125+ רעיונות לקעקוע של תאומים להביע את עצמך

לאנשים שנולדו בין ה -21 ל -21 ביוני יש את המזל השלישי – מזל תאומים. הוא נחשב כסימן אוויר באסטרולוגיה. כמו כן, כוכב הלכת מרקורי הוא שליט התאומים ולכן גברים ונשים תאומים הם לרוב אנרגטיים.

רקעים אסטרולוגיים שונים קשורים לאל השליח הרומי עם סימן השמש הזה. ועל פי אמונה מקובלת, היבט זה גורם לאנשים שנולדו תחת סימן זה להיות כסוניים ושנונים.

הם מטבע הדברים סקרנים וגאונים. אם אתה נתקל במישהו שמתקשר ומשתף מידע ללא היסוס, יש סיכוי משמעותי שהאדם הוא תאום.

למרות זאת, נסיבות מסוימות יכולות להפוך אותן הפכפכות וחסרות מנוחה. ניתן לומר בבטחה כי תכונות מעניינות אלה הן סיבה עיקרית לכך שעיצובים של קעקועים של תאומים מתפרסמים.

קעקועים של ג'מיני

עיצוב ומשמעות קעקוע תאומים

רעיונות קעקועים בהשראת תאומים הם אלגנטיים ונושאים אווירה מגוונת. עיצובים אלה מעידים על הרבה דברים.

לדוגמה, סמל גלגל המזלות של תאומים פירושו פוריות לנשים. נקבות אולי ירצו לגרום לכל אחת מהן לקבל ברכה ומזל טוב או אם הן רוצות להיכנס להריון. אתה יכול למצוא עיצובים וצבעים רבים המעניקים להם את המגע הנשי.

כמו כן, מזלות מזל תאומים שונים מסמנים כוח לנשים ולגברים. עם זאת, עדיין תוכל לקבל שפע של רעיונות סמליים המיועדים במיוחד לזכרים.

המזלות המסורתית של מזל תאומים שמופיע גם כ הספרה הרומית 2 מתארת ​​את הדואליות. זה ידוע כמסמן תאומים. אז הרעיון הזה נראה אידיאלי עבור זוג תאומים שיקבלו את פני התינוקות התאומים. תאומים יכולים גם לבחור בעיצוב המסורתי כדי להציג את הקשר החזק שלהם.

אם אתה מעדיף קעקועים עם פרטים מינימליים, קבוצת הכוכבים תאומים תעבוד הכי טוב בשבילך. זה נכלל בקטגוריית העיצוב הפשוטה וההבעה.

רבים מכם היו רוצים להשוויץ בקעקוע שלכם. במקרה זה, קעקוע של שני קשרים נוספים בעיצוב יכול לעשות את העבודה עבורך. כדי להוציא את הצד האמנותי בטוב טעם, עליך לבחור בתאומים מקועקעים בגופן קליגרפי.

מיקום קעקוע תאומים

המיקום של מזל המזל התאומים משתנה. אתה יכול לעשות קעקוע בכל מקום בגוף כדי לשפר את המראה שלך. עם זאת, אנשים שונים מעדיפים גב תחתון, גב, כלוב צלעות, או אפילו קרסול.

ראוי לציין כי קעקוע הכתף שלך בעיצוב בהשראת תאומים מתאר אותך כאדם יוצא וחברתי.

גם מקום הקעקוע משחק תפקיד מכריע בהקשר זה. נסה להקדיש זמן במחשבה היכן כדאי לך להשיג אחד ואל תתעלם מהגורם לחלוטין.

לכן, אם אתם מחפשים רעיונות לקעקוע מפילים את הלסת, בחרו אחד מהרשימה המופיעה למטה והציגו את אישיותכם התאומה העזה..

