145+ רעיונות נפלאים לקעקוע גב לגברים ולנשים

יש רק כמה מקומות בגוף שגורמים לקעקועים להתרגש יתר על המידה. הגב שלך הוא אחד מהם. הגב שלך מציע הרבה מקום המאפשר לאמן באמת להגמיש את השרירים היצירתיים שלהם. הגב שלך הוא גם אחד החלקים הבודדים בגוף המאפשרים קעקועים מפורטים ומורכבים שהם פשוט מאסיביים בהיקפם.

בעוד שחזרה על קעקועים יכולה להיות התחייבות והשקעה גדולה מדי עבור רוב האנשים, הן מבחינת האוצר והן מבחינת הזמן שייקח להם, התוצאה הסופית של הקעקוע היא לא פחות ממרהיבה. אז אם אתה מישהו שעדיין מחפש לעשות קעקוע טוב או שאתה חובב ותיק שמחפש את הקעקוע היחיד שבטוח ישלים אותם, להלן כמה רעיונות ייחודיים לקעקועים בגב שבטוח תופסים את תשומת לבו של כל אחד..

קעקועים גב

רעיונות לקעקועים אחוריים

קעקועים גב הם חלק מהקעקועים הטובים ביותר שניתן להשיג, פרט לעובדה שהם מפורטים מאוד. אם אתה מישהו שיש לו עבודה מסורתית יותר או שרוצה להמשיך בקריירה, קעקוע גב לא יפריע לך בחיים המקצועיים. במילים אחרות, הגב שלך הוא אולי המקום הטוב ביותר לעשות קעקוע במיוחד כשאתה לא רוצה להשוויץ בו בכל אירוע. עם זאת, הנה כמה עיצובים ייחודיים שבוודאי יעזרו לך להפיץ את כנפי היצירה שלך.

 1. קעקוע כנפי המלאך

אם כבר מדברים על הפצת כנפי היצירה שלך, אחד מקעקעי הגב המפורסמים ביותר שאנשים מקבלים הוא ללא ספק קעקוע כנפי המלאך. קעקועים אלה לא רק יוצרים מחזה מדהים, אלא הם גם מחזיקים במשמעות סמלית רבה לאדם העונד את הקעקוע. כמה פרשנויות של הכנפיים יכולות לקבל משמעות מילולית מאוד של מעוף או מהירות, אך חלקן יכולות גם לקבל משמעות רוחנית מאוד ויכולות לייצג את אמונתו באלוהים ויכולות להיות סמל דתי.

קעקוע כנפי המלאך פשוט מסיבי ומתפרש על פני כל הגב ואינו לוקח יותר מקום ממה שהוא צריך. קעקוע הכנפיים נושא סגנון מציאותי מאוד המחמיא גם לבחירת הצבע שלו עם לבן ואפור.

 1. סימני שבטיות

קעקועים שבטיים הם סגנון קעקוע נפוץ מאוד בקרב גברים ויוצרים דיו מרשים מאוד שלעיתים מחמיא למבנה השרירי שלהם. סימון שבטי הוא גם אחד מסגנונות הקעקוע הבודדים שהולכים טוב מאוד על חלקים שונים של הגוף, מה שמייצר קעקועים מגניבים מאוד שמתחברים מחלק אחד של הגוף לשני..

קעקוע סימון השבט הזה מדהים במיוחד להסתכל לראות איך הוא עובר מהכתפיים כל הזמן עד לשריר הזרוע. הצבע השחור העמוק והתוסס מחמיא לקצוות ולסימני הקעקוע. החלק הטוב ביותר בקעקוע הוא שהוא רק בחלק האחורי של הכתפיים שלך ומשאיר את שאר הגב ריק.

