150 קעקועים בבטן שיעזרו להצהיר הצהרה בסגנון נועז

קעקועים הם הדרך המושלמת לעטר את העור שלך, במיוחד אם אתה רוצה להשיג מראה מסוגנן ולנסות אמנות מרגשת על גופך. אחד המקומות הייחודיים והכיפיים לעשות קעקוע הוא הבטן. לרוב, הקעקועים שלך יסתתרו מתחת לבגדים שלך, אבל אתה יכול להשוויץ בקעקועי הבטן שלך בזמן שאתה נהנה מיום מרגיע בחוף הים או באי..

קעקועי בטן מושלמים עבורך אם אתה לא רוצה שהקעקועים שלך יהיו גלויים כל הזמן. אנשים רבים נמנעים מקעקועים בשל כללי מקום העבודה שלהם. עם זאת, אינך צריך לדאוג לגבי הגבלות כאלה במקרה זה. כללים לא ימנעו ממך לעשות קעקוע בבטן כיוון שקל לך לשמור אותו מכוסה.

ישנם סוגים שונים של קעקועים שאתה יכול לקבל על הבטן; חלקם נועדו במיוחד לאזור זה. אם תקרא עוד בהמשך, תתקל בכמה עיצובים יוצאי דופן של קעקוע בבטן שמשתנים גם במיקומים. אז אם אתם מתכננים לתת לבטן נגיעה אמנותית, הישארו ותצאו לדרך עם ציד הקעקועים בבטן!

קעקוע בבטן

הכוונה מאחורי קעקוע הבטן

לאנשים יש סיבות שונות לעשות קעקועים בבטן; חלק מקבלים אותו לכסות את סימני המתיחה לאחר הריון או ניתוח, וחלק מקבלים אותו רק בגלל המראה הייחודי שלו. אתה יכול לבחור לקבל כל סוג של קעקוע מקושט על הבטן. לכל קעקוע שתבחר יש משמעות שונה.

אנשים רבים, במיוחד נשים, מקבלים את שם ילדם או את דיוקנו של ילדם מקושט על הבטן כדי לסמל את מסע ההיריון. הוא מייצג גם את הקשר החזק שהאם והילד מפתחים עוד לפני שהילד מגיע לעולם הזה. אתה יכול גם לשים את השם של החצי השני שלך או דיוקן על קיבתך כדי לסמל כיצד האדם נותן לך פרפרים.

עבור אנשים רבים קעקועי בטן יקרים וסמליים למדי בשל המשמעות הנסתרת בקעקוע. קעקוע הבטן שלך לא חייב להיות בעל משמעות כל עוד הוא מתאים באופן מושלם לאזור וגורם לך להרגיש בנוח לגביו.

מיקומי קעקועים בבטן

ישנן דרכים שונות בהן תוכל להציג את הקעקועים שלך על הבטן. יש אנשים שלא אוהבים לכסות את כל הבטן שלהם בקעקוע אחד. מכאן שהם בוחרים במספר עיצובים קטנים יותר ולובשים קעקועים אלה כאביזר.

קעקועים בבטן האמצעית הם הנפוצים ביותר מכיוון שהם מאפשרים לך לנסות כל עיצוב. אנשים רבים מקעקעים קעקועים קטנים באמצע או בצד הבטן, כגון קעקוע סמל או קעקועי שם. אבל יש אנשים שלא אוהבים לעשות קעקוע בדיו באמצע הבטן; במקום זאת, הם בוחרים באזור הבטן העליון/התחתון.

כמה עיצובים קעקועים מתאימים לצד הבטן או הצלעות. אלה מורכבים בעיקר מעיצובים פרחוניים או מעיצוב בעל צורה נטויה. אתה יכול לקבל אחד בחלק התחתון של הבטן או בחלק העליון. לא משנה היכן אתה עושה קעקוע על הבטן שלך זה ייראה מדהים כתמיד.

רעיונות לקעקוע בבטן

קעקוע קיבה של מנדלה

קעקוע קיבה של מנדלה

קעקוע מנדלה הוא עיצוב קעקועים נפוץ מאוד, ובגלל צורתו העגולה, הוא מתאים באופן מושלם לבטן. קעקוע זה כולל עיצוב מנדלה בצבע שחור והוא די גדול, כך שהוא מכסה את רוב הבטן. קווי ההצללה והאמנות האמנותיים בקעקוע זה הופכים אותו לייחודי וייצוג יותר. אתה תמיד יכול להתאים את גודל קעקוע המנדלה הזה ותוכל להוסיף קצת דיו צבעוני אם אתה לא רוצה ללכת על קעקוע בצל שחור פשוט..

המבנה המאוזן של עיגולים וקווים בעיצוב מסמל שלמות ואיזון בחיים. זה עוזר להזכיר את הלובש לשמור על הרמוניה ביחסים אישיים ואיזון בין עבודה לחיים. קעקוע זה מושלם עבורך אם אתה הולך על מראה קעקוע מעוצב, וגם מוציא מגע נשי.