קעקועים של ג'מיני

סמל תאומים פשוט עם רמז לניצוץ

עיצובים מסורתיים יכולים להיראות מרגשים גם כן. רוב אמני הקעקועים משקיעים מאמצים ביישום עיצוב מסורתי שהתוצאה בולטת בו. אתה תמיד יכול להוסיף ניצוץ לקעקוע הפשוט שלך כדי לשפר אותו. כמו כן, זוהי דרך מהירה להפוך את קעקוע התאומים שלך לנשי מבלי לבחור בשינויים דרסטיים.

עיצוב קעקוע דולפינים

אנשים שמעדיפים רעיונות קטנים ועדינים יכולים ללכת על קעקוע דולפינים. רעיון זה מכיל גם רמז להרמוניה. זהו שילוב של סמל תאומים ודולפין יצור הים האהוב על כולם המתאר את הקשר בין החמלה של האדם לטבע. יתר על כך, דולפינים פופולריים בידידותיים, טבע חופשי וגאוני. לכן, זה לא יהיה לא נכון לקבוע כי קעקוע זה יוסיף חן ומשמעות לגופך.

לכו על קשרים

הקשרים ברעיון זה מתייחסים להבטחה. אתה צריך ללכת על זה אם אתה נמנע מעיצובים גדולים ונועזים. בנוסף, רעיון בהשראת תאומים יכול להתאים לגברים ולנשים כאחד. הטביעי אותו על הקרסול שלך כדי לקבל אווירה ברורה.

רעיון השמש והירח

הירח והשמש מסמנים מספר דברים. לרוב, קעקוע הירח והשמש מתאר אהבה ושלום. זה מראה שאתה מעריך חמלה על אלימות. אין ספק שהרעיון הזה מעורר מחשבה. וזה עובד טוב אם אתה מחפש משהו בינוני עד גדול.

רעיון סמל אסטרולוגי של תאומים

קעקועים של תאומים מכילים לעתים קרובות משמעות בסיסית. בדומה לרעיון האסטרולוגי הזה, הוא יוצר איזון בין נכון לרע. קעקוע זה בקנה מידה גדול למדי והולך טוב על הגב. אנשים שאוהבים קעקועים מפורטים יאהבו את הרעיון בוודאות.

קעקוע אמנות הריקוד

סוג זה של קעקוע בעיצוב גלגל המזלות יפנה לכל מי שמעריך את אומנות המחול. זה מראה ילדה הפוכה על מוט המתאר את הצד הנועז של האישיות שלך. קעקוע רב תכליתי זה בצורתו בינונית. ואין ספק שזה ייראה מהמם בצד הצוואר שלך. בנוסף, שמור על כל שחור כדי להפיק את המרב מעיצוב.

קח השראה מאש, כדור הארץ ומים

ליצירתיות אין גבולות. אתה יכול לקחת השראה מאלמנטים נפוצים אך מוצקים סביבך. לדוגמה, קעקועים של תאומים המכילים שלושה משולשים מתוארים לעתים קרובות כאש, אדמה ומים. רעיון זה כולל קו ישר עם משולשים קטנים שנשמעים מושלמים לאנשים שאינם רוצים עיצובים קעקועים מורכבים.

קעקוע חצי ירח תאומים

הירח אם מלא או חצי נראה מהמם על השמים החשוכים. קעקוע התאומים בהשראת הירח הקלטי נראה עדין ויפה. נשים צריכות לבחור בכך כדי לטפח את הצד הנשי שלהן. זה יהפוך למופע ראוי שמושך את העין לגוף שלך.

קעקוע כוכבים של תאומים

שום רעיון קעקוע לא יכול להיראות מושלם כמו קבוצת כוכבים תאומים. כדאי לשקול להטביע כוכבים על זרועותיך כדי לקבל משהו יוצא דופן. רעיונות כאלה תמיד יועילו כאשר סמלים מסורתיים נראים לא אטרקטיביים.

רעיון קעקוע לפוריות

אתה יכול להבין את הרעיון רק באמצעות שם שהוא מיועד לנשים. קעקוע פוריות בכל חלק בגוף לא רק מראה את הסיכוי ללדת בעתיד, אלא גם מתייחס לעתיד מזהיר ובהצלחה..

