלו שיש להם יותר שרירים או בשרניים יותר. במילים פשוטות, ככל שיש יותר עצמות באזור, זה יהיה כואב כשתקעקעו.

מכיוון שגולגולות סוכר יכולות לייצג בן משפחה או חבר שהלך לעברו, הרבה אנשים מקבלים את קעקועי גולגולת הסוכר ליד ליבם.

אם אתה עדיין רוצה לעשות קעקוע גולגולת סוכר אם כי קטן, פרק כף היד היא אופציה טובה. גודלו הקטן של פרק כף היד של אדם מסייע גם לקעקוע להתבלט יותר, למרות גודלו הקטן.

קעקועי סוכר-גולגולת

טיפים להכנת קעקוע סוכר

רגע לפני שאתה מבקר בחנות הקעקועים שלך ובקש מאמן הקעקועים המקומי לתת לך אחד, ודא שאתה כבר יודע למה לצפות, כך שלא תרגיש חרד מדי מחווית הקעקוע. בחר את העיצוב המועדף עליך, וודא שהאמן הוא איש מקצוע, ופעל לפי הטיפים המתאימים לאחר הטיפול כדי למנוע מהקעקוע הטרי להידבק. על ידי ציות לצעדים הנכונים וקבלת המון עצות מאמן הקעקועים שלך, הדיו הראשון שלך יכול להיות אחלה.

לא משנה אם מדובר בדפוס פסיפס יפה, החיה האהובה עליכם או מילים לשיר האהוב עליכם, עליכם להיות בטוחים שקעקוע הוא הדבר שאתם רוצים לעשות. אתה יכול לחפש השראות עיצוביות מתמונות, אתרים פופולריים כמו Tumblr או אינסטגרם, או אפילו להמציא אותן בדמיונך..

מלבד הידיעה על העיצוב המועדף עליך, עליך להיות בעל מושג היכן ברצונך למקם את קעקוע הגולגולת הסוכר שלך, כמו גם את גודל הקעקוע.

אולי הבחירה החשובה ביותר שעליך לעשות כשזה מגיע לתחושת שביעות רצון מהקעקוע שלך היא בחירת האמן הנכון שיעשה זאת. בחר קעקוע שסגנון הציור שלו נעים לך, אך הקפד לתת להם גם רשיון יצירתי כלשהו. בצע מחקר מעמיק לפני שתוכל להיפגש עם האמן המסוים הזה. שניכם יכולים לדפדף במספר תמונות שנאספו מאתרים, ספרים או אתרי מדיה חברתית. זה יכול לעזור לכם להסכים על נושא משותף ביחד.

סוכר-גולגולת-קעקועים-

עלות שירות ממוצעת & מחיר סטנדרטי לקעקוע קעקוע סוכר

מלבד בחירת עיצוב קעקוע גולגולת סוכר מתאים בשל משמעותו העמוקה יותר, המחיר כשמדובר בהשגת אחד הוא היבט נוסף שכדאי לחשוב עליו היטב.

שני סוגים של שיטות בהן משתמשים רוב אמני הקעקועים המקצועיים בכדי שתוכל לגבות עבור יצירות האמנות שלהם כוללים את מספר השעות הנדרשות לסיום משימה אחת בלבד, כמו גם המחיר הסטנדרטי לקבלת קעקוע. אם קעקוע הגולגולת הסוכר שלך עצום, זה ייקח יותר משעה לסיים את כל מפגש הקעקועים, בניגוד לקעקוע זעיר של הגולגולת. אז אם אתה כרגע בתקציב, מומלץ לעשות קעקוע קטן יותר במקום לקבל ציור גרוע מאמן ללא כישורים..

קעקועי סוכר-גולגולת

טיפים לתחזוקה לאחר קעקוע גולגולת סוכר

שמור היטב על קעקועי גולגולת הסוכר שלך על ידי ביצוע הטיפים שהקעקע שלך נתן לך. הקפד לציית לכל ההוראות לטיפול קעקוע, כך שיוכל להחלים כראוי ולהיראות מדהים בהמשך. אם אתה מתחיל להרגיש כאב, אדמומיות, נפיחות או כל סוג של זיהום בקעקוע החדש שלך, התקשר לרופא מיד או שאל את קעקוע העצה שלך..

קעקועי סוכר-גולגולת

אבל אם העור שלך כבר היה לחות והחליק לפני ביצוע קעקוע, הוא יכול להיראות למעשה תוסס כפול מיד לאחר הפגישה. לאחר שהוא נרפא במלואו, שמור על האזור המקועקע נקי ומחוטא וודא כי הנקבוביות בעורך אינן נסתמות מאבק..

ברגע שהוא נרפא לחלוטין, קעקועים אלה עלולים להיות מושפעים מאור שמש ישיר. ככל האפשר, אל תניח אותו באור שמש ישיר. אם אתה פוקד את החוף במהלך הקיץ או שיש לך עבודה שמחייבת אותך לצאת החוצה, תלבשי קרם הגנה עם SPF 30. שים קרם הגנה על הקעקוע שלך לפני היציאה החוצה. זה לא רק יגן על העור שלך מפני קרני UV, הוא גם יכול למנוע מדיו הקעקוע שלך לדעוך מהר מדי.

סוג של קרם לחות המיועד במיוחד לאנשים המחזיקים בקעקועים כמו קעקועי גולגולת סוכר, היא דרך נוספת למנוע מעצמך להישרף מהשמש. במהלך תהליך ההחלמה, התרחק מג’קוזי, בריכות שחייה, אמבטיות או כל דבר שכולל השקעה של הקעקוע הטרי שלך מגוף מים..