 1. קעקוע שפירית

שפיריות הן כמה מהחרקים היפים ביותר שמתורגמים בצורה מצויינת לצורות אמנות שונות, במיוחד קעקועים. קעקועים אלה נפוצים מאוד בקרב נשים בשל עיצובם האומנותי והצבעוני להפליא, כמו גם משמעותם הסמלית. שפיריות מייצגות את החופש כמו גם את מי שמקבל את עצמו ומתאים את עצמו בקלות לשינויים.

קעקועי שפירית לעתים קרובות נושאים סגנון אמנות מציאותי מאוד או סגנון אמנות מסורתי שגורם להם להיות גוונים עם צבעים בהירים וחיים מאוד. קעקועי שפירית מאפשרים הרבה התאמה אישית איזה סגנון וגודל אתה רוצה, מה שהופך אותם לקעקוע המושלם לאנשים יצירתיים.

קעקוע Dream Catcher על הגב

 1. קעקועים של לוכד חלומות

לוכדי חלומות הם חלק מתרבויות אינדיאניות מסוימות ולפעמים הם נקראים חישוקים קדושים, מכיוון שהם מגנים על אנשים מפני סיוטים וחלומות רעים. העיצוב שלהם ואומנותם לא רק יוצרים קישוטים נהדרים אלא גם קעקועים יפים מאוד. קעקועים של לוכד חלומות מסמלים את השימוש בעולם האמיתי שלהם, שבו אנשים משתמשים בהם כדי להגן על עצמם מפני חלומות רעים.

מעט מאוד קעקועים לוכדי חלומות מקבלים אסתטיקה צבעונית ובמקום זאת בוחרים במערך צבעים מונוכרום יותר. כמה אמנים, לעומת זאת, כן נוטים לתת לנוצות של לוכד החלומות שפריץ של צבע כדי להוסיף באמת ליופי של הקעקוע.

קעקוע על הגב

 1. קעקוע פיניקס

אין צורך לומר שאם היית שואל חבר שיודע על קעקועים איזה קעקוע אחורה אתה צריך לעשות, קעקוע של עוף החול בהחלט היה עושה את דרכו לפחות פעם אחת באותה שיחה. קעקועים של פיניקס פשוט יפים מכדי להתעלם והם מחזיקים גם במסרים רבי עוצמה. קעקועים של פיניקס מסמלים לידה מחדש או התחלה חדשה, קעקוע זה יכול גם לסמל אנשים שעברו תקופות קשות אבל יצאו מזה חזקות מבעבר.

קעקועים של פיניקס הם גם חלק מהקעקועים הקלים ביותר להשיג כפי שהופיעו מספר פעמים ביצירות בדיה שונות. אתה יכול לקבל העתק של זה, או שאתה יכול לעשות קעקוע של עוף החול שנושא סגנון ניאו-מסורתי, חדש או אפילו אמנות מסורתית. רוב הקעקועים של עוף החול יהיו רק על הכתפיים שלך, אז אם אתה לא מחפש לעשות קעקוע בגב מלא, זה יכול להיות בדיוק הדבר בשבילך.

 1. צלב הקודש

קעקועים הם לא רק דרך מגניבה להשוויץ בדיו שלך, אלא הם גם דרכים מצוינות להראות את האמונה שלך ואת האמונות שלך. אנשים שמוצאים את הנצרות בדרך כלל עושים קעקועים כדי לגלות את אמונתם בקעקועים דתיים, כמו הצלב הקדוש. קעקועים צלביים מסמלים מאבק בשם האל כמו גם אמונה באלוהים.

קעקועי צלב בדרך כלל מקבלים אסתטיקה מונוכרומית יותר, ולעתים רחוקות כרוכים בצבע רב. רוב קעקועי הצלב נושאים גם סגנונות אמנות צ’יקאנו או סגנונות אמנות ניאו-מסורתיים, מה שהופך אותם ליותר אקספרסיביים ללא שימוש בצבע כלשהו. כמה קעקועים צולבים מנצלים היטב את עבודת השחור, מכיוון שהם תואמים את האסתטיקה המונוכרומית.