רעיון סמל התאומים

קעקוע של זרוע, צוואר או כתף עם סמל התאומים המסורתי יכול למשוך תשומת לב רבה אם תשלב בו פרחים. בחר גוונים לבחירתך והיה מוכן לקבל מחמאות על היצירתיות שלך.

קעקוע פריחת תפוחים תאומים

פריחת התפוחים מייצגת התחלות חדשות. זה יכול להיות כל דבר, החל מקריירה חדשה ועד הבית. בנוסף, החיבור בין סמל התאומים ופריחת התפוחים נראה פנטסטי. עיצוב זה דורש פירוט כדי לסיים אותו יפה. רעיון פריחת התפוח נראה הכי טוב על גב הכתף שלך.

רעיון קעקועים של Life Lines Lines

קווים אלה המכסים את אצבעך עשויים להיראות יוצאי דופן אך מכילים משמעות מוצקה. הקו הרציף מציג אופטימיות שיש לתאומים. כמו כן, קווי החיים מסמלים את החיים הזורמים בך. כדאי שתשקול לקעקע קווי חיים על האצבעות שלך כדי להעריך את החיים ואת כל גורם הקשור אליהם.

סמל תאומים והירח

לעולם אינך יכול להשתבש עם סמל התאומים ורעיון הקעקוע של הירח בכדי להביא צד ילדותי באישיותך. מכיוון שהעיצוב זקוק לשטח כדי לצייר, אנו מציעים לשים אותו על הצלע.

קבוצת כוכבים תאומים

קבוצת כוכבים תאומים מפורטת מעט עם כוכבים סביבו נראית רעיון מהנה. בעזרת עיצוב קעקועים זה, אתה יכול לשמור על האלגנטיות של קבוצת הכוכבים ולספק את האישיות הפשוטה שלך בו זמנית. העיצוב עשוי להשתנות. אז זה צריך להיראות טוב על הזרוע, הגב והירך.

רעיון קעקוע של פרח דייזי

פרח חיננית יכול להתייחס למזלות מזל תאומים בדרכים רבות. פרח זה פופולרי בזכות רעננותו שמאירה את היום שלכם באופן מיידי – סוג התכונות שתוכלו למצוא בקלות אצל תאומים. שמור על ערכת הצבעים רכה ועדינה והעיצוב בינוני. אתה יכול למקם אותו בכל מקום בגוף שלך כדי להפיץ חיוביות ושמחה בכל יום.

קעקוע תאומים בהשראת מים

לקחת השראה מרכיב משותף כמו מים נראה מחוץ לקופסא. זהו אחד מסמלי התאומים המתארים צד מתוק ושובב באישיותך. אתה יכול לבקש מאמן הקעקועים שלך לצייר גלים בגודל בינוני על הגב או הצוואר. רעיון פשוט זה יביא בך את התאום האמיתי.

קעקועים של ג'מיני

הוסף מסכות לקעקוע התאומים שלך

זה נכון שלמסכות אין שום קשר לסימן המזלות של תאומים. עם זאת, אקססוריזציה של הקעקוע שלך תשפר את המראה שלך תוך זמן קצר. כתוב את תאומים על הגב בגופן קליגרפי יחד עם מסכות על הרקע וואלה – אתה מוכן להתהדר בקעקוע הייחודי שלך.

רעיון קעקוע משותף-ראשים

אנשים תאומים עוסקים בחמלה ובהרמוניה. רעיון זה בוודאי ימשוך פמיניסטיות שאוהבות להעצים נשים אחרות. שני ראשי הנשים המשותפים בקעקוע מציגים את אחדותם לאותה מטרה. אתה יכול להפיץ מסר חזק באמצעות בחירה בו. בנוסף, העיצוב הקטן של הקעקוע ייראה יפה על הזרועות, הכתפיים או הגב.

