150+ רעיונות לקעקוע של גיישה: לך אקזוטי! (עם משמעויות)

עם ה עלייה בפופולריות של קעקועים, אנשים מפתחים סגנונות, סוגים ושיטות קעקוע חדשות. אחד מסוגי הקעקועים האחרונים הוא של קעקוע גיישה. הגיישה היא בדרנית יפנית, והיא, מה שרבים מחשיבים, התגלמות הנשיות והאלגנטיות.

לעתים קרובות בחירה לנשים, אמנים עשו אינספור קעקועי גיישה, חלקם בהשראת פולקלור יפני מקורי וחלקם קיבלו טוויסט רטרו מודרני יותר. אם אתה חדש בקעקועים או רוצה לקחת חלק במגמה ההולכת וגדלה, הנה כמה רעיונות קעקועים מדהימים של גיישה.

קעקועים גיישה

1. קעקועי גיישה מדע בדיוני

תערובת מושלמת של תרבות הפופ והלימוד היפני, האמן לוקח השראה מסרטי הטרמינאט המפורסמים. שיערה, המורכב מראשה של הגיישה בלבד, קשור בלחמנייה מסורתית, כהה עם גוונים לבנים בהירים.

הקעקוע מתהדר ביצירות קו מרשימות באופן מונוכרומטי, כאשר מחצית מהפנים נפתחות כדי לחשוף את הפנימיות האלקטרוניות של הגיישה. עיניו של הראש האנימטרוני בוהות כלפי חוץ מבחוץ כאשר הצופה רואה את המראה היצירתי אך המחריד של הגיישה. הקעקוע, שנעשה על זרועו של הלקוח, מסמל הונאה וחוסר אמון במה שמונח על פני השטח.

2. הגיישה המתבוננת

הגיישה המביטה היא קעקוע מדהים כלומר פשוט אך מפורט וערמומי ועם זאת אלגנטי. הקעקוע נמתח מהכתף עד המרפק, מראה גיישה אוחזת במטריה יפנית מסורתית ומאוורר בוהה מהפנט למרחקים..

האמן נותן תחושה של מברשת כמו לקעקוע באמצעות צבעי מים כדי להפיח חיים בסצנה החיה. הצופה יכול לראות את דיוקן החצי של האישה כשהיא עוברת בגן עם חבצלות ועננים המפנה את דרכה לעבור. אומנם האמן השאיר את משמעותו לפרשנות, אך הקעקוע מהמם להפליא להסתכל עליו.קעקוע גיישה

3. המתנקש היפה

בהשראת היריב האחרון של הגיבור בסרט Kill Bill Volume 1, יוצר האמן סצנה של גיישה מצוידת בחרב..

האישה נושאת את שמלת הקימונו המסורתית יחד עם קטאנה מדויקת מבחינה היסטורית, נושאת גם קעקועים שעוברים בין כתפיה החשופות לצוואר. האמן מציג את האישה עם חתכים קלים בפניה ודם נוטף מהקטאנה כשהיא מוגדרת בגימור מונוכרום..

הקעקוע הוא דיוקן של חצי גוף והוא סמל להעצמה נשית.קעקוע גיישה

4. אמנות אנימה

הצורה החזותית של האמנות היפנית, האנימה, מפורסמת למדי ברחבי העולם בזכות סגנון האמנות הייחודי שלה. הקעקוע כולל גיישה אנימה עם שיער מפורט במיוחד באמצעות קווים המחזיקים פרחים ואביזרים רבים.

דיוקן נוסף בעל חצי גוף, הגיישה מעניקה את שמלת הקימונו המסורתית יחד עם תסרוקת מסורתית. האמן נותן לסצנה תחושה קודרת עם צבעיה הכהים העמומים. למרות שלסצנה אין סמליות מדויקת, זה תלוי בפרשנות של הצופה.