קעקוע בטן גולגולת קטלנית

קעקוע בטן גולגולת קטלנית

אתה צריך לנסות את קעקוע הבטן הגולגולת הקטלני הזה אם אתה רוצה ללכת על משהו שמכסה את כל אזור הבטן שלך. לקעקוע זה פנים גולגולת שחורות, אפורות ואדומות המופיעות על הבטן. למגע דרמטי יצר הקעקוע כמה שרירי גוף ברקע עם דיו אדומה. הקעקוע עובר עד החזה והזרועות, הכולל עצמות גולגולת שונות עם הצללה דרמטית.

הקעקוע הזה הוא כמו כיסוי שלם, וזה נראה כאילו אתה לובש חולצת קעקוע. הקעקוע מסמל את הצד האפל או הנועז של האישיות שלך וכיצד אתה לא מפחד ממוות או מכל דבר אחר. זה מוציא את הטבע העז והמפחיד הזה באישיות שלך. מכאן שקעקוע זה יהיה אידיאלי לגברים.

קעקוע בטן טייגר

קעקוע בטן טייגר

קעקוע הבטן הנמר הזה הוא עוד עיצוב קעקוע מבריק לבטן שלך, והוא גם נותן מגע נשי מאוד. קעקוע זה כולל קווי מתאר בצבע שחור של פני נמר בפה פעור וכמה עלים מתוארים ברקע. מה שהופך את הקעקוע לייחודי יותר הוא המנדלה המתוארת בראש ראש הנמר. קעקוע זה מופיע ממש באמצע הבטן שלך, שם אפו של הנמר חודר דרך כפתור הבטן שלך, מה שהופך אותו להתאים לאזור זה.

הנמר בקעקוע זה מייצג עצמאות ורוח חופשית, בעוד שהמנדלה מסמלת אורח חיים מאוזן. שתי המשמעויות הללו יחד משאירות אותך עם קעקוע חזק שמציג כיצד אתה מעריך את עצמאותך בצורה מאוזנת ולעולם לא מפספס להשתמש בה..

קעקוע מעבר דתי

קיבה קעקוע דתי

אתה יכול גם לנסות את קעקוע הבטן המעבר הדתי הזה ולהשיג קעקוע בטן עדין אך ייחודי. קעקוע זה כולל את הקטע הדתי האהוב עליכם מתוך הספר הקדוש בדיו בשחור. אתה יכול לקבל את כל הקטע או הפסוק מקושטים מילה במילה בדיו שחורה מודגשת עם סגנון כתיבה יצירתי. אתה יכול להוסיף כמה יונים ועננים ברקע, תוך התייחסות לפסוק כדי להפוך את הקעקוע הזה לראוי יותר.

קעקוע זה ייראה לך נהדר אם תקעקע אותו בצד הבטן. אתה יכול לקבל את זה גם בחלק העליון של הבטן אם המעבר קטן. הקפד לבחור קטע שאתה יכול לשקף עליו, והוא מעורר השראה להסתדר עם חייך.

קעקוע צבעוני דרמטי

קעקוע צבעוני דרמטי

אם אתה רוצה לעשות קעקוע צבעוני על הבטן, אתה חייב לנסות את זה מעל קעקוע צבעוני דרמטי ולהשיג את אחד מקעקעי הבטן המגניבים ביותר. הוא כולל עיצוב מסורתי הכולל כלב עם עצמות כלב בצבע סגול ואלמנטים שונים אחרים ברקע, כמו פרחים צבעוניים. קעקוע זה משלב דיו צבעוני ומביא כל כך הרבה תשומת לב לבטן.

אם אתה אוהב את הקעקועים בסגנון המסורתי ומתייחס לאווירה של העיצוב האקזוטי הזה, עליך ללכת על הקעקוע הזה בלי לחשוב הרבה. החלק הטוב ביותר הוא שקעקוע זה מכסה את כל הבטן ומשאיר רק כמה חללים ריקים. אז עיצוב הקעקוע הזה נותן לך הזדמנות אמנותית טובה לכסות את כל סימני המתיחה הלא רצויים שאתה שונא לראות על הבטן.

קעקוע לב בטן אנטומי

קעקוע לב בטן אנטומי

קעקוע לב אנטומי זה הוא אחד מקעקועי הבטן המגניבים והמציאותיים ביותר בהם תתקלו. קעקוע זה כולל לב אנושי בדיו שחור מקועקע בדיוק כפי שנראה לב האדם האמיתי. הפירוט והמתאר שנעשה בקעקוע זה אינו מהעולם ומביא אליו תשומת לב. מכאן שאם אתה מתכנן לעשות קעקוע זה, הקפד להזמין פגישה עם אמן קעקועים בעל ניסיון רב.

