135 קעקועים של באני מלאים בחמדות

קעקועי ארנב, הנקראים גם קעקועי ארנב, היו די פופולאריים כבר כמה שנים. קעקועים אלה מקסימים ושווים לקבל אותם. לקעקועי באני יש כמה מהמשמעויות היפות ביותר המצורפות אליהם, וכמה משמעויות משקפות את חייו של אדם. ישנן וריאציות רבות של קעקועי ארנב, ולכל אחת מהן יש משמעות סמלית. אם אתה מתכנן לעשות קעקוע ארנב חמוד, עליך לבדוק את קעקועי הארנב החמודים האלה המוזכרים להלן. לצד הרעיונות, תתקלו גם במשמעויות שונות.

המשמעות מאחורי קעקועי באני

קעקועי ארנב הם אחד מקעקועי החיות המקסים הבודדים שיש להם משמעויות ופרשנויות רבות. ארנבים ידועים כמפריעי מכשולים בשל אישיותם הערמומית והמהירה. מכאן שקעקועי ארנב מזכירים לך כיצד תוכל לעבור כל שלב קשה בעזרת שנינות וחוכמה. קעקועים של באני מסמלים גם עושר, טוהר, פוריות, מחזורי ירח וירח, טבע וידע.

נוצרים רבים מאמינים כי כף הרגל של הארנב מייצגת מזל ושגשוג. בימים הראשונים אנשים קשרו ארנבות למכשפות מרושעות ולמזל רע. הם היו הורגים ארנב בעל תכונות מיוחדות כדי להיפטר מקסם שחור או מבשר רמז. עם זאת, הם היו שומרים על רגל הארנב כקמיע; אנשים האמינו שכף הרגל של הארנבת מביאה מזל.

קעקוע הארנב שלך יכול גם לסמן את חגיגות חג הפסחא שכן למשפחות רבות יש ציד פסחא ומסורות שונות הכוללות ארנבות. כך שהקעקוע יכול להזכיר לך את כל הזמנים המאושרים והמשמחים שאתה מבלה עם המשפחה.

אנשים עם משפחות חובבות כיף בדרך כלל עושים קעקוע של ארנב מכיוון שהוא מסמל את האהבה וההרמוניה בין בני המשפחה. אנשים רבים גם תופסים קעקועים של ארנב כסימן לקשר פיזי טוב. קעקוע הארנב שלך לא צריך להיות אומר משהו; אנשים רבים מקבלים אותו בדיו רק בגלל התכונות והמראה המקסים שלו.

רעיונות מיקום לקעקועי באני

להחליט מיקום על הגוף שלך עבור קעקוע הארנב שלך יכול להיות קצת משימה. ישנם יותר ממאה עיצובים של קעקוע ארנב המגיעים בצורות וגדלים שונים. המיקום המושלם לקעקוע הארנב שלך תלוי בגודל עיצוב הקעקוע שלך.

אם אתה הולך על קעקוע ארנב קטן, המקום המושלם לכך יהיה הקרסול, פרק כף היד, מאחורי האוזן או הכתף. אם אתה הולך על אחד בינוני או גדול יותר עם הרבה פרטים, אז עדיף לשים אותו על היד, הגב או השוק..

אנשים רבים אוהבים להשוויץ בקעקועי הארנב הקטנים המקסימים שלהם; מכאן שהם מקבלים את זה במקום גלוי, כגון הזרוע, פרק כף היד או אזור הצוואר. לאחר שבחרתם בעיצוב הקעקוע המושלם של ארנב, בחירת המיקום הנכון לא תהיה משימה כזו. לא משנה היכן תקעקע את קעקוע הארנב שלך, הוא ייראה מקסים כתמיד.

סוגי קעקועים של באני

עם כל כך הרבה מגוון בעיצובים של קעקוע ארנב, קעקועים אלה מגיעים מסוגים שונים. להלן תמצא את סוגי הקעקועים השונים של ארנב, שיסייעו להקל על תהליך הבחירה שלך על ידי מתן רעיון שעשוי ללחוץ.

  • קעקועים של ארנב שבטי
  • קעקועים ארנביים מסורתיים
  • קעקועי באני מצויירים
  • קעקועים של באני בצבעי מים
  • קעקועים של באני פלורה
  • קעקועים ארנביים דרמטיים
  • קעקועים של באני גיאומטרי

135+ רעיונות לקעקוע של באני

קעקוע ארנב מסורתי בשחור לבן

קעקוע של ארנב שחור

אם אתה בוחר בקעקוע פשוט של ארנב, קעקוע ארנב מסורתי בשחור לבן זה בחירה מושלמת עבורך. קעקוע זה כולל ארנב בגודל בינוני בדיו שחור עם קווים שונים והצללה כדי לשפר את תכונות הארנב. הוא נותן אווירה חמורה וגברית. אתה תמיד יכול לשנות את גודל הארנב אם אתה רוצה שהוא יהיה קצת יותר קטן. המקום האידיאלי לקעקוע מסוג זה יהיה הזרוע או השוק.

קעקוע באני בצבעי מים

קעקוע באני בצבעי מים

טכניקת הקעקוע בצבעי מים היא אחת ההמצאות הגדולות ביותר בתעשיית הקעקועים. אם אתה רוצה קעקוע ארנב ייחודי, אתה חייב לנסות את זה קעקוע ארנב בצבעי מים. הקעקוע כולל ארנב שחור המתואר בעמידה עם מעט דיו אפור כדי לשפר את תכונותיו.