5. קעקוע גיישה חולף

קעקוע גוף מלא, הגיישה החולפת היא קעקוע ייחודי עם מסר עוצמתי. הקעקוע מציג גיישה לבושה היטב בלבוש מסורתי שחולף בסצנה אפלה וקודרת.

כשהגיישה רצה, ברקע הצופים יכולים לראות את העננים העבים החושפים לאט את הירח, תוך שהם נותנים מעט מאוד אור ליער העבות המקיף אותה. הסצנה מסמלת בריחה מהנורמה ומהבינוניות.

האמן מציג זאת באמצעות רקע השחור המונוכרומי המשעמם המקיף את הגיישות הספורטיביות והצבעוניות המלאות בשיטת קעקוע בצבעי מים. הגיישה החולפת מחזיקה במסר רב עוצמה של עלייה מתחומי הבינוניות.

6. הזוהר בחושך

הקעקוע, יצירת אמנות יוצאת דופן, מציג סצנה יפה של גיישה העומדת בחושך. דיוקן פנים, הסגנון והעיצוב ובכל זאת פשוט מאוד מחזיק בפירוט רב כשגחליל מאיר חלקית את פניה של האישה היפה כדי לפרוש את האיפור היפני המסורתי והעיניים הנוצצות הגדולות..

בצבע כחול, אחת מהעיניים זוהרות מאור הגחליל, ואילו לעין השנייה יש ניצוץ של צבע כחול כהה ומשעמם. האמן מדגיש את כל הסצנה בגוון ירוק ליים, מה שהופך את הקעקוע למושך מאוד את העין.

7. אחד עם טבע

קעקוע זה הוא אמנם דיוקן פנים נוסף, אך הוא שונה למדי בייצוגו ובסמליותו. האמן מציג גיישה עם התספורת והלבוש החתימה שיוצאים ממש מתחת לצוואר. הקעקוע מראה גיישה עם פנים עשויים גפנים ושיער עשוי ענפים בעוד פרחים ועלים פורחים מתוך אותם ענפים.

עם צבעי ירוק בהיר וחום עמוק, האמן מראה יופי טבעי עצום. האמן גם מראה את פני הגיישה גוססים לאט לאט כשהצמחים והפרחים נובלים לאט לאט. לסצנה יש משמעות סימבולית רבה לשמירה על הסביבה הטבעית ולהגנה עליה.קעקועים גיישה  

8. מושתק

קעקוע עם מסר רב עוצמה, האמן יוצר דיוקן בעל חצי גוף של גיישה מדהימה בעלת תכונות יוצאות דופן. בעוד הלבוש והאקססוריז שלה בהירים וצבעוניים והיא לובשת את האיפור המסורתי, דמעות זולגות מעיניה כשהאישה תופרת את פיה.

דרך הדם האדום הקל שזורם מפצעיה, היא מציעה חיוך מסביר פנים לצופים שלה. הקעקוע מסמל דיכוי ואי שוויון בין המינים מכיוון שאסור לה לדבר, היא פסל שנותר להעריץ ואנשים ישבחו אותו.

9. הפשטות היא המפתח

אמנם יש הרבה אמנים שהפיקו סצנות מדהימות, אבל לפעמים זה הסגנונות הפשוטים שהכי מהממים. הקעקוע מראה גיישה צעירה לבושה בלבוש יפני מסורתי יחד עם איפור ותסרוקת מסורתיים.

פניה חיוורות עם עיני אגוזי לוז כהות ושפתון אדום. הצבעים מתעוררים לחיים באמצעות השילוב המרשים של עבודת קו ועבודת נקודות, יחד עם קצת צבעי מים. האישה מסמיקה כאשר עלי כותרת ופרחים ורודים בוהקים נופלים על שמלתה הירוקה הבהירה כשהיא אוחזת במאוורר כתום יפני שעליו עותק העתק של גל הוקוסאי..