קעקוע זה מופיע באמצע הבטן. יש אנשים שממקמים אותו בדיוק במקום שבו הלב נמצא. קעקוע זה מסמל אהבה לאורך זמן שיש לך לחברים ולמשפחה שלך. הוא גם מסמל את משמעות החיים שלך ואת מידת המסירות שלך לחיות כל רגע במלואו תוך שהייתך בדרך הנכונה. זה עוזר להזכיר לאנשים להפיץ חיוביות ואהבה, אבל גם לא לשכוח לאהוב את עצמך קודם.

קעקוע קיבה של ורדים קטנים

קעקוע קיבה של ורדים קטנים

אם אתה מחפש עיצוב פשוט אך יצירתי לקעקוע הבטן שלך, הגעת למקום הנכון מכיוון שקעקוע קיבה ורד קטן זה הבחירה המושלמת עבורך. קעקוע זה כולל ורד בצבע שחור בגודל בינוני עם מעט הצללה על האזור התחתון של הבטן.

תמיד כיף להוסיף קעקועים שונים באזורים שונים של הבטן. קעקוע זה מושלם עבורך אם אינך רוצה לכסות את כל הבטן. שלא לדבר, קעקועים מינימליים בבטן תמיד נותנים מראה כיפי ויצירתי.

קעקוע זה די סמלי, שכן הוורד מסמל תקווה, התחלות חדשות והבטחה. אבל יש לזה גם משמעות אפלה יותר מכיוון שהוא מייצג אובדן וחוסר מחשבה. מכאן שקעקוע זה אידיאלי עבורך אם אתה מחפש מוטיבציה חיובית כלשהי. יחד עם זאת, הוא מתאים באופן מושלם למי שרוצה לחשוף צד אפל, חסר התחשבות או קודר באישיותו..

קעקועים בבטן

קעקועים בבטן

קעקועים בבטן

קעקועים בבטן

קעקועים בבטן

שאלות נפוצות

האם ההריון יהרוס לי את קעקוע הבטן?

למרבה הצער, כן, אם אתה נכנס להריון ועורך קעקוע בבטן, תבחין בכמה שינויים דרסטיים בצורת והמראה של הקעקוע שלך. במהלך ההריון הבטן מתחילה להימתח וגורמת לשינוי עיצוב הקעקוע. אם אתה רוצה לעשות קעקוע בבטן, אבל גם מתכנן תינוק, כדאי לחכות. בצע את זה אחר כך כדי שלא תבזבז את הזמן והכסף שלך.

כמה יעלה לי קעקוע הבטן?

עלות קעקוע הבטן שלך תלויה בגודל ועיצוב הקעקוע שלך. אם אתה הולך על קעקוע בטן קטן או בינוני, זה יעלה לך $ 100-$ 200. אם תבחר בקעקוע גדול יותר המכסה את כל הבטן שלך בפרטים יוצאי דופן, תצטרך לשלם בסביבות 250-400 $ או אפילו יותר. הגורם הנוסף שעליך לשקול הוא האם הטרקלין גובה כל קעקוע או לשעה. כמה אמני קעקועים גובים על בסיס שעתי שנע סביב $ 100-$ 150.

האם קעקועים בבטן כואבים?

קעקועים בבטן אינם כואבים כל כך בהשוואה לחלקים גרמיים אחרים של הגוף; עם זאת, עוצמת הכאב עשויה להשתנות בשל כמה דברים. אם יש לך שומן נוסף על הבטן והעור הרופף, סביר להניח שתחווה יותר כאב מאדם עם בטן צמודה. הכאב תלוי גם ברמת הסובלנות שלך; עם זאת, התוצאות שוות את כל הכאב.

איך אני יכול לגרום לכאבי הבטן שלי לקעקוע פחות?

לא משנה מה תעשה, תחווה איזשהו כאב במהלך תהליך הקעקוע. אבל, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשלוט בכאב. חשוב מאוד להישאר לחות ולאכול ארוחה בריאה לפני היציאה לקביעת הקעקוע שלך, מכיוון שזה מונע ממך לחלות ולקרוס. כמו כן, הימנע מצריכת אלכוהול מכיוון שהוא גורם לדילול הדם שלך לגרום לכאבים נוספים ולנוח שינה טובה לפני היום הגדול.

מילים אחרונות

הגיע הזמן שתתחיל להרגיש בנוח בעור שלך ותאהב אותו יותר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת עבור אנשים מסוימים היא על ידי קעקוע, מכיוון שהוא גורם לך להרגיש ייחודי ומסוגנן. עכשיו כשאתה מודע לסוגי העיצובים של קעקוע בטן, אין סיכוי שתפספס לעשות קעקוע בבטן. עברו על כל עיצוב בעיון ובחרו את הטוב ביותר שיגרום לכם להיראות כמו דיווה. אתה יכול למצוא אחד שידגיש את הבטן שלך במגע אמנותי.