 1. מנדלות

עוד עיצוב מאוד פופולרי בקרב נשים, מנדלות הן המראה הנפוץ למדי בקרב נשים שמקבלות קעקועים. מנדלות הן סמלים רוחניים וטקסיים בדתות שונות, אך הן גם בעלות משמעות סמלית רבה. סמלי מנדלה שונים מייצגים דברים שונים כמו השמש, הכוכבים והיקום.

עם זאת, מלבד המשמעות הסמלית שלה, המנדלות יפות מאוד ועושות אמנות גוף נהדרת. רוב המנדלות שחורות אך חלק מהאמנים נוטים לתת צבע למנדלה, מה שמוסיף ליופי הדיו. חלק מהאמנים גם מעניקים למנדלות התזות בצבעי מים שהופכות את הדיו לאסתטי יותר.

קעקוע מנדלה על הגב

 1. גולגולת יום המתים

יום המתים הוא אחד הפסטיבלים הגדולים בארצות הברית וכולל גולגולות ושלדים צבעוניים. הפסטיבל לא רק מייצר איפור נהדר, אלא גם נותן השראה לאינספור אנשים לקבל קעקועים של יום מתים שנראים פשוט מהממים.

קעקועים בימים אלה של המתים הם תכליתי להפליא בכך שהם יכולים ללכת על כל חלק בגוף. ובמיוחד מקום אחד שהוא פופולרי בקרב רוב הנשים הוא הגב. המיקום הטוב ביותר של הקעקוע הוא על חוט השדרה בגב העליון או בגב התחתון. רוב הקעקועים כוללים גם צבעים בהירים ותוססים להפליא שמתאימים לנושא החגיגי.

קעקועים גב

 1. ורדים

זו לא יכולה להיות רשימה על קעקועים מבלי להזכיר ורדים, אולי הקעקוע המפורסם ביותר בקרב גברים ונשים כאחד. ורדים הם סמל לאהבה, תקווה, הבטחה והתחלות חדשות, מה שהופך אותם לקעקוע משמעותי מבחינה רגשית וסמלית..

רוב קעקועי הוורד הינם בסגנון אמנות ריאליסטי ובעלי צבעים מאוד תוססים ולפעמים כהים. המיקום האופטימלי ביותר עבור ורדים אלה הוא באמצע הגב, על חוט השדרה. המיקום מחמיא גם לגודל הוורדים, מכיוון שהם יכולים להיות קטנים או גדולים ככל שתרצו.

 1. האגרוף הקפוץ

האגרוף הקפוץ הוא קעקוע למורד בכולנו. האגרוף הקפוץ הוא סמל אוניברסאלי להתרסה, התנגדות ואחדות. זהו סמל נפוץ מאוד המשמש בתנועות שונות כדי להראות התרסה מפני סיבה מסוימת, ולכן זה רק הגיוני שהסמל הזה יותאם לקעקוע מתאים.

הקעקוע הוא לרוב בשחור ואינו מכיל שום צבע מלבד שחור, אך חלקם גם צבעו את האגרוף באדום, שהוא גם צבע המרד. וריאציות אחרות של קעקוע זה כוללות את האגרוף עם הכנפיים ואגרוף קפוץ עם כלים ותרשימים שונים להראות תמיכה בתנועות שונות.

קעקוע בקנה מידה מאזניים בחזרה

 1. סולם מאזניים

אחד הקעקועים הייחודיים יותר שתוכלו להשיג הוא בקנה מידה של מאזניים. סולם מאזניים הוא כמובן סימן גלגל המזלות, אך הקעקוע הוא מסוגנן וסמלי להפליא. הקעקוע מייצג צדק והרמוניה, הוא לפעמים גם האיזון שיש לגברת הצדק.

דיו במאזניים מייצרים קעקוע מדהים על הגב, במיוחד כאשר שתי זרועות הסקאלה פרושות על הכתפיים. הגב הוא אולי המקום היחיד בגוף, מלבד החזה, שיש בו מספיק מקום לקעקוע מבלי לפגוע באף פרט. אתה יכול לקבל את סולם מאזניים עם סגנון אמנות ניאו-מסורתית או שחורה.