10. קעקוע גיישה פצוע

אחד הנופים היותר ציוריים של הקעקוע מציג גיישה המנקה את פצעיה לאורך נהר. באמצעות עבודות הגופה המפורטות של האמן, אתה יכול לראות כיצד הגיישה מנקה את הדם מפצעיה בזמן שישבה ליד הנהר שמעבר למקדש..

הקטאנה שלה מונחת לצידה כשהפרחים הרבים נופלים מהעצים שמעליה, הכל במסגרת מונוכרומית. כשהאישה מנקה את פצעיה בצד הטווס מלווה אותה ומספקת צל עם נוצותיה.

למרות שאין לו צבע, הסצנה מסוגלת לספר זמן ועונה באמצעות הפרטים הזעירים בתוך הסצנה.

11. קעקוע גיישה מנוצה

האמן מציג אישה צעירה מחזיקה מטריה כשהיא צועדת קדימה תוך כדי שיא. היא מתהדרת באיפור ובשמלה המסורתיים והמטריה שלה מגנה עליה מפני השלג. שמלתה היפה משאירה אחריה שובל של נוצות משרווליה, מחופשות לכנפיים, בעוד שערה הארוך נוגע באובי (אבנט) שמלתה.

התמונה כשהיא די בשחור לבן מחזיקה כמה צללים של צבעים שונים על קווי השמלה שלה כמו גם על המטריה שלה..

קעקועים גיישה

12. קעקועי גיישה אדישים

דיוקן גוף מלא שנועד להיות על גבו של אדם, האדיש הוא קעקוע בעל משמעות מטפורית רבה. הקעקוע מראה גיישה צעירה ובהירה כשהיא עומדת בעיר אפורה כשאין עוד נשמה לראות.

היא לובשת שמלת חתימה גדולה במיוחד, מלווה בשיער ובאיפור. האמן מראה לה אוחזת במטריה מתחת לשמים בהירים ללא עננים ושמש בהירה. הקעקוע מסמל איך החברה יוצרת נורמות ואנשים שמתרחקים מהנורמות האלה הם מנודים.

האמנית מציגה מסר זה באמצעות דירוג הצבעים היפה והעשיר של העיר המונוכרום השחור והדבר היחיד הבהיר והצבעוני הוא הילד הצעיר שעומד מתחת למטריה, בעוד שמלתה הגדולה מחוץ למטריה חולקת גם היא את אותו צבע כמו העיר..

13. השמש

מכיוון שרבים רואים קעקועים אומנות, אמנים ולקוחות מבטאים את עצמם באמצעות המשמעות שיש לקעקוע. קעקוע זה מציג גיישה יפה כשהיא מחזיקה בידה ילד המגן עליו מפני היער החשוך והאפלולי.

השמש זורחת על האישה והתינוק חושף שריטות וחבלות בכל רחבי האישה אך התינוק בסדר גמור. באמצעות עבודות שחורות אינטנסיביות, האמן מספר סיפור אהבה ללא תחרות בכל קשר אחר באמצעות צבעים אדומים וכתומים קלים, ובעוד השמש זורחת על האישה וילדה, הם אפופים בחשכה מוחלטת..

קעקוע גיישה  

14. יפה אך קטלני

בהשראת ה הדמות הבדיונית קיטאנה ממשחק מורטל קומבט, האמן מביא תפאורה חדשה ותלבושת לדמות. כשהיא מחזיקה את להבי המאוורר החתימים שלה במאונך כשהיא מכסה את פניה, היא לובשת גם שמלת גיישה מסורתית כשהיא עומדת מתחת לעץ סאקורה בעוד עיניה הירוקות אמרלד בוהות בצופה..

האמנית נוקטת בגישה אנימה יותר כלפי הדמות, ומוסיפה צבעים תוססים שונים כשהיא עומדת באלגנטיות מתחת לעץ עם שמלה עם ערכת צבעים דומה לשמלה המקורית שלה. הקעקוע מסמל יופי אך לא במחיר של קטלניות, ומפגין העצמה של נשים.

