155 רעיונות לקעקוע שעון חול שתאהבו

סוג אחר של קעקוע שצבר פופולריות עצומה בקרב חובבי הקעקועים הוא קעקועים שעון חול. הם יכולים לתאר אך ורק משמעויות עמוקות רבות; עם זאת, הוספת אלמנטים אחרים לקעקוע שעון החול שלך היא גם אופציה טובה נוספת להתאמה אישית שלו. אנשים עונדים סוג זה של אמנות דיו על השרוולים או מעניקים נושא לרעיונות משמעותיים.

מאמר זה יתמקד אך ורק במשמעויות של קעקועי שעון חול וכמה רעיונות לקעקוע. כאן ניתן לך הזדמנות להסתכל על שעון החול בפרספקטיבה מהנה ושונה. אנו מקווים שתקבל כמה רעיונות בפעם הבאה שתגיע לחנות קעקועים.

קעקועים של שעון חול

המשמעות הסמלית של קעקועים שעון חול

באופן כללי, גברים ונשים כאחד רוצים לקבל דיו בעיצוב קעקוע שעון חול בשל ההרכב המושך את העין והאטרקטיבי שלו; אולם המטרה העיקרית של לבישת שעון חול היא המשמעות הסמלית וחשיבותו בחייו.

כאשר לא היה שעון, היו שעוני חול כדי לקבל את אומדן הזמן הנכון. לפיכך, סמל הזמן הוא שעון חול למאות השנים האחרונות.

הזמן הוא אחת המתנות היקרות ביותר שניתן לנו מטבענו, אך בשל טיפשותנו וטיפשותנו, לעתים איננו מעריכים את הזמן הזה כפי שהוא ראוי לו. בדרך כלל אנו מבינים את הטעות הזו כשמאוחר מדי.

יבוא יום בו הזמן יעוף כמו חול בשעון חול. מהירות הזמן מהירה יותר כהרף עין. כדי להזכיר לנו כל נקודה בה אנו מבזבזים את הזמן היקר הזה אנו זקוקים לאזעקה וקעקוע של שעון חול יכול להפוך לתזכורת שלכם עד היום בו אתם נושמים..

דבר אחד שעלינו לשמור על המוח והמוח שלנו הוא שהחיים הם הזדמנות חד פעמית ולבזבז אותם ככה זה פשוט לא נכון. אנשים שמעריכים את מתנת החיים לעולם לא ירצו לבזבז את שעותיהם היקרות ומבחינתם לעשות קעקוע המבטא את מה שהם מאמינים שהוא בחירה מצוינת.

בואו נעבור לרעיונות וקומפוזיציות שונות של קעקועי שעון חול.

קעקועים של שעון חול

מגוון קומפוזיציות קעקוע שעון חול

אמנות היא ביטוי והבעת האני הפנימי שלך באמצעות עיצובים שונים היא מעצימה מאוד ונועזת. שעון חול הוא הסבר אפל לקשר הטמון בין חיים ומוות. זו התחושה המפחידה ביותר אי פעם כאשר בשלב מסוים אנו מרגישים שיש לנו הכל ולרגע השני אין כלום; אין אתה.

עם זאת, תחושת האושר המעורבת הזו ועם זאת עם רעיון לגבי אובדן הכל ביום אחד נותנת דחיפה אחת להפיק את המרב מהזמן.

קעקוע שעון חול כדי לזכור את התחושה של לאבד הכל היא בחירה טובה. שעון חול רגיל ומלא לבדו הוא תיאור שלם של מה שאתה צריך, אבל גם התאמה אישית של עיצובים אלה עם קומפוזיציות וקעקועים אחרים היא רעיון טוב. הוא משפר את העיצוב, אסתטית ומשמעותית כאחד.

כאן תוכלו לגלות שילוב נהדר של שעון חול עם עיצובים אחרים. כמו כן, תוכל לדעת את המשמעויות והמיקומים שלהם. תסתכל:

קעקועים של שעון חול

כנפי עטלף מחוברות לשעון חול

כשמישהו בוחר כנפי עטלף ושעון חול כצירוף, הוא רוצה לתאר את הזמן שעף יחד עם מלאך המוות מתקרב אליהם. הוספת ביטויים עשויה להגביר את השפעת הקעקוע ומשמעותו ולגרום לו להתבלט בין היתר.

מחזיק מעוות עם שעון חול עם כנף עטלף וקליגרפיה מושכת ישלים את הקעקוע הזה בצורה חיובית ושמחה מאוד. ישנם מקומות שונים בגופך בהם אתה יכול ללבוש אותו, למשל חזה, אמות וירכיים וכו ‘.

שילוב של ורדים וקעקועים שעון חול

ורדים מתארים אהבה, הרמוניה ושמחה ואילו שעון חול מתאר את ערך הזמן. כאשר שני הטוטמים הסמליים החזקים הללו משולבים זה משנה את כל המשמעות. אם יצא לך לראות מישהו עם קעקוע דומה, דע כי האדם אוהב זמן ואינו יכול להרשות לעצמו לבזבז אותו על אושרו..

הוא גם מזכיר לנו אמירה אמריקאית “קח קצת זמן להריח ורדים”. מוטיב מכריע ועז זה יכול להיות עיצוב טוב לגב, לזרועות, לאמות או לצידי הירך.