 1. קעקועים של זאב

זאבים הם ללא ספק מהמגניבים שאתה יכול להשיג. המראה העצום של קעקוע זאב והסמליות שלו הופכים אותו לשילוב המושלם לכל חובב קעקועים. זאבים מסמלים כוח, נאמנות והתמדה; תכונות אלה הופכות אותם לקעקוע המושלם לגברים ולנשים כאחד.

קעקועי זאב בדרך כלל תופסים סגנון אמנות אולטרה ריאליסטי שהופך אותם לעוצמת נשימה לחלוטין. הצבעים הם בידייך, כיוון שישנם הרבה דיוקנאות של זאבים עם צבע וגם בלי צבע. באשר למיקום, קעקועי זאב נראים הכי טוב כשהם דיוקנאות מאסיביים מאחור, ורואים איך הם יוכלו לנצל את שטח הענק..

מיקום קעקועים

מיקום קעקועים הוא דבר רציני מאוד שאנשים צריכים לקחת בחשבון כאשר הם עושים את הקעקוע האהוב עליהם. זה בעיקר בגלל שלפעמים המקום שבו אתה עושה את הקעקוע שלך יכול להגיד הרבה עליך כאדם מאשר על הקעקוע עצמו. מקומות פופולריים לקעקועים כמו צוואר האמות והחזה יכולים למסור מידע רב על איזה אדם מדובר, ולכן תמיד חשוב לקחת בחשבון היכן אתם מתכננים לבצע את הקעקוע שלכם.

למרות שאנו מדברים כרגע על הגב, ישנם מקומות שונים על הגב בהם אתה יכול לעשות קעקועים. מהגב העליון מתחבר לכתפיים לגב התחתון ממש ליד הירכיים, לגב יש מגוון גדול של מקומות שבהם אתה יכול לעשות קעקועים וכל מקום מספר עליך סיפור אחר.

לדוגמה, דיוקנאות גב מלא פירושו שאתה אדם שרוצה לשמור על עבודתו המסורתית אך עדיין רוצה להגמיש את השרירים היצירתיים. קעקועים בגב התחתון הם לעתים קרובות מקום מאוד סקסי לעשות קעקוע, ולעתים קרובות משקף איך אתה חסר פחד ולא אכפת לך מתשומת לב מיותרת. הגב העליון הוא מקום שרוב האנשים שמתאמנים מקבלים קעקוע כדי להחמיא למבנה השרירי שלהם; אם יש לך קעקוע שם, רוב הסיכויים שאתה מישהו שמתייחס לכושר ברצינות רבה.

אז מלבד בחירת הקעקוע הנכון לגב, כדאי לבחור גם את המקום הנכון על הגב המשקף את מי שאתה כאדם. אך פרט למקום בו אתה רוצה שהקעקוע יהיה, עליך גם לשאול את השאלה “מה המשמעות של הקעקוע הזה?”

משמעויות קעקוע

קעקועים הם יצירת אמנות, וכמו כל יצירת אמנות קעקועים מחזיקים משמעות עמוקה יותר ממה שהשטח מאפשר. מה שעושה קעקוע לטובה לאין שיעור הוא לא עד כמה הוא מדהים מבחינה ויזואלית או כמות הפירוט שיש בו, אלא המשמעות מאחורי הקעקוע ומה שהוא מייצג..

קעקועים יכולים להחזיק בשתי משמעויות שונות, האחת יכולה להיות המשמעות הסמלית של הקעקועים (מה שהקעקוע עצמו מייצג), והשנייה יכולה להיות המשמעות הרגשית שלו (מה זה אומר לך). אלה שתי משמעויות שונות מאוד, ורוב האנשים אינם מסוגלים לקחת בחשבון את שתיהן ולכן הם לוקחים אחת; או המשמעות הסמלית או המשמעותית.