קעקוע תאומים עם שני פרחים

רעיון זה מאפשר לך לבחור את הפרחים האהובים עליך. השילוב של תאומים ופרחים הגיוני מאוד בשל התכונות החיוביות הקשורות לאנשים שנולדו תחת סימן השמש הזה. אתה יכול לשלב ורדים עם רמז של גוונים אדומים כדי לשפוך אור על הטבע הנלהב שיש לך. יתר על כן, זה תלוי בך אם אתה מניח אותו על הצוואר או הקרסול כדי לשפר את המראה הכללי שלך.

קעקועים של ג'מיני

סמל מזל תאומים מסתחרר

לא יהיה זה טועה לטעון שלג’מיניס של בית הספר הישן לא יהיה אכפת לבחור סמלי תאומים מסורתיים להשראת קעקועים. למעשה, די מפתיע שעיצוב קעקוע טיפוסי של תאומים יכול להיראות מחוץ לקופסא עם נגיעת מערבולת אליו. יתר על כן, זוהי דרך מהנה להתמודד עם האובססיה שלך לשלטים מסורתיים. שלבו מעט צבע בעיצוב ותנו לו למשוך תשומת לב רבה.

סמל תאומים זעיר על האצבע

האם אתה זה שנמנע מקעקועים נועזים ומתקשה למצוא אחד הגון? הרעיון הזעיר הזה של סמל תאומים נוצר עבורך. רק קח את זה על האצבע שלך ותגיד לעולם שאתה תאום אמיתי. בנוסף, כדאי לנסות קצת הצללה עם הרעיון הזה כדי שיהיה קצת מפואר. קעקוע כזה הוא דרך ייחודית להוסיף חסד לאישיות שלך.

לכו על פרפר תאומים

שום דבר לא נראה חמוד כמו להטביע פרפר בהשראת סמל גלגל המזלות של תאומים. זה יראה כיצד אתה יכול להיות יצירתי עם עיצוב ולוח צבעים. גודל העיצוב משתנה מקטן עד בינוני. אנו מציעים לך לקבל פרפר בגודל בינוני כדי להשוויץ באופי הטוב שלך.

תאומים ורעיון מפתח

אם אתם מחפשים משהו בהשראת וינטאג ‘, לכו על קעקוע תאומים עם מפתח. זה נראה כל כך יפה שאתה לא צריך לשלב בו שום צבע. אתה יכול לשמור על אורך המפתח ארוך או בינוני בהתאם להעדפתך. עם זאת, שימו לב שמקשים ארוכים עוררו השראה לקעקועים לדרוש מקום לצייר את העיצוב ללא טרחה. זה יהיה חכם אם תטביע קעקוע של מפתח תאומים על הגב שלך.

רעיון קטן ומתוק

לרוב האנשים דברים קטנים מושכים. לכן, ניתן לקבוע כי סמל התאומים הקטן הזה ימשוך גברים ונשים כאחד. הגודל די קטן. עליך להניח אותו על הזרוע, החזה או כל מקום שהופך אותו לגלוי. יתר על כן, גודל הקעקוע הזה יהיה נהדר אם אתה מחפש קעקוע קטן נוסף על גופך. זוהי דרך מתוקה ופשוטה להגיד שאתה תאום.

סמל עלים ותאומים

אתה יכול לקרוא לזה לגמרי רעיון קעקוע שניים באחד. העיצוב כולל עלים המראים את אהבתך לטבע. אז קבלת זה תאפשר לך להביע אהבה לטבע ולמזלות כאחד. אתה צריך לשמור על גודל העיצוב בינוני עם קצת פירוט כדי לשמור על יופיו. הגזמת עלים עשויה לשנות את משמעות הקעקוע.

קעקועים של ג'מיני

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

שורה תחתונה

סמל גלגל המזלות של תאומים מסמל היבטים רבים הקשורים לחיים. אם אתה חולק את אותו סימן שמש, בחר רעיון קעקוע והיה מוכן לקבל הרבה מחמאות.