קעקוע שעון חול והגולגולת

כשאתה בוחר תמונה שבה יש גולגולת בראש שעון החול והחול בורח, זה מהווה אינדיקציה גרידא למתנת החיים הפורה ולסיום תקופת מעבר זו. זה מסמל תמותה וחולפות. זה מראה שכאשר החיים מתחילים שעון החול הזה מתהפך ועם השנים החול צונח דרך הצוואר לצד השני. ברגע שכל החול עובר לצד השני ומלאך המוות בא ללכוד את נשמותינו.

יש לה משמעות עמוקה מאוד לגבי חיים ומוות וערך הזמן. הזרוע או האמה או הירך שלך יכולות להיות המיקומים הטובים ביותר לנושא העמוק והנפשי הזה.

“ראה את העולם” באמצעות שעון חול

עם הפסיקים ההפוכים הייתם מבינים שזה חייב להיות ציטוט או אמירה. אתה צודק; זהו שילוב של קעקוע שעון חול עם האמירה מאירת עיניים זו של וויליאם בלייק.

יש עין מעוצבת על החדר העליון, ואז על החדר התחתון, יש איור של העולם. אתה יכול לכתוב את האמרה בכל מקום ליד שעון החול. זה יכול להיות בצורה קליגרפית או בגופן רגיל; הכל תלוי מה אתה אוהב.

אתה נותן את משמעות התמונה המאוירת שלך במילים באמצעות האמירה. כל עיצוב הקעקועים מתאר שנהנים ונהנים, חקור את העולם עד שיהיה לך זמן. זה יכול להפוך למוטיב דקורטיבי על החזה, או על שרירי הזרוע או על הירך או אפילו על השוקיים. נשים יכולות לקבל את זה גם בעורף.

שעון חול-קעקוע

זמן הוא כסף

במקום להציג את החול הזורק כמה אנשים עשויים להעדיף כסף, בין אם זה מטבעות או שטרות. אנחנו חושבים שזה מאוד יצירתי ותובנה. אתה יכול לפרש את זה בשתי דרכים. אם יש לך זמן אתה יכול להרוויח כסף, אבל כסף לעולם לא יכול להחזיר את הזמן שכבר עבר.

שנית, זה לוקח עבודה קשה וזמן כדי להרוויח כסף. כדי להפוך את הקעקוע שלך לאמנותי ויצירתי מבחינה אסתטית, אתה יכול להעניק לשעון החול שלך צורה מעוקלת ולתת לזכוכית ולחלק העץ ברק.

אתה יכול לנדנד את התמונה הזו על הגב, האמות, הבטן, הירכיים, השוקיים והחזה. זה יכול להיראות מדהים אם תבצע אותו בשלמות.

חיבור Carpe Diem ושעון חול

החלק הטוב הוא ששניהם מייצגים את הזמן ואת הערך שלו. Carpe Diem פירושו להפיק את המרב מהזמן הנוכחי וגם לתת קצת מחשבות על העתיד או לפחות לתכנן תוכנית מעורפלת לעתיד הקרוב..

זה פשוט מזהה שכדי לקבל הזדמנויות אתה צריך ליצור אחת לעצמך. בכי ויללות על העבר ועל ההזדמנויות שבטח החמצת בגלל בעיות מסוימות לא יועיל לך.

הוא זקוק לתזכורות קבועות כדי לחשוב ככה ומה עוד יכול להיות טוב יותר מאשר לעשות קעקוע על הגוף שלך שיישאר איתך עד שכל החול יירד לתא התחתון. תזכורת קבועה תיראה בצורה הטובה ביותר על האמה התחתונה או העליונה שבה תוכל להסתכל בקלות, ומקום אחר שיתנדנד עם הקעקוע הזה הוא החזה או הצד של הבטן. מיקומים אלה הם המועדפים האישיים שלנו עבור הקעקוע הזה, אבל אתה יכול לקבל אותו בכל מקום שתרצה.

קעקועים של שעון חול

ינשוף ושעון חול

הינשוף ידוע באופן סמלי בחוכמתו ובידעו, שעון חול מתאר את הזמן. כאשר אתה משלב את האיור של ינשוף עם שעון חול, הוא מסמל שחוכמה וידע מגיעים עם הזמן.

ככל שתשקיע יותר זמן ברכישת ידע כך תתעשת. קעקוע זה יכול להתנדנד על חלקים שונים של גופך כולל עגלים, אמות, צד בית החזה, צד הבטן וגם הגב..

סיכום

אנו מקווים שכולכם שקראתם מאמר זה היו מבינים את הקשר בין חיים לזמן. שעון חול הוא הדימוי הטוב ביותר המתאר את החשיבות של שני הדברים שבלעדיהם קיומנו מוטל בספק.

לכן, אם אתם מתכננים לעשות קעקוע שישאיר אתכם בדרך הנכונה ותמיד ילווה אתכם לקראת שיפור, אנחנו לא חושבים שתהיה בחירה טובה יותר מאשר לעשות קעקוע שעון חול עם טוטמים אחרים או פשוט שעון חול. תוכל למצוא כמה השראות ורעיונות ממאמר זה לקעקוע הבא שאתה מתכנן לעשות. שוב, ברצוננו להזכיר לך זאת כפי שאמר אלן לייקין: “הזמן שווה לחיים, לכן בזבז את זמנך ובזבוז חייך, או שלט בזמנך ובנה את חייך.”