קעקוע תיאורני ועשוי היטב של זאב עשוי להחזיק עבורך משמעות סמלי גדולה או שייצג אותך בדרך כלשהי, אך יתכן שאין לו שום ערך רגשי. ואילו קעקוע מינימליסטי של זמזום דבורים יכול להחזיק עבורך משקל רגשי עצום, אך יתכן שאין לו משמעות סמלית מה בכל זאת.

אז כאשר אתה מחפש להחליט איזה סוג קעקוע אתה רוצה, גם אם הוא פשוט, אתה יכול לעשות את זה טוב יותר לאין שיעור על ידי מציאת המשמעות הרגשית או הסמלית שמאחורי זה..

שאלות נפוצות

 • כמה עולה קעקוע?

כל אחד מרגיש ומגיב לכאב בצורה שונה. לכל אחד יש גם נטיות שונות לכאבים, כך שקשה מאוד לומר עד כמה הכריעה על קעקוע תפגע בך. עם זאת, אם זו נחמה כלשהי המחטים ירגישו לדגדג במקרה הטוב כאשר אתה תחת הרדמה.

 • קעקועים אחוריים כואבים יותר?

כן הם כן, אבל לא באופן משמעותי במיוחד. לגב יש הרבה נקודות רגישות, כך שאתה עלול להרגיש שם כאב יותר מכל מקום אחר.

 • כיצד אוכל להתכונן למפגש קעקועים?

התקלח לפני כל מפגש ולבש משהו נוח כשאתה הולך לעשות קעקוע, כמו גם משהו שלא היה אכפת לך להוציא עליו דם. למרות שאמנים נזהרים מאוד לא להעלות דם על בגדי הלקוח, טעויות עלולות לקרות.

 • מדוע עלי להיות זהיר בבחירת האמן שלי?

מלבד הסיבה הברורה לכך שמיומנותו של כל אמן משתנה באופן משמעותי מהשני, סטנדרטים סניטריים, ציוד, ניסיון ומחיר משתנים מאמן לאמן. אז בחר בתבונה.

 • כמה וכמה אני משלם עבור קעקוע?

כל האמנים מעדיפים לקבל תשלום במזומן, אך כמה אולפנים יקבלו גם את כרטיסי החיוב או האשראי שלך. חלק מהאולפנים יאפשרו לך גם לבחור בתשלומים של קעקוע יקר יותר. באשר לכמה לשלם עבור קעקוע, המחיר יכול להשתנות לפי מיקום, סטודיו ואמן (אפילו באותו סטודיו).

 • האם אני נותן טיפ לאמן? אם כן, כמה?

קפיצה היא מחווה טובה ופירושה שאתה אסיר תודה על העבודה והמאמץ שהאמן השקיע בקעקוע שלך. עם זאת, אם האמן לא בדיוק ענה על הציפיות שלך, אתה יכול לדלג על הטיפ. אתה יכול לשלם לאמן שלך 10-20% מסך החשבון או להשלים עם האמן סכום שנקבע מראש.

 • מהי כללי התנהגות קעקועים והאם יש צורך בקעקוע?

נימוסי קעקועים הם בעצם גינונים מסוימים שעליכם לעקוב אחריהם בעת קעקוע. יש רשימות נכונות שמכתיבות בדיוק את מה שכדאי לזכור; וכן הם מאוד חשובים כי אמן יכול לסרב לתת לך קעקוע אם אתה לא עומד בכללי הנימוס.

מסכם

קעקועים בגב מציעים לך מותרות אמיתית בכל הנוגע למספר האפשרויות והעיצובים. מכיוון שהגב שלך מספק שטח מקסימלי לקעקוע, זה טבעי להגזים עם סוג הקעקועים שאתה רוצה לעשות. כמובן שתמיד תוכל לקבל על הגב גירסאות מאולתרות וערוכות של קעקועים אלה.