סביב הארנב כמה צורות גיאומטריות משולשות ושפריצים של צבעי מים הכוללים כחול ים ורמזים של צהוב. אתה יכול להוסיף עוד צבעים למראה מרגש יותר. קעקוע זה מוציא מגע אמנותי מאוד בארנבת, והוא נראה פנטסטי. אתה יכול להרוג את הקעקוע הזה בצורה מושלמת על האמה שלך.

קעקוע ארנב עז

אם אתה רוצה להוסיף מגע דרמטי לקעקוע הארנב שלך, שקול לקבל את קעקוע הארנב העז הזה. קעקוע זה כולל ארנב בצבע שחור ואפור לובש מעיל נער מתופף וינטאג ‘. ההצללה והמתאר המתבצע בקעקוע זה אינם מהעולם הזה כשהוא מוציא את הריאליזם ומושך תשומת לב.

הרקע של הקעקוע כולל הצללה של דיו שחור ואדום כדי להוציא את העוז. קעקוע זה מתאר את אופיו החזק וחסר הפחד של אדם ומניע את הלובש להיות חד וחזק בכל המצבים. אתה יכול להסיר את הקעקוע הזה על היד שלך.

קעקוע ארנב זר מקסים

אם אתם מחפשים קעקוע נשי וחמוד של ארנב, תתאהבו בקעקוע המקסים הזה של ארנב זרים. קעקוע זה כולל פני ארנב בשחור-לבן המופיעים בתכונה דמוית סקיצה עם פוזה חמודה ומקסימה. סביב הארנב שביל של פרחים שחורים מתווים היוצר לב קטן סביב פניו. שני פרחים קטנים מופיעים גם בצד של הארנב.

קעקוע זה מסמל את אלת התרבות הנורדית המכונה פרייה. האלה הזו היא ייצוג מצוין של אהבה, סקס וקסם. אם אתה מרגיש שאתה יכול להתחבר לקעקוע הזה, עליך לקבל אותו מיד ולהרוג אותו על הגב או על עצם הצווארון..

קעקוע באני מיסטי

אם אתה רוצה לזרוק כמה ויברציות גדולות של אליס בארץ הפלאות ומוקסם מהארנב בסיפור, נסה את קעקוע הארנבון המיסטי הזה. קעקוע זה כולל את דמות הארנב הבדיונית המפורסמת מאליס בארץ הפלאות בדיו בצבעים שונים, כשהיא מחזיקה שעון קטן ביד. הארנב מופיע כאילו הוא בורח, ממש כמו בספר ובסרט.

קעקוע זה מסמל את הדמיון המיסטי שלך כאדם ומייצג גם את האישיות המודעת בזמן שלך ואת האופן שבו אתה תמיד בורח. אז אם אתה שואף ליצור כמה ויברציות של דיסני בקעקוע שלך, זה הקעקוע בשבילך. למרות שהוא ייראה מקסים בכל מקום בגוף, אתה יכול להשוויץ בו על היד שלך.

קעקוע ארנב סלטי

קעקוע ארנב סלטי. Jpeg

אם אתה רוצה ללכת על קעקוע ארנב שיש לו קשר עתיק עם השבט הקלטי, אז אתה צריך ללכת על קעקוע הארנב הקלטי הזה. קעקוע זה כולל ארנב שחור בדיו עשוי מקווים וקימורים קלטיים שונים. ארנב היה סמל משמעותי בשבט הקלטי מכיוון שהם ראו בו את הקשר בין פיות לבני אדם.

הוא גם ייצג קשר חזק עם הטבע. הסלטיקס האמינו שארנב הוא מקור התקשורת העיקרי לאלים. קעקוע זה די מרגש ומאוד ייחודי במראהו. אתה יכול למשוך אותו על הגב, השוק או האמה.

שאלות נפוצות

איזה סוג קעקוע יחזיק הכי הרבה זמן?

אם אתה רוצה שהקעקוע שלך יימשך זמן רב יותר, אתה צריך ללכת על קעקוע בשחור לבן בדיוק כמו קעקוע השפן הלבן המסורתי. צבעים בהירים כמו כחול, ירוק בהיר וורוד נוטים להיעלם מוקדם יותר. צבעים כהים כמו אדום ושחור הם מודגשים במראה והם די ארוכי טווח בהשוואה לדיו בהיר.

האם הקעקוע שלי ייראה רע כאשר אני מתחיל להזדקן?

לא, לא בהכרח. זה תלוי לחלוטין בגיל שלך ובאיזו מידה הקעקועים השלימו את הקעקוע שלך. עליכם להקפיד לבחור אמן קעקועים מיומן לתפקיד. מכאן שעליך לבצע קצת מחקר לפני שתעשה את הקעקוע שלך.

האם קעקוע הקרסול שלי יכאב?

כן, קעקועים בקרסול הם די כואבים מכיוון שהאזור הזה כולל עצמות רבות ובקושי שומן. אזורי גוף הכוללים יותר עצמות כואבים יותר במהלך הקעקוע כשהמחט נוטה לעקוץ דרך העצמות שלך. עם זאת, הכאב תלוי ברמת הסובלנות שלך ובכישוריו של אמן הקעקועים שלך. כל קעקוע שתקבל מגיע עם כמות ניכרת של כאב. בסופו של דבר הכאב שווה את זה ברגע שהקעקוע הושלם.

קעקועים של ארנב

מחשבות אחרונות

בעזרת הרעיונות המדהימים של קעקוע ארנב, אתה יכול עכשיו לבחור את קעקוע הארנב הטוב ביותר לעלות על גופך. לכל אחד מעיצובי הקעקועים האלה יש מראה ייחודי, ורבים מהם נוטים לשקף את האישיות שלך. אז אל תבזבזו עוד זמן ונסו את קעקועי הארנב הפנטסטיים האלה.