15. הגיישה והמעריץ שלה

עיצוב וסגנון פשוט מאוד, האמן ישר לנקודה בקעקוע הזה המתגאה במינימליזם ואלגנטיות. דיוקן פנים בזרוע הלקוח מראה אישה לבושה בלבוש המקורי של אישה ואיפור בליווי האביזרים שלה.

היא מביטה למרחקים עם פניה החיוורות ועיניה הגדולות בעוד המאוורר שלה מכסה את צווארה עד לסנטרה. המאוורר מחזיק את שם הלקוח ביפנית יחד עם עננים בשמים כחולים בוהקים. האמן משקיע פרטים רבים בעבודת הקו, כמו גם צביעת המים של הקעקוע שמוסיף עוד שכבה של פרטים למוצר המוגמר.

יותר:

  • 225+ קעקועי אחות נפלאים: כבד את אחותך היקרה (עם משמעויות)
  • 255+ קעקועי החזה הטובים ביותר שתוכל לבחור בהם: #110 יפוצץ את דעתך
  • קעקועים מובילים יותר מ 155+ עצם הבריח שאתה יכול לבחור בהם
  • קעקועים של אנג’לינה ג’ולי: 25 קעקועים עם משמעויות
  • 125+ קעקועי ירך יצירתיים שאתה צריך לקבל (2018)

16. הטעיה

קעקוע גיישה זה, שנעשה בסגנון קעקוע יפני מסורתי, פשוט מהמם למראה. שמלת החתימה שלה המלווה בתסרוקת ובאיפור המסורתיים שלה עשויה להעניק נוכחות מסבירת פנים. עם זאת, עיניה האודם יחד עם הקטאנה שהיא מחזיקה מספרות סיפור אחר.

מבטה המאיים ועם זאת מסביר פנים בענווה הוא די מטעה, ותוספת לאופייה הצנוע היא החבצלות האפורות והאפורות הבהירות על גלימתה עם מניפה המכסה את פניה עד שעיניה בקושי מציצות ממנה..

עיצוב גיישה קעקוע

17. יופי טבעי

בשל הנושא הדוחק של התחממות כדור הארץ וכריתת יערות, קעקוע זה מציג את היופי הטבעי כמו גם את יופייה של גיישה צעירה ללא איפור שלה..

הקעקוע מראה אישה בוהה למרחק כשהאביזרים שלה נופלים לאט לאט. פרחים וענפים מרובים מקיפים את האישה העומדת בגינה. האמן משתמש בעבודות קו מורכבות ומתגאה בריאליזם מרשים, אך עם זאת תחושה מסורתית של הקעקוע הכללי, חלקן צבעוניות בצבעי מים וחלקן בדיו רגילה.. 

18. גיישה ושיערה הארוך

בעוד שהיא מושג פשטני למדי, הגיישה המסרקת את שערה מחזיקה משמעות מטאפורית הרבה יותר. שיערה של הצעירה איננו בעצם שיער הוא מחצלת עם עיניים עליה.

זהו הקעקוע העמוק המטפורית מכולם. המאט שמחזיק את העיניים מסמל את הציפיות שיש לאנשים ממנה בזמן שהיא מתלבשת בלבוש מסורתי ללא האיפור.

למרות שמדובר בכמה מהסגנונות והרעיונות המפורסמים ביותר שהציגו אמנים לאורך השנים, יש הרבה יותר בחוץ. יתר על כן, תמיד עליך לבחור קעקוע המבוסס על דברים שונים כגון משמעות, סגנון, והכי חשוב טרנדים.

אתה יכול למצוא עיצובים רבים בסטודיו של הקעקוע. לסיכום, למרות שמדובר בקעקועים מפורסמים, הקפד לבחור בקעקועי הגיישה שלך